Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Prosklený salón Empty Prosklený salón

on Sat Nov 23, 2019 9:53 pm
Menší salonek pro pár lidí, který nabízí prvotřídní výhled na město díky proskleným stěnám. Když je špatné počasí, slouží jako skvělá náhrada střechy.

Prosklený salón IMG2099-0.1506081755.8761
-LF-
View user profile

Prosklený salón Empty Re: Prosklený salón

on Sun Nov 24, 2019 3:54 pm
Lukas Tyler Schreave: Pro dnešek má už volno. Skončil velmi brzy a teď míří do Proskleného salonku. Na sobě má bílou košili, šedé sako se stejně barevnými kalhotami. Modrou kravatu má uvolněnou. I když skončil brzo, má toho ještě hodně, co by měl vyřešit. Třeba to s Harmony a Viktorem. Dozvěděl se, že snoubenec jeho dcery neutekl, ale byl unesen a jeho otec financuje rebely v Illey. Nechce válku, ale nejspíš tomu nezabrání. Tohle je zrada. Ani neví, jak to bude teď se zasnoubením jeho a Harmony.*/Pokud bude v Rusku pořád králem otec Viktora, Harmony nikam nepustím. Klidně ať zůstanou spolu tady, ale tam nejedou./*Nechce svou dceru ohrožovat a ani své vnouče.*/Možná se ani nedají znovu dohromady./*Neví, jak to teď mezi těma dvěma je, neměl možnost se o tom s Harmony a ani s Viktorem pobavit. Ví, že on za nic nemůže, ale je si vědom toho, že jeho dcera je hodně tvrdohlavá a protože se teď chtěla od všech izolovat, neví, jestli si jeho vůbec pustí k tělu*/Je to na ní./*Už ji nehodlá do ničeho nutit. Neměl ji zasnoubit ani poprvé, mělo to být její rozhodnutí, ale pak se to začalo vyvíjet dobrým směrem a on byl rád, že je jeho dcera šťastná. Nahlas si povzdechne a sedne si na sedačku, naproti výhledu na město a promne si oči. Už začíná být celkem unavený a to jsou teprve čtyři odpoledne.*/Jsem vážně starý../
Amokuma
View user profile

Prosklený salón Empty Dahlia Schreave

on Sun Nov 24, 2019 5:25 pm
*Poslední dobou se spíše zdržuje v obytné části paláce, nebo v dámském salónku se svýma dvorníma dámama, nebo v jídelně, kde si chodí pro různé laskominy a dnes na tom není jinak. Vlasy má sepnuté v drdolu a na sobě má šaty pleťové barvy, které jsou jí do půli lýtek a ty šaty jsou volnější, kvůli jejímu bříšku, které se pomalu rýsuje. Z jídelny si to míří s tácem se dvoumi poháry zmrzliny do proskleného salónku, kde jak zjistila od jednoho rádce, kterého potkala na chodbě se nachází i její manžel. Pousměje se na služebnou, která šla rovna kolem ni a ochotně jí otevřela hned potom, co se jí uklonila.* Děkuji moc. *Zašvitoří a vejde do místnosti.* Ahoj lásko moje. Měl jsi dnes náročný den? *Zeptá se Lukase a jde k němu na stolek odloží tác a potom prijde k němu a políbi Lukase na rty.* Přinesla jsem pohár i tobě ať na mě nekoukáš. Připadala bych si blbě, že se tady cpu a ty nic. *Pousměje se a natáhne se po jednom poháru a nabere si na lžičku vrstvu zmrzliny a dá si jí do pusy a spokojeně vydechne.* Miluju to.
-LF-
View user profile

Prosklený salón Empty Lukas Tyler Schreave

on Sun Nov 24, 2019 5:38 pm
*Přemýšlí o Viktorovi a Harmony, má špatný pocit z toho, že nevěděl, že ho unesli a jako ostatní uvěřil tomu, že zdrhnul. Plánuje se mu omluvit. Taky neví, co teď čekat od Ruska. Nechce s ním mít nic společnýho, dokud tam bude vládnout otec Viktora a ne Viktor sám.*/On bude dobrý král, ne jako jeho otec../*Pomyslí si. Sedne si na sedačku v proskleném salónu a upřeně se dívá na výhled před ním. Když se otevřou dveře, otočí hlavu a když uvidí svou manželku, usměje se na ni.*Ahoj, drahá.*Pozdraví ji a pak si všimne zmrzliny a usměje se. Připravuje se, že za chvilku bude Dah kvůli zmrzlině vstávat i ve tři ráno.*Jo, celkem.. Hodně přemýšlím nad situací s Ruskem.. Viktor a Harmony.. Nevím, co si o tom myslet.*Odpoví a povzdychne si.*Už je to ale mnohem lepší.*Řekne, když se políbí a pohladí jí po tváři.*Děkuju.*Poděkuje jí a vezme si po ní druhý pohár a hned si dá do pusy lžičku zmrzliny, ale nespouští oči z Dah.*Už jsme nařídil, aby měli v kuchyni připravené zásoby tvé oblíbené zmrzliny..Je mi jasný, že je jen otázkou času, když se kvůli ní budeš budit ve tři ráno.
-LF-
View user profile

