Go down
AndyHoff
View user profile

Brikssi M. Donovan Empty Brikssi M. Donovan

on Fri Nov 29, 2019 7:21 pm
*Pochoduje sem a tam po místnosti, ze které se dá jít rovnou do katedrály, až bude čas jít k oltáři. Pořád se bojí, že by si to mohl Keenan rozmyslet.* /Co když jsem si všechno vykládala špatně? Nebo... Co když to on nemyslel vážně?/ *Má pocit, že tohle všechno je až moc krásné na to, aby to byla pravda. A když už dokáže aspoň trochu uznat, že je to pravda, děsí jí to, co bude dál.* /Vždyť já nezvládnu být princeznou. Natož královnou! Do háje, to nedam. Nemůžu. Nejde to./ *Má co dělat, aby si nezačala okusovat nehty. Společníka jí tady dělá Asher, který od doby, co ho od Keenana dostala už o hodně povyrostl a Katie, která jí jde za družičku. I tak je moc nervózní na to, aby vedla nějakou normální konverzaci. Bojí se, že si zlomí nohu, až půjde uličkou. Nikdy jí vysoké podpatky nevadily. Ale dnešek se prostě rozhodl být jejím dnem blbec, jelikož ráno dokázala zakopnout na schodech jenom v balerínách.* /Vždyť to bude takovej trapas. Já tam určitě spadnu. A ideálně ještě někoho sejmu a zranim./ *Má chuť si prohrábnout rukou vlasy, ale nechce zničit účes.* /Když už nezakopnu kvůli botám, kvůli šatům určitě./ *Honí se jí hlavou. Nikdy na sobě neměla tak honosné šaty. Jsou sice nejkrásnější, co na sobě kdy měla a vlastně jí bílá vůbec nevadí. Ale v tak široké sukni se doopravdy špatně chodí. Její šaty mají širší dekolt a jsou celé pokryté třpytkami. Připadá si jako princezna.* /Ty už za chvíli budeš princezna./ *Připomene si.* /To zní divně./ *Zhodnotí hned a zhluboka vydechne. Má naprosto stažený žaludek a přijde jí, že nemůže dýchat. Ani to jí ale nezastaví v pochodování po místnosti a protřepávání rukou. Když už ale uzná, že tohle je skutečnost a ona si doopravdy za chvíli vezme Keenana, nemůže se toho dočkat. Naprosto ho miluje a dala by za něj svůj život. Na krku má řetízek se srdíčkama, který od něj dostala a na který si pořád z nervozity sahá.*
Back to top