Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Střecha paláce s výhledem na město Empty Střecha paláce s výhledem na město

Thu Nov 28, 2019 8:01 pm
Palácová střecha nabízí luxus v podobě minibaru a pohovek s nádherným výhledem na město. Je velmi luxusní a můžete se zde odreagovat od všeho.

Střecha paláce s výhledem na město Strecha
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 9:54 am
*Právě skončila chůze, na které byl. Tím jeho dnešní povinnosti končí. Udělal hodně práce včera, ještě než šel do klubu a tam se potkal se Stacey. Včerejší noc si užil a odreagoval se. Teď míří na střechu, kde je bar, kde si hnedka nalije sklenku whiskey. Na sobě má oblek, ještě se schůze. Povolí kravatu a sedne si na jednu z pohovek. Sklenku whiskey položí na stolek a prvně vytáhne cigaretu. Hnedka si jednu zapálí a popotáhne z ní. Opře se do sedadla a vydechne kouř.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 10:10 am
*Dneska ma na sobe svetle modre delsi saty a vlasy ji mamka zapletla do copu a na hlave ma venec z kvetin kere sou na celence. Jelikoz se dneska moc nudi a nenasla jesze nikdoho s kym by si mohla povidat, nebo si s nem zahrat nejakou hru, potuluje se po venkovni casti palace. Nakonec se rozebehne nahoru po schodech, ktere vedou na strechu a jelikoz si nemyslim ze by tam nekdo byl vpadne tam jako hurikan. Jakmile vsakuvidi sveho nejstrasiho brasku Sawyera, jeji modre oci se rozzari.* Fuj" Tohle pry nici zdrvi a ja vim, ze ani mamka a ani tatka tohle neradi vidi u tebe! Hm, ale steje by o meli vedet, ze si stale nicis zdravi temahle tycinkama. *Rekne smerem k nemu a otoci se zase k vychdu a potom se na bratra podiva pres rameno a vyceni na nej sve bile zouky.* /Za sladkost budu ticho./ ale pokud chces, abych mlcela, tak se muzeme dohodnout.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 10:18 am
*Je rád za trochu klidu. Jedna rada a on toho má dost. Zapálí si cigaretu a spokojeně vydechne kouř. Když sem někdo vpadne, otráveně se podívá ke dveřím, kde uvidí svou nejmladší sestru.*/To je až moc velký trest, ne?/*Pomyslí si a v duchu zaúpí.*Oni to neví? Aha.*Pokrčí rameny.*Jestli chceš, klidně jim to řekni.*Pobídne ji. Jemu je to srdečně jedno.*/Zrovna táta mě nemá co soudit, sám si občas zakouřil./*Nadzvedne obočí.*Jo? A co za to chceš?*Nakloní hlavu na stranu.*/To budou buď sladkosti a nebo nějáká hračka. Ale něco bych jí mohl dát. Abych aspoň někomu dokázal, že mohu být i milej. Ona tomu možná ještě trochu věří a já jí to nechci kazit../
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 10:33 am
*Nudi se, protoze vsichni jeji sourzenci jsou buh vi kde a ona je proste sama.* /Pisu santovi porad o sourozence a nic se nedeje. Achjo. A stejne tak jsem porad mala a nemuzu sama ani za brany palace, pokud se mi nepovede utect./ *Prochazi se zahradami, ale nikde nikoho nevidi, ani nohu a nakonec se ozhodne vybehnout na strechu, kde by se aspon mohla divat na mesto, nez se zase vyda hledat nekoho do palace. Stve ji, ze mamka s takou maji porad praci a stejne na tom jsou i jeji sourozenci a ona je tak porad sama. Vbehne na strechu a diky cigaretovemu kouri si vsimne sveho nejstarsiho bratra Sawyera a rekne mu, ze to, ze stale kouri pujde vyzvait rodicum, kteri to neradi vidi.* Taky ze jim to reknu a nebudu to ja po kom budou nasi hulakat. *Rekne a pokrci ramenem a potom se otoci, ale neje nikam a misto toho se podiva na Sawyera a zazubi se na nej a rekne, ze je ochotna se s nim domluvit na mlcenlivosti. Kdyz se ji zepta, co za to chce otoci se a dohopsa k nemu a sedne si na pohovku naproti nemu a nohy si da pod sebe do treckeho sedu.* Dva pytliky kyselych bonbonz a ze me vezmes ven na vanocni trhy do mesta. *Usmeje se na nej.* Proc to porad kouris? co na tom mate ty a Jasper? *Jaspera uz taky nekolikrat videla s touhle veci v ruce.* Ahorat potom smrdite.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 10:45 am
