Go down
AndyHoff
View user profile

Nádvoří paláce - Page 3 Empty Jonas Z. Horn

on Sat Feb 01, 2020 5:20 pm
*Pobaveně se zasměje, když sleduje, jak se směje ona. Je jí vděčný, že mu dokázala zvednout náladu. Pak jí neústupně vysvětlí, že prostě musí spát. Starší bratr se v něm nezapře. A je jedno, že Vic není jeho sestra. Zná jí prakticky celý život a je pro něj důležitá.* Většinou? Vic.. Tvoje tělo potřebuje obojí. Jak pravidelný spánek, tak pravidelné jídlo. *Zamračí se starostlivě a pak jí řekne, aby mu slíbila, že se dneska v noci pořádně vyspí, jinak si jí pohlídá.* Fajn. Tak si postavím židli k tvojí posteli a budu hlídat. *Rozhodne a pak se pousměje.* Doufám v to. *Řekne stejně tiše jako ona a pak se podívá ze své obvázané ruky do jejích očí.* Ne? A co mi teda sluší? *Zeptá se jí s úsměvem a lehce se opře hlavou do její ruky. Sleduje její oči a jakmile dá svojí ruku z jeho tváře, chytne jí do své ruky a prsty jí po ní pohladí.*
LittlePrincess
View user profile

