Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácový skleník Empty Palácový skleník

on Thu Dec 12, 2019 3:52 pm
Za zahradami se nachází i královský skleník, kde se můžete zrelaxovat pohledem na krásné exempláře květin..

Palácový skleník Sklenik
annie.16
View user profile

Palácový skleník Empty Merliah A. M. Schreave

on Fri Jan 31, 2020 7:38 pm
*chce všechno ukončit. Chce se vzdát titulu, odjet a nikdy se nevrátit. Zmizet z povrchu zemského. Jakýmkoliv způsobem. Sotva se rodiče probudi, do kómatu upadne Sawyer. Jaspera s Charity zajmou rebelové hned po tom, co vrátí Josephine. Pokud Charity dopadne tak jako Josephine, nikdy si to neodpustí. Měla si stát za svým a odejít. Jasper...o tom raději nepřemýšlí. Až, a jestli, se vrátí, musí si s ním promluvit. Určitě o něm věděl. Nedokáže tomu uvěřit. Nesnáší ho. Nesnáší život. A to, že má teď na starosti celou Illeu ani není potřeba komentovat. Tomuhle vůbec nerozumí a lituje, že neposlechla otce a a párkrát mu neasistovlala, aby byla na tohle připravena. Jakmile dokončila většinu práce, ihned šla za Edy a byla s ní dokud neusla. Pak se převlékla ze šatů do mikiny a legíny a zamířila na ošetřovnu. Trávila tam několik hodin. Přecházela od lůžka rodičů a Sawyera až k Josephine. Mluvila s nema, žádala o pomoc dokonce boha. Chvíli před půlnocí už měla toho lékařského pachu dost a tak šla ven. Došla až do skleníku kde se zavřela a začala si svítit baterkou, kterou si s sebou vzala na ošetřovnu. Došla až úplně do zadního rohu a posadila se na zem. Začala si hrát s nějakými lístky květů a bezpritomne si začala zpívat ukolébavku, kterou jí dříve zpívávala máma a kterou dnes zpívala Edelynne. Nespala už několik nocí, nejedla a nepila už několik hodin. Je bledá, má kruhy pod očima a vlasy vypadají jako vrabčí hnízdo*
Naty18
View user profile

Palácový skleník Empty Cassius Beaulieu

on Fri Jan 31, 2020 8:13 pm
Včera při útoku rebelů se mu podařilo dostat se jak pryč z ghetta, tam za hradby paláce ve kterých se ukrýval celý dnešní den. Pobýval především ve skleníku jelikož tam moc lidí nebývá a je dost ukrytý. Zrovna byl občíhnout okolí a když se vracel všiml si, že někdo míří do jeho dočasného doupěte. Ihned se rozeběhne tím směrem a díky tomu že je tma, nevidí ani obrysy takže nepozná, jestli je to žena nebo muž. Nicméně když vejde potichu dovnitř a uslyší hlas, hned pozná kdo to je. Je to dívka, díky které riskuje svůj život. Potichu k ní dojde a postaví se tak, aby jej neviděla. Co tu do háje děláš, Merliah?*řekne potichu tak, aby po něm Lia nehodila nějaký kaktus.* Víš, že tě tu může někdo přepadnout.*řekne trochu více nahlas*

annie.16
View user profile

on Fri Jan 31, 2020 8:30 pm
*uz to pro ní přestává mít smysl. Rodina se rozpadá na kousíčky, které už ani nejdou slepit. Byla u své mladší sestřičky a pomáhala ji usnout. Pak dlouho oxidovala na ošetřovně a mluvila s Sawem a doufala, že jí slyší. Pak kontrovala životní funkce rodičů a lady Josephine. Nakonec vyrazila ven, protože už toho měla dost a čerstvý vzduch ji vždy pomůže. Dlouho bloudila zahradami a nakonec zapadla do skleníku. Sedla si do zadního rohu a stracena ve svých myšlenkách si začala zpívat. Sice to zní spíše jako by brečela, ale na brek nema energii a má pocit, že slzy už jí došly. Vůbec si nevšimne, že někdo vstoupil do skleníku a tak když na ní ten neznámý promluví prudce se zvedne, upustí baterku a hlavou prudce narazí na poličku která je nad ní. Tou ranou shodí jeden květináč a k jejímu štěstí udělá nejistý otřesený krok dopředu a květináč ji zasáhne přímo do čela tak, že jí to rozsekne celo* Kurva, do hajzlu.*začne nadávat a chytne si čelo. I hned ucítí krev, která ji začne stekat i do oka.*/Bože, to štípe/*zakňučí a volnou rukou se opře o to, co je před ní. Zjistí, že je to Cassiusova hruď, a tak se hned odtáhne a udělá par kroků do zadu, dokud tvrdě nenarazí na stůl. Konečně se zastaví a zhluboka se nadechne* CO TADY DO HAJZLU DĚLÁŠ TY?!*Zaječí s plných plic a je jí jedno, jestli ji někdo uslyší*
Naty18
View user profile

