Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uličky paláce

+6
Lexi
Vertasia
-LF-
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Uličky paláce Empty Uličky paláce

Thu Dec 12, 2019 3:22 pm
Uličky jsou velmi populární, hlavně pro milovníky západů slunce. Jsou rozsáhlé a zdlouhavé. Vždy se tu nachází stráže, kteří dohlíží na hladký chod.

Uličky paláce Ulicky_palace
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Uličky paláce Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Feb 24, 2020 7:45 pm
*celé odpolednem trávila v komnatě a četla si. Užívala si ticha a klidu. K večeru se ale rozhodla trochu projít a zamířila do uliček paláce. Večer uz tam moc lidí nebývá a nejvíc tam jde vidět krásný západ slunce. Vyrazila tak, aby západ stihla a teď stojí v jednom výklenku opřená o zábradlí a sleduje ho. Zapady měla ráda od malička. Vždy ji uklidňovali. Na sobě má džíny a obyčejné triko. Přes to si přehodila mikinu a vlasy má zapletené v obyčejném copu*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Mionel Corin Woodwork

Mon Feb 24, 2020 8:16 pm
*Byl se svym otcem, ktery do nej cely den hucel. No vlastne s nim nebyl cely den, protoze kdyz meli schuzi s kralem, mel aspon chvili cas na neco jinyho. Momentalne uz mel volno a hodlal se venovat svym ctyrnohym nazlickum, Anubis a Taemu. Vyjde s nimi ven z palace a rozhodne se jit s nimi jako vdy do zahrad, kde je necha, aby se probehli a vyvencili se. Na vooditku je nema a jde s nimi pres ulicky palace. Na sobe ma mikinu, dziny a tenisky. Anubis a Tae jdou pred nim a evidentne jsou nadseni, ze jsou venku, kdyz si vsimne v jednom z vyklenku postavy, kterou by poznal spolehlive vsude. Jak Tae tak Anubis se roebehnou, hned jakmile vidi zahrady, takze jen zakroti hlavou a necha je tak. Vi, ze neutecou. Pohledem propaluje zada pincezny a nevi jestli na ni ma promluvit. Vi, ze zapady slunce si nencha ujit a vzdy, kdyz muze se na nej vzdy diva. Prijde k ni bliz a potom uz stoji ve stejnem vyklenku jen kousek dal od ni.* Je to hezky. Takovy magicky. /Ty jsi ale mnoem, mnohem hezci./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Uličky paláce Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Feb 24, 2020 8:50 pm
*západy slunce má v oblibě už od mala a sleduje je téměř každý večer. Ani dnešek není výjimkou a protentokrát se rozhodla zajít do uliček protože tam je krásný výhled. Stojí tam opřená o zábradlí v jenom výklenku a tvar ji ozařují poslední paprsky slunce. Slyší za sebou nějaký hluk ale neotáčí se. Až když pak uslyší hlas Mionela, otočí k němu hlavu a usměje se. Je o dost menší než on, takže hlavu musí zvednout* Jo, to je.*podívá se mu přímo do očí. Nikdy si nevšimla jak tmavé jsou. Ještě chvíli tak stojí, ale pak si uvědomí co dělá a tak polkne, odvrátí se a několikrát zamrka*/Co to do háje dělám?/*pomyslí si. Je tady taky výhled do části zahrad a ona si všimne Tae a Anubis jak jsou tam navolno.* Nebojíš se, že se ti zaběhnou?*nadhodí s jemným úsměvem na rtech*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Mionel Corin Woodwork

Mon Feb 24, 2020 9:47 pm
*Konecne ma olno od povinnosti, ktere mu dal jeho otec a muze se venovat svym vecem a hlavne svym psim kamaradum se kterymi momentalne vyrzil na prochazku zahradami aby e vybehali a vyvencili. Kdyz jde ulickami palace, tak necha, aby Tae a Anubis bezeli do ahrad a jeho pohled se venuje necemu pro nej lepsimu, hezcimu a pro nej bohuzel nedosazitelnemu. Sleduje jeji zada, nez se odhodla se vydat k ni a da ji vedet o sve pritomnosti svym hlasem. Musi se divat vice dolu, aby ji mohl videt do obliceje, ktery je pro nej krasnejsi, nez cely zapad slunce. Kdyz se jejich pohledy setkaji, ani se nehne a ani nemrkne do doby, nez ona odvrati pohled.* /Zvoral jsem to? Vsimla si neceho? mam odejit?/ *Skousne si spodni et a nejradeji by si nafackoval a kdyz se jej zepta na jeho psi, koukne se do casti zahrad a potom zase na Mer.* Nemusim se bt, ze by utekli. Mam je od mala a navic jsoi stresne pohodlni, takze se nebusim bat, ze by vymenili teplko komnaty a pravidelne krmeni za to, aby nekam utikali. *Uchechtne se.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Uličky paláce Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Feb 24, 2020 10:02 pm
*Když uslyší hlas Mionela otočí se tím směrem a usměje se. Musí se dívat nahoru jelikož je drobná a ona vysoký. Všimne si, jak tmave má oči. Diví se, že si toho dříve nevšimla. Dívají se jeden druhému do očí dokud se ona neodvrátí. Musí několikrát zamrkat a zhluboka se nadechnout aby se uklidnila. Jelikož je tady výhled i do zahrad vidí Tae a Anubis jak jsou puštěné na volno v zahradách a zeptá se ho, jestli se o ně nebojí. Po jeho odpovědi se uchechtne a otočí se na něj* To je pravdivý a hezký.*odmlčí se* Jak se máš? Vypadáš unaveně.*nadhodí aby mezi nimi nebylo ticho. Už posledně, na té večeři, ji připadal Mionel nějaký divný a zamlklý. Nechápe, z čeho byl tak nervózní. S její rodinou se přeci zná a Saw je jeho nejlepší kamarád. A to, že němu vadilo, že není formálně oblečený mu nevěří*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Mionel Corin Woodwork