Nádvoří paláce - Page 3 Empty Victoria G. Anmairer

on Sat Feb 01, 2020 5:38 pm
*Zvednou náladu někomu, je pro ní maličkost, zvlášť když danou osobu zná...v podstatě celý svůj život. Skoro jakoby patřila do jejich rodiny, s vyjímkou toho, že nemusí poslouchat jejich děsného otce.* Ale však já přece jím, náhodou se klidně můžeš zeptat chůvy, nosí mi jídlo na pokoj.*Vyjíkne vážně a povzdychne si, možná občas jedla míň než je třeba, ale minimálně tři jídla za den do sebe dokáže dostat nějakým zázrakem skoro pokaždé. Občas prostě nemá chuť k jídlu,  záleží na činnosti co daný  den dělá. Nakloní hlavu na stranu a vykulí oči.* Myslím, že se budeš akorát tak nudit, neboo! Tě můžu naučit vyšívat.*Poví se smíchem a pokývne hlavou, skoro si to už začne představovat. * Určitě.*Ujistí ho ještě s tím, že se zarazí a s úsměvem se na něj zadívá.*Když se usmíváš, je to...uklidňující.*Skousne si spodní ret. Přičemž v momentě co se dotkne její ruky, se nepatrně zachvěje. Nedělal to, běžně se jí přece nedotýkal. Navíc už se stmívalo, a to znamená, cesta do jejího pokoje. Několikrát zamrká, než skloní pohled, nedokáže na něj koukat tak dlouho, není zvyklá, koukat se mu do očí.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 5:58 pm
Dobře, zeptám se jí. *Přikývne a pobaveně se usměje nad tím, jak to vyjíkla. Pak rozhodne, že si dneska pohlídá jestli usne a bude sedět u ní v komnatě.* Vyšívat, jo? Si propíchám ruce jehlama. *Zasměje se.* Nic mě učit nebudeš, protože budeš spát, Vic. *Uchechtne se a potřese u toho hlavou. Pak se na ní vděčně pousměje, když ho ujišťuje, že se Charity určitě vrátí a nakonec se jí zeptá, co mu tedy sluší, když vztek ne.* Jsem rád, že ti můj úsměv připadá uklidňující. *Usměje se na ní.* Mě zase připadá uklidňující trávit čas s tebou. *Řekne jí a pak jí jemně pohladí po ruce, kterou ho předtím ona hladila po tváři. Možná se jí běžně nedotýkal, ale teď mu to přišlo naprosto přirozené. Možná to bylo těmi všemi emocemi. Nebo tím, že si až teď uvědomil, že ho k ní něco táhne. Když sklopí pohled, jemně chytne její bradu a nadzvedne jí hlavu, aby se na něj podívala.* Děkuju. Za všechno. *Řekne jí potichu a pak se k ní skloní a rychle a jemně natiskne svoje rty na její tvář. Všimne si, že se začalo stmívat a opravdu chce, aby se dneska pořádně vyspala.* Můžu tě doprovodit do komnaty a dohlédnout na to, že se pořádně vyspíš? *Zeptá se jí s úsměvem.*
LittlePrincess
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 6:29 pm
*Při jeho slovech se zadívá na své ruce a skousne si ret.*Myslím, že bychom na tom byli podobně.*Zaculí se a ruce mu krátce ukáže, ona ale nemůže za to jak je nemotorná, občas jí to hold více než nejde.*Ale aspoň mě nejdřív nechej, vyčistit a převázat tu ruku.*Zamumlá o něco vážně a pokývne, tohle pro ní je důležité, může se mu tam dostat infekce a mohl to mít zdaleka horší. Vyslechne si jeho slova a tím také dokáže, aby se na ní znovu usmíval. Úsměv mu více než ráda oplatí.*To abych ti připomněla, když si zase budeš stěžovat.*Zaculí se nad tím co řekl a myslí to naprosto vážně. Je u něj zvyklá na daleko jiný způsob zacházení a tohle, jakoby ho najednou někdo vyměnil za několikanásobně hodnější verzi jeho samotného. Nahodí nechápavý pohled, neví proč jí teď děkuje, čím si to zaslouží. Přitom co se dotkne její tváře. Je jí jasně, že se zbarvil její obličej do červené. Vypadá více než zmateně. Několikrát zamrká, jestli se jí to vážně nezdá a upře na něj oči.*Pokud o to tak moc stojíš, a odneseš mě tam.*Odpoví s úsměvem a nakloní hlavu, sice není těžká, ale s tou rukou to mohl mít obtížnější, proto to také řekne.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 8:06 pm
*Prohlédne si krátce její ruce a potřese nad tím krátce hlavou. Pak se podívá na svou obvázanou ruku a přikývne.* Dobře. *Souhlasí nakonec s tím, že mu vyčistí ruku. Usměje se na ní a řekne jí, že ho uklidňuje její přítomnost, což je pravda.* Neplánuju si stěžovat, neboj. *Zasměje se a pak jí poděkuje za všechno, co pro něj udělala. A nebylo toho málo. Jenom dneska ho uklidnila, zvedla mu náladu, obvázala ruku a jednoduše tu pro něj byla. Potom, co jí poděkuje jí jemně políbí na tvář. V tu chvíli mu to připadá správné a až potom mu dojde, že se ani nezamyslel nad tím, jaká by mohla být její reakce. Vidí její zmatení, tak sklopí pohled a nervózně se pousměje.* Promiň. Nechtěl jsem tě nějak ... *Hledá chvíli ten správný výraz, ale pak mu dojde, že ho asi nenajde.* Prostě mi to připadá správný. *Vysvětlí potom potichu a pak se jí zeptá, jestli jí může odvést do komnaty a dohlédnout na to, aby se vyspala. Všiml si, že už se stmívá. Po její odpovědi se na ní pobaveně podívá a nadzvedne obočí. Chvíli na ní kouká a zjišťuje, jestli to myslí vážně a pak pokrčí ramenem a vezme jí do náručí.* Jak si přeješ. *Odpoví jí s úsměvem a s ní v náručí se vydá směrem k její komnatě.
LittlePrincess
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 8:18 pm
*Její obličej se náhled rozzáří, když jí dovolí ošetřit mu ruku pořádně, aspoň o něco momentálně stál, její pozornost, kterou má.*Budu si to pamatovat.*Mrkne na něj a pousměje se, jistě že ano. Taková slova neříká jen tak  a ona si je prostě pamatovat musí, aby je pak vytáhla kdyby jí provedl nějakou další lumpárnu. Připadá jí samozřejmé mu pomáhat, ani jednoho ze sourozenců tu nemá a tak je tu ona. Sice nemůže nahradit Tobiase, nebo snad Charity, ale to málo dokáže taky. Všimne si jak sklonil pohled, nezamlouvá se jí to skoro okamžitě. Proto ho lehce štouchne do tváře, aby se zase usmál.*Nemusíš se omlouvat.*Vydá ze sebe nakonec a zavrtí lehce hlavou, chápe jak tohle myslí, proto ho ušetří hledání slova, které mohl říct. Je to příliš obtížné. Svou odpověď na jeho otázku myslí více než vážně, proto se taky pobaveně usmívá. Když jí vezme do náruče, vypískne.* Hlavně opatrně.*Zamumlá se smíchem a chytí se ho kolem krku, přitom termosku položí nejdřív tak, aby nespadla nikam.*
Sponsored content

Nádvoří paláce - Page 3 Empty Re: Nádvoří paláce

Back to top