Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Střecha paláce s výhledem na město

+14
- HYUN -
Vertasia
Takuari Zimemo
LittlePrincess
Terka
Davina "Dee" Claire
Lexi
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
18 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Jan 23, 2020 8:44 am
*poslouchá jak se ti dva dohadují něco o vězení a pak mu řekne své. Na jeho slova už nemá co říct a jen se mu zpříma dívá do očí. Je pravda že ona, která je na hranici s podvahou, by ho rozhodně neunesla. Pak se ale otočí na druhou dívku a usklibne se. Následně ji odpoví na otázku, jestli to na ní Alex taky zkoušel* Aspoň máme nějakou úroveň.*řekne tiše ale ne tak, aby ji nešlo slyšet. Pak poslouchá jak se spolu hádají a při tom sleduje počínání neznámé. Když pak slyší něco o anténce uchechtne se. Sleduje co dělá druhá dívka a už jí to ani nepřekvapí. Pak prohodí že to by se dříve poblila než si dopřála. Slova druhé dívky ignoruje zaměří se na Alexe. Na rtech ji hraje úšklebek* To jsem neřekla.*odmlci se* Ale tebe by to určitě vzrušovalo, kdyby se na tebe nějaká poblila.*řekne znechuceně, dopije svou Whisky a alkohol na ni začne konečně trochu působit. Všimne si že Alex odešel a když se chvíli neozývá otočí se* Došli ti slova, hm?*řekne provokativně a když vidí jak sedí s hlavou na kolenech malinko se zamraci* Zase ses předávkoval? Říkám ti to zrovna, tampony u sebe nemám.*řekne laskovne a usklibne se*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

Thu Jan 23, 2020 12:28 pm
*To, čoho je tento chlap schopný, ju už ani neprekvapuje. Z ich rozhovoru, ktorý počúva, si nejako spojí, že tá princezná a on sú príbuzní.* /Incest? Naňho slabá káva.../ *Ďalej si spokojne krája pomaranč, ktorý sa skvele hodí ku tequile a nechá ich, nech sa hádajú. Len sa v duchu baví, pretože konečne sa dostala k dráme. Dráma sa samozrejme spája so vzrušením a zábavným životom. Posledné roky bola zavretá v dievčenskom internáte pre elitu Belgicka. Je logické, že túži po niečom, čo jej rozprúdi krv v žilách. Ten magor ani len netuší, že sa práve trafil do živého. Nôž v ruke sa jej zasekne. Na moment uvažuje nad tým, že ho len tak po ňom hodí ako na terč.* /Brucho 30 bodov, hlava 50 a rozkrok bude za 100./ *Nedá však na sebe poznať, že povedal niečo, na čo je citlivá.  Na tvári sa jej roztiahne sladký úsmev pripomínajúci zmiju pred uštipnutím.* Hviezdička, mne sa už roky chlapi vrhajú pod nohy. Skôr by som ich potrebovala repelent, aby mi dali pokoj, lebo sú ako otravný hmyz. *Poznamená sebavedomým hlasom. Ona neklame. Naozaj o ňu veľa mužov malo záujem. Problém bol skôr v tom, že skôr ako si s niekým niečo stihla začať, jej otec to nejako prekazil, aby ju ochránil. Nad jeho slovami sa len kúsok pousmeje, ale v očiach sa jej nebezpečne zablysne.* Jediné nad čím som vtedy uvažovala, bolo či ti mám radšej vraziť alebo ťa nakopnúť do tvoje dážďovky. *Prehlási a potom sa Alex zas rozhovorí o tej jeho imaginárnej slávnej kariére speváka.* Moje meno tiež pozná pár miliónov ľudí. Len nemám potrebu to vyťahovať v každej vete. To je rozdiel medzi mnou a tebou, Hviezdička. *Nejako sa dostanú k Hviezdičkiným tajným fantáziam a ona sa už musí začať smiať.* Princeznička, pred tebou stojí zvrhlík storočia. Možno to už aj vyskúšal, ale radšej sa neprizná. *Odvetí a potom si konečne vychutná prvý shot pravej Zlatej tequily. Na Hviezdičku sa ani nedíva a ignoruje ho. Zbystrí pozornosť až keď počuje niečo o predávkovaní. Pozrie sa na Hviezdičku, preklopí do seba ďalší shot s rovnakým postupom a nadvihne obočie.* Takže si aj na drogách? Aké prekvapenie. *Poznamená ironicky. Vidí však, že sa s ním niečo deje. Preto prejde smerom k nemu a pozorne ho sleduje, držiac si odstup, ako by bol nakazaný vírusom eboly. Nakonies si s povzdychom pred neho sadne a váhavo mu priloží ruku na čelo.* On úplne horí. Hej, princeznička, namoč tam nejakú utierku a dones mi! *Poznamená zachovavájúc si chladnú hlavu. Popravde, ak by tu zomrel, tak by ju to nejako netrápilo, ale keď sa tomu dá zabrániť, tak to skúsi.* Čo si si dal, Hviezdička? Hovor, pretože ak tu teraz zomrieš, nájdem si ťa na druhej strane a postarám sa o to, aby si si tam neškrtol ani s tou najhnusnejšou ženskou. *Pýta sa ho a pozoruje jeho horiacu tvár.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Alex Dubois-Winslow

Thu Jan 23, 2020 8:28 pm
