Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácové chodby

+11
DlhyPribeh.sk
Klarisa
Taylorovidní zrzka
Lexi
† PsYcHoPaTiC †
LittlePrincess
-LF-
AndyHoff
annie.16
Matthew Leonard Castel
Admin
15 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

Tue Jan 07, 2020 9:01 pm
Opravdu nemáš za co. *Uchechtne se potichu a pak ho pozoruje a hraje si přitom v ruce se sluchátkama, protože je nervózní a potřebuje ruce nějak zaměstnat. Když se jí zeptá na ples, nadzvedne koutky rtů a přikývne.* Jo, těším se. *Odpoví mu. Hrozně se jí líbí šaty, které jí komorné navrhly a které jsou černo červené. Po jeho dalších slovech o tom, jak se nudí se pousměje.* Zkus na akcích někomu šlápnout na nohu. Poznáš tak zajímavé lidi. *Doporučí mu pobaveným tónem a odkáže tak na to, jak se potkali oni dva.* A nebo to můžeš zkoušet i různě po paláci. *Pokrčí mírně rameny.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Matthew L. Castel

Wed Jan 08, 2020 9:12 pm
Jojo, to bych mohl zkusit. Očividně to lidi dost sbližuje. *Podotkne a pousměje se.* /A taky je to staví do nepříjemných situací, ale co./ Dobrá, dám na tvou radu a začnu všem komorným, hostům a třeba i princeznám šlapat na nohy a uvidíme, jak to dopadne. *Pokrčí rameny a udělá pár kroků na levo od Zoe.* Cvičila jsi dneska vůbec? *Otáže se jí.* /Já vlastně ne. Asi bych měl, co? Ale ne, kašlu na to. Zítra půjdu a potom už je ten ples, takže to jedině ráno./ *Zamyslí se.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

Wed Jan 08, 2020 9:20 pm
Jo, očividně. *Pousměje se na něj zpátky a pak pobaveně přikývne.* Jo, pak chci vědět, jak to dopadlo a s kolika zajímavýma lidma ses tak seznámil. *Usměje se pobaveně.* /A s kolika jsi skončil ve stejný situaci jako já./ *Proběhne jí hlavou, ale hned tu myšlenku potlačí. Po jeho otázce zavrtí hlavou.* Ne, dneska ještě ne. Chtěla jsem si jít zaběhat ven. V zahradách je to nádherný. *Pousměje se. Byla se tam projít a zdály se jí nádherné. Při běhu by mohla shlédnout daleko větší část.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Matthew L. Castel

Wed Jan 08, 2020 9:23 pm
Dobře, dobře. Informuju tě jako první! *Úsměv jí oplatí.* Ne? No to je teda hřích. Ale já taky ne. *Pokrčí rameny s nevinným úšklebkem.* Jo, to jo. Když mě v těch obrovských zahradách prováděli, připadal jsem si jako v paláci. A já vlastně jsem v paláci! *Zasměje se.* No, když si chceš jít zaběhat, nechceš třeba teď? Takhle na večer to bude hezký, určitě to je nějak speciálně osvícený. No, tak jestli by jsi šla, šel bych taky. Jen bych se musel jít převléknout. *Doplní svou nabídku toho, že si společně půjdou zaběhat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Zoella A. Martines

Wed Jan 08, 2020 9:26 pm
Fajn, už jsem zvědavá. *Zasměje se a pak protočí pobaveně očima.* Hřích za který půjdu do pekla. *Uchechtne se a pak přikývne.* Jo, jsou krásný. *Pousměje se.* /Je dobrý nápad, abysme spolu byli zase někde sami? Po tmě v zahradách? Klid, Zoe, on by ti nic neudělal a ví, že ty s ním nechceš spát. Budete jenom běhat.* Jo, to by bylo fajn. Taky se musim převléct. V šatech a balerýnách by se asi neběhalo dobře. *Uchechtne se.* Taaak.. Za deset minut u vchodu do zahrady? *Zeptá se ho.*
avatar
Matthew Leonard Castel
Posts : 74
Join date : 30. 12. 19

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Matthew L. Castel

Wed Jan 08, 2020 9:29 pm
Dobře, dobře. /Super, aspoň se dáme nějak dohromady po tom včerejšku./ Tak jo, já taky běžím. Za deset minut! A kdybych tam nebyl, tak do patnácti minut příjdu určitě. *Kývne na ní, otevře dveře do své komnaty a vstoupí do ní. Tam se začne převlékat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Tue Feb 04, 2020 8:24 pm
*od té doby, co odešla ze zahrad se schovala v dámském salónku. Na Jaspera je sice stále šíleně naštvaná, ale ta představa jeho dítěte se jí pořád zobrazuje. Nakonec se rozhodla jít do své komnaty a vzala to trochu oklikou. Z dálky slyšela pláč a tak trochu zrychlila a vydala se za tím zvukem. Když už v dálce zahlédla Charity, rozeběhla se jí naproti. Jakmile je u ní, pevně ji obejme a pohladí po zádech.* Pšššš, to bude dobrý.*pokusí se jí uklidnit i když ví, že to moc nepomůže.* Pojď si sednout.*odtáhne se od ní a pomůže jí dojít k sedacce.* Co se stalo?*sotva to dorekne, objeví se u nich Jasper a ona hned pochopi, o co jde. Vrhne po něm ještě vraždivější pohled než v zahradách a Charity znova konejšivě pohladí do zádech*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 04, 2020 8:45 pm
*Vyběhne z komnaty. V očích má slzy, přes které skoro nevidí na cestu.*/Proč se to musí vždycky zhroutit? V ghette to vypadalo, že třeba budeme šťastní.. A já tomu skutečně jako úplná husa uvěřila. Zase, jako tehdy poprvé, kdy si se mnou jen hrál, na útesech jsem mu odpustila. Pak v ghettu, že byl rebelem a on mi slíbil, že už mi neublíží a zase je to tady. Ani týden ten slib nedodržel./*Když se před ní najednou objeví Lia, nestihne dost rychle zabrzdit a skončí v jejím objetí. Obejmutí jí neoplatí. Jen tam tak stojí.*Lio.. Pusť mě p-prosím. /Musím pryč./*Když ji dovede k sedačce, sedne si na ni.*To je jedno.. Jen mě prosím tě nech odejít.*Otře si slzy z tváří, zrovna ve chvíli, kdy se tu objeví Jasper. To si rychle stoupne.*Chtěl jsi utéct. Tak běž. Já taky už nemám důvod tu zůstávat.*S tímto se otočí a zase se vydá pryč.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 04, 2020 8:53 pm
*Když vidí, jak Charity pokládá svůj prstýnek na stůl, nejdřív se mu nechce věřit svým očím.* Ne. *Hlesne potichu a zavrtí hlavou. Než stihne cokoli udělat, Charity vyběhne z komnaty. Jenže on nedokáže přinutit své nohy k pohybu.* Kurva! *Zařve a hodí taškou, ve které jsou trička, která pro Charity měl, proti zdi. To, že přitom taška zavadí o polici, na které jsou vázy, fotorámečky a zrcadlo a všechno se to rozbije, ignoruje. Teprve až zvuk tříštícího se skla dá jeho nohy po pohybu a on vyběhne za Charity. Když jí vidí ve společnosti Lii, má sto chutí se otočit a rovnou utéct z paláce druhou stranou, ale bohužel nestihne včas zabrzdit a otočit se, takže nakonec přece jen skončí u nich. Pohled své sestry se snaží ignorovat, i když při takové intenzitě se to dá jen těžko a zaměří se na Charity.* Charity, prosím.. *Hlesne potichu, ale než stihne říct cokoli dalšího, Charity se ujme slova.* Počkej. *Zavolá za ní a chytí jí za zápěstí, aby jí zabránil v odchodu.* Já nechci odejít, protože bych tě nemiloval. Já jenom už nechci nikomu dalšímu ublížit. Klidně bych tě vzal s sebou, ale nechci tě odtrhávat od Lii a bratrů. A i kdybys šla se mnou... Vážně si myslíš, že by se mi nepodařilo něco dalšího pokazit? Vždyť.... podívej se na nás. Já očividně umím jenom věci ničit. A nechci zničit nikoho, jako jsi ty. Proto byl odchod to nejlepší řešení. Jenže jsem myslel, že to proběhne jinak... *Sleduje její oči a v těch jeho jsou pořád ty slzy, které tam byly v komnatě.* Já už nechci nikomu ubližovat... *Zavrtí hlavou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Tue Feb 04, 2020 9:14 pm
*míří do své komnaty ale zaslechne pláč, a vydá se tím směrem. Když zjistí, že je to Charity obejme ji, ale když si všimne že ji dívka obětí neoplatila a taky slyší její slova a pusti ji. Pomůže jí k sedačce a zeptá se jí co se stalo* Kam bys měla chodit, Charity?*zeptá se nechápavě ale to už se tam objeví Jasper a ji dojde, jak to asi je.* Počkat, ne. Nikdo nikam odcházet nebude.*zamraci se a zvedne se. Nechá je poodejit aby si to mohli vyříkat a pak zamíří za nima* Neodcházejte, prosím. Vždyť spolu čekáte dítě. Milujete se.*řekne naléhavě a otočí se na Jaspera a najednou neví co říct* Neumíš věci jenom ničit. Ono to tak sice vypadá, ale i když to nedopadne vždycky nejlíp, myslíš to dobře.*řekne a neví, jestli to dává smysl. Pak se otočí na Charity* Charity, prosím neodcházej. Jsi skoro jediný člověk tady v paláci, kterému věřím.*v očích ji zastipou slzy a odvrátí se* Nechci vás stratit oba.*řekne nakonec* Mimochodem..*obrátí se na Jaspera*..tohle pořád nic nemění.*řekne a povzdychne si. Je na něj šíleně naštvaná, ale je to její bratr a ví, jak moc Charity miluje a jak moc ona miluje jeho a chce, aby byli spolu a šťastní. I když by teď nejspíš měla být na straně Charity a vyhánět Jaspera z paláce s tím, ať už se raději nevrací*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 04, 2020 9:37 pm
*Když narazí do Lii, požádá jí, aby jí pustila. Musí odtud zmizet. Už to taky nesnese. Dala Jasperovi několik šancí. A teď chtěl zmizet. Bez ní, to je dost jasné, když jí napsal vzkaz. Ani jí by to neřekl do očí a prostě by zmizel. Co čekal že udělá? Že tu zůstane?*T-to je jedno.. Prostě pryč. Daleko odtud.*Polkne knedlík, který cítí v krku.*Když se tam objeví i Jasper, řekne mu, že teda klidně může jít. Ona jde taky, nic ji tu už očividně nedrží. Podívá se na Liu.*Lio, tomuhle nedokážeš zabránit.*Řekne tiše, pak se otočí a vydá se pryč. Dokonce i naivně doufala, že ji nechají oba dva být. Jak se ale zdá, to minimálně Jasper nemá v plánu. Když ji chytne za zápěstí má vážně co dělat, aby na něj už něco nezakřičela.*Neničíš mě. Nebo víš co? Něčím ano. Tímhle. Chtěl jdi odejít. Jen tak. Kdybych se včas nevrátila od komnaty..*Potřese hlavou.*Myslel jsi, že to proběhne jinak.. Myslel jsi, že se nevrátím včas a ty odejdeš bez toho, aby ses se mnou o tom musel bavit.*Slzy se jí zase začaly kutálet po tváři. Podívá se na Liu. Když zmíní dítě sklopí pohled.*/Brzy už čekat nebudeme./Očividně někdy ani to nestačí. Pak k ní zase zvedne pohled, když ji osloví.*Lio.. promiň.. Najdeš si jinou kamarádku. Zkus třeba Vic, ta je strašně fajn./A dělají se s ní ty nejlepší palačinky./*Uvědomí si, že ji Jasper pořád drží, pomocí druhé ruky ho donutí, aby ji pustil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 04, 2020 9:56 pm
*Když dá po chvíli své nohy do pohybu, rychle se vydá za Charity a doběhne jí, když jí akorát objímá jeho sestra. Když se Charity vydá k odchodu, chytne jí za zápěstí. Poslouchá její slova a pak pomalu přikývne.* Jo, máš pravdu. Chtěl jsem odejít, aniž bych se o tom s tebou bavil. Protože jsem tě nechtěl vidět znovu brečet a myslel si, že když zůstanu, ublíží ti to daleko víc. *Odpoví jí nakonec a když Lia zmíní jejich dítě, pořád se dívá na Charity a vidí, jak sklopila pohled. Dojde mu, nad čím asi uvažuje.* Neplánuješ jít na potrat, že ne? *Zeptá se jí hned a to vědomí je pro něj jako rána pěstí. Pak začne Lia mluvit a on se na ní opatrně podívá.* Jo? Tak to zkus vysvětlit rodičům, až bude táta celý zemi oznamovat, že mě zavrhl. *Navrhne jí a pak sleduje rozhovor mezi nima. Už se chystá něco říct, když slyší od Lii že je nechce ztratit ani jednoho, ale ona ho přeruší dodatkem, který to celý zkazí.* /Doteď to znělo hezky a nadějně./ Ještě před minutou jsi mě vraždila pohledem a teď o mě nechceš přijít? V čem bych ti chyběl? V čem bych chyběl komukoliv z naší rodiny? *Zeptá se jí hlasem, který jasně říká, že on pochybuje o tom, že by někomu z rodiny vůbec chyběl. Pak se podívá na Charity, která se snaží vypáčit ruku z jeho sevření.* Pustím tě, pokud mi předtím slíbíš, že se neotočíš a neutečeš. *Oznámí jí. Naštěstí má daleko větší sílu jak ona.* Vážně chceš, abych zůstal? *Zeptá se jí potom potichu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Tue Feb 04, 2020 10:25 pm
*uvidí Charity a ihned ji obejme a překvapí ji, co dívka řekne a udělá. Nakonec si spolu s ní sedne na jednu pohovku ale hned se tam objeví Jasper.* Tohle neříkej, Charity.*řekne a zamraci se, protože tomu zabrání klidně i přes její mrtvolu. Chvíli je pak nechá samotné ale když slyší, co se vlastně stalo, vydá se za nima.* Takže tohle jsi udělal pro tentokrát? Není to ani 24 hodin co jsi mi tak přesvědčivě říkal, že už neuděláš žádnou blbost.*řekne nevěřícně ale pak se zhluboka nadechne aby se uklidnila a střídavě na ně mluví už klidnějším hlasem* Charity to nedělej. Říkám ti z vlastní zkušenosti, budeš na tom jenom hůř. Jestli si myslíš že tohle je řešení, myslíš se. Je to obrovská chyba.