Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová hvězdárna Empty Palácová hvězdárna

on Fri Nov 22, 2019 1:45 am
Palácová hvězdárna 7f04839a25d450c05467a8e72755a2b0
-LF-
View user profile

Palácová hvězdárna Empty Kasey T. Schreave

on Fri Jan 24, 2020 8:46 pm
*Od toho incidentu u jezírka s Bastienem nepromluvila, vlastně se s ním ani nesetkala. Neví kam šel a upřímně si o něj dělá starosti. To, že se nejspíš zase opil ji naštvalo, protože doufala, že se bude krotit a pít třeba jen na akcích.*/A nebo pít prostě střídmě.. Jedna dvě sklenky jsou v pohodě, z toho se neopije./*Navíc má taky strach o jeho zdraví. Pít alkohol často není dobré. Chce najít nějáké místo, kam nikdo moc nechodí a nakonec dojde až k Hvězdárně. Nese si s sebou i kytaru, na kterou dneska plánuje zase po delší době hrát. Když vejde dovnitř, všimne si, že tu nikdo není, což ji potěší. Na sobě má šaty krémové barvy, velice jemné. Vlasy má rozpuštěné. Kytaru opře o sedadlo a vydá se ke krbu. Umí rozdělat oheň, není hloupá a tak se za chvilku dřevo v krbu rozzhoří. Trochu se nad tím pousměje. Pamatuje si, jak se tu s bratrem, když byli malí zašívali. Vždycky ukradli z kuchyně marshmallons a taky v tom krbu je opékali. Zase si vezme kytaru a sedne si do přesně před krb. Začne brnkat na struny. Nakonec zahraje první tóny písničky, kterou napsala nedávno, Find my way back to you. Po chvilce začne i zpívat.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Palácová hvězdárna Empty Bastien R. Martinelli

on Fri Jan 24, 2020 9:14 pm
*Od toho, co se stalo u jezírka, do paláce ani jednou nevkročil. Neměl důvod, i když by tím důvodem měla být Kasey. A taky jím respektive byla, ale stále neměl tu odvahu se do paláce vydat. Ještě od toho jezírka měl dosti špatnou náladu a jeho výkyvy nálad neměl pod kontrolou ještě víc než normálně. Opil se taky ještě aspoň dvakrát než našel ztracenou odvahu na to se sem vrátit. Před tím než se vydal do paláce, zašel ještě něco koupit a také koupit kytky, aby ji trochu obměkčil, kdyby byla hodně naštvaná. Jakmile se vrátil do paláce, nemohl ji najít a to ji hledal všude. Poté se ale od lidí, co ji viděli dozvěděl, že šla směrem k hvězdárně, a tak se tam vydal taky. Teď už je pomalu skoro u ní. Ještě před dveřmi se zastaví a až nabere ještě malinké kousíčky odvahy, vejde dovnitř. Uslyší nějaký zpěv a kytaru, díky čemuž se musí pousmát. Jakmile Kasey uvidí, nervózně polkne a sedne si vedle ní.* Zpíváš jak anděl. *Zamumlá a podá ji květiny, které se snažil, aby byly sladěné do světlých barev.* Kasey, moc mě to mrzí, co se stalo. Já... Měl jsem se více hlídat. *Povzdechne si a radši se dívá na svoje spojené ruce v klíně.* /Jestli mě pi dnešku odkopne, tak klidně požádám, aby to zasnoubení zrušili, aby to pro ni bylo lepší./
-LF-
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 9:25 pm
*Začne hrát na kytaru a do toho i zpívat. Je ráda, že tu nikdo není, protože na nikoho nemá náladu. Má strach od Bastiena, protože co ví, ještě se od toho incidentu v paláci neobjevil.*/Co když se mu něco stalo?/*Přemýšlí o tomhle, ale hraje dál. Ani to jak hraje nevnímá. Nevnímá okolí. Proto, když přestane hrát a vedle ní promluví známí hlas, trhne hlavou. Setká se s pohledem Bastiena. Slyší, co řekne a snaží se pousmát se, ne že by se jí to teda moc dařilo.*Díky.*Řekne taky potichu. Podívá se na květiny, které jí podá a vezme si je od něj. Líbí se jí. Jsou sladěné do jemných světlých barev, což je přesně v jejím stylu. Chvilku se na ně dívá a až poté zvedne pohled zase k němu. Přikývne.*Jo, to měl.*Uzná. Pak si povzdychne.*Já možná taky reagovala trochu přehnaně.. Ale prostě o tebe mám strach, chápeš? Že by se ti mohlo něco stát, když budeš v takovém stavu. Nebo že by to mohlo mít následky i někdy v budoucnu.*Řekne důvody, proč se jí to nelíbí.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 9:46 pm