*Jakmile ukonci hovor s klukama zacne odpovidat holkam, ktere s ni m na strese jsou. Usklibne se na Tamponku, ze ktere nakonec vyleze , ze je princezna Illeye a on ji rekne, ze jsou vlastne pribuzni a potom jen pokrci rameny a koukne se na Novicku.* Ve vezemi je celkem nuda, ale neohral jsem se tam dlouho, takze pochybju ze ted by tomu bylo jinak. *Rekne lhostejne a pak jim rekne, ze s nimi by nic mit nechtel, protoze jedna je Asexualni a druha pro zmenu v celibatu a potom si poslechne slova Novicky a uchechtne se.* No kazdej asi ne, Novicko. Vsadim se s tebou, ze, kdyby tady na tebe ted nekdo vytahl pero, tak bys s krikem utekla, protoze bys nevedela, co se s nim ma delat. *Pokrci rameny.* Jo a taky jsi nespis byla v nejakym zvrhlym klastere ne, kdyz se ti tam muzi plazili po kolenach. *Uchechtne se a napije se a potom jde k zabradli a pobavene se zsmeje nad jejich slovy.* Bliti pri sexu me fakt nerjcuje. Nerikam, ze se mi to malem jednou nestalo s jednou naliou fanynnkou, ale tohle fakt ne. *Usklibne se. Jednou jej skutecne malem pozvracela jedna holka, kdyz meli turne v Moskve, ale nastesi to vrhla do hajzlu, kdyz zniceho nic vystartovala o koupelny. Poslal ji pryc a zbytek dedelal rucne. Pak uz nejak nevnima jejich hovor, potoze po poslednim napiti se mu zacne motat hlava a citi se na omdleni. Sjede zay po zabradli az na zem a opre si hlavu o kolena a lahev pusi, takze se rozlije, ale nerozbije se. Blbe se mu dxcha, ma sucho v puse a nehorazne se poti.* /Ty zasrany leky se nejspis s chlastem moc nekamaradickujou.. kurva./ *Kdyz citi, neci ruku na svem cele zvedne hlavu a opre si ji o zabradli a dycha. Kdyz ma sklenku vody, napije se.* Nejsem...kurva hvezdicka, N-novicko. *Zavrci.* Prasky proti b-bolesti a trocu koksu. *Prizna.* Kurva je mi fakt blbe... *Zamumla.* Pokud zdechnu... reknete Fallon, ze ji miluju a me mame zavolejte, ze se ji omlouvam a fanoskum.. * Zhluboka se nadechne.* Ze jsem je kurva miloval a byli pro me s mamkou vsim... Jedine dobre v mem zkurvenem zivote. *Mumla a potom se rozkasle, coz jej donuti k tomu se davit a potom se rychle otoci, dostane se na nohy a hodi to ze sebe prez zabradli.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Jan 23, 2020 8:54 pm
*na jeho slova o tom, že jsou příbuzní, už nemá co říct. Je to pravda a ona nechápe jak může byt nějaká vzdálená příbuzná takového srace. Pak poslouchá jejich debatu o vězení a když slyší, že Alex už si vězení vyzkoušel, povytáhne obočí. Že jí to nepřekvapuje. Když jim pak řekne že by s nima nic neměl usklibne se a nevěří tomu. Je jí jasné, že kdyby se obě svlekly tak by nic nenamítal. Pak poslouchá jejich rozhovor a uchechtne se. Neví, co je Novicka zač, ale rozhodně vypadá na to, že byla v nějakém klášteře nebo o čem to mluví. Když ji řekne, že ho bliti nevzrusuje obrátí oči v sloup. Když si to představí, má co dělat aby nehodila tyčku. Pak si všimne, že se Alexovi udělalo špatně. Zrovna mi řekne že jestli se znova předávkoval, tampony u sebe nemá. Pak sleduje Novicku jak jde za ním, vstane ze své židle zrovna moment kdy na ni promluví druhá dívka. Vezme nějakou náhodnou hadru, namočí ji a nalije mu do sklenice vodu, do které následně rychle hodí i pár kostek ledu. Pak se vydá rychlým krokem k nim. Přijde k nim zrovna když Alex říká, co všechno v sobě má a jen si frustrovane oddychne a pridrepne si k nim. Polozí mu mokrou utěrku na čelo a přidrží ji tam mezitím co mu podá sklenici vody. Pak když si Alex přidrží utěrku sám stáhne ruku zpět k tělu.* Nezdechnes.*řekne sebejistě těsně předtím než se Alex otočí a hodi tyčku přímo dolů. Otočí se zády k němu a dá si ruku na pusu. Má co dělat aby se k němu nepřidala a upřímně lituje toho, kdo by mohl být pod nimi. Všimne si flašky, že které vytéká vodka a tak se pro ni natáhne a postaví ji bokem. Pak se natáhne pro krabici kapesníčku, ktera leží na stole kouskem od nich a podá je Alexovi. Upřímně je jí ho líto*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

Thu Jan 23, 2020 9:34 pm
