Go down
Taylorovidní zrzka
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Bastien R. Martinelli

on Mon Dec 30, 2019 8:47 pm
*Je rád, že směje. Je to vážně poprvé, co ji slyšel se smát a upřímně... Líbí de mu to. Uchechtne se a když se potopí, je trošku vystrašený a vypovídá to o něm i přísný a vážný výraz. Jakmile ji už drží za boky, nemůže vynadívat na její obličej.* Taky si myslím. *Odpoví jí s ironickým úšlebkem. Následkem si ji přehodí přes rameno a jde s ní dál. Přijde mu vážně roztomilá a krásná a nejde popsat, jak by ji chtěl dát pusu. A mít ji. Dost o tom přemýšlel během večerů, kdy byl pryč a kvůli těm večerům mu je pořád zle z alkoholu. Nakonec ji z náruče postaví do vody a zatváří se na chvilku přešle až smutně. Stále ji drží za pas, ale drží ji volné, aby ji nechal volnost odejít, když bude chtít.* /Ona neni jako každý jiná, nemůžu si ji vzít jen tak, když chci. A kdybych chtěl napořád, tak mám smůlu./
-LF-
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Kasey Thalia Schreave

on Mon Dec 30, 2019 9:00 pm
*Dívá se s úsměvem na Bastiena. Ani jí ten fakt, že jsou od sebe jen pár centimetrů, nevadí. Pak poznamená, že je to od něj moc milé a uchechtne se po jeho souhlasu. Následně si ji on přehodí přes rameno. Trochu namítá, ale ne moc, protože to stejně nemá smysl. Když si ji vezme do náruče a zeptá, jestli chce pustit, není si jistá. Je jí celkem příjemné, jak ji takhle drží, ještě při minulém setkání jsem se ho bála../*Sama neví, co si o něm vlastně teď myslí, protože se jak minule tak dneska chová strašně mile. On ji nakonec postaví, ale pořád jí drží za pas. Všimne si jeho smutného pohledu a lehce se zamračí.*Stalo se něco?*Zeptá se starostlivě. Neodchází od něj. Jen tam stojí ve vodě, u něj a nechává ho, aby ji držel za pas. Asi se ho už moc nebojí a jen doufá, že jí nedá důvod, aby tomu tak bylo.*/Chtěla jsme se mu vyhýbat.. A pak zase utéct. Jenže teď se mi ani moc utíkat nechce../*Plánovala, že ho bude ignorovat, ale nechce se jí. Moc dobře se s ním povídá.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Mon Dec 30, 2019 9:52 pm
*Chvilku si pohrává s nevinnou myšlenkou, že by ji třeba ty plavky hned sundal, ale rychle ji zažene nekamz pryč. Usmívá se a to se nestává u něj moc často. Ojedinělý případ. Usmívá se většinou, když nemyslí na minulost na všechny problémy a je šťastný. Líbí se mu ji držet v náruči, jelikož k n8 vážně cítí něco, co moc k nikomu ne. Přijde mu to vtipné jak ještě přemýšlel o tom, jak ji zahodí jako každou dívku. Postaví jindo vody a když si všechno uvědomí, že ho nikdy chtít nebude, posmutní.* Všechno je v nejlepším pořádku jako nikdy nebylo. *Mrkne na ni. Pohled otočí na jeho ruce na jejich bocích a zase na její tvář. Teď už se odhodlá cokolib udělat a dá ji vlasy za ucho, přičemž se po chvíli k ní nakloní a položí jeho rty na ty její. Spokojene tiše vydechne. Rychle se ale odtrhne a snaží de vyčíst, jestli ji to vadí nebo ne. Následně se otočí a rychle vyjde z vody, přičemž si sedne do písku hned za vodou a hlavu složí do rukou.* /Copak můžu? Když vím, jak me před tím asi nenáviděla? Když jsem, i ona je, někdo... Kdo o tohle zasnoubení nikdy nestál? Měl jsem se od ní držet dal, než zo došlo vůbec tak daleko, že se mi začala líbit./