Wed Feb 26, 2020 4:23 pm
*Jakmile stoji vedle Merlii a ona se na ej koukne tema jejima studankama, ani nemrkne a jen hledi do jejich oci ve kterych by se nejradeji utopil. Vzpamatuje se az ehdy, kdyz ona d nej odvrati zrak a on se koukne pred sebe a zamrka a skose si spodni ret. Kdyz se jej Lia zepta na Taeho a nubis, koukne se jejich smerem a rekne ji, ze by neutekli, protoze jsou zvykli na pohodlny zivot. Uchechtne se a potom se na ni zase podiva.* /Unavene? Jo, kdo by taky nebyl, kdyz do tebe huci celej den otec, abys jednou byl dobrym radcem svemu nejlepsimu kamaraovi./ Jak jsem se měl? No rekneme, ze pracovne. *Pokrci ramenem a uchechtnne se.* Ale jinak jsem se mel celkem dobre. /S tebou by mi, ale bylo o tolik lepe./ A jak jsi na tom ty? Vsadim se, ze se ti urcite uz nejaky z tech zahranicnich princu dvoril a ukraldla jsi mu jeho srdce. /Boze, at rekne, ne, jina se odprasknu./
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Uličky paláce Empty Merliah A. M. Schreave

Wed Feb 26, 2020 6:03 pm
*jakmile se vedle ní objeví Mionel, chvíli mu hledí do očí. Všimne si, jak jsou tmavé a taky jak je Mionel vysoký. Nikdy dříve si toho nevšimla. Možná je to proto, že od té doby, co mluvila s Charity se na něj dívá jinak. Bere ho jiným způsobem a jen těžce ho dokáže dostat z hlavy. Pak se dovrati a zeptá se na Tae a Anubis a taky na to, jak se má. Nezapomene poznamenat, že vypadá unaveně. Poslouchá jeho odpověď a obrátí se zpět na něj.* To chápu.*hlesne tiše a po jeho dalších slovech se usklibne* Ne, to vážně ne. Nepotřebuju prince.*ztiší hlas a odvrátí pohled. Pak pokrčí rameny a začne si odirat kuzicku kolem nehtů* Je mi jedno, jestli to je nějaký vévoda nebo klidně i prostý občan.*doplní odkasle si a koukne zpět na něj*/Nebo taky někdo, koho znám od mala./*uz se ani nesnaží takovým myšlenkám zabránit. Navic když proti ni stoji Mionel je to pro ní ještě těžší.* A co ty? Už jsi potkal svou princeznu?*nadhodí s nicneříkajícim výrazem*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Uličky paláce Empty Re: Uličky paláce