*Popíja jeden shot tequily za druhým. Vlastne si už ide po tretí. V tej blbej internátnej škole ju aspoň naučili piť, keď už nič iné. Vlastne sa jej ten alkohol teraz hodí, keď počúva životné príbehy Pána Zvrhlého alias Hviezdičky.* A to si podplatil bachára, aby ťa odtiaľ pustil? Alebo sa ťa ostatní väzni báli?  *Pýta sa ho s drzým úsmevom, ktorý je pre ňu typický rovnako, ako to pre aprílové počasie dážď. Na moment sa zarazí, pretože vytiahne jednu istú maličkosť, o ktorej v zásade nehovorí. Jej skúsenosti s mužmi sú nulové, hoci je pravda, že sa jej ich veľa motalo pod nohy. Hrdo zdvihne hlavu a pozrie sa naňho s hranou ľútosťou.* Vieš o tom, že veľké nutkanie vyťahovať penis na verejnosti je trestné a obyčajne sa pre to ľudia liečia? *Nad jeho slovami o kláštore s pochybnou povesťou sa musí začať smiať.* Tak vidíš. Ja som Novicka zo Zvrhlého kláštora a ty si Nymfonan s tak vysokým egom, že by možno prekonalo aj Mont Everest. *Poznamená a preklopí do seba 4. pohárik. Konečne začína cítiť, že na ňu alkohol pôsobí. Možno preto nemá potrebu sa vyjadrovať k ich téme o vracaní pri sexe. Lenže okrem toho, že sa dostala do nálady, sa deje aj niečo iné. Hviezdička asi dostáva záchvat. Pomaličky k nemu postupuje, ale keď vidí, že blúzni, tak mu priloží ruku na čelo, zistiac, že horí. Preto pošle princeznú, aby doniesla handru, ktorou by mu trochu ochladili čelo. Nie je zas profesionál v prvej pomoci. Nad jeho potrebou oznamiť jej, že nie je Hviezdička, sa zasmeje.* Ak by to boli tvoje posledné slová, sú pekne úbohé. *Poznamená a stiahne ruku, aby mu Princezná mohla dať trochu vody. Čo však povie ďalej, ju prekvapí. Zarazene sa naňho pár sekúnd díva.* Takže pre Fallon bola tá pesníčka? *Nečaká jeho odpoveď a musí sa pousmiať. Úplne ignoruje fakt, že sa jej práve priznal k drogám.* Takže preto si taký dement. Niekto ti zlomil srdce a ty sa s tým nevieš vyrovnať! *Povie nadšeným tónom, že práve rozlúskla nejakú záhadu. Tn tón sa do danej situácie nehodí, ale jej je to jedno.* Nikomu nič hovoriť nebudem, Hviezdička! Predstavíš mi tvoju drahú Fallon, lebo chcem vidieť ľudskú bytosť, ktorá ťa niekedy dokázala mať rada. *Poznamená a oči jej žiaria, pretože si vie predstaviť, že pri tom stretnutí by muselo byť sakramentsky veľa drámy, ktorú ona miluje. Potom sa postaví a odstúpi od zábradlia.* Toto pred tvojou láskou radšej nerob. Mohla by tvoje city k tebe začať prehodnocovať. *Otočí sa na Princeznú.* Donesieš mu ešte pohár vody? Už máš v tom prax.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Alex Dubois-Winslow

Thu Jan 23, 2020 10:47 pm
*na Tamponku se nejak vic nezameruje a reaguje na slova Novicky ohedne toho, ze on uz jednou zavreny byl.* Vis, ja mam lidi, ktei me dostanou ven za nekolik hodin a navic. *Pokrci rameny.* Moje matka je Francouzska proncezna, takze to je taky dobrej duvod, jak se dostat ven. *Pousmeje se. Svou mamu miluje a i kdyz se chiva jako kreten uvedomuje si, ze nejvic to vse odnasi mamka. Kyz uz si rika, ze s koksem sekne kvuli ni, proste se naskytne nejaka prilezitost a n se k tomu zase vrati a stejne je to s jeho akoholismem.* Svata zena. Ma matka. Moje jedine dobro na tyhle prohnily zasrany planete. Jedina osoba, kvuli ktery chci byt lepsim, ale kurva to nejde. Promin mami. Nezaslouis si to./ *Potom zase vnima Novicku.* Fakt j? To vas naucili v klastere, ze obnazovani na verejnosti je trestny? Wow. Aspon neco vas tam ucej. *Povi hranym nadsenim apotom se usklibne.* Aspon se mam cim chlubit, atim, co vy dve dohromady nemate vlastne ani cim zaujmout. Jedny je blbe z krve a druha je zase nesnesytelna. *Pronese a potom jde k zabradli, kde se napije a rkne jim, jak to ma z blitim pri sexu, ale potom se mu udela zle a vse se s nim mta, je mu strasne horko a blbe se mu dycha. nima potom az, kdyz je u nej Novincka a rekne ji, co mel a potom jen vytahne rukav leve ruky, kde ma zalepene zily.* Pred tejddnem po plese jsem mel... jednu ze slabsich cvil. Potkal jsem tady kurva Fallon.. *Rekne a otom se napije vody od Tamponky* Nevzal jsem si jeden.. vsa jsem si asi trui a navic jsem si trochu snupnul koksu... kurva je me fakt zle.. *Potom koukne na Novicku.* Jo sakra.. *Zatne zuby.* Pro ni jsem to psal. I kdyz me podvedla v den kdy jsem se sjel, opil po predavani cen Gremmy a zabasli me.... *Uchechtne se.* Jsem ji u prdele. *Potom se rychle zvedne a zacne zveacet dolu ze stechy a momentalne je mu jedno jestli nekomu na hlave pristane fajn ozdoba. Kdyz dozvraci, vezme si od Tamponky sklenku vody a vyplachnesi pusu a potom zbytek vypije a nasledne si vezme jeji nabizene kapesniky. Narovna se a lituje sve vysky. Vse se zse zacne motat a on se snazi dovravorat k sedacce.* I kdyz jsem to napsal pro ni neslysela to. Nikdo to neslysel a nikdy neuslysi. *Svali se na pohovku.* Dobrou. -Rekne s oblicejem zaborenym do sedacky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Jan 23, 2020 11:45 pm