Prosklený salón Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Sat Jan 04, 2020 12:02 pm
*Za chvilku je dvanáct a jej čeká první schůzka s některou z účastnic. Sedí v Proskleném salónu na jedné z pohovek. Je tu nachystané občerstvení a i něco k pití, co hnedka dívce nabídne. Když se dveře otevřou, nasadí úsměv a zvedne se z pohovky. Otočí se a uvidí lady Zoellu.*Dobrý den lady Zoello.*Pozdraví ji.*Prosím posaďte se. Klidně si nabídněte občerstvení, chcete něco k pití?*Zeptá se jí hnedka.*Rád bych hned navrhnul tykání, jestli ti to nebude vadit.*Usměje se.*Řekni mi něco o sobě.*vyzve ji./Klidně se i můžeš na něco zeptat mě, kdybys chtěla.*Ujistí jí hned.*Vím, že jsi modelka, chtěla jsi jí být vždycky?*Nemá na první setkání moc času a chce se toho dozvědět co nejvíc, proto se takhle vyptává. Příští týden by chtěl pozvat na schůzku první tři dívky a musí se rozhodnout, o koho půjde a kam je taky vezme.*
AndyHoff
View user profile

Prosklený salón Empty Zoella A. Martines

on Sat Jan 04, 2020 12:12 pm
*Po včerejšku jí ráno trochu bolela hlava, ale naštěstí to zpravil prášek proti bolesti a trochu make-upu na zakrytí kruhů pod očima. V tmavě modrých šatech vejde do proskleného salonu, kde má mít první schůzku s princem a jakmile ho uvidí, udělá pukrle a usměje se na něj.* Dobrý den, Výsosti. *Pozdraví ho a pak se usměje a posadí se na pohovku.* Ne, děkuji. *Zavrtí hlavou a pak se usměje.* Rozhodně mi to vadit nebude. Klidně mi můžete říkat jenom Zoe. *Usměje se a pak přemýšlí, co by mu o sobě řekla.* No... Jsem jedináček a vyrůstala jsem jenom s mámou. Otce jsem nikdy nepoznala. Od malička fotím a to je tak nějak jediná věc, kterou jsem si v životě pořádně vyzkoušela. *Pokrčí ramenem.* Co rád děláš ve volném čase? *Zeptá se ho ze zajímavosti a pak se pousměje.* Ne, vlastně ne. Máma mě jako malou vzala na focení a pak už se nabídky hrnuly a hrnuly. Byla můj zákonný zástupce, takže všechno příjmala bez ohledu na to, jestli chci nebo ne. A tak jsem prostě fotila a zjistila, že když mi to jde, asi nemá cenu zkoušet něco jinýho a riskovat doma hádky. *Vsadí na upřímnost.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:24 pm
*Čeká na první dívku ze Selekce, se kterou se má setkat, Zoellu. Ví o ní pár věcí, ale doufá, že se dozví ještě více. Když přijde pozdraví ji a nabídne jí pití a i občerstvení a pak se posadí.*Dobře Zoe.*Usměje se, když přijme jeho nabídku tykání. Vyzve ji, aby mu o sobě něco řekla. Pak pozorně poslouchá.*To je mi líto.*Řekne, když se Zoella zmíní o tom, že nikdy nepoznala otce. Když tohle slyší, sám se cítí trochu provinile kvůli tomu, že on má oba dva rodiče, za což je rád, ale nemá s nimi nějak dobrý vztah a je to asi nejvíc jeho chyba.*/Někdy si s nimi musím promluvit a omluvit se jim./*Teď nad tím nechce přemýšlet, tak lehce potřese hlavou a věnuje se zase dívce.*No.. rád jezdím na motorkách a sám se o ně i starám. Pak taky rád posiluju, plavu, z čehož vyplývá i to, že rád trávím čas na rodinné jachtě. *Popřemýšlí, co ještě zapomněl zmínit.*Občas si i zajezdím na koni.*Pokrčí rameny. Ví, že je Zoe modelka a je zvědavý, jak se k tomu dostala.*Hmm.. A co bys chtěla dělat, kdyby to bylo na tobě?*Zeptá se jí.*/Celkem škoda, že když má člověk možnost dělat cokoliv, je nucen do něčeho, co nechce../*On jako princ nemá moc na výběr.*/Jenom se vzdát titulu, ale to by pak měl korunu Jasper a to by nebylo dobrý./*Zase se jeho myšlenky stočí k jeho rodině.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:31 pm