Sat Apr 04, 2020 11:42 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Uličky paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Mon Apr 06, 2020 8:05 pm
*S knížkou v ruce se prochází po uličkách paláce. Nechce se ji jít dovnitř do komnaty a chce být ještě chvilku na čerstvém vzduchu. Šla sem ještě před západem Slunce, aby jej mohla pozorovat. Vždycky jí to tu při něm připadalo naprosto kouzelné a docela romantické. Na sobě má modré šaty, které jsou skoro v téže barvě, jakou mají její oči. Vlasy má jen tak rozpuštěné. Když dojde do uliček již více zastrčených a uvidí výklenek, který je jí známý. Tráví tu spoustu času, protože je to zastrčené místo a když chce být sama naprosto ideální. S úsměvem si sedne do něj, nohy vystrčí ven, do zahrad a pohupuje s nimi ve vzduchu, jako malé dítě, mezitím, co se opře o stěnu a otevře knížku na stránce označené záložkou a ihned se do ní začne. Přestane vnímat okolí, protože děj ji úplně pohltí. Často to tak mívá. Že ji děj do knihy vtáhne a ona se soustředí pouze na ni, nos v ní má zavrtaný, knížku těsně před obličejem a čte nejrychleji jak může, aby se dozvěděla, co se bude dít dále.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Mon Apr 06, 2020 10:13 pm
*Je to jen nekolik hodin, co se kola jeho soukromeho letadla dotky zeme na letisti v Angeles. Do ted si "Vybaloval" Svoje veci a az ted se rozhodl se zajt nadychat cerstveho vzduchu. V Illeiskem palaci byl nescetnekrat a tak jej zna celkem dobre. ma na sobe cerne obycejne kalhoty, bile triko s kratkym rukavem a cernou mikinu, kerou si nezapnul. na hlavu si dal kapuci a takhle blouma venkovnimi castmi palace, dokud nenarazi na stare ulicky. Pousmee se, protoze se mu hned vybavi nekolik vzpominek na chvilky, co tady byl s Tessou, jako mali a jak si tady htali na piraty a utikali sem vecer, kdyz meli uz davno spat a jen tak si povidali.. Vydechne.* /Co, kdyz vse bude jinak? Co, kdyz miluje jinyho a tohle zasnoubeni ji znici sanci ke stesti? To bych neprezil kruci!/ *Tohle se mu honi hlavou, dokud neni jen kousek od mista, kde se jako mali zasivali a vsimne si nouoajicich se nohou. Nadzvedne oboci a jde kousek bliz, dokud nespari Tess. Svou snoubenku.* /Tohle je tak... divny./ *Vidi, ze je zabrana do knihy a tak jde jeste bliz. Vi ze okdyz takhle cte a nevnima nevezme jej na vedomu, dokud nic neudela.* Vis o tom, vase piratska vysost, ze cetba takhle pri postupne slabsim svetle nici zrak? *Promluvi na ni a usmeje se. Jako mali si radi hrali prave na piraty, nebo na rebely, ktere zde maji. Vyhrozovali dospelakum, ze pokud jim nedaji sladkosti, tak se pridaji k piratum, nebo rebelum a vyhlasi jim valku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Uličky paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Mon Apr 06, 2020 10:34 pm
*Dojde do uliček, do jejich starší části, kde má svoje oblíbené místečko. Právě tady si nejraději čte a zašívá se před světem. Nikdo ji tu nenajde, teda kromě jednoho člověka, který o tomhle místě ví také. Archie, se kterým si tu jako malá hrávala. Vždycky na to vzpomíná s úsměvem. Byli tu i jako větší, v pubertě a tak. I když tu byl asi před dvěma lety, ji právě tady našel, když přijel. Ten den, když jej zase viděla si během jejich rozhovoru uvědomila, co k němu cítí. Je těžké pro ni to tajit. Ale docela jí pomáhá to, že se s Archiem moc nevídá. Většinou si píšou smsky, dopisy, to si vždycky promýšlí, co psát a několikrát musí zprávu promazat. Aby tam nebyly žádné náznaky ničeho. Nechce přijít o jejich přátelství a ví, že on k ní nic necítí. Když si třeba volají, tak je to pro ni docela těžké. Neví, jak to bude teď, kdy byl měl každým dnem přijet a navíc jsou zasnoubení. Pak ale od těchto myšlenek upustí a začte se do knihy. Nevnímá, že sem někdo jde, dokud na ni nepromluví. Knihu rychle zaklapne a otočí se za sebe, přičemž se chytne za místo na hrudi, kde je srdce. Vyděsilo ji to. Ale když pozná v tom, kdo ji vyděsil Archieho, usměje se.*Způsobíš mi infarkt jednou.*Potřese hlavou.*Nemůžu za to, ta kniha je zajímavá.*Pokrčí rameny, ale pak přehoupne nohy k němu a postaví se. Hned jej obejme.*Ráda tě vidím.*Řekne nadšeně. Pak jej pustí, aby to nebylo moc divné a neobjímala jej moc dlouho na přátele, snaží se na to dávat pozor. Musí zvednout pohled, aby mu viděla do očí a zaskučí.*Jsi strašně vysokej. Ještě víc, jak minule. Působím jak trpaslík, obře.*Usměje se na něj. Pak se posadí zase na výklenek. Zároveň nechá vedle sebe místo, kdyby se chtěl posadit.*Jednou se o tom stejně budeme muset bavit..*Zmíní už rovnou jejich zasnoubení.*Já... je mi to líto.*Vydechne a prohrábne si vlasy.*Promiň, jestli někoho máš a já ti to budu kazit.. *Už jenom tahle myšlenka ji bolí, ale svoje city k němu umí skrývat velice dobře a do teď si ničeho nevšiml, tak snad ani teď.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Mon Apr 06, 2020 11:25 pm
*Sel se projit a nadychat se cerstveho vzduchu. Nemel presne naplanovan, kam pujde, ale nohy jej zavedly na isto, kde jako maly, a dospivajici stravil sposty casu s Tessou, kdyz sem jezdivali na navstevy. Jejich rodiny jsou si blizke, protoze pred nekalika lety se do rodiny Schteave prizenil princ, jehozotcem byl prave kral Illeyi, zatim, co jeho matka byla Britskou kralovnou. Kouka se po ulickach, ktere zna duverne a napsaledy zde byl pred dvemi lety. Na rtech ma usmev, kdyz si vpomne na to vse, co ze s Tessou provadli a jak se zde schovabali, ale jakmile vidi nohy a nasledne mu dojde, ze tam sutecne sedi Tessa, dojde mu vlastne, ze dne neni jajko jeji kamarad, ale spos jako jeji snoubenec. Ma Tessu neskutecne rad, jako sestu, kterou nikdy nemel a vzdy si udela cas na to, aby s ni volal a osal si sni, Tessa je jedina, kdo jej zna. Vsimne i ze cte a tak je mu vice nez jasne, ze jej nebude vnimat, okud se ji nepripomene. Nad jeji reakci se zazubi.* Omlouvam se, ale kdyz ty jsi zactena, tak to s tebou jinak nejde no. *Rekne ji se smichem a naslene nakloni hlavu na bok.* Nech me hadat dobre? bylo tam neco jako.. Podival se do jejich oci e kterych se hned zcal topit, jako tenkrat, kdyz ji videl poprve. Neplakej. Zaseptal...*Jeho ton hlasu je dramaticky, ale zkasi to jeho smich. Nasledne ji sleduje a jakmile jej ona obejme, trochu se ohne, aby si oprel hlavu o jeji celo a usmeje se.* Ahoj prcku, Chybelas mi sejne jako jsem chybel ja tobe. *usmej se a nasledne ji pusti a sedne si vedle ni do vyklenku a musi se malinko skrcit.* Uz kdyz jsem mel patnact jsem mel problem se sem nasackovat, takze v tomhle ma tva trpaslici vyska vyhody, ale mela bys zkusit papat zeleninku a treba povyrostes. *Zasmeje se a jeho smich ustane a vydechne, kdyz Tessa zacne mluvit o jejich zasnoubeni.* /Notak... nekaz to../ Ja vim. *Koukne se na ni kratce a nasledne stoci pohled pred sebe a kdyz slysi jeji omluvu koukne se zse na ni s nechapave nadzvedlym obocim.* Za, co se ty... *Dojde mu to az kdyz dorekne dalsi slova a vydechne a procisne si prsty ofinu a zakroui hlavou.* Nikoho nemam to je v pohode, ale spis ja se citim, jako bych byl jen prostrednikem v necem, co ti muze znicit zivot Tess. *Vydechne.* Ja nechci byt tim, kdo ti znici sanci k lepsimu strastnejsimu zivotu a v sanci k tomu, aby sis nekoho nasla a sama se zamilovala. *Rekne ji uprimne.* Jenomze.. proti slovum nasich rodicu jme my mali pani a myslim, ze ani ty tak ani ja nechceme, aby se nase zeme rozkmotrily a spojenectvi zaniklo. *Zakrouti hlavou.* Ja jen.. *Koukne se na sve bpty a poskrabe se prez kapuci na zatylku.* Ja jen nechci, abys mi nekdy vycitala to, ze jsi se nevdala z lasky, ale z povinnosti se svym kamaradem z detstvi,* Promne si ovlicej.* Asi to nedava smysl, ale snad me chapes, co tim myslim. *Koukne se na ni.* Tesss ja te mam opravdu rad a zelezi mi na tobe nejvic ze vsech pratel ktere mam a nechci, abys me po zvytek zivota nenavidela za to, ze kcli me jsi nikdy nepoznala, lasku. *Rekne.* Jsi pro me jako sestra a neustal bych, kdybys me nenavidela.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Uličky paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 07, 2020 12:08 am
