Go down
AndyHoff
View user profile

Venkovní bazén - Page 2 Empty Alexei N. Vasiljev

on Mon Feb 10, 2020 2:25 pm
Štěstí v myšlení... *Zopakuje její slova a nakloní hlavu na stranu.* Takovouhle formulaci slyším prvně. *Docela ho zaujalo, jak je tahle blondýnka schopná pojmout věci.* Co je na Belgii tak špatný? *Zeptá se jí trochu nechápavě a zvědavě. Zajímá ho, proč jí tolik jde o to, nebýt princeznou v Belgii. Už se setkal s lidmi, kterým titul nevoněl kvůli pozornosti nebo povinnostem, ale s tímhle ne.* Já zimu miluju. *Pokrčí rameny a pak se na ní zazubí.* Radši to nezkoušej, protože medvěd se snadno naštve a pak neví co dělá. *Varuje jí. Výbušnost zdědil po otci.* Jo, jsme taková normální ruská rodinka. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak jí nabídne ochutnávku ze svých zásob pod podmínkou, že bude mlčet.* Koukám, že nebudeš takovej andílek, jak na první pohled působíš, co? *Uchechtne se a nakloní hlavu mírně na stranu zatímco si jí prohlíží.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Venkovní bazén - Page 2 Empty Winnie J. de Croy- Solre

on Mon Feb 10, 2020 2:51 pm
Jo, štěstí v myšlení. *Zopakuje to znovu a protočí pobaveně očima.* Jo, já asi taky. Ale pochybuji že ty největší moudra nevznikla jen tak z ničeho nic jako tohle moje moudro. *Pokrčí rameny. Když se ji zeptá na Belgii, povzdechne si, přičemž si prohrábne mokré vlasy.* Co je na Belgii tak špatný? Hm, třeba král, který mě od srdce nenávidí. To, že mi tam nějací povstalci zabili rodiče. Člověk si tam taky nemůže žít jak chce, aniž by ho na každým kroku někdo sledoval a utéct nemůže napořád. Jo a jako třešnička na dortu dohodnutý zásnuby s Holanďanem, protože můj milovaný strýček nenavidí holanďany i mě. *Zavrčí a jen pomalinku vrtí hlavou. Od malička si přeje vyrůstat tady, jelikož kdyby vyrůstala tady, její rodiče ještě žijí.* Říkám, lední medvěd. *Zamumlá s pohledem zabodnutým někam vedle něj do vody.* Ale jednoho naštvaného medvěda zvládnu. *Teď už pohled zvedne a zazubí se na něj.* Proč myslíš? *Připlave blíže k někomu s laškovným výrazem v obličeji.*
AndyHoff
View user profile

Venkovní bazén - Page 2 Empty Alexei N. Vasiljev

on Thu Feb 13, 2020 1:36 pm
Pravda. *Uchechtne se a přikývne. Pak ho zaujme, jak nemá ráda svojí zemi. Většinou potkává lidi, kteří nemají rádi svůj titul. Tohle se mu snad ani jednou ještě nestalo. Poslouchá její odpověď a pak přikývne a v jeho očích je vidět soucit.* To je mi líto. S povstalci mám taky zkušenost. Ne teda takovou, jako ty. Já nemohl přibližně do patnácti let opustit prostory paláce. Bylo to moc riskantní. *Řekne jí svou zkušenost s povstalci.* Nedá se toho zasnoubení nějak zbavit? Občas se dá najít nějaká skulinka. *Zkonstatuje.* A kdyby se zrušilo zasnoubení, mohla bys cestovat, jak bys chtěla. Nemusíš zůstávat v Belgii, ne? *Zeptá se jí.* Nebo můžeš doufat, že ti to zasnoubení vyjde. Moje sestra byla taky naštvaná a podle toho, co jsem naposledy viděl je teď spokojená. *Pokrčí rameny. Má v plánu si s Lucyou promluvit, aby věděl jak je na tom doopravdy.* Víš, že medvědi jsou hodně nebezpečný? Obzvlášť ti, který vytočíš? *Nadzvedne obočí a schválně pak přimhouří oči a vydá se pomalu k ní.* Jakmile tě označí za svou kořist, zastaví je jenom jejich vlastní smrt. Nevypadají na to, ale jsou hodně rychlý a vysocí. Když tě doběhnou, prakticky víš, že jsi mrtvá. Skočí na tebe, zalehnou tě a rozcupují tě na kousky. *Zastaví se přímo přes ní a lehce jí odhrne jeden pramínek vlasů za ucho.* Takže se nevyplatí je štvát a myslet si, že to zvládnu. *Spustí ruku a pousměje se. Pak se uchechtne a nakloní hlavu na stranu.* Tvůj styl řeči, pohybu. Přiznání že jsi oblezla každej bar ve městě za .. kolik? dva měsíce? K tomu je potřeba docela dost rychlosti. *Odpoví jí na otázku. Je si jistý, že dívka před ním rozhodně nebude tak nevinný andílek, jak se na první pohled zdá.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Venkovní bazén - Page 2 Empty Winnie J. de Croy- Solre

on Thu Feb 13, 2020 5:42 pm
*Zvědavě si ho prohlíží, ale kyž začne mluvit o tom, jak nemá rádá svojí zemi, radší se dívá někam mimo. Zajímalo by ji, jestli by ji nějak na chování ovlivnilo to, kdyby ji vychovávali rodiče a vyrůstala by tady.* /Aspoň by mě nenáviděl král, to by bylo fajn./ Nemusí. *Pokrčí rameny a poslouchá ho.* To bych nepřežila být zavřená pořád v paláci. *Zavrtí hlavou a potom se konečně zase ušklíbne a pohled zabodne do něj.* To by nešlo, protože díky tomu Belgie s Holandskem uzavřeli mír. Nebo. Nebo se můžem vzít, ale každý si dělat co cheme. *Pokrčí rameny a následně se ještě více ušklíbne, ale důvod na hlas neříká.* /A to že jsem s ním už skončila v posteli radši vytahovat nebudu. Jak bych vypadala? Ale třeba to vážně dopadne fajn./ Tak to mám štěstí, že nikoho nevytáčím. *Zazubí se na něj a pozorně ho sleduje.* To nezní jako příjemná smrt. To máš doma a tak tě brání před kažou dívkou, co jde k tobě blíž? Nebo si rovnou na něj hraješ ty? *Jakmile dojde až k ní, zvedne hlavu a pevně se mu dívá do očí.* Tak si to možná vezmu k srdci. *Pousměje se a dál už poslouchá důvody, podle kterých není andílek.* Skoro všechny, neříkám, že jsem byla v těch zapadlých, o kterých ani nevím, že tam jsou. *Pokrčí nevinně rameny a posune se ještě o něco blíž k němu a ruku mu položí na hruď.* Teď si mě zrovna zastihl v téhle náladě, jinak andílek jsem. *Ohrne spodní ret a nevinně zamrká.*
Sponsored content

Venkovní bazén - Page 2 Empty Re: Venkovní bazén

Back to top