*posloucha celou jejich debatu o vězení. Ani ji moc nepřekvapuje, že byl Alex ve věznění. Když pak zmíní jeho mámu, zamraci se. Po tom co se potkali poprvé si o něm nic víc nezjišťovala, takže nevěděla že je syn princezny. Poslouchá i dál a nijak se nevyjadřuje.* Alespoň si vážíme života.*odfrkne si. V momentě kdy to ale řekne si není už tak jistá. Chvíli nad tím přemýšlí. Vážně si váží života? Nedojde k jasnému závěru a raději to zabalí a poslouchá jak to má Alex s blitim a sexem. Když se mu pak udělá zle, zbystří a udělá to co řekne Novicka. Když je u nich podá mu vodu a dá mi na čelo mokrou studenou hadru. Slyší co v sobě má a taky vidí jeho pořezané žíly. Jen nevěřícně zavrtí hlavou. Dneska je toho řezání nějak moc.* Ty jsi fakt kretén...*řekne potichu. Když se pak Alex otočí a hodí to dolů ze střechy dá si ruku přes pusu a odvrátí se, jelikož by se k němu musela pak přidat. Nechápe jak může Novicka v tuhle chvíli přemýšlet nad takovými věcmi, ale musí uznat že Fallon obdivuje. Jestli se dokázala zamilovat do Alexe a vydržet s ním, je to podle ji nadlidská bytost.*/Jsem nějaká služka snad?/*pomyslí si když ji Novicka znovu posle pro vodu, ale udělá to co řekla. Když se vrátí zpět k nim podá mu vodu a pak i kapesníky. Když vidí že se začne zase motat rychlé mu obojí vytrhne z rukou a uhne u cesty. Když vidí jak se svalí na pohovku, pobaveně se uchechtne. Vodu i kapesníky položí na stůl vedle pohovky a obrátí se na neznámou dívku* Takže.. necháme ho tady nebo si půjdeme každá po svým.*řekne a na konci věty udělá otazník*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

Fri Jan 24, 2020 6:03 pm
*Počúva Alexove slová o rozpade jeho vzťahu a ako sa to pokašľalo. Kúsok sa pousmeje.* Matka mi vravela, že každý chlap, ktorý sa správa ako hajzel, má na to nejaké dôvod. Je naozaj tragikomické. že u teba to platí. Bože, tak zlomené srdce. *Má chuť sa začať smiať, ale je tu akási komplikácia s tým, že sa zjavne predávkoval koksom, liekmi a zapil to alkoholom. Preto so značným znechutením sleduje, ako hodil obsah svojho žalúdka dole zo strechy. A rovnako aj jeho vrávoravú cestu k gauču. Pozoruje ho, ako si tam líha na dobrú noc. Myšlienky jej lietajú na všetky strany, ale prinúti sa sústrediť až vtedy, keď počuje slová od princeznej, ktorej meno netuší. Pohľad hodí na Alexa.* Takto tu nemôže zostať. Je možné, že aj po tom vracaní,  má v sebe viac tých škodlivých vecí a síce je to dement, umrieť by nemal. *Poznamená a sleduje ho premýšľajúc, čo spraví. Prejde pár krokov k nemu a povie mu tak, aby to počul.* Ja sa už postarám o to, aby to tá Fallon počula. Vy dvaja ste takí tragédi, že väčšia zábava ako sledovať, ako sa dávate do kopy, ma tu nečaká. *Poznamená a potom sa otočí k princeznej.* Pošlem sem nejakého ošetrovateľa, ktorý si s ním už podarí. Tu dovtedy počkaj a udrž ho pri vedomí. *Na odpoveď od princeznej ani nečaká.* Maj sa, Hviezdička a aj ty, Princeznička. *Otočí sa a rýchlym krokom sa zo strechy vydá preč. Hneď zamieri za ošetrovňu, kde povie doktorom o tom, že na streche ich čaká pacient pod vplyvom drôg, liekov a alkoholu.* /Som zvedavá, ako to budeš vysvetľovať, Hviezdička. Ber to ako moje poďakovanie za naše prvé stretnutie./ *Teda v preklade skôr pomstu. Ona sa potom vydá preč a ide si zistiť niečo o záhadnej Fallon, pretože si vzala do hlavy, že tí dvaja budú jej nová zábavka a že vďaka nej sa zas dajú do kopy.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 7:43 pm
*Pořád nemůže pořádně uvěřit tomu, že za osm měsíců bude tátou. A hlavně tátou dvojčat. Před Charity nechce dát najevo, jak je z toho nervózní a jak se toho bojí, protože vidí, jak se z toho strachuje ona sama a chce jí být co nejlepší oporou. On to nějak přemůže. Přeci jen je Schreave a v jejich rodině jsou šokující novinky na denním pořádku. Při zpracovávání toho, že bude tátou došel k závěru, že se to určitě bude zpracovávat lépe s trochou alkoholu v krvi.* /Neožeru se jak prase, slíbil jsem Charity, že nebudu dělat blbosti./ *Opakuje si v duchu, když míří na střechu, kde se nachází minibar a jakmile tam vejde, z minibaru si vyndá láhev whiskey a s tou se posadí na jeden z gaučů, ze kterého má výhled na město. Loktama se opře o kolena a sleduje svítící světla před sebou.* /Já fakt budu táta.. Bože.. Jak se to jako dělá? Jak to mam zvládnout? Jak se mam o všechny tři postarat?/ *Honí se mu hlavou a pak vydechne a otevře flašku, ze které se napije.* /Je vůbec možný být dobrym tátou?/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Feb 12, 2020 7:54 pm
*poslední dny nemá na nic náladu a tak tráví většinu času zavřená ve své své komnatě se svými myšlenkami. Nakonec se ale rozhodla, že potřebuje na čerstvý vzduch a jelikož se jí nechtělo jít teď večer do zahrad, zamířila na střechu. Doufala, že tam bude klid, nicméně když tam došla, všimla si Jaspera. Když ho viděla s flaškou Whiskey, jen si povzdechla.* Tohle není správný začátek otcovství.*řekne a vydá se k minibaru kde si vezme skleničku a zamíří k němu. Vezme mu flašku a nalije si.* Jestli tě takhle uvidí Charity, nebude nadšená..*řekne a postaví  flašku na stolek před ní*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 8:06 pm
*Chce se ještě vydat na čerstvý vzduch. Jasper není v jejich komnatě, takže se tam stejně nudí, číst a ani dělat nic podobného, na to nemá náladu. Na sobě má její oblíbené modré šaty a jen malé náušnice. Vlasy rozpuštěné a takhle zamíří na střechu, odkud jsou krásně vidět hvězdy a taky zářící město. Uslyší tam povědomí hlas.*/Lia../*S tou se docela dlouho neviděla a chybí jí docela holčičí společnost. Nakoukne na střechu, kde kromě ní uvidí i Jaspera. Docela ji překvapí, že oba dva ještě živé. Zavře za sebou a přejde k nim.*Dlouho tu nejste, že? Jinak bych sázela na to, že by se tu dávno rozezníval křik, jak byste se hádali a navzájem přizabili.*Poznamená Všimne si flašky od whiskey a zamračí se. Podívá se na Jaspera a potřese lehce hlavou.*Doufám, že toho v sobě nemáš moc.*Nevadí jí, že si dá, ale nerada by, aby se opil.*/Ješta na střeše, to je tak bezpečné místo..../*Posadí se na pohovku naproti nim.*Měli byste se usmířit. Nebo se o to aspoň pokusit.. Vždyť jste sourozenci.*Podívá se na Liu.*Chápu tě, tvůj bratr se často chová jako blbec, ale pořád je to tvůj bratr, teď se navíc hodně změnil a já vím, že udělá cokoliv, aby tě ochránil a to, jak ti ublížil, ohledně toho, že spolupracoval s rebely, odčinil.*Promluví k ní.*A teď se vážně snaží sekat latinu. Ještě jednu šanci mu dej. On moc dobře ví, že nesmí dělat žádný blbosti, nebo nějakou udělám já.*Podívá se zase s úšklebkem na Jaspera.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 8:23 pm
*Sleduje město před ním a s flaškou, ze které pomalu a po troškách upíjí přemýšlí o tom, jak má zvládnout otcovství. Během chvíle přijde na střechu i Lia, kterou zaregistruje, až když slyší její povzdych.* /Jako bych potřeboval připomenout, že dobrej otec nikdy nebudu.../ Víš, jaký je dokonalý začátek otcovství? Když tě celá rodina nenávidí a pak zjistíš, že místo jednoho dítěte se za osm měsíců budeš muset postarat o dvě.. *Opáčí s pohledem stále upřeným na město a pak se na ní koukne až když mu vezme flašku. Trochu se nad tím podrážděně zamračí.* Nejsem opilej a ani se opít neplánuju, neboj. *Ujistí jí s menším úšklebkem.* Jenom trochu ... přemýšlim. *Pokrčí rameny a pak jí krátce sjede pohledem a zase se podívá na město.* /Je furt nasraná../ *Zkonstatuje v duchu a následně si všimne, že se k nim přidala jeho milovaná Charity, na kterou se usměje.* Ne, zatím jenom poslouchám, jak dobře začínám s otcovstvím. *Poznamená potichu a pak poslouchá, co Charity říká Lie.* Je to Schreave, Charity. Jen tak něco jí nevymluvíš. Zvlášť nenávist. *Potřese hlavou. Jasně, že by to rád se svou sestrou urovnal, ale neví popravdě jak. Ví, že omluva to nespraví a že si musí zase důvěru všech získat.* Žádný blbosti nedělam a ani nejsou v plánu. *Ušklíbne se zpátky na Charity.* Jak je ti? Dneska jsi byla zase bílá jak stěna. *Zeptá se jí starostlivě.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Feb 12, 2020 8:41 pm
*potřebovala jít na čerstvý vzduch a tak zamířila na střechu. Když zjistila, že je tam i Jasper, povzdychla si a prohodila něco o otcovství. Po jaeho slovech uhla pohledem a vydala se k minibaru pro skleničku. Po cestě si v hlavě přehrála jeho slova ještě jednou a uvědomila si, co řekl* Počkat..vy budete mít dvojčata?*řekne po cestě k pohovce, na které sedí Jasper. Tohle opravdu nečekala. Pak mu vezme flašku a nalije si do své skleničky. Po jeho slovech se jen ušklíbne a pak si všimne, že se tady objevila i Charity. Naposledy s ní mluvila když se ona i Jasper pokoušeli utéct z paláce. Její společnost jí chybí. Přece jenom je to její jediná a nejvěrnější kamarádka.* Já..nechci se s tebou hádat, ale nemůžu jinak. Ne teď. Potřebuju jen trochu času. *řekne směrem k Jasperovi. Ví, že mu jednou odpustí ale kdy, to nikdo neví* Mimochodem, ta tvrdohlavost není moje chyba. Schreave jsou tvrdohlaví už od nepaměti.*ušklíbne se a pak koukne na Charity. Ani by si nevšimla, jak je pobledlá* Jasper mi řekl, že čekáte dvojčata.*pousměje se na ni.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 8:54 pm
*Dojde na střechu, kde narazí na Jaspera a na Liu Docela ji překvapí, že jsou oba dva ještě živí, protože ví, že mezi sebou nemají teď zrovna dobrý vztah.*/A není to trochu moje vina? Asi ano../*To ale před nimi říkat nebude. Uvidí flašku whiskey, prvně se podívá na Jaspera a řekne, že doufá, že toho neměl moc.*No dobře..*Vydechne a posadí se naproti nim. Pak začne mluvit k Lii a přesvědčuje ji, aby dala svému bratrovi šanci, ještě jednu. Nechce, aby se Jasper trápil a ví, že i Liu to musí tížit.*Jo, Schreave jsou ti největší tvrdohlavci pod Sluncem.*Povzdechne si.*A vy dva jste snad nejhorší, ani jeden si nedáte pořádně říct. Víte, že je to s vámi někdy strašně těžký?*Stoupne si a přejde k baru, kde si vezme akorát vodu a vrátí se k nim. Na zmínku Lii o dvojčatech přikývne.*Ano, už to tak vypadá. Za osm měsíců nebude teta jednoho dítěte, ale dvou.*Potvrdí jí to.*Jsem v pořádku, drahý, neboj. Vždyť jsem to říkala, že je to normální a kdyby něco zavolám doktora.*Připomene mu slib, který mu dala před několika dny v ZOO.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 9:13 pm
*Všiml si jak uhla pohledem a nijak to nekomentovala, tak si jen tiše povzdychne a sám už dál nic neříká. Pak Lie dojde, co jí vlastně řekl.* Jo, dvojčata. *Přikývne.* Takže jsem dostal vynadáno za to, jak mam výkonný spermie. *Poznamená a snaží se zamaskovat ten strach, který mu otcovství nahání. Pak ho schová hodně rychle, protože přijde Charity. Ujistí jí, že nemá v plánu se opít a nemá toho v sobě hodně a pak poslouchá, jak začne mluvit na Liu. Podle něj to nemá cenu.* Chápu to. *Přikývne na Liina slova a pak se uchechtne po slovech Charity.* Jo, víme. Ale taky víme, že nás miluješ. *Zazubí se na ní.* Teta a až nám z toho po pár dnech hrábne, tak i náhradní matka. *Uchechtne se a zeptá se Charity, jak jí je.* To sice ano, ale to neznamená, že si přestanu úplně dělat starost. Nemysli si, že budu přehlížet, jak je ti každej den blbě a nebudu se o to starat. *Pokrčí ramenem a napije se z flašky.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Feb 12, 2020 9:50 pm
*jeho slova už nekomentuje ale pak si uvědomí, co Jasper rekl. Po jeho odpovědi se jen uchechtne.*/Tohle dokáže jenom Charity../*pomyslí si a nalije si sklenku Whisky. Pak se k nim připojí i Charity. Po jejích slovech řekne Jasperovi, že potřebuje čas. Po jeho slovech se na něj vděčně pousměje. Pak taky prohodí, že tvrdohlavost mají v genech už pěkně dlouho.* I když ti to občas neděláme jednoduchý.*doplní Jaspera a usměje se na Charity. Pak ji řekne, že ví o tom, že čekají dvojčata* Tak to teda ne. Klidně vám pomůžu, ale náhradní matku vám dělat nebudu. Co jste si udělali, o to se budete starat.*řekne a usklibne se. Samozrejme, že bude ráda jejich děti občas hlídat ale žádnou chůvu jim dělat nebude.* Kdybys cokoliv potřebovala víš že jsem tu pro tebe, že?*pousměje se na Charity*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 12, 2020 10:04 pm
*Chce, aby zakopali válečnou sekeru a jejich vztahy se uklidnili. Tohle není příjemný ani jednomu z nich, ale Liu chápe. Taky potřebovala čas. Ale doufá, že mu co nejdřívě odpustí.*/A stejně tak by si měl promluvit se svým tátou../*Vzpomene si na krále, neví o tom, že by s ním už měl mluvit od doby, co jsou zase v paláci. Pak řekne, že to s nima občas není jednoduchý, po komentáři Jaspera se ještě více usměje a přikývne.*Jo, to jo.*Uzná a podívá se zase na Liu.*Řekněme.. Že i kdybyste chtěli, nezapřete se. Jste si podobní více, než si myslíte, víte? Oba dva stejně tvrdohlaví, dokážete jednat unáhleně.. /Vážně toho mají společného dost. Když zjistí, že Lia o dvojčatech ví, dojde si pro vodu a pak se zase posadí na své místo.*/Samozřejmě, že jí to hnedka musel vykecat./Žádná náhradní matka, my to zvládneme.*Řekne sebevědomě. Jaspera ujistí, že to nebylo o nic vážnější, ty ranní nevolnosti, než předtím.*Chápu to, ale neboj, vážně jsem v pořádku.*Ujistí jej.*Tvůj bratr občas strašně přehání.*Poznamená a podívá se zase na Liu.*/Ten bude během těhotenství vyšilovat více jak já../Já vím, díky. A i j pro tebe, kdyby něco.*Ujistí ji.*Co je nového u tebe vůbec? *Zeptá se jí zvědavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 12, 2020 10:20 pm
*Je vděčný, že se Charity snaží spravit vztah mezi ním a Liou, ale zároveň si uvědomuje, že to nepůjde jen tak z ničeho nic. Pousměje se na ní nazpátek a pak se koukne na Charity, na kterou se zazubí.* Jo, to je podle mě ten důvod, proč se pořád hádáme. *Uchechtne se a pokrčí rameny. Ví, že toho se svou mladší sestrou má povahově hodně společné. Trochu ho překvapí, jak si je Charity jistá, že to zvládnou.* Já nebyl ten, kdo z ošetřovny utekl a začal vyšilovat, lásko. *Připomene jí a pak se podívá na Liu a potřese hlavou.* V týhle době už si člověk nemůže ani zotročit mladšího sourozence na hlídání dětí.. *Poznamená, ale z jeho tónu hlasu jde poznat, že to myslí jen z legrace.* Přebalování si zabral Sawyer. Chce si to vyzkoušet, než bude mít svoje vlastní děti. *Řekne Charity s pobaveným úsměvem a pak se jí zeptá, jak jí je.* Dobře. *Přikývne nakonec a pak protočí očima a nechá je si říct, jak jsou tady jedna pro druhou. Když se Charity zeptá Lii, co je u ní nového, znovu se natáhne po flašce, ze které se hned napije, protože do této části konverzace se nejspíš zapojovat nebude muset.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Feb 15, 2020 11:50 am
*řekne Jasperovi že potřebuje ještě čas a když řekne že to chápe, je ráda. Pak jim Charity řekne,že to s nima není jednoduché a ona nemůže nesouhlasit. Když pak ještě Charity dodá, že jsou si podobní, jen se uchechtne* To je pravda.*řekne po tom, co Jasper řekne, že to bude ten důvod proč se pořád hádají. Ví, že jsou si povahově hodně podobní. Očividně to jde ještě víc poznat než si myslela. Pak řekne Charity, že ví o dvojčatech a že jim rozhodně žádnou náhradní matku dělat nebude. Po slovech Jaspera se usklibne* Chtěla bych vidět tebe jak bys reagoval, kdyby si zjistil že v sobě nemáš jedno dítě ale hned dvě.*řekne a pak povytáhne obočí* Zotročit? Líp už to vážně říct nejde.*řekne sarkasticky a pak se podívá na Charity a všimne si, že je pobledla. Řekne jí, že je tu pro ní, kdyby cokoliv potřebovala, a když ji řekne to samé vděčně se na ní usměje. Po její otázce jen pokrčí rameny* Nic moc.*Charity je sice její nejlepší kamarádka, ale to, co je nového, si raději nechá pro sebe. Navíc před Jasperem by o tom už vůbec nemluvila. Akorát by se začali hádat ještě víc.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Sat Feb 15, 2020 12:20 pm
*Poznamená, že to s nimi není vůbec jednoduché a poté ještě, že jsou si hodně podobní. Jí to tak přijde teď víc, než kdy dřív. Usměje se.*Jo, to máš asi pravdu.*Souhlasí s tím, že je asi i tohle ten důvod, proč se pořád tak dohadují. Když se dozví, že Merliah už ví o dvojčatech a pak jim sama řekne, že jim žádnou náhradní matku dělat nebude, doufá, že to ani nebude potřeba. Doufá, že to zvládnou. Protočí nad komentářem Jaspera očima.*Děkuju.*Poděkuje Lii za podporu.*Ona mě aspoň chápe. Jak by ses cítil ty, kdybys zjistil, že ve svém těle nemáš jednoho, ale rovnou dva vetřelce? Hmm?*Chce znít vážně, ale v jejím hlasu jde spíše znát pobvaení.*A sám jsi řekl, že vyšilovat ještě budeš.*Připomene mu něco zase ona. Potřese hlavou na jeho slova o zotročování sourozenců.*Cože? Ty chceš svěřit svému bratrovi přebalování? Chudáčci.*Položí si ruce ochranářsky na břicho.*Vždyť jim ty plínky ještě navlékne na hlavu. *Řekne naoko zděšeně.*A přebalování je práce pro tatínky, ne pro strýčky, lásko.*Usměje se a podívá se na Liu.*Upřímně se strašně těším, až ho uvidím, jak je bude přebalovat a tak.. *Uchechtne se. Protože se s Liou dlouho nebavila, zajímá se, co se událo u ní. Zná ji docela dobře aby věděla, že jí neříká úplnou pravdu. Ale přikývne. Nebude to z ní tahat, když nechce.*/Až bude chtít, určitě mi to řekne sama./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Sat Feb 15, 2020 1:18 pm
*Moc dobře chápe, že Charity potřebuje čas a dopřeje jí ho. Ví, že omluva tohle rozhodně nezpraví a on si potřebuje získat její důvěru. Připomene Charity její reakci na ošetřovně a když se do něj obě dvě pustí, pobaveně zvedne ruce do vzduchu na znamení, že se vzdává.* Nejsou to vetřelci, lásko, ale naše děti, to zaprvé a zadruhé vy jste ženský, můžete počítat s tim, že tahle situace může nastat. U mě by to bylo vážně divný. A jak jsem řekl na ošetřovně, pořád to mohly být paterčata. *Pokrčí rameny a pobaveně se usměje, když si vzpomene jak na tohle reagovala Charity posledně. Následně si postěžuje, že člověk si už ani nemůže zotročit mladší sourozence. Nechápe, co je to za dobu.* Tak ... poprosit o výpomoc no.. *Nazve to jinak po reakci Lii a uchechtne se.* Jo, to je pravda. Tak přebalovat bude někdo jinej. *Uzná nakonec a pak potřese hlavou.* Já se na to docela taky těšim. Teda ne úplně na přebalování, ale prostě.. Na ty dva prcky celkově. *Pousměje se a pak se napije z flašky, když se začnou ty dvě bavit a nakrčí obočí, když slyší Liu.* Co se děje? *Položí flašku na stůl a starostlivě se na ní koukne. Pozná, když není v pohodě a jelikož je to její starší brácha, chce jí od toho uchránit.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Feb 16, 2020 10:38 am
*kdyz Charity řekne, že jsou si podobní a Jasper doplní, že to je ten důvod proč se pořád hádají, souhlasí s nimi. Potom poznamená, že jí Jasper rekl o dvojčatech a podpoří Charity. Když Jasper zvedne ruce do vzduchu s tím, že se vzdává, vítězně se usměje. Pak Jasper zmíní, že to klidně mohli být paterčata. Nedokáže si představit jak by zvládali paterčata. Když se pak Jasper opraví, pobaveně se uchechtne* Jo, to zní hezčí.*vzpomene si, jak se Jasper a Sawyer dohadovali o přebalování na ošetřovně.* Budete úžasní rodiče.*doplní to nakonec a myslí to upřímně. Když se jí pak Charity zeptá co je nového, řekne že nic, protože i kdyby se o tom bavit nechce. Natož tak před Jasperem. Když to nijak dál Charity nerozvádí vděčně se na ní usměje. Pak se ale ozve Jasper a ona si povzdychne* Nic, jak jsem řekla.*otočí se na něj a řekne co nejdůvěryhodnějším tónem. O tomhle se s ním rozhodně bavit nehodlá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Charity Ash Horn

Sun Feb 16, 2020 11:29 am
*Když Jasper zvedne ruce na znamení, že se vzdává a že to v ní nejsou vetřelce, usměje se a zavrtí hlavou.*A já ti řekla, ať se o paterčatech raději nezmiňuješ, nebo se tam ještě někde objeví, třeba schovaný za svými sourozenci.*Připomene mu o čem se taky bavili na chodbě před ošetřovnou. Když se Jasper opraví, že ne zotročit sourozence, ale požádat o výpomoc, přikývne. Pak se zase Jasper zmíní o přebalování a že na to se už těší jeho starší bratr, hned začne vrtět hlavou, protože to mu nesvěří. Jak řekne, ještě jim tu plínku dá na hlavu. Oddechne si,, když řekne, že to teda nechá na někom jiném. Pak se vděčně usměje na Merliah.*Díky Lio./Hlavně o tom musíme přesvědčit tvého bratra./*Dodá si pro sebe v duchu.*Jo, i když to nebude jednoduchý, taky se těším.*Usměje se zase. Zeptá se Lii, co je u ní nového a když močí, nechá to být. Ví, že až jí to bude chtít, řekne jí to a asi to nebude v přítomnosti Jaspera. Jak se zdá, ale právě on to nepochopí a v tom se šťourat chce. Podívá se na něj pohledem, kterým mu naznačuje, aby se v tom dále nešťourá a doufá, že nebude.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Jasper H. Schreave

Sun Feb 16, 2020 3:04 pm
*Uchechtne se s protočením očima a potřese hlavou.* Miláčku, neboj. Žádné další děti si v tobě na schovku nehrají. *Ujistí jí stejně jako na ošetřovně a pak se opraví, že si teda sourozence nechce zotročit, ale jen požádat o výpomoc a pak se na Liu pousměje. Za tím úsměvem ale schovává svůj strach z rodičovství.* Díky. *Sklopí zase rychle pohled. Má z toho strach, ale na druhou stranu se už těch prcků nemůže dočkat.* Ty je taky nebudeš mít na krku 24 hodin denně. *Uchechtne se. Ještě aby se Lia netěšila. Pak je nechá mluvit a nezapojuje se, dokud neslyší Liinu vyhýbavou odpověď. Je její starší bratr a chce jí pomoc. Zeptá se jí co se děje a starostlivě na ní kouká. Pak si povzdychne. Charitina pohledu si všimne, ale rozhodne se ho ignorovat.* Neumíš lhát, Lio. V tomhle jsi po mámě. Chci ti pomoct. A dělam si starosti. *Nakloní hlavu na stranu.* Co se děje? *Zeptá se jí znova a doufá, že tentokrát mu už odpoví.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Feb 16, 2020 7:59 pm
*kdyz se Jasper vzdá, vítězně se usměje. Pak se začnou bavit o patercatech a ona se při tom pobaveně usmívá. Když pak Jasper zmíní něco o zotročení mladších sourozenců namítne, že to jde říct i hezčí. Ujistí je, že budou úžasní rodiče. O Charity nepochybuje, bude úžasná matka. A Jasper to snad taky zvládne. I ona se těší, až se jejich děti narodí. Pak se jí Charity zeptá, co je nového, zalže ji. Naštěstí to nijak víc nerozvádí a ona je za to ráda. Nicméně se stejně ozve Jasper a ona mu znovu zopakuje, že je všechno v pořádku. Když pak řekne, ze neumí lhát uhne pohledem, protože to je pravda. Pak si ale frustrovaně oddychne a vrátí se pohledem k němu* Jaspere...nech to být, dobře? Dokážu si ti vyřešit sama.*řekne a myslí to smrtelně vážně. Nevymlati to z ní ani za nic, takže pokud se o to bude pokoušet, skončí to maximálně tak další hádkou*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 5 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru