Go down
-LF-
View user profile

Palácová jízdárna - Page 2 Empty Charity Ash Horn

on Mon Jan 27, 2020 8:31 pm
*Je pro ni Jasper skutečně dokonalý. Prostě si nedovede k sobě představit někoho jiného, jak jeho. I potom všem, čím si oba dva prošli ho miluje a ví, že milovat bude navždycky, ať se stane cokoliv. Ale upřímně doufá, že už bude klid a nebudou s jejich vztahem žádné problémy.*/Otec je v šachu, stejně tak můj bývalý snoubenec a král../*Moc doufá, že otec Jaspera to taky nějak překousne. A taky, že ji po čase bude mít třeba rád, protože neví, jestli by s Jasperem byla i za cenu toho, že by kvůli tomu přišel o otce. Nechce, aby se jejich vztah zhoršil ještě více a to kvůli ní. Neví, co by v případě, že by král to pořád neschvaloval dělala.*/Měl by se probrat, aby si mohli promluvit./*Nechce, aby byl Jasper bez rodičů a doufá, že jak král tak i královna se brzy proberou a bude se jim dařit lépe. Trochu se nad tím vším zamyslí, takže když řekne, že ji miluje, až tehdy se probere a dohaduje se s ním o tom, kdo koho miluje. Pobaveně se usměje.*Že to říkáš zrovna ty. Jsi ještě více tvrdohlavý jak já. Sám jsi mi říkal, že Schreave jsou nejvíce tvrdohlaví.*Připomene mu. Pka se dostane do sedla, drží otěže, jak se má, nebo se o to skutečně snaží a když se dostane do středu jízdárny a může koně pobídnout k chůzi, udělá to. Líbí se jí to a za chvilku ho pobídne i ke klusu. Na tváři má šťastný úsměv. Podívá se nadšeně na Jaspera, díky kterému es na koně konečně odvážila vlézt. Trochu posune své nohy, aby ve třmenech skutečně měla jenom palce u nohou a patu dá níže, než byla předtím. Učí se rychle. Udělá co řekne, stiskne pevně kolena, aby nespadla a podsadí pánev a pak koně pobídne k větší rychlosti, než kterou měl doteď. Chvilku takhle jezdí a pak s pomocí Jaspera pobídne koně, aby zastavil. S velkým úsměvem se podívá na něj.*Už chápu, proč tě to tak baví.*Jde na ní poznat to nadšení.*/Ale po chvilce z toho člověka začne bolet zadek./*Není na to zvyklá, ale slézat se jí nechce, tak tohle ignoruje.*Zkus si vzít svého koně, já už to zvládnu, snad.*Chce, aby si taky zajezdil a ona nebude dělat nic těžkého a pojede stejně pomaleji.*
AndyHoff
View user profile

Palácová jízdárna - Page 2 Empty Jasper H. Schreave

on Mon Jan 27, 2020 9:11 pm
Jo, to sice ano, ale ty mě opravdu hodně doháníš. *Zasměje se a pak jí pomůže do sedla a řekne jí, jak má sedět a držet otěže. Odvede koně doprostřed jízdárny, kde jí vybídne, aby pobídla koně do chůze a během toho jí dává rady potřebné ke zvýšení rychlosti, aby to pro ní bylo bezpečné. Vidí její nadšený pohled a musí se usmát.* /Je tak nádherná a roztomilá. A hlavně šťastná./ *S úsměvem na tváři je Charity nejkrásnější. Hlavně s takhle nadšeným úsměvem. Když vidí, že chce koně zastavit, sám přitáhne lano, aby kůň opravdu zastavil a pak k ní dojde a poplácá koně po hlavě.* Jsi šikovná. Učíš se hrozně rychle. *Pochválí Charity se širokým úsměvem.* Jo, je to skvělý. *Přikývne a pak se koukne na svého koně a povytáhne obočí.* Jsi si jistá? Nechci, aby sis ublížila. Já jezdit dneska nemusim. Jsme tu kvůli tobě. *Pousměje se na ní.* Slib mi ale, že nebudeš zkoušet nic, u čeho si nejsi na 100% jistá. Když budu sám na koni, nemusim se k tobě dostat dostatečně rychle. *Kouká na ní nesmlouvavým pohledem. Nepřežil by, kdyby se jí něco stalo.*
-LF-
View user profile