-LF-
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Kasey Thalia Schreave

on Mon Dec 30, 2019 10:07 pm
*Když ji postaví do vodu, uvidí, jak posmutněl. A to ji zarazí. Zeptá se jej na to. Pozná, že lže a lehce zavrtí hlavou.*Nejsem slepá.*Poznamená.*Vím, že se něco stalo.*Řekne tiše. Nezbaští mu to. Pak stejně jako on se podívá na jeho ruce, které jsou položeny na jejích bocích. Možná v jízdárnách, kdyby ji držel stejně, rychle by od něj odstoupila, vždyť ho ani nevzala za ruku, ale teď ho prostě nechá. Neví, kde se to v ní bere. Když jí zastrčí vlasy za ucho, pousměje se na něj. Když se k ní skloní, dojde jí, o co mu jde.*/Co když si se mnou jen hraje?/*Má jisté pochybnosti, ale pak se ty hlasy, které jí šeptají, že si s ní jen hraje, rozhodne ignorovat. Když se její rty setkají s těmi jeho, polibek mu proto oplatí. Ani se jí nelíbí, jak rychle se od ní odtrhne. Podívá se na něj a než stačí něco říct, ji tam nechá Bastien jen tak stát. Sleduje ho, jak si sedá do písku a rozhodne se jít za ním. Sedne si vedle něj, nejistá, co by měla udělat.*Bastiene.. Nevadilo mi to. Ten polibek.*Ujistí ho.*/Vážně mě políbil.. Můj první polibek./*Pomyslí si a trochu zčervená. Položí mu ruku na rameno a lehce ho pohladí.*/Snad teď nepůsobím úplně trapně./*Zadoufá.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 12:02 pm
*Posmutní, ale rozhodne se jí neříct důvod. Přeci jen je ten důvod tak nějak ona.* Nic se nestalo. *Ušklíbne se a dál ji sleduje. Poté se odváží k tomu ji dát pramen vlasů za ucho a možná by to bylo i to jediné co udělá, ale to mu nestačí. I když ho něco varuje ať to nedělá, stejně se k ní nakloní a spojí jejich rty. Překvapí ho, že se nechá, že je klidná. Ale stejně se odtáhne a přejde na písek, kde si sedne.* Nejsem pro tebe dobrý... Měli tě zaanoubit s někým lepším. Ja ti jen ubližuji. *Zamumlá a se zvadlým pohledem se na ni koukne.* Vážně ti to nevadilo? *Ujistí se a pod dotekem její ruky se tak nějak uvolní a zase jejich rty spojí.* /Milejší holku jsem nikdy nepotkal. Co když ji ublížim... Co když se ji nedokážu ochránit a kvůli mě ji ublíží jak mé sestře.../ *Své myšlenky se rozhodne ignorovat, jenže mu to jde těžce. Pevně zavírá oči a snaží se vnímat vůni Kasey.*
-LF-
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Kasey T. Schreave

on Wed Jan 01, 2020 12:16 pm
*Povzdechne si. Vidí na něm, že lže, ale už to nekomentuje. Nechce jej ještě více naštvat. Tak jen mlčí. Pak co jí dá pramen vlasů za ucho, pousměje se na něj. Vidí, jak se jeho obličej blíží k tomu jejímu a nechá se od něj políbit. Líbí se jí to. Když se potkali minule, pravděpodobně by se hnedka odtáhla a utekla, ale teď se klidně políbit nechá a dokonce mu ten polibek i oplatí. Je překvapená, když se od ní najednou odtáhne a sedne si do písku. Je jí ho líto. Záleží jí na něm, i když neví jak je to vůbec možné. Rychle se vydá za ním a sedne si vedle něj do písku.*Neubližuješ.. Když jsme se potkali v tom domku, trochu si mě vyděsil.*Připustí.*P-protože na tohle fakt nejsem zvyklá, tohle byl i mj první polibek a nečekala jsem, že uděláš to, co jsi udělal.*Řekne celá červená. Pak řekne, že jí ten polibek nevadil a zase se trochu pousměje.*Nevadil.*Ujistí ho. Položí mu ruku na rameno a když ji zase políbí, polibek mu s radostí oplatí. Odtáhne se od něj až když potřebuje kyslík.*Záleží mi na tobě.*Řekne.*A to hodně.*Řekne mu.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 12:53 pm
*Už dlouho odolává tomu cokoliv udělat. Bojí se její reakce,nže by třeba odešla, lekla se a odběhla pryč. Jenž on to nevydrží a tak ji dokonce i políbí, ale to by nesměl mít zrovna z jeho chvil, kdy se obviňuje za vše, co se dá. Taky díky tomu se odtáhne od Kasey a přejde jinam. Udivuje ho, že tady pořád je. Že je tady s ním, když si vzpomene na to, co se dělo v domku, i když si to pamatuje jen tak okrajově.* Jo, je málo lidí co jsem neviděsil. *Ušklíbne se na ni a pak přikývne.* Vidíš? A já ti ten polibek zkazil. *Zase se kysele ušklíbne, ale pod její rukou se uvolní a zase nasbírá sebevědomí na to, aby ji políbil. Ruce ji položí zase na boky a když se polibek přeruší, opře jeho čelo o to její.* Mně taky, i když bych to ještě ve Španělsku vůbec neřekl. Řekl ti už někdo, že jsi výjimečná a krásná? *Pousměje se a jemně ji pohladí po bocích.*
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 1:07 pm
*Líbí se jí její první polibek, i když to taky nečekala. Hnedka se vydá za Bastienem, když on odejde od ní pryč. Pak zavzpomíná na to, co se stalo v domku. To ji vyděsilo a byl to důvod, prčo byla minule tak odtažitá, i když se choval normálně, jako teď. Chce mu dát šanci a chce, aby si to nevyčítal.*To jsem neřekla.*Namítne, když řekne, že jí zkazil první polibek.*Líbilo se mi to a to moc.*Zopakuje mu už dneska po několikáté.*Jsem ráda, že jsi to udělal.*Pořád jí díky tomu zrychleně tluče srdce. Aby ho uklidnila, teda aspoň doufá, že to bude mít tento účinek, ho pohladí po rameni a on ji zase políbí. Do toho polibku se usměje a oplatí mu ho. Přeje si, aby lidé nemuseli dýchat, protože se od něj nechce odtahovat, ale to bohužel nejde.*/Já taky netipovala, že tohle někdy řeknu./*Jen se na něj pousměje. Pak zavrtí hlavou.*Jsi první./Když teda nepočítám rodinu./Ale nepřeháněj.*Dívá se mu celou dobu do očí.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 5:31 pm
*Pro něj je to další polibek z mnoha, ale tenhle pro něj znamená něco víc než jakýkoliv jiný. Nedokáže uvěřit tomu, že by se konečně zamiloval, ale nedokáže jinak vysvětlit to, co k ní začíná cítit.* Ale já jo. Určitě to nebyl takový, jaký sis představovala. *Ušklíbne se a i chvilku musí odolávat chuti, jít si pro cigarety. Je rád, že se zase políbit nechá a taky ho překvapí jak dlouho. Když se odtáhnou, má na tváři ten nejupřímnější poloúsměv, co dokáže.* Nebudu. *Pobaveně zasalutuje a už o něco s lepší náladou si ji posadí na klín.* A když skončíme jen u tohohle, bude to v pohodě? *Zeptá se jí a mezitím ji začne masírovat ramena.* Jsem rád, že jsem zasnoubený zrovna s tebou. *Zase se pousměje a přičichne si k jejím vlasům, jak položí lehce hlavu na její rameno.*
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 5:43 pm