*Odmítne nabídku něčeho k pití a pak se na něj usměje, když si začnou tykat. Řekne mu o své rodině, která se vlastně skládá pouze z její matky, se kterou nemá dobré vztahy a pak se pousměje.* To nemusí. Já už si zvykla. Navíc ... podle mě ani moje máma neví, s kým mě měla, takže... *Větu nedokončí slovně, ale pouhým pokrčením ramen. Zeptá se na jeho koníčky a pak přikyvuje.* Páni. Na koni jsem nikdy nejela. Na motorce párkrát. *Docela se jí jízda na motorce líbila, ale nijak se nikdy nedokopala k tomu, pořídit si svojí vlastní. Pak mu upřímně řekne, jak se dostala k modelingu, protože podle ní nemá smysl lhát a stejně by to nejspíš poznal.* Já vlastně ani pořádně nevim. *Usměje se pobaveně.* Hraju trochu na piáno a kytaru, takže nejspíš asi něco z hudbou, kdyby mě to uživilo. *Zapřemýšlí a pak nakloní hlavu mírně na stranu.* Kdybys nebyl princ, co bys rád dělal? *Zeptá se ho.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:41 pm
*Je mu líto, že Zoe nikdy nepoznala svého otce.*Aha..*Řekne pak chápavě. Když se ho zeptá na jeho koníčky, jako první se hnedka zmíní o motorkách, pak o posilování, plavání a na konec i o koních.*To je škoda, svět z koňského hřbetu je vážně krásný.*Usměje se upřímně. Když zjistí, že k tomu být modelku vlastně byla donucená svou matkou, je mu to líto. On nemá moc možnost si dělat co chce, protože nechce hodit své povinnosti na bratra a prostě odejít. Zeptá se, co by chtěla dělat, kdyby měla možnost dělat cokoliv.*Někdy mi musíš zazpívat.*Usměje se na ni. On taky hraje na piano, ale kromě Mionela to nikdo neví. A ani jeho nejlepší kamarád by o tom nevěděl, kdyby se neopil a neřekl mu to, když byl totálně mimo.*Ještě jedna poslední otázka.. Co si o mě myslíš?*Nakloní hlavu na stranu. Chce vědět její názor na něj. Pak vstane.*Obávám se, že náš čas vypršel. Rád jsem tě viděl Zoe.*Políbí jí hřbet ruky.*Brzy se uvidíme.*Slíbí jí a čeká, než odejde, aby se zase posadil na své místo a čekal na další účastnici.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:53 pm
*Na život bez otce je zvyklá. Ani nijak netoužila po tom, ho poznat. Nebo možná jo, ale její matka se svými neurčitými řečmi o tom, jaký to byl idiot postarala o to, aby nechtěla.* /Stejně určitě neví, kdo to vlastně byl. Tolikrát si protiřečila../ *Proběhne jí hlavou a pak se zeptá Sawyera na jeho koníčky a řekne, že na koni nikdy nejezdila.* To věřím. Ono vůbec svět z pohledu přírody a zvířat je nádherný. *Usměje se a vzpomene si na včerejší výlet ke starému jezírku s Matthewem, kde spolu pozorovali prorostlý strop. Tyhle myšlenky rychle zaplaší a po kratším přemýšlení dojde k závěru, že kdyby nebyla modelkou, nejspíš by se živila hudbou.* Ne, to ne. *Zavrtí hlavou.* Zas tak úžasná nejsem. *Brání se hned a pak nadzvedne obočí, když se oznámí poslední otázku. Pak se pousměje.* Milosrdnou lež nebo krutou pravdu? *Zeptá se ho, ale myslí, že ví, co by si princ vybral, a tak rovnou pokračuje dál.* Upřímně, než jsem sem přijela, myslela jsem si, že jsi debil, co umí jenom nosit korunku a usmívat se do kamery. *Přizná s pobaveným úsměvem.* Ale uznávám, že je s tebou i sranda a dá se s tebou dobře povídat. *Uzná a pak se pousměje, když jí políbí na hřbet ruky.* Budu se těšit. Zatím. *Rozloučí se s ním a vyjde z místnosti.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 1:05 pm
*Zoella odejde a on si znovu sedne. Téměř hned ale zase vyskočí na nohy, protože se dveře znovu otevřou a vejde Khione. Na této dívce se mi něco nezdá. Jako by něco velkého tajila a on je odhodlaný přijít na to co. *Dobré poledne Khione. Musím říct, že ti to sluší.*Řekne s úsměvem. Této dívce tykání už nabídl, setkali se konec konců v Malém salonku hnedka po jejich příjezdu do paláce.*/Khione a Shaye../*Vzpomene si.*Klidně se posaď. Nechce něco k pití? Klidně si nabídni i občerstvení.*Usměje se na ni mile.*Řekni mi něco o sobě.*Pobídne ji. Poslouchá a přitom se odhodlává k další otázce.*Víš, v letadle i v salonku jsi působila, zvláštně.. Neděje se něco? Bojíš se tu snad být nebo tak? *Zeptá se. Rád by jí pomohl, ale nemůže, když neví, co se děje.*/Snad se nebojí mě../Kdybys chtěla, taky se mě můžeš na cokolivzeptat.*Nabídne jí pak. Doufá, že bude i více výřečná, než v letadle a nebo v salonku, kde rozhovor nevázl hlavně díky Shaye.*
AndyHoff
View user profile