*Když ji někdo vyruš při čtení, postrašeně zaklapne knihu a podívá se, o koho jde. Když uvidí Archieho, uleví se jí. Usměje se,když vidí, jak se tváří pobaveně.*Jsme ráda, že jsem vás aspoň pobavila Výsosti.*Trošku jej takhle provokuje.*Šlo to mírněji. Ne takhle zničeho nic.*Namítne. Nadzvedne obočí a když mluví, dívá se mu přímo do očí. Hltá každé jeho slovo, než se zasměje. Zachechtá se taky.*S tebou je to hrozný.*Postěžuje si. Ví, že Archie si neuvědomuje, jak zklamaně se cítí, po tom co řekl a když se pak zasmál. Protože i tohle způsobilo, že jí dal na chvilku naději. Rozhodne se od toho odvést pozornost a rychle jej obejme. Usměje se.*Nejsem prcek, to ty jsi obr. A jo, docela jsi mi chyběl..Tak občas jsem si vzpomněla.*Řekne škádlivě.*/Vzpomněla jsem si na tebe každý den./*Právě jemu patří její myšlenky hned jen co se probudí a i předtím, než usne. Myslí na něj pořád. Připomene jí ho snad všechno. A nedokáže to zastavit. Pak se od něj odtáhne a sedne si do výklenku.*Vidíš? Jasný důkaz toho, že jsi ty obr a já ne prcek. Skoro se sem nevejdeš.*Poznamená s vítězným úsměvem. Uchechtne se.*Já zeleninku papám. To tys ji nikdy nechtěl jíst a při jídle ji vybíral a dělal scénky.*Namítne. Pak zmíní jejich zasnoubení, protože se o tom stejně musí bavit a nějak si to ujasnit. Hned se mu omluví, pokud narušuje to zasnoubení jeho vztah s někým jiným, koho miluje.*Já taky nikoho nemám a.. cítím se stejně. Nechci, abys byl kvůli mě nešťastný./Ty se toho stejnýho bát nemusíš. Že mi budeš bránit v to být s někým koho miluju. Už zamilovaná jsme a to do tebe./*Dodá si v duchu.Nemá kuráž to říct nahlas a asi ani nikdy nebude.*Já taky. Chci, aby sis našel holku, kterou budeš milovat, chci abys byl šťastný./A se mnou nebudeš./*Přikývne.*Illea a Anglie jsou dobří spojenci a byla by škoda, kdyby se rozkmotřili./Nějak to spolu dáme../*Podívá se na něj a lehce se zamračí. Pak se její výraz změní v nevěřícný.*No tak Archie.. To mě snad neznáš.*Řekne a lehce se na něj usměje.*Já vím že ty za nic nemůžeš. A neboj tohle nezpůsobí, že tě budu nenávidět./To nedokážu protože tě miluju./Vyčítat ti to nebudu. Vím, že ty za to nemůžeš. A.. asi je lepší vzít si svého nejlepších kamaráda, než někoho, koho budu sotva moc vystát, ne?*Pousměje se.*Aspoň si spolu rozumíme a budeme snad i dále. Nechci, aby to zničilo naše přátelství. *Chytne jej za ruku.*Neboj se. Nebudu ti to vyčítat. *Nedá jí to a zase jej obejme.*Nebudu tě nenávidět. Mám tě ráda a znamenáš pro mě neskutečně moc. Jsi můj nejbližší kamarád./Jenom kamarád, to musíš říkat Tess.. Nikdy k tobě nebude cítit víc./*Když ji nazývá kamarádkou, tak nějak ji to ničí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Tue Apr 07, 2020 8:30 pm
*Pousmeje se pobavene nad jejimi slovy.* Nemyslel jsem to nejak zle, jen chci zachranit tvuj zrak pred tim, abys musela nosit bryle. *Pousmeje se na ni a nakloni hlavu lehce na stranu.* No, ale nerikam, ze by tti bryle neslusely. *Doda jeste a nakonec se zszubi.* Z niceho nic? Kdybys nebyla tak zabrana do ceby te kihy, tak by sis me vsimla mnohem drive, nez jsem se ti ozval. *Rekne a nakonec si tipne, co bylo tak zajimav v knize, kterou jeste pred chvili cetla a nakonec se pobavene zasmeje.* Jo, jsem hroznej, ale presne tohle na me mas rada. *Zazubi se na ni nevinne a nakonec si sedne vedle ni do vyklenku, ktery je mu tesny, protoze je vysoky a musi se tam sikovne nasoukat. Po jejich slovech si odfrkne.* Ja jsem zeleninku narozdil od tebe nepotreboval. Vidis jak jsem vyrostl? Mozna az moc, ale vyrostl a nepotreboval jsem k tomu zeleninu. *Uchechtne se pobavene.* Mimochodem porad nenavidim brokolici.* Rekne to spis , jako dodatek a nasledne se spolu zacnou bavit o tom, o cem by se stejne drive nebo pozdeji spolu museli bavit Rekne ji vse, co jej s timhle izi a ze nechce byt tim, kdo ji nakonec znici zivot jen tim, ze si musela vzit nejlepsiho kamarada z detstvi jen, aby zachovali primeri mezi jejich zememi nez, aby byla s nekym do koho by se zamilovala a byla by s nim opravdu statna. Kdyz jejchytne z a ruku, kouka se na ni a posloucha jeji slova a nakonec se jemne usmeje.* Zatim nikoho nemas, ale tohle e muze zmenit Tess. Jsi skvela holka a nerikej mi, ze se ti nedvori zadnej chlap. Tomu neverim. *Rekne a pohne rukou v te jeji tak, ze nakonecon sam svira jeji ruku ve sve a stale se na ni diva.* Jsi skvela vis to? Vzdy jsi byla. *Zazubi se.* Kdyz jsem jako malej rozbil okno v jedne z chdeb, byla jsi to ty, kdo na sebe vzal vinu a to ji ani nemusela delat, ale udelalas to. *Zavzpmina si na vek kdy jemu byo tak osm abyli zde s rodici na navsteve.* Ja jen.. *Zacne a pusti jeji ruku.* Co, kdyz ten svazek vse znici? *Obejme ji a hladi jemne jeji zada.* Ja jsem na ebe nikdy nepomyslel jinak nez na Tess, ktera je pro mne jako sestra, kterou jsem nikdy nemel a niky jsem na tebe nepomyslel jinak a nejsem si jisty, jestli... bych to zvladl. *Vydechne.* /Cely zbytek zivota ulehat do jedne postele s Tessou, ktera je pro me spis jako moje rodina...Mit s ni dite?....Nevim. Jako bych provozoval incest./ *Potom se odtahne tak, aby ji videl do obliceje.* Copak ty si tohle dovedespredstavit? stravit se mnu cely zivot? Bez toho aniz bys mela moznost poznat, jaka je skutecna laska? *Zepta se ji se zajmem.* /Navic je tam mlada na to, aby ji zasnubovali./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Uličky paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 07, 2020 9:10 pm
*Uchechtne se.*V brýlích bych vypadala strašně o tom žádná.*Potřese hlavou.*Ale existují i kontaktní čočky.*Snaží se nějak ospravedlnit to, že se očividně snaží nějak se dostat do knihy, vstoupit do ní, když ji k sobě tak moc tiskne blízko.*No jo furt..*Odfrkne si. Ví, že má pravdu a tohle dělá jen z legrace. Když pak říká něco o knize, dívá se na něj a i když si tím Archie nic neuvědomí, tohle způsobí to, že hltá každé jeho slovo a na chvilku si dovede doufat, že to myslí nějak vážně a snaží se jí něco naznačit, ale její naděje zkazí to, jak se zasměje. Takže to udělá pak taky.*Myslíš? Mám tě ráda? Toť otázka.*Naoko ze zamyslí a tak jej ramenem šťouchne.*Jasně, že tě mám ráda. I když mě občas štveš.*Našpulí rty.*Jo, je z tebe fakt čára, gratuluju. Jaký je tam nahoře počasí?*Zeptá se na jednu z typických vět. Rozhodne si z něj ještě trochu utahovat.*Hele, řekni mi. Jak vy vysocí vlastně spíte? To ti musí pořád čouhat nohy z postele, ne?*Popíchne jej znovu, protože to je její způsob jak se bráni poznámkám o její výšce.*Je ti dvacet-dva Archie.  brokolice je dobrá. Budu tě muset ji naučit jíst. *Dá si to jako předsevzetí. Pak se začnou bavit o jejich zasnoubení. Stejně by k tomu došli a ona si myslí, že to mají na mysli oba dva musí si mezi sebou vyjasnit. jak se ohledně toho cítí. Nikoho nemá a ani mít nebude. Má Archieho. Miluje ho, i když to on neví. A ona ví, že se do nikoho jiného zamilovat nedokáže. Je za jejich zasnoubení docela ráda, protože ví, že si nebude muset vzít někoho, koho nemiluje, ale nelíbí se jí, že Archie si ji vezme jen z povinnosti. Moc by si přála, aby cítil to stejné, ale pochybuje, že by se to mohlo kdy stát. Jsou přátelé několik let, od dětství.. Už dávno by se u něj musela něco změnit a on by ji bral jinak. Nemyslí si, že by u něj nějáké city k ní mohly ještě vyklíčit. Potřese hlavou.*Nikdo se mi nedvoří a ani o to nestojím./Stejně bych všechny odmítala, protože chci tebe, i když ty o ničem nemáš ani tušení./*Pousměje se na něj, když jí svírá ruku. Nejspíše jde vidět, že Archie nemá zkušenosti se zamilovanými dívkami, jinak by si pravděpodobně všiml těch náznaků, které nedokáže zadržet. Například toho úsměvu,  který se jí na tváři objeví pokaždé v jeho přítomnosti, ať je to za jakékoliv situace. Uchechtne se.*Přeháníš. Rozhodně nejsem tak skvělá.*Potřese hlavou. Od mámy zdědila to podceňování se, stejně jak její bratr.*Jo. Nechtěla jsem, aby ti ještě rodiče nakázali abys byl zavřený v pokoji do konce odjezdu a my si nemohli hrát venku a nebo abyste rovnou neodjeli. Navíc moji rodiče jsou asi více benevolentnější a nenaštvali se. Teda jasně, dostala jsem přednášku, ale nic hrozného.*Pokrčí rameny. Pro ni to není žádná velká oběť ani nic takového. Zamračí se.*Nesmíme to dovolit.*Řekne a obejme jej nazpět. Sama vdechne jeho vůni, kterou naprosto miluje. Poslouchá jeho další slova a je ráda, že jí nemůže teď Archie vidět do obličeje, protože nezadrží to zklamání. Ale hnedka nasadí zpět masku.*Já vím. Taky jsi pro mě jak starší bratr a bude to.. divný.*Vydechne.*/Pro tebe víc jak pro mě../*Odtáhne se od něj a podívá se mu do obličeje.*Asi to beru pozitivněji./Protože se mi tak nějak splnil sen.. A já si narozdíl od tebe vezmu někoho, koho miluju./Je lepší si vzít svého nejlepšího kamaráda, než nějákýho hajzlíka, co by mě jen využíval. A v tvém případě.. To by sis raději vzal jen nějakou zlatokopku, než mě? A vol dobře slova, abych si to ještě nevzala osobně.*Pokusí se o vtípek, aby jej rozveselila.*Bude to asi zvláštní, neříkám, že ne. Ale stejně většinu dne.. Ty budeš král, já královna no. Budeme mít často práci svou a ne společně a když už ano, budeme se starat o ni. Pak budeme mít občas volno, tak spolu nějak strávíme den, to děláme i teď a dělali jsme to i předtím. Nějak ten život uběhne. A když si najdeš nějakou dívku, kterou budeš milovat, i když se vezmeme.. Já budu jedině ráda a váš vztah budu podporovat. Nejspíše byste spolu nemohli být oficiálně, ale když budeš chtít trávit čas s ní po práci, mít s ní rodinu a tak.. Nebude mi to vadit.*Řekne mu přesvědčivým hlasem. Ale vyslovit to ji stojí skutečně moc sil a má pocit, že při té představě, jak se Zachary zamilovaně dívá na některou jinou dívku se jí srdce rozpadá na malé kousíčky.*Budeme spolu muset mít.. dědice. Ale existují i jiné způsoby. Třeba umělé oplodnění. Tak bychom spolu nemuseli spát. A svedli to na to že se pokoušíme normální cestou o dítě, ale nejde to. Pravdu nikdo nezjistí. Tak bychom se třeba po třech letech "snažení".*Naznačí uvozovky.*Rozhodli na tohle a snad by to pak vyšlo no.*Snaží se mu dát nějáká alternativa.*A chápu, jsi chlap, sex potřebuješ.. Nebudu ti bránit v tom si na to vždycky někoho najít, neboj. Žádné problémy z toho snad nebudou.*Pro ni je docela trapné o tomhle přímo mluvit. Sama se ještě s nikým nevyspala.*/Jo, v tomhle by možná byl trochu problém. Doktor by poznal, že jsme se o to nesnažili./
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

