Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pracovna krále

+4
AndyHoff
annie.16
-LF-
Admin
8 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Pracovna krále Empty Pracovna krále

Thu Dec 12, 2019 2:55 pm
Pracovna krále, kde lze samotného krále často najít se nachází v 2. palácovém podlaží. Bez vyzvání smí vstoupit pouze královská rodina. Ostatní musí být vyzvání králem nebo princem, aby mohli vstoupit.

Pracovna krále Dom-c-pracovna-1-352x198
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 1:13 pm
*Nemůže uvěřit, že jeho otec utekl. Včera se k němu nezachoval nějak hezky, to uznává, ale co čekal? I přesto, že si s Jasperem nerozumí, je to pořád jeho bratra a on nechce, aby byl nucen do sňatku. Pořád, možná dost naivně doufá, že se Jasper změní a najde si někoho, koho bude milovat. Nějakou dívku, kvůli které se vzpamatuje. Přestane být takovým, jaký je teď a bude.. šťastný. Jemu samotnému se blíží Selekce, ale dost pochybuje, že si někoho takového najde, ale i tak v to trochu doufá. Teď sedí v prácovně svého táty, v jeho křesle za stolem. V ruce má sklenku whiskey a dívá se na papíry na stole.*/Jak mám tohle jednou zvládnout? Zbláznil se někdo? To nemám šanci dokázat./*Obdivuje svého tátu, že se z toho ještě nezbláznil.*/Jo, je zavalený prací. Je dobrý král, ale ne moc dobrý rodič kvůli tomuhle. Nemá na obě dvě věci čas..Možná kdyby ho měl více a více se věnoval jak mě tak Jaseprovi, byli bychom jiní../*Nahlas si povzdychne.*/Ale snažil se.. My to taky mnohokrát jeho snažení bojkotovali../*Ví, že na vině jsou nejspíš všichni. Chce nějak svou rodinu spojit, chce se o to pokusit, ale neví jak.*/Táta je pryč, mámin stav se asi ještě zhoršil.. Merliah byla včera taky divná. Edelynne bude smutno kvůli tomuhle všemu../*Zoufale dá hlavu do dlaní.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 1:22 pm
*včerejší večer dopadl strašně. Sice čekala že Jasper vystartuje na otce víc, ale i tak to bylo hrozné. Podle ji se otec zachoval krutě a hnusně. Jasper je její bratr a má ho ráda stejně tak jako Sawyera. I když to tak občas nevypadá. Včera večer když vypadla z večírku dlouho nemohla usnout a tak se sebrala a šla do lesa. Naivně doufala že tam Cass stále bude ale nasla jen blby vzkaz. Nicméně i tak jsi ho schovala tam kde to nikdo nenajde a jeho přání mu splní. Louda se palácem jako tělo bez duše a zapadne do prvnich dveří které potká. Samozřejmě že je to zrovna Králova pracovna a když jsi všimne Sawyera lekne se* Neměl bys pit když pracuješ.*zamraci se.* Promiň nebudu ze rušit.*pokrčí rameny a pomalu se otočí směrem pryč*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 1:29 pm
*Neví, co má dělat. Jo táto ho připravoval na roli krále prakticky cele jeho život, ale má pocit, že to zkazí a že to nedá.*/Až se táta vrátí, asi ho uškrtím../*Pomyslí si. Neví, co si počít. Před chvilkou si nalil svou první sklenku whiskey, kterou hnedka vypil a teď na pracovní desce stolu leží druhá, které se ani nestihl napít. Vzpomněl si na včerejšek. Je rád, že táta jen blafoval s tím, že Jaspera zasnoubil, ale i tak jej překvapilo, jak se zachoval.*/Možná jsem to trochu přehnal../*Dá si hlavu do dlaní a přemýšlí nad tím dále. Neví, jestli svému bratrovi věřit v tom, že vážně Charity miluje a nebo ne, vážně neví, co si o tom všem myslet. Ignoruje zvuk otevírajích se dveří. Prvně si myslí, že je to jen další rádce, který nese další štos papírů. Ale uslyší hlas své sestry a zvedne hkavu.*Jo, to neměl.. Jenže já nevím, co dělat.*Řekne zoufale.*Jak mám vést zemi doháje?*Zeptá se jí.*Nerušíš.*Hlesne poté.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 4:19 pm