Prosklený salón Empty Khione A. Mitchell

on Sat Jan 04, 2020 1:14 pm
*Ze schůzky s princem je nervózní. Doufá, že stejně jako Shaye nebude nijak vyzvídat. Nejradši by byla, kdyby se jí princ neptal vůbec na nic. V bíločerných šatech dojde do proskleného salonu a usměje se na Sawyera.* Ahoj. Děkuju. *Zčervená v tváři a sklopí pohled. Nepamatuje si, kdy naposledy slyšela nějaký kompliment. Doma neslyšela za celý život snad ani jeden. Po jeho pobídnutí se posadí na pohovku a pak zavrtí hlavou.* To je v pořádku. *Má až moc stažený žaludek nervozitou na nějaké pití a jídlo. Když jí vybídne, aby mu o sobě něco řekla, chvíli přemýšlí, co mu říct.* No... Pracuju jako instalatérka. Ale dělala jsem i jiné domácí práce, když to lidi v našem sousedství potřebovali. /A já potřebovala peníze./ Jsem jedináček a když mám možnost, tak kreslím. To je asi všechno. /Na mě fakt není nic zajímavého./ *Proběhne jí hlavou a po jeho další otázce ztuhne a chvíli na něj překvapeně kouká. Nechápe, že si z toho vyvodil tenhle závěr.* Ne, to ne. Já ... nebojím se být tady. *Odpoví mu popravdě.* /Jenom si musím dávat na všechno pozor, aby mě otec neuškrtil, až mě pošleš domu./ *Rychle sklopí pohled a nervózně si začne hrát s prsty na rukách. Přemýšlí, na co by se ho zeptala.* Ehm.. Jak ses dostal zrovna k tomu, že máš tak rád motorky? *Zeptá se ho, když si vzpomene, o čem se bavili v malém salonu.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 1:39 pm
*Pozdraví Khione a mile se na ni usměje. Včera mu přišla vyděšená, takže se snaží působit co nejlepším dojmem, aby jí nijak nevystrašil nebo tak.*Nemáš zač.*Mrkne na ni s šibalským úsměvem. Pak jí nabídne, ať se posadí a i on sám si sedne na své místo, naproti ní. Když odmítne jídlo i pití, přikývne, přece ji nebude nutit k tomu, aby si něco dala. Jen chtěl být zdvořilý. Poslouchám ji a u toho, že kreslí se pozastaví.*Vážně? A co kreslíš nejčastěji? nebo jinak.. kde bereš inspiraci?*Položí jí další zvědavou otázku. Všiml si, že je pořád nervózní a vypadá trochu vystrašeně a chce se dozvědět, proč. A když něco chce, většinou to dříve nebo později zjistí.*Vážně? Khione, můžeš mi to říct. Rád bych ti pomohl, ale nevím jak, když nevím, co se děje.*Řekne upřímně. Sám se diví, že se dokáže přinutit být až tak milý a starat se o ni. Většinou se jen tak o někoho nezajímá. Moc emocí ani neprojevuje ke své vlastní rodině.*No, vždycky jsem se rád díval na různý motorkářský závody a chtěl jsem si to vyzkoušet. Jako malý jsem měl v pokoji i všechno zařízené do stylu motorek.. Byly všude.*Vzpomene si.*No a v patnácti asi jsem si i poprvé zajezdil a od té doby jezdím pravidelně..*Odmlčí se.*ty jsi někdy jela?
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 1:49 pm
*Po jeho šibalském mrknutí zčervená a s pousmátím sklopí pohled. Pak se posadí na pohovku naproti němu a vzhledem k tomu, jak má stažený žaludek nervozitou, odmítne jeho nabídku občerstvení a pak mu řekne něco málo o sobě.* Asi jen tak ve věcech okolo sebe. Třeba nějaký rozesmátý dítě nebo tak. *Pokrčí rameny, protože podle ní to není nijak zvlášť zajímavé, aby k tomu byly potřeba další otázky. Když se jí ale začne ptát, co se děje, že je tak nervózní, byla by radši, kdyby zůstal u otázek na kreslení. Po jeho slovech sklopí pohled a nervózně si promne ruce.* Věř mi, že bys mi nemohl pomoct, ani kdybys to věděl. *Ujistí ho potichu a opatrně k němu zvedne pohled.* Děkuju, že se staráš, ale s tímhle mi vážně nemůžeš pomoct. *Pokusí se nadzvednout aspoň trochu koutky rtů a pak se ho zeptá, jak se dostal k lásce k motorkám. Pobaveně se pousměje, když slyší o tom, jak vypadal dřív jeho pokoj a pak zavrtí hlavou.* Ne, nejela. Popravdě jsem ani neviděla žádnou motorku zblízka. *Přizná s menším úsměvem. Připadá si vedle něj hodně méněcenná.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 2:03 pm
*Zeptá se jí, co ráda kreslí. Skutečně ho to zajímá.*Doufám, že mi někdy nějáké své obrázky ukážeš.*Řekne s úsměvem. Moc rád by je viděl. Pak se zeptá, jestli se něco neděje. Vidí, na ní, že není v pořádku. Pak se lehce zamračí.*Určitě mohl.*Namítne a pak si povzdechne.*Ale jak chceš. můžeš mi to kdykoliv říct a já se ti pokusím pomoci.*/Jsem princ, korunní, mám určitou moc takže bych to určitě zvládl nějak zařídit, ať se děje cokoliv./*V duchu se odvolává na svůj titul.*Neděkuj za to, že se někdo stará.*Potřese hlavou. Když se ho zeptá na motorky, řekne jim, jak se k nim zhruba dostal a jak i vypadal jeho dětský pokoj.*A chtěla bys to někdy zkusit?*Nakloní hlavu na stranu. Vidí, že jejich čas se blíží ke konci, takže je čas na jeho poslední otázku, kterou pokládá všem.*Mám ještě poslední otázku.. Khione, co si o mě myslíš?*Zeptá se jí, jako předtím i Zoelly. Pak se zvedne a políbí jí lehce hřbet ruky.*Moc rád jsem tě dneska viděl. Doufám, že se i brzy uvidíme. Hezký zbytek dne.*Počká, než dívka odejde a znovu si sedne na pohovku, čekajíc na další dívku, která je teď na řadě.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 2:16 pm
Jo, možná, někdy. Není to nic zvláštního ani nijak moc hezkého. Jsou to spíš takový čmáranice. *Začne se shazovat, jak je jejím dobrým zvykem a pak mu řekne, že s tím, co se děje, jí pomoct nemůže.* Dobře. *Přikývne nakonec, i když moc dobře ví, že mu to nikdy dobrovolně neřekne. Poděkuje mu za to, že se stará a pak zavrtí hlavou.* Mám za co děkovat. *Není zvyklá na to, že by se o ní někdo staral a skládal jí komplimenty a moc dobře ví, že si na to nesmí zvykat, protože pak jí akorát bude ještě víc bolet návrat domů. Nepočítá s tím, že by měla nějakou šanci na výhru v Selekci. Není důvod, proč by jí měl někdo milovat. Zeptá se ho na motorky a pak přizná, že nikdy na žádné nejela a ani žádnou neviděla zblízka.* Nevím, možná, kdyby byla příležitost. *Pousměje se a jeho poslední otázka jí trochu překvapí.* Já ... myslím, že patříš mezi ty nejmilejší lidi, které jsem kdy poznala. *Pousměje se na něj a pak se zvedne a jakmile jí princ vezme za ruku, udělá se jí knedlík v krku. Je zvyklá na to, že kdykoli se jí někdo dotkne, následuje bolest. Trochu se jí začnou klepat ruce, protože jí dojde, že takhle zblízka je možnost, že si princ všimne jejích modřin, které make-up nezakryl úplně dokonale, ale jen tak, aby člověk z normální vzdálenosti nic nepoznal, a jakmile princ oddálí své rty o pár milimetrů od její ruky, rychle ruku stáhne zase k sobě.* P-promiň. Měj se. *Rozloučí se s ním rychle potichu a pak rychlým krokem opustí místnost.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 2:16 pm
*Pořád přemýšlí, co se může dít Khione, co by snad nemohl změnit. Lehce se nad tím mračí, ale jeho výraz se zase hnedka změní na úsměv, když na schůzku s ním přijde další velmi sympatická dívka, Jennie.*Dobrý den, Jennie. Moc vám to sluší.*Složí jí kompliment.*Prosím, posaďte se, chcete něco k jídlu nebo k pití?*Zeptá se a pak se posadí na pohovku naproti ní.*Rád bych hnedka navrhnul tykání, jestli souhlasíš.*Napije se své vody, která tu leží už delší dobu, stále plná až do teď teda. Skleničku položí zpět na stůl a podívá se na dívku.*Řekni mi něco o sobě.*Vyzve ji.*Kdyby ses chtěla i ty na něco zeptat mě, směle do toho.*Pobídne ji pak. Ví, že je zpěvačka, rád ji i poslouchá.*Škoda.. mrzí mne, že jsem si zapomněl papír. na autogram.*Vysvětlí.*Jak jsi se dostala ke zpěvu?*Zeptá se jí, aby hovor nestál.*/Byla k tomu jako Zoella donucená k modelingu ona ke zpěvu?/*Napadne jej i to, ale zatím nad tím moc nepřemýšlí, čeká co mu na to řekne sama Jennie.*
Amokuma
View user profile

