Go down
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Zoella A. Martines

on Sat Jan 04, 2020 12:30 am
Jo, to máš pravdu. *Přikývne. Radši by zůstala do konce života sama, než aby byla s někým, s kým by nemohla být šťastná.* Já taky moc ne. *Uchechtne se a pak nakloní hlavu na stranu a chvilku mlčí.* Vzhledový prefence nemam. Spíš, aby mě uměl podržet. Bral mě takovou, jaká jsem. A měl by mít smysl pro humor. *Pokrčí rameny.* Měl by to být někdo, kdo mi vykouzlí na tváři úsměv a bude za mnou stát. *Pousměje se nakonec a pak se zasměje a zavrtí hlavou.* Jsem v pohodě. Možná trošku v náladě, ale jinak v pohodě. Třeba nám ani nebude blbě. *Uchechtne se a rozvíří vodu tak, že s úsměvem rozpřáhne trochu ruce a zatočí se. Jo, někdy se chová trochu jako malé dítě, ale taková prostě je.*
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Matthew L. Castel

on Sat Jan 04, 2020 12:38 am
Joo, tak to chápu. Docela rozumný preference. *Přikývne a doplave ke schůdkům, po kterých pomalu vyleze nahoru. Otřepe se a potom se i otře osuškou, kterou si s sebou přinesl. Postupně se obleče, jen košili si nechá rozepnutou.* No nic, já už asi půjdu. Tak zítra odpoledne nebo k večeru v posilovně, dobrá? No nic, já mizím ať stihnu doplnit ty papíry. Zatím Zoe! *Svižným krokem se odpracuje pryč.*
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Zoella A. Martines

on Sat Jan 04, 2020 12:42 am
Jo, nepotřebuju žádnýho supermama. *Zasměje se a pak ho sleduje, jak plave ke schůdkům a obléká se.* Jo, zítra v posilovně. Hodně štěstí s papírama. Zatím se měj. *Rozloučí se s ním s úsměvem a pak se položí na vodu na záda a chvíli jen tak v tichosti relaxuje do doby, než jí začne být zima, tak se rozhodne odebrat do své komnaty.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Bastien R. Martinelli

on Sat Jan 18, 2020 9:13 pm
*Poslední dobou se cítí šťastný, má to nejlepší, co mohl kdy mít a to tu nejlepší snoubenku, kterou mohl vyfasovat. Ale i přesto se sem tam na něho snese stín všech jeho problémů a nenávisti, kterou za ten jeho život posbíral. A to jsou dny jako ten dnešní, kdy se stráni od jakékoli pozornosti, třeba jako od jeho snoubenky a vezme si flašku alkoholu do ruky, přičemž jde někam pryč. Bodnutí v boku už má skoro zahojené, jen nohu občas kulhá. Prášky na bolest dokonce přestal dobrovolně brát, aby si na nich nevypěstoval závislost jako na alkoholu. Na sobě má obyčejné černé triko a tmavě modré, roztrhané rifle. Kolem krku docela tlustý řetízek a vlasy jako vždy v neposedných kudrlinách. Jakmile i s lahví v ruce dojde někam k jezírku, neví jak se tady vlastně vzal a neví kudy, stejně až bude plánovat jít zpět, bude mít v sobě celou lahvi whisky a bude mu to vše jedno. Posadí se na okraj jezírka a pohled zabodne do vody, přičemž so tak nějak po slepu otevře láhev a napije se.* /O tomhle se Kasey nedozví, nebude vědět, že jsem se zdejchl, abych si vypil jen jednu flašku nevinného alkoholu, abych zahnal svý chyby a svou existenci./
Nea
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Izaäk T. Martens

on Sat Jan 18, 2020 9:34 pm
Sjaak má práve v tomto momente docela dobrú náladu, narozdiel od iných dní. Teraz to bol práve moment, keď nedokázal riešiť v živote nič zlé a mal pocit, že môže zvládnuť čokoľvek. S takýmto entuziazmom sa prechádza po chodbách paláca. Na sebe má nejakú červenú košeľu a červené kárované nohavice, avšak čo je na ňom najviac viditeľné, sú zjavne jeho rozcuchané vlasy, inokedy blond no teraz chytajú veľmi viditeľnú zelenú farbu, celkom nešikovne napatlanú na hlave, keďže je zjavné, že si to robil sám. Pravdepodobne mal ísť na ples, teda maškarný, za Jokera, no nakoniec to skončilo tak, že sa zrútil u seba v izbe, zamkol sa v izbe, plakal a roztrhal si svoj denník, čo hneď oľutoval a celý večer a noc ho lepil, až v tom zmätku nakoniec zaspal. Takže niet divu, že má na ramene nalepený lístoček, kde je veľmi netaktne naškriabané 'zasranko podmračený', čo si zjavne nevšimol.  Svoj pochod zastaví až v momente, keď sa objaví pri jazierku, ktoré stále vypadá veľmi použiteľné na kúpanie. Samozrejme, nemohol si nevšimnúť ustaranú postavu na kraji. A s fľaškou v ruke!! Rýchlo zaostrí a dobehne k Bastienovi. "Ou, ou, ou, celú fľašku? A sám? Prečo sa nepodelíš?" Pri tomto rýchlom pohybe mu zletí do vody z ramena jeho 'zasranko podmračený', ktorý pláva písmenami navrch. Ihneď to zočí a nepekne sa na to zaškaredí, čiže by sa málokto divil, prečo je tam napísaná práve táto deskripcia. Prisadne si k Bastienovi a snaží sa dosiahnuť na papierik nohami. "Vieš čo? Nevšímaj si to." Mykne nad tým rukou.
LittlePrincess
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Victoria G. Anmairer