*řekne a v očích ji zastipou slzy* Prosím, neodcházej. Co tvoji bratři? Alespoň kvůli nim. Klidně se můžeš schovávat někde ve sklepě nebo tak, ale prosím neodcházej.*řekne naléhavě a otočí se zpět na Jaspera* Vážně si myslíš, že by ho mama nechala te zavrhnout? Možná ti vezme titul nebo tak něco.*rozhodí rukama* Jo, vraždim tě pohledem a věř, vraždila bych momentálně klidně i jinak, ale pořád jsi můj bratr. A ať chci nebo ne, jsi součástí naší rodiny a já vás mam všechny, i přes to že mne šíleně někdy vystačíte, ráda.*odmlčí se a pak se usklibne* Neříkal jsi přeci to samé, ty mně před pár hodinami? Jde o rodinu. Všichni te mame určitým způsobem rádi i když nám to neděláš zrovna jednoduché. Ale pořád jsi členem rodiny.*řekne a pak jen sleduje reakci Charity a doufá, že jakmile ji Jasper pusti, coz by mu mimochodem doporučovala, se neotoci a neuteče*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 04, 2020 10:48 pm
*Potřese lehce hlavou. Raději slova Jaspera už dále nekomentuje.*/Ublížil jsi mi teď. Když jsi chtěl utéct. A zase jsi nedodržel slib. I když jsem ti zase uvěřila. Jsem blbá./*Když Lia zmíní dítě sklopí hlavu. Zase ji napadá ta myšlenka, že nejlepší bude, když půjde na ten potrat. Po Jasperových slovech pokrčí rameny.*Neprobírali jsme to náhodou v ghettu?*Zeptá se ho.*Říkal si, že když zase zklameš, necháš mě a nebudeš mi v tom bránit./Aspoň to bys mohl dodržet./*Tu druhou část, o které v ghettě uvažovala jak ona tak i on před Liou raději nezmiňuje. Podívá se na Liu, ale jen krátce. Pak hnedka zase sklopí pohled.*/Nebudu na tom hůř, protože tu nebudu na to, aby mi mohlo být hůř./*Chce odejít, ale Lia ji asi jen tak nepustí. Zřejmě ani ne Jasper.*S bratry je to teď těžké.. A já jim chybět nebudu.*Řekne přesvědčená o tom, že má pravdu. Pak nervózně polkne.*Promiň..*Zašeptá. Poslouchá hovor mezi nimi. Nevyrušuje je. Místo toho uvažuje nad tím, jaká je nejkratší cesta z paláce a kterou se vydá. Když už má naplánovanou trasu, kudy uteče pryč, uvědomí si, že ji pořád Jasper drží za zápěstí. Snaží se ho donutit ji pustit i s pomocí druhé ruky. Po jeho otázce se na něj podívá.*To ti neslíbím. Ale stejně, nemůžeš mě tahle držet navěky.*Přestane se tedy vzpírat, protože to nemá smysl. Ani nemělo smysl lhát, protože by jí stejně neuvěřil. To je ji jasné. Po jeho otázce se na něj podívá.*Ano. Ale nebudu tě nutit. Je to tvůj život. Já odtud taky odejdu a tomu nezabráníš. Takže si dělej, co chceš.*Prosila ho, aby to nedělala on neposlouchal.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Feb 04, 2020 11:08 pm
Jenže já myslel, že tohle bude způsob, jak těm blbostem zabránit. *Odpoví Lie a pak na Charity pozná, že opět uvažuje o potratu a rovnou jí to začne vymlouvat. Poslouchá slova Lii a trochu se diví, že je schopná o tom mluvit docela klidným hlasem. Nesnáší se za to, že tohle dopustil. Během jejích slov pozoruje Charity a dokáže odhadnout, co se jí honí hlavou.* /Zase jsi jí dohnal k tomu, že se chce zabít. Skvěle./ *Pogratuluje si ironicky v hlavě.* Ona neplánuje jít jenom na potrat. Chce se sama zabít. *Oznámí Lie.* Tohle jsme probírali v ghettu. *Poznamená potichu a doufá, že jeho sestra bude spolupracovat a začne jí to vymlouvat.* Jo, říkal. *Přikývne potom, co mu Charity připomene jeho slib v ghettu.* Ale tohle jsem chtěl udělat právě proto, abych ten slib mohl dodržet. Kdybych věděl, že to dopadne takhle, neudělal bych to. Nikdy. *Zavrtí hlavou a pak si povzdychne.* Jsou to tvoji bratři. Jasně, že bys jim chyběla. Stejně jako mě Lia, Edy nebo Saw. *Opáčí přesvědčeně a pak se podívá na Liu.* Vážně myslíš, že když mě bude chtít zavrhnout, jakože bude, protože bude mega nasranej, poslechne si nejdřív názor mámy? Ani bych se nedivil, kdyby ho v tom podpořila. *Pak protočí očima.* To ale bylo něco jinýho, protože ty žádný problémy nezpůsobuješ. *Namítne a když zaznamená, že se Charity snaží vypáčit svou ruku z jeho sevření, řekne jí, že jí nepustí, dokud mu neslíbí, že se hned na to neotočí a neuteče.* Jestli si to myslíš, ještě jsi se očividně nepřesvědčila o tom, jak tvrdohlavej dokážu být. *Poznamená a pak se jí potichu zeptá, jestli opravdu chce, aby zůstala.* A je možnost na tohle zapomenout, vybalit tu tašku v komnatě, uklidit ten bordel a jít dál? Abysme tu zůstali oba? Protože můj život jste vy dva, Charity. *Dotkne se letmo jednou rukou jejího břicha a jemně jí po něm pohladí.* A já doopravdy myslel, že svým odchodem vám akorát ušetřím starosti a problémy. Nedělal bych to, kdybych věděl, že nás to dostane až sem. /Je hodně doufat, že by se teď za mě Lia mohla přimluvit?/
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Tue Feb 04, 2020 11:29 pm
*i hned začne Charity vymlouvat potrat protože ví, že je to obrovská chyba. Po slovech Jaspera vykulí oči* To nemůžeš. Nemůžeš si vzít život, Charity. To je přece blbost!*řekne rychle.* Ale budeš jim chybět. Jasper ma pravdu. Vždyť se podívej na mě. Kdybych mohla tak teď můžu udělat cokoliv, kvůli tomu co udělal on, ale neudělám to, protože mi na něm záleží i když mam na nej šílený vztek.*prohrabne si vlasy. Charity se nemůže zabít. Nesmí. Pak se dá do dohadování s Jasperem a skončí to úplně stejně jako v zahradách, jen celé z opačné strany* Ne, nemyslím..já to vím. Vždyť se na nich podívej. Kvůli komu si myslís, že změnil názor na vás dva, po tom co si jím Charity představil.*pak si založí vzdorovitě ruce na hrudi* Ale způsobuju a nedělej, že ne. Sám to víš.*přimhouří oči. Pak sleduje, celý jejich rozhovor a reakci Charity. Při zmínce o tvrdohlavosti se jen uchechtne. To mají v rodině od nepaměti.* Charity prosím. Dej mu poslední šanci, jinak to s ním bude k nevydrženi.*poprosí jí taky*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Tue Feb 04, 2020 11:47 pm
*Schválně před Liou nezmiňuje, že se plánuje i zabít, ale Jasper to musí vytáhnout. Protočí očima.*Fakt díky.*Prohodí jeho směrem.*/Očividně nedokáže dodržet ani jeden slib, který mi dal./*Pomyslí si. Podívá se na Liu.*Bylo by to tak lepší.*To je jediný, co k tomu dokáže říct. Pak se otočí na Jaspera. Připomene mu i jeho slib v ghettu. Po jeho slovech se uchechtne.*/Broučku, máš za otce toho největšího blbce na planetě./*Promluví v duchu k dítěti./*K poznámce Lii řekne, že bratrům by nechyběla. Nijak se k ní nehlásili a proto došla k tomuto názoru. Navíc je včera potkala a Tobias nevypadal nějak nadšeně z její přítomnosti.*/Vic by to taky zvládla a Lia taky.. Ty dvě by se mohly spřátelit./*Proběhne jí hlavou. Nechá ty dva, aby si to spolu mohli vyříkat a sama si naplánuje trasu z paláce. Zná to tu dost dobře na to, aby věděla, která cesta je nejrychlejší. Snaží se pak, aby pustil její zápěstí.*/Do háje, proč musí být tak silnej?/*Když řekne, že ji pustí, jenom když mu slíbí, že neuteče, vzdá to. Neumí lhát a stejně se odtud nějak zvládne dostat. Řene, že ho nebude nutit a ani prosit o to, aby zůstal a že sama odejde a tomu nezabrání.*Hodláš mě tu držet i násilím?*Zeptá se ho.*/Stejně jako můj otec./*Po jeho slovech si povzdechne.*/Nedostanu se odtud. Přes něj nejspíš se nemám šanci dostat pryč../*Když ucítí jeho dotek na svém břiše napne se. Jeho další slova ani nevnímá, protože se podívá na Liu. Chvilku mlčí.*Jestli tu mám zůstat. Chci svou starou komnatu. Chci být sama. *Nechce s ním být v jedné komnatě.*Nebudu ti bránit vídat naše dítě.*Řekne směrem k Jasperovi.*Ale já už na tohle prostě nemám.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Wed Feb 05, 2020 12:24 am
*Informuje Liu o tom, nad čím uvažuje Charity a že nejde jen o potrat, ale o její vlastní život.* Není za co. *Odpoví Charity hlasem bez špetky pobavení, který by tam za jiných podmínek nejspíše byl a nechá Liu, aby se k tomu sama vyjádřila.* Co by jako bylo lepší? Fakt si myslíš, že by se někomu ulevilo? Ty se mě snažíš zastavit v odchodu z paláce, protože bych všem chyběl a tak, ale sama by ses klidně zabila a myslela si, že ty ne? *Zeptá se jí a doufá, že po tomhle jí dojde, jaká je to kravina. Složitou Liinu větu si v hlavě přeříká třikrát, než jí plně pochopí.* Oprávněně. *Poznamená nakonec potichu a pak protočí očima.* Co já vim? Tehdy byl možná ochotný mi dát druhou šanci. Teď už ale ne. Máma ho nemůže přemlouvat do nekonečna. *Opáčí, když se dohaduje s Liou a povzdychne si, když vidí, jak si založí vzdorovitě ruce na hrudi.* /Jak Edelynne./ *Proběhne mu hlavou, když jí sjede pohledem.* Jmenuj aspoň tři v posledních dvou měsících. *Vyzve jí a sám je zvědavý, jaké kraviny z ní vylezou. Pak už se Charity snaží marně osvobodit z jeho sevření.* Možná jsem pokaženej, ale nejsem monstrum. /I když ty o tom teď musíš očividně pochybovat./ *Proběhne mu hlavou a skousne si jazyk, aby to neřekl nahlas a nerozjel další kolo hádky. Zeptá se Charity, jestli je možnost na tohle zapomenout a jít dál a letmo kývne na znak díků po slovech Lii. Pohled ale nespouští z Charity, která ho očividně ignoruje. Po její odpovědi sklopí pohled a pak pomalu pustí její zápěstí.* /Nikdo nemůže odpouštět donekonečna./ *Připomene si svá předchozí slova a pak pomalu přikývne.* Nechám ti tam donést věci. *Odpoví nakonec potichu hlasem, který je bez jakéhokoli sebemenšího náznaku nějaké emoce. Dřív si myslel, že pocit díry v hrudi je nesnesitelný. Spletl se. Teď má pocit, že jeho hruď je jenom jedna velká díra.* /Zničil jsem to, co mi v životě bylo nejdražší. Zničil jsem anděla./ *Honí se mu hlavou a každá taková myšlenka ho bodá jako ostrý nůž. Nedokáže vzhlédnout a podívat se ani jedné z nich do očí. V jeho uších šumí a začíná vidět rozmazaně, jako by z něj pomalu ale jistě někdo odsával život.* Takže jsem tě už ztratil? *Zeptá se Charity potichu, že ani sám neví, jestli mu bylo rozumět a nikdy se ničeho tak nebál, jako teď její odpovědi. Proto se radši otočí, než stihne Charity odpovědět a vydá se zpátky do, teď už jen své, komnaty.* /Snažil ses jí ochránit a místo toho jsi jí ztratil./ *Nedokáže dát do kroku energii, ani rychlost, jakou by si přál odsud zmizet. Prostě jde jako chodící tělo bez duše.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Feb 05, 2020 12:26 pm
*kdyz ji Jasper informuje o tom, co chce Charity udělat, začne ji to hned vymlouvat stejně jako potrat. Po Jasperových slovech už se k tomu víc nevyjadřuje, protože to není potřeba komentovat. Pak řekne očividně nějakou blbost, protože vidí jak to Jasperovi šrotí v hlavě.* Nemůže, ale stejně to udělá.*založí s ruce na hrudi a když vidí jak si povzdeche, jen obrátí oči v sloup.* Tak třeba Sawyer je na mě naštvaný jenom kvůli tomu, že jsem mluvila s Thylane. Mámě v jednom kuse pridelavam jenom starosti a o tom, že jediné o čem se
spolu bavíme je, aby se ten druhý nezabijel, snad není potřeba mluvit. Pak pomůže Jasperovi přesvědčit ji, aby zůstala. Na její slova kývne a má na krajíčku. Ví, jak po tomhle bude Jasper zničený a jen ji to potvrdí jeho další slova. Pak už ho jen sleduje jak odchází a otočí se k Charity* Je mi to strašně líto.*řekne potichu* U mě v komnatě jsi kdykoliv vítána.*řekne a povzbudivě se na ní usměje. Pak už se otočí a vydá se konečně do své komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Wed Feb 05, 2020 12:48 pm
*Pokrčí rameny.*Já bych nechyběla ani tolik lidem jako ty. Jedině Lie.*Podívá se krátce na svou kamarádku.*Ty jsi chtěl snad odejít, takže bychom se stejně nevídali. /Může mu to být jedno../*Pomyslí si. Nechá ty dva, aby si to ti dva vyříkali a po chvilce se už snaží dostat z jeho sevření. Řekne Jasperovi, že jí v tom odejít nezabrání. A rovnou se ho zeptá, jestli ji tu hodlá držet i násilím. Popravdě by se tomu ani nedivila.-*Ale vážně.. Co čekal? Že když ho nepřesvědčím o tom, aby zůstal, nechám ho v klidu odejít a sama tu zůstanu? A když se třeba za měsíc rozhodne vrátit, hned mu skočím okolo krku?/*Zeptá se sama sebe. Když se jí zeptá, jestli mu dá další šanci, neví, co na to říct. Dala mu dost šancí, odpustila mu několikrát a vždycky uvěřila jeho slovům. Ale on ten slib nikdy nesplnil. Neví, jestli to má risknout zase. Potřebuje si to promyslet a být chvíli sama. Potřebuje prostě čas. Proto i řekne, že chce svou starou komnatu. Teď nemá na to, aby byla s Jasperem v jedný místnosti.*/Má vůbec smysl se tím trápit? Beztak za dva dny zase změní názor a bude chtít utéct.. Je to tak pořád dokola a dokola./*Nebaví jí, jak se to pořád opakuje. Chvilku jsou šťastní, pak se něco stane a zase ne. Ona mu odpustí a po týdne, nebo taky dřív.. se to zase podělá. Když pustí její zápěstí, hned ruku dá k sobě. Lehce přikývne.*Díky.. *Hlesne potichu a docela smutně. Mrzí ji, že to takhle dopadlo. Ale vážně potřebuje čas. Odejít z paláce jí nedovolí, takže potřebuje aspoň tohle. Trochu se distancovat a prostě provětrat hlavu. Podívá se na Jaspera, i když na něj přes ty slzy v očích skoro nevidí.*J-já nevím.*Slyšela jeho otázku. Vidí, že se vydá pryč. Párkrát zamrká a pak se podívá na Liu.*Promiň Lio.. Máš toho sama dost a ještě tě budu já zahlcovat svýma problémama. Nebo my s Jasperem.*Povzdychne si.*Jo, díky za nabídku, ale.. teď chci být vážně sama.*Polkne.*Jen, jestli tě můžu o něco poprosit.. Zkus svému bratrovi odpustit, aspoň to s rebely teda. To jsem taky udělala.*Požádá ji. Když se i její kamarádka vydá pryč, sama se otočí a jde opačným směrem, jako ti dva. Do své komnaty, kde si jen plánuje lehnout a brečet do polštáře.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Mar 24, 2020 10:11 pm
*To, co se odehrává v sále sleduje prakticky v transu a snaží se to nějak sesumírovat v hlavě a pochopit to. Z tohohle stavu ho dostane až když se Charity zvedne. Hned trhne hlavou a zvedne se taky.* Charity! No tak! Zastav! *Volá za ní, zatímco se dá do běhu ve snaze jí dohonit, ale to mu znemožňují davy lidí, kteří se akorát také vydali ven ze sálu.* Počkej, Charity! *Jakmile se dostane ze sálu, proud lidí začne řídnout, takže se může pohybovat rychleji. Během chvíle jí doběhne a chytne jí za ruku, aby jí zastavil. Bez jakéhokoli slova si jí přitáhne do náruče a pevně jí obejme.* Je mi to líto. *Vydechne.* Je mi líto, žes to musela sledovat. *Doplní a jemně jí pohladí po vlasech a druhou rukou jí hladí na zádech.* Bude to dobrý, neboj. Hlavně už mi nikam neutíkej, prosím. *Zašeptá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity A. Horn

Tue Mar 24, 2020 10:25 pm
*Rychle se zvedne a rozeběhne se pryč. Protože je jedna z prvních, naštěstí se pryč dostane docela rychle. Míří k hlavnímu východu z paláce Chce aspoň na pár dní zmizet z paláce. Stydí se jak za sebe tak i na svou rodinu a předky.*/Vždyť jsme s Jasperem i příbuzný nějak, ne?/*Uvědomí si. Když uslyší, jak volá její jméno ještě zrychlí, i když asi dost naivně doufá, že uteče. Ale to se jí překvapivě nepovede a on si ji přitáhne do objetí. Ani neví kdy, ale spustili se jí slzy. Na jeho slova nic neříká, ale pak potřese hlavou.*Nebude. Tohle nebude jen tak dobrý Jaspere. Už tak jsem si myslela o svém otci, že je zrůda a teď se dozvím, že ještě můj praděda nebo kdo, způsobil tvojí rodině takovou bolest a teď zase.. Podporoval rebely.. A Tobias se k němu přidal.*Řekne tiše.*On je zrůda a já jsem jeho dcera.. *Dodá po chvíli.*Prost mě pusť..*Řekne a dostane se z jeho objetí. Pohled přišpendlí k zemi.*Ještě se ve mě projeví jeho geny..*Potřese hlavou.*Díky, že ses mě zastal.. Ale můj otec stejně měl nejspíšepravdu.*Hlesne.*M-musím jít. Aspoň na p-pár dní. Promiň.*Otočí se a zase se vydá pryč.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Mar 24, 2020 10:34 pm
*Doběhne Charity a přitom mu neunikne, kam míří. Nedovolí jí opustit palác. Ne teď, když pro ní bude nejhorší zůstat sama. Jakmile jí dohoní, přitáhne si jí do objetí a u toho jí hladí po vlasech a zádech. Poslouchá její slova a u toho zavrtí hlavou.* Nech toho, Charity. Naši předci nedefinují nás. Připadám ti snad jako zrůda? Thomas je i v mém rodokmenu. Sice jako nevlastní, ale je. Ale to neznamená, že my jsme stejní jako byl on. *Řekne jí potichu a bodne ho u srdce, když se odtáhne z jeho objetí.* Neprojeví, Char. Já tě znám. A ty jsi jako anděl, který spadl na zem a všude roznáší dobro. *Namítne potichu a pak potřese hlavou. Nejradši by toho bastarda oživil jenom proto, aby ho sám mohl umlátit k smrti.* Neměl pravdu. Prosím, nemysli si to. *Když vidí, že se zase otočila, rychle jí doběhne a stoupne jí do cesty.* Prosím, nikam nechoď. Kam bys chtěla jít? Tohle je tvůj domov. *Řekne tiše. Neumí si představit, že by odsud zmizela, i kdyby to mělo být na pár dní.* Prosím, zůstaň tady. Kvůli mě. Kvůli dětem. *Dotkne se letmo jejího bříška a přitom se jí dívá do očí. V těch jeho je vidět bolest, kterou mu působí jenom představa toho, že by odešla.* Taky jsem si myslel, že jsem zrůda. Potom, co jsme spolu utekli z ghetta a já se pohádal s Liou. Nepustila jsi mě. Nechtěla jsi, abych odešel. Tak prosím nechtěj po mě, abych teď pustil já tebe.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Charity A. Horn

Tue Mar 24, 2020 11:03 pm
*Jen tam stojí jako solný sloup, když ji Jasper vtáhne do objetí. Ani mu t oneoplatí, nedokáže to. Vyčítá si mnoho věcí, které udělali její předkové a ani se mu nedokáže podívat do očí.*Ne.. Nepřipadáš.*Řekne tichým hlasem.*Jenže u mě je v přímém. A je to otec mého dědy a děda mého otce.. A můj otec podporoval celou tu dobu rebely a dotoval je. Je i jeho vina, proč je na tom tvoje máma jak je./Bude mě určitě taky nenávidět./*Odtáhne se z jeho objetí. Chce odtud aspoň na chvilku pryč a raději bez něj, nedokáže se mu ani podívat do očí. Jen se dívá na podlahu, která jí přijde neskutečně zajímavá.*Nemůžeš říct, že ne.. Třeba se změním. Ty ses taky změnil.*Připomene mu. Taky se může změnit, zvlášť, když to má v krvi ještě blíže než on. Akorát k horšímu.*Říkal mi to sedmnáct let, ty si mě ani tak dlouho nevšímáš. Určitě na mě něco je .. špatně. Jenže ty jsi na to nestihl dojít.*Šeptne a pak se otočí a zase se rychle vydá pryč. Když si před ni stoupne Jasper, má co dělat, aby zastavila včas a nevrazila do něj.*K mámě.. Do domu v Angeles.*Pokrčí rameny.*Musím zjistit, jestli o tom věděla..A nebo Jonas. A byla bych pryč jen pár dní... Tys chtěl zmizet nadobro.*Povzdechne si. Krátce se u podívá do očí, ale pohled pak sklopí. Viděla v nich tu bolest.*Vidíš? Už ti zase ubližuju.. /Kdybych nebyla, bylo by to lepší./Jak chceš..*Řekne pak neochotně. Sama neví, jak to tady teď zvládne a bude se cítit dost blbě a asi se bude spíše zavírat v komnatě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Tue Mar 24, 2020 11:15 pm
*Připomene jí, že Thomas je i jeho předek a on není zrůda, i když si tak občas pořád připadá.* Ale to i moje. Já taky spolupracoval s rebely, pamatuješ? Nesu na tom úplně stejnou vinu, protože kdybych s nima nespolupracoval, nedostali by se do paláce tak často a ta nemoc by se u mámy nemusela vůbec projevit. *Prohrábne si zoufale vlasy a pak potřese hlavou.* Ano, změnil. Díky tobě. Ne kvůli nějakým genům. *Připomene jí zase on a když mu pak řekne, že tak dlouho si jí on nevšímá, sám sklopí pohled, protože mu to přišlo jako rána do břicha.* Ne, to on je jenom svině, která si naháněla ego na ponižování ostatních. S tebou není nic špatně, Char. Znám tě dost dobře na to, abych ti to mohl říct. *Hlesne a když se opět vydá pryč, zastoupí jí cestu.* A jak mám vědět, že se sem ještě vrátíš? Já na tvém místě bych se sem už nevrátil, kdybych odsud odešel. Navíc... Jonase máš tady, ne v Angeles. A tvojí mámu sem můžeme pozvat. Můžeš jí mít u sebe. *Navrhne jí a pak potřese hlavou a vezme její obličej do dlaní.* Neubližuješ mi. Ty mi neubližuješ nikdy. Ubližuje mi představa toho, jak prázdnej by byl můj život bez tebe. *Řekne jí potichu a pak se k ní sklopí a rychle jí políbí na čelo. Slyší neochotu v jejím hlase, která ho donutí sklopit pohled a nasucho polknout.* Ale nemůže tě tady držet násilím.. *Poznamená se sklopeným pohledem. Jestli přeci jen bude chtít odejít, nezbude mu nic jiného, než jí pustit. Chce, aby byla šťastná.*
Sponsored content

Palácové chodby - Stránka 2 Empty Re: Palácové chodby

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru