Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Nádvoří paláce Empty Nádvoří paláce

on Thu Dec 12, 2019 3:27 pm
Na nádvoří se nachází fontána a několik laviček. Často se zde konají tréninky stráží, ale nejčastěji se zde procházejí dámy.

Nádvoří paláce Klementinum_revove-nadvori-s-kasnou
-LF-
View user profile

Nádvoří paláce Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Tue Dec 31, 2019 8:28 pm
*Za chvilku by sem měl přijet jeho otec, na kterého je strašně naštvaný. Nechápe, jak mohl jen tak odjet. Má svoje povinnosti, ale to by byl schopný přehlédnout. Tady jde hlavně o jeho mámu. Ta si to vyčítá a on pochybuje, že během doby, co byl pryč spala dohromady déle jak pět hodin. Když ji viděl naposled v pracovně vypadala jako zombie. A to ještě chtěli zrušit ten výzkum. Zařídil sám, aby ho zrušit nemohli, protože je začal financovat.*/Najdou lék a vyléčí jí. Máma je jediná osoba, která nás drží jakžtakž pohromadě jako rodinu, bez ní by to bylo v háji./*Na sobě má tmavě modrý oblek, ano vážně má na sobě oblek, skoro zázrak. Teď stojí na schodech na nádvoří a netrpělivě vyhlíží auto, ve kterém má být i jeho otec.*
AndyHoff
View user profile

Nádvoří paláce Empty Brikssi M. Schreave

on Tue Dec 31, 2019 8:43 pm
*Vevnitř už zůstat nedokázala. Sice se sotva drží na nohou, ale šla se projít do zahrady. Na sobě má černé šaty, které jí dřív byly tak akorát a teď na ní doslova visí a vešla by se do nich možná ještě jednou. Nedokáže usnout, když vedle ní neleží Keenan a jíst taky ne. Uvnitř v paláci jí to akorát připomíná, že je Keenan pryč, takže musela ven. Po chvíli chůze se jí ale začíná dost motat hlava. Ví, že je blízko nádvoří, takže zamíří tam, aby si tam mohla sednout na lavičku. Když tam přichází a má už i trochu černo před očima, všimne si, že na nádvoří už někdo je. Po chvilce jí dojde, že je to její nejstarší syn.* Sawe? Co tu děláš? *Zeptá se ho zmateně.* Promiň. Musim si sednout. *Zamumlá potichu, protože už je jí hodně na omdlení a pak dojde k lavičce a posadí se na ní.*
Amokuma
View user profile

Nádvoří paláce Empty Keenan Aaron Matias Schreave

on Tue Dec 31, 2019 9:06 pm
*Potreboval vypnout a hlavne potreboval si vse v hlave usporadat. Vi, ze to s tim Jasperem bylo zle, ale on proste svemu druhorozenemu synovi moc neveri. Neveri tomu, ze by tu holku miloval a prave proto s tin nesouhlasi. To, ze rekl, ze ho zasnoubil bylo jen z duvodu toho, aby videl jeho reakci, protoze potreboval vedet jak zareaguje a jestli s to holkou je jen kvuli tomu, aby ho nezasnoubil. Neckal vask, ze se to takhl zvrtne a jeho vlastni rodina ho bude nenavidet.* /Podelal jsem to , tak jsem neom mohl a ted tomu proste budu muset celit. Jejich nenavisti. Nenavisti mych nejblizssich./ *Nejde svym autem, protoze se cestou zastavil v baru, kde pil, ale neni nejak moc opily jen lehce. Oci ma cervene z toho, jak kouril jednu za druhou. Nejede sam, jede s nim jedna modrovlasa holka, ktera trvala na tom, ze s nim pojede, protoze proste mela obavy, ze by nespis sam nedosel domu.* /Proste se chtela jen kouknout na palac a dostat se k nemu conejbliz. Nic vic.* /Jeho a holka nezajima, protoze jeho zajima jen a jen jedina a to je jeho zena. Auto se zastavi pred branou palace a on vysoupi a podekuje te holce, aby se nereklo a nakonec rekne chlapovi za volanem, by ji odvezl kam si ekne a on sam se vyda po svych s kuframa na nadvori. Malinko se moa a Kouka se pod nohy, vsimne si teprve, ze nejaka dvojce sedi na lavicce az, kdyz zvedne pohled a zamrka.* Zlato? Sawyere? *Rekne a pusti kufr a jde pomalu jejich smerem.*
-LF-
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 9:20 pm
*Čeká, až se přijede táta. Ví, že se dneska vrací a chce si s ním promluvit. Trochu mu vyčíst to všechno, co se stalo kvůli tomu mámě. Akorát se jí přitížilo a on tu měl být, aby jí podpořil, je to přece její manžel.*/Jo a prej že je mnželství krásné.. že se v něm podporují, to tak./*Je naštvanej. SStojí na schodech a netrpělivě čeká, na auto. Uslyší mámu a povzdechne si.*Čekám na tátu. Dneska se vrací.*Řekne jí. Pak se zamračí a je k ní. Sedne si vedle ní na lavičku.*Jsi v pohodě? Nechceš jít raději dovnitř?*Zeptá se jí starostlivě. Chce ji do komnaty odtáhnout, ale zrovna přijede táta.*/Teď chtít odejít asi nebude chtít../*Ušklíbne se a zvedne se z lavičky. Jde svému otci naproti.*Přitížilo se jí.*Spustí hnedka.*A upřímně máš na tom velký podíl ty. Během doby, cos byl pryč prakticky nespala, to je na ní vidět. Strašně zhubla a ty, ten kdo jí slíbil, že tu sní bude jsi jen tak odešel. Vyčítá si to a nenechá si to vymluvit. Jak jsi jí to mohl udělat? Do háje.. *Zakleje.*Doktoři chtěli zrušit výzkum, který jí má pomoci. Víš jakej musela mít strach?*Zeptá se. Snažil se mámu utěšit, ale stejěn si myslí, že jí to nepomohla tak, jako od táty.*Zařídil jsem, aby ho nezrušili. Budeme ho financovat my.
AndyHoff
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 9:34 pm
*Prochází se chvilku zahradou, protože vevnitř jí to až moc připomíná to, že je Keenan pryč. Nedokáže spát, nedokáže jíst, nedokáže vůbec normálně fungovat. Začne se jí dělat špatně, a tak se odebere na nádvoří, kde jsou lavičky a ona si tam bude moct sednout. Dojde tam a všimne si, že je tu Sawyer. Nechápe, co tady dělá a když jí to řekne, překvapeně se zarazí.* Cože? *Dostane ze sebe zaraženě a pak zavrtí hlavou.* Neměl jsi ho nutit se vrátit. *Vydechne. Na víc nemá sílu. Posadí se na lavičku a dá si hlavu do dlaní. Po Sawyerových otázkách zavrtí hlavou a koukne se něj.* Ne. Teď bych tam nedošla. *Odpoví mu a pak se otočí za dost známým hlasem, který uslyší a do očí se jí nahrnou slzy. Nejradši by se zvedla a hned ho utíkala obejmout, ale ví, že když se teď zvedne, omdlí. Sklopí pohled, aby nebylo vidět její tmavé kruhy pod očima, které jsou momentálně zalité slzami a doufá, že se tady nerozbrečí.*
Amokuma
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 10:35 pm
*Vraci se domu a jediny komu to dal vedet byl prave Swyer. Cestou se jeste zastavil v baru a dal si par sklenicek a zakourilsi a nakonec se proste taxikem vydal domu. Zacala s s nim v baru bavit jedna modrovlasa holka, ale jen se s ni bavitl.* /Mohla by byt moje dcera a miluju jen Brikssi i kdyz me ted nejspis nenavidi spolu s myma detma, protoze jsem to kralovsky podelal./ *Tohle je jedine, co mu neustale beha hlavou. Nakonec se vydal do palace taxikem sposlu s tou holkou, ale upimne nevi, co cekala. On ji potom hned poslal zase pryc a sam se vydal na nadvori, aby mohl dovnitr, ale nakonec uvidi dve siluety a po chvilce pona, ze se jedna o jeho nejstasrsiho syna. Sawyer ho ani nepozdravi a hned se do nej pusti. Posloucha ho a nepreusuje ho.* Ahoj synu. Vim, ze jsem se zachoval jako nejvetsi kreten pod suncem a odeel jsem a nechal jsem tady svou manzelku na ktere mi zalezi nejvic na svetea stejne tak i na tobe, Merlii, Edelynne a dokonce i Jasperovi i kdyz je nas vztah nejsis momentalne na bodu mrazu. *Rekne.* Jasper je muj syn, ale bohuzel mu neverim v tom, ze tu slecnu miluje tak jak tvrdi. Ta nevinna holka je jen figurkou v jeho hre, abych ho nezasoubil a overil jsem si to ptave ten den, kdy jsem vse taky podelal s tebou, Merliou. *Koukne se za Swyera a vidi svou manzelku.* A HLAVNE S ZENOU, KTERA JE PRO ME TOU NEJSVATEJSI BYTOSTI, KTERA KDY KRACELA PO PLANETE zMI. *pOTOM SE ROZEJDE K NI A KLEKNE SI NA ZEM PRED NI.* zACHOVAL JSEM SE JAKO IDIOT A NEJVETSI OMLUVU DLUZIM TOBE, PROTOZE TIM, ZE JSEM ODESEL JSEM TE NECHAL SAMOTNOU A PORUSIL JSEM TAK SVUJ SLIB KTERY JSEM TI DAL A TO, ZE TE NEOPUSTI, NE TED. *Rekne ji a pohladi jemne jeji tvar.* Zklamal jsem tebe a to je pro me ten nejvetsi trest ze vsech. *Potom koukne na Sawyera.* Klidne me nenavid, potoze si to pravem zaslouzim. Nechoval jsem se dobre jako otec a musel jsem proste na par dni zmizet. *Potom se kouka jak na Brikssi tak na Sawyera.* Selhal jsem jako otec, manzel tak i jako kral.
-LF-
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 10:50 pm
*Když vidí svou mámu, starossltivě nakrčí obočí.*/Vypadá ještě hůř jak v pracovně../*Je rád, že se dneska vrátí táta, ale to jen kvůli tomu, že ho potřebuje máma. Sám neví, jak se k němu má teď chovat. Nezachoval se správně, ale to asi ani on a Jasper a nebo Merliah, to přehnali. Neměli tak vyjet, asi. Mamčina slova o tom, jak ho neměl nutit se vrátit, ani nekomentuje. Sedne si vedle mámy a zeptá se, jak je na tom. Nejradši by ji odtáhnul dovnitř, aby mohla odpočívat. Povzdechne si.*Pomohl bych ti.*Nabídne se. Ale přijede jeho otec, kterému jde hnedka naproti. Bez pozdravu do něj hnedka spustí, jak je na tom máma a jeho manželka, o kterou si dělá starosti. Když domluví, založí si ruce na hrudi a poslouchá ho. Když zmíní Jaspera a tu holku, mlčí, dokud k tomu neřekne všechno.*Možná, kdybys mu nehrozil tím zasnoubením, nechoval by se tak. A co ty víš? Možná to myslí vážně. Podle mě si ta holka musí být vědomá toho, jaký Jasper je a jestli to chce risknout, tak ať. A třeba ji pořád miluje.*Pokrčí rameny. Pak sleduje tátu, jak si kleká před mámu a mlčí. Ví, že si potřebují vyříkat i spolu hodně věcí. Mlčí i když ho vyzve, ať ho klidně nenávidí.*/Jo, to z částí dělám, díky za to, že mi to povolíš./*Řekne ironicky v duchu.*Jako král si neselhal.*S tou jedinou věcí, kterou řekl nesouhlasí.*