Tue Apr 07, 2020 11:10 pm
No, kontaktni cocky by byly taky fajn, ale musely by mit stejnou barvu oci, jako mas prirozene, protoze jinak by to bylo disne. *Popichne ji a naslednene ji rekne par vet, ktere vetsinou v romanech byvaj. Soudi podle filmu, ktere parkrat byl nucen sledovat se sestrenkama a nasldne se zasmemeje a sykne jakmile jej stouchne loktem* Au.. Sikana budouciho krale trpaslikem! *Smeje se a potom uz sedi vedle ni na jejch miste a musi uznat, ze je pro nej problem se tam nasoukat.* /Takhle nejak se citi sardinky v plechovce? Jen ja nesmrdim... aspon myslim./ *Popichuje ji, ze je od nej maly trpaslik a nasledne se usklibne.* Tady nahore je krasne teplo a jak je v risi trpasliku? nezamrzaji vam tam nudele u nosu? *Zazubi se na ni a jeho hlas je vysoce pobaveny a ma, co delat, aby se nerozcechtal na cele kolo.* To je jedno kolik me je. Ja tu zeleninu proste nesnim a to ani kdyby zmizelo z planety veskete jedlo a brokolice by byla jediny zdroj obzivy. *Zamraci se a potom jen zavrti hlavou.* Ani ty me nedonutis prcu. *Cvrnkne ji lehce do nosu a nasledne ji rekne, co si mylsi o zasnoubeni on a nasledne si poslechne i jeji slova. Kdyz ji rekl o tom, ze je uzasna a ze se jej zastala kdyz mu bylo osm a on rozbil okno na jedne z chiodem, poslechne si jeji slova a zamraci se.* Tohle jsi mi nikdy nerekla. Kdybych vedel, ze ti daji kazani, vzal bych ti na sebe jak to melo byt. *Vydechne.* Omlovam se.. Dodatecne. *Koukne se na ni. Nechtel, aby ona byla potrestana, ale jako maly usopleny princ byl rad, ze on nebyl potrestany a mohl si hrat s ostatnimi detmi. Naledne se bavi o jejich zasnoubenii a posloucha jeji slova hne potom, co rekne on ta svoje. Kouka se na ni s nadzvednutym obocim.* No, asi mas pravdu. Neco na tom bude a pokud bych si mel vybrat s kym byh chtel bt zasnoubeny jen diky upevneni vztahu, byla bys to ty, protoze te znam a z tech princezen ze zahranici a tak mam nejblize k tobe, takze opravdu jsem rad, ze mou zenou budes ty Tess. *Rekne vazne, ale potom vydechne.* Ale stejne kvuli tomuhle nepoznas lasku Tess a to se mi moc nelibi.Chci, abys poznala jake to je milovat nekoho tak, ze z toho pomalu blaznis. * Zasmeje se.* Tak jak je to v tech romantickych filmech a knihach. *Pohledem sklouzne na knihu a nasledne musi vstat a protahnout se.* Takhle nemuzu sedet. je to nepohodlny. * Zamumla a ae opre se o zed a stale Tessu posloucha. Zamraci se, kdyz se bavi o tom, jak by to bylo s detmi.* Tess! Jo, bylo by to divny spat s tebou, kdyz... te znam celej zivot... *Zatrese hlavou.* Musime se o tomhle ted bavit? Budeme na to mit spousty casu, jak tohle vyresime hm? * Rekne, protoze je mu neprijemne o tomhle mluvit s nekym, jako je Tessa. S nekym, koho ma rad jako sestru.* Tess... Jsi pro me dulezita a to nesmirne moc. Po me rodine jsi jedina, koho mam takhle moc rad a ke komu mam takhle blizky vztah. *Poskrabe se na zatylku prez kapuci.* byla jsi dokonce moji prvni pusou, kterou jsem dal holce, ktera neni moje rodina. Tenkrat na vanoce, kdyz mi bylo dvanact mi tvuj tatka rekl, ze kdo stoji pod jmelim, musi si dat pusu a tak jsem te pod nej privedl a dal jsem ti pusu na licko. *Pousmeje se nad tim a nasledne si okasle.* A kdyz jsi zminila to, ze jsem chlap a potrebuju sex, myslis si, ze ty bys jej nepotrebovala? *Zepta se ji a ceka na jeji reakci.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Uličky paláce Empty Tessa Ophelia Schreave