*po další probdělé noci se prochází palácem jako tělo bez duše. Dostane se až do pracovny svého otce kde najde Sawyer. Moc se jí nelíbí že pije i při práci.* Mne se neptej*pokrčí rameny. Ráda by mu pomohla, ale neví jak. Tomuhle nikdy rozumět moc nemusela, v pořadí je přeci až třetí dítě, a když už se něco učila.. nedávala pozor. Když ji Saw řekne že neruší, rozhodne se zůstat. Pomalu dojde ke knihovničce, kterou tu otec ma, a začne jsi prohlížet knihy.* Víš kam odjel?*zeptá se nezaujatě a vytáhne jednu knihu kterou si více prohlédne. S nikým od včerejška nemluvila takže nemá ani tušení, ale ráda by to věděla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 5:17 pm
*Neví co dělat. Je z toho značně zoufalý.*No jo..*Zamručí a narovná se. Pak pokrčí rameny.*To nevím.. *Řekne a sleduej svou sestru.*Přemýšlel jsem, že ho nechám hledat.*Prohrábne si vlasy. Zase se podívá na štos papírů před sebou.*/Jseš Sawyer Sebastian Schreave.. Ty se nikdy ničeho nezalekneš. Zvládneš to, nemáš na výběr./*Promluví tedy sám sobě do duše, když se k tomu nemá Merliah. Vezme vrchní složku a otevře ji. Snaží se zaměřit na písmenka, ale nejde mu to.*Do háje..*Zamrmle. Nikomu to neřekl, ale posledního půl roku měl problémy se čtením. Má písmenka trochu rozostřená. Dokáže to přečíst, ale potřebuje více času. Doktor mu řekl, že by se to nemělo zhoršit a dal mu brýle. S tou nejmenší dioptrií.*/Jo, dneska nejspíš bude velké odhalení../*Nemá tu trpělivost čekat o pár vteřin déle, než dokáže to přečíst.*Jestli se mi budeš smát.. Pošlu tě do žaláře.*Řekne pobaveně. Ze svého saka vytáhne malou krabičku, ve které se schovávají brýle a nasadí si je. Pak se podívá na svou sestru.*Tak co sluší mi?*Zeptá se. On si v nich připadá spíše jako retard.*/A taky torchu vypadám jako nějakej šprt../
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 5:28 pm
*začne procházet tátovu knihovnu a zajímá se o to kde vůbec jeji otec je.* To snad nebude potřeba. Dej mu ještě jeden den*povzdychne si. Knihu otevre a vidí v ní založených několik papíru tak ji raději rychle zase zavře než uvidí něco co nemá. Když slyší Sawa první nechápe o čem mluví. A když vytáhne krabičku s brýlemi vykulí oči.*/On nosí brýle? To jsem byla až tak moc mimo?/*pomyslí si a nakloní hlavu na bok.* Sluší ti.*nemůže jsi pomoct ale rty se jí samy roztáhnou do úsměvu a malinko se zasměje. Sama tomu nemůže uvěřit. Už pěkně dlouho se nezasmala tak, aby to nemusela předstírat*/Vypadá jako šašek../ Vypadáš chytřeji. Jako budouc král.*řekne zase vážně a vydá se ke kreslum u stolu a na jedno si sedne. Chvíli mlčí a pohrává si s prsty.* Mluvil si s někým od včerejšího večera?*nadhodí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 5:40 pm