Palácový skleník Empty Cassius Beaulieu

on Sun Feb 02, 2020 3:19 pm
Posledních pár dní se schovává za hradbami paláce a pokouší se zastihnou Merliah i když ví, že je to téměř nemožné. Koruna teď patří ji, takže má asi dost práce. Je tu ale taky další důvod, nechce být v ghettu když tam Arowen drží jejího bratra a tu druhou holubičku. Vidí někoho jak míří do skleníku, který se stali jeho doupětem, a tak vyrazí hned za ní. Potichu vstoupí a hned slyší její hlas. Zní tak smutně a a unaveně. Ani se jí nediví. Musí to pro ní být těžké. Potichu promluví, aby se ho Lia nelekla ale úplně to nedomysli a ona se stejně poleká. Sleduje celou scénu a jakmile se dotkne jeho hrudi, automaticky ji dá ruku na bedra ale ona se mu vysmekne a vrazí do stolu za ní. I hned se sehne pro baterku kterou upustila a dá ji tak, aby jim nesvítila do očí ale zároveň to tady trochu osvětlila. Pak udělá hned krok k ní a oděla jí ruku z čela. Když uvidí tu ránu zamračí se a cítí se provinile. Rychle přejde kousek dál, klekne si a zpod uvolněné kachličky vytáhne svůj batoh. Najde v něm čisté triko a batoh zase vrátí na své místo. Zamíří k ní a otře ji tvář od krve trikem. Měla by sis sednout. Ještě mi tady z toho omdlíš.*ví jak nemá ráda krev a tak ji pomůže na zem. Když Lia sedí klekne si na proti ni a přidrží ji provizorní obvaz u rány. Dívá se jí upřeně do očí a když vidí kolik smutku tam je, cítí se strašně* Promiň mi to. Nechtěl jsem aby se tohle stalo. Ale neměla bys tu být sama.*řekne starostlivě*
annie.16
View user profile

on Sun Feb 02, 2020 3:31 pm
*když se dostane do skleníku sedne si na zem, a začne si zpívat. Je šíleně unavená, ale spát nedokáže. Chvíli po tom co sem přijde ale prijde taky někdo jiný. Nevšimne si toho, dokud nepromluvi. Jeho hlas by poznala i kdyby byla hluchá. Ten hlas, který ji tolikrát říkal, jak ji miluje, šeptal ji do ucha, jak všechno zvládnou a jak to jednou řeknou rodičům. Je to hlas člověka, který ji ukázal co je to milovat. Hlas člověka, který ji lhal o všem a o ničem. Který ji rozbil tak, že už nejde spravit. Lekne se, překvapivě, a předvede krásné divadýlko, pri kterém si rozsekne čelo, narazí záda a na hlavě bude mít obrovskou bouli. Nějakým nedopatřením skončí až v objetí s Cassem, ale hned se mu vysmekne a odtáhne se. Moc jí to nepomůže jelikož on stejně udělá krok k ní. Chvíli se vzpírá ale nakonec ho nechá aby se podíval na její krvácející čelo. Nemá na výběr. Ani se nenadeje a už má na čele něco co příjemně voní po něm. Pochopí, že to bude jeho triko. Pak si s jeho pomocí nedobrovolně sedne. Musí uznat že hlava se jí trochu motá. Dívá se mu upřeně do očí, stejně tak jako on ji* Z-zhasni tu baterku. Mohli by přijít s-straze.*trochu se z toho jeho pohledu zakokta.* Co tady děláš, Cassiusi?*zeptá se ho znova a počká na odpověď* Kde je Jasper a Charity?*zeptá se a dívá se mu do očí. Její výraz mluví za vše. Když už ho zase vidí, bez odpovědí neodejde* Jsou naživu?*zeptá se a přepadne ji úzkost* Proč si mi neřekl, že Jasper byl s váma? A že chtěl zabít minimálně Sawyera.*vychrlí na něj a zhluboka se nadechne* Prosím, řekni mi že jsou naživu.*oči se jí zaplní slzami a ani si neuvědomí co dělá. Chytne si jednou rukou jeho triko na své tváři a druhou rukou chytne jeho ruku.*
annie.16
View user profile

on Sun Feb 02, 2020 3:43 pm
*když se dostane do skleníku sedne si na zem, a začne si zpívat. Je šíleně unavená, ale spát nedokáže. Chvíli po tom co sem přijde ale prijde taky někdo jiný. Nevšimne si toho, dokud nepromluvi. Jeho hlas by poznala i kdyby byla hluchá. Ten hlas, který ji tolikrát říkal, jak ji miluje, šeptal ji do ucha, jak všechno zvládnou a jak to jednou řeknou rodičům. Je to hlas člověka, který ji ukázal co je to milovat. Hlas člověka, který ji lhal o všem a o ničem. Který ji rozbil tak, že už nejde spravit. Lekne se, překvapivě, a předvede krásné divadýlko, pri kterém si rozsekne čelo, narazí záda a na hlavě bude mít obrovskou bouli. Nějakým nedopatřením skončí až v objetí s Cassem, ale hned se mu vysmekne a odtáhne se. Moc jí to nepomůže jelikož on stejně udělá krok k ní. Chvíli se vzpírá ale nakonec ho nechá aby se podíval na její krvácející čelo. Nemá na výběr. Ani se nenadeje a už má na čele něco co příjemně voní po něm. Pochopí, že to bude jeho triko. Pak si s jeho pomocí nedobrovolně sedne. Musí uznat že hlava se jí trochu motá. Dívá se mu upřeně do očí, stejně tak jako on ji* Z-zhasni tu baterku. Mohli by přijít s-straze.*trochu se z toho jeho pohledu zakokta.* Co tady děláš, Cassiusi?*zeptá se ho znova a počká na odpověď* Kde je Jasper a Charity?*zeptá se a dívá se mu do očí. Její výraz mluví za vše. Když už ho zase vidí, bez odpovědí neodejde* Jsou naživu?*zeptá se a přepadne ji úzkost* Proč si mi neřekl, že Jasper byl s váma? A že chtěl zabít minimálně Sawyera.*vychrlí na něj a zhluboka se nadechne* Prosím, řekni mi že jsou naživu.*oči se jí zaplní slzami a ani si neuvědomí co dělá. Chytne si jednou rukou jeho triko na své tváři a druhou rukou chytne jeho ruku.*
-LF-
View user profile