*Když sem přijde Edelynne, není toho vůbec nadšený. Jeho malá sestřička dokáže být někdy strašně otravná. Ikdyž hraje tvrďáka, nebo se o to aspoň snaží, má ji moc rád. Všechny ze své rodiny má rád, jen má problém tím, dávat to najevo a proto se raději chová takhle. Připadá si divně, když dává najevo své city. Pobídne ji, ať jim tedy řekneš, že zase kouří. Osobně je mu to jedno. Co mohou udělat? Zakázat mu to? Je mu devatenáct, není malý dítě, aby je musel poslouchat. Navíc na ně má páku. Občas pohrozí tím, že se vzdá koruny a na to neví, co říct Dát ji Jasperovi očividně nechtějí a ani Merliam. O Edelynne nemluvě. Pak se jí teda zeptá, co by chtěla a když si sedne naproti němu, musí se pousmát. Na rodiče hrát toho hroznýho jde i na své starší sourozence, ale u Edelynne většinou pookřeje.*Dobře, ale budeš mě tam poslouchat, jasný?/Aby se ještě neztratila./*Pokrčí rameny.*Chutná mi to. Pomůže mi to se odreagovat.*Odpoví.*Ty to nikdy nezkusíš, jasný? Je to špatná věc./Jako vzor nejsem dobrej člověk../*Raději cigaretu típne a hodí do popelníku, který je na stole.*Co by sis přála na Vánoce?*Zeptá se jí. Potřebuje nějakou inspiraci. Sám pro ni má něco vymyšlenýho, ale možná by k tomu ještě něco přidal.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 11:09 am
*Pohrozi svemu starsimu bratrovi, ze rekne rodicum, ze kouri a potom mu nabidne, ze za jistou uplatu, bude mlcet a jakmile se ji zepta , co a to chce, usmeje se a dohopsa k nemu a sedne si naproti nemu na sedacku a da si ohy pod sebe do tureckeho sedu a nasledne mu rekne, co chce za to, ze bude mlcet a diva se na bratra svyma velkyma modryma ocima.* /Rekla bych si klidne i o neco joneho, ale bdou Vanoce a tak chci neco nechat pro Santu. Bonbony a Vanocni trhy jsou moc fajn./ *Potom ,co slysi jeho souhlas se viteze usmeje a zatleska.* Jo! Neboj, nikam se nehnu.Slibuji! *Slibi mu nadsene a potom se ho epta na cigarety a proc to kouri jak on tak Jasper. Pokrci nos.* Tohle bych nikdy nevzala do ruky. Vzdyt to jenom smrdi a je to nezdrave, jak rika tatka. *Potom se porohledne.* Toho jsem taky nedavno videla s timhle v ruce na balkone, kdyz jsem sla vecer do kuchyne, protoze jsem mela cut na kakao, ale nerikej mu to. *Rekne a zamrka na bratra a potom , co se ji zepta, co chce na Vanoce rozzari se ji oci.* Chci nove kolo, Chtela bych uz taky konecne sveho vlastniho kone, jako mate vy, ale pry jsem na nej jeste mala. *Zamumla.* Potom chci tablet, abych se mohla divat na pohadky i nekde jinde, nez u sebe v komnate, kdyz bych se nudila, tak bych si ho vzala a sla se divat treba do domku na strome, kdyz vy jste porad nekde venku, nebo ty pracujes. *Potom si chytne pramen vlasu a zmoula ho mezi prsty a koukne se nekam na satranu.* Ja nechci byt nejmladsi a nejmensi. Porad neco nesmim a zakazujete mi to a nemam si ani poradne s kym hrat. *Rekne.* Byt mala je strasna otrava.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 11:31 am
*Když se mu dostane odpovědi na otázku, co chce jako úplatek, aby rodičům neřekla o tom, že kouří, ikdyž jemu je to vlastně jedno. Občas z ní rád stráví čas a takhle to aspoň zamaskuje tím, že to dělá jen kvůli tomu,a by to nikomu neřekla. Přikývne.*No dobře. Budu tu věřit.*Souhlasí s tím.*Zítra budu mít volnější den, tak můžem jít.*Řekne jí a usměje se ještě, když vidí, jak se nadšeně usmívá. Má svou sestru hodně rád. Pak se baví o tom, proč kouří. Jemu to chutná a pomáhá mu odreagovat se. Varuje ji, ať to nikdy nezkouší. U ní by to vážně viděl nerad a hnedka vy zakročil.*/Ok, teď přemýšlím trochu moc jako táta.. Kldini se Sawyere./*Napomene se v duchu.*Jo, viděla? *Nadzvedne obočí.*Vidíš, sám kouří a mně za to nadává.*Zamrmlá. Vánoce se blíží a proto se jí zeptá, co by si přála pod stromeček.*Koně jo? A nejsi na to ještě moc malá?/Zase jako táta../*Zamručí si v duchu. Rozhodne se pro ni udělat překvápko a koně jí pořídit.*/Rodiče nadšení nebudou.. To je ještě lepší./Je mi líto, že se nemáš s kým bavit.*Řekne upřímně.*Když jsem byl v tvém věku, měl jsem to stejně. Taky jsem nic nemohl. Musíš si počkat, pak si budeš moci dělat co chceš. Ale věř mi, že i tohle má své nevýhody. *Zavrtí hlavou.*Nejsi otravná. Chceš někoho na hraní a to je normální.*On měl Jaspera, který byl v jeho věku a jako malí si byli celkem blízcí, ale s přibývajícím věkem je to horší a horší a on neví, co s tím dělat.*Za chvilku tu bude spousta holek ze Selekce.. S těmi si hrát můžeš. Ta, která si s tebou chtít hrát nebude, není dívka pro mě. Pomůžeš mi najít mu princeznu?/Fakt se s tou představou Selekce smiřuju? Blbost./*Nevěří, že se zamiluje, ale Edelynne to udělá radost.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 4:56 pm
*Jakmile slysi, ze je jeji nejstrasi braska ochotny smlouvat, dohopsa k nemu a nakonec si sedne do turka na sedycku naproti nemu a rekne mu, co za mlceni chce a jakmile s tim Sawyer souhlasi nadsene se usmeje a zatleska. Miluje Vanoce a vse s nima spojene a stejne tak miluje i gumidky a nemuze se dockt, az je dostane.* No, budu se snazit, abych se nstratila, ale sam vis, ze kdyz me neco zaujme proste tam jdu. *Rekne a zaculi se jako nejvetsi andilek.* /To je mi potom jedno jestli mi za zadkem stoji nekdo, nebo ne. Musim videt vsechno!/ *Nakonec se jej zepta proc vastne kouri a potom ho jisti, ze ona se te smradlave veci nikdy nedotkne a nakonec z ni vyleze i to, ze takhle nedavno videla i jejich tatu.* No jo, ale on nevi, ze jsem ho videla, takze, kdyz ty mu reknes, ze ja jsem videla jeho , tak ja reknu, ze jsem te s tim taky videla. *Zazubi se na nej svyma ziubkama a potom se spolu bavi o vanocich a ona mu rekne, co psala Santovi.* /O panenkach a plysacich nemusi vedet. To je klasika./ Jo. Moc bych chtela kone, nebo ponika, ale mamka rika, ze jsem na to jeste mala a ze se mi muze neco stat, ale ja bych byla opatrnafakt. * Pronese odhodlane a potom jen pokrci rameny.* Jo, ale ty jsi mel na hrani Jaspera a Merliu, ale já jsem sama a to proste neni fer. *Nafoukne tvare a potom, co i rekne o Selekci a o tom, ze v palaci bude vic lidi, zamyslene se na nej koukne.* Myslis, ze si semnou budou chtit povidat a hrat si? Myslim si, ze ony se spis budou bavit jenom o zobe, jak jsou do tebe zalaskovane, ale klidne si muzu zahrat na tajnou agebtku, jako Barbie a muzu ti davat informace o tom, co jsem kde zaslechla. *Zasmeje se.* ale chci za svoje informace odmeny. *Jeji usmev se rozsiri.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 5:15 pm
*Zavrtí hlavou.*Raději mi tohle ani nepřipomínej, jinak si to ještě rozmyslím.*Řekne jí. Pak se baví o cigaretách a když on zjistí, že jeho sestra viděla kouřit tátu, pomyslí si něco o tom jak je nefér, když táta kouřit může a on ne.*/Zajímalo by mě, jestli mu děda něco říkal nebo ne. Někdy se ho zeptám../*Rozhodne se.*Neboj, já mu kdyžtak řeknu, že jsem ho viděl sám.*Pokrčí rameny. Teď už ví, že je to pravda, že táta s tím nepřestal, takže to říct klidně může.*Třeba koně dostaneš. Za rok dva, až budeš větší.*Je rozhodnutý jí ho pořídit a už i ví, jaké plemeno, ale chce, aby to měla jako překvapení a nic netušila.*Podle mě jsi taky ještě malá.*Pokrčí rameny.*Jo, to je pravda.. Budu se snažit se ti více věnovat, dobře? Ale když přijde Selekce stejně nebudu mít moc času./Hmm.. Co kdybych na nějákou schůzku vzal jako bonus překvápko i Edelynn? Podle toho, jak by se ta holka tvářila bych poznal, kterou fakt nechci, ikdyž je mi celkem jedno, jak se bude chovat, zase velkou mrchu fakt nepotřebuju. Navrhne, že si může hrát s těma holkama.*Možná jo, za pokus nic nedáš, ne? *Uchechtne se.*Jo, zahraj si na agentku a za každou informaci dostaneš odměnu.*Slíbí jí.*/Plyšáci a nebo gumídci.. nakoupím zásobu a je to./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město Empty Jasper H. Schreave

Mon Dec 16, 2019 5:32 pm
*Dnešek je jeden z těch málo dní, kdy si společnost vede do paláce a nezůstává u ní doma. Má už něco málo upito, takže je docela v náladě a sem tam mele blbosti. Právě se líbá na chodbě s holkou, kterou má pro dnešní večer a postupuje přitom ke dveřím na střechu.* Máš ráda adrenalin, kočko? *Vydechne jí do ucha, které skousne a otevře dveře na střechu, aniž by pro něj bylo nějak důležité její přikývnutí. Jde pozpátku, takže nevidí, jestli je střecha prázdná nebo ne. Postupně se otočí tak, aby šel popředu a mohl jí hodit na pohovku, když pootevře oči a všimne svých dvou sourozenců.* /Kurva./ *Bohužel pro dívku jí měl akorát v náručí a házel na gauč. Moc to nevychytal, takže dívka skončila na zemi a nejspíš bude mít pěknou naraženinu zadku, zad a pár modřin.* Hups. Čaute. *Zamává svým sourozencům a pak pomůže dívce vstát.* Počkej na mě v komnatě, dobře? Kdyžtak se zeptej komorných, abys věděla kudy. *Zašeptá blondýnce do ucha a je jediné štěstí, že má upito ještě víc jak on, takže na něj nevyjede a kulhavým krokem se vydá pryč ze střechy. On se za ní dívá a pak zklamaně zavrtí hlavou.* Teď s ní nebude až taková sranda. Proč tu vůbec oxidujete? *Koukne na své sourozence a svalí se na gauč vedle Edelynne.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 6:09 pm
Ne ne ne! *Vypiskne hned.* Budu porad u tebe slibuju, nikam se nehnuuuu! *Rekne a zamrka na nej psima ocima a potom uz se spolu bavi o cigaretach a vypadne z ni, ze tahle nedavno videla i tatku a ulevi se ji, kdyz ji Sawyer ujisti, ze na ni nepraskne, ze jej videla ona.* Jsi nejlepsi. *Zaraduje se a potom se spolu bavi o tom, co by ona chtela na vanoce a tak mu rekne par veci a potom si da ruce na hrud.* Az za dva roky? To je stasne dlouha doba. *Zaupi a nasadi smutny oblicejik.* Proc je za dva roky tak daleko? Proc trva tak dlouho nez budu jako ty dospela a budu moct cokoliv, jako ty , Meliah a Jasper? *Pta se ho a opre si obliej o dlane a slduje bratra a vyechne.* No prave. Ty bues mit Selekci a zase malo casu, Jasper ten je porad nekde a Merliah je bud v komnate a nema naladu a ja nevm proc. *Zamzmla a potom mu s usmeve nabidne, ze bude vSelekci delat agentku a bude mu donaset informace, ale ze za to chce odmeny a jakmile slysi, co by ji za to Sawyer daval rozzari se jako stromecek.* Gumidci budou zatim stacit. *Zasmeje se a potom se dodiva ke dverim, kdyz slysi, jak se oteviaji a vyhpsne na kolena na sedacku a otoci se, aby videla, kdo to je a potom nadzvedne oboci, kdyz vidi Jaspera s neznamou hlkou, jak se pusnikjou.* No fuj. Proc ji tak olizuje? Zepta se Swyera.* To se ma delat u pusy? Takovou pusu musimnekdy dat tatkovitaky. *Zamumla a potom si sedne zse normalne a vyprskne smichy, kdyz Jasper tu holku pusti na zem. Potom se odsoupne, kdyz se Jasper svali vedle ni.* Fuj . Dalsi smradoch. Co je to oskydovat?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 6:30 pm
Dobře, klid.*Vidí její psí oči a povzdychne si.*/Sice mě občas štve, ale stejně bych ji za nic nevyměnil. To ví jistě.*Jo, já vím.*Řekne s širokým úsměvem, když mu řekne, že je nejlepší. Pak se baví o Vánocích a ikdyž sám nahlas říká, že na koně je malá, ví, že ho tento rok už dostane a to od něj. Ještě vymyslí originální nápad, jak jí ho dá, plemeno už ví a taky ví i zbarvení.*Uvidíme no. Je to na Santovi.*Pokrčí rameny.*To vydržíš.*Řekne povzbudivě.*Jo, ale na konci selekce budu mít manželku.. A bude mě čekat svatba.Jestli to tedy některá se mnou vydrží do té doby.*Usměje se.*Tak poneseš prstýnky, jestli budeš chtít.*Nabídne jí. Chce ji rozveselit. Když se nabídne jako agentka, která bude špehovat dívky v Selekci a slíbí jí za to gumídky a nebo plyšáky.*Dobře, tak gumídci.*Přikývne. Oteřvou se dveře a on se podívá tím směrem. Uvidí svého bratra a nadzvedne obočí.*/No skvělé.. To budou zase otázky od Edelynne../Ehm.. To občas dospělí dělají víš? Poznáš to až budeš větší.. Ale jen s mírou, jasně?/Každý její nápadník bude muset projít prvně přeze mě. Nebude riskovat, že se stane i Edelynne to co Merliah. Zvedne sklenku s Whiskey, aby ji dopil zrovna ve chvíli, když jeho mladší sestra řekne, že takovou pusu musí dát tátovi. Zaskočí mu tekutina v krku a začne se dusit-*/Doprdele../*Rozkašle se ještě více, když Jasper tu holku upustí. Ani mu nedokáže odpovědět na pozdrav, tak mu jen mávne. Musí se vydýchat. Podívá se na bratra a na sestru, co sedí naproti němu.*Hej, snaž se ty svoje poznámky krotit.*Kývne směrem k Edelynne.*/Odkdy ti na tom záleží?/*Zeptá se sám sebe.*Oxidovat znamená otravovat.*Odpoví své sestře.*/Musím se znovu napít../*Zvedne se z pohovky a přejde k baru, kde si nalije další sklenku whiskey.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město Empty Jasper H. Schreave

Mon Dec 16, 2019 6:40 pm
*Spolu s blondýnkou pro dnešní večer, jejíž jméno se ani nesnažil zapamatovat vpadne na střechu a svých sourozenců si všimne zrovna v době, kdy jí hází na gauč. Tím pádem ona skončí na zemi a může být ráda, že si nic nezlomila.* /No co, aspoň bude mít památku a vzpomínku, kterou hned tak nějaká nemá. Pokud si teda bude něco pamatovat s tím, co vypila./ *Uchechtne se v duchu a všimne si, jak se jeho bráška začal dusit.* /Jo brácho, jen se zadus. Koruna bude pak moje./ *Proběhne mu hlavou a otázky své malé sestry nechá na něm. Pošle pak blondýnku k sobě do komnaty a sedne si vedle Edelynne. Po její reakci se zasměje a schválně se k ní posune ještě blíž a zabalí jí do svého pevného objetí.* Já ti dam smraďoch. *Zasměje se a potom, co jí pustí, jí rozcuchá vlasy. Po slovech svého bratra protočí očima.* Měj by ses pořádně napít jsi mrzutej. *Poradí mu s úšklebkem a když se zvedne a jde k baru, dívá se na něj a pak přesměruje toužebný pohled na whiskey.* Nalij mi, prosím, taky? Nebo sem rovnou můžeš hodit tu flašku. *Uchechtne se a pak se opře zády o gauč.* Tááák. Jak se těšíš na Selekci? Mám svůj tip, jak dlouho bude trvat. Přesně 35 nocí. Nebo je zvládneš všechny prostřídat rychleji? *Uchechtne se.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 7:04 pm
*je nadsena, ze bude na Vanocnich trzich ve meste, protoze miluje vsechno, co je spojene s Vanoci. Potom mu rkne , co si preje na Vanoce, ale nerekne mu ve. Jen neco a hlavne to, ze chce Kone, ale zsklamane si zalozi rue na hrudi se slovy, ze neni vubec fer, ze je mala a tak nemuze mit Kone a nemuze delat nic z toho, co delaji jeji sourozenci a potom vydechne.* Byt maly je nekdy strasne, ale nekdy je to dobre, ale mi to vadi. Vsechno se mi zakazuje s tim, ze jsem na vsechno mala, ale ja nejsem" Bude mi brzy devet. *Rekne malinko nazlobene a potom se bavi o jeho Selekci a nabidne mu sve slzby spionky a poslechne si jeho slova.* Proc si musis najit manzelku? a co je to manzelka? To je jako rodice mamka a tatka? *Zajima se a potom uz jen sleduje jak na strechu vesel jeji druhy nejstarsi braska a olizuje se s nejakou holkou a dene ji to zaujalo.* Takhle se pusinkuje nekdy i tatka s mamkou, ale ne tam dlouho. *Pronese a sleduje pobavene dal bratra s holkou a potom pronese, ze takovou pusu musi nekdy dat tatkovi taky a potom si seda zase normalne a nadskoci, kdyz se Sawyer zacne dusit.* Co je? Chces prastit? *Zepta se a potom se smeje, kdyz ta hoka spadne a jakmile je u ni Jasper odtahne se od nej, protoze smrd po tech tycinkach a jeste necim, ale nevi, co to je a kdyz ji obejme zasklebi se.* Hej! fuj! Nemluv na me smrdis. *Rekne mu a poom se odsoupne na kraj sedacky a potom se zpta co je to oxidovat a potom jen kyvne hlavou.* Ahaaa... Takze ja jsem oxidovacna a ne otravna? *Zepta se a potom se kouka na preskacku jednoho na druheho a potom jen zakrouti hlavou.* A ja se chci taky napit! *Rekne odhodlane.* Ja musim taky pit, protoze pit je dulezite. To mi rikala mamka. *Zazubi se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 7:20 pm
V devíti jsi pořád malá. Malá nebudeš až ti bude sedmnáct nebo osmnáct. Pro mě ale steně pořád malá budeš. Vždycky budu starší, to nezměníš. Stejně tak Jasper a Merliah. Ledaže by jsi rodičům řekla, že chceš ještě malýho sourozence. Třeba ho dostaneš pod stromeček, když je budeš pořádně otravovat./Užijte si to./*Pomyslí si s úšklebkem v duchu. Úplně ji vidí, jak se přiřítí zítra na nějakou radu, kde budou i rodiče uprostřed plný místnosti na ně tohle vybal.*Musím si najít manželku, protože je to tradice. Věř mi, že se mi do toho nijak nechce.*Povzdychne si.*Máma je manželka táty a táta je její manžel.*Vysvětlí jí. Když vejde na střechu Jasper s nějakou holkou, chce se napít whiskey, naneštěstí to neudělá zrovna ve vhodné chvíli, protože ve stejnou chvíli se Edelynne rozhodne, že takhle musí dát pusu tátovi.*Ne, v pohodě.*Dostane ze sebe, že praštit nepotřebuje. Snaží se uklidnit a když dokáže konečně dýchat, vysvětlí jí, co znamená oxidovat. Usoudí, že se potřebuje ještě napít, protože jedna sklenka mu s těma dvěma vážně stačit nebude.*Jo, jsi oxidovačná.*Uchechtne se.* Nalije si whiskey a po prosbě svého bratra se pro sebe ušklíbne.*Chceš pití? Jo, chvilku počkej.*Řekne jakoby nic a vydá se pro sklenku. Ve skutečnosti ale vezme jednu vodu v petláhvi.*Jaspere postřeh!*Řekne a hodí vodu po něm.*Ty jsi toho měl dneska dost, takže dostaneš jen tohle.*Usměje se.*A co chceš?*Zeptá se Edelynne.*Je tu voda, nějakej džus a Kofola.*Vyjmenuej své sestře a čeká, až mu odpoví, aby jí mohl pití podat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město Empty Jasper H. Schreave

Mon Dec 16, 2019 7:32 pm
*Když se jeho sestřička odtáhne s tím, že smrdí, neudrží se a se smíchem jí musí obejmout a pak ještě rozcuchat vlasy.* Takhle, sestřičko, vodí svoboda a město. Pořád se tam chceš tak moc podívat? *Zazubí se na ní a pak mrkne na bratra. Doufá, že tohle jejich sestru odradí chtít pořád tak moc do města, nebo dokonce tam utíkat. Pak nadzvedne pobaveně obočí, když Sawyer osvětlí Edelynne pojem 'oxidovat' a zasměje se.* Ne, prcku. Jsi i otravná. Občas. Stejně jako já. Každopádně ani jeden nemáme v otravnosti na našeho drahého bratra. *Zazubí se na oba a pak sleduje Sawa, jak jde k baru a poprosí ho, aby mu taky nalil pití. Myslí si, že je jasné, že prosí o něco alkoholického. Když slyší něco o postřehu, zmateně vzhlédne a pokusí se láhev chytit, ale dopadne to tak, že není moc rychlý, láhev odrazí a ta dopadne Edelynne na hlavu.* Jéé, promiň. Nebolí to hodně? *Zeptá se jí s takovou starostí, jaké je s alkoholem v krvi schopný a pak flašku vezme a ušklíbne se.* Fuj. *zamumlá a pak si povzdychne. Zvedne se a sám si dojde k baru.* Kdy ses tak moc začal starat o to, kolik jsem toho měl, co? *Uchechtne se a vezme si láhev whiskey. Už se otáčí, že si půjde zase sednout, ale neodolá a vodu z láhve, kterou předtím otevřel, vychrstne svému bratrovi do obličeje. Pak si jde s pobaveným úsměvem sednout zpátky vedle Edelynne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Dec 16, 2019 7:45 pm
*právě mířila z knihovny s knížkou v ruce na střechu když potkala nějakou kymácející se blondýnu, která vypadala že bude každou chvílí zvracet*/Proč musím mít bratry děvkaře?/*zeptá se sama sebe už za svůj život poněkolikáté. Sotva otevře dveře střechy hned lituje. Chtěla se otočit na patě a odejít jenže pak jsi všimla své sestřičky. Knihu pustila na zem a rozeběhla se za ní. Když k ní přiběhla klekla si, aby se nemusela sklánět, a chytla ji hlavu do rukou* Jsi v pohodě?  Kde tě to bolí?* Ani nečeká na odpověď a ohlédne se na své bratry.* Kterej z vás to doprdele hodil? A kterej z vás tu hulil?*zařve na ně naštvaně*


Naposledy upravil annie.16 dne Mon Dec 16, 2019 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Mon Dec 16, 2019 8:20 pm
*Vydechne.* Proc to neni jako v pohadce, ze se neobjevi vila kmotricka a ja si tak nemuzu prat, abych byla velka, jako ty a mohla chodit do mesta sama a nemusela byt zavrena porad jenom doma.* Zamumla. Tohle opravdu nechape. Vi, ze jsou venku rebelove, ale ona se dovede o sebe postarat a chce byt jenom venku se svymi sourozenci a ne sedet porad tady doma a nudit se. Potom se zasmeje , kdyz se se Sawem domlui, ze bude tana agentka a bude mu donast to, o cem se ty holky budou bavit, potoze ona zna vsechny dobre schovky a nikdo si ji nemusi ani vsimnout a tak kolikrat slysi i to, co nema, ale vetsinu stejne nechape. Potom je na strese i Jasper a blondynka , co spadla a byla tak vtina se odkymaci pryc a tak se jeji druhy nejstarsi baska sedne vedle ni a ona si odedne protoze smrdi a neni to lepsi, kdyz si ji k sobe pritahne do objeti.* Fuj! Jaspere! Takhle mesto nesmrdi! Tam voni kolacky a jidlo. * nafoukne tvare, kdyz ji rozcuvha vlasy a potom kyvne hlavou.* Chci tam, ale do casti, ktera voni a nesmrdi, jako ty. *Rekne se zazubenim a potom kouka na Sawyera a potom se nastve na Jaspera.* Nejsem Otravna! Nejdem! Nejsem! Ty jsi otravný prďola! *Zamumla nastvane a potom se koukne na Jaspera, jak se skadli s se Sawem a potom jen slysi postrech a koukne se , co se deje a nez se stihne otocit dostane lahvi vody do hlavy.* Au! *Vypiskne a rychle si sende n zaek a polozi si obe dlane na misto, kde ji bouchla lahev vody a citi, jak se ji tvori knedlik v krku, ktery nejde polknout a slzy se ji rinou do oci. Kdyz na ni mluvi Jasper otoci se tak, ze zabori oblicej o zadni operky sedacky.* Nech m-me! * Neubrani se vzlyku a rozbreci se.* /Fakt to boli./ *Nreaguje ani na slova Sawyera a jen fnuka do operadla, dokud neuslysi pred sebou hlas Merlii a hned ji obejme a rozfňuka se naplno.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město Empty Brikssi M. Schreave

Mon Dec 16, 2019 8:30 pm
*Absolutně netuší, co bude dělat se svými dětmi. Sawyer jí dělá starosti kvůli tomu, jak se brání Selekci, Jasper kvůli tomu, jak se chová k holkám, Merliah kvůli jejím depresím způsobenými potratem a Edelynne, která je pořád smutná z toho, jak je ze všech nejmladší a plno věcí nemůže. I když své děti miluje více než sebe, má pocit, že jí z nich občas praskne hlava. Obzvlášť teď, když se blíží Selekce a ona se dozvěděla plno novinek. Akorát se vrátila z psince, kde se mazlila se svými oblíbenými miláčky psy, a míří na střechu, kde se ráda kochá výhledem na město a užívá si toho ticha. Bohužel, když tam vejde, uvidí všechny své děti a ne zrovna v pohodě. U svých synů si okamžitě všimne alkoholu v jejich rukou a u své nejmladší dcery toho, že pláče. Zoufale si povzdychne a pak se na všechny přísně zamračí a rychle k nim dojde.* Vy dva.. *Ukáže na své syny.* ..to okamžitě pustíte. Bez diskuzí. Očividně jste měli dost. *Z jejího pohledu je jasné, že o tomhle opravdu nehodlá diskutovat a že jestli se jenom pokusí naznačit nějaký nesouhlas, opravdu nebudou mít příjemný zbytek života. Pak se otočí ke svým dcerám, i když další její slova jsou adresována všem přítomným na střeše.* A někdo mi hned vysvětlíte, co se stalo. *Sjede všechny rychlým pohledem a pak si klekne vedle Merliah a pohladí obě své dcery po zádech.* Copak se stalo, zlato? *Zeptá se jemným hlasem své nejmladší dcery.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město Empty Sawyer Sebastian Schreave

Mon Dec 16, 2019 8:45 pm
*Když stojí u baru, hodí po bratrovi láhev vody. Myslel si, že to chytí, nechtěl trefit Edelynne. Vykulí oči a ztuhne.*/Ublížil jsem jí? Bude v pořádku?/P-promiň, to jsme nechtěl.*Zakoktá se. Chce jít k ní, ale jeho batra nemá nic lepšího na práci, než mu chrstnout vodu do obličeje. *Jako fakt?! Teď? *Vyprskne na něj.*/Idiot./*Pomyslí si a rychle si otře oči. Chce jít Edelynne utěšit, ale na střechu přijde ještě jejich sestra Merliah.*/Úžasný načasování. Zase všechno bude na mě./*Pomyslí si otráveně.*Já to hodil, ale nechtěl jsem ji trefit. Myslel jsem, že to náš bratr chytí.*Propálí Jaspera pohledem.*Ale to by neměl být zase tak ožralej./Je ještě horší, jak já./*Pomyslí si. On sice není svatoušek, ale zná svůj strop a pije jen trochu, snaží se to krotit co nejvíce./*Díky Jasperovi má mokrou část trička a i vlasy, ale jemu je to jedno. Vydá se zase k Edelynne, ale bohužel dveře na střechu se zase otevřou.*/Kdo sem doháje musí pořád lézt?/*Zeptá se otráveně v duchu. Zjistí, že je to jejich máma a ví, že si zase vyslechne nějakou úžasnou přednášku.*Já si teď právě nalil eprve druhou sklenku.*Ukáže na plnou sklenku whiskey, ze které se ještě ani nestihl napít.*Ten kdo má dost je tu Jasper.*Znovu se podívá na svého bratra. Občas ho fakt nesnáší. Neví, co dělat. Rád by se s ním bavil normálně, neví pro to nedokážou. Přejde k Edelynne a klekne si vedle mamky.*Promiň, nechtěl jsem to udělat.*Povzdechne si. Často se neomlouvá, ale teď to udělal. Je mu to skutečně líto.*Hodil jsem Jasperovi vodu a ten to nedokázal chytit, protože je totálně namol a trefilo to Edelynne do hlavy. Nebylo to schválně.*Povzdechne si.*Neměla by s tím jít pro jistotu na ošetřovnu? Nemohlo jí to udělat nic vážnýho, že ne?/Otřes mozku to fakt snad nebude./*V duchu celkem panikaří a má chuť dát jak sobě tak svému bratrovi pěstí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město Empty Jasper H. Schreave

Mon Dec 16, 2019 9:22 pm
*Když nechytí flašku, která následně trefí jeho mladší sestru do hlavy, je mu to líto a mrzí ho, že se s ním odmítla bavit. I tak ale jde a chrtne vodu Sawyerovi do obličeje. Je to i pokus o to, rozesmát jejich mladší sestru. Jenže se sem přiřítí vichřice Merliah a začne na ně řvát.* /Nezapomímá tak trochu kdo je tu ten starší sourozenec?/ *Proběhne mu hlavou a pak zachytí, jak ho Sawyer propálil pohledem a protočí nad tím očima.* Neměl jsi to házet. *Pokrčí rameny.* Promiň, Edy. Neudělal jsem to schválně. *Omluví se jí a pak se sem přiřítí jejich máma, aneb ještě větší hurikán a začne na ně řvát. Už jenom z pohledu, jakým se na ně dívá pozná, že mají fakt průser a bude lepší držet hubu. Když ho ale Sawyer zmíní ve své "obhajobě" ušklíbne se. Mlčet rozhodně nebude.* Tys taky pil. A očividně ti to dost rozhodilo koordinaci. I po dvou skleničkách může být člověk opilej. *Pokrčí znovu rameny. Pak sleduje, jak se všichni objímají a starají o Edelynn. On jí sice nejde obejmout, je u ní dost plno, ale i tak se cítí blbě. Svojí sestru má rád, i když se tak vždycky nechová.* Omlouvám se.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Mon Dec 16, 2019 9:49 pm