on Mon Jan 27, 2020 9:23 pm
*Připomene mu, že on sám o sobě prohlašuje, že je tvrdohlavější, protože je Schreave. A pak se společně s ním zasměje. Když je v sedel, snaží se co nejlépe sedět a i držet otěže. Učí se celkem rychle . V hlavě si pořád opakuje, jak se co dělá, aby nespadla a jede jen skutečně opatrně. Po chvilce ale koně pobídne do klusu a poté i do cvalu. Na tváři má velký úsměv, který dokazuje to, že si tu jízdu skutečně užívá a to naplno. Předtím se pořád tak trochu bála, ale teď v jejím obličeji není sebemenší stopa po strachu. Jenom štěstí. Chce koně zastavit a díky Jasperově pomocí se jí to skutečně podaří. Koně začne hladit po jeho krku a přitom se pořád podívá. Poté se podívá na Jaspera a řekne, že si klidně může jít pro koně, že to nějak zvládne.*Ale já chci, aby sis zajezdil, vím, že to máš rád a já budu v pořádku.*Řekne mu.*Navíc přece musíš trénovat na ten závod.*Usměje se.*Neboj lásko. Budu opatrná. Pobídnu ho maximálně do klusu, neboj.*Přijde jí roztomilé, jak se o ni bojí a taky milé. Ale nemá k tomu důvod. Ona se vážně nebude pouštět do něčeho nebezpečného, na co se ještě necítí.*Zvládnu to.*Ujistí ho znovu.*
AndyHoff
View user profile

on Tue Jan 28, 2020 4:29 pm
*Musí se usmívat, když vidí ten její šťastný úsměv, který jí na tváři vykouzlilo ježdění na koni. On to má sice hodně rád, ale postupem času mu to trochu zevšednilo a není to pro něj nic neobvyklého. Její výraz mu ale připomíná, že to samozřejmostí není. Pomůže jí koně zastavil a trochu nejistě se podívá ke svému koni. Nechce, aby se Charity něco stalo, takže radši klidně zůstane na svých nohách a dneska jezdit nebude.* Ale tebe mám radši. *Pousměje se na ní a pak se uchechtne a potřese hlavou.* Vyhraju i když dneska trénink vynechám. *Po jejích dalších slovech ještě chvilku kouká do jejích očí a hledá tam nějakou sebemenší pochybnost, která by ho okamžitě zastavila. Žádnou tam ale nenajde. Věří, že bude opravdu opatrná a sám se nebude pokoušet o nic, u čeho by jí ztratil z očí.* Dobře. *Vydechne nakonec.* A pak, kdo je tady tvrdohlavej. *Zamumlá si pro sebe, když se otáčí čelem ke svému koni a vydá se k němu. Pohladí ho po nozdrách a pak se na něj bez problémů vyhoupne a rozjede se směrem k Charity.* Kdyby cokoli, hlavně včas zakřič a pevně si k sobě přitáhni otěže. *Pobídne koně do klusu a začne okolo ní jezdit kolečka.*
-LF-
View user profile

Palácová jízdárna - Page 2 Empty Re: Palácová jízdárna

on Tue Jan 28, 2020 4:42 pm
*Chce, aby si zajezdil, protože ví, že to má rád a poznamená, že musí přece i trénovat kvůli těm závodům, když chce vyhrát. Nad jeho slovy se zamilovaně pousměje, ale stejně si stojí za svým a chce, aby si taky zajezdil. Ona to nějak zvládne, nebude předvádět žádné nebezpečné kousky. Podaří se jí ho o tom přesvědčit a na jejím obličeji se díky tomu objeví ještě větší vítězný úsměv. Uchechtne se.*My oba jsme dost tvrdohlaví.*Sleduje, jak jde ke svému koni. Když se na něj Jasper vyhoupne, nedokáže odolat a podívá se mu na zadek. Když to dělá on, proč by to nemohla i ona, že? Pak se zase usmívá jako ten největší nevinný andílek pod Sluncem.*Neboj, bude to v pohodě. Trochu mi věří.*Pousměje se a sleduje ho, jak okolo ní jezdí kolečka.*Vzpomněla jsem si na supi, jak krouží okolo své oběti..*Řekne pobaveně nad tím, jak kolem ní krouží a jak se přitom tváři, připadá jí, že celkem soustředěně. Pobídne koně do chůze a úspěšně se jí podaří přijet až k němu a zařadit se vedle koně Jaspera. Je spokojená sama se sebou. Přece jen jako malá trochu jezdila, než z koně spadla, takže si ještě matně vzpomíná, jak se na koni jezdí. A navíc jí to Jasper připomněl. Podívá se na překážky, které jsou v druhý části jízdárny.*Ukážeš mi v jaké jsi formě?*Kývne směrem k nim. Chce ho vidět. Sama neplánuje vůbec s koněm skákat, je ráda, že dokáže "ovládat" kam pojede. Ale chtěla by vidět jeho.*
AndyHoff
View user profile

on Tue Jan 28, 2020 4:51 pm
*Nakonec se od ní nechá přemluvit k tomu, aby si taky zajezdil a když zareaguje na jeho zamumlání, pobaveně přikývne. Vyhoupne se bez problémů do sedla a pak k ní popojede.* Věřím ti. *Řekne nakonec s úsměvem a pak okolo ní začne klusem objíždět kolečka. Když slyší její poznámku o supech, kolečko schválně zmenší a pousměje se.* V komnatě ti pak můžu ukázat, jak supi doopravdy krouží okolo své oběti. *Mrkne na ní a usměje se, když vidí, jak se k němu připojila.* Šikovná. *Uzná a pak se koukne na překážky stejně jako ona.* Mile rád, lásko. *Usměje se a pak se rozjede klusem k překážkám. Jakmile je u nich v rozjezdové vzdálenosti, nabere potřebnou rychlost a jednu přeskočí. Hned se přesune k další, tentokrát vodnímu příkopu, který mu neudělá sebemenší problém a jako třetí přeskočí vysokou překážku se čtyřmi tyčemi. Pak se koukne na Charity.* Myslíš, že je to dostatečná forma? *Zeptá se jí pobaveně. Tyhle překážky mu žádný problém nedělají.*
-LF-
View user profile

on Tue Jan 28, 2020 5:10 pm
*Řekne, že jsou tvrdohlaví přece oba, o tom se s ní nemůže hádat, protože je jasný, že má pravdu. Řekne, ať ji trochu věří a po jeho slovech se pousměje. Pozoruje, jak jde ke svému koni, přičemž se mu nezapomene nenápadně podívat na zadek. Poté dělá jako nic a když ji začne objíždět v kolečkách, pobaveně se nad tím usměje. Připadá jí to úsměvné. Poznamená, že to vypadá jako když sup krouží kolem své kořisti a když to kolečko ještě zmenší, usměje se ještě více a po jeho slovech trochu zčervená, i když tuhle poznámku tak nějak čekala.*To jsem zvědavá.*Skousne si spodní ret. Podaří se jí přijet až k němu a zařadit se vedle něj a jeho koně s tím svým.*Učím se rychle.*Usměje se.*Bych měla chodit co nejvíce trénovat, abych za chvilku taky mohla skákat překážky a porážet tě.*V očích jí jiskří. Ví, že nikdy tak dobrá jako on nebude, ale může ho s tím tak trochu provokovat. Podívá se na překážky a zeptá se, jestli jí ukáže, v jaké formě je. Když souhlasí, přejde s koněm trochu blíže, ale pořád je v dostatečné vzdálenosti, aby mu nezavazela.*/Je vážně dobrý./*Všechny ty pro něj byly naprostá hračka. Zatleská mu.*Výtečná.
Sponsored content

Palácová jízdárna - Page 2 Empty Re: Palácová jízdárna

Back to top