AndyHoff
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 11:04 pm
*Sice se jí Sawyer nabídne, že by jí pomohl dovnitř, ale zrovna v tu chvíli se vrátí Keenan. Nejradši by se zvedla a běžela k němu, aby ho mohla obejmout. Moc dobře ale ví, že kdyby se teď zvedla, asi by omdlela. Nechá Sawyera, ať se vypovídá, i když s ním nesouhlasí a nejradši by ho zastavila, ale nemá na to sílu. Pak už je Keenan před ní. Podívá se na něj a po tváři jí steče jedna slza. Opře se do tváří do jeho ruky, když jí pohladí po tváři a po jeho dalších slovech zavrtí hlavou.* Neselhal. Ani v jednom ohledu. *Šeptne a pak ho obejme a nechá po tvářích stéct pár dalších slz.* Jsem ráda, že jsi zpátky. *Řekne mu potichu. Pak se od něj odtáhne a sklopí pohled.* Promiň za to, kolik starostí jsem ti způsobila. Pochopila bych, kdybys chtěl mít už klid a nevrátil se. *Celou tu dobu, co byl pryč se snažila sžít s tou myšlenkou, že už se nevrátí a že je to jenom její chyba a to jí ubíjelo snad nejvíc ze všeho.*
Amokuma
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 11:27 pm
*jakmile je na nadvori je u nej hned jeho syn a on si poslechne jeho slova a necha jej domluvit a potom je on ten, kdo mu na tohle odpovi poslechne si jheho dalsi slova a nakloni hlavu na stranu.* Uprimne veris, ze tu holcinu miluje opravdu uprimne? Prestavil nam ji ted red selekci, nikdy driv jsme ho s ni nevideli a to ona zije taky pod tohle strechou. *Mluvi.* Udelal si z palace eco jako hodinovej hotel a to se mi vubc nelibi. *Usklibne se.* Mam Jaspera rad svym zpusobem, ale neduveruju mu v tom, ze by tu slecnu tolik miloval a nechci, aby ji zlomil srdce. *Porom pokrci rameny.* Pokud se ta holcina chce dobrovolne nicit tim vedomim, ze vi, ze jakmile nni s ni je evidentne s jinyma, pak je to uz jeji vec, ale je mi ji uprimne lt. Pochybuji, ze se v tomhle ohledu Jasper nekdy zmeni a mrzi me to, protoze, kdyby nepil, mel bych k nemu o hodne vetsi dueru. Rad ho mám, ale neduveruji mu hlavne v tom s tou holkou. *Rekne mu, jak bohuzel vnima sveho druheho syna a uprimne o to mrzi. Potom uz je u sve zeny, kterou pohlasi po tvari a citi na ruce jeji slzy a nici ho to.* Neprestanu si vcitat, ze jsem te tady takhle nechal. *Vyechne.* Udelam vse proto, aby v tom vyzkumu pkracovali dal. Nedovolim, abys takhle trpela. *Rekne ji a potom si poslechne jeji slova a zakroui hlavou.* Milacku, tohle jsem od tebe slysel naposledy. Ty jsi mi nikdy starosti nepridelavala rozumis? Ty jsi moje vsechno Ty jsi mi dala to nejcennejsi na svete. Svou lasku a dala jsi mi nase ctyri potomky. Ty jsi to prvni na, co si vzpomenu, kdr slysim rodina. *Rikaji a potom ji polibi na klouby prstu.* Uz nikdy te nechci zklamat. /Vim, ze u deti jsem nejspis uz selhal a z nikdy na me nebudou koukat tak, jak name koukalia nejspis pro ne uz nebudu otem./ Miluji te a udelam vsechno proto, abys byla stastna Levandulko. *Zasepta a nejradsi by si sam zbicoval zada a nasypal do ran sul.* /I tak by to bylo jeste malo za to, ze jsem takhle znicil rodinu a nechal zhorsit zdravotni stav sve zeny. Nenavidim se za to./
-LF-
View user profile