*Protočí nad ním očima.*Jo to máš.. pravdu.*Uzná.*Protože byl o mnoho lepší, než jsme si představovala.*usměje se na něj. Tak nějak čekala, že se s ním políbí až u oltáře, kdy je k tomu vyzve kněz a že se jí to nebude líbit, ale je ráda, že to takhle nedopadlo. Pak řekne, ať nepřehání a po tom, co zasalutuje, se zasměje.*/Má lepší náladu, jde to na něm vidět./*Je ráda, že ho vidí se usmívat. Nenamítá, když si ji posadí na klín. Nevadí jí to, jako v tom domku na stromě. Tohle je jí příjemné.*Jo, to je v pohodě.*Ujistí ho. Když ji začne masírovat ramena, spokojeně se usměje, svoje ruce mu dá kolem jeho krku.*A já jsme ráda, že jsem zasnoubená s tebou.*Řekne s úsměvem. Když jí položí hlavu na rameno, začne ho hladit ve vlasech. Vzpomene si na svůj plán útěku.*Už neuteču.*Má prostě potřebu ho v tom ujistit. Nechce se jí utíkat od Bastiena, protože jí na něm záleží pořád víc.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 6:05 pm
*Chvíli se obává co řekne, ale když řekl, že polibek byl lepší, zase se ušklíbne.* To sis nepředstavovala prince na bílém koni? *Uchechtne se a pobaveně zavrtí hlavou.* Ja myslel, že si to představuje každá holka. *Povytáhne obočí výš a nakloní hlavu na bok. Nikdy si takhle zasnoubení nepředstavoval, možná díky tomu se opil hned na začátku jak přijel. Posadí si ji na klín a začne ji masírovat ramena.* Tak nakonec nemusíme zabít ty, kteří nás zasnoubili. /Otce bych klidně seřval, to on to vymyslel./ *Položí si hlavu na její rameno a užívá si hlazení.* No to bych ti radil. A ještě bych se rozmyslel, jestli bych tě šel hledat. *Pronese co nejvíc lhostejným tónem, i když mu to jde těžko.*
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 6:22 pm
*Řekne, že ten polibek byl ještě lepší, než si představovala, což je pravda. Potřese lehce hlavou.*Nepotřebuju prince na bílém koni, chci někoho, kdo mě rozesměje a neopustí.*Řekne. Tohle je i její moto. Četla to v jedné knize a moc se jí to líbilo, takže si to zapamatovala. Když si jí posadí na klín, spokojeně se usmívá, když jí masíruje ramena. Sama mu dá ruce za jeho krk.*To nebude potřeba.*Souhlasí. Pak chvilku mlčí a jen ho hladí ve vlasech, když si položí hlavu na její rameno. Moc se jí to líbí. Musí ho ujistit, že už neuteče. I když se to snaží Bastien zamaskovat ví, že mu na tom, že neuteče záleží více, než dává tónem svého hlasu najevo.*Za chvilku bych ti ještě chyběla.*Uchechtne se.*Kdo jiný by tě otravoval?*Zeptá se pobaveně.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 6:52 pm
*Zvědavě ji poslouchá a jakmile řekne její moto, malinko na ni vykulí oči a uznale přikývne hlavou.* To je hezké, tak máš tady prince na černém koni. *Hodí po ní pobavený pohled a dál má hlavu položenou na jejím rameni a užívá si její vůni.* To nevím, chyběla nebo nechyběla? Možná ne. A někoho bych si klidně našel, to není problém. *Mrkne na ni, ale nemyslí to vážně. S tímhle se chce krotit, co nejvíc mu to půjde a doufá, že mu to půjde dost. Potom se odtáhne y chytne ji za obě ruce.* Nechceš už jít? Bude ti zima, vždyť jsi se ani neusušila. *Opatrně vstane a stále ji drží za ruce. Jestli se rozhodne zůstat, samozřejmě tu ještě zůstane, to pro něj neni problém.* /Mírnit se s pitím bude těžké... Ale nemohl bych pít někde, jde by to nepoznala? To by bylo fajn. Ale zas ji nechci zlomit.... A rozesmutnit. Tomu se říká láska?/ *Nakrčí nad sebou nos zamyšleně a zase se musí pousmát.*
-LF-
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 7:03 pm
*Uchechtne se.*To mám.*Hladí ho ve vlasech a pak se baví o tom, jestli by mu chyběla nebo ne.*Hele...*Jemně ho dloubne do břicha. Ví, že to myslel z legrace. Když se odtáhne a chytí jeji ruce, nadzvedne obočí.*Jo, asi bych měla.*Souhlasí. Byla jí trochu zima, ale nic neříkala, protože se jí u Bastiena líbí. Spolu s ním si stoupne a pak se vydá k dece, která leží na písku. Vytáhne ručník a trochu se dosuší, hlavně vlasy, protože tělo má už suché. Sroluje deku a natáhne na sebe lehké bílé šaty. Ještě sebere rozečtenou knihu a podívá se na svého snoubence.*Jdeš taky nebo tu ještě zůstaneš?*Zeptá se. Neví, jestli na něj má počkat, nebo se sama vydat pryč k sobě do komnaty.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 7:17 pm
*Hlazení si užívá jako třeba pes, taky se ho nemůže nabažit.* Au! *Dotčeně se na oko zamračí, když ho dloubne do břicha. Potom ji chytne za ruce a vstane. Nechce, aby muvtady zmrzla, tak ji nabídne, jestl už nechce jít. Pomůže ji vstát a i on si de pro své rifle a košili, aby se mohl obléct, i když docela nerad.* /Nemohl bych si sundat ty plavky? Jen pro dobré účely?/ *U toho jak si navléká košili tak dojde ke Kasey a usměje se na ni.* Půjdu s tebou. *Přikývne a chytne ji za ruku, přičemž se na ni ještě usměje. Tolik úsměvů jako dnes nevěnoval snad nikomu za celý svůj život.*
-LF-
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Re: Palácová pláž

on Wed Jan 01, 2020 7:26 pm
*Je strašně příjemné, jak je blízko Bastiena. Neřekla by, že tohle někdy pocítí, ale je tomu tak a jí na něm záleží pořád víc. Pak ho dloubne do břicha a uchechtne se jeho reakci. Nakonec řekne, že už půjde a s úsměvem se spolu s Bastienem stoupne, aby se poté šla obléci do šatů, ve kterých sem přišla a pobrala všechny věci. Pak se zeptá, jestli tu zůstane a nebo půjde s ní. Stiskne jeho ruku a pak se s ním vydá pryč.*/Možná budu muset poděkovat Keenanovi za to zasnoubení.. Tak šťastná jako je dneska ještě nikdy nebyla a to jen díky Bastienovi.*
Taylorovidní zrzka
View user profile

on Wed Jan 01, 2020 7:33 pm
*Začíná si téhle chvíle neskutečně vážit a stávají se jeho oblíbenými. Kdyby to bylo takhle každý den, vůbec by se nezlobil. Bez jakýkoliv jeho výkyvů nálad nebo alkoholu. Strašně doufá, že i ona mu pomůže to překonat, jelikož si nikdy žádne dívky nevážil takhle moc. Převlékne se a s úsměvem stiskne její ruku a vydají se spolu pryč. Taky doufá, žr se nic nezvrtne až do jejich svatby. Sice je pro něj zvláštní myslet na svatbu, když je tohle první jejich setkání bez různých odstupů a zlých vět.*
Tessie
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 4:17 pm
Zander Martens
*Už je to pěkných pár hodin, co naposledy opustil stěny svého pokoje. Jednoduše nemá nejmenší potřebu se někde ukazovat a proto jen leží v posteli a je rád, že ho nikdo neruší. Byl by schopný takhle ležet ještě bůhví jak dlouho, kdyby ho nepřepadla chuť na cigaretu. Nebrání se jí. Nerad si odříkává něco, co má rád, ale přeci jen se rozhodne, že si zajde zapálit ven, aby si nekouřil v pokoji, protože mu je jasné, že poznámek by se nevyhnul. Kecy služebných mu sice můžou být ukradené, dokonce i kecy kohokoliv jiného, ale poslouchat se mu to vážně nechce a čerstvý vzduch by mohl přijít vhod. Vezme si do kapsy u kalhot krabičku cigaret, ve které má schovaných i pár jointů a zapalovač, aby ho nemusel pracně hledat. Obleče si černé tričko, aby se vyhnul pohledů ostatních a vyrazí ven z paláce. Sám ani neví, kam má namířeno, jde zkrátka přímo za nosem a své okolí příliš nevnímá. Překvapí ho tedy, když se po pár minutách chůze objeví na pláži, o které ani netušil, že se zde nachází. Sám pro sebe se usměje, zapálí si cigaretu a popotáhne si.*
annie.16
View user profile

Palácová pláž - Page 2 Empty Shaye Maya Goméz

on Sat Feb 01, 2020 4:30 pm
*neměla co dělat a tak se rozhodla pokročit trochu v melodii, která ji zní v hlavě už delší dobu. Chvíli na tom pracovala ve své komnatě ale začaly ji docházet nápady a tak se rozhodla, že venku ji to půjde líp. Vzala do ruky kytaru po mamince, svůj blok kde má vše, co kdy složila, tužku a vyrazila ven. Došla až na palácovou pláž, kterou objevila nedávno. Ta ve městě se jí sice líbí víc, ale bez doprovodu tam nesmí. Prochází kolem někoho, kdo si právě zapálil cigaretu a kouř vyfoukl přímo na ni. Už od malá ji to vadilo a tak se trochu rozkasle. I hned ji to připomene ten kouř, když shořel jejich dům*
Tessie
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 4:48 pm
Zander Martens
*Začíná mu být nepříjemné, že zde moc lidí nezná. Tedy, aspoň ne tolik lidí, se kterými by měl potřebu se bavit. Kamarádi se s trochou alkoholu sice dělají poměrně snadno, avšak začíná mu chybět svoje partička, se kterou navštěvoval kluby a chodil se zhulit. Dorazí na pláž, kterou sice objeví omylem, ale i tak se mu zde zdá poměrně příjemně. Zapálí si cigaretu a sám pro sebe se pousměje, když ucítí kouř, jak mu prochází plícemi a hned se cítí mnohem uvolněněji. Vyfoukne kouř, který nechtěně foukne přímo do obličeje dívky, která kolem něj prochází.* Pardon. Nechtěl jsem to na tebe fouknout. *Omluví se, mezitím co se dívce dívá přímo do očí, aby jeho omluva vypadala co nejupřímněji, přestože mu je ve výsledku úplně ukradené, zda na ni něco foukl nebo ne.* Kouříš? *Zeptá se jí, aby ji případně mohl nabídnout také jednu.*
annie.16
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 4:59 pm
*pracovala na jedné ze svých písniček ale začaly ji docházet nápady, tak se rozhodla jít ven. Zamířila na pláž, protože to je místo kde se cítí dobře a navíc tam bude hezky západ slunce. Má na sobě jemně růžové šaty, vlasy má rozpuštěné a v rytmu kroků se jí houpu na zádech. Vzala si sebou její nejmilejší kytaru a zápisník. Hned jakmile tam dojde, někdo ji foukne kouř do tváře a ona se rozkasle. Pak se na něj podívá podívá a hned si všimne jeho modrých očí.* To je v pohodě.*řekne nakonec a projede ho pohledem. Když si všimne těch tetování a piercingu a taky toho jak je vysoký a přijde jí, že kdyby ji tady cokoliv chtěl udělat, neměla by ani možnost utéct.* Hádej.*uchechtne se* Ne, nekouřím.*obrátí oči v sloup*
Tessie
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 5:20 pm
Zander Martens
*Nemá sebemenší přehled o tom, co se kde v paláci nachází. Vlastně ho to ani příliš nezajímá, protože kdyby ano, rozhodně by všechno měl již dávno zjištěné. Jediné, co potřebuje je aby věděl, kde se nachází jeho vlastní pokoj a kde je kuchyně. Všechno ostatní mu může být ukradené a nebo se kdykoliv může zeptat zaměstnanců paláce. Koneckonců, proto jsou placeni. Úplnou náhodou se dostane na vytvořenou pláž, kde si zapálí cigaretu a omylem foukne kouř na neznámou dívku, která se mu zdá neskutečně nevinná, což mu potvrdí i její rozkašlání.* Vypadá to, že kuřačka nebudeš. *Uchechtne se a dívka mu jeho odhad jenom potvrdí.* Mimochodem, ty šaty ti opravdu sluší. *Složí dívce kompliment, aby si ji trošku udobřil a ještě jednou si popotáhne z cigarety, kterou následně típne.* Spokojená? *Zeptá se, jako kdyby pro ni udělal něco opravdu velkorysého, což je svým způsobem pravda.*
annie.16
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 5:34 pm
*vydá se na pláž s tím, že tam bude mít víc nápadůy jenže překazí ji to někdo, koho v životě neviděla. Foukne ji kouř do tváře, ona se rozkasle ale nakonec mu řekne že je to v pohodě. Přecejen si měla dávat větší pozor, kama prochází. Všimne si, jak je vysoký a taky jak vypadá a nejraději by udělala alespoň dva kroky do zadu, jelikož ji trochu děsí. Nakonec to ale neudělá, jelikož by to bylo trapné. A přece jen to, že má sotva 160 centimetrů ještě neznamená, že se neumí bránit. Pak mu potvrdí to, že kuřačka není. A ani nikdy být nechce.* Děkuju.*řekne, nakloní hlavu na stranu a pousměje se. Když pak neznámý cigaretu tipne, uchechtne se.* Jo, to už je lepší.*narovná zpátky hlavu. Jeden pramínek vlasů ji spadne do obličeje a tak si ho dá za ucho*
Tessie
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 5:46 pm
Zander Martens
*Začne si užívat cigaretu, kvůli který vůbec opustil svůj pokoj. Svého okolí si jako téměř vždy vůbec nevšímal a proto ani nečekal, že by někomu mohl kouř fouknout do obličeje. Všimne si, jak si ho prohlíží, ale nemá ji to za zlé, protože i on dělá to samé. Koneckonců, který kluk by se nerad podíval na hezkou dívku? Dokonce i její výška se mu zdá roztomilá. Velmi by ho překvapilo, kdyby dívka byla kuřačka, protože na něj působí až moc slušným dojmem, ale aby si ji udobřil, típne kvůli ní svou cigaretu. Zapálit novou si stejně může kdykoliv.* Nechtěla bys mi za odměnu prozradit svoje jméno? *Navrhne, aby věděl, kvůli komu se vzdal své cigarety. Kdyby měl v sobě aspoň trochu alkoholu, byl by rozhodně výřečnější, ale i tak se snaží aspoň nějakým způsobem dívku poznat.*
annie.16
View user profile

on Sat Feb 01, 2020 5:55 pm
*zrovna dojde na pláž a někdo ji foukne kouř do obličeje. Když se jí omluví rekne, že ne to v pořádku a taky mu poděkuje za kompliment. Prohlédne si ho a celkem s ho děsí. Je o dost menší než on, takže když s ním mluví, hlavu má směšně zvedlou nahoru. Ona kuřačka nikdy nebyla, není a ani nebude. Cigarety se jí hnusí stejně tak jako jiné drogy. Nakonec se uchechtne, když tipne cigaretu.* Shaye. A smím vědět vaše jméno, pane neznámý?*řekne pobaveně*
Sponsored content

Back to top