Tue Apr 07, 2020 11:42 pm
*Uchechtne se a zvedne ruce na znamení, že se vzdává.*Dobře, dobře. Než se takhle dohadovat, to raději budu dávat pozor, abych brýle ani čočky nosit nemusela.*Stejně tak nějak tuší, že příště se zase bude snažit teleportovat se do knížky a bude na ni nalepená, ale ona to dělá, aniž by si to uvědomila. Šťouchne jej loktem a po jeho reakci se zasměje.*Já nejsem trpaslík!*Šťouchne jej znovu.*Vaše budoucí Veličenstvo také nic nevydrží.*Odfrkne si naoko naštvaně. Když ji popichuje, že je trpaslík, ona si jej dobírá kvůli výšce taktéž.*Proč nemůžu být vysoká?*Zaúpí.*/Geny táty by se mohly projevit, aspoň v tomhle../Sníš ji.*Založí si ruce na hrdi tvrdohlavě. Brokolice je náhodou dobrá.*Řekne svůj názor, ke kterému se pravděpodobně tak osmdesát procent lidí na planete nepřiklání.*To se teprve uvidí. Víš, že já se nevzdávám.*Ne jenom tak. Potřese pobaveně hlavou, když ji cvrnkne do nosu. Pak začnou probírat jejich zasnoubení a dostanou se k tomu, kdy ona popírá, že by byla úžasná a společně i zavzpomínají na rozbité okno.*Jenom mi řekli, že příště musím dávat pozor.. Takhle zpětně si myslím, že tušili, že to nebyla má vina. Navíc já jsem byla vždy zlatíčko. Nic to nebylo.*Řekne mu.*Prosím tě, kvůli tomuhle se neomlouvej. Je to strašně dávno a byly jsme děti. Každý občas zlobí a dostane menší kázání. *Nemyslí si, že by se za to měl omlouvat. Je to hloupost, na kterou zapomněla. Kdyby ji nezmínil, nevzpomene si asi. Pak řekne, co si o tom jejich zasnoubení myslí ona. Staví se k tou kladněji, přece jen, ona je do něj zamilovaná, i když to on neví. Jasně, že to vidí pozitivněji.*Vidíš.*Řekne s úsměvem. Když řekne, že by si ze všech princezen vybral ji, kdyby si měl vybrat, potěší jí to a na srdci zahřeje. Poslouchá jej a přikývne. */Jenže já už přesně tak někoho miluju a ten někdo sedí vedle mě./To stejné já chci u tebe. Chci, aby ses s někým oženil z lásky a byl šťastný. Stejně jako ta dívka, která by si získala tvé srdce. Ta by byla neskutečně šťastná, protože by získala toho nejmilejšího kluka, kterýho znám.*Pobaveně se na něj zazubí.*Vidíš čáro.*Sleduje jej, jak si stoupá a opírá se o stěnu vedle ní. Pak zmíní i dětí, nebo aspoň jedno, které nejspíše budou muset mít. Ví, že Anglie potřebuje dědice.*Já vím, vím. Proto navrhuju tuhle variantu.. *Přikývne.*Máme dost času no. Ale i tak bychom měli trochu uvažovat, jak to všechno budeme řešit.*Řekne svůj názor, ale to už pak déle nerozvádí.*Já tebe taky, mám ráda./Nemám tě ráda, miluju tě../A po rodičích a bratrech jsi mi nejblíže.*Přitaká. Při vzpomínce na Vánoce se musí usmát. Byla to její první a poslední pusa mimo rodinu, zatím. Ještě ji ani nikdo mimo rodinu nepolíbil na rty. Neměla svůj první polibek. Po jeho dalších slovech zrudne a dlouho nic neříká.*Měl jsi pravdu, nebudeme se tom bavit.. je to divný.*Nechce mu říkat, že ještě s nikým nespala, protože jí to vážně přijde docela trapné. Je jí dvacet a ještě se ani s nikým nepolíbila natož aby bylo něco víc.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce Empty Crystal Bane