*Ma chuť se ještě otočit na páté a zase z paláce doběhnout pryč, ale ještě se nějak donutí ty dvě otevřít a nejít dovnitř by bylo trošku zvláštní. Proto vyhledá Kasey a mlčky se posadi vesle ní. Přikývne a podá ji květiny. Dokonce čeká, že mu je omlátí o hlavu a hodí do krbu, ale když se tak nestane, v duchu si oddechne.* /Ještě mi je může omlátit za chvíli, poslat mě do háje./ *Taky k ní zvedne pohled a až teď si uvědomí, jak mu přes ty dny, co ji neviděl, tolik chyběla. Ví, že se měl s tím alkoholrm trošku krotit, ale závislosti se člověk jen tak nezbaví.* Nic by se mi nestalo, nemusíš se o mě bát. *Jemně ji pohladí po ruce a povzdechne si.* Jenže když chci vážně moc přestat, najednou mám jendu z těch svých slabých chvil a začnu znovu. *Zamumlá a jendu ruku si strčí do kapsy od  mikiny, zatímco ji tou druhou hladí.* A chci se omluvit, Kasey. Vím, že nejsem ten nejlepší snoubenec, kterýho sis mohla přát, že nejsem úplně vzorný princ, jaký bych měl být. Ale miluji tě a chápal bych, kdyby si to zasnoubení chtěla zrušit, ja bych to zkusil domluvit. Všechno, jen aby si byla šťastná. To je to jediné na čem mi záleží. Ale teď se tě chci zeptat jen na jednu věc. *Poví ji všechno upřímně od srdce, přičemž potom v te kapse nahmatá krabičku.* A taky vím, že pokud by si mi chtěla dát další šanci, měli bysme začít jinak. *Znovu polkne a krabičku vytáhne. Vstane, klekne si na jedno koleno naproti ní a nervózně se poškrábe na zátylku.* Vím, že už zasnoubení jsme, ale nemáš prstýnek a tak. A co si budem, myslím, že tohle chce zažít každá holka. *Pousměje se na ni a krabičku otevře.* /Možná jsem měl radši počkat, není to blbý zrovna co jsem přišel? Co už, teď už to zpět nevezmu./ Slibuji ti, že se změním, co nejvíc to půjde. A chtěl bych, aby ses na mé... Převýchově? Podílela. Takže... Kasey Schreave, jsi první dívka, která mě naučila vážne někoho milovat a nemít jen dívky na jendu noc. Vezmeš si mě? *Nakloní hlavu na bok a pousměje se o něco víc.* /Víc řečí jsem mít nemohl? Neni to blbý, když stejně zasnoubení jsme? Ještě stejně muž říct ne. Měl jsem fakt čekat./
-LF-
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 10:07 pm
*Vezme si od něj kytky, které se jí skutečně líbí. Trefil se přesně do jejího vkusu. Krátce si k nim i přičichne. Řekne, že se o něj bojí, což je pravda. Nechce, aby se mu něco stalo. Neunesla by to. Už kvůli tomu, jak ho zranili rebelové nemohla skoro spát. *Ale bojím.*Zamumlá. Když ucítí to, jak ji pohladí po ruce, podívá se na něj.*Kdybys za mnou přišel, pomohla bych ti, nebo bych se o to aspoň pokusila.. Než řešit to alkoholem jsi měl přijít za mnou a říct mi, co tě trápí. Jsem tu pro tebe.*Vážně by mu ráda pomohla, ale to nepůjde, když všechno bude řešit takhle. Když se omluví, chce říct, že je to v pohodě, ale on pokračuje a nedá jí vlastně ani prostor aby něco řekla. Když jí řekne, že ji miluje, ví, že je to poprvé, co to řek. Ona mu to taky neřekla, ale dneska se to určitě napraví. Nechce to zasnoubení zrušit, ale má pocit, že potřebuje domluvit a nechce ho vyrušovat uprostřed věty. Dívá se na něj s nechápavým pohledem. Sleduje jak vstává.*/On si kleká../*Pootevře překvapeně ústa. Pak se ale začne usmívat a s každým slovem se usmívá snad ještě více. Do očí se jí nahrnou slzy štěstí. Tohle se bez nich prostě neobejde. Když jí konečně položí onu otázku začne přikyvovat.