on Sat Jan 18, 2020 9:49 pm
*Z plánu jít na ples rychle sešlo už kvůli jednomu prostému důvodu, Tobias se na ní zas a znovu vykašlal. Většinou se mohla na něj spolehnout, ale tenhle večer tomu tak nebylo a ona nechápe proč. Na dveře jeho pokoje se nedobouchala. Oblečená byla v kostýmu, který vlastně nebyl kostým, jen normální pohodlné oblečení, které normálně jako dvorní dáma nosit nemohla. Jediné co sebou neměla byl onen luk, který tomu dodával ten hřeb. Rozhodla se na něj nečekat a sama na ples jít nechtěla. Sice má dělat společnost královských, ale také si nikdo nevšimne, když se tam neobjeví. Snad. Plesu bylo mnoho a ještě také bude. Proto se rozhodla vydat ven, a vzhledem k tomu, že její oděv neobsahoval podpatky, je zní velikostně trpaslík. Rozhodne se zamířit na své nejmilejší místo. Jezírko, kde však spatří dva vetřelce, které si nejdřív nedokáže přiřadit. Trvá to, než je pozdraví. *Princi Bastiene, princi Izaäku.*Pronese jména obou mužů sedící před sebou a mírně se poukloní na znamení pozdravu a úcty, oni byli víc než ona. Musí se tedy chovat více než slušně, její pohled najde ale lahvi a zamračí se.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Sat Jan 18, 2020 10:09 pm
*Hlavou se mu hlníz jedna pochmurná myšlenka ha druhou, které mu stíní ty dobré, které mu do života přináší trochu toho světla. Možná kdyby teď u sebe měl Kasey, nebyl ny takový, ale bál se, že by se zas v těhle chvílích neubránil a skončilo by to jen jeho zlostí a to němůžd dovolit. Nohy má jen tak svešené a skoro u hladiny jezírka, sem tam špičkou bot do vody kopne a jen tak sleduje malé vlnky vyvolané právě jeho botou. A u toho samozřejmě upíjí z flašky. Jakmile uslyší nějaký hlas, líně pootočí hlavu za hlasem.* Jenom polovina mi nechutná, nemá to tu správnou chuť. Když máš celou flašku, chutná to líp, protože už žádná kapka nechybí. *Odsekne mu už trošku napilým hlasem a stejně líně pozoruje i papírek padající do vody.* Nějaký roztrhaný vzkaz? *Ušklíbne se a flašku mu podstrčí a čeká, jestli si ji vezme. Jakmile uslyší další hlas, potichu zaskuhrá a otočí se za hlasem.* /Pořád to není Kasey, je to dobrý. Ale co když mě tahle Kasey napráská?/ Posadíš se k nám? *Mrkne na ni a rukoj poukáže na místo vedle nich.* To jsme se tu hezky sešli. *Ironicky se ušklíbne a pohled má stále upřený na hladinu jezírka.*
Nea
View user profile

on Sat Jan 18, 2020 10:23 pm
S veľkým otáznikom v očiach a miernym šteňacím pohľadom sa díva na Bastiena, na ktorého následne nakrčí nos, keď mu dačo odvrkne. "Vážne to plánuješ celé vypiť? Oh, tebe to chutí iba preto, lebo tvoj jazyk je z toho taký otupelý, že aj tak nič necítiš!" Razantne to okomentuje a hodí pohľad na svojho zasranka vo vode, ktorého sa snaží podobrať čiernou plátenou topánkou, čo sa mu moc nedarí. "Povedal som, že si to nemáš všímať." Pretočí nad jeho reakciou očami a zazrie na neho kúskom očka, ako sa podnapito díva na hladinu a nakoniec mu postrkuje fľašu. Zoberie si ju do rúk práve v momente, keď za nimi potichu príde Victoria a osloví ich, načo zareaguje prekvapeným úľakom, kedy mu fľaša takmer vyletí do vody a vrhne na Victoriu prižmúrený pohľad. Keď si ju prehliadne od hlavy až po päty, uškrnie sa. "Oh, veľmi ma teší, krásna slečna." Decentne odloží fľašu nabok, tak aby si o ňom nemyslela, že je alkoholik aj keď ten alkoholik sedí hneď vedľa neho. "Čo vás sem privádza?" Zazubí sa na ňu a potľapká miesto vedľa seba. "Prisadnite si, slečna. Som naozaj skvelý spoločník." Hodí na ňu žiarivý úsmev a cez tvár mu padne do výhľadu zelený prameň vlasov.
LittlePrincess
View user profile