Palácový skleník Empty Sawyer S. Schreave

Yesterday at 8:29 pm
*Prochází se zahradami, potřebuje si provětrat hlavu a uklidnit se. Právě se vrací z jedné porady. Kde se bavili o jeho Selekci. Pár lidí má prostě pocit, že si nedokáže vybrat manželku sám a pořád mu do toho kecají. On si nehodlá vzít někoho, koho nemiluje, jak mu oni navrhovali. A jak mu taky vyčetli, že nedávno vyřadil Willow, což byla dlouho miláček lidu, aspoň podle prvního čísla Illea News, ale co měl dělat, když ani nechodila na akce a on se s ní neměl možnost potkat?*/Ani se mnou nešla na rande../*Navíc on už ví, koho si chce vzít a zatím si stojí. Buď ji nebo se klidně vzdá koruny, aby mohl být s ní, pokud by to takhle nešlo. Na sobě má ještě modrý oblek, šedou kravatu má uvolněnou, takže se mu prakticky jen pohupuje u krku. Vlasy trochu pocuchané kvůli tomu, kolikrát si je na schůzce prohrábl. Ani neví jak, ale dojde od skleníku. Sedne si tam na jednu lavičku, potřebuje se na chvilku zastavit, protože se ohlásí jeho nohy, které mají potřebu mu připomenout, že celý den chodil bez berlí, i když mu přesně tohle doktor zakázal.*
AndyHoff
View user profile

Palácový skleník Empty Khione A. Mitchell

Yesterday at 8:49 pm
*Zahrady se pro ní staly něčím jako oázou klidu, kde se může v klidu procházet a nechat své myšlenky volně běžet jakýmkoli směrem. Často se odvíjí směrem k jejímu domovu a nabídce od Shaye, že by mohla bydlet u ní. Ano, unikla by tak svému otci, ale zase nechce přidělávat starosti rodiny Shaye. A taky na druhou stranu svého otce opustit nechce, protože je to přeci jen její otec, o kterého cítí povinnost se postarat. Ať už jí to bude bolet jakkoliv. Občas při své procházce zahradami zamíří do skleníku, kde je vždy tepleji a ještě nikdy v něm na nikoho nenarazila. Proto se tam vydá i teď. Na sobě má džíny a mikinu s dlouhými rukávy, takže si pro jednou dovolila opustit komnatu bez vrstvy makeupu po celém svém těle, který má zakrývat její jizvy a zbytky modřin. Jakmile dojde do skleníku, pousměje se, protože toto místo si jednoduše zamilovala. Začne jím procházet a po chvíli zahlédne Sawyera sedícího na lavičce. Už jenom jeho výraz jí donutí starostlivě svraštit obočí.* Ahoj. *Pozdraví ho opatrně.* Můžu? *Ukáže na místo na lavičce vedle něj a pak si ho znovu prohlédne.* Co se děje? *Zeptá se ho rovnou starostlivě a pohledem zabrousí k jeho nohám, protože se domnívá, že to bude mít spojitost s nimi.*
-LF-
View user profile

Yesterday at 9:02 pm
*Je rozčilený z toho, jak si někdo myslí, že mu bude diktovat, koho může ze Selekce vyloučit a koho ne. A taky koho by si měl vzít. Stejně se těmi jejich řečmi řídit nehodlá, ale i tak jej to naštvalo.*/Už si tady všichni hrají na Marrigold?/*Pomyslí si otráveně v duchu při vzpomínce na tu dívku. Docela dlouho se procházel zahradami a taky důsledkem toho, že dneska byl skutečně celý den bez berlí se ho rozhodnou dneska štvát ještě nohy, které ho začnou bolet a on je nucený se posadit na lavičku. Dívá se před sebe se zamračeným výrazem, dokud neuslyší hlas Khione. Podívá se na ni a přikývne.*Ahoj, jo jasně, posaď se.*Posune se, aby měla na lavičce u něj více místa. Pak potřes hlavou a povzdechne si. Chvilku mlčí, aby si sám v hlavě dokázal utřídit myšlenky.*Prostě.. Pořád mi někdo má chuť mluvit do toho, koho si mám nechat v Selekci a koho ne. A taky se mi snaží namluvit, koho bych si měl vzít, protože se jim líbí. A teď do toho ještě ty nohy*Podívá se na ně naštvaně, jako malé dítě. Ještě by měl nafouknout tváře a založit si ruce na hrudi a bylo by to dokonalé. Podívá se na ni a sjede ji pohledem Dneska se mu taky nezdá ve své kůži.*Taky nevypadáš nejlépe.. Teda, ne že bys nevypadala dobře, jsi krásná a tak..*Snaží se z toho vymotat.*Ale nevím, zdáš se mi nějáká bledá.. jiná.*Sám neví, jak to popsat, jen důkladně studuje její obličej.*
AndyHoff
View user profile

Yesterday at 9:28 pm
*Poslední dobou se zahradami a skleníkem prochází prakticky pravidelně a dnešek není výjimkou. Výjimečné ale je to, že tentokrát narazí na Sawyera. Je zvyklá, že ve skleníku se nikdo moc v tuhle hodinu nepohybuje. Hned po prvním pohledu na něj je jí jasné, že se něco děje, takže ho pozdraví a zeptá se ho, jestli si může přisednout. Až teprve, když přikývne, posadí se na lavičku vedle něj. Zeptá se ho, co se děje a trpělivě čeká na jeho odpověď. Chápe, jaký to je mít zmatek v hlavě, takže ho nechává si to urovnat.* To je mi líto. Vím, že je to těžký, ale nenech se jimi ovlivnit. Nech se ovlivňovat pouze srdcem a intuicí. Ty si dokážeš vybrat skvělou manželku, kterou budeš milovat a která bude skvělou královnou. Oni nakonec tvůj výběr ocení, neboj. *Pousměje se na něj povzbudivě a pak se podívá na jeho nohy.* A ty nohy se taky určitě časem dají do pořádku. Nebo se to minimálně zlepší.Nesmíš zapomenout doufat. *Když zhodnotí její vzhled, trochu vystrašeně a překvapeně se jí rozšíří oči.* /To je vážně tak poznat, když nezakryju všechno makeupem?/ *Zrovna v tuhle chvíli by strašně ráda uměla lhát.* Ne, já... Ehm... To je ... *Snaží se něco vymyslet a pohledem těká všude okolo. Nervózně si zajede rukou do vlasů a tím pohybem se jí shrne volný rukáv mikiny a odhalí tak její předloktí poseté několika malými a jednou dost velkou jizvou.* složitý. *Dořekne ve chvíli, kdy si rukávu všimne a rychle dá ruku zase dolů a rukáv si shrne.*
-LF-
View user profile

Yesterday at 9:41 pm
*Posune se, aby se vedle něj a lavičku mohla posadit Khione. Pak chvilku mlčí a nakonec ze sebe vyklopí, co se stalo a co jej docela rozčílilo, ale teď, vedle ní se snaží krotit, aby mu neujely nervy. Nechce ji vystrašit nebo tak.*Já vím.. Tohle si chci rozhodnout sám a taky to udělám. Ale i tak... Když to do tebe hustí, není to příjemný.*Vydechne.*Snad máš pravdu. To jak mě bolí nohy je tak trochu i moje vina.*Přizná trochu pobaveně.*Doktor říkal, že bych měl mít berle a jen občas chodit bez nich a j bez nich většinou chodím víc než bych asi měl a dneska jsem bez nich byl vlastně celý den. Takže se mi za to asi chtějí pomstít.*Řekne s pohledem upřeným na své nohy, ale pak se podívá na ni až teď si uvědomí, že ona taky nevypadá nejlépe. Pozorně si ji prohlíží, takže si všimne i toho, jak se jí odhrne rukáv a on tam vidí jizvy. Zamračí se.*/Jizvy.. má ruku od jizev. Minimálně tu jednu, co jsme viděl./*Proběhne mu hlavou. Ani nevnímá její slova.*/Vždycky nosí dlouhé rukávy a vrstvu makeupu../Khione, co to máš na ruce?*Zeptá se, i když to viděl. Potřese hlavou.*Jak se to stalo? Někdo ti ublížil?*Položí jí několik otázek.*/Když jsem je překvapil v letadle, krčila se vzadu, jako by se bála. Stejně jak při první schůzce./Kdo ti to udělal?*Zopakuje svou otázku.*Prosím, řekni mi to. Chci ti pomoci. Nezlobím se nebo tak, to se neboj.*Nechce, aby si začala ještě myslet něco podobného.*
AndyHoff
View user profile

Yesterday at 9:49 pm
*Posadí se vedle něj a trpělivě čeká, až si vše urovná v hlavě a řekne jí, co se stalo. Pak se ho snaží nějak uklidnit a pomoct mu, i když v tomhle ohledu mu nejspíš moc nepomůže. Leda by nalítla ke všem rádcům a zalepila jim pusy, na což si netroufne.* To chápu. Ber to třeba jako příležitost jim dokázat, že jsi rozhodný a nenecháš se nikým jen tak ovlivnit. Rozhodnost je vlastnost, kterou dobrý panovník potřebuje. *Pousměje se na něj a potřese hlavou.* Jsi děsně tvrdohlavej. *Poznamená.* Doktora bys měl poslouchat. *Připomene mu něco, co už určitě musel několikrát slyšet a následně vynakládá veškerou svou sílu na přání si toho, aby dokázala dobře zalhat. Bohužel si ale přitom vjede rukou do vlasů a rukáv její mikiny se shrne a odhalí jizvy, které tam má. Rychle jí dá zase dolů a rukáv si shrne. Jenže to nestačí a Sawyer si toho očividně všiml.* Kůži...? *Pokusí se nějak vybruslit z jeho otázky a pak se na něj krátce podívá a v jejích očích je vidět ten boj, který se odehrává v jejím nitru.* Není to o tom, že bych se bála toho, že se naštveš... Spíš toho, co si potom budeš myslet... *Přizná potichu a sklopí pohled ke svým rukám, se kterýma si nervózně pohrává.* Můj táta... *Odpoví nakonec potichu na jeho otázku ohledně autora jejích jizev.*
-LF-
View user profile

Yesterday at 10:09 pm
*Přikývne.*To je pravda. Král by si měl stát za svým. A to budu. Nikdo jiný jak já mi manželku nevybere.*Podívá se krátce na ni.*Díky.*Docela mu pomohla. Předtím si přece jen trochu myslel, jestli by na ně neměl dát, ale přece je to jeho život a on by se měl sám rozhodnout, s kým ho chce strávit a to by nemělo ovlivnit to, že je princem. Uchechtne se, když si Khione postěžuje, že je tvrdohlavý.*Schreave geny.*Je jediné, co na to řekne. Tvrdohlavost mají prostě v rodině.*Jo, to měl, jenže neposlouchám.*Ušklíbne se.*Jsme to vzorný pacient, co?*Zase se pousměje. Pak se jí vyhrne rukáv a on má možnost vidět její jizvy, které se do teď snažila skrývat a on o nich nevěděl. Ale je rád, že teď to ví, protože jestli jí někdo ubližuje, což asi ano, tak to bude moci zastavit. Zeptá se, co tam má a po její odpovědi, že kůži protočí očima.*Ty víš, co myslím.*Nedá jí jen tak pokoj a je odhodlaný to z ní vytáhnout. Dívá se jí do očích, ve kterých se snaží zapátrá po nápovědě, něčem, co by mu odhalilo, o co tady jde.*Co bych si měl myslet? Teď myslím jen na to, že jsem naštvaný na toho, kdo ti to udělal a že z toho nevyjde bez trestu. Naopak je mi líto, že se ti něco takového stalo.*Řekne docela tichým hlasem.*/Otec.. jako i Keiry./*Vydechne, doufá, že Khione její otec aspoň neznásilňoval, jako Keiru a "jen" jí udělal tohle.*Jak dlouho to dělá? A.. jde jen o jizvy a tak nebo ti udělal i něco jinýho?*Snaží se zjistit, jestli její otec udělal i to, co Keiry.*A prosím tě, buď upřímná. Slibuju ti, že ti pomohu. Tohle prosím nikomu neříkej ale.. *Odmlčí se, jako by ještě zvažoval, jestli jí to má říct nebo ne. Ale věří, že ona to nikomu neřekne a když tak to může on popřít a navíc nezmíní jméno.*/I když bude u Tribunálu, tak se to dozví../Otec jedné z účastnic své dceři taky ubližoval. No a..*Není zrovna příjemné o tomhle mluvit, pochopitelně.*No, jak víš, holka v Selekci by měla být panna a ona není, její otec jen podplatil doktory.*Vychrlí docela rychle. *Udělal to i tvůj otec?*Zeptá se s obavami.*Neboj, už ti neublíží. *Řekne odhodlaně.*Nechám ho zavřít do vězení a spravedlivě odsoudit. Nemusíš se vracet domů, jsi přece jen třetí, díky Selekci, pomou ti zařídit práci, kde budeš chtít a taky bydlení, prostě nový začátek. Pokud chceš.*Nabídne jí.*Klidně i něco v paláci, kdybys měla zájem.
AndyHoff
View user profile

Yesterday at 10:22 pm
Není za co. *Usměje se na něj a následně si postěžuje, jak je tvrdohlavý, když se dostanou k jeho nohám a připomene mu, že doktory by měl poslouchat.* Nechceš snad, aby se ti zahojily? Chceš strávit zbytek života o berlích a v bolestech? Určitě ne. Tak koukej poslouchat doktory, protože se ti snaží pomoct. *Podívá se na něj taky dosti tvdohlavým pohledem, který je ale pryč, jakmile si všimne jejích jizev. Snaží se z toho vybruslit tím, že mu řekne, že na ruce má kůži, ale je jí předem jasné, že to nevyjde. Krátce se na něj podívá a v jejích očích se stejně jako v jejím nitru odehrává boj. Nakonec sklopí oči a řekne mu, proč mu to nechce říct. Bojí se, co si o ní pomyslí. Po jeho slovech ztuhne, když uslyší o trestu a řekne mu, kdo jí to udělal. Doufá, že tím pochopí, že žádný trest pro něj nechce. Je to pořád její táta. Když se jí zeptá, jak dlouho to dělá, pokrčí letmo rameny.* Nevzpomínám si na dobu, kdy to nedělal. *Přizná a když slyší, jak něco nemá nikomu říkat, zmateně vzhlédne a poslechne si, co se dělo další účastnici.* Ne, tohle neudělal. *Zavrtí hlavou. Nedovede si představit, jak mohl být někdo tak nechutný. Když jí začne uklidňovat tím, že ho nechá zavřít do vězení, sleduje ho vykulenýma očima a pak zavrtí hlavou.* Ne, Sawyere. Já .... já nechci, aby šel do vězení. Je to můj táta. *Nedokáže si představit, že by ho doopravdy nechala zavřít.* Navíc... on má důvod, proč to dělá... Zabila jsem člověka, kterýho miloval ze všech nejvíc... Moje máma zemřela během porodu... A no.. nebyla jsem plánované dítě. Je to moje chyba. To já jsem mu zničila život. Kvůli mě začal tu bolest zapíjet alkoholem a pak si to vylívat na mě.. /Zasloužím si to./ *Řekne mu proč to její otec dělá a doufá, že po tomhle pochopí, že ona není někdo, kdo by si zasloužil cokoliv dobrého.*
-LF-
View user profile

Yesterday at 10:42 pm
*Povzdechne si.*Chci aby se mi nohy zahojily, ale někdy jsou ty berle fakt otravný. A já si myslel, že dnešek bude kratší, jenže to by nesměli mluvit o Selekci a já se pak naštvaně procházet po zahradách dobrý dvě hodiny..*Potřese hlavou, spíše sám nad sebou. Vidí její pohled a protože mu to přijde vtipné pousměje se nad tím. Na začátku Selekce se mu nezdála jako dívka, která by jej obdařila tak tvrdohlavým pohledem. Když zjistí, kdo způsobil její jizvy je odhodlaný jejího otce poslat do vězení. Zeptá se, jak dlouho to dělá a po její odpovědi jejího otce nenávidí ještě o něco více. Rozhodne se zmínit se o Keiře, i když její jméno neříká, řekne jen to, co dělal její otec jí. Úlevně si vydechne.*Aspoň že tak.*Je rád že něco takového ještě nezažila ona. Upřímně překvapeně se na ni podívá, když mu řekne, že nechce, aby jejího otce poslal do vězení.*Ale vždyť ti ublížil, zaslouží si to.*Řekne svůj názor. Promne si bradu.*Chápu tě.. Byla jsi sedmá, před Selekcí. Kdyby tvůj táta šel do vězení, nevydělával by a byl by osmý../A to je ještě horší./A prospěšné práce tady taky nehrozí.*Odmlčí se.*/Ještě by se udřel./*Tohohle faktu si je vědom./Tak mu zařídím léčení. Takhle někomu ubližovat prostě není normální. promiň, že to říkám.*Omluvně se na ni pousměje. Pak se zase zamračí, když od ní slyší, že zabila člověka, kterého miloval. Jakmile zjistí to o její matce potřese hlavou.*Khione to nebyla tvoje vina.*Řekne konejšivě.*Za to můžeme tak maximálně my. Protože Illea je prostě země, která nedokáže úplně všem zajistit dobrou zdravotní péči./Ale která země jo?/*Co ví, jsou na tom ještě dobře. Země jako Austrálie, Afrika, Číka a tak jsou na tom hůře, o jsou asi lepší průměr.*Promiň.*Omluví se. Cítí se, jako by to byla jeho vina.*Ale ty za to nemůžeš.*Řekne nesouhlasně. Klidně by ji objal, konejšivě pohladil po rameni, ale bojí se, že by jí to nemuselo být příjemné a nechce jí ubližovat.*Mohl bych ho poslat na odvykačku.. Tam ho dostanou z pití. Pak k psychiatrovi zařídit mu sezení. Určitě by mu to pomohlo. Ale co se týče té nabídky, že ti tady zařídí práci a bydlení, to platí.*Upřímně se mu nelíbí představa, že by se měla vracet k jejímu otci a ještě kdyby nešel na léčení.*
AndyHoff
View user profile

Yesterday at 10:56 pm
Otravný, ale nápomocný. *Namítne a pak se smutně pousměje.* Bude to dobrý, neboj. *Snaží se ho povzbudit a pak už mu řekne, kdo je zodpovědný za její jizvy a následně mu řekne, že jí nikdy nijak jinak než bitím neublížil. Nechápe, jak může někdo znásilnit vlastní dítě. Rozhodně nechce svého otce nechat poslat do vězení a to mu také řekne.* Jo, to je pravda. *Přikývne.* Navíc, kdybych se nedostala do Selekce, už bysme byli nejspíš pod mostem kvůli exekucím. *Přizná.* Takže ti asi dlužim omluvu za to, proč jsem sem vlastně tady. Je to vůči tobě nefér. *Vzhlédne k němu s omluvným pohledem. Pochopila by, kdyby jí teď naštvaně poslal domů.* Já ... když v nějakých podmínkách žiješ celý život, po nějaké době si na to zvykneš. Jako ty na palác. *Pokrčí rameny se sklopeným pohledem a pak mu řekne, proč jí to její otec dělá.* Děláte co můžete. Není to vaše vina. *Zavrtí hlavou.* Neomlouvej se. *On nemá k omluvě vůbec žádný důvod. Pak si poslechne jeho nabídku ohledně odvykačky a jedna její část je ochotná to zvážit a nejspíše na to i kývnout.* Vlastně jsem myslela, že když ti to řeknu, naštvaně mě odsud vyrazíš a budeš si o mě myslet něco podobnýho jako on. A ty mi tu nabízíš pomoct... *Přizná překvapeným hlasem.* Chci mu pomoct. Jenom se bojím, aby mu cokoliv akorát víc neublížilo. *To si radši nechá jakkoli ublížit ona sama, než aby se něco stalo jemu.*
-LF-
View user profile

Today at 9:33 am
*Přikývne. Doufá, že má pravdu a skutečně to bude dobré. Sám si slibi, že se bude více snažit se nepřemáhat. Pak ji zmíní i to o Keiře, které jeji otec taky ubližoval, ale jinak. Je rád, že tohle si nezažila i Khione. Chtěl by jejího otce potrestat. Zavřít do vězení, ale zároveň chápe, že tohle Khione nechce.*Ti je mi líto. *Je rád, že je v Selekci, protože ji to s penězi pomůže. Bavič aspoň ona je třetí, takže už na tom bude lépe, i když by du ho nevzala. Potřese hlavou.*Ja se na tebe kvůli tomu nezlobím. Naopak jsem rád, že jsem tě mohl poznat. Jsi moc milá dívka.*Pousmeje se na ni.*A já budu rád, když tu zůstaneš. *Pochopil by, kdyby mu řekla, že chce domu nebo tak, ale rád by byl, kdyby tu zůstala. Až do Tribunalu. Jí to pomůže ještě více a on je rád že je tady. *To je pravda, ale na tohle si zvyknout.. To by si člověk neměl. *Nechápe, jak mohl její otec ji takhle ublížit.*Stejně mám pocit, že můžeme dělat i něco více. *Namítne. Navrhne odvykacku ta vy snad donutila jejího otce přestat pít.*To bych neudělal. Není ti tvoje vina. Neměl by ti ti vyčítat tvůj otec a ty ani sama sobě. *Pousměje se na ni.*Neboj. Kdyby přestal pít, akorát by mu to pomohlo.
AndyHoff
View user profile

Today at 10:35 am
*Když řekne, že je mu to líto, pousměje se na něj a omluví se mu za to, že je v Selekci z ne úplně správných důvodů. Překvapí jí, když uslyší, že chce, aby tu zůstala.* Vážně? *Vypadne z ní a to překvapení je vidět i v jejích očích.* Je tolik věcí, na který by si člověk zvykat neměl, ale když nemáš lepší okolnosti, nic jiného ti nezbývá. *Pokrčí rameny.* Děláte toho spoustu. *Namítne. O tomhle se bude klidně dohadovat.* Děkuju. *Pousměje se na něj, když jí řekne, že by si o ní nemohl myslet to, co její otec.* To asi ano. *Uzná.* Já... necham si to projít hlavou. *Uzavře to nakonec a rozhodne se přejít k jinému tématu.* Co vůbec Selekce? Už ti nějaká ukradla srdce? *Zeptá se ho s úsměvem. Všimla si, jak ho při pikniku objala Thylane, takže si je jistá tím, že minimálně Sawyer už nějaké srdce ukradl sám.*
-LF-
View user profile

Today at 10:51 am
*Nezlobí se, že v Selekci není úplně kvůli němu. Naopak je rád, protože tohle ji pomůže. Teď je třetí. Pousmeje se a Přikývne. *Ano, budu moc rád. *Řekne.*/Snad ji taky přesvědčím, aby přijala mou pomoc a já mohl jejího otce dát na odvykačku a pak taky, aby mu dovolila zařídit ji tady bydlení a práci, která by ji bavila. Má pocit, že tohle je to nejmenší, co pro ni může udělat.*To nás asi pravdu. *Uzná a dále se nevyjadřuje k tomu, na co by si clo ek nenep zvykat. Je toho vážně hodně. *Ale třeba bychom mohli udělat více. *Namitne. Pak přikývne.*Dobře, pak mi dej vědět.*Doufa, že se rozhodne tak, jak je správné. Sám je přesvědčený, že by to jejímu otci pomohlo. Uchechtne se. *To je to tak očividné? *Zeptá se jí. Nakonec je ale nucen souhlasně prikyvnout. Ona se mu svěřila s dost věcmi, nejspíš je zase na řadě on.*Jedna ano.*Prizna se jí. Jedná dívka jeho srdce už ukradla a on doufá, že Khione nebude zklamaná, že to přece jen není ona.*
AndyHoff
View user profile

Today at 11:14 am
Sawyere, děláte toho dost. Každá země má něco. Nikdo a nic není dokonalý. *Namítne, protože opravdu nevidí důvod, proč by se z toho Sawyer měl vinit. Ano, ví, jak to venku mezi nízkými kastami vypadá a opravdu to není někdy hezký pohled, ale moc dobře ví, že Illee se daří zase v jiných věcech.* Dám. *Slíbí mu s pousmáním a pak změní téma a zeptá se ho na Selekci.* No... Trochu? *Usměje se pobaveně a odpověď vidí v jeho očích dřív než jí řekne nahlas.* Taky je vidět, že ty sis její srdce ukradnul taky. *Ujistí ho. Rozhodně není zklamaná nebo naštvaná, má z nich dvou radost, i když Thylane vlasně ani moc nezná.* Přeju vám to. *Řekneu upřímně s úsměvem.*
-LF-
View user profile

Today at 11:31 am
*Povzdechne si a nechá to být. Stejně si bude myslet svoje a bude přemýšlet o tom, jak to změnit a zajistit lidem v Illey lepší péči, aby se něco takového dělo co nejméně. A dál si to za vinu částečně brát bude. Řekne, ať mu dá vědět, jak se rozhodla ohledně jejího otce. Co mu řekne, to zařídí. Sám by ho nejraději dal do vězení a nebo na odvykačku rovnou, ale je to jediná rodina, která Khione zbyla, takže to nechá na ní. Ona pak sama přejde k tématu Selekce. Když se zeptá, jestli některá z dívek ukradla jeho srdce usměje se a zeptá se jestli je to tak očividné.*/Zřejmě nejsme úplně nejlepší herec no../*Uzná v duchu. Navíc jak sama řekla Thylane, opatrný taky není.*/Už brzy vyhlásím Elitu, pak bude nějáký ten ples Tribunál a pak vyhlášení vítězky.. Konec se už pomalu blíží./*Uvědomí si, že by s tou svou nerozhodností skutečně měl začít vybírat prstýnek, protože když Thylane o ruku požádá s prázdnou krabičkou, asi se otočí na podpatku a navíc by to bylo docela trapný, přece jen se ten přenos bude vysílat živě a uvidí to celá země, včetně všech hostů a jeho rodiny, kteří budou ve stejném sále.*Thylane řekla, že vážně nejsme nenápadný, ale já si pořád dělal naděje, že to se mnou nebude tak hrozný.*Dojde mu, že i ona skutečně ví o koho jde a usměje se.*Díky.*Usměje se ještě více, když mu ona řekne, že jim to přeje.*To rád slyším. Věřím, že i ty si najdeš někoho, kdo tě bude milovat celým svým srdcem a ještě mi pak přijde říct, že jsem totální blbec, že jsem tě nechal jít.
AndyHoff
View user profile

Today at 11:58 am
*Všimla si, jak se Sawyer dívá na Thylane a ona na ně a opravdu hodně jim to přeje. Vidí na něm i že jí má rád a přeje jim, aby spolu byli šťastní.* No.. Hlavně na tom pikniku u trůnů jste moc nenápadní nebyli. Ale bylo to roztomilý. *Řekne mu upřímně s úsměvem.* A je to hodně vidět ve tvých očích. *Dořekne a pak mu řekne, že jim to přeje.* Není za co. *Opravdu nemá proč děkovat. Po jeho dalších slovech se trochu pousměje a sklopí pohled.* /Kdo by miloval někoho jako já, kdo má celý tělo od jizev a zabil svojí mámu?/ *Proběhne jí hlavou, ale nahlas to neřekne, protože ví, že by se s ní akorát dohadoval.* Nepřijde. Není to nic, co by se mělo vyčítat. Zamiloval ses a vybral si podle svého srdce. A vybral sis dobře. *Usměje se na něj.*
-LF-
View user profile

Today at 12:22 pm
*Už ví, že skutečně není tak nenápadný, jak si myslel a to, že jeho vyvolenou je Thyane ví asi více lidí, ne jen Khione.*/Když jsi taky šel do její komnaty a tam zůstal přes noc, i když se nic nedělo, mělo ti to dojít../*Připomene si v duchu. Muselo jej vidět několik lidí, jak jde tam, ale ne zpátky.*Jo, to asi nebyli..*Uzná s uchechtnutím.*/Ale více dívek mě objímalo../*Vzpomene si na Marrigold, která jej ještě bude několik týdnů strašit v nočních můrách. Pak se usměje a poděkuje jí. Věří že i ona si najde někoho, kdo by ji miloval. On to možná není, ale má ji rád, jako kamarádku a věří, že někdo pro ni bude cítit něco více.*A nemysli si, že přeháním nebo něco takovýho.*Řekne hned, když vidí, jak sklopila pohled.*To, že máš jizvy.. na tom nezáleží. Důležité je člověka milovat pro to, jaký je, ne jak vypadá. Taky bych nemusel věřit, že se někdo najde pro mě, když asi budu muset mít doživotně berle.*Pokrčí rameny.*Podle mě přijde a až tohle od něj uslyším, budu za tebe jedině rád a budu vám to přát.*Usměje se na ni.*Já vím, že vybral.*Nedokáže uvěřit, že se v Selekci vážně zamiloval, ale stalo se tak. Miluje Thylane, i když jí to ještě neřekl.*/Ale to se brzy změní../*Už má menší plán. Zamyslí se.*Ty máš ráda děti, že?*Ani nečeká na její odpověď.*Kdybys chtěla.. mohla bys zůstat přece jen tady, v paláci. Dětí tu bude hodně, moje, mého bratra a po čase i sester. Mohla bys jim dělat něco jako vychovatelku.*Nabídne jí.*Kdybys teda měla zájem. nebo je třeba učit kreslení, to je tvůj koníček ne? Ale je to na tobě. Budu rád, když zůstaneš i po Selekci, ale pokud se rozhodneš jinak, nevadí.*Už předtím jí nabídl, že může zůstat a teď k tomuhle ještě přidal tohle. Por své děti bude muset vychovatelku najít a Khione mu přijde milá, má talent na malování, takže by je to určitě taky naučila a on jí docela věří.*Promysli si to.*Řekne ještě nakonec.*
Sponsored content

Palácový skleník Empty Re: Palácový skleník

Back to top