*Ano, vezmu si tě.*Ignoruje fakt, že jsou už zasnoubení, protože tohle gesto je prostě naprosto nádherné a ona nato dočista zapomene. Nakloní se k němu a obejme ho. Po chvilce se odtáhne a podívá se mu do očí.*Miluju tě Bastiene a vždycky budu. Nechci tě nějak převychovávat, miluju tě přesně takového, jaký jsi. Jediné, co bych si přála je, abys se mnou o svých problémech mluvil a neřešil je hned alkoholem, chápeš? *Tohle je jediná, co po Bastienovi chce. Jinak je pro ni dokonalý.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 10:43 pm
*Pousměje se na ni a zavrtí hlavou.* Ještě se zvládnu o sebe postarat, aby se mi nic nestalo. *Pousměje se a hladí ji u toho po ruce.* Jenže když celý život neděláš nic jinýho, než že problémy a nálady zapíjíš alkojolem, nenápadně tě, že tu máš někoho za kým můžeš přijít. Ale jsem ti moc vděčný. *Přikývne. Tak nějak vždycky spolehal na to, že za lidmi s problémy chodit nemusí. Chodil tak maximálně k psychologovi, ale ani ten mu nemohl pomoct. Byl to jeho vnitřní boj. Následně ji nenechá mluvit, jelikož ji chce říct vše, co ji ještě říct nestihl a co si vše uvědomil za ty dny teď, kdy už myslel, že s ním nepromluví ani slovo. Jaknile spatří její úsměv, na tváři se mu také úsměv rozlije. Je šťastný, když je šťastná ona. A poté je i šťastný z té odpovědi, i když už stejně zasnoubení jsou, als člověk nikdy neví. Obejme ji nazpět a vdechuje její vůni, která mu tolik chyběla.* Budu, neboj, bhdu se snažit. Už tě nezklamu. /Snad./ *Zavrtí hlavpu a potom se ušklíbne.* Je zvláštní, jak si všichni kolem mě oddechli, že tím, že mě zasnoubili, se zklidnim. A já jim odporoval, že nikdy d takovým zasnoubení nebudu šťastný. A já nakknec šťastný jsem. *Uchechtne se a zavrtí hlavou. Málem by zapomněl na to, ji navléknout prstýnek s kamínkami, takže ji dá teď a ruku ji jemně sevře v té své.*
-LF-
View user profile

on Fri Jan 24, 2020 11:02 pm
*Chápavě přikývne.*Chápu, že to pro tebe musí být nezvyk.*Řekne mu.*Ale vážně tu pro tebe jsem a kdykoliv se na mě můžeš obrátit.*Ujistí jej ještě jednou. Když následně začne mluvit, poslouchá jej. Několikrát chce něco říct, ale on ji nepustí ke slovo. Trpělivě tedy čeká, dokud neřekne všechno, co chce. Mezitím se jí na tváři rozlije velký šťastný úsměv a pak se jí oči zalijí i slzama štěstí, které musí rychle rozmrkat. Chce na něj vidět dobře, chce si tuhle chvilku dokonale zapamatovat. Odpověď na jeho otázku zná. Miluje ho a chce být jen s ním. I když to znamená, že se přestěhuje do cizí země a pryč od rodiny, udělá to. Navíc ve Španělsku bude mít taky rodinu a někdy i ona a on si založí vlastní. Řekne tedy bez zaváhání ano a hned ho obejme. Chce cítit jeho blízkost. Neviděli se jen pár dní a jí to připadalo jako věčnost. Řekne, že ho nějak převychovávat nechce, miluje ho takového jaký je, se všemi nedostatky, navíc i ona není dokonalý, občas je zbrklá, tvrdohlavá je taky dost.*Dobře.*Usměje se po jeho dalších slovech.*Když mi Keenan řekl, že jsem zasnoubená, taky jsem z toho nebyla nijak nadšená. Nevěřila jsem, že bych se do tebe mohla zamilovat, ale stalo se.*Podívá se na prsten, který jí navlékl na prsteníček levé ruky.*Je nádherný.*Vydechne.*/Je kouzelný, ten nejhezčí prsten, který jsem kdy viděla./*Podívá se zase na Bastiena a skloní se, aby ho mohla políbit.*
-LF-
View user profile

Palácová hvězdárna Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Mon Feb 10, 2020 6:44 pm