Fri May 08, 2020 7:00 pm
*Crystal už byla v paláci nějakou dobu a pracovala tu nějakou tu dobu, jako komorná. Tato práce ji ovšem moc bavila a byla za ní vděčná a také ráda. Ne každému ze šesté kasty se podařilo pracovat v paláci a ona zrovna měla to štěstí, že se jí to podařilo. Jakmile dostala výplatu, většinu peněz posílala domů a sobě nechala jen tolik, kolik bylo opravdu potřeba, více ne. Dnes už dívce služba skončila, tak se rozhodla, že se někam vydá. Převlékla se do lehčích, černých šatů a začala se procházet palácem. Nakonec tato černovláska, s výraznými lícními kostmi se objevila v uličkách paláce, kde slyšela, že jdou krásně vidět západy slunce. A jelikož už bylo kolem osmé večer, a za chvilku se začne stmívat, to znamená, že se blíží právě i ten západ slunce, na který se moc těšila.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Aspen Melchoire-Winston

Fri May 08, 2020 7:43 pm
*Dnes ma konecne po sve denni sichte volno. Tesi se, az bude ve sve komnate, sunda svou uniformu a bude se moci vydt nekam do meste na jedno, nebo dve pivka. Nemsi to prehanet, protoze zitra ma zase denni sluzbu. Takhle to ma do nedele. Potom na tyden volno na ktere se tesi asi nejvoce. Neresi ten fakt, ze jeho matka je sestra kralovny. Pro nej neni kralovska rodina jeho rodinou. Pro nej jsou to lide, kteri jej amstnavaji a nic vic. On nema titul, tak nema za potrebi se nejak k tomu, ze kralovna s kralem jsou jeho teta a stejda. Jest se do sve komnaty v kridle pro zamestnance, projde si jeste ulicky, jestli je vse jak ma bt a nehrozi zasne nebezpeci. Po tom utoku, co byl posledne jou vsichni ve strehu. Kdyz prochazi jednou z ulicek,vsimne si divky, ktea zde je. Vi, ze se jedna o komornou, ale nejak blize ji nezna. Kdyz je kousek od ni, zastavi se a odkasle si.* Je vse v poradku slecno? *Zepta se ji a sleduje ji.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce Empty Crystal Bane

Fri May 08, 2020 8:07 pm
*Nutné je podotknout i to, že Crystal jednou rukou nehýbala, proto teď práce byla obtížnější. Po útoku rebelů, kdy ji kulka trefila lopatku, se jí rána pochopitelně ještě hojila a ona tam měla velký vatový polštářek, který zabraňoval tomu, aby se jí do rány dostala infekce. Trošku ji v ráně brnělo, avšak ona si nikdy nestěžovala a dál si užívala čerstvý vzduch. Ráno zase bude muset brzy vstávat. Je chvíli mimo, avšak poté uslyší, jak někdo na ni promluví. Podívá se strážci přímo do očí a nad jeho otázkou se usměje.* Vše je v pořádku, praporčíku. *Věděla, že je to strážce, avšak znala ho jen příjmením.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Aspen Melchoire-Winston

Fri May 08, 2020 8:25 pm
*Tesi se na to, az bude nit volno. Po tom, co se zde odehralo po poslednim utoku tohle jen vita. Je neskutecne radm ze jeho matka, otec a i sestra jsou v poradku. Jemu se nastesti take nic nestalo, ale mel na male protoze, jej malem tefila kulka, kdyz s jednim koegu pomahali pa lidem do bezpeci. Kulka mu proleela tesne kolem boku, ale nastesti jej minula. Ma na sobe svou uniformu a uz se tesi, az ji ze sebe pro dnesekschodi a oblekne se do seho pohodlneho obleeni a vypadne na chvili z palace a odpocine si, nez bude muset tohle absoluvovat zase zitra. Nez se, ale opravdu vyda do sve komnaty, rozhodne se jeste projit ulicky palace, jestli je vse jak ma a teprve az pak bude moci s klidem odejit. Jde ulickou a ostrazite se diva do kazdeho vyklenku a skulin jestli se nekde neco podezreleho nenachazi, az do doby, nez zagledne kousek od nej mladou divku o ktere jen vi, ze je komornou v palaci. Nikdy s ni nemluvil. On krome sve sestry, matky, otce a kolegu strazcu nemluvi s nikym. Pohledem si divku prohledne a neda mu to, aby se nezeptal, zda je vse v poradku. Poslechne siodpoved na jeji otazku a nakonec jen kyvne hlavou.* Opravdu? Omlouvam se, jestli jsem nejak vlezly, ale potom, co se zde stalo pred nekolika dny se radeji ujistuji, zda jsou lie, ktere potkam v poradku. *Poskravbe se na zatylku.* Vsude ciha nebezpeci a ted uz ne jen v podobe rebelu? ale take neznameho viru. *Odmlci se a koukne se nezname komorne do obliceje.* Citite se dobre, doufam.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce Empty Crystal Bane

Fri May 08, 2020 8:48 pm
*Vlastně peníze posílala jen mamce, protože její otec ji nesnášel. Z jeho strany byla vlastně nechtěná, jelikož její otec William byl zkrátka sobec a žádné dítě nechtěl, ani když mu její mamka Ashley oznámila, že je těhotná. Byla to celkem nepříjemná situace, ne, že ne. Crystal nad tím často přemýšlela, i když se snažila, aby tomu tak nebylo. Myšlenky se jí nejlépe hnaly hlavou, když byla venku, na čerstvém vzduchu a tak se tam přeci jen vydala. Nečekala, že tam někoho potká, ale přeci jen ano a to milého strážce, u kterého ji hned zaujalo, jak se o ní staral. Moc to neznala.* Ano, opravdu jsem v pořádku. A nejste vůbec vlezlý, naopak, je milé, že se staráte. Vím, co se před pár dny stalo, sama jsem byla takovou menší obětí a kulka mne neminula. *Pokrčí s úsměvem jenom ramenem, aby opravdu viděl, že je v pořádku.* O viru jsem něco slyšela. Stále se neví, co to pořádně je? *Podívá se znova na strážce, přesněji do jeho obličeje.* Cítím se skvěle. Kdyby ne, hned to nahlásím, abych nikoho neohrožovala.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Uličky paláce Empty Aspen Melchoire-Winston

Mon May 11, 2020 9:14 pm
*Tesi se, az bude zase ve vsych vecech a zajde se odreagovat. Byl posledni dny v praci i pres casy diky tomu, co se odehralo. Nyni si, ale mensi povyrazeni do mesta zaslouzi. Jakmile perochazi ulickami palace, vsimne si jedne divky o ktere jen vi, ze je v palaci jako komorna, ale jinak ji nezna, protoze se nejak nebavi se zamestnanci palace, krome svych kolegu. Zastavi se nakonec u ni a zajima se, jak se divka citi ohledne toho, ze je zde virus. Kyvne hlavou nad jejimi slovy, dokud si nevsimne, ze byla jednou z obeti zranenych rebely.* To mne morzi, ze jste byla zranena a pevne verim, ze e przy zotavite a budete zase v naprostem poradku. *Pousmeje se jemne. Neni nejak zvykly bavit se s divkami, protoze je skoro porad se strazci, nebo je spis nekde zslezly sam. Jasne maji mezi strazci Kathiku, ale s tou se nebavi.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Uličky paláce Empty Crystal Bane

Mon May 11, 2020 10:02 pm
*Už nemohla ležet, nechtěla mít ještě menší výplatu, než měla. Potřebovala pomáhat mamce alespoň svými penězmi. Proto už dnes pracovala a popravdě, když nemohla hýbat s jednou rukou, byla z práce ještě více vyřízená, než normálně, avšak i tak to zvládla. Když se tolik nadřela, rozhodla se, že si zkrátka někde odpočine, na nějakém hezkém místě. Tím se jí naskytl uličky paláce, to místo bylo známé hlavně svými krásnými západy slunce. To se jí zdálo jako úžasně místo na odpočinek a tak se tam vydala. Nečekala, že se s někým da do řeči, dokud ji neoslovil nějaký strážce.* Nemusí vás to mrzet, jsem přeci jen komorná. *Mile se usměje a kývne hlavou.* Také věřím, že brzy budu v pořádku, děkuji. *Zazubí se a otočí se ke strážci obličejem.* A vy se cítíte dobře? *Zajímá se.*
Sponsored content

Uličky paláce Empty Re: Uličky paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru