Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Společenský salón Empty Společenský salón

on Thu Nov 28, 2019 7:42 pm
Na rozdíl od dámského salonu, sem smí vstoupit jak muži, tak ženy. Dá se tu trávit volný čas například u kulečníku. Původně to byl pánský salon, podle toho také trochu vypadá jeho zařízení, ale díky velkému počtu návštěv, během selekce, se z něj stal salon společenský.

Společenský salón 1
-LF-
View user profile

Společenský salón Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Mon Jan 13, 2020 6:12 pm
*Dneska má ještě další setkání s účastnicemi, které přijely do paláce teprve nedávno. Je jich jen pár, za což je rád, upřímně tohohle prvního setkánání má plné zuby, vždy mu to přijde takové.. rozpačité. Chce to mít za sebou, aby je všechny mohl pozvat na soukromé schůzky a potom ty, se kterými si nebude rozumět vyřadit. Na sobě má modrý oblek, který ladí k jeho očím. Vlasy má sčesané na jednu stranu, aby na hlavě neměl jak říká jeho máma "vrabčí hnízdo." Pro něj i pro dívky je ve společenském salónu nachystané menší občerstvení, které si mohou nabídnout. On všechno zkontroluje, když přijde do místnosti a poté už jen čeká na první dívku. Když se dveře otevřou, usměje se na ni.*Dobré dopoledne lady.*Pozdraví ji s menším úsměvem, který se tam moc snaží udržet.*Prosím, posaďte se.*Vyzve ji a sám si sedne na pohovku a počká, až si dívka sedne na pohovku, která je naproti němu, aby si při hovoru mohli dívat do očí. *Musím říct, že vám to sluší.*Sjede ji pohledem. Lichotí každé dívce, protože proč ne?*Nebudeme si spolu tykat? Určitě to tak bude více pohodlnější.*Navrhne jí, jako všem ostatním.*Kdyby ses mě chtěla na něco zeptat, neváhej a do toho.*Usměje se na ni a pak si spojí ruce, dívá se přímo na ni.*Prosím, řekni mi něco o sobě.
rose_marry_an
View user profile

Společenský salón Empty Marrigold Starlight

on Mon Jan 13, 2020 6:30 pm
*jde na své první setkání s princem. Strašně se těší. Vejde do místnosti a když uvidí prince na chvíli se jí zadrhne dech.*/ Pane bože/* usměje se na něj. Trochu jí zklame že ho nemůže na uvítanou obejmout protože si sedl.* Díky* posadí se* určitě tykání bude fajn.* Zamyslý se * no ráda čtu .... můj nejmilejší žánr je fantasy.... čtěte? Hrozně ráda si s někým povídám. A je v podstatě jedno o čem. Ráda se s lidmi fotím a pak si ty fotky vystavuji. Bojím se koní...jsou strašně velící* rozhodí rukama jako by mohla obsáhnout jejich velikost* a miluju procházky.... nejlepší jsou v dešti. * Odmlčí se* máte v paláci tajné chodby? Máte tu plno tajemných zákoutí? Doufám že ano miluju tajemství a záhady* usměje se*/ snad ho neděsím/
-LF-
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 6:42 pm
*Usměje se na dívku, se kterou má další setkání.*/Marrigold.. Jestli si její jméno zapamatuju, bude to asi zázrak./*Proběhne mu hlavou. Pak se na ni usměje, když přijme jeho nabídku tykání. Doufá, že jejich hovor bude díky tomu uvolněnější. Pak ji vyzve, ať mu o sobě něco řekne, bedlivě poslouchá.*Kromě různých spisů kvůli práci ani ne.*Nečte, ke knihám prostě netíhne.*Já mám zase koně rád. Jsou neškodní a moc milí, není se čeho bát.*Občas si vážně rád zajezdí na koni, ve stájích jich taky mají několik.V dešti? Nebojíš se,že nastydneš?*Zeptá se jí.*No, nějáké tajné chodby by se našly, ale bát se nemusíš. Nikam se nepropadneš, když nahneš některou z váz. Ty chodby slouží spíše k útěku, když náhodou zaútočí rebelové. Nebo aspoň sloužili, už je to dlouhá doba. *Rozvede trochu více toto téma a pak pokrčí rameny.*Nechceš nalít něco k pití? A klidně si dej i něco z občerstvení.*Zapomněl jí to nabídnout předtím, a tak svou chybu napraví. Sám se napije své vody, kterou má ve skleničce položenou na stolku, která je mezi nimi.*
rose_marry_an
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 6:53 pm
*poslouchá co jí říká*číst spisy musí být nuda. Já čtu o dobrodružství*usměje se* to mi říká každý. Prý nebojte nic ti neudělá....ale co když ano*neví co s rukama a tak si různě upravuje šaty* ne že nastydnu se nebujím. Když jsem nemocná můžu si jen číst a pít čaj. A na tajné chodby jsem se hned po tobě těšila nejvíc. Popradě už jsem zkoušela pohnou několika svícny*zasměje se* byla jsem zklamaná že se nic nestalo.*zasměje se* jen vodu děkuju. Nevadí ti že moc mluvím? Jsem po pravdě trošku nervózní. Kolikrát za život se člověk setká s princem?* Položí řečnickou otázku.*
-LF-
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 7:05 pm
*Pokrčí rameny.*Někdy ano, ale jsou i dny, kdy mě to i baví. Víš.*Uměje se a řekne, že koně jí určitě nic neudělají.*/Sám jsem dal sestře k Vánocům koně, kdybych věděl, že lidem ublíží, nedal bych jí ho./*Pomyslí si. Ale on na koni jezdí už od dětství a nic se mu nikdy nestalo.*Mě se ještě nic nestalo.*Znovu pokrčí rameny. Pak se zeptá, jestli se nebojí, že nastydne, když se tak prochází v dešti. Na její odpověď jen přikývne a dále to nekomentuje. Jeho by tohle nebavilo a ještě méně by se mu něž to líbilo pít čaj, raději má kávu a pamatuje si, jak ho v dětství pokaždé, když se nachladil nutili být heřmánkový čaj, bez cukru. Byla to pro něj noční můra. Pak jí nalije vodu, aby se mohla napít a poslouchá, co říká o tajemných komnatách.*Zklamu tě, ale vážně takhle žádnou tajnou chodbu nenajdeš.*Uchechtne se.*Jsou dobře zabezpečené, aby se do nich jen tak nikdo nedostal. Kdyby třeba dotyčný vešel dovnitř a chodba se za ním zavřela, mohl by ta taky zůstat a trvalo by, než by jsme ho našli.*Vysvětlí, proč tomu tak je. Pak si všimne na hodinách, že jejich čas je skoro u konce. Na každou účastnici má stejný čas, nechce některé ošidit, že by druhá byla s ním napoprvé déle. Stoupne si.*Moc rád jsem tě poznal, ale bohužel náš čas je u konce.*Vezme její ruku, na jejíž hřbet jí lehce políbí.*Brzy se zase uvidíme, Marrigold. *Rozloučí se s ní a počká, než dívka odejde, aby se mohl zase posadit a čekat na další účastnici.*
rose_marry_an
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 7:20 pm
*povídá si s ním a líbí se jí že nevypadá nijak extra nabubřele. Napije se vody* doufám že i přes to že jsou nebezpečné si je budu někdy moci prohlédnout.* Usměje se a stoupne si* já tebe taky* když jí políbí ruku zasměje se* jako v pohádce* než odejde obejme ho a pak spokojeně odejde a než zavře dveře posune jednu z váz na chodbě* tak příště*odejde*
-LF-
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 8:38 pm
*Skončilo mu před chvílí setkání s Marrigold a netrvá dlouho a dveře se zase otevírají. Pro něj i pro dívky je ve společenském salónu nachystané menší občerstvení, které si mohou nabídnout. On před sebou má už napůl vypitou vodu, kterou si nalil ještě před jeho první dnešní schůzkou. Když se dveře otevřou, usměje se na dívku, která se v nich objeví.*Dobrý večer lady.*Pozdraví ji s menším úsměvem a přejede ji pohledem.*Moc vám to sluší.*Polichotí jí.Lichotí každé dívce, protože proč ne?*Prosím, posaďte se.*Vyzve ji a sám si sedne na pohovku a počká, až si dívka sedne na pohovku, která je naproti němu, aby si při hovoru mohli dívat navzájem do očí. Sjede ji dalším zvědavým pohledem.*Nebudeme si spolu tykat? Určitě to tak bude více pohodlnější.*Navrhne jí, jako všem ostatním.*Kdyby ses mě chtěla na něco zeptat, neváhej a do toho.*Usměje se na ni a pak si spojí ruce, dívá se přímo na ni.*Prosím, řekni mi něco o sobě.*Vyzve ji. Chce se o každé dívce dozvědět něco víc, nejlépe co není v přihlášce. *
LittlePrincess
View user profile

Společenský salón Empty Thylane A. S. Melchoire

on Mon Jan 13, 2020 9:19 pm
*Z části se připravovala sama a z části jí pomohla komorná, nalíčit by se asi sama nedokázala, tak aby to vypadalo vhodně.. Poté jen stačilo zeptat  kam má jít. První schůzka s princem, nepředpokládala, že to bude nějaká velká událost už jen z předepsaného oblečení. Lehce se usmála, když prince poprvé uviděla a vysekla krátkou poklonu. * Je od vás milé, že si to myslíte.* Pronesla s úsměvem, i když si vlastně myslela spoustu jiných věcí. Jakoby to u něj bylo na denním pořádku, lichotit ženskému pohlaví, cítila to z jeho hlasu. Přikývne a usadí se na pohovku, která je naproti princi. Reálně byl o hodně vyšší než z kamer a časopisů, bylo to zvláštní. Své blízké většinou výškou dosahovala, ale tady se cítila  malá i s podpatkama na nohou. Krátce se na něj zadívala těma modrýma očima, které vlastně neodrážely nic. Byla více než klidná, neměla se čeho bát. * Myslím, že je to skvělý nápad.* Uculí se nad tím nápadem a krátce si poupraví jeden pramen vlasů, zrovna ten co se jí zatoulal před obličej. Možná nebyl nejlepší nápad je nechávat volně ve vlnách, ale jí se to takhle líbilo.* Přála jsem si vás poznat a teď mi to upřímně připadá absurdní, že tu jen tak sedím a mluvím s vámi.* Zamrkala nad tím a naklonila hlavu mírně na stranu, než mu věnovala jeden ze svých kouzelných úsměvů. * Nejspíš bych měla začít jménem, které je tak dlouhé, že za něj rodiče často proklínám.*Ušklíbne se nad tím než se představí* Celé mé jméno je Thylane Adelaide Sophia Melchoire.* V jejím hlasem na krátký moment jde zaznít jasný francouzský přízvuk, který se může zdát roztomilý.*Mluvit o sobě? Nepatří to mezi mé běžné činnosti, vlastně když někdo stojí o to poznat člověka...spousta informací často vyplave samotná na povrch.* V jejím hlase možná byla trocha jistého pobavení, přece kdyby vyklopila své nejhlubší přání a touhy. Mohl by se je pro ní využít nebo naopak. * Nevím co říct, kromě toho že mi vlastně umírá sestra a měla bych být s ní. Bohužel, nepustí mě k ní a já bych ráda, aby byla zdravá. Častokrát mi chybí, ty dětské vzpomínky. Koulování si ve sněhu, stavění iglů a sněhuláků. Dělání sněhových andělíčků. Kdyby se tak šlo vrátit do dětských let, teď skoro nemám čas. *Povzdychla si, její hlas byl sice upřímný, ale občas krapet...nejistý. Jakoby nebyla schopná správně formulovat svá slova a přemýšlela nad nimi.  Jedno ale mohlo být jasné, nevinnost a nezkažená povaha z ní skoro křičela.* Hádám, že jako korunní princ také  máš mnoho povinností.*Nadhodí další ze slov a podívá se na něj, konkrétně do jeho očí.  Dokázala by se v nich snad utopit a možná...to nebyl zas tak špatný nápad. * Dále by mě zajímalo, jestli tady někde mohu trénovat surfování? Nerada bych, vyšla z kondice a ták...*Radši svůj hlas utišila, čím víc totiž mluvila...tím víc byl přízvuk jasnější.*
-LF-
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 9:40 pm
*Když přijde další dívka, se kterou má mít dneska schůzku, vstane, aby jí pozdravil a hned jí složí poklonu. Usměje se na ni a pak jí nabídne, ať se posadí, přičemž rukou ukáže na prázdnou pohovku. Sám si sedne naproti ní. Nabídne jí tykání a je rád, že ho přijme. Líbí se mu více, když si s dívkami tyká. Jsou v jeho věku a to, že je princ neznamená, že si musí vykat. Jemu by to spíše připadalo zvláštní.*/Navíc si mezi nimi hledám manželku a té taky přece pak nebudu vykat./*Pomyslí si.*Přála jsem si tebe potkat.*Oprvaí jí s pobaveným úsměvem.*A jo? Jsem rád, že si to přání splnilo. Snad splním i já sám očekává, jestli ode mě nějáká teda máš.*Usměje se na ni.*Asi se nedivím, že své rodiče proklínáš za to jméno.. Je to vážně strašně dlouhé. /Kdybych ho měl celý napsat na pozvánku ke schůzce, asi by se ani nevešlo na papír./Ale Thylane je vážně zajímavé jméno a moc hezké.*Skutečně se mu její jméno líbí. Tohel není jen tak nějáká lichotka, kterou dá všem dívkám. Zaslechne i její jemný přízvuk a snaží se rozeznat, z jaké země asi pochází.*Ten přízvuk.. to je francouzský?*Zeptá se jí zvědavě. Poslouchá jí s úsměvem a pak se zarazí.*Umírá ti sestra? Co jí je?*Položí jí další otázku./Možná bych jí mohl nějak pomoci./*Nedovede si představit, jak se asi musí Thylane cítit, když její sestra umírá a ona tu zatím sedím s ním a neví, co dělat.*Musíš mi krásné vzpomínky.*Zhodnotí a usměje se na ni. I on má pár hezkých vzpomínek z dětství.*Ano, to mám a hned několik.*Přikývne. Dost času tráví jen nad papírama, který musí vyplnit a upřímně je to často strašná nuda.*No, můžeš zkusit naši skrytou pláž.*Nabídne jí.*I když zase tam se nedají zařídit vlny.. Ale na pádlování by to stačilo.. Na pláž bohužel nemůžeš, nebo ne sama. Rebelové jsou všude a mohli by ti něco udělat, což vážně nechci.*Vysvětlí jí to. Vážně nechce, aby jí nějak ublížili, unesli nebo dokonce ji zabili, protože by si mysleli, že tak ublíží jemu. Což by byla pravda, i kdyby se do ní třeba ani nezamiloval. Ale rozhodně by si vyčítal, že se kvůli němu něco stalo jí. Má už tak dost špatný pocit kvůli tomu pátečnímu útoku.*
LittlePrincess
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 10:13 pm
*Skoro by se nad tím plácla do čela, když jí opravil. Ale nedělala z toho větší vědu, přece nebyla zvyklá jen tak zničehonic přepnout na tykání. Její vychování bylo, sice obyčejnější než u některých ale slušné způsoby jí nechyběly v žádném případě. * Má očekávání jsou jen ta nejlepší.*Nevinně se zaculí a pokývne hlavou. Myslela si mnoho a musela si o princi ujasnit pár věcí, doufala, že tímhle....možností, že je v Selekci, se jí to vyplní. * Rodiče to jistě nemysleli ve zlém. *Poznamená a usměje se, úsměv jakoby se jí po jeho lichotce rozšířil. Mohlo se to tak zdá, jakoby její oči krátce zářily. Nad otázkou jen přikývla.*Naše rodina původem pochází z Francie, a i když je v Illey už po mnoho generací. Přízvuk se pořád drží.* Vysvětlí mu s jednoduchostí, než na moment odvrátí pohled. Nechtěla, aby se v jeho přítomnosti rozbrečela, připadala by si poté jakože odkrývá svou slabost. *Několik let, jí nemůžu ani navštívit v jejím pokoji. Vidím jen odcházet lékaře a mastičkáře. Rodiče mi přesně nechtějí říct oč jde, ale sama se bojím, že jen nemají dostatek peněz na léčbu. Nejsme na tom s penězi špatně, jenom hádám, že tohle je asi hodně.*Tichý tlumený hlas, ve kterém zněla stopa po smutku, jen si jednou rukou protřela oči, aby přicházející slzy zahnala. Byla to smutná část jejího života, skoro jakoby se styděla, že v pozdějším věku na svou starší sestru zapomněla. *Abych přiznala pravdu, kralování mi trochu připomíná, to kolik se musím učit, abych jednou převzala rodinné dědictví. Jistě, že se rodinný podnik a pár pozemků se nejspíš nedá srovnávat s celou zemí.* Mávla nad tím rukou, přišlo jí to minimálně v pár bodech společné. Učila se spousta věcí, které by v jejím věku normálně dívka umět ani nemusela.* Myslím, že i za čas možný strávený ve vodě budu ráda, podívám se po ní až si chvilku najdu. *Pousmátí o které se zase minimálně pokusila, její náladu byla jasně o něco lepší a klidnější, než před slovy o její sestře.*Chápu, že máš jisté obavy o bezpečnost svých hostů. Můžu slíbit, že se sama nebudu pouštět do životu nebezpečných situací. *Navrhne s jistou pobaveností a upřímností. Přitom své oči zase upoutaly její pozornost.Myslela to vážně, nedělalo jí problém dodržet tenhle malý slib, pokud by jej sám princ přijal.*
-LF-
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 10:35 pm
*Uchechtne se.*Tak to se budu muset snažit a chovat velice slušně.*Zatváří se jako největší slušňák pod sluncem. Takový ten žák, co ve třídě učitelce naleští jablko a připomene jí, že dneska měla třída psát písemku nebo že zapomněla zadat domácí úkol. Pak se dozví, jak se jmenuje celým jménem a poděkuje v duchu rodičům, že oni skončili jen u tohohle. I když ho občas štve, že má všechna jména na S.*To nemysleli. Je to krásné jméno, ale strašně dlouhé.. Upřímně tě lituji, když se musíš podepisovat celým jménem.*Řekne jí.*/Ta kolonka na celé jméno v přihlášce do Selekce jí určitě nemohla stačit./*Postřehne její přízvuk a zeptá se jí na něj. Není si jistý, ale tipoval by to na Francii.*Ten přízvuk se mi líbí. Je to roztomilé.*Zazubí se na ni. Pak se dozví o její sestře a vážně je mu to líto. Je rozhodnutý, že se jí pokusí pomoci. Když to bude v jeho silách.*To je mi moc líto.*Řekne trochu skleslým hlasem.*Moje máma.. *Začne.*Má vadu na srdci. Není jisté, jestli doktoři stihnou vyvinout lék a nebo jestli to stihnou včas. Operace je v jejím případě moc riskantní.*Řekne potichu. Tak nějak ví, jak se cítí.*Ale nesmíme ani jeden přestat doufat, že se to zlepší.*Všimne si, že si musela otřít oči, aby se jí z nich neskutálely slzy na tvář. Na stolku z boku pohovky je krabička kapesníčků, které jí potichu podá, kdyby je náhodou potřebovala.*Není slabost projevovat starost a smutek, kvůli někomu, na kom nám záleží./*Řekne jí. Nechce, aby si připadala ještě nějak špatně. On sám není moc dobrý v projevování citů, mnohdy se je snaží skrývat a dělat, jakože nic. I když pravda je, že s touhle dívkou se mu zatím mluvilo ze všech nejlépe, nejvíce se uvolnil a ukázal i skutečnou starost, starost o jeho mámu.*Chápu, jak to myslíš. Je to skutečně podobné. *Uzná s pousmátím. Když se zeptá na surfování, vzpomene si na pláž, kterou tu mají. Nechce, aby šla do města na tu skutečnou, protože by se jí ještě mohlo něco stát a to je to poslední, co by si přál.*Ještě tu taky máme bazén, ale přece jen ta pláž je větší a je tam i písek.. skoro jako na opravdové.*Dodá.*Jo, to jsem skutečně rád. Už tak mám špatný svědomí z toho, co se stalo v pátek..*Zmíní tichým hlasem útok na minulé akci. Má pocit, že selhal. V tom zmatku se dokázal postarat jen o jeho sestru Liu. O nikoho dalšího. Jednu z účastnic dokonce unesli.. Všimne si, že se blíží konec jejich času, který spolu mohli strávit a tak se postaví.*Skutečně moc rád jsem tě poznal Thylane.*Zvedne její ruku, aby jí políbil na její hřbet.*Určitě se brzy zase uvidíme.*Rozloučí se s ní a počká, než odejde. Poté se sám vydá do své komnaty, protože dneska už má všechny schůzky za sebou a jak si už dlouho přeje, může jít spát.*
LittlePrincess
View user profile

on Mon Jan 13, 2020 11:17 pm
Umím si to představit.*Zakývá nad tím hlavou, aby potvrdila jeho pohádku o slušném chlapci. Možná by tomu i uvěřila, ale že by zrovna princ byl neviňátko by v žádném případě nesedělo. Ona se jeho sice na jméno ptát nemusela, jeho jméno znal přece každý. A jí se k němu hodilo celé, tak jak bylo.* Hádám, že je to jen a pouze o zvyku. *Pronesla s krátkým pousmáním. Bylo pro ní jednoduché s ním mluvit, až se divila jak je to možné.  Nečekala něco takového, při prvním setkání. Zaculila se a další slova neříkala, lichotek nejspíš měla pro dnešek až příliš. Nebyla na ně zvyklá. Jenže pak nastal vážný zvrat v jejich rozhovoru a ona byla na krátký moment možná i překvapená.*Vážím si toho, že mi to říkáš.* Svá slova myslela, přesně tak upřímně jak je říkala. Muselo pro něj být obtížné, svěřit se cizímu člověku. Bez dalších slov, která nebyla potřebná, mu věnovala jen vděčný pohled a jeden kapesníček si vzala. Přece jen, kdyby jí náhodou přes noc emoce chytly. Přikývla, jednoduché přikývnutí. Nebála se projevit smutek, jen  nečekala, že se rozesmutní. Krátký úsměv, který se objevil na její tváři, poté co i on uznal jak je jejich situace podobná.  *Doufám, že se naskytne příležitost  vyzkoušet i ten.*Usmála se na něj povzbudivě po jeho dalších slovech.* Zlepší se to.* Špitla jedny ze svých posledních slov. Nechá se políbit na hřbet ruky, při čemž její tváře možná krátce zrůžoví, jen na moment. *Také jsem ráda, že jsem vás poznala.*Pronesla ještě tiše a postavila se, než se znovu krátce uklonila na znamení rozloučení. * Dobrou noc.* Popřála mu ještě a vydala se ze společného salonu zpátky do pokoje, měla by jít spát.*
Sponsored content

Společenský salón Empty Re: Společenský salón

Back to top