*Tohohle rande se upřímně obává. Josephine unesli rebelové a drželi ji několik dní u sebe. On jí nenašel a nepomohl jí a vyčítá si to.*/Je to moje chyba.. Kvůli mě trpěla./*Navíc vzhledem k tomu, co se stalo včera má z toho rande ještě větší obavy. Teď si ale na sebe vzal modré džíny a bílou košili. Musí jít po berlích, protože po včerejšku ho začaly nohy bolet více.*/Ve hvězdárně stejně budeme sedět a pozorovat hvězdy../*Dojde před její komnatu. Nervózně polkne a chvilku pohledem hypnotizuje dveře a pak na ně i zaklepe. Má strach, jak se Josephine bude chovat. Má v plánu se jí taky omluvit, ale nedivil by se, kdyby tu omluvu nepřijala a byla naštvaná. Má na to právu.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Palácová hvězdárna Empty Josephine O. Reyes

on Mon Feb 10, 2020 7:00 pm
*Nebyla si jistá, jestli je schopná se princi podívat do očí, jelikož si vyčítá jeho zranění. Od té doby, co ji rebelové zase dostali do paláce se s ním ani jednou neviděla. Stále má pod očim kruhy od nedostatku spánku. Spát dokáže jen s prášky na spaní a ani to není pořádný spánek. Většina zranění se jí už zahojilo, ale psychicky se pořád nevzpamatovala. Ale určitě je to lepší než první dny kdy se vrátila. Teď sedí na posteli a čeká na prince. Na sobě má kratší šaty a vlasy má spletené do copů. Když ho uslyší zaklepat na dveře, doufá že je to on. Stále se bojí skoro všeho. Opatrně otevře dveře a nakoukne jestli to není někdo, kdo by ji chtěl ublížt. KDyž uvidí jeho, oddechne si a pokusí se o úsměv.* A-ahoj výsosti. *Mírně se ukloní a pokusí se mu podívat do očí a stále se aaspoň trošku usmívat.* Já.... Omlouvám se. Za to, že kvůli mě tě zranili, je to moje vina, měla jsem jim utéct. *Zamumlá a neervozně se poškrábe na zátylku.*
-LF-
View user profile

on Mon Feb 10, 2020 7:07 pm
*Ví, že má dívka právo se zlobit a nebude se divit, když bude. Naopak by byl překvapený, kdyby naštvaná nebyla.*/Včera na mě jedna křičela, dneska bude dobrá.. Ale Josephine na to má právo.. Ta dívka včera neměla ani v nejmenším./*Zaklepe nervózně na dveře, které když se otevřou, nasadí úsměv, aby nepůsobil tak nervózně, jak se ve skutečnosti cítí.*Ahoj Josephine.. Klidně mi říkej Sawyere.*Řekne j a pak potřese hlavou.*A vážně se nemusíš klanět.*Řekne.*Není to tvoje vina. To já se omlouvám. Moc se omlouvám za to, že jsem tě neochránil a oni tě unesli.. A že jsme tě nemohli najít, i když jsem se snažil, vážně.*Skoro kvůli tomu nespal. Jeh rodiče byli v komatu, takže on přebral povinnosti za ně dva a do toho hledal ji, což byla jeho priorita číslo jedna.*Já se na tebe nezlobím, spíš ty bys měla na mě.*Sklopí pohled k zemi.*Nezranili mě kvůli tobě. I kdyby tě neunesli ty miny by tam dali. Prosím, nevyčítej si to.*Požádá ji.*Jsem rád, že jsi mé pozvání přijala. Můžeme jít?*Zeptá se jí, aby odvedl pozornost od tohoto nepříjemného tématu.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 6:15 pm
*Je nervózní jet se vic než z prvního setkání, ale nebyla by tolik, kdyby se tohoo spousta nezměnila. Opatrně otevře dveře, aby se ujistila, kdo tam je.* /Kdyby to nebyl on, stihla bych se natáhnout pro vázu nebo lampu a majznout ho tím po hlavě?/ Jasný. *Přikývne s poloúsměvem a radši se dívá všude jinde než na něj.* /Radši bych se pořád klanela bez přestávky než abych někdo byla v té rebelské díře./ Nemůžeš za to. Vážně. A věř mi, ani já nevím kde jsem byla. Ale páchlo to tam zdechlinou. *Pokusí se to téma nějak odlehčit a potichu se zasmát.* Nemám důvod se na tebe zlobit. *Zamumlá a jemně se pousměje aby ho ujistila více.* Ale kvůli mě si měl víc starosti navíc. *Zavrtí hlavou a povzdechne si.* Já taky, njkdy bych neodmítla. *Ujistí ho a pak přikývne.* Můžeme.
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 6:31 pm
*Když vidí, jak se mu poklonila a oslovila ho "Výsosti", hned ji opraví, aby mu říkala jménem a neklaněla se. Omluví se jí za to, co se jí stalo. Vážně ho to mrzí a popravdě se i stydí. Chtěl je všechny ochránit a už u jedné selhal.*/A několik se jich zranilo../*Hodně si to vyčítá.*/Co když se to stane zase? Co když někoho unesou? Prvně máma, pak Josephine a pak můj bratr a jeho přítelkyně.. Nikoho nedokážu ochránit./*Když sama řekne, že neví, kde byla, ale páchlo to tam, smutně se pousměje. Ví, že se tím snažila odlehčit situaci, ale jemu to moc nepomohlo.*Ale máš.*Nesouhlasí s ní.*jen jsem se strašně bál, aby jsi vůbec přežila.*Řekne tiše. Pak se zeptá, jestli mohou jít a po její kladné odpovědi se usměje.*Dobře, jdeme.*Pokusí se tvářit o trochu veseleji a vydá se směrem ke vchodu do zahrad, kde se po chvíli cesty nachází právě i Hvězdárna.*Rozeznáš i nějáká souhvězdí?*Zeptá se jí zvědavě.*Já tak maximálně Velký vůz.*Uchechtne se.*V tomhle jsem nemožný.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 6:59 pm
*Nechce aby se ji omlouval, protože si myslí, že je to ona, která by se měla omlouvat a on vážně za nic nemůže. Očkem se na něj dívá a vážně doufá, že se nebude omlouvat víc. Neví co má dělat, aby si to nevyčítal.* Ale jsem tady, ne? Žiju, není důvod si to vyčítat. *Teď už se usměje o něco více, ale stále to není ten jeji typicky úsměv, které y neměl na tváři ani jednou od doby co byla unesena. Vydá se s nimvteda ke hvězdárně abu toho se stále roztěkaně dívá všude kolem sebe, jakoby každou chvíli mělo cokoliv vyskočit ze tmy.* Pár jo, ne úplně hodně, ale něco málo ano. Ale spíš víc obdivuji hvězdy jako... Jednotlivce? *Uchechtne se s menším úsměvem.* Chce to jen víc času trávit venku a ootim toho poznáš víc. *Pronese s úsměvem a pohledem zabloudí k nebi.* /To mi chybělo ty dny, kdy jsem k tomuhle neměla přístup./
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 7:11 pm
*Je jedno, co Josephine řekne a nebo udělá, on si to stejně bude vždycky vyčítat. Slíbil si, že aspoň žádné účastnici se nic nestane, že to nějak zařídí a uvěřil tomu. A co se stalo? Povzdychne si nahlas.*Já vím, že jsi tady. A vážně jsem za to rád a že ti taky neudělali nic vážnějšího./Mohlo to dopadnout hůř../Ale i tak.. *Potřese zklamaný sám sebou hlavu.*To je jedno, nebudeme se o tom bavit, dobře? Máme přece rande.*Pokusí se o úsměv. Pak se vydají společně do Hvězdárny. Zeptá se, jestli zná nějáká souhvězdí. On pozná jedno a to vážně doufá, že to ještě zvládne.*Chápu.*Přikývne.*Je to ale i uklidňující, že? Dívat se tak na hvězdnou oblohu.. Když se tam občas dívám, do černé tmy, kdy všechno ozařují jen hvězdy, připadám si strašně malý.*Přizná. Usměje se a pak dojdou o Hvězdárně. Otevře dveře, aby mohla vejít jako první a on ji následuje. Je tu i něco málo z občerstvení a pití.*Klidně si cokoliv nabídni.*Pobídne ji. Přece je to tu hlavně kvůli ní.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 7:38 pm
*Je jí jasný, že je nejspíš tvrdohlavý, ale vážně by ho nějak ráda přesvědčila, jenže neví jak. Jen ho po chvilce pohladí po paži, aby dala najevo, že ona mu nic nevyčítá.* Ja jsem taky ráda. *Zamumlá, ale když zmíní rande, až teď si to uvědomí a do obličeje se jí nahrne teplo a začne se červenat. Aspoň v něčem není od návratu poznamenaná a změněná. Jakmile začne mluvit o hvězdách, po jeho řeči na něj zůstane vyjeveně a překvapeně zírat.* Tos řekl hezky! Líp bych to neřekla. *Zazubí se na něj a pak se sama pro sebe zasněně usměje.* Obdivuju i každičkou jedinou hvězdu, za to jak pořád září a mám je něco jako vzor. *Pokrčí rameny stále de zasněným úsměvem. Vejde dovnitř a překvapeně se ohledne, pohledem zabloudí k občerstvení a hned se k něm vydá, aby si vzala nějaký menší koláček.* Doufám, že je to jakobty chlebíčky a není to otrávený. *Zazubí se na něj hned potom, co koláček dojí.*
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 7:56 pm
*Vyčítá a i si bude vyčítat to, co se jí stalo. Když jej pohladí po paži, vzhlédne k ní a pousměje se. Je rád, že je už tady a nestalo se něco víc. Ví, že jí toho mohli udělat daleko víc a vyvázla ještě celkem v pohodě. Pak řekne, že je to přece jejich rande a nebudou si ho kazit tímhle. Vydají se společně k Hvězdárně, přičemž prvně musí projít zahradami. Přitom nadhodí téma, jestli zná nějáká souhvězdí.*Dík.*Usměje se, když jej pochválí, že to řekl hezky.*To jsi taky řekla moc hezky.*Řekne stejně jako před chvílí i ona. Dojdou na místo a hned jak jsou uvnitř ji pobídne, aby si něco z občerstvení vzala. Uchechtne se.*To taky doufám.*Dojde k ní a vezme si taky koláček.*Pojď sem, tady to je.*Kývne s úsměvem hlavou k místu, kde je několik křesel i s polštáři a dekami. Když si na ně sednou, vidí nad sebou přímo hvězdnou oblohu.*A tam je i dalekohled, klidně se může podívat.*Ukáže jí ho, když si sám sedne, aby moc nenamáhal nohy.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 8:27 pm
*Fyzicky vyvázla, ale co se týče psychiky, je na tom hůř. V noci se stále probouzí, bojí se každýho prudšího pohybu a neusne v uplné tmě. A často má výkyvy nálad, za které se mi vždycky chuť sama sebe obdarovat fackou. Docela dlouhou chvíli je ještě stále červená a rozpačitě se dívá na zem. Následně ji překvapí Sawyerova slova. Zazubí se a přikývne. Vezme si koláček a spokojeně ho dojí. No, potom si vezme ještě jeden. Poté už veseleji odejde za ním ke křeslům a v jednom se uvelebí.* Bolí to moc? *Hlavou kývne k jeho nohám a starostlivě nakrčí obočí.* /Radši mu nebudu říkat, že jsem přemýšlela o tom, že bych chtěla domů. Nechci být ani doma. Takže bych skončila někde na severním pólu. Nebo až později... Stejně si to pomali rozmyšlím, ale aspoň bych mu více nezpůsobovala starosti./
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 8:39 pm
*Řekne, že sám doufá, že nejsou ty koláčky otrávené, ale sám si vezme jeden.*/Při nejhorším nám na ošetřovně vypumpují žaludek no. Pak se posadí na jedno z mnoha křesel, nad kterými je jen prosklený strop, takže jde vidět hvězdná obloha. Zavrtí hlavou.*Ne, to je dobrý, nedělej si starosti. Doktor řekl, že s tím musím cvičit, chozením, ale zase se nemám namáhat. Podle mě neví, co chce.*Uchechtne se při svém chabém pokusu o nějáký ten vtip, co by odlehčil situaci. Ji přeměří pohledem.*Co ty? Ty jsi v pohodě?*Ujišťuje se. Nakloní hlavu trochu dozadu a usměje se, když vidí to zářící nebe.*Edelynne mi jednou řekla, že hvězdy na obloze vypadají jako rozsypané třpytky. A protože se jí to líbilo, chtěla to v pokojíčku.. Vzala temperky, pomalovala si jednu stěno na tmavě modro a rozsypala tam třpytky.. *Usmívá se pobaveně nad tou vzpomínkou, ne až tak starou.*/Je to jak dlouho? Dva roky zpět?/*Není si jistý, protože jeho sestra předvádí podobné kousky pořád a on si nedělá naděje, že by to mělo přestat.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 9:26 pm