*Řekne, že po tátovi už chtěl nechat vyhlásit pátrání. Včera ho naštval, ale i tak ho tak má rád. Přece jen je to jeho otec a tahle rozepře to nezmění.*/Jako keca a Jaspera nezasnoubil./*Pomyslí si. Pak se rozhodne, že nebude zmatkovat a prostě něco začne dělat. Snaží se soustředit na písmenka, ale ta se mu trochu mazají. Není to tak hrozný, ale i tak to štve. Musí chvilku počkat, než něco přečte, aby zvládl zaostřit, ale je netrpělivý, proto se rozhodne vyjít s pravdou ven a nandá si své brýle. Zeptá se Lii, jak vypadá a po její reakci se ušklíbne.*Jo, jasně... Vypadám jak nějáký šprt.*Pronese.*Je to jen kvůli čtení, jinak vidím bezproblémově.*Vysvětlí jí.*Nikdo kromě tebe a doktora teda.. to neví. A já bych byl rád, kdyby to tak ještě zůstalo. Teď máme jiný problémy a tohle nic není.*Požádá jí tedy, aby to zůstalo jen mezi nimi.*Ne, nemluvil.*Vydechne.*Myslíš, že to Jasper myslí vážně?*Zeptá se Pak se podívá na papír, který má před sebou. Něco tam napíše.*/Tohle nebylo tak těžký.. Snad to bude taky dobře./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 5:53 pm
*navrhne aby nechal Sawyer tátu ještě chvíli být a pak ať si dělá co chce. Když jsi Saw vytáhne brýle je překvapená.* Aspoň ti budou lidi věřit že vážně chceš vést zemi.*pokrčí rameny a sedne si. Když zjistí že to nikdo nevi, uleví se ji* Tak to je dobře. Už jsem si myslela že fakt horší sestra být nemůžu když si nevšimnu ani že nosíš brýle.*obrátí oči v sloup.* Těžko říct. Vypadal věrohodně ale..*větu nedokončí* Každopádně doufám že jo. Charity je hodná holka, nezasloužila by si to.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 6:09 pm
*Vytáhne brýle. Nemá šanci dělat nějákou práci bez nich.*Jen díky brýlím, jo?*Uchechtne se.*A kdo řekl, že vést Illeu chci?*Položí jí otázku. Sám si tím není nijak extra jistý, ale většinu času to v sobě dusí.*Nejsi hrozná.*Namítne. Pak podepíše nějáký papír a zeptá se na jejich bratra a jeho holku.*Já nevím..*Řekne a vezme od ruky další papír.*Možná ji vážně miluje..*Pokrčí rameny.*Ale něco mi na tom na druhou stranu nesedí.. Ale třeba to myslel vážně. Zdá se být jako milá.. a je i hezká.*/Kdyby nebyla celí udělaná do Jaspera, šel bych do ní../*Proběhne mu hlavou.*Nicméně jestli to s ní nemyslí vážnš, měli bychom mu někoho dohodit.*Uchechtne se, když si představí jaké by se asi dočkali reakci od Jaspera.*Aby se trochu zklidnil../Já mám taky co říkat, že?/*Podepíše další papír.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 6:51 pm
Ne, ne jen kvůli brýlím. Ty to zvládneš. Budeš výborný král.*podle ní to tak je. Když chce, má hlavu Sawyer na správném místě.* Když vezmeme v potaz že by ji jinak měl na starost Jasper? Nemyslím si že máš na výběr.*uchetne se* Zaslouží si někoho lepšího než Jaspera. Ale co víš.. zázraky se dějí. Třeba to vážně myslí vážně.*pokrčí rameny* Když myslíš..*uchechtne se. Pak se na něj zamraci* Víš vůbec co podepisujes?*nakloní hlavu ke straně. Pohled ji padne na plnou sklenku Whisky a přemýšlí že jí Sawovi vezme. Nakonec ale usoudí že počká až nebude Saw dávat pozor.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 7:03 pm
*Potřese hlavou.*To si nemyslím, ale díky.*Vydechne.*/Akorát zničím mnoha lidem životy../*Vážně si nevěří.*Ehm.. no to asi ne../Jak by vypadala Illea, kdyby vládnul Jasper? Každý týden nová královna../*Pak se baví o jejich bratrovi a jeho dívce.*Třeba jo.*Uzná a pokrčí rameny.*Neboj sestřičko, čtu to a vím, co podepisuji. Podívá se na ni a vidí ji, jak se dívá na skleníčku whiskey.*Je to teprve druhá a já něco vydržím, takže klid.*Uklidní jí. Skloní se zase k papírům a poupraví si brýle, které mu trochu sjedou. Pohled mu padne na jednu složku, týkající se Selekce. On má úplně stejnou. Jsou tam všechny účastnice. Odloží pero a ani neví proč, ale rozevře ji.*Tady jsou všechny holky, co se dostaly do Selekce.*Prohodí směrem k Lii.*Chceš se holku, z nichž se jedna stane tvou švagrovou?*Nakloní hlavu na stranu a složku položí před ní, ať si ji kdyžtak můžeš vzít.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 7:14 pm
No to nemáš.*udělá jasno. Je jí jasné jak by to asi vypadalo kdyby byl Jasper králem. Pak ho začne podezírat z toho že neví co podepisuje* Já jenom aby pak táta nelitoval.*nemyslí to vážně, ale co. Pak přemýšlí jak mu šikovně vzít skleničku Whisky* /O tom nepochybuji.../*pomylsi si sarkasticky* Ja vim, ja vim.*odpoví mu nakonec. Pak ho sleduje jak si upraví brýle a zadrží uchechtnuti. Pak si od něj vezme složku a prochází si všechny účastnice* Vypadají..*otočí na další papír a všimne si dívky jménem Rea Pax*/Chudák holka..ta neví co jí tu čeká. Zajímalo by mne který bude první. Jasper nebo Sawyer?/..eh..*ted neví co říct*.. většina z nich vypadá schopně a mile.*dokončí to nakonec a složku mu raději zpět podá* Máš favoritku? Podle fotky.*to by ji vážně zajímalo*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 7:29 pm
*Povzdechne si. Ví, že má pravdu a pokud chce, aby z Illey něco zbylo, musí usednout na trůn on. Po něm zbyde z Illey možná popel, po Jasperovi by nezbylo asi nic.*Neříkám, že nebude.*Pokrčí rameny a zatváří se jako naprostý andílek. Pak si upraví brýle, které mu trochu sklouzly. Pak si všimne složky. Pohodlně se opře o opěradlo sedačka a sepne ruce k sobě. Sleduje svou sestru, jak si všechny účastnice postupně prochází. Po jejích slovech vyprskne smíchy.*Vypadají schopně jo?*Uchechtne se nad tímto a pak zavrtí hlavou.*Jo, mám pár favoritek.*Přitaká.*Podle fotky se mi líbí dvě. Schválně zkus uhádnout, které.*Pobídne ji.*/Třeba se pobavím některým z dalších jejích komentářů./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 7:41 pm
Nebude mít důvod litovat.*řekne. Snaží se ho trochu povzbudit. Pak jsi začne prohlížet účastnice. Nedokáže jsi představit az tady bude probíhat bůhví kolik holek a dělat si naděje. Jakmile přijedou do paláce na v plánu si je proklepnout a pak se někde zavřít a zbytečně nevycházet. Když Saw vyprskne smíchy, jen pokrčí rameny.*/Třeba se najde nějaká která nebude chtít jen korunu../*pak se ho zeptá na favoritky a když ji dá hádat jen ho probodne pohledem ale všechny holky znova projde. Nemůže se rozhodnout a tak je projde asi ještě dvakrát. Nakonec si odfrkne* Chci nápovědu.*řekne stroze*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 7:47 pm
Snad ne.*Přikývne. Snaží se, opravdu. Neflinká to jako další milion věcí. Chce, aby se lidi měli co nejlépe a doufá, že Illeu nezničí, až bude na trůnu definitivně a ne jen do dobu, co se táta vrátí. Když si Merliah prochází účastnice, sepne ruce a pohodlně se uvelebí v křesle..*/Celkem pohodlné../*Pomyslí si. Dá si nohu přes nohu, jako by byl u sebe v komnatě. Když Lia řekne, že vypadají všechny schopně, vyprskne smíchy. Nemůže si pomoct, znělo to strašně divně. Pak se zmíní o favoritkách a on jí potvrdí, že nějáké má, konkrétně dvě. Je zvědavý, které řekne, když ji vyzve, ať je zkusí uhodnout*Nápověda...*Poklepe si prsty bradu.*Obě dvě mají něco společného s tebou.*Řekne pak.*/Aby jí to nezmátlo ještě více
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 8:03 pm
*začne jsi prohlížet účastnice a nakonec řekne že všechny vypadají schopné vlády. Alespoň z poloviny. Sawuv smích ignoruje a když ji nechá hádat která je jeho favoritka, nemůže se rozhodnout. Projde celou složku několikrát ale stále neví. Pak si řekne o nápovědu a sleduje ho jak přemýšlí. Když slyší jeho nápovědu zamraci se.* Takže je jejich rodina taky takhle střelena?*zeptá se ironicky a podepře si hlavu o ruku kterou má položenou na opěradlem křesla.*/Willow, Jennie a Zoella jsou známé v Illey..že by?/*Hudbu Jennie dokonce i poslouchá a má ji celkem ráda. Zbylé dvě dívky nezná. Ještě chvíli mlčí a přemýšlí* Sawyere..*odmlčí se*..já fakt nevim.*chvíli přemýšlí a řekne svuj první nápad* Willow, Jennie, Zoella?*rekni zoufale* Já nevím.. řekni to ty. Nevidím ti do hlavy.*obrátí oči v sloup a položí složku na zem. Pak se na něj pozorně podíve a čeká na odpověď*


Naposledy upravil annie.16 dne Sat Dec 28, 2019 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 8:11 pm
*Báječně se baví tím, jak jeho sestra nemá ani tušení, které dvě holky ho zaujaly nejvíce. Ano, všechny jsou krásné, ale tyhle s emu prostě líbí zatím nejvíce. Fotka taky často zkrešluje, uvidí, až je pozná osobně. Navíc hezká tvářička není všechno. I když nevěří, že se zamiluje, chce si s tou dívkou aspoň trochu rozumět. Řekne jí nápovědu, že se to týká jí a zavrtí hlavou.*To bych řekl, že to má společný s námi.. ale tady jen s tebou. A ještě Edellyne teda.*Opraví se*Hmm.. trefila ses jen jednou. Willow a Shaye.*Vezme si složku, nalistuje Shaye a i Willow.*Obě dvě jsou blondýnky, stejně jako ty. Ještě je tu Zoella.. Ta je taky hezká, všechny jsou hezké, ne že ne. Ale ty dvě prostě vypadají až moc jako andílci a já chcu zjistit, jak tomu je ve skutečnosti.*Zazubí se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 8:27 pm
*nemá nejmenší tušení které dvě se tak asi můžou Sawovi líbit. Je jí jasné že když se netrefí bude mu pro smích ale riskne to a řekne jména dívek které si myslí. Když ji pak řekne jména dívek znova si je prohlédne. Pak poslouchá jeho vysvětlení*chytrý..*zamumla jsi pro sebe.* Obe dve vypadají že by jim nemuselo jít o korunu.*pak otočí list na Zoellu*/Musím si pamatovat že se k ní nesmím přiblížit bez strážce./*popravdě ji dívka dost děsí. Působí že by vás klidně na místě uškrtila jen co řeknete něco špatně.* Jen jich prosím úplně neznič. Jestli přijedou do paláce a budou to takoví andílci jak vypadají, slib mi že tak zůstanou až do konce.*je jí jasné proč se mu líbí neviňátka. Ty jednoduše má vše skočí. Nechce ale aby na to pak obě dopadli* Takže nejsi jako táta a děda a nemáš úchylku na barevný vlasy?*nadhodí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 8:39 pm
*Skvěle se baví nad tím, jak se jeho sestra snaží zjistit, které dvě dívky se u zatím líbí nejvíce. Nedělá z toho žádné závěry, možná vypadají obě dvě jako neviňátka ale může to být jen maska a ve skutečnosti jim půjde jen o korunu.*Jo, snad máš pravdu.*Přikývne. Pak si povzdechne.*Já je nechci zničit.*Řekne.*Hej, vím že nemám nad hlavou svatozář, ale tak hroznej zase nebudu. Balení holek v baru je jiný, jak Selekce. Tady mi jde o to, abych si našel holku, se kterou si budu aspoň trochu rozumět, pokud se nezamiluju. Tady to není o pobavení.*/I když možná trochu.. kdyby do toho některá šla dobrovolně a sama od sebe. A navíc nechci mít hnedka všechny účastnice těhotné.. /*Uchechtne se.*Celkem se mi vlasy barevný líbí.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 8:56 pm
*neví jaké dvě dívky by se mu mohli líbit. Nakonec když se dozví které je celkem překvapená. Pak ho varuje aby jim neublížil ale když slyší jeho slova, lituje toho.* Promiň. Já vím.*pokrčí rameny* Zamiluješ se. Neboj. Nechci abys dopadl tak jak říkáš *povzdychne jsi. Opravdu v to doufá. Přece jenom by nebylo úplně skvělí si tím projít a nakonec zůstat s někým, koho ani nemá rád.* Jo, mě do určitý miry taky.*pokrčí rameny. Vlastně to ani pravda není. Má raději přírodní a ne nějaké růžové a fialové atd.* Já s tvým výběrem prozatím souhlasím.*ukončí to nakonec*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pracovna krále Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 28, 2019 9:08 pm
*Právě se vracel z baru, kde strávil odpoledne a zapíjel všechno, co se během posledních 24 hodin stalo. Nedokáže si představit, že by byl zasnoubený. To prostě ani náhodou. Ale díky otcově divadýlku to tak možná klidně skončí. Odehnal od něj Charity. Sice mu na tý holce nezáleží a nic k ní necítí, ale přece jenom byla docela milá a trávit s ní čas nakonec nebyla až taková nuda, jak si ze začátku myslel, že bude. I přesto, jak se chová, má city. A tak absolutně nechápe, jak jí její otec mohl dělat to, co jí dělal. Myslel si, že tím, že zajistí jeho vyhazov bude vyřízeno, ale ono ne. Charity je zasnoubená. A ví, že se mu bude chtít vyhýbat a do toho se stěhuje z paláce do města. Přišel o možnost přesvědčit svou rodinu, že s ní chodí a že nepotřebuje ke zklidnění žádný zasnoubení, přišel o holku, která nakonec nebyla tak nudná společnost, přišel o tátu, který zmizel a přichází o mámu, která vypadá každým dnem hůř. Než šel do baru, byl za ní a vyslechl si, co se děje. Nechápe, proč se toho musí najednou tolik dít. V ruce si nese ještě plnou flašku whiskey, kterou si v baru vzal na cestu, i když už tak není schopný jít rovně. To ale nezabránilo jednomu z rádců, který ho potkal na chodbě, mu předat jeden stoh papírů s tím, aby to zanesl do pracovny krále, že to má po cestě. Je opilý, takže nic nenamítal, vzal to a šel. Jakmile tam vejde, zjistí, že tu není sám, ale místnost obývají jeho dva sourozenci. Zarazí se, když vidí Sawyera s brýlema a pak se začne smát.* Pokud o to, vypadat jako chytřejší brácha? Vypadáš jako .... Vokoun. *Zasměje se a hodí mu na stůl stoh, který nese.* Tohle posílá ten čenda, co šel po chodbě. *Vysvětlí a hodí sebou do křesla vedle toho, ve kterém sedí Merlia. Všimne si fotek nějakých holek.* Účastnice? *Zeptá se, když si složku bere a začne jí listovat.* Tuhle bych si zabral, tuhle bych si zabral a tuhle bych si zabral. Možná ještě tuhle. Kdybych neměl Charity. *Pokrčí rameny a složku hodí zase zpátky na stůl. Pak se uchechtne.* Není to vtipný? Žádnou Charity vlastně už nemam.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Pracovna krále Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Dec 28, 2019 9:33 pm
*Pousměje se na Merliah.*To je dobrý.*Řekne.*To jsem rád.*Řekne. Když uslyší otevírání dveří, rychle se podívá tím směrem. Nestihne si sundat brýle a jakmile spatří svého bratra, je mu jasné, že teď bude terčem jeho vtípků právě on sám. Protočí nad tím očima.*Jo, hlavně, že se bavíš.*Zamrmle si spíše pro sebe. Uchechtne se, když mu předá papíry.*Díky.*Trochu je prolistuje a srovná a pak se položí na stůl. Podívá se na Jaspera, který studuje složku s účastnicema. Povzdychne si, když zmíní Charity.*Hele, vím že spolu nemáme nějak extra dobrý vztah.. Ale je mi líto, co se včera stalo..*Odmlčí se.*A proto bych ti rád pomohl. Řekni mi ale upřímně.. vážně ji máš aspoň trochu rád? Jestli ne, jednou to vyplave na povrch, jestli to jenom hraješ*Upozorní jej.*Pokud o to vážně stojíš, můžu zařídit, aby zůstala v paláci. Táta tu teď není.*Podívá se na Merliah.*Může tu zůstat jako tvoje dvorní dáma.*Pokrčí rameny.*Jestli by ti to nevadilo teda. Bylo by to jen jako.*Řekne.*A až se táta vrátí, neví jestli by to řešil, ale co vím, povídáš si s ní.. Tak by se to nějak dalo zahrát. Třeba by mu ani nevadilo, kdyby tu byla.*Pokrčí rameny.*Mohl to být jen nějáký zkrat jeho mysli, ten včerejšek.*Teď tátu trochu brání.*/A jestli an konci zjistím, že Jasper lhal.. Jsou prostředky, jak mu to spočítat./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Pracovna krále Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Dec 28, 2019 9:47 pm
*omluví se Sawovi protože to trochu přehnala. Zase. Pak když uslyší otevírání dveří otočí se a když spatří Jaspera nalitého, ani ji to už nepřekvapí. Když sebou plácne na křeslo hned vedle ní, zabori se do toho svého. Pak poslouchá Sawovy slova*/Teď zní jako král./*to o dvorní dáme ji zaskočilo* Nevadilo by mi to. Klidně. I kdyby nesouhlasil... přemluvim ho.*pokrčí rameny. Věděla by jak* Snad..*řekne potichu. Pak se otočí na Jaspera* Jaspera..za prvé chápu to co se děje je strašný a je mi to líto, ale nemusels to tolik přehánět. Mámě, i všem ostatním ale hlavně ji, to hodně ubližuje. A teď, když je nemocná, prosím zkus se držet na uzdě. Kvůli ní. Přece nechceš aby se jí přitížilo.*zamraci se* Za druhé.. můžeš odpovědět upřímně? Máš ji rád? Alespoň tak moc abys ji neublížil?*zeptá se. Popravdě nedokáže rozeznat jestli to Jasper mysli vážně nebo ne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Pracovna krále Empty Jasper H. Schreave

Sat Dec 28, 2019 10:05 pm
*Dojde do pracovny, kde, jak zjistí, jsou i jeho sourozenci a hned se začne smát, když vidí Sawyera s brýlema.* Brejlovec. Ne vokoun. Nebo ne. Vokounovej brejlovec. Nebo brejlovcovej vokoun? *Zauvažuje nahlas.* To je jedno, vyber si. Obojí zní líp, než jak ty vypadáš v brýlích. *Ano, je to blbost, ale je to Jasper. Natáhne se po složce s účastnicemi, kterou prolistuje a pak zmíní Charity a složku hodí Sawyerovi zase na stůl. Koukne se na své sourozence a potlačí chuť se uchechtnout. Místo toho se zatváří překvapeně po Sawyerově nabídce.* Vážně bys to udělal? *Zeptá se ho, jakoby tomu nemohl uvěřit a koukne se na Merliu a zase na svého bratra.* Já chápu, proč tomu nevěříte. Vím, jak jsem se choval a sám bych si taky nevěřil. Ale já jí vážně miluju. Saywe ... Prostě ... Láska tě změní. Chci být lepší. Kvůli ní. Pro ní. Taky to zjistíš, až se zamiluješ. Ale prostě .. Já už nechci nikdy žádnou jinou. Jenom Charity. Žádná jiná pro mě neexistuje. Já jako bych bez ní neexistoval. *Dořekne potichu a pak se koukne na Merliu.* Přehánět? Že to, co se děje je strašný? Přišel jsem o jedinou holku, kterou jsem miloval kvůli svýmu tátovi. Následně jsem jí chtěl pomoct a zachránit jí a docílil jsem akorát toho, že zasnoubili jí. Máma možná umře. Vy dva jste to věděli a nikdo mi nic neřekl. Zjistil jsem to dneska. Máma vypadá, jako by měla umřít zítra. A táta je někde v trapu na výletě. *Vyjede trochu, ale není to mířeno proti jeho sestře, ale proti tomu, co se děje.* Promiň. *Omluví se jí a pak jí hodí flašku whiskey, kterou si sem přinesl.* Když ti to udělá radost. *Vevnitř jí sice oplakává, ale důležité je pro něj být dneska přesvědčivý.*
Sponsored content

Pracovna krále Empty Re: Pracovna krále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru