Go down
annie.16
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Shaye Maya Goméz

on Sun Jan 12, 2020 9:25 pm
*zepta se jí jak si zvyká na palác. Její odpověď ji překvapí. Řekne pak svůj upřímný názor na to, jak to vidí ona. Pak poslouchá její slova* Ja taky vím co je to hlad, zima a bída. Jaký to je nemít střechu nad hlavou. Naprosto tě chápu.*řekne potichu a odvrátí pohled.* Být z nižší kasty je děs. Co bych jen dala za to, aby moje rodina mohla žít bez strachu o vlastní život.*zavrtí hlavou. Vzpomněla jsi na to, jak rebelové zničili jejich dům a on žila s tatínkem na ulici dokud se nedostali do Bonity. Byly to ukrutné týdny. Teď jsou sice zabezpečení dobře, ale nikdy se neví kdy začne někomu vadit že Štěstí žijí u Čtvrtých, kteří je v podstatě živí. To jich trápí už od začátku. Do teď to nikomu nevadilo ale kdyby jo, a ona s tatínkem by musely pryč... nedokáže si to představit* Děkuju.*řekne a pousměje se
AndyHoff
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Khione A. Mitchell

on Sun Jan 12, 2020 9:39 pm
*Připadá jí, že musí být jasné, že do paláce nepatří a nikdy do něj patřit nebude. Po jejích slovech přikývne.* Co bych dala za to nějakou rodinu mít. *Zamumlá potichu.* Ale máš pravdu, pocházet z nižší kasty je děs. *Přikývne a v hlavě se jí honí její "rozloučení" s otcem, které bylo opravdu hodně bolestivé. Stejně jako plno jiných dnů celý její život, když nedonesla domů dost peněz na alkohol, nebo se opovážila za nějaké peníze koupit trochu jídla, aby přežili. Podle ní by byla Shaye skvělou královnou. Je milá, komunikativní a pozitivní.* Není za co. *Pousměje se na ní.*
annie.16
View user profile

on Sun Jan 12, 2020 10:05 pm
*řekne ji, že ví jaký to je pocit být z nižší společnosti. Vzpomene se na to, jak jejich dům shořel a oni se ocitli na ulici téměř bez peněz a bez milovaných členů rodiny. Sotva slyší co říká, a je jí jasné že to slyšet neměla, ale stalo se.* Co tím myslíš?*zeptá se nejistě a zamraci se. Ví, že Khione je dost plachá a nechce na ni tlačit ale její zvědavost je velká. Pak ji poděkuje. Ona nad tím nepřemýšlela. Zatím tu je jen pro peníze a aby zkusila jaké je to žít v paláci.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 12, 2020 10:19 pm
*Poslechne si její slova a je ráda, že jí někdo chápe. Tohle by třeba Sawyer pochopil opravdu těžko, pokud vůbec. Potichu zamumlá, co by ona sama dala vůbec za nějakou rodinu a po její otázce se na ní podívá a uvnitř ní se spustí boj. Považuje Shaye za svojí kamarádku. Nebo minimálně se vztah s ní blíží kamarádství nejvíc ze všech vztahů, které kdy navázala.* Já no... *Promne si nervózně ruce.* Moje máma umřela při porodu. Sourozence nemám a vlastně jsem byla docela neplánovaným dítětem. A táta ztrátu mámy nesl dost těžko... *Uvažuje, kolik jí říct a kolik ne.* Vlastně nevím, jestli si vůbec zaslouží, abych ho nazývala tátou, ale dal mi život, takže... *Nechá větu nedokončenou a pak zavrtí hlavou.* Promiň. Tohle tě asi nezajímá. Máš svých problémů dost. *Pousměje se.*
annie.16
View user profile