Prosklený salón Empty Jennie Hannah Park

on Sat Jan 04, 2020 2:30 pm
*Dnes se ma poprve setkat s princem Sawyerem a chce na nej udelat, co nejlepsi dojem.  sve tmave vlasy si necha rozpustene a konce si nechala trocu zavlnit. Makeup zvolika  decentrni a jeji ocni stiny ldi s barcou jejich satu, ktere maji barvu kralovske modre a jsou jí po olena. Vcerejsi akci si uzila a dokonce si i zatancovala s jednim diplomatem, ale z ake odela tesne pres pulnoci. Jde chodbou smerem k posklenem salonku, kde se maji konat setkani s princem. Na rech ji hraje usmev a v ocich ma zablesk zvedavosti. Sve tmave vlasy si prehodi na jedno rameno a potom vzprimene potom, co otebvre dvere vejde do mostnosti. Pohledem proede mistnost a na jedne z pohovek si vsimne sediciho Prince a Nejiste se k nemu vyda.* Vase Vysosti. *Rekne s  uctou v hlase a udela pukrle, ktere ji par dni pred odjezdem ucila jej mamka a hned potom citi, jak se ji zene horkost do tvari.* /Ne: Toho jsem se bala./ *Zrudne vsk jeste vic, kdyz ji Princ slozi komplimen a mavne nad tim lehce rukou.* Dekuji, ale i vam to dneska slusi. *Pousmeje se na nej a po jeho vyzvani, aby se posadila , se posadi o kus dale nez sedi on, protoze ji neprijde spravne sedet blize k nemu, kdyz se vlastne spolu vidi opravdu az poprve. To v tom letadle bylo jen na chvilku. I kdyz tady je to stejne, ale je to vetsi chvilka.* Dam si jen dzus. *Rekne a potom uz s usmevem kyve hlavou.* Myslim, ze s tim problem nebude, takze Ahoj Sawyera. *Pousmeje se a vstane a pokloni se mu. Tohle ji ucil tata, ze Asiate se klani vekove starsim lidem, jako znak toho, ze je maji v ucte a nasledne se zase posadi a poslechne si jeho otazku.* Miluji vse, co je spoeno s hudbou, nebo tancem. jak jiste vis jems znama tim, ze se oblekam dot... vyzivave a extravagantne. *Uchechtne se.* Pokud nechcete, aby vam v palaci zmizely vsechny sladkosi, co tady mate, pak bys mel dat prokaz kucharum, aby si zamykali kuchyni a schovavali vse, co je sladke. *Zasmeje se.* Miluju letani, auta, mtocikly, rada ctu, kdyz si najdu cas. *Potom se koukne na Prince a znejisti.* Ja vzala jsem si sem s sebou dva psi. Kaie a Kumu. *Rekne a zacne si namotavat nervozne pramen vlasu na prst.* Oni jsou hodni vazne a ja bez nich proste nedovedu byt dlouho. I na turne s nimi kolikrat jezdim a snad nevadi, ze tady jsou. Slibuji, ze je nebudu brat tam, kdese to nehodi. *Zvedne ruku v prizase a ceka na jeho reakci a ptom se zasmje.* Chtel bys muj atogram? No ja tady taky bohuzel nemam fix a to si ho beru s sebou fakt vsude, ale nenapadlo me, ze samotny Sawyer Sebastiam Schreave, by mne mohl posouchat. *smeje se uprimne.* Citim se opravdu poctena. *Potom si poslechne jeho dalsi otazku a pousmeje se a sedne si tak, ze  pokci jednu nohu lehce v koleni a soupne se vic do zdu a opre se loktem o operadlo sedacky.* Popravde mne k hudbe dostal tatka, tedy spis k Rapu, potoze on se venuje hlavne rappu. Hudbe obecne jsem pry holdovala uz jako male batole, kdy jsem se  na ctyrech houpala do rytmu kazde detske pisnicky. *Zasmeje se.* A co ty? Bavi te hudba? Hrajes na neco? *Zajima se hned a vezme si sklenicku s dzusem do ruky a napije se.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 3:22 pm
*Pozdraví Jennie a usměje se nad tím, jak se červená, když jí složí kompliment.*Děkuji.*Poděkuje, když i ona jemu složí kompliment. Pak jí nalije džus a podá jí ho. Je první z dívek, která se rozhodne si něco dát.*/Jako by se snad ostatní bály, že jsem to otrávil../*Pomyslí si pobaveně. Je rád, že přijme jeho nabídku tykání a když se zase zvedne a ukloní se, zatváří se překvapené, ale pak se usměje.*Tak se zdraví v Japonsku, že?*Zeptá se pro ujištění. Pak ji vybídne, ať mu řekne něco o sobě a uchechtne se.*Jo, tvého stylu oblékání jsem si všiml, poslouchám tvoje písničky a koukám i na koncerty.*Řekne.*Hmm.. Mě to vadit nebude, pod podmínkou že mi necháš pár pralinek.*Usměje se na ni. Při zmíňce o psech se usměje.*/Neříkal jsem něco o nich i do Illea News?/*Teď si tím není jistý.*To nevadí.*Ujistí ji.*Já mám psy moc rád, po vlcích jsou to moje nejoblíbenější zvíře. Klidně s nimi můžeš chodit normálně ven a i po paláci. Táta má tygra, takže psi jsou vážně neškodní.*uchechtne se.*Jaké jsou plemeno?*Zeptá se pak zvědavě.*Doufám, že mi je i někdy ukážeš.*Dodá ještě k tématu psům. Pak se začne bavit o její kariéře zpěvačka a zmíní, že je škoda, že tu nemá papír na autogram.*Příště na to už nezapomenu.*Uchechtne se.*/Je celkem roztomilá./*Pomyslí si. Pak se zasměje.*Víš, dokonce se ti i živě dokážu představit, jak jako malá tancuješ v plínkách.. *Řekne pobaveně.*Já rád hudbu poslouchám, ale ne, na nic nehraju.*Tohle není pravda, ale on umí dost dobře lhát, takže to nemá šanci Jennie poznat. To, že hraj ena piano hned všem neříká. Možná v budoucnu se s ní o toto tajemství podělí, ale teď ještě není čas.*
Amokuma
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 4:09 pm
*Obycejne necervena jen tak, ale dostat kompliment od samotneho prince zeme, kde se narodila akde zije je pro ni opravdou tou nejvetsi cti jake se ji mohlo dostat. Sama mu jeho kompliment vrati a nakonec se posadi a nakonec mu rekne, ze si da dus a s podeovanim si od nej sklenicku vezme a potom ji odlozi na stranun na stolek. Jeho nabidku k tykani vezme s nadsenim a nakonec jej pozdravi tak, jak ji rikal tatka a jak uz mela moznost par lidi pozdavit. Znamena to, ze si jej cti. Nad jeho otazkou se ji rozzari oci.* Presne tak, ale ne jen vajaponsku, ale vseobecne v Asijskych zemich. Ať uz jsi v Japonsku nebo v Korei je to am stejne. *Pousmeje se na nej a potom mu zacne vykladat neco o sobe a zasmeje se nad jeho slovy.* Opravdu nemuzu uverit, ze nekdo tak vysoce postaveny a jiste zaneprazdneny si najde cas, aby se koukl na strestenou holku, co rapuje, skace na podiu a ma na sobe kolikrat tak sileve obleceni, ze to malokdo pobira. Na posslednim koncertu pred Selekci jem mela na hlave obrovsky klobouk ve tvaru ementalu. *Uchhechtne se a potom mu rekne o sladkem a nakloni hlavu na stranu.* Jo tak pralinek se ti zachtelo.. No pokud by nastala situace, e bychom na sebe narazili a ja si jakoze nenapadne nesla krabici pralinek do komnaty, tak bychom o ne nejspis museli nejak zavodit. *SSmeje se.* Teda ja bych bezela skrabici pralnek a ty bys mi nejspis byl v patach. *Smeje se nad tou predstavou a potom zakrouti hlavou.* Nebudu tady moc jist sladke, protoze si prece jen chci udrzet linii a jako kulicku, bys me potom poslal dommu a ja se chci udrzet aspon par tydnu, protoze si chci uzit palace, poznat tebe a nacerpat isnpirace na pripadne pisnicky. *Zazubi se na nej a potom mu rekne o kaiovi a Kume a nad jeho slovy se usmeje a a rozzari se ji oci.* Gamsahabnida! *Vypiskne a potom si odkasle.* Dekuji. *Opravi se a potom se usmeje.* Kai je pes a je Kokrspanel bile barvy a Kuma je hneda a strasne hlupatoucka a je to Pemeranian. *Mluvi o nich s takovou laskou a nehou, ze je jasne jak moc ji na prech a hlavne na techle dvou zalezi. poslechne si jeho dalsi slova a vykuli oci.* Vlci? ma vlka? Tvuj tata ma tygra? Opravdu? Ukazes mi taky nekdy toho vlka? Neboj ja ti zase predstavim Kaie a Kumu. * Sslibi mu a potom mu rekne jak se dosala k hudbe a smeje se stejne jako on.* Ja si to radeji asni nechci prestavovat. *Placne se do cela a potom sse napije dzusu a osloucha odpoved ma jeji otazku.* To je skoda, ale je fajn, ze mas aspon ten hudebni vkus, kdyz uz nehrajes na zadny nastroj. *Pousmeje se.* Asi jsem moc upovidna , co? Nevoli te hlava?
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 4:54 pm
*Když si stoupne a ukloní se, pozná, že to musí být japonský pozdrav. Už tu měl nějáké diplomaty z té země a taky ho tak zdravili, prostě si to zapamatoval. Pka se usměje.*Aha.*Řeken už chápavěji. Pak poslouchá, co mu o sobě říká a zmíní se i o hudbě. Tu její rád poslouchá, hlavně v tělocvičně, když cvičí a nebo jen v komnatě, když má čas. Pak se zasměje.*Jo, ten koncert jsem taky viděl. Někdy v průběhu Selekce bude určitě maškarní, tohle by sis mohla vzít. A prosím neber to jako urážku nebo tak něco..*Dodá rychle. Nemyslel to tak, aby ji urazil.*Většinou tě poslouchám, když jsem posilovně a nebo nad dokumentama ve své komnatě. Jednou jsem měl puštěný tvůj koncert, po očku se na něj díval a zároveň dělal práci. Jeden z rádců mi ještě další dokument přinesl a když viděl, co při práci poslouchám, celkem se zarazil.. Co si pamatuju, byl to kostým nějáké.. kačeny? Nebo tak to aspoň přišlo mě.*Vzpomíná. Pak řekne, že nevadíí, když vybílí palácové zásoby sladkého, ale ať mu nechá pár pralinek. Pak se uchechtne.*Bacha, abych tě nenechal vsadit do temného žaláře jen o chlebu za to, že mi nedáš pralinky..*Jen z legraci jí pohrozí.*Já bych tě neposlal domů kvůli tomu, jak vypadáš.*Řekne. Ještě nedávno by to možná udělal, ale teď se přece jen trochu zklidnil.