*Čím vážně nedokáže plýtvat je jídlo, tahle tady to občerstvení nenechá jen tak a ujídá z několika druhů koláčků.* /Na co poslouchat doktory, kteří říkali, že pořád mám jíst opatrně, přeci to tu nenechám./ *S úsměvem se podívá na oblohu a hlavu zákloní přes křeslo tak, že ji copy visí skoro až k zemi. Poté de ale zase narovná a zeptá se na zranění Sawyera.* Myslím si, že je jasny co chce. Bys cvičil ale ne moc. *Mrkne na něj zase o něco s větším úsměvem.* Mně nic není, vše se zahojilo. *Zamumlá, ale o jejich nočních můrách a o všem dalším mu nic neříká. Poté ho poslouchá jak mluví o sestře.* Je kreativní. Náhodou, nezní to ale špatně, to někdo zkusím taky. *Zakření se a zase pohled upře na hvězdy.* Co bych dala za tak kreativní sourozence. *Zamumlá s menším úsměvem na tváři.*
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 9:39 pm
*Když se jej zeptá zase na zranění, řekne mu, co po něm doktor chce a dodá, že asi sám odborník neví, co by si tak představoval, aby dělal.*Jenže jak mám já vědět, co je až moc?*Zeptá se. Por něj není až moc prakticky skoro nic. Chodil by pořád, občas si jen dělal přestávky, na pět minut, ale to by bylo zase moc. Zeptá se, co ona a přitom ji sjede starostlivým pohledem.*To jsem rád, ale kdyby tě něco bolelo, řekni mi to. A nebo komorným a jdi na Ošetřovnu, dobře?*Zeptá se. Pak jí řekne jednu historku o Edelynne, jak si pomalovala zeď na modro a pak na ni vysypala třpytky. Zasměje se.*Jestli tady v paláci, chci vidět reakci tvých komorných, dobře? Když tak mi řekni a já se někde schovám, abych to viděl z první řady.*Na tváři mu hraje úsměv. Pak se zase podívá na hvězdy.*Ty žádné nemáš? Nebo nejsou kreativní?*Teď si není jistý, jestli vůbec nějáké má.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 9:54 pm
*Pobaveně povysune obočí a zakroutí hlavou.* A co třeba chodit každý den určitou tradu určititou dobu? *Pípne s Úsmevem na tváři, přičemž u toho vrtí hlavou. Je ale ráda, že vůbec chodí a není z něho mrzák. Když se zeptá co ona, uniklý pramínek zrzavých vlasů si dá za ucho a kývne hlavou, takže se stejně dostane zpět do obličeje.* Ano, šéfe. *Zasalutuje a u toho se tváří co nejvíc co v pohodě a do togo ještě jako nevinný andílek.* /Ale ty záda, kde mám ten znak, bych si ráda vyřízla./ *Když začne mluvit o jeho sestře, musí se pobaveně usmívat.* Ale když tam budeš, budeš mi muset pomoct, protože sama jednu zeď nepomaluju. *Zazubí se na něj.* Ale pozvu tě, to je jasný. A komorné... Těm to vysvětlím. *Pokrčí rameny. Jeden den tam měla u postele pověšené hvězdy z papíru, které se pak dala i na zeď a komorné to nějak překously.* Mám. Dva nevlastní. Sestru i bratra, ale sestra je spolčená s macechou proti mě a rozumím si jen s bráchou. A ani jeden teda kreativní není. Teda brácha se spolčil s tátou a překecali mě ať se sem přihlásím. To beru jako počátek kreativity. *Zase se trošku začervená a jen se u toho usmívá.*
-LF-
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 10:38 pm
*Pokýve hlavou.*Jo, to by asi šlo.*Uzná. Zeptám se doktora, jakou vzdálenost si tak představuje, ale jestli mi řekne, že to mám poznat sám, už to fakt vzdávám.*Uchechtne se spíše zoufale. Pak když jej ujistí, že ona je v pořádku, oddychne si, ale stejně ji ještě přejede pohledem a řekne, že pokud něco, ať řekne buď jemu a nebo komorným a pak půjde na ošetřovnu. Mají tady tu nejlepší zdravotní péči v Illey, jestli jí někde pomohou, bude to tady. Pobaveně se usměje, když zasalutuje. Pak se podívá na hvězdy a vzpomene si na jednu historku, která se týká jeho sestry a toho, jak se rozhodla si "vylepšit" pokojík. Řekne, že jestli se pro to rozhodně taky, ať mu hlavně řekne protože si nechce nechat ujíst reakci jejích komorných.*Rád ti pomůžu.*Souhlasí ochotně s pomocí.*Nějak odvedeme jejich pozornost pak to provedeme.*Usměje se. Když zmíní sourozence, zeptá se, jak na tom s nimi je, protože si není jistý, jestli vůbec nějáké má.*Je mi líto tvé macechy a sestry.. Co se týče tvého bratra a táty, musím jim poděkovat. Je s tebou legrace a já jsem rád, že jsi taky.*Řekne popravdě.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Tue Feb 11, 2020 10:55 pm
Tak počítá s tím, že jsou to tvoje nohy. Že bys to měl vědět ty. *Potichu se uchechtne a pozorně si ho prohlédne, jestli třeba na něm nejde vidět, že ho ty nohy bolí. I kdyby ji cokoliv bolelo, radši si to nechá pro sebe, těch pár dnů na ošetřovně ji bohaté stačilo na celý život. Potom ji už zaujme historka o malé princezně. Ten nápad mít třpytky na zdi se jí docela dost zamlouvá.* To zní jako dobrý plán. *Vykulí malinko oči nadšením a ukáže si na tvář pod svoje oči, kde pár třpytek má.* Ja mám třpytky ráda. *Uculí se na něj a poté mu řekne něco málo o sourozencích.* Nemusí, dá se zvyknout. *Usměje se a poté opět vykulí očka a trochu se začervená.* Děkuji. Víš, ještě před pár dny jsem přemýšlela nad tím, jestli by nebylo lepší odejít. Teď jsem akorát způsobila víc starostí. *Zamumlá potichu.* A bála jsem se, že se na mě třeba budeš nějak zlobit, proto jsem si nebyla jistá vůbec v ničem. Ale nakonec to bylo asi jen předčasný a zbytečně unáhlený rozhodnutí, protože jsme taky ráda, že mě sem dokopalo. *Nervózně pohled zabodne radši do oblohy a pohrává si rozpačitě s copy.*
-LF-
View user profile

on Wed Feb 12, 2020 3:57 pm
*Uchechtne se.*Asi ano.*Přikývne.*Ale já jsem zvyklý chodit a pohybovat se docela hodně a to je to matoucí.*Řekne jí. Zeptá se, jak je na tom ona a je skutečně rád, že se jí daří dobře.*/Už se jí snad nic nestane./*Řekne jí o Edelynne a o tom, jak si chtěla vyzdobit pokojíček. Domluví se, jak si udělají legraci z jejích komorných a to se mu skutečně líbí.*/Chuděry, budou mít infarkt../*Polituje jich trochu.*/Ale třeba se pak zasmějí s náma a když tak jim dám nějáké prémie nebo tak. Podívá se pod její oči a přikývne.*Jo, to jde dost jasně vidět.*Uchechtne se. Poslechne si o její rodiče a když zmíní její nevlastní matku a sestru, je mu to líto.*Ale přesto je. Na něco takovýho by si člověk neměl zvyknout.*Potřese hlavou.*Odejít?*Zeptá se a povzdechne si.*Chápu to.. Jestli chceš odejít a necítila by ses tu dobře, řekni mi a já ti nebudu bránit. Ale budu moc rád, když zůstaneš.*Řekne upřímně. Nenutí ji, nechává to na ní.*Nezpůsobila jsi starosti.*O tomhle se s ní klidně bude dohadovat.*Prčo bych se něm zlobit na tebe? Já se zlobím na sebe za to, že jsem něco takového vůbec dopustil a taky na rebely, že vůbec existujou.*Ušklíbne se při vzpomínce na ně.*Jsem rád, že tu jsi.*Řekne upřímně. S touhle dívkou se skvěle povídá.*
Sponsored content

Palácová hvězdárna Empty Re: Palácová hvězdárna

Back to top