on Sun Jan 12, 2020 10:28 pm
*řekne jí že ví jaký je to pocit a pak se trochu rozpovída. Pak slyší její slova i když jen slabě. Opatrně se ji zeptá co tím myslí a doufá, že jí Khione věří natolik, aby ji něco málo řekla. Už stihla zjistit že zrovna ona není moc upovídaný typ ale za zkoušku to podle ní stojí. Pak poslouchá její slova* To je mi moc líto, Khione.*řekne smutně* Klidně se rozpovídej. Mne to nevadí a pomůže ti to, když to ze sebe dostaneš ven.*pokrčí rameny* Moje maminka taky zemrela takže z části vím, jaké to je.*odvrátí pohled*/Aspoň sem ji poznala/*pomyslí si. Pak si ale uvědomí že by to mozná bylo lepší kdyby jí nepoznala. Byla by s tím smířená od malička a nemusela by se s tím smiřovat teď. Zvykat si na to že už tady není a ani nebude. Stejně tak jako její sestra*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 12, 2020 10:35 pm
*Řekne jí něco málo o tom, jak vypadá její rodina, která rodinou vlastně ani pořádně není a pak se na ní pousměje. Když jí vyzve, aby se rozpovídala, že jí to pomůže sklopí pohled.* Já ... nikdy jsem to nikomu neřekla. A asi ani nevím, jak to vlastně říct. A až se někdo další dozví pravdu, nejspíš mu budu připadat nechutná a Sawyer mě pak pošle domů, takže... *Koukne opatrně na ní.* U nás doma jsem pracovala jenom já. Dělala jsem instalatérku. Ale když byla možnost, uklízela jsem, vařila a různé další práce, abych si něco vydělala a přinesla domů aspoň něco. Když jsem nepřinesla domů dost peněz na alkohol pro tátu ... dost bolestivě jsem to odnesla. *Přizná a nervózně si zamne ruce. Do očí se jí nahrnou slzy, když si na to vzpomene a trochu se začne třást.* Radši jsem mu dala všechno, co jsem domů přinesla, abych se tomu vyhla a byla o hladu. Kdybych se nenarodila, on mohl být šťastný se svou ženou, takže... Nejen, že nepatřím do paláce.. Já nepatřím vůbec na tenhle svět. *Pokrčí jedním ramenem.* Prosím, nikomu to neříkej. Jsi první, komu jsem to kdy řekla.
annie.16
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 3:16 pm
*poslouchá její slova a rozesmutni ji to. Ví, jaký je to pocit někoho stratit. Uvědomí si, že chápe Khione skoro ve všem a že toho mají hodně společného obe. Řekne že je jí to líto a že klidně ať se rozpovída protože ji to pomůže. Poslouchá její slova a v očích se jí značí hnev. Nedokáže pochopit jak někdo může byt tak krutý. Že někdo tak milý jako je Khione může mít tak krutého otce. Když vidí že se dívka začíná třást a v očích se jí lesknou slzy vstane a jde si sednout vedle ní. Konejšivě ji pohladí po zádech* Khione..*odmlčí se* Nikomu to neřeknu.*slíbí ji.* Ale to není pravda.*pokrčí rameny* Patris na tenhle svět. Vím, že ti to tak asi nepřijde a chápu že doma..to není úplně...*větu nedokončí* Ale to neznamená že pro jiné nejsi dost dobrá. Tvůj otec má sice svůj názor ale podívej se na to s jiné stránky. Ostatní tě mají rádi.*odmlčí se* Kdybys chtěla...víš že je tu možnost říct to princi a on může zařídit..cokoliv.*pokrčí rameny. Pak se natáhne a obejme ji. Sama má co dělat aby se nerozbrecela. Tohle si Khione nezaslouží*
AndyHoff
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 6:59 pm
*Rozhodne se jí přiznat pravdu o tom, jak to vypadá u ní doma a jaký je její vztah s otcem a během toho se jí nahrnou slzy do očí, když si na všechnu tu bolest vzpomene a začne se třást. Bojí se, že se to její otec dozví a potrestá jí za to, že nedržela jazyk za zuby. Trošku se lekne, když se Shaye rozejde k ní a poprosí jí, ať to nikomu neříká.* Děkuju. *Vydechne a pak jí poslouchá a zavrtí hlavou.* Přišla jsem sem nechtěná. A nejspíš tak i odejdu. Kdo by chtěl holku, jako jsem já? Někoho, kdo má po celém těle jizvy a bojí se dotyku s člověkem? *Namítne a pak se na ní pousměje.* Ostatní jsi nejspíš jenom ty. Doma jsem nikoho neměla. Jenom tátu. A tady... mám tebe. Děkuju. *Koukne na ní s vděkem v očích a i když ví, že to, že se někomu svěřila jí nijak nepomůže a tu skutečnost, že má po celém těle jizvy a další jí přibudou návratem domů, to nezmění, trochu se jí ulevilo.* Jo, já vím. *Přikývne.* Několikrát se mě ptal co se děje. Myslí si, že mi dokáže nějak pomoct. Ale to nedokáže. Nedokáže to nikdo. K Sawyerovi se nehodím a do tohohle prostředí taky ne. A o tátu se musím postarat, jinak se upije k smrti. Je to můj táta. Nemůžu ho opustit. Není jak se z toho dostat. *Zavrtí hlavou a pak se roztřese trochu víc, když jí Shaye obejme a po chvilce jí pustí.* Promiň. *Šeptne. Na dotyk si nezvykla. Leda na bolest. A teď je to vlastně poprvé, co jí kdy kdo objal.*
annie.16
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 7:24 pm
*kdyz ji řekne Khione pravdu, je ráda. Vi, že jí to pomůže. Poslouchá její slova a pak se rozhodne jít za ni a sedne si vedle ní. Všimne si, že se jí Khione trochu lekla a díky tomu pochopí, že je to ještě horší než si dokáže představit. To jen podpoří její vztek na otce Khione.* Dobří lidé mají vždycky jizvy. To jich dělá správnými lidmi.*pousměje se na ni. Jedna z dalších mouder která ji říkala babička.* Nemáš za co.*pokrčí rameny* Pro mne je to čest kamarádit se s tak úžasným člověkem jako si ty.*pokusí se jí dodat trochu sebevědomí. Pak navrhne že přece může říct Sawyerovi a on už se o to může postarat. pak poslouchá její slova a neví, co by na to řekla, a tak ji obejme. Když se pak Khione odtahne, povzdychne si* To je v pořádku. Je mi to tam strašně moc líto Khione.*řekne potichu a několikrát zamrka aby zahnala slzy.* Kdybych mohla cokoliv udělat...nějak ti pomoct..jen stačí říct.*řekne a stiskne ji ruku*
AndyHoff
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 7:52 pm
*Trochu se lekne, když si Shaye sedne vedle ní, ale snaží se to co nejvíc zakrýt a pak se na ní pousměje.* Ale taky lidmi, kteří připadají některým dalším odpudivý. Umíš si představit, co by následovalo, kdyby mi komorné nestihly všechny jizvy zakrýt a zjistil by to někdo z Illea News? *Dost se bojí, že tohle jednou nastane a opravdu na to není připravená a neví, jak se s tím vyrovná. Pak jí řekne, že všichni ti "ostatní", kteří jí mají rádi zahrnují pouze jí a pak se na ní usměje.* Nejsem zas tak úžasná. Jsou daleko úžasnější lidi. Třeba ty. *Pokrčí rameny a pak jí řekne, že není způsob, jak by jí s tím mohl někdo pomoct a pak se od ní nechá krátce obejmout. Je to poprvé, kdy jí někdo objal za celý její život, takže moc neví, jak se to dělá a jak se chovat. Ale její strach z lidí se postará o své a ona se po chvilce odtáhne.* Děkuju. Ale už jsi udělala dost. Nic víc udělat asi nemůžeš. *Stiskne jí ruku nazpátek.*
annie.16
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 9:03 pm
*ma na otce Khione vztek. Nedokáže pochopit proč to dělá. Řekne jí jednu z několika věci, které ji říkala babička. Že jizvy mají dobří lidé.* Pokud člověku záleží na tom druhém, je mu jedno jak vypadá. Když se člověk zamiluje do povahy, zamiluje se i do vzhledu.*pokrčí rameny. Pak se ji pokusí zvednout sebevědomí.* To není pravda, ale hádat se teď nebudeme.*uchechtne se. Pak ji navrhne, aby se svěřila Sawyerovi a ten ji může pomoct. Neví co by na to řekla a tak ji obejme. Když se pak Khione odtáhne a omluví se jí, řekne že je to v pořádku. Chápe, že asi má strach. Pak ji řekne že je tady pro ni a kdykoliv bude potřebovat pomoc ať se na ni obrátí. Stiskne ji ruku. Po jejích slovech se na ni usměje*
AndyHoff
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 9:40 pm
*Namítne, že jí přece nikdo nemůže mít rád, když má celé tělo pokryté jizvami a po jejích slovech se na ní vděčně usměje. Uklidňují jí. I když ne úplně, ale aspoň trochu jo. A za to je jí vděčná. Nikdo pro ní tohle ještě neudělal. Na chvilku se od ní nechá obejmout a pak se jí omluví, když se odtáhne. Stiskne jí na oplátku ruku a usměje se na ní. Pak se podívá na hodiny na stěně.* Už je docela pozdě. Radši už půjdu, ať zítra nevypadám jako zombie. *Pousměje se na ní.* Děkuju za všechno, Shaye. *Poděkuje jí znovu a pak se zvedne z pohovky, vezme svojí kresbu a vydá se k sobě do komnaty.*
annie.16
View user profile

on Tue Jan 14, 2020 2:21 pm
*řekne jí, že přece nezáleží na tom, jak člověk vypadá z venku ale jaký je vevnitř. Pak ji obejme a následně když se odtáhne ji stiskne ruku. Po jejích slovech se podívá na hodiny a když se zvedne Khione, zvedne se taky* Nemáš za co.*pokrčí rameny. Pak přejde k oknům a chvíli pozoruje zahrady. Nakonec usoudí že by měla jít taky spát a vydá se do své komnaty*
-LF-
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Tue Jan 14, 2020 5:19 pm
*Dojde do salonu, kde je jako předtím i tady nachystané občerstvení pro něj a pro dívku, se kterou má mít teď schůzku. Sedne si na pohovku a čeká na ni. Téměř hned ale zase vyskočí na nohy, protože se dveře a dívka vejde dovnitř.*Dobrý.. spíše už večer lady.*Pozdraví ji s pousmátím.*Nebudeme si tykat?*Nabídne jí jako každé jiné dívce.*Musím říct, že ti to sluší.*Řekne s úsměvem, když ji sjede pohledem od hlavy až k patě.*Klidně se posaď.*Pobídne ji a sám si sedne na pohovku, která je naproti té, na kterou si sedne dívka, aby na sebe přesně viděli.* Nechceš něco k pití? Klidně si nabídni i občerstvení.*Usměje se na ni mile.*Řekni mi něco o sobě.*Pobídne ji. Poslouchá a přitom. Doufá, že se o ní dozví něco víc, než z přihlášky Proto se přece konají tato setkání s ním.*Kdyby ses chtěla i ty mě na něco zeptat, klidně můžeš.*Doufá, že se rozpovídá a nebude celý hovor táhnout sám.*
Devil
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Ailee Peterson

on Tue Jan 14, 2020 5:49 pm
*Šla do jedné místnosti, na kterou se musela snad třikrát někoho zepta, protože to ta vůbec neznala. Nakonec to našla.* //Tak nádech, výdech a jdi. To přeci zvádneš. //*Otevře dveře a vstoupí do malé, útulné místnosti. Hned si to tu zamilovala.* Dobrý večer. * Usmála se a nějaký zvláštním způsobem se jí povedlo udělat menší pukrle. Pak jí princ nabídne tykání.* Moc ráda. //Je milý.  Ale takový... falešný. Možná se už nudí, když něco říká pořád do kolečka.// Děkuji. *Usmála se na něj. Tuhle barvu neměla úplně v lásce, ale prý se to podle komorné k ní hodilo.  Mlčky se posadí na nabídnuté místo hned naproti princi. Nevěděla proč, ale takhle jí to bylo i příjemnější, možná proto, že nebyl tak moc vidět výškový rozdíl. * Možná později. Díky, za nabídku. //Má milý úsměv. Tak... pravý. Usmívat se umí.// Něco o sobě? Heh... Moc toho není. Můj nejoblíbenější serial je Gravity Falls a film zase Ladíme. Vlastně ani nevím, proč, prostě mě to hrozně baví. Taky mám jenom matku a otce, jsem jedináček. Moje nejoblíbenější zvíře jsou antilopy. A co ty? Řekni mi taky něco o sobě.
-LF-
View user profile

on Tue Jan 14, 2020 6:07 pm
*Když do místnosti přijde další dívka, Ailee, usměje se a pozdraví se s ní. Jako každé dívce i jí nabídne tykání, pochválí jí její dnešní outfit a nabídne i něco k pití a řekne, ať se posadí. Je to pořád dokola a upřímně mu to trochu leze na mozek. Těší se spíše na rande, kam se bude brát všechny dívky na různá místa, aby se ot moc neopakovalo.*/Ale tak zase dvakrát si třeba na pláž klidně zajdu./*Pomyslí si. Jen se mu třeba nechce jít čtyřikrát do kina.*Nemáš zač.*Řekne, když poděkuje i za tím, že jí nabídne něco k pití a sám se posadí a sleduje ji. Pobídne ji, ať mu řekne, něco o sobě.*Gravity falls jsem viděl pár dílů.. Co je za film Ladíme nemám tušení.*Řekne jí upřímně, proč by taky lhal?/To je určitě škoda.. I když si se sourozenci jde člověk na nervy, já bych je za nic nevyměnil.*V tohmle taky mluví pravdu.*No.. když mám nějáký volný čas, nejčastěji ho trávím v garáži u svých motorek a nebo v tělocvičně./To hlavně když mě něco naštve a já si jdu vybít tu zlost do boxovacího pytle./Rád taky plavu a trávím čas u moře.*Pokrčí rameny. Kromě toho, že je princ by o sobě řekl, že je obyčejný a ani se nijak neliší od ostatních.*
Devil
View user profile

on Tue Jan 14, 2020 6:27 pm
Ladíme je film  o několika holkách, kterési vytvoří acapelu a jezdí s tím po různých soutěžích. Je to spíš pro holky, co bych tak řekla. //Je jasné, že to nezná.//  *Pak pozorně poslouchala, co jí říká. Jí osobně to přišlo celkem zajímavé. To, že tu měli tělocvičnu, s tím počítala tak nějak od začátku, ale že princ má i motorky, to tedy netušila. * Také mám ráda moře, ale doma jsem se k němu moc nedostala. Jenom občas, když jsem měla nějaké natáčení u vody. Což je pro mě celkem škoda. *Musela se držet, aby se nerozpovídala o své kariéře. Ale moc dlouho jí to nevydrželo. Nevědomky si vzala jednohubku a pak se nečekaně zeptala.* Máte rád divadlo?
-LF-
View user profile

on Tue Jan 14, 2020 6:37 pm
*Ví, co je to Gravity falls, viděl pár dílů, ale co je to Ladíme to nemá tušení. Poslouchá, o čem to jen a jen na konec přikývne. Ví, že tohle nebude nic pro něj. Když už se on na nějáký film podívá, je spíše scifi, fantasy a nebo akční. Nejvíce mu jednou filmy od Marvelu. Je to zarytá fanoušek Marvelu. Pak jí řekne něco o sobě. Zmíní, že chodí do posilovny, kam si většinou jde vybít vztek nebo tak. U motorek tráví asi nejvíce času a pak taky u moře.*Jo, ty jsi herečka, viď?*Položí jí spíše řecnickou otázku, protože odpověď zná.*Vždycky jsi jí chtěla být? *Zeptá se jí zvědavě.*A nebo máš nějakou vtipnou historku třeba z natáčení?*Zeptá se jí zvědavě na další otázku. Po její otázce pokrčí rameny.*Nějak extra to nevyhledávám, ale zase když mám jít do divadla, nevadí mi to.*Odpoví. Pak si všimne, že jejich čas se blíží ke konci, zvedne se a chytne její ruku, na jejíž hřbet ji krátce natiskne rty.*Moc rád jsem tě poznal Ailee.*Řekne a narovná se.*Doufám, že se brzy zase uvidíme, bohužel pro dnešek náš čas končí.*Rozloučí se s ní s mírným úsměvem a počká, než odejde, aby se mohl posadit a čekat na další dívku, se kterou se má dneska setkat.*
Devil
View user profile

on Tue Jan 14, 2020 7:06 pm
Jo...Chci říct ano. Jako malá jsem chtěla být herečka v divadle, ale na konec jsem herečka ve filmech. Rodiče a kamarádi se mi vždycky vysmáli, když jsem se zmínila o tom, že jednou budu herečka. *Pak se jí princ zeptal na nějakou historku z natáčení.* No... nějaká by se možná našla. Bylo to celkem dávno, asi před čtřmi lety, a to jsme natáčeli jeden díl nějakého serialu, a, naštěstí se to stalo mimo kameru, jse z nějakého důvodu dostala záchvat smíchu, tak se mě jedna kamarádka zeptala, cose děje, a já na to, jednorožci pletou kmín a pocorn, a tak dostal záchvat smíchu i zbytek natáčecí tý, naštěstí jsme se stihli uklidnit do příchodu režiséra. Pak, když jsme šli po natáčení domů, tak se mě ta kámoška zeptala znova, co se stalo, a já jí řekla: Víš jak má ten protivnej kameraman kancelář? Tak se tam totálně rozmáznul o nějakou skvrnu na zemi a pak, když se zvedl, tak to hodil do dveří. *Minimálně jí to vtipné přišlo. nevěděla, jak na to bude reagovat. Když si všimne, že se princ zvedl, tak si uvědomila, jak dlouho tu je. Nechá ho jí políbit krátce ruku.* Také jsem vás.. tedy tě ráda poznala, Sawyere. //Tohle bylo celkem v pohodě.// Nápodobně. *Rozejde se ke dveřím, kde udělá menší pukrle a tiše odejde.//Zajímalo by mě, jestli má ještě s nějakou schůzku...// Tento rozhovor se jí celkem líbil, když vezme v potaz, že na začátku byla tak vynervená. Ne. Užila si to. A to celkem dost.*
-LF-
View user profile

on Sun Feb 16, 2020 6:18 pm
*Dneska se koná první vyřazování. Ví, koho vyřadí. Jsou to dívky, se kterými se mockrát neviděl a nebo si s nimi jednoduše nerozuměl. Nebude je tu přece dále nechávat a dávat jim falešné naděje. Proč taky? Akorát by je ohrožoval, kdyby se rebelové zase rozhodli zaútočit.*/Dneska tady ještě zůstanou a palác opustí až zítra po snídani. Do oběda budou zase doma./*Je už všechno zařízené. Do Malého salonku přijde o berlích v tmavě modrém obleku a trochu povolenou černou kravatou. Do teď by na schůzi a popravdě je rád, že to stíhá na čas, takže se o to jak vypadá ani moc nestará. Odloží berle stranou a rozhodne se, že to bez nich po dobu vyřazování vydrží. Protože tu žádná z účastnic ještě není, stoupne si čelem k oknu a dívá se do zahrad. Ještě přemýšlí o tom, jestli se při rozhodování o prvních vyřazeních rozhodl správně.*/Jendnou to muselo přijít./*Je si toho vědom, přece si je tu nemůže nechat všechny. Harém by mu neprošel a on o to rozhodně ani nestojí.*
LittlePrincess
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Thylane A. S. Melchoire

on Sun Feb 16, 2020 6:33 pm
*S dívkami se moc neseznámila, na to aby věděla kdo z nich může být vyřazen. Celkově ani netuší jestli si to přeje vědět, možná pro ni bude moc těžké vidět tolik smutných obličejů najednou. Celou dobu v ruce držela černou krabičku a dívala se při cestě do země.  Zapomněla na ní, když byl ples a možná, se chvilka na její předání najde.Jakoby jí to snad mělo pomoct při cestě tam, kde se to všechno má stát. Konec v Selekci pro některé z dívek. Sawyer určitě musel mít těžké rozhodování, vybrat z tolika...ani neví kolik odejde, nejistý údaj. Mohlo to znamenat skoro cokoliv. Při vstupu do místnosti, si krátce uhladí pomačkaný lem šatů a zvedne oči, nejdřív si není jistá...než prince skutečně spatří. Vlastně se rozejde k jedné ze zdí, kde se také zastaví.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Feb 16, 2020 6:51 pm
*Z vyřazování je hodně nervózní. Nevidí důvod, proč by si jí tu chtěl princ nechávat, ale na druhou stranu se nechce vrátit domů za svým otcem a zase být předmětem jeho bití a urážek.* /Ještě by mi vyčetl, že jsem tu nevydržela ani pár týdnů./ *Cestou do salonku si mne nervózně pořád ruce, nebo si uhlazuje šaty. Jednoduše cokoli, aby nebylo vidět, jak se třesou. Když dojde do salonku rychle do přeběhne pohledem a všimne si, že už je tady jedna účastnice a i princ. Pokyne oběma letmo na pozdrav a pak si stoupne někam stranou, kde na ní nebude tolik vidět a sklopí pohled k zemi. Bojí se, že v jejích očích je až moc patrná nervozita.*
rose_marry_an
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Marrigold Starlight

on Sun Feb 16, 2020 6:56 pm
*je hodně nervózní. Ještě se princi ani nestihla omluvit za ten poprask na jejich schůzce. Už od rána se připravuje na to že dost možná opustí selekci. Ale kdo ví koho nakonec vyřadí. Je na cestě do salonku a v rukou drží omluvou valentýnku. Včera mi ji nestihla dát. Na sobě má bílé šaty se spoustou vyšitých kostiček. Vlasy má zvlněné a volně jí spadají po zádech. Vejde do salonku a zamíří přímo k Sawyerovi* nesu ti omluvu* podá mu valentýnku* dlužím ti ji* pousměje se*
AndyHoff
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Zoella A. Martines

on Sun Feb 16, 2020 6:57 pm
*Nejspíš by jí ani moc nevadilo, kdyby ze Selekce vypadla. Momentálně je po celé zemi a nejspíš i světě proslavená ještě víc, než byla před příjezdem do paláce, takže návrat ze kariéře modelky by neměla vůbec těžký. Ale zase na druhou stranu si palác celkem oblíbila a vůbec jí nevadí trávit tu čas. Takže bude spokojená ať už vyřazování pro ní dopadne jakkoli. S ostatníma holkama se skoro neseznámila, takže jí je úplně jedno, jak to dneska dopadne pro ně a jak to ponesou. Očividně nebyly pro palác dost dobré, když pojedou domu.* /I tak se zviditelnily, takže můžou dělat prakticky cokoli./ *Proběhne jí hlavou a následně vejde do malého salonku, kde se rozhlédne po všech přítomných a usměje se. Nemá proč se stydět, takže si nestoupá nikam stranou, ale spíš do popředí blíž princi.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Malý salónek - Page 3 Empty Josephine O. Reyes

on Sun Feb 16, 2020 7:01 pm

*Možná přeci jen z dneška není úplně nervózní, jak si myslela, že bude. Přeci jen ještě před několika dny sama chtěla odejít, i když to si nakonec rozmyslela. Ale nezlobila by se, kdyby na listu vyřazených byla ona. Jen by si byla jistá, že domů ještě dlouho nepůjde, i když ji otec s bratrem chybí, macecha se sestrou ne. Na sobě má šaty a zářivě zrzavé vlasy zase v jednoduchém účesu, i když ji přeci jen pár pramínků padá do obličeje a ofina s ní dneska nespolupracuje tak, jak by měla. Ale i přesto vše dokázala najít někde v hloubi duše upřímný úsměv, který věnuje i s přikyvnutím na pozdrav všem v místnosti, když vejde dovnitř. Postaví se někam ke zdi a začne ji naplňovat nedočkavost z toho, jestli půjde domu nebo ne. A samozřejmě trošku té nervozity tam je.*
Sponsored content

Malý salónek - Page 3 Empty Re: Malý salónek

Back to top