on Sat Jan 18, 2020 10:33 pm
*Není si v ten moment ničeho jistá, přece jen  tyhle dva prince neznala, znala jen zdejší královskou rodinu a obyvatele paláce. Neví co si o nich myslet a ani jestli jí nemůžou nijak ublížit. Nejistě se podívá z jednoho na druhého než nejistě přikývne.* Přišla jsem na své oblíbené místo, vlastně tu trávím většinou čas, pokud mám volnou chvíli.* Odvětí nejistě na jeho otázku a zamrká, netuší co má dělat co má říct. Mluvit s královskými umí, jen neví jak se jedna s lidmi pod vlivem alkoholu, kdoví kolik toho měli ti dva vypito než stihla dojít. Proto opatrně udělá krok dopředu a tak se k nim přiblíží. Také že se posadí, ale do bezpečné vzdálenosti, tak aby je mohla slyšet a přesto jí nemohl ani jeden nic udělat. Rozpačitě se pousměje, pokrčí nohy a přitáhne si je k sobě. Tím je vlastně objímá, aby jí bylo trochu teplo. *Vykašlal se na mě můj nejlepší kamarád.* Dodá ještě na vysvětlenou proč je vlastně tady a né vevnitř na plese s ostatními.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Sat Jan 18, 2020 11:01 pm
*S nedůvěřivým pohledem se dívá na Isaäca vedle něj a přeměřuje si ho pohledem.* Jo, proč ne? *Na oko zmateně se na něj podívá a ruce si založí na hrudi.* To bych si nikdy nedovolil, abych to necítil, chutná mi to, protože.... Je to alkohol. *Pokrčí rameny a opět se napije.* Toho si nejde nevšímat. Tohle jen tak někdo nenosí na sobě. *Ušklíbne se a když sleduje, jak mu málem spadne láhev vypadne, vytřeští na něj oči a láhev rychle čapne a sevře ji, jakoby to bylo jeho dítě které se málem mohlo utopit.* Dávej taky pozor. *Zamumlá, ale řekne to s nějakou menší veselostí v hlase, jakoby dávál na jevo, že tl až tak vážně nemyslí. Potom se neubrání pobavenému úsměvu, když sleduje jak ten vedle něj mluví s dívkou, které právě přišla.* /Mám Kasey, nebudu se ani snažit. Stačí, že pokud se dozví o tom, že nejsem s ní a místo toho jsem s alkoholem, možná by jinto mohlo ublížit, to nechci./ *Dívku si prohlédne a pak chápavě přikývne.* Vykašli se na něj taky, když se na tebe vykašlal, není to moc dobrý kamaradz. *Zamručí směrem k ní.*
Nea
View user profile

on Mon Jan 20, 2020 4:18 pm
Nedôverčivo a nechápavo na neho nadvihne obočie, preskakujúc raz z jeho fľašky na neho a naopak. „Prečo nie? Je mnoho dôvodov prečo nie.” Ešte stále si ho prehliada mierne nechápavým pohľadom, načo si len povzdychne a mykne plecom. „Vieš čo? Moc ma to nezaujíma.”  Zaujme voči jeho nadmernému pitiu nezaujatý postoj, načo sa zatvári veľmi spokojne, ako keby ho práve teraz nemohlo nič vyrušiť z dobrej nálady. Hneď na to sa však zamračí a na Bastiena sa ani nepozrie. „Hej, pretože ja nie som nejaký NIEKTO.” Veľmi dôrazne vysloví ono slovo, znova sa tváriac veľmi spokojne, po očku sledujúc papierik, ktorý prestal krúžiť na hladine. Nevedel, čo by mu Bastien spravil, keby mu tá fľaša padla do vody no teraz to bolo to posledné, čo ho zaujímalo. Hľadel totižto na príchodzie dievča veľmi priateľským a veselým výrazom na tvári, ktorí u neho často nevidieť. „Ach tak to je. Ja som sem prišiel úplnou náhodou. Ani som nevedel, že to tu je.” Zdôverí sa sa dievčine a sleduje ju, ako si od nich sadá v bezpečnej vzdialenosti. Na moment sa zatvári zmätene, či vypadajú tak nebezpečne ale nakoniec ho všetky obavy opustia. „To ma naozaj mrzí, slečna. To naozaj nie je dobrý kamarát. Aj mne to spravilo mnoho kamarátov.” Na rozdiel od svojich slov sa tvári naozaj veľmi povznesene, ako keby mu to všetko bolo jedno. Pätami sa odráža od boku bazéna no nakoniec si ich vytiahne k sebe. Je rád, že má pri sebe spoločnosť no ani sám teraz nevie, ku komu sa prv otáčať a rozprávať sa. Nakoniec stále pozerá na Victoriu. „Čo vám ten kamarát spravil?“ Potom sa však zatvári ako keby na niečo zabudol. „Vlastne, vy poznáte moje meno a ja nepoznám vaše. Ako sa voláte, slečna?” Milo na ňu zamrká, načo sa obzrie cez plece na Bastiena. „Prečo vlastne piješ? Vyzeráš ako niekto, kto si zapíja raňajšiu medicínu whiskey. Opustila ťa snád frajerka? Určite sa cez to dostaneš.Aj ja som sa cez to dostal. Mnohokrát.” Uznanlivo kýva hlavou a stále si tam čosi mrmle bez toho, aby počul Bastienovu odpoveď.
LittlePrincess
View user profile

on Mon Jan 20, 2020 7:45 pm
*Nejistým pohledem se dívá z jednoho na druhého, v těchto cizích královských se vážně nevyzná. Nechápe je a nerozumí jim, dává tedy smysl, když si sedne tak daleko. * Je to můj kamarád od malinka a nikoho jiného nemám, kromě chůvy a otce.*Zavrtí nad tím rozhodně hlavou, nemohli tomu ani jeden rozumět, královští nikdy nerozuměli problémům ostatních. O tom už se stihla přesvědčit dávno.*A neudělal nic, jen nedodržel to co mi slíbil. * Pronese naprosto klidným hlasem, jakoby to bylo naprosto normální, což u nich i bylo, ale kdo by to mohl tušit.*Victoria.*Poví se vší jistotou a nakloní hlavu lehce na stranu než s ní zavrtí.*Pokud si matně vzpomínám, princ Bastien je zasnouben ne?*Tentokrát věnuje pohled druhému z princů a zamrká, nevěděla s kým přesně. Ale něco takového slyšela, přece jen tu byla celý život a něco víc než málo ví.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Jan 21, 2020 5:50 pm
Tak mi nějaký důvody řekni. Určitě ti všechny zamítnu. *Zašklebí se na něj a hned poté jen zakroutí očkama. Zase se zašklebí a přitom sleduje upřeným pohledem jezírko.* Ne jo? *Zeptá se ho a jakmile přijde další člověk, musí se pobaveně usmát nad jeho chováním. A taky musí zachránit tu flašku před jejím tragickým pádem do vody. Hodí na něho varovný pohled a otočí se na dívku.* Stále to není dobrý kamarád. Měla bys ho vyměnit. *On ji tyká, jelikož mu už alkohol stihl zastínit mozek, ale je možný, že by tykal tak jako tak.* Těší mě, Victorie. *Zamumlá a věnuje ji poloúsměv, přičemž se zase napije. Otočí se na Isaaca a povytáhne obočí.* Chutná mi to. Zapíjím minulost. Třeba. A ne, nikdo mě neopustil. /To já vždy všechny opouštěl./ *Otočí se na dívku a jakoby mu její slova vyhnala aspoň na chvilku alkohol z krve pryč. Odloží flašku a přikývne.* Jo, jsem zasnoubený. S jednou místní princeznou a jsembza to rád. *Zamumlá a pokrčí ledabyle rameny.* /Už jen kvůli ni bych neměl pít. Copak to ale jde?/
Nea
View user profile

on Wed Jan 22, 2020 6:54 pm
Odfrkne a prekrúti nad jeho trúfalosťou oči a položí si predlaktia na kolená. “Tak napríklad, čím rýchlejšie piješ, tým rýchlejšie sa míňajú zásoby. Na svete.” Povie s istou dávkou sebavedomia, aby Bastiena presvedčil o svojej pravde. V hlase sa mu ozýva aj dôvera v to, že sa to raz určite stane. “Niekde.” Pich. “To.” Pich. “Raz.” Pich. “Musí.” Pich. “Skončiť.” Za každým jedným slovom do neho pichne mieriac na miesta, ktoré si nechráni ak sa po ňom začne zaháňať. “Nemíňaj nám zásoby. Teda, ak dovtedy neumrieš na otravu alkoholom. Ja viem ako podať prvú pomoc pri otrave alkoholom. Čo ak bude pri tebe niekto, kto to nedokáže?” Povie nejakým spôsobom pyšne a nadvihne na neho obočie. Otočí sa na Victoriu a našpúli pery keď mu predostrie argumentáciu. “Sľuby sa majú dodržovať. Každý drží sľuby. Teda, ja nie. Nenechaj ma sľubovať.” Znova sa rozhovorí, načo nakoniec len nesúhlasne razantne pokýve hlavou aby jej to ani náhodou nenapadlo. “Ak to je tvoj najlepší kamarád, určite to niekedy vyriešite.” Tentoraz hlavou pokýve v súhlase. “Teší ma, Victoria. Povedal by som, že krajšie meno som nepočul ale je pravda, že som ho počul veľmi často.” Povie s úsmevom na tvári, nedávajúc si servítku pred ústa vychrstne to prvé, čo mu napadlo a nezdá sa, že by mu to vadilo. “Každopádne, je to veľmi pekné meno, Victoria.” Otočí sa na Bastiena a nadvihne obočie. “Tiež mi to chutí a nepijem to ako minerálku.” Odvetí celkom očividne, načo len prekrúti očami nad Victoriou. “To ešte neznamená, že nemôže mať frajerku. Milenku.” Pokrčí nad tým plecami a absolútne ignoruje Bastienove slová. Vtedy sa totižto zadíva na hladinu, na plávajúci papierik a začne si nervózne prechádzať po prsteni na ruke. Nakoniec sa zodvihne na kraj bazénika a naozaj sa to zdá, ako keby tam chcel skočiť. Pohľadom hypnotizuje onen papier, až nakoniec bez varovania skočí do vody pričom poriadne ošpliecha Bastiena. A možno aj trochu Victoriu. Nestaral sa o to, že má na sebe oblečenie, proste to chcel spraviť, tak to spravil. Dlhšiu dobu sa nevynára, iba vidieť obrysy tela pod hladinou až sa nakoniec s hlbokým nadýchnutím vynorí z vody v ruke držiac papier. Preglgne a hneď na to sa rozkašle. Zjavne si uvedomí, že voda je omnoho hlbšia ako on dotiahne a tak sa znova hlavou ponorí pod hladinu, kým znova predsa len nevykukne tesne nad hladinu. “Ľudia,” Silou mocou sa drží nad hladinou a snaží sa nenalogať sa vody, no príliš sa ku nedarí. “Neviem plávať, čo-“ To teda nedopovie, keďže znova zmizne pod hladinou. Musím podotknuť, že jeho snahy sprevádza čľapkanie a isté snaženie sa o to dostať sa ku kraju, no docela psíkovským spôsobom. Pevne v ruke stíska svoj získaný poklad ako keby o neho nechcel prísť.
LittlePrincess
View user profile

on Thu Jan 23, 2020 9:26 pm
To jestli je nebo není dobrý kamarád vím sama nejlíp....on je občas dost natvrdlý  a neumí se moc bavit, ale mám ho moc ráda.*Zavrtí nad oběma nekompromisně hlavičkou. Kamarádi jsou na ní, a i když si Tobiase jako kamaráda zrovna nevybrala, za ty roky si na něj zvykla a nehodlá jen tak měnit, není to vůči němu nikterak spravedlivé. Zarazí se nad dalšími slovy co vyšly z úst toho jednoho z princů, zavrtí jen hlavou. Nedává jí to  větší smysl, stejně jako to jejich hašteření o alkohol. *S princeznou?*Zopakuje na jeho slova a snaží se vybavit, která z nich by to mohla být. Pousměje se s tím, že přikývne. V moment kdy na ní cákne voda, vyjekne. *To, není v pořádku!*Vypískne né zrovna nadšeně a vyskočí na nohy s tím, že vstane. Chvilku jí trvá, než si uvědomí co se to tam vlastně děje.*Já ho sice neunesu a nedokážu vylovit, ale můžu skočit pro pomoc.*Ani nečeká na odpověď Bastiena, proč by taky. Přitom se rozeběhne co nejrychleji dokáže, rovnou nejkratší cestou do paláce. Musí najít pomoc.*
-LF-
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Kasey Thalia Schreave

on Thu Jan 23, 2020 9:44 pm
*Zrovna si čte ve své komnatě knihu, na sobě má obyčejné modré džíny a šedé tričko. Najednou se rozrazí dveře a ona v leknutí nadskočí.*Co se děje?*Zeptá se Victorie. Zná ji, občas si s ní povídá a má ji i ráda. Proto je vyděšená z toho, když ji vidí, jak se sem tak přiřítila a vypadala jako kdyby snad viděla ducha. Poslechne si něco o Starém jezírku, odhodí knížku někam za sebe, ani neví kam dopadne, ale teď to neřeší.*/Bastien, nějakej Izaak, který se topí, alkohol.../*Schody bere po dvou. Nevnímá lidi, kteří se na ni dívají jako na blázna. Doběhne známou cestou k jezírku. Přiřítí se tam, uvidí Bastiena, kterému věnuje zmatený pohled. Pak si všimne osoby ve vodě.*Bože..*Hlesne. Neztrácí čas sundáváním oblečení a prostě do vody skočí tak, jak je. Zvládne ho zachytit a vytáhnout nad hladinu.*Klid, klid. Bude to dobrý, hlavně nepanikař.*Dostane ze sebe. Její slova míří k tomu Izaakovi nebo komu. Ještě ho nezná a zachraňuje ho z vody. Nakonec se jí podaří ho dostat k okraji jezírka, odkud se už bezproblémově dostane ven. Pak se vyškrábe ven i ona. Je celá mokrá, ale o to se teď nestará.*Nechce mi náhodou někdo z vás říct, co se děje?*Zeptá se těch třech.*Proč jsi běžela pro mě?*Zeptá se Victorie. Pak to ale pochopí, protože si všimne flašky alkoholu na zemi, podívá se na Bastiena a zavrtí hlavou.*Děláš si srandu?*Zeptá se ho tichým a trochu zklamaným hlasem. Potřese pak hlavou, díky čemuž kolem ní cákne i voda. Pak se podívá na toho chlapa, kterého vytáhla z vody.*A než si zase budeš chtít dát koupel v našem Starém jezírku by ses měl naučit plavat.. Nebo si vzít aspoň rukávky.*Snaží se trochu odlehčit situaci.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Thu Jan 23, 2020 10:06 pm
*Pobaveně se na něho podívá a má co dělat, aby se nerozesmál, protože co si budem, alkohol v krvi ho docelq nutí se smát.* Tak se doplní. *Pokrčí ramínky a na tváři vyčaruje úškleb.* Pochybuji, že by alkohol došel, však výrobci ví, že ho mají dělat hodně. *Odpoví mu jednoduše jaloby to bylo přece úplně jasné.* Hej. *Zavrčí, když do něho píchne zas a zas prstem. Ruku de mu snaží odstrčit, ale nakonec na to kašle a jen ho sleduje s vražednýn pohledem.* Myslíš, že to ovlivnim já? To si nemyslím, na světě je plno lidí, co maj rádi alkohol. *Řekne mu a pohled zabodne do flašky.* Tak zavolá někoho, kdo to umí? Jednoduchý. *Zazubí se na něj a hned na to protočí očkama.* Víš, že se do toho zamotáváš? Každý drží sliby, teď si ale řekl, že ty ne. Takže každý sliby nedrží. *Zamumlá nesouhlasně a pohled přesune na Victorii.* Ja to nepiju jako minerálku.... Já to beru jako prášek na bolest. /Úzkost a depresi a kdovíco ještě/ A ano, princeznu. *Zamumlá a poté pohledem zkoumá oba dva, co jsou tady. Kouká se jen tak na hladinu jezírka, když najednou ho zasáhne sprška, jak Isaak skočí do vody. Zamrká na něj a koukne se na vodu a na to, jak ten blázen v ni sbírá ten papírek. Myslí si napřed, že je to v pohodě, když ale řekne, že neumí plavat, vymrští se co nejrychleji do stoje, teda co nejrychleji mu to alkohol v krvi dovoluje. Ani si nevšímá, že Victorie odejde, jen se zkouší natáhnout pro topícího Izaaka. Už se připravuje k němu skočit, když najendou uslyší důvěrně známý hlas. Strne na místě a taky stejně rychle snad vystřízlivý. Pomalu, jakoby se obával toho, co opravdu uvidí, se otočí na osobu, která teď zachraňuje toho blázna ve vodě.* Kasey.... Ahojky. *Pronese úplně nevinně a postaví se tak, aby flaška nebyla vidět.* Jo, proč si běžela pro pomoc? Já bych to zvládl. *Zamumlá směrem k Victorii a pak se podívá na Kasey.* To není tak jal to vypadá, já si jen párkrát lokl. To je vše. *Pokrčí rameny a radši se skloní k Isaakovi, protože teď vážně nechce čelit naštvané snoubence.*
Nea
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 7:22 pm
Nemyslel na to, že nedokáže plávať a predsa sa do tej vody vrhol. Veľmi ho štvalo, ako sa ten papier len tak vznáša na hladine a mal veľmi silné nutkanie poň ísť pretože...prečo nie? Je to len voda. Nie je to až také hrozné. Proste tam skočí a doťapká sa naspäť ku kraju. Avšak hneď, ako sa po prvýkrát vynoril nad hladinu, všetko ako keby šlo proti nemu. Zjavne sa prepočítal no predtým mu to vôbec nedošlo. Je to voda a on nevie plávať, prečo nemyslel na to, že sa môže utopiť? Všetkými svojimi silami sa snažil držať vodu nad hladinou no po chvíli ani nevedel, kde sa vôbec nachádza. Letmo zachytil Bastienov pohyb, ktorý sa po neho snažil natiahnuť. Je fakt hrozný záchranca, preletelo mu hlavou predtým ako si stihol trocha loknúť vody, keďže vedľa neho dopadla ďalšia postava, ktorá ho vydesila natoľko že sa prestal koncentrovať na to, aby chytil Bastienovi ruku a doplával ku kraju aby sa aspoň zachytil. S prekvapením zistil, že ho neznáma osoba zatiahla až ku kraju, kde sa automaticky chytí okraju, načo vykašle a vypľuje tú nechutnú vodu z úst. Trocha sa mu trasú ruky a nohy od námahy no podarí sa mu vytiahnuť naspäť, kde z neho stekajú pramienky vody a tvoria pod ním veľkú kaluž, ktorá steká naspäť do jazierka. Ešte mierne pokašlieva, keď zdvihne zrak. S počudovaním zistí, že ho zachránilo dievča. Utrie si vodu spred očí a usmeje sa na dievčinu, ako keby sa pred chvíľou nič nestalo. Pomaly sa postaví na nohy, úplne ignorujúc prvú otázku princezny. "Ďakujem vám veľmi pekne, princezná." Chytí ruku princeznej do tej svojej a chvatne ju pobozkal na chrbát ruky a hneď ju upustil. Uprene sa jej pozrie do očí. Potom sa však pobavene usmeje. "Som v pohode, nepotrebujem vedieť plávať. Nerobím to často.. Asi nie som vo svojej koži. Moje meno je Izaäk." Kývajúc hlavou zo strany na stranu sa uškrnie, dávajúc princeznej veľmi nejasnú odpoveď na to, čo sa pýtala. Potom sa však natočí na Bastiena, ktorý sa k nemu sklonil. "Snažíš sa skryť? Oh, to je tvoja snúbenka?" Poslednú otázku vyriekne potichu, aby ho počul iba Bastien. Chvíľkami sa zdá, že s ním naozaj súcití no potom stisne pery. "Tak to ma vážne mrzí, kámo. Asi si v pytli, že? Asi by som mal odísť." Stisne v rukách zhužvaný a absolútne mokrý papierik, ktorý si strčí do nohavíc, usmeje sa na Kasey pred ktorou mierne skloní hlavu a nakoniec sa taký mokrý podujme odísť.
LittlePrincess
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 7:30 pm
*Ví, že najít pomoc zas tak těžké nebude, a její nohy hned věděly kam jít. Nemůže tohle nechat jen tak, v momentě co jí Kasey pochopí, se po jejím boku vrátí zase k jezeru. Vidí částečně Bastiena, který se pokoušel zachránit druhého prince. Zavrtí nad tím jen hlavou, tohle není dobrý. Ještě, že jí napadlo zajít pro někoho. Na otázku dívky ani odpovídat nemusí, jelikož ona pochopí sama proč šla pro ni. Alkohol nebyl správná věc a ona nechápe proč lidé pijí, když si mohou vzít někoho tak úžasného a krásného. Měl by za to být rád a né do sebe cpát láhve bůhví čeho. Věnuje ještě Kasey krátký úsměv, kterým jí spíše přeje hodně štěstí. Jistě, se ještě spolu stihnout vidět.* Určitě se uvidíme.*Zamumlá směrem k princezně a kývne jí na rozloučenou. Bude lepší, pokud je tu nechá o samotě. Proto se rozhodla rozejít zase k paláci, dovnitř a rovnou do svého pokoje.*
-LF-
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Kasey T. Schreave

on Fri Jan 24, 2020 7:56 pm
*Když pro ni přiběhne Victoria do pokoje, nechápe to. Jakmile se ale o všem dozví, vyběhne směrem k jezírku. Pořád jí ale vrtá hlavou, prčo nezašla pro někoho, kdo je blíže k nim. Vytáhne toho chlapa z jezírka a když vyleze sama z vody, podívá se na Bastiena. Pochopí, co se děje, protože si všimne flašky. Ignoruje fakt, že z ní kape voda a asi vypadá dost vtipně. Prvně spustí na něj a po jeho slovech zavrtí hlavou.*Jasně, jen párkrát lokl..*Řekne tiše. Pak se podívá na Izaaka. Poznamená, že by se měl naučit plavat dříve, než se rozhodne zase vlézt do tohohle jezírka. Nechá si od něj políbit ruku. A pak kývne.*Já jsem Kasey.*Představí se.*A nemáte za co.*Řekne. Neslyší jeho první slova, která si vymění s Bastienem, ale ta další už ano.*Jo, v pytli je.*Souhlasí s ním. Krátce se podívá na Bastiena. Pak se otočí na Victorii.*Určitě ano, zatím Victorie.*Rozloučí se s ní. Když odejde i Izaak, je tu už jen ona a Bastien.*Upřímně.. nevím co ti na tohle říct.*Řekne potichu.*Doufala jsem, že se to budeš aspoň snažit krotit, kvůli mě.. Očividně jsem se mýlila./Asi mu na mě nezáleží tak jak jsem si myslela./Ale je to tvoje věc.*Řekne smířeně.*/On se nejspíš nezmění./*Pak se otočí a vydá se do své komnaty.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 8:29 pm
*Všechno se to stane nějak rychle, že sotva mrkne, už na sobě cítí vodu a v jezírku vidí Isaaka. Nedochází mu, že se Isaak topí, dojde mu to až za chvilku. A samozřejmě, že mu chce pomoct. Napřed to zkusí tak, aby skákat do vody nemusel, jen aby natáhl ruku a Isaaka mohl chytit. Když to ale moc nejde, už jde skoro skočit, když ho najednou někdo předběhne. Vykulí oči když zjistí, že ne to Kasey a hodí zmatený pohled na Victorii. Poté už stojí tváři v tvář jeho snoubence.* Kasey, vážně, hlídal jsem se, jsem v pohodě. *Rozhodí rukama a sleduje, jak se teď baví s Isaakem. Zamračí se na něj, když ji políbí ruku. Rychle se potom otočí na Isaaka.* Jo, to je ona. *zamumla a ani nestačí přikývnout, protože sho Kasey předběhne.* Jsem. *Dodá i on a pak začne vrtět hlavou.* Neocházej, prosím, teď mě tady nechat nemůžeš. *Zašeptá tak, aby to slyšel jen Isaak. Potichu zaskuhrá když odejde.* Já to krotím, vážně. Vždyť to bylo pár loků, Kasey. To ještě nikoho nezabilo. *Řekne nestačí nahlas, aby ho slyšela když odchází. Jakmile odejde, otočí se směrem k flašce na zemi a zuřivě do ní kopne, až spadne na zem a rozbije se.* /to se musí stát, vše dnes? Zasrá shlda náhod a co já vím co ještě!/ *Ani se neobtěžuje ty střepy něj smést, jen zuřivě ještě bouchne do zdi a pokud někam odejde, nejspíš do města.*
LittlePrincess
View user profile

on Mon Feb 10, 2020 7:33 pm
*Několik dní v kuse přemýšlela nad všemi událostmi, které se staly za poslední čas. Jonas, Charity, Tobias, kterej se jí pořád nevěnuje. Její hlava je momentálně jako balon, né nafukovací. Rovnou ten, který se chystá každou chvíli prasknout z přehnaných informací. Oblečené na sobě má jednodílné bílé plavky, přes které má přehozené o něco delší průhledné žluté tílko. Jen co dorazí na místo kam se chystá, posadí se na okraj a nohy ponoří  do vody, nepatrně s nimi přitom začne pohupovat. Přitom zamyšleně pozoruje pohyb vodní hladiny před sebou.*
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Jonas Z. Horn

on Mon Feb 10, 2020 8:37 pm
*Jeho otec nikdy neschvaloval jeho lásku k hudbě. A i když se teď jeho otec nenachází v paláci, nechce, aby se čirou náhodou dozvěděl o tom, že pořád skládá písničky a občas si i zahraje. Je zvyklý skládat ve starých částech paláce, kam nikdo moc nechodí. Pro dnešek si vybral staré jezírko, kam teď míří v černých džínách s dírama na kolenou a světle modrém tričku. V rukou má blok, do kterého si všechny písničky zapisuje a tužku. Když k jezírku dojde, uvidí u něj Vic. Pousměje se, když jí vidí a pak se starostlivě zamračí, když vidí, jak je zamyšlená. Sedne si na kraj jezírka vedle ní do tureckého sedu.* Ahoj, Vic. *Pozdraví jí a nakloní hlavu na stranu.* Co se děje? *Zeptá se jí starostlivě, protože poznal, že něco se děje.*
LittlePrincess
View user profile

on Mon Feb 10, 2020 9:21 pm
*Její den byl nudný a stejný jako vždy, chůva si připravila spoustu úkolů, které musela udělat. Diví se, že se dokázala z pokoje vypařit v rozumné čase, kdy jí zrovna neměla v planu kontrolovat a to dělá často, protože většinu času je zasněná a nevnímá. Skoro jakoby přes všechny své myšlenky neslyšela, že se k ní někdo přiblížil, jak tam tak seděla. Možná, kdyby na ní nepromluvil, ani by nevěděla, že tam je. Jednoduše se ohlédne na stranu kde seděl a překvapeně zamrká.*Ahoj.*Zamumlá tiše a nespokojeně zamručí, než si opře hlavu o jeho rameno a přisune se tak blíže k němu.*Tvůj bratr, psala jsem mu. Nenašel jsi ani chvilku, aby odpověděl. Mluvil si s ním?*Zvedne k němu oči s jasnou otázkou v nich.*
AndyHoff
View user profile

Staré jezírko - Page 2 Empty Jonas Z. Horn

on Mon Feb 10, 2020 10:09 pm
*Dojde ke starému jezírku, kde má v plánu skládat další ze svých písniček a objeví tady Vic. Musí se nad tím pousmát, než si všimne, jak je zamyšlená. Sedne si vedle ní a pozdraví jí. Nerad chodí okolo horké kaše, takže se rovnou zeptá co se děje. Trochu se bojí, že mu řekne, že s ním prostě být nemůže a nechce. Neví, jak by to snášel. Když si opře hlavu o jeho rameno, vezme to jako docela dobré znamení a obejme jí okolo pasu. Pak si povzdychne.* Ano, mluvil. Už je to asi týden, od tý doby jsem o něm neslyšel. *Dělá si o svého bratra docela dost starostí. A stejně tak o sestru, která má být v sedmnácti matkou.* Mluvil jsem s ním i o nás dvou. Řekl, že tě miluje. Jako vlastní sestru. A pak mě varoval, abych ti neublížil. *Pousměje se na ní.* Což rozhodně v plánu nemám, neboj. *Ujistí jí.*
Sponsored content

Staré jezírko - Page 2 Empty Re: Staré jezírko

Back to top