*A už vůbec ne, kdyby ses o ty pralinky podělila a společně bychom vypadali jako kuličky.*Ujistí ji.*Neboj, plánuju si tě to ještě chvilku nechat.*Mrkne na ni. Když mu řekne o jejích psech ujistí ji, že nevadí, že jsou tady a pak vykulí oči poté, co vypískne. Pak se uchechtne.*Co to znamená?*Nechápe. Vidí na ní, jak má své psy ráda a musí se nad tím usmívat. Sám se zmíní, že táta má tygra a on že má rád vlka. Vlastně sám si vlka pořídil, předevčírem a řekl to jen Mionelovi. Nikdo jiný to neví.*Jo, táta má tygra a já jsem si vlka pořídil předevčírem.*Uchechtne se.*Je to ještě malé vlče. Pojmenoval jsem ho Rafe. A ano, klidně ti ho rád ukážu*Slíbí jí a pak jí trochu zalže, že na nic nehraje. Nikdo to ale neví, kromě jeho kamaráda teda.*Ne, v pohodě. Víš, je to i upřímná změna. Hodně z vás je spíše tichých.*Nevadí mu, že je dívka takhle upovídaná. Přijde mu to roztomilé. Pak si všimne, že už mají jen málo času.*Bohužel náš čas vypršel. Ještě ti chci položit poslední otázku.. Co si o mě myslíš?*Zeptá se jí. Pak se zvedne, chytne jemně její ruku a políb jí na její hřbet.*Moc jsem si setkání s tebou užil. Brzy se jistě uvidíme.*Rozloučí se s ní a když dívka odejde, sedne si na místo a čeká na dívku další.*
Amokuma
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 5:31 pm
*Pousmeje se na nej a poslechne si jeho slova. a zasmeje se.* Jo a tohle neni jedina podivnost, co sem kdy mela na sobe, ale mym fanouskum se to libi. *Uchechtne se a potom jen zrune, kdyz zmini jeden z jejich kostymu.* Jo tohle byl jeden z nejvetsich omylu, co jsem na sobe kdy mela. *Rekne. Ji samotne v tom nebylo nejlepe, ale stejne se nakonec do toho oblekala.* Taky uz jsem ho na sebe nikdy jindy nevzala. *Potom se.* Bude maskarni? Tak to si jiste neco originalniho vymyslim to se neboj. *Zazubi se na nej a poslechne si jeho slova ohledne toho, kde jeji hudbu posloucha nejcasteji a nakonec se zasmeje.* Tak jako uprimne se tomu radci ani nedivim a regovala bych nejspis stejne jako on, kdybych slysela, co poslouchas.* Potom nadzvedne jedno oboci.* Takze i pr cviceni jo? tak to bych nekdy chtela videt, jak cvicis na moji hudbu.* Zasmeje se. a nakonec se spolu bavi o iratech aona nadsene vyjekne, kdyz slysi, ze jeji psi s ni muzou zustat, ze vyjekne korejske slovicko a potom se jen zasmeje jeho zamtenemu vyrazu.* To znamena v koreistine dekuji. *Usmeje se na nej a poslecne si slova ohledne zvirat, clenu kralovske rodiny a jen ji sviti oci.* Takovy malinky zlaticko? uz se tesim az hoseznamime s Kaiem a Kumou. *Usmeje se nasne a potom se bavi ohledne jidla a sladkeho a zasmeje se.* Takze si nekdy musime dat pulnocni posezeni na chodbe s krabici pralinek. *Zasmeje se a potom jen kyvne chapave hlavou a nez vstane napije se ze sveho dzusu a vstane a zrudne nad tim, kdyz citi jeho rty na svem hrvetu ruky.* Poteseni bylo na me strane a dekuji, ze sis na me udelal cas a omlouvam se za to, ze jsem proste tak upovidana, ale to mam po obou rodicich. *Pousmeje se na nej a potom se vyda pryc s mistnosti a je naprosto nadsena z tohohle setkani.* /odednska s sebou budu vsude brat fixu. Kdo vi, kde na nej zase narazim a chci byt pripravena./ *Jde hned do komnaty za Kaiem a Kumou.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 5:37 pm
*Čeká na další dívku, kterou by měla být lady Josephine, pokud se neplete. Jak se zdá zapamatoval si rozvrh, kdy za ním dívky půjdou celkem dobře. S úsměvem vstane pohovky.*Dobré odpoledne Josephine.*Pozdraví ji mile.*Rád bych ti navrhnul tykání. Určitě to pro nás bude pohodlnější..*Řekne.*Klidně se posaď. Nechceš něco k pití? Klidně si nabídni i něco z občerstvení.*Pobídne ji. Žádná z dívek si zatím z jídla nic nevzala.*/Nemusíš se bát, já to nevařil..*Ujistí ji pobaveně. Posadí se naproti dívce.*Řekni mi něco o sobě.*Chce se o ní dozvědět něco více.*Kdybys i ty měla otázku na mě, klidně se mě zeptej.*Pobídne ji.*Ty pomáháš v dětském domově, že ano?*Ujišťuje se.*Jak jsi k této práci přišla? Baví tě to tam? S čím obvykle vypomáháš?*Zabombarduje jí otázkami ohledně tohohle tématu. Skutečně ho to zajímá. Přece jen je to velmi prospěšná práce a obětavá. Palác přispívá na dětský domov, který je v Angeles a občas tam zajdou i na návštěvu, takže trochu ví, jak to tam funguje, ale chce vědět více.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Prosklený salón Empty Josephine O. Reyes

on Sat Jan 04, 2020 5:57 pm
*Dnes je celý den nervózní z dnešního setkání s princem, když ho viděla v letadle, bála se i promluvit. Možná je to stále kvůli tomu, že nerada důvěřuje, obzvlášť mužům. Cely den chodila po pokoji na podpatkách, aby cestou třeba nespadla, jak od toho neměla daleko včera. Zvolila tmavě modré uplé šaty a vlasy do dvou drdolů. Po cestě chodbou pořád občas zakopla, ale už to bylo o něco míň jak včera. Jakmile dojde až k místnosti, zhluboka se nadechne, vydechne a vejde dovnitř.* Dobrý den, výsosti. *Ukloní se a její každodennosti úsměv se o něco zvětší.* Dobře, ráda. *Pípne a hned poté se posadí, udiveně se rozhlédne kolem a musí se bránit pootevření pusy. /Na tohle si nejde zvyknout./ Možná čistou vodu. *Pronese, ale stále při každým slovu se víc červená. Následně se usměje ještě více od ucha k uchu.* Tak já to risknu. *Uchechtne se a něco menšího si z toho vezme.* Je to dobré. *Prikyvne a pozorně poslouchá jeho otázky. Už by i něco o sobě řekla, ale nejvíc jo zaujme otázka o jeji druhé práci.* Ráda pomáham, kdekoliv můžu a protože tam kde bydlím, jsou často děti bez rodin jsem se rozhodla je návštěvovat, ještě Když vím, jaké je to nemít jednoho rodiče. *Pokrčí rychle rameny.* Když jsem je začala navštěvovat, místní vychovatelka mi nabídla, že tam můžu pomáhat a ja to vzala. *Chvilku se odmlčí a pak pokračuje.* Většinou pomáham s programy nebo někdy ty děti hlídám. Nebo si s němi hraju, povídám. A baví mě to tam moc, nikdy bych to nevyměnila. *Usmívá se celou dobu co mluví a při vzpomínce, jak se s ní ty děti loučily, se jí po nich zasteskne.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 6:13 pm
*Postaví se a usměje se na Josephine, která je další na řadě na setkání s ním. pak jí nabídne tykání a usměje se, když to přijme.*Mimochodem, moc ti to sluší.*Složí jí kompliment. Dívky to vždycky potěší a jeho to nic nestojí, jsou to jen čtyři slova a dokáži hodně. Nalije jí čistou vodu a podá jí ji. Řekne, že si může dát i něco z občerstvení a ujistí ji, že on to nevařil. Pak se uchechtne.*neboj, vážně jsem se k přípravě toho jídla ani nepřiblížil, takže to bude určitě v pohodě.*Řekne pobaveně.*To jsem rád.*Řekne, když uslyší, že jí to chutná. Pak jí pobídne, aby mu o sobě něco řekla. A ptá se i na její práci v dětském domově.*Je mi líto, že máš jen jednoho rodiče.*Řekne.*Ale to, že se těm dětem věnuješ je velmi ušlechtilé a milé./Země potřebuje přesně tak obětavou královnu./*Neposuzuje dívky jen podle toho, jak se líbí jemu, ale i jakby se hodily na post královny. I to bude v jeho konečném rozhodnutím hrát velkou roli.*To je vážně působivé.*Řekne.*Těm dětem musíte určitě chybět. Ale můžeš jim klidně nechat poslat pozdrav a něco menšího k tou. Dokázal bych určitě zařídit nějáký finanční příspěvek.*Dá jí nabídku. Chce, aby se lidé v jeho zemi měli co nejlépe.*
Sponsored content

Prosklený salón Empty Re: Prosklený salón

Back to top