Go down
AndyHoff
View user profile

Svatby v Katedrále - Page 5 Empty Viktor E. Vasilijev

on Thu Dec 12, 2019 8:33 pm
*Protočí očima, když mu řekne, že se bude dohadovat a radši to nějak nekomentuje.* Mě se víc líbí mamina. *Pokrčí pobaveně rameny a pak přijímá jednu gratulaci za druhou. Když gratulanti odejdou, otočí se k Harmony a zavrtí hlavou.* Jsem v pohodě. Trénoval jsem. *Uchechtne se.* /Malá lež neni skoro žádná lež, ne?/ Ne, chci si s tebou zatancovat. Leda bys tam nechtěla ty. *Když slyší o komnatě, zamžiká obočím a zazubí se na ní. Než stihne něco říct, je u nich Knox a on to nevydrží a začne se smát.* Rozená modelka. *Přikývne a úsměv mu trochu povadne, když uvidí dalšího gratulanta, kterého nezná, ale přijde mu povědomý.* /Možná taky nějakej zahraniční host./ *Napadne ho, ale hned mu dojde, že se mýlil, když se dotyčný představí.* B-bratr? *Vidí v něm rysy, které zdědil po otci, stejně jako on a pak ho poslouchá a jakmile slyší o smrti otce, ztuhne.* D-děláš si srandu, že jo? Tohle je nějaká hra? *Zavrtí hlavou, ale v jeho výrazu vidí, že legraci si opravdu nedělá. Nedá se říct, že by pro otce truchlil, ale přece jen to byl otec.* Takže tím chceš říct, že se mám co nejdřív objevit v Rusku? *Nadzvedne obočí a pak se koukne na Harmony.* Spolu s mojí královnou. *Pokusí se nadzvednout koutky rtů a chytne Harmony za ruku.* Já.. Rád tě poznávám. *Řekne ještě svému bratrovi.* /Není divný se představovat svýmu bráchovi v tomhle věku?/
-LF-
View user profile

Svatby v Katedrále - Page 5 Empty Harmony N. Vasilijev

on Thu Dec 12, 2019 8:50 pm
*Usměje se.*/Zní to hrozně./*Pomyslí si, ale dále se s ním nedohaduje. Přece jen, je to jejich svatba a mají na starost lepší věci, než se o podobných věcech dohadovat. Lidi jim chodí gratulovat a ona ty gratulace zdvořile přijímá. Když je ale konec toho přívalu lidí, je spíše ráda. Bojí se, aby Viktora nohy nebolely a tak se ho na to hnedka zeptá.  Po jeho odpovědi přikývne, ale stejně si ho starostlivě prohlédne.*Mně je to jedno. Chci být jen s tebou a nezáleží na tom, jestli na oslavě a nebo v komnatě. Kdyžtak tam můžem jít teda jen na chvilku. *Pokrčí rameny. Zmíní, že tam nemusí chodit a raději jít do komnaty a po jeho reakci a málem se začervená, ale ovládne to a zmíní se k Knoxovi, který přistoupí blíže k nim.*Přesně tak.. Jestli někde bude soutěž o nejhezčího rysa, beru ho tam.*Uchechtne se.*Už se ho tolik nebojíš?*Nakloní hlavu na stranu. Když k nim přijde někdo další, neví, o koho jde, ale přijde jí nějáký povědomý. Když se představí dojde jí proč. Vidí v něm menší rysy Viktora, je to koneckonců jeho bratr. Neví, jak se na to tvářit.*/Mám na něj poslat Knoxe rovnou?/*Rozhodne se počkat. Zmíní smrt jejich otce a zarazí se. Jasně, byl to hajzl, ale pořád to byl Viktorův otec. Když se pak zmíní i o tom, že přímí následník trůnu je Viktor, pousměje se na něj a jemně mu stiskne ruku.*Taky tě ráda poznávám.*Řekne směrem k jejímu švagrovi.*Knoxi, nemusíš ho jíst.*Zavolá si ryse, který se přemístil blíže k Borisovi, zpět k sobě.*
AndyHoff
View user profile

Svatby v Katedrále - Page 5 Empty Boris A. Vasilijev

on Fri Dec 13, 2019 8:35 pm
*Jakmile jsou prakticky všichni gratulanti pryč, vydá se nervózně k novomanželům sám. Snaží se svému bratrovi předat všechny informace co nejstručněji, ale i nejcitlivěji. Po jeho otázce, jestli je tohle nějaká hra zavrtí hlavou.* Ne, není. Mám i oficiální dopis. *Vytáhne z kapsy saka papír a podá mu ho. Po jeho konstatování přikývne.* Jo, přesně to tím chci říct. Bylo by nejlepší, abyste se v Rusku nechali korunovat do maximálně tří dnů. V zemi je teď hrozný chaos. A pořád je nedořešená situace s Illeou. Náš otec už připravoval armádu a chystal se zaútočit. Všichni jsou zmatený a potřebují vůdce. Někoho rozumného se srdcem. A co jsem slyšel, to ty jsi. *Pousměje se na něj a pak i na Harmony.* Já tebe taky. Už se těšim na synovce nebo neteř. *Zazubí se na ně. I přesto, že nevyrůstal v paláci se dokáže chovat reprezentativně, ale stejně se občas chová jako normální šestnáctiletý kluk, i když vypadá o něco starší.* Jo, díky. Rád bych ještě chvíli dejchal. *Uchechtne se, když si Harmony zavolá Knoxe zpátky.* Docela zvláštní výběr mazlíka.

AndyHoff
View user profile

on Fri Dec 13, 2019 8:43 pm
*Pobaveně se usměje, když se ho Harmony zeptá, jestli se Knoxe už tolik nebojí.* Už na střeše jsi mě ujistila o tom, že jsi ho na nikoho nikdy neposlala. A vzhledem k tomu, že jsi to neudělala ani v době, kdy bys mě nejradši viděla mrtvýho, tak teď už se nejspíš nemám čeho bát. A taky s tou mašli nebudí tolik respektu jako jindy. *Zasměje se a pak už k nim přistoupí poslední gratulant, ze kterého se vyklube jeho mladší bratr, který mu nese zprávy o tom, jak to vypadá v Rusku. Ano, jeho otec byl hajzl, ale i tak to byl jeho otec, a tak ho trochu mrzí, že je to po smrti. A taky ho mrzí, že si s Harmony nebudou moct nejspíš užít žádné líbánky, když slyší o tom, jak to v Rusku vypadá. To, že chtěl jeho otec vytáhnout proti Illey ho moc nepřekvapuje, čekal to.* /Ještěže se mu to teď nepovede./ *Vezme si od něj papír, který narychlo prolítne očima a pak ho schová do kapsy.* Jo, do tří dnů tam budeme. Ještě se domluvíme. *Pousměje se na Harmony. Ví, že spolu to nějak zvládnou, i když z toho má strach. Pak sleduje svého bratra, jak se zazubí na Harmony a šťastně se usměje. Dneska získal opravdu hodně. Má skvělou a dokonalou manželku a našel svého mladšího bratra, se kterým to vypadá, že budou mít skvělé vztahy. Po jeho konstatování ohledně Knoxe se zasměje.* Tady je divných plno věcí, zvykneš si. *Ujistí ho pobaveně.* Jestli mi otec řekl pravdu, nikdy tě veřejnosti nepředstavil.. A já bych rád napravil jeho chybu a oficiálně ti předal titul prince. Do doby, než se mi narodí syn, tak korunního. A doufám, že počítáš s pobytem v paláci. Musíme dohnat těch šestnáct let. *Usměje se na něj.*
-LF-
View user profile

on Fri Dec 13, 2019 9:04 pm
*Zeptá se ho, jestli se pořád Knoxe tolik bojí, jako předtím. A po jeho odpovědi se usměje.*Jo, měl jsi štěstí, že mě to nenapadlo a že jsem se prvně rozhodla si s tebou promluvit, než učinit další krok.*Uchechtne se. Objeví se u nich bratr Viktora. Překvapí jí, že je tu, ale zdá se být milý. I tak si na něj ale bude dávat pozor. Když se dozví o smrti ruského krále, otce Viktora a Borise, neví jak se na to tvářit. Jedna její část je šťastná, protože ví, že nikomu už neublíží, hlavně ne Viktorovi a ta druhá se cítí hrozně za to, že je za to z části ráda a možná je jí to i trochu líto, ale jen kvůli Viktorovi. I přes to všechno to byl přece jeho otec. Uslyší o armádě. Tak nějak tušila, že by se tohle mohlo stát. Představa, že kdyby nezemřel, dost možná dneska by se válčilo, ji ale i trochu vyděsí. Nedává na sobě nic znát.*To je přesně Viktor.*Souhlasí s Borisem, když zmíní, že Rusko potřebuje někoho se srdcem a rozume.*/I když ten rozum.. o tom by se někdy dalo diskutovat./*Ví, že to spolu nějak zvládnout, ale představa toho, že nejpozději za tři dny bude královnou, ji trochu děsí.*/S Viktorem to zvládnu, zvládneme to všechno./*Řekne Borisovi, že ho ráda poznává a zavolá si k sobě Knoxe který přejde tedy k ní ze strany, kde nestojí Viktor.*Neboj, tvoje hlava bude na místě. Když ji má na místě ještě po tom všem Viktor, ty o ni jen tak nepřijdeš.*Ujistí jej s úsměvem a podívá se na svého manžela.*Přesně tak. S mým výběrem mazlíčka to mohlo být horší../Puma je rozhodně horší, kdybych se chtěla ještě více opičit po Keenanovi../*Pak poslouchá Viktora a při jeho slovech se usmívá. Vidí na něm, že je z mladšího bratra nadšený.*To je hrozný, budu sama mezi chlapama..*Uvědomí si.*/Viktor, Boris, náš syn../*Řekne to ale spíše pobaveně./Knox je samec, dá se to taky tak považovat?/
AndyHoff
View user profile

Svatby v Katedrále - Page 5 Empty Boris A. Vasilijev

on Fri Dec 13, 2019 10:01 pm
*Řekne Viktorovi, jak to v Rusku teď vypadá a pak přikývne, když slyší, že tam do tří dnů budou. Pousměje se na Harmony, když řekne, že Viktor je přesně takový člověk, jakého Rusko potřebuje. Rozumný a se srdcem.* Jo, slyšel jsem toho o tobě hodně. *Usměje se na bratra a pak se uchechtne, když se začnou bavit o pumě, která tu chodí s mašlí okolo krku.* Po tom všem? Koukám, že jsem neslyšel všechno. Rád si vyslechnu, co brácha vyváděl. *Zazubí se na svou švagrovou a pak se usměje na Viktora a přikývne.* Jo, to bych rád. *Potom, co vyrůstal v dětském domově, kam ho matka odložila jako mimino a on jí tak nikdy nepoznal, stejně jako skoro nepoznal svého otce, chce mít možnost aspoň poznat svého bratra. Zazubí se na Harmony.* Zvykneš si. *Ujistí jí pobaveně a pak kývne hlavou k jejímu těhotenskému břišku.* Takže už je jistý, že to bude kluk? Nebo je tu ještě šance, že okolo sebe budeš mít i holku? *Zeptá se jí.* /Nebo bych si taky mohl někoho najít já, abys měla kámošku.. Nemaj tu nějakou hezkou volnou holku?/ *Napadne ho, ale nahlas radši nic neřekne.* No.. Asi vás nechám užít si svatební den. Stejně už usínam díky tomu časovýmu posunu, takže.. se uvidíme asi zítra nebo jindy. *Rozloučí se s nimi a pak vyjde z katedrály.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Dec 13, 2019 10:12 pm
Jsem rád, že mám rozumnou manželku a že mám hlavu pořád na krku. *Usměje se na ní a pak už se začne bavit i se svým bratrem, který se tu objevil. Zjistí, jak je na tom Rusko a že nejpozději do tří dnů bude králem. Absolutně netuší, jak to zvládne a jak má Rusko dostat ze stavu, v jakém teď je. Neví, jestli to zvládne psychicky a fyzicky. Ale ví, že Harmony pro něj bude oporou, na kterou se může spolehnout a že to spolu nějak dají. Poškrábe se nervózně na zátylku, když začnou mluvit o tom, jaký je a pak se ušklíbne směrem k Harmony.* Rozumnej jsem, jo? *Uchechtne se, protože dokáže odhadnout na co myslí. Pak zavrtí hlavou.* Radši ne. *Nepotřebuje, aby se ho snažil Boris jakkoli napodobit, protože on jednoduše není dobrý příklad. Pak se pobaveně usměje na Harmony.* To zvládneš. Vyrůstala jsi se straším bratrem. /Ještě k tomu tím bratrem byl Keenan./ *Po slovech Borise přikývne.* Třeba budeme mít holčičku. *Snaží se uklidnit Harmony.* Pohlaví si necháme říct až u porodu. *Vysvětlí Borisovi a pak se na něj usměje.* Jasně, chápu. Odpočiň si. Jsem rád, že tu jsi. *Ujistí ho a pak se koukne na Harmony.* Myslim, že po tomhle hlasuju pro komnatu. Dort si tam můžeme nechat poslat. A pro mě i alkohol. Připiju si i za tebe. *Zazubí se na ní.*
-LF-
View user profile

on Fri Dec 13, 2019 10:24 pm
*Usměje se na něj a dál to téma už nekomentuje. Když se tu objeví Viktorům bratr a ona zjistí, jak je na tom Rusko a že málem skutečně byla válka, je ráda, že se tomu tak nestalo. Má obavy z toho být královnou, ale ví, že s Viktorem to nějak zvládne. Když se baví o tom, jaký je Viktor, řekne, že je přesně takový, jako ho popsal Boris a pak se zazubí na svého manžela.*No.. S tím rozumem.. Asi jak kdy. *Zatváří se jako neviňátko.*Něco ti řeknu.*Stiskne Viktorovi ruku, aby mu tím nějak naznačila, že neřekne nic, co by nechtěl. Ví, že se mu asi o něčem nebude chtít svěřovat a nebo mu to řekne po čase sám.*To je pravda, po životě s Keenanem dám všechno.*Zasměje se.* Je jedno, jestli to bude holčička nebo chlapeček, hlavně, aby bylo dítě zdravé.*Řekne s úsměvem.*A kdyžtak se můžem co nejdřív pokusit o holčičku, kdyby to byl chlapeček..*Zašeptá Viktorovi. Přikývne . Je ráda, že je tu Boris. Zdá se být milý a Viktor je z něj nadšený, což ji těší ještě více.*Zatím.*Rozloučí se se svým švagrem.*Jo, komnata zní ze všeho nejlépe.*Přikývne. Pak se uchechtne.*Jo, připij si i za mě, pak to ještě spolu oslavíme, až se miminko narodí.*Políbí ho na rty a vydá se s ním do komnaty.*
Sponsored content

Svatby v Katedrále - Page 5 Empty Re: Svatby v Katedrále

Back to top