on Tue Dec 31, 2019 11:33 pm
*Začne se se svým otcem bavit o Jasperovi. Pozorně ho poslouchá a na jedu stranu s ním i souhlasí.*Já nevím, neříkám, že jí neublíží.. Ale mmluvil jsem s ním a podle mě mu na ní záleží. Nevím jak moc, ale aspoň trochu taky. Víc, než mu záleží na mě určitě.*Pokrčí rameny.*A chci mu dát ještě poslední šanci. Třeba ho ta holka změní a jestli ne, aspoň budu vědět stoprocentně, že se mu věřit nedá.*/A až se stanu králem, zbavím ho titulu a udělám z něj druhého. Bude muset makat, aby se uživil. Nebude si tak moc užívat./*Pak stojí odpodál a sleduje svoje rodiče. Ví, ež si potřebují promluvit, tak se do toho nemíchá.*
AndyHoff
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 1:30 pm
Nic si vyčítat nemusíš. Nenechal jsi mě tady. Potřeboval sis taky odpočinout. *Namítne a když pak zmíní výzkum, tázavě koukne na Sawyera.* Lásko, ani to že v tom výzkumu budou pokračovat neznamená, že to stihnou. *Namítne se sklopeným pohledem a pak ho obejme a následně se mu omluví za to, že mu přidělávala starosti. Po jeho odpovědi se na něj dojatě pousměje.* Nikdy jsi mě nezklamal. *Zavrtí hlavou a chytne ho za ruku.* Slyšíš? Nikdy jsi mě nezklamal. Nemysli si to. *Pousměje se na něj, když jí osloví Levandulko.* Jsem šťastná. *Vydechne.* Mám tebe a naše čtyři děti. Víc si přát nemůžu. *Pohladí ho jemně po tváři a pak si ho k sobě přitáhne a políbí ho.*
Amokuma
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 2:16 pm
*Kouka se na Sawyera a potom jen pokrci rameny.* Myslim, ze uz se nejak nebudu vmesovat do too, co Jasper dela. Konec koncu jeho chovani mu nakonec karma vrati. *Potom jen vydechne.* Jen mne mrzi, ze jeho chovani vrha spatne svetlo i na nasi rodinu. *Potom se koukne na Brikssi a vibec se mu nelibi, jak vypada a vi, ze je to jeho vina, ze se nachazi v tomhle stavu. Jde k ni a klekne si pred ni a zacne si ypat popel na hlavu.* Mel jsem zustat a byt tobe na blizku milacku, ale slibuji, ze se od tebe nehnu a klidne si zaridim mensi pracovnu i vedle naseho pokoje jen abych ti byl na blizku. *Rekne ji a pohladi jeji tvar a usmeje se na svou manzelku a zrovna v ten moment se na nadvor obevi akuto, ktere nechal na miste kde byl a zaridil, aby mu jej nekdo dovezl. Poslechne si slova sve zeny a pousmeeje se.* Tohle si neprestanu jen tak vycitat, protoze diky me jsi na tom hre a ohledne toho vyzkumu, postaram se o to, aby se vse urychlilo. Udelam vse proto, abys byla zase ta zena do ktere jsem se pred lety zamiloval u jezitrka. *Pousmeje se.* Miluji te a chci aby jsi byla stastna. *Pousmeje se na ni a potom se necha polibit a polibek prodlouzi, dokud se nepotrebuje nadechnout.* neco jsem ti privezl lasko moje. *Zasepta a nakonec se zvedne a jde k autu a podekuje ridici a nasledne otevze kufr auta a z nej vytahne kosik a potom jde zase ke sve zene a klekne si k ni. V kosiku je deka, ktera se pohne a ozve se zaknuceni.* Je to fenka Huskyho. Jmeno je na tobe.
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 2:22 pm
Jo, to je asi pravda.*Uzná. To, že jeho chování vrhá špatný stín i na jejich rodinu nekomentuje.*/To i moje../*Nechává prostor svým rodičům a přemýšlí o svém bratrovi. Radil by mu, aby to s tou dívkou myslel vážně, protože jestli zjistí, že ne, ví co udělá.*/No, udělám to, až se stanu králem, ale teď už na něj taky nebudu nějak milej.. Pokud by Jasper udělal tohle, nebyl by pro něj už bratrem, jen hajzlem. Taky si užívá, ale všechno má své meze. Přijede auto a on nadzvedne obočí. Pak se jen pousměje, poprvý od toho rodinného setkání v pracovně.*/Měl bych jít.. Stejně si mě nevšímají a lepší bude jim nechat soukromí./*Pomyslí si.*
AndyHoff
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 2:42 pm
To nemusíš. Nemusíš u mě být pořád. Musíš si taky odpočinout. *Namítne a ani si nevšimne, že sem přijelo nějaké auto. Je pro ní důležité, že je tady teď Keenan a nic jiného nevnímá.* Jsem v pořádku. Nic si nevyčítej, prosím. *Stiskne mu ruku.* Jsem šťastná. Jsi tady, takže mi nic nechybí a já šťastná jsem. *Usměje se na něj a pak ho políbí a pousměje se, když polibek prodlouží.* Cože? *Zeptá se zmateně a pak ho sleduje, jak jde k autu a jakmile ho vidí s košíkem, vzpomene si na to, jak jí dal Ashera. Tenhle její psí miláček už ale bohužel nežije. Keenan jí pak košík podá a ona uvidí deku a uslyší zakňučení. Nadšeně rozevře oči a koukne se na něj.* Keenane.. *Vydechne a vyndá fenku z košíku. Šťastně a široce se po dlouhé době usměje a hned si k sobě pejska přivine a začne ho drbat na bradě.* Ahoj. *Usměje se na ní a přemýšlí o jméně.* Bude to Avaya. *Vybere fence jméno a pak se koukne na Keenana.* Děkuju. *Políbí ho s úsměvem.*
Amokuma
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 3:16 pm
Pro me bude odpocinek ten, ze budu vedet, ze tobe nicnechybi a nic se nezhorsuje a ze jsi mi stal na blizku. *Pousmeje se na ni.* Chybela jsi mi. vy vsichni a dokonce i Jsperovy prudive poznamky. *Rekne nakonec a potom se usmeje.* Fajn, nebudu si nic vycitat. /Aspon ne nahlas./ *Jakmile jej jeh manzelka polibi, polibek ji vrati a nakonec ji zasepta, ze pro ni neco ma a nasledne se odebere k autu, ktere mu provezli a z kufru auta vezme kosik a s nimdojde az k Bikssi. Vi jak moc ji Asher chybi a tak doufa, ze tahle mala lecna ji ho aspon malinko nahradi. Pousmeje se kdyz vidi eji usmevavy oblicej.* /Od ed se bude jen usmivat. Slibuju./ Krasne jmeno milacku. *Pousmeje se a sam pohladi fenku po hlave.* Vitej v nasi rodine Avayo. *Reke a svou zenu polibi.* Nedekuj mi, to ja dekuji tobe a ze mam za hodne. *Pousmeje se na ni a potom se koukne na Sawyera.* Tvuj darek dorazi za nekolik hodin a veim, ze joj plne ocenis. Vim jak milujes motoeky a tahle, co ti privezou je jedinecny kousek, protoze ta je jen jedna. Ciste original. Byla navrzena ciste pro tebe. *Rekne mu.* Mel jsi ji dostat ke svym devatenactinam, ale vyroba byla preci jen narocna, takze ji dostanes ted. Ber to jako opozdeny darek k vanocim. *Rekne smerem k Sawyerovi.* V aute mam darky jak pro Edelynne a Liu, tak pro Jaspera, i kdyz je mi jasne, ze ten mi to omlati o hlavu, ale je to muj syn, moje dite. *Vydechne a potom se koukne na Brikssi.* A ty milacku jdes spat dobre? *Postavi se a vezme stene a da jej do kosiku.* Vezmes ji Sawyere? Prosim? *Koukne na sveho syna a poom vezme Brikssi do nauce.* Nehnu se od tebe celou noc. Slibuji. *Zasepta a nese ji z nadvori pryc. Cestou rekne sluzebnictvu, aby se postarali o darky pro zvyle deti a dinesli mu je do komnaty.* /Osobne jim je dodam do pokoju./ *Brikssi nese do jejich loznice a jakmile tam jsou polozi ji opatrne na postel a polibi ji na celo.* Odpocin si. *Rekne a potom jse za Sawyerem a vezme si od nej kosik se stenetem.* Dekuji za to, ze jsi to tady zvladl. Urcite jsi to zladl dokonale. *Rekne s usmevem.* Promluvime sizitra. Taky si odpocin. Do Zacatku Selekce mas volno od svych povinnosti. *Rekne a potom se vrati za svou zenou, protoze ji nechce nechat ani na chvilku samotnou.*
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 3:23 pm
*Nechává svým rodičům prostor a když máma vytáhne z košíku štěně, pousměje se a chce se vydat pryč, protože nemá důvod tam být, ale jeho otec ho zarazí. Nadzvedne obočí, když zmíní, že má pro něj dárek.*Páni.. Díky.*Je překvapený. Stojí tam a pak přikývne a vezme fenku.*/Je roztomilá./*Podrbe ji za ušima. Počká, dokud si ji otec zase nevezme.*Jo, nemáš zač..*Řekne spíše nuceně.*Nepotřebuju volno, nechci ho, ale díky./Já před svýma povinostma už utíkat nebudu, jak ty./*Tuto poznámku spolkne. Ví, že se jeho otec snaží a snaží se to nebojkotovat, ale jde to jen stěží. Pak se vydá rychle k sobě do komnaty.*
AndyHoff
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 3:40 pm
Vždycky ti budu na blízku. *Stiskne mu ruku a pak se pousměje.* Ty nám taky. *Je ráda, že si to Keenan nebude vyčítat. I když moc dobře ví, že jí tím jenom uklidňuje a v hlavě si to bude vyčítat pořád. Zná ho už dost dobře. Políbí ho a pak se překvapeně usměje, když zmíní, že pro ní něco má. Pak už má v ruce košík se štěnětem. Vybere jí jméno Avaya a pak jí s úsměvem podrbe na bradě.* Mám ti taky za co děkovat. Dáváš mi toho hodně. *Usměje se na něj a pak poslouchá jeho slova k Sawyerovi a usměje se.* Určitě neomlátí. *Zavrtí hlavou a pak se pousměje.* Asi nemám moc za výběr. *Uchechtne se potichu a pak se pomalu postaví, i když se jí pořád motá hlava. Neví, jak se dostane do komnaty, ale Keenan to za ní vyřeší tím, že jí vezme do náručí. Přitulí se k němu a pomalu usíná, když jí nese do komnaty. Celou dobu, co byl pryč, skoro nespala, takže teď spí prakticky už po cestě. Ani neví, jak se dostala do komnaty, protože v tu dobu už dávno spí.*
View user profile

Nádvoří paláce Empty Matthew L. Castel

on Sun Jan 19, 2020 9:32 am
*Loudavým krokem se dopracuje z komnaty až na nádvoří. Jde na něm vidět, že se nevyspal. On totiž poslední noc nespal vůbec. Má neupravené vlasy, nevyžehlenou bílou košili která je zastrčená do hnědých látkových kalhot a obuví mu jsou hnědobílé tenisky.* /Jestli je to pravda... Já to nechápu! Proč mi tohle táta musí dělat. Kdyby znal pravdu, tss... Jestli fakt přijede, tak se zabiju, nebo odjedu z paláce. To bude lepší. Protože já ho tady fakt nesnesu.../ *Nahodí otrávený výraz a udělá pár kroků dál. Následně se posadí na jednu nízkou zídku, dá si nohu přes nohu a začne přemýšlet o tom, jak vyřeší příjezd nechtěné osoby.* /Měl zůstat tam kde byl. Vím, že to neměl v životě jednoduchý, ale já ho tady nechci ani vidět. Byl jsem rád že jsem ho tři roky nepotkal.../
AndyHoff
View user profile

Nádvoří paláce Empty Zoella A. Martines

on Sun Jan 19, 2020 9:40 am
*Dneska nemá moc náladu na společnost. Vlastně má náladu na to být sama a skládat písničky. Vždycky se jí nejlépe skládalo venku na čerstvém vzduchu a zvlášť v paláci, kde jsou venkovní prostory naprosto dokonalé a okouzlující. S blokem v ruce se vydá do zahrad, kde se na chvíli posadí pod strom a napíše pár slok, než se rozhodne, že je čas se vydat na jiné místo, a tak se zvedne a míří dál. Dostane se až na nádvoří, kde si všimne Matthewa.* Ahoj. *Pozdraví ho a zarazí se nad tím, jak vypadá.* Jsi v pořádku? *Zeptá se ho starostlivě.*
View user profile

on Sun Jan 19, 2020 9:44 am
*Chvíli tam jen tak sedí a přemýšlí nad tím vším, než příjde Zoe. Tu okamžitě pozdraví a začne si upravovat vlasy a tak, nechce před ní vypadat jako zoufalej idiot.* A-ahoj Zoe! No, jak jen to říct... Ale jo, dejme tomu, že jsem v pořádku. *Pokýve hlavou.* A co ty? Jak se máš? /Docela náhoda že jsme se tady potkali. Aspoň přestanu přemýšlet nad tím, co se stane, když zítra nebo ještě dneska ten idiot fakt přijede na palác!.. Ne, prostě se to nestane, buď v klidu Matte. Jen nevím, co budu dělat, když se mě bude vyptávat na to, co se děje. Asi jí budu muset lhát./ *Vstane a posune se přímo před ní, tak, aby si byli v úrovni očí, když spolu mluví.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 19, 2020 9:51 am
*Dojde na nádvoří, kde si všimne Matthewa, který rozhodně nevypadá jako nejšťastnější a nejvyspalejší člověk na zemi. Zeptá se ho starostlivě co se děje a po jeho odpovědi přimhouří oči.* /Jasně. V pořádku. To vidim./ Nejsem slepá, Matte. Mě to můžeš říct, vyslechnu tě. *Řekne mu a pak se pousměje a pokrčí rameny.* Nic zvláštního. Chvíli jsem skládala a tak. *Odpoví mu a u toho se pousměje.*
View user profile

on Sun Jan 19, 2020 9:55 am
/Mám jí to říct?.. Tak jenom obecně.../ No, prostě má zřejmě přijet jedna osoba, jeden můj starý známý, kterýho prostě nechci vidět. Přijel stejně jako já kvůli tomu, že nechce pro mého otce pracovat na dálku ale stane se zde jeho tajemníkem. Ale já ho tady prostě nechci a je mi jasný, že první co tady bude hledat, jsem já. *Stručně jí vysvětlí své obavy a pohoupne rameny.* Skládala? Tak to tě asi ruším, co? Jestli jo, tak se omlouvám. *Preventivně se omluví a posadí se spátky na zídku, na které seděl před tím než přišla.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 19, 2020 10:07 am
*Poslechne si, co se děje a pak soucitně přikývne.* To je mi líto. Palác je ale dost velkej. Třeba se ti podaří mu vyhýbat. *Snaží se mu nějak pomoct a pak mu řekne, že tady skládala.*Ne, nerušíš, v pohodě. Vždyť jsi tu byl první. *Usměje se a pak si sedne vedle něj.* Hele, ať je ten, kdo sem přijede kdokoli a ať sis s nim zažil cokoli, dopadne ti dobře. Tady se ti bude dařit se mu vyhýbat. Nebuď z toho zbytečně vystresovanej.
View user profile

on Mon Jan 20, 2020 7:48 pm
Nemusí ti to být líto, Zoe. Ale díky. *Upřímně jí vyjádří svůj vděk.* /Kdyby ho jen znala, neřekla by, že to dopadne dobře. Já budu prostě věřit v to, že ne-při-je-de!/ No, tak snad. Bohužel, nestresovat se ze zbytečností není moje nejsilnější stránka. *Pousměje se.* /Já na to ale nedokážu nemyslet. On určitě příjde a bude to horší, než si jen dokážu představit! Ne, ne! Prostě ne./ *Poměrně hlasitě vzdechne a zahledí se do země.*
Sponsored content

Nádvoří paláce Empty Re: Nádvoří paláce

Back to top