*Prijde mu, ze ta hromada papiru na jeho stole je snad nekonecna. Pres den mel i nekolik porad a na jedne z nich byl dokonce i Sawyer, za coz byl rad, potoze takhle se aspon neco vic priucii Momentalne podepsal pro dnesek uz posledni dokument a promne si oblicej. Halelujah. Zbytek necham na zitra. Pismena mi slyvaj. *Zamumla sam pro sebe a nakonec se zvedne ze sveko kresla a vezme si sve sako, ktere mel prehozene prez operadlo zidle a nakoec projde pres mistnost, zhasne a zamve za sebou a zamkne dvere pracovny a klic si vezme s sebou a vyda se chodbou pryc.* /Takove ticho. Musim si to uzit, nez za nekolik tydnu vypukne ten mumraj se Selekci a bude tady rusnou, jak nekde na letisti. Vsude budou ucastnice, nebo zahranicni hoste a moje deti./ *Vydechne a potim se vydá smerem na strechu, protoze potrebuje na vdch, nez pujde do komnaty ke sve zene. Pomalu vychazi schody nahoru a zarazi se v pohybu, aby otevrel dvere, protoz slysi hlasy. Moc hlasu a v jednom z nich pozna hlas Brikssi. Otevre tedy dvere a pohledem sjede vsechny pritomne a vsimne si uplakanych tvari sve nejmladsi dcery a hloucku u ni.* Co se tady stalo *Rekne hned vyssim hlasem a jde smerem ke zbytku sve rodiny a zastavi se kouek od pohovky a pohledem sprazi jak Sawyera, tak Jaspera.* Ktery z vas dvou neco provedl sve sestre? Mluvte. *Nespousti z nich pohled a vyckava na jejich slova.* /Jasper sotva stoji na nohou a posle me ani Sawyer nezaostava za svym mladsim bratrem. Proc se zatracene museji ve vsem trumfovat?/ *Jen po ocku se podiva na svou zenu s jejich dcerami, ale stale vyckava na odpoved svych dvou nejstarsich potomku.* Mluvte, ja cekam.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Dec 16, 2019 10:10 pm
*na střechu prijde přesně v moment kdy její mladší sestru trefí flaška vody. Hned se k ní rozběhne a začne ji utěšovat. Pak se obrátí ke svým bratrům a začne na ně ječet. To že je Sawyer celý mokrý ignoruje. Když slyší jak se otevírají dveře střechy ohledne se.*/Ta tu ještě chyběla../*pomyslí si naštvaně
Když oběma nařídí aby už nechali alkoholu jen se usklibne.*/Jeden na mol a druhý je určitě zhulenej../ *kdyz následně přijde i její otec, neskrývá podráždění a nahlas jsi povzdychne.*/tohle nemůže skončit dobře/*pak poslouchá co se stalo a vstane* Musíte se stále chovat jako malí dečka?*založí jsi ruce na hrudi.* To se prostě jednou aspoň jeden u vás nemůže chovat zodpovědně a aspoň vypadat jako budou či král?*myslí to na oba.. neni si jistá kdo nakonec skončí na trůnu..ale pohledem hypnotizuje Sawa.* Tady prostě nemůže být jeden jediny klidný den.*zamumla si pro sebe a vydá se k baru pro sklenici vody. Opilého Jaspera znechuceně obejde a má co dělat aby ho schválně neprastila. Pak se vrátí s vodou a papírovým kapesníčkem k Edelynne a obojí ji podá*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město Empty Edelynne Celeste Schreave

Tue Dec 17, 2019 8:36 pm
*Kdyz ji Jasper opejme rychle se snazi se od nej dostat protoze smrdi, jako vinny sklep a ty cigaretove tycinky a usklibne se na nej a nakonec mu jen rekne, ze mesto nsmrdi, ale voni, aspon tam , kde vzdy byla to nesmrdelo tak, jako eji bratr. Potom sleduje ty dva a otoci se , kdyz slysi slovo postreh a presne v ten moment dostane pecku lahvi vody do hlavy. Vyjekne a chytne se za misto, kde ji lahev trefila a snazi se polknout knedlik v krku, ale misto toho se ji spusti z oci slzy a nereaguje na nic a otoci se tak, ze zabori oblicej do operadla sedacky a rozbreci se, potom, co uslysi hlas Merlii ji hned hupsne kolem krku a rozplace se naplno. Kdyz uslysi hlas mamky, zvedne k ni ubrecene modre oci a kdyz je u ni obejme ji.* Ja- jsem-jsem- *Vzlykne.* Boli -to *Obijma mamku a ani nevnima rozhovor dospelaku, protoze ji boli trochu hlava. Po chvilce slysi i hlas tatky a tak se na nej podiva a potom se koukne na Sawyera.* To je d-dobre. *Protre si oko.* Ja nechci do nemocnice mami.. *Rekne hned a vzlykne a nad vodou jen zakrouti hlavou a vezme si kapesnik a zase zabori oblicej do mamcina ramene.* Jenom me boli hlava... Lekla jsem se..
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru