Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Staré jezírko Empty Staré jezírko

on Thu Nov 28, 2019 8:04 pm
Ve starší a méně používané části paláce lze také najít toto kouzelné jezírko, které dříve sloužilo jako bazén. Stěny jsou porostlé květinami a voda je stále udržovaná a čistá na koupání.

Staré jezírko 855e74f70a43969b2b26a97cd0a17e5e
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko Empty Brikssi M. Schreave

on Thu Dec 26, 2019 6:48 pm
*Včera se Sawyer a Merliah dozvěděli o její nemoci. A teď by to měla říct i Keenanovi. Pořád neví jak. Bojí se jeho reakce. Že bude mít až moc velký strach a bude vyšilovat. S nikým ani moc nemluvila o tom, se dělo u rebelů. Jen si nechala na ošetřovně ošetřit všechny rány, které má prakticky po celém těle a vyslechla si, že blíží dost velké podváze a měla by s tím něco dělat. Doktorům slíbila, že bude chodit na kontroly a bude víc jíst, aby se dostala na zdravou váhu. Nechtěla tam zůstávat. V černé mikině a černých džínech se vydá ke starému jezírku, které je už od dob Keenanovy Selekce jejím oblíbeným místem. Tady od něj dostala Ashera, projela jejich druhou sázku a mnoho dalšího. Vždycky to pro ní bude místo plné vzpomínek a místo, kam se chodí schovávat před světem a přemýšlet. Sedne si na kraj jezírka a sundá si boty. Vyhrne si nohavice džínů a nohy si namočí do vody. S tichým povzdychem sleduje vodní hladinu a přemýšlí, jak má svému manželovi všechno říct.*
Amokuma
View user profile

Staré jezírko Empty Keenan Aaron Matias Schreave

on Thu Dec 26, 2019 7:59 pm
*Hned jakmile se Brikssi vratila, rozhodl se, ze bude s praci koncit drive, aby se nevracel zase uplne pozde v noci, aby mohl byt s ni. Neskutecne se o ni bal, kdyz byla pryc a cele noci nespal a dokonce i sam hledal spolu s ostatnima. na praci se nesoustredil a myslel jen na to, co se deje s jeho zenou a kde je. Ted je, ale Brikssi konecne zse doma, ale on se stejne na praci moc nesoustredi. Vidi, ze se s ni neco deje a on porad nevi , o co jde, ale je odhodlany to ze sve zeny dostat.* /Musi mi to rict. Mam pravo vedet pravdu o tom, co se s ni deje. Nebude nikdy na nic sama./ *Prolitne mu hlavou, kdyz se chodbami riti na misto o kterem vi, ze je jejim nejmilensim v palaci a stalo se tak nejak jejich mistem. I on sam sem nekdy zavita, kdyz maplnou hlavu starosti, nebo, kdyz maji oba s Brikssi volno, jdou prave semm, kde se stalo tolik pro ne dulezotych veci. Ma na sobe stale jeste oblek, protoze ze sve pracovny sel hned o jejich loznice, ale Brikssi nikde nensel a tak se proste bez jakehokoliv avahani vydal rychlym krokem prave ke staremu jezirku. Kdyz stoji u vchodu a uz z dalky vidi cerne obleceni a fialove vlasy, neskutecne se mu ulevi, ze ji tady nasel. Vejde tam a prijde k ni a beze slova si sedne na zem vedle sve eny, jen ma pokrcene kolena a opre si o ne lokty a spoi si ruce pred sebou a hlavu da na strau tak, aby na ni videl.* Ahoj Levandulko. *Pozdravi ji a nakloni se, aby natiskl sve ty na jeji tvar, ktera je vlastne uz jen skoro jedna vystoupla licni kost. Nakonec seodtahne a chvili mlci.* Jak dlouho mi hodlas atajovat pravdu, Brikss? *Zacne hned a zase na ni kouka.* Jsem sie vytizeny praci to uznavam, ale i tak si proste posledni dobou vsimam, ze je neco jinak a strasne me tizi, ze nevim, o co presne jde. *Rekne a vydechne a jednu ruku poloui jemne na tu jeji a jemne ji stiskne.* At se jedna o cokoliv, budu vzdy po tvem boku ma lasko. Pred dvaceti lety jsem ti dal slib, ze s tebou budu v casech dobrych i zlych a tohle se nikdy nezmeni.*Zaseota a sleduje svou zenu.* /Pomalu se ztraci pred ocima a je tak strasne bleda./ Jsem tady Brikssi. Vzdy jsem byl, jsem a navdy budu. *Zasepta a jemne palcem pohladi hrbet jeji ruky, zatim, co se na ni diva.* Bojim se o tebe a bal jsem se o tebe, kdyz jsi byla... tam. *Zatne celist.* Zaplati mi za vsechno, co ti udelali, prisaham. *Potom se k ni prisoupne bliz, aale jeji ruku nepousti.* Prosim lasko, netaj mi uz nic. Jsem tady, bedle tebe a vyslechnu si te. *Rekne ji.* Spolu vse zvladneme Levandulko.
AndyHoff
View user profile

on Thu Dec 26, 2019 8:19 pm
*Sedí u starého jezírka a nohy má ve vodě. Přemýšlí, jak to všechno říct Keenanovi, protože si moc dobře uvědomuje, že by to vědět měl. Přemýšlí, že by se vrátila do komnaty a tam na něj počkala, ale nakonec to její manžel vyřeší za ní a ocitne se na kraji jezírka vedle ní.* Ahoj. *Pozdraví ho a koukne se na něj. Pokusí se nadzvednout koutky rtů aspoň o trochu. Moc neví, jak začít, ale i tohle za ní vyřeší Keenan tím, že se jí na to rovnou zeptá. Sklopí pohled k vodě a poslouchá jeho slova. Jemně mu oplatí stisk ruky, protože na větší sílu se teď nezmůže a když Keenan domluví, vydechne a koukne se na něj.* Promiň. Chtěla jsem ti to říct. Jenom jsem nevěděla jak. *Sklopí znovu pohled k vodě.* Jde o ... vrozenou vadu aorty, která se projevila až teď. Neměla jsem tušení, že něco takovýho je možný, když jsem nikdy nepoznala svoje rodiče. Většinou se to projeví daleko dřív a operuje se to. Jenže v mym věku je operace dost riskantní. *Řekne mu konečně pravdu o tom, co se děje.* Doktoři prý vyvíjejí nějakou metodu pro lidi, jako jsem já, ale ... ale nikdo nedokáže předem říct, jak dlouho to bude trvat. *Vydechne a čeká, než to Keenan vstřebá. O tom únosu rebelů zatim nic neříká. Neví, jestli o tom dokáže mluvit.*
Amokuma
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 10:38 am
*Jelikoz Brikssi nenasel v jejich komnate, rozhodl se, ze navstivi stare jezirko, protoze to je jedno z mnoha mist, kde se Brikssi muze nachazet a neivi se ji, ze tam chodi, protoze prave tam to vse zacalo. Tam se zacal sat jejich pribeh. Jde rychlym krokem, rotoze uz se chce delsi dobu zeptat na to, co se s jeho zenou deje. Vi ze je tedjeste ke semu otresena z toho, jak ji unesli rebelove, ale z na te strese nevypadala vubec dobre a on se o ni logicky boji. Nastesti ji najde presne tam, kde miril s nohama ve ode a on sam se k ni prida, ale on sam si nohy do vody neda, jen pokrci nohy a chvili se kouka pred sebe. Potom svou manzelku pozdravi a nakonec neceka na nic a rovnou se zacne ptat na otazky, ktere ho trapi nejvice. Ujisti ji, ze at se jedna o cokoliv, tak on ji neopusti a pomuze ji, jak jen bude moct.* /Vzdy budu po jejim boku, presne jak jsem slibil pred lety./ *Kdyz domluvi, diva se na svou manzelku a nespousti ji z oci. Posloucha jeji slova a jakmile mu rekne o vrozene nemoci, okamzite ztuhne. V hlave mu jede jen to, ze je jeho zena vazne nemocna. Potom si promne oblicej a prohrabne si prsty vlasy.* Jak.... Jak....*Neni scopny mluvi dal.* /Proc zrovna ona? Copak si toho neprozila uz zatracene dost?/ *Posloucha jeji dalsi slova, ale zni mu to, jako by od nej byla nejmene nekolik metru daleko.* Takze, pokud se to lekarum nepovede... *Koukne se Brikssi do oci a zamrka.* Tohle je snad jen zlej sen. * Vydechne a obejme Brikssi a skloni hlavu tak, ze se opira bradou o jeji hlavu.* Ty budes tou vyjimkou milasku. Ty budes ta, kterym se podari te zachranit. *Zaepta, citi, jak ho v ocich pali slzy, ale rychle mrka a dari se mu slzy zahnat.* Jsem s tebou. My vsichni. Co deti? Vi to? Edelynne se to nesmi dozvedet... *Poprve za svuj zivot se citi opravdu bezradny.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 10:54 am
*Sedí u starého jezírka a přemýšlí, jak to všechno říct Keenanovi, když se objeví vedle ní a rovnou se jí zeptá, co se děje. Ví, že bude vždycky s ní, ale jednoduše mu nechtěla přidělávat starosti. Řekne mu, co se děje a pak to nechává to zpracovat. Radši má sklopený pohled k vodě. Koukne se na něj, až když Keenan nedokončí větu týkající se výzkumu a pomalu a váhavě přikývne.* Mám přibližně jeden rok. *Řekne mu potichu a pak se k němu přitulí do objetí a z očí se jí vyhrnou slzy. Moc dobře ví, že rok je na takový výzkum pro doktory opravdu málo, ale nahlas to neříká. Nechce brát Keenanovi ani sobě naději. Když jí objímá, nepřijde jí to tak hrozné, jako předtím. S ním věří tomu, že všechno dopadne dobře.* Ví to Sawyer a Lia. *Odpoví mu na otázku týkající se toho, jak informované jsou jejich děti.* Edelynne se to nedozví a Jasper ... ten se stejně nijak nezajímá. *Vydechne potichu.* Mam strach, že by se to mohlo projevit i u dětí. *U ní to také vzniklo díky genetice. Není nic, co by zabránilo vzniku stejné vady u jejich dětí.* Promiň. *Šeptne. Cítí se jako ta nejhorší matka na světě už jenom kvůli tomu, jak se chová Jasper a Sawyer. A teď má být ještě tou, kvůli které může nějaké z jejích dětí onemocnět.*
Amokuma
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 11:18 am
*Hned jakmile najde Brikssi u jezirka, sedne si vedle ni, ale nenamoci si nohy jako to tak dela ona. Tusi, ze se neco deje, ale neusi, jak vazne to je, ale hodla to dnes ze sve zeny dostat. Boji se o ni a chce vedet, jaka je pravda. Proto hne djakmile ji pozdravi, zepta se ji na rovinu, co seeje. Cekal vse, ale tohle necekal a dokonale jej jeji slova vykolijila a neni schopny, ani skoro dt dohromady kloudnou vetu.* /Zatracene../ *Nakonec se ji chce zeptat jetli to muze dopadnoust spatne, pokud lekari neobstoji a po jejich slovech by nejradeji neco rozmlatil.* Polkne.* Rok...* Zazmla craolave a neustale neni schopny tomu verit, ze zrovna jeho Brikssi se neco takoveho deje. Nakonec ji pevneobejme a pritiskne k sobe ujisti ji, ze bude vzdy s ni.* Slibuji ti, ze si na tebe najdu vice casu, abychom byli jen spolu my dva a Edelyne, protoze Sawyer bude mit Selekci, Jasper je Jasper a Merliah ma sama, co delat se sebou. *Vydecne a nasledne se zajima o to, jestli to vi i deti a prikyvne.* Dobra, ale Jasper by to mel vedet. Reknu mu to sam, dobre? nechci, aby kdyby mel jedu ze sych nalad jsi to odnesla ty. *Rekne a obijma ji a nechce ji postet.* /Treba mu to, ze ma nemocnou mamu otevre oci a zmmeni ho to./ *Probleske nu hlavou a potom se podiva na Brikssi.* Chci, aby jsi se stahla pokud mozno z co nejvice verejnych cinnosti. Pokud se nebudes citit dobre, proste se nebudes ucastnit adnych zahranicnich ofiialnich cest, nebo charitativnich akci. Pokud se vsak budes citit dobre, budes na sebe opatrna a nebudes se namahat. *Vydechne a potom jen sahne do kasy kalhot a vytahne svuj mobil a zacne d nej neco vyrukavat.* Jak se citis dnes? *Zpta se ji zatim, co jeho prst lita po dotykovem displeyi movilu.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 11:39 am
*Řekne Keenanovi, za jak dlouho musejí doktoři stihnout výzkum, aby to pro ní mělo ještě smysl a uvědomuje si, jak málo je to času. Když slyší, jak chraplavě najednou zní jeho hlas, má pocit, jakoby se uvnitř ní něco zlomilo a z očí jí vyhrknou slzy. Přitiskne se k němu, když jí obejme a pak přikývne.* Děkuju. *Zašeptá a pak mu řekne, že to ví jenom Sawyer a Merliah.* To nemusíš. *Nechce, aby Keenan odnesl Jasperovu náladu za ní. Už tak mu přidělává dost starostí a nechce mu přidávat i další. Když začne mluvit o tom, jak se má stáhnout z veřejných akcí, koukne se na něj.* Keenane, jsem královna. Musim se ukazovat na akcích. *Namítne.* Já to zvládnu. *Ujistí ho, i když sama neví, jak to udělá. Zmateně se zamračí, když vytáhne mobil a začne do něj něco vyťukávat.* Dobře. Proč? *Přeskakuje pohledem z něho na jeho mobil a zase zpátky.*
Amokuma
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 12:15 pm
Chce uz konecne vedet, co se presne s brikssi deje a jak je na tom opravdu zdravotne. Je odkodlany to z ni dostat, protze uz se nemuze ivat na to, jak slaba, hubena a bleda je.Jakmile se dozvi onu pravdu, kterou tak moc chtel slyset, tak by byl nejadeji, kdyby ji nakonec neslysel. Pomalu se mu zastavil svet a on cce jen jedu jedinou vec a to tu, aby byla jeho Brikssi , co nejvic v pohode. Nechce, aby jeho hlas znel tak nakraonute, jak zni, ale nejde to jinak. Kouka se na ni a posloucha jeji slova.* Zvladne se to. Postaram se o to, aby jsi se citila dobre. /Prisaham bohu./ *Potom jej Brikssi ujisti, ze o tom vi jen Sawyer a Merliah a musi nejak vladnout to aby se to nedozvedela jejich nejmladsi dcera. Potom rekne, ze Jasperovi to oznami sam a zakrouti nad jejimi namitkama hlavou.* Ja budu tem, kdo mu to rekne, nebo pokud mu to budes rikat, potom chci byt u toho. Stejne si s Jasperem musim drive, nebo pozdeji promluvit. *Rekne ji nakonec a potom ji zada, aby se stahla z verejneho zivota a vydechne.* Ano lasko ja si to plne uvedomuji, ale aspon se nemusis zucastnovat vsech tech akci, dobre? Proste se to omezi. *Navrkne ji nakonec a potom ji jen obijma a nakonec vezme do ruky mobil a neco ndo nej tuka a zepta se sve milovane, jak se citi dneska a potom, co mu polzi otazku, koukne na ni koutkem oka a pousmeje se.* Ty, Edelynne a ja si o tomhle vikendu zajedeme do hor na chatu. Budeme tam i pres Seilvestra. *Rekne ji a potom se dal kouka do mobilu.* Na silvestra se k nam klidne mohou priat i Sawyer a Merliah. Pogybuju, ze Jasper, by se k am zapojil. *Doda a nakonec mobil zase schova do kapsy a Briksi si k sobe privine a nasledne ji ma ve svem kline a hrci ji v naruci, jako by byla male dite, ktere se chystate uspat.* Hned po plese se sbalime a vyrazime. Uzijeme siposledni dny tohohle roku jen nase rodina, co ty nato? *Kouka se na ni dolu a jemne se usmeje.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Dec 27, 2019 12:38 pm
Já vím, že postaráš. *Donutí se trochu nadzvednout koutky rtů.* /I když máš plno práce okolo./ *Moc dobře si to uvědomuje a cítí se kvůli tomu dost provinile.* O čem s ním chceš mluvit? *Zeptá se ho. Ví, že Keenanovi dělá chování Jaspera taky starosti. Ono by asi bylo divné, kdyby nedělalo.* Dobře. *Souhlasí s ním nakonec, že svou účast na akcích omezí, protože si sama uvědomuje, že přítomnost na každé akci by nezvládla. Zmateně se zamračí, když Keenan začne něco ťukat na telefonu a pak mu řekne, že dneska se cítí dobře, což je pravda. Byly dny, kdy se cítila daleko hůř. Když se dozví, že o víkendu pojedou na chatu a stráví tam Silvestra, překvapeně a šťastně se usměje . Nechá ho, aby si jí k sobě přivinul do svého klína a pak se k němu sama přitulí a opře si hlavu o jeho hruď.* Já na to, že máš naprosto skvělý nápady, lásko. *Usměje se na něj.* Miluju tě.
View user profile

Staré jezírko Empty Matthew L. Castel

on Fri Jan 03, 2020 10:55 pm
*Nakráčí si to sem se spokojeným výrazem, poměrně rozcuchanými vlasy a óděn do bílé polorozeplé košile, která je na konci zastrčená do těch samých kalhot, které měl na party. Zastaví se před schůdky do bazénu a sedne si na ně.* /Tak, každou chvílí by tady měla být. Bude sranda!/ *Posune se o schůdek dolů a strčí prst do vody aby zkontroloval teplotu vody.* /Ideální. Ani ne žhavá ale ani ne ledová! To je ten zlatý střed kterého v našem polorozbitém krytém bazénu nešlo dosáhnout. Ale ten je teď minulostí./ *Začne dělat prstem ve vodě kroužky, jen tak z nudy.* /Už by tady měla být. Snad si to nerozmyslela./
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko Empty Zoella A. Martines

on Fri Jan 03, 2020 11:01 pm
*V komnatě si na sebe vzala černé plavky, docela odvážné, ale jiné tam nenašla a přehodila si přes ně ty šaty, které měla na akci.* /Snad to nebude vadit. Stejně si to nebudeme zítra pamatovat./ *Odmávne to rukou a vydá se ke starému jezírku, kde má domluvený sraz s Mattheem. Dojde tam a uvidí ho, jak sedí na schůdcích do bazénu a prstem kreslí do vody kolečka. Rychle a potichu se přikrade za něj a pak ho prudce chytne za ramena, aby ho vystrašila.* Hlavně tam nespadni. *Poznamená pobaveně a jeho ramena hned pustí, aby měl možnost do vody zahučet, kdyby se doopravdy tak moc lekl.*
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:06 pm
Uaa! *Vyjekne a málem spadne do vody, ale na poslední chvíli to ustojí a stoupne si.* Neboj se, to se nemůže stát! *Pousměje se.* No nic, na co čekáme! Do plavek a do vody! *Vyřkne to skoro až jako příkaz, ale ze srandy. Potom už si jen vytáhne z kalhot košili a následně rozepne posledních pár knoflíčků. Ta letí za něj. Potom si začne pomalu sundávat kalhoty a následně i boty. No, a už je jenom v černo-hnědých plavkách a nad nimi se lesknou jeho břišáky.* Tak, tentokrát nebudu gentleman a jdu první! *Pronese a skočí do vody.* Přesně jak jsem čekal. Tak akorát. *Doplave na druhou stranu bazénu, kde se ponoří a vynoří se až zase u schůdků. Tak na co čekáš!
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:12 pm
*Pobaveně se zasměje, když ho slyší vyjeknout a přece jen je trochu zklamaná, že do vody nespadl.* Já bych řekla, že může. /Jsme oba tak pod vlivem, že kdyby do nás někdo trochu strčil, sletíme tam./ *Proběhne jí hlavou a po jeho příkazu si vyzuje lodičky, sundá náušnice a pak i šaty, které měla na akci a pod kterými má dvoudílné a dost odvážné černé plavky. Sjede ho pohledem a přitom se pousměje, když vidí jeho břišáky.* Jen jdi. *Uchechtne se a sleduje ho, jak skočil do vody a když se vynoří zase u schůdků a zeptá se jí, na co čeká, zazubí se na něj a skočí do bazénu.* Dokonalá. *Vydechne slastně a položí se ve vodě na záda.*
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:19 pm
Docela dobrej pocit, potom co jsme byly asi čtyři hodiny v místnosti plný lidí a bez kyslíku. Jinak, sluší ti to, musím podotknout. Ale tak, jsi modelka. Tobě to určitě sluší ve všem. *Mrkne na ni a potom se opět ponoří, tentokrát se ale nevynoří u schůdku ale vedle ní. Pousměje se a šplouchne na ní trošičku vody.* Jeeejda, to bylo omylem. Omlouvám se Lady Zoello. /Ne, nebylo. Ale sranda musí být! Jen doufám že za mě nezačne mluvit alkohol. To by nebylo úplně vhodný./ *Pousměje se nad tím jak ji oslovil a položí se na hladinu vody asi půl metru od ní a zahledí se do stropu.* Koukej na všechny ty rostlinky. Je to jako uprostřed džungle, ale bázen je plně funkční. Asi tady budu trávit více času.
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:24 pm
Jo, je to skvělej pocit. *Dá mu za pravdu a pak se na něj usměje.* Jsou i věci, co mi nesluší. A vzhledem k tomu, že teď na sobě nemam skoro nic... neni moc co by mi mělo slušet. *Zasměje se a pak se na něj zazubí a šplouchnutí mu oplatí.* Jeeeja, jsem taková nešika. Promiňte, syne Vévody. *Napodobí jeho hlas a pak se rozesměje. Stočí pohled ke stropu a přikývne.* Je to nádherný. Ať tady my lidi uděláme cokoli, rostliny si stejně najdou cestu a budou tu dlouho po nás. *Zhodnotí a pak se usměje.* To tady na sebe nejspíš budeme narážet často. *Taky se jí to místo líbí a plánuje tu pobývat častěji.*
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:29 pm
Bude vám odpuštěno, lady. *Bez úšklebku by to opět nešlo.* Joo, to je jenom dobře! Aspoň tu nebudu sám. *Je upřímně rád že našel někoho, s kým si hodně rozumí.* /Jak tak nad tím přemýšlím, měl bych asi zase začít víc cvičit. Ale ne pod vlivem, nebo to dopadne špatně, heh... Ne ale fakt, už nevypadám tak dobře a ta představa že budu nakonec vypadat jako můj otec mě děsí!/ Hele, máš na zítra nějaký plán? Když jsme dva, kterým není cvičení cizí, co takhle jít si zítra po snídani zacvičit? Jestli teda můžeš a chceš. Nebudu tě nutit.. *Dodá ze slušnosti a opět se ponoří, podlave ji a vyjde na druhé straně.* Potřebuju se zase dostat do formy, chápeš. Už jsem pár dní necvičil.
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:34 pm
*Ušklíbne se na něj zpátky a pak se zasměje.* Aspoň tě bude mít kdo oživit, když se budeš topit. *Uchechtne se a pak sleduje strop a alkohol v krvi jí podnítí k až filozofickým myšlenkám o tom, jak si příroda najde cestu všude, kde jakkoli zasáhl člověk a že tu bude ještě dlouho po lidech. Když slyší další Matthewova slova, začne mu věnovat plnou pozornost a pak se usměje a otočí hlavu na druhou stranu, kde vyplave. Postaví se v bazénu normálně na nohy a rukama rozčeří vodu okolo sebe.* No... Zítra dopoledne se budu připravovat na první schůzku s princem. Ale třeba potom by to šlo. /Budu potřebovat dostat z hlavy ty klišé otázky a jeho hru na šťastné princátko, takže cvičení zní dobře./ *Sjede ho potom pohledem a usměje se na něj.* Není to poznat, vypadáš skvěle. *Mrkne na něj.*
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:42 pm
Jojo, to oživování by mi vůbec nevadilo. Hlavně umělé dýchání. *Zasměje se a hned na to zareaguje na její odpověď co se týče zítřejšího cvičení.* Dobře, tak se pak ještě domluvíme. A děkuju, ty samozřejmě taky. Ono, kdybych necvičil pár dalších dní, už by to poznat šlo, to si minimálně myslím. *Dodá a opět se ponoří a chvíli plave pod vodou, než se vynoří vedle Zoe a omylem tím do ní trochu strčí ze předu hrudí.* Jejda, promiň. Ta voda má sice dobrou teplotu, ale moc v ní nejde vidět, jak sis asi už všimla. *Odůvodní to, co se právě stalo.* Měla jsi už nějakého partnera? Nebo čekáš celý život na prince a doufáš v to, že vyhraješ? Upřímně si myslím, že šanci máš, i když ho neznám. *Povzbudí ji.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:49 pm
To věřim. *Zazubí se na něj a pak mu řekne, že zítra dopoledne nebude moct, ale odpoledne si zacvičí ráda.* Dobře.*Přikývne a pak se na něj usměje a zavrtí hlavou a pak udělá ve vodě jeden krok k němu a letmo mu rukou přejede po břišácích.* Myslím, že zrovna ty patříš mezi tu skupinu lidí, kteří na sebe až tak přísní být nemusí. *Ujistí ho s úsměvem a pak ho sleduje, jak se ponoří a když do ní trochu strčí, zasměje se.* Jo, špatná viditelnost... *Přikývne s naoko vážným výrazem a pak se pousměje.* No... Ne, neměla. Většina kluků, co se kolem mě motala to dělala jenom z důvodu pozornosti u novinářů a ta druhá půlka byla těmi novináři tak vystrašená, že to vzdala. Takže čekám na svého prince. To, jestli to bude tenhle Illejský, nebo nějaký jiný fajn kluk, se kterým si budu rozumět, se teprve uvidí. *Pousměje se na něj.* /Klidně bys to mohl být ty./
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 11:56 pm
*Když mu přejede po břišácích tak hned dodá.* Kdyby tě viděl tvůj budoucí manžel Sawyer šahat na břišáky jinýmu chlapovi, asi by nebyl úplně nadšenej. *Zasměje se.* Ale koukám, že ty jsi odvážná. *Odvětí spolu s šibalským úsměvem.* Divím se že zrovna ty jsi nikoho neměla. Musí o tebe mít zájem tolik lidí, že je skoro nemožné aby jsi mezi nimi našla toho svého prince. Ale jak vidím, našla jsi ho tady a tak jsi se o něj rozhodla bojovat. Kdybych byl na tvém místě, tak mě odrazuje to že mého budoucího manžela chce tolik lidí. Ale já ti držím palce, jestli ho chceš, tak bude tvůj. Uvidíš. *Mrkne na ni s úsměvem a začne okolo ní plavat kruhy, než se po chvilce zase ponoří a vynoří. Po vynoření si lehce poupraví vlasy, protože mu začali zasahovat do obličeje.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:01 am
*Pobaveně se usměje.* Nenazývej ho mým budoucím manželem. *Uchechtne se a pak přikývne.* Koukáš správně. *Zazubí se na něj a pak se pousměje.* Jak se dá najít princ mezi lidmi, kteří se se mnou baví jenom proto, aby byli slavní, nebo se se mnou chvíli baví a pak je odradí právě to, kolik pozornosti se na ně upře? *Pokrčí rameny.* Nechci ho. Nepřijela jsem sem kvůli němu. To jestli si budeme rozumět se teprve uvidí. Každopádně teď jsem tady, abych si odpočinula od svého života. *Přizná po pravdě a pak ho s úsměvem pozoruje, jak okolo ní plave kruhy. Pobaveně se usměje, když vidí, jak mu vlasy začaly padat do obličeje a pak se sama ponoří a vynoří se u něj.* Jsi na řadě. Co ty a holky? *Zeptá se ho a začne okolo něj plavat kruhy tak, jako on okolo ní před chvílí.*
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:08 am
Proč ne? Třeba to opravdu bude tvůj budoucí manžel. Kdo ví. *Pokrčí rameny.* Noo... Měl jsem pár známostí, ale nikdy to nebylo nic vážného. Jde spíš o to, že jsem měl nejen ženské známosti. Ale nikdo to neví, vlastně kromě tebe a těch lidí. Nebo teda myslím si, že to nikdo neví. /Snad kvůli tomu nezmění názor na mě./ *Upřímně jí odpoví a potom, co se vynoří vedle něj okolo ní začne znovu plavat. Asi nechce být bez pohybu.* Dřív jsem byl takovej ten kluk, kterej si vezme támhletu a támhletoho do postele a je mu to jedno, ale to už je zamnou. Úspěšně jsem přes to přešel a jsem za to docela rád. *Promne si obličej a všechny vlasy přehodí dozadu.* No a co budeš dělat, když ti princ nesedne? Co když to ''omylem'' vyhraješ? To bych ti nepřál, ale zajímá mě, co by jsi dělala.
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:14 am
Třeba. O to jde. Všechno a nic od sebe dělí právě tohle slovo. *Uchechtne se a pak se zeptá na něj a holky a po jeho odpovědi přikývne.* Aha. Neboj, nikomu to neřeknu. *Uklidní ho hned a pak přikývne po jeho dalších slovech.* Jo, takhle je to rozhodně lepší. *Přikývne. Ona sama je zastáncem toho, že si chce se sexem počkat na toho pravého. Neplánuje skončit v posteli jen tak s někým. Po jeho otázkách se pousměje a pokrčí rameny.* Když mi princ nesedne, budu doufat, že jsem nesedla ani já jemu. A nemůže se stát, že bych to omylem vyhrála. Kdyby se k tomu schylovalo a já prince nemilovala, řeknu mu to. Vždycky je lepší upřímnost. *Odpoví mu.* Promluvila bych si s ním a popřála mu, aby svoje štěstí našel u jiný z těch holek, co tu jsou.
View user profile

on Sat Jan 04, 2020 12:21 am
Tak to jo. Nepřál bych ti nešťastný manželství, to už je lepší žádný, podle mýho názoru. *Jen tak, z nudy rozvíří vodu okolo sebe.* Až bude tepleji, budeme moct vyzkoušet i ten venkovní bazén. Ale bohužel, až za pár měsíců, já na otužování nejsem. *Odvětí a urovná si plavky.* Schválně, řekni mi jak si představuješ ideálního partnera, to by mě zajímalo. Máš nějaký vzhledový nebo povahový preference? *Otáže se jí při dalším víření vody rukama okolo sebe.* /Zdá se mi to nebo začíná bejt ta voda studenější?/ Jinak, myslel jsem že ten drink na mě zanechá větší následky. Ani si tak přiopile nepřipadám. Doufám že ani tobě. *Uculí se.*
Sponsored content

Staré jezírko Empty Re: Staré jezírko

Back to top