Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Část lesa patřící k paláci

+12
DlhyPribeh.sk
AndyHoff
Lexi
Vertasia
Terka
† PsYcHoPaTiC †
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
-LF-
Naty18
annie.16
Admin
16 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Část lesa patřící k paláci Empty Část lesa patřící k paláci

Thu Dec 12, 2019 4:11 pm
Trochu dál za zahradami se nachází královský les. Skvělé místo na pořádání honů. Přes den je volně přístupný a v noci na jeho okraji hlídají strážci, kteří nepouští nikoho dovnitř. Les je totiž strašně rozlehlý a i přes den se v něm jde ztratit. Natož v noci..

Část lesa patřící k paláci 58285b22afcc141de587fe1c92617ad5


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:17 pm, celkově upraveno 1 krát
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Část lesa patřící k paláci Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 5:33 pm
*poté co se potkala s matkou a Sawyerem se rozhodla zajít do lesa uklidnit se. Je rozhodnutá že hned jakmile se vrátí do paláce zjistí si vše o té nemoci. Poslední dobou tu chodívá v noci tak často že si našla způsob jak obejít stráže a dostat se dovnitř. Vždy zůstává ale jen v jedne casti kterou zná dobře a ve tmě se tam nestrati. Když je uvnitř najde si své oblíbené místečko, prohlubeň u jednoho stromu a sedne si tam* S hlavou obrácenou vzhůru k nebi přemýšlí o všem, a o nicem. V hlavě má tak velký zmatek jako už dlouho ne. Přemýšlí nad tím, co řekla její matka, že všechno může být smrtelný. Ona má pocit jakoby už smrt zažila. V tu dobu kdy na tom byla nejhůř. Sedí tam dlouhou chvíli a v momentě kdy za sebou uslyší zvuk praskajících větviček sebou trhne a rychle se postaví na nohy.* Je tu někdo?*zavolá vystrašeně a rozhlédne se. Nic a nikdo se neozývá a tak se ujistí tím že se jí to jen zdalo. Když se ohledne zpět před sebe, uvidí za stromem schovanou postavu* Kdo je to?*zakřičí a rozhledne se okolo sebe po nějaké zbrani. Všimne jsi větve, i když ji asi moc nepomůže protože je jenom slaboučka, ale i tak se pro ni zohne. Udělá nejistý krok do předu. Neví jestli má začít křičet o pomoc, i když tady - daleko od paláce - by jí stejně nikdo neslyšel. I stráže jsou na to moc daleko. Zrychlil se jí tep a nasucho polkne. Když postava vystoupí zpoza stromu zamzoura na ni. Mraky na neby se pohnou a na zem padne svit měsíce. Ozáří i Liu a člověka kterého do teď nemohla rozpoznat. Ted, když mu vidí do tváře, upustí palici na zem. Její tep se ještě více zrychlí. Svět se s ní začíná točit.*/Prosím ne/ Ne, ne, ne ,ne ,ne.*mumlá rychle pro sebe. Začne pomalu couvat dozadu rpyc od toho člověka, co její srdce i duši rozstřílel miliony kousíčku. Ten kdo ji ukázal že to bylo moc krásné na to, aby to tak zůstalo. Zběsile se rozhlíží okolo sebe. Chce začít křičet o pomoc ale její hlasivky odmítají spolupracovat*/No tak. Někdo tu musí jit!/*zadami tvrde narazí na strom že ní a tiše v duchu zakleje.*/Prosím./
Naty18
Naty18
Posts : 5
Join date : 26. 12. 19

Část lesa patřící k paláci Empty Cassius Beaulieu

Thu Dec 26, 2019 6:41 pm
*dneska v noci se mu konečně podařilo vyplížit z Ghetta a zázrakem se dostal přes hradní zdi. Ví přesně co musí udělat, ať to stojí co to stojí. Klidně i jeho smrt. Toulá se lesem k paláci a doufá že na nikoho nenarazí. Opak je ale pravdou. Když uslyší její hlas, i přesto že jí nevidí, ví kdo to je. O něco se přiblíží. Ví, že Lia ví že tam někdo je protože pošlapal snad všechny větvičky co mohl,ale i přesto se schová za strom a promýšlí co řekne. Je trochu nervozní jelikož ví že Lia nebude úplně nadšená, že ho uvidí, ale říká si, že jí to musí všechno vysvětlit. Když uslyší jak Lia volá vystoupí zpoza stromu doufá, že Liu nikdo jiný neslyšel. Kouká Lii do očí a absolutně netuší co by měl říct. Chvíli je potichu. Vidí jak Lia couvá a kouká na něho vyděšeně. Pak konečně řekne: Promin Lio já..já ti to chtěl říct ale děsila mě tvoje reakce věděl jsem,že by mezi námi byl konec ,ale i tak jsem věřil, že by jsme to nějak vyřešili a pak si mě viděla na té akci a mě bylo jasné že je konec ale i tak jsem tě musel ještě vidět a za všechno se ti omluvit. Pořád tě miluju Lio dej mi prosím ještě šanci <3
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Část lesa patřící k paláci Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 7:08 pm
*raději než teď potkat někde v paláci Jaspera, Charity nebo snad otce šla do lesa. Chodí sem často protože je to jedine místo které ji uklidní a nikdo tu většinou není. Byla tu už tolikrát že našla způsob jak se ukrýt strážím a v noci se neztratit. Když už slyšela něčí kroky rychle vstala a začala zjišťovat kdopak tam je. Raději se zohla pro tenkou větvičku kterou v případě nouze, hodla použít jako basebollku. Když Cassiusovu tvář ozáří měsíční svit, svět se jí začne hroutit před očima. Dnešek nemůže být horší. Začne rychle couvat a snaží se od něj dostat pryč. Zastaví se ale když tvrde narazí na strom*/Zasrany strom!/*kleje v duchu. Když poslouchá jeho slova, začnou se jí objevovat vzpomínky. Moc vzpomínek. Když domluví chvíli je zticha a strach, vystřídá vztek* Ty hajzle..*zašeptá potichu a zlostně na něj hledi* Víš co jsem si kvůli Tobě zažila?!*její hlas začíná nabírat na síle* Víš jak strašne to byly poslední 2 měsíce?!*teď už přímo zuří. Odlepí se od stromu a pevně sevře provizorní Basebollku.* Co si myslíš?! Že se po dvou měsících objevis, nakracis si jako bůh, řekneš pár milých slovíček a já se nechám stáhnout zpátky?!*pobírá dech a pomalu jde k němu* Tak to si nedělej iluze. Já už s tebou, s láskou a se vším, co se týká radosti, skončila.*řekne důrazně a strčí do něj. Pak se otočí na patě a chce odejít jenže Cassius hi chytne za ruku a tak se na něj rázně otočí* Pusť mne!*vyskubne se mu a využije toho že je blízko něj, a jednu mu vlepi*
Naty18
Naty18
Posts : 5
Join date : 26. 12. 19

Část lesa patřící k paláci Empty Cassius Beaulieu

Thu Dec 26, 2019 8:11 pm
Proplíží se opatrně k paláci a najde Liu. Hned se jí omluví a chce ji vše vysvětlit. Jenže když to dořekne je chvíli mezi nimi ticho, ale pak po něm začne Lia křičet. Bylo mu to úplně jasné,že se to stane taky co jiného by mu na to vůbec řekla. Když uslyšel jak moc Lia celé 2 měsíce trpěla chtěl ji říct,že už ji předtím hledal ale nemohl se přiblížit tak moc blízko k paláci. Celé ty 2 měsíce plánoval jak se za Liou dostat a ted ji našel tady. Když slyšel ty všechny slova co na něj Lia křičela cítil se hrozně a ted už věděl, že je mezi nimi absolutní konec. I přesto když už Lia dokřičela vše co měla na srdíčku a chtěla odejít ji chytl za ruku a chtěl ji znova říci jak hrozně ho to mrzí, ale Lia se otočila a jednu mu vlepila. *Trochu ho to zabolelo* V tom se zhroutil na kolena a znova pronesl jak moc ho to vše mrzí a, že ji stále miluje a prosil i nadále o jednu jedinou šanci.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Část lesa patřící k paláci Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 8:40 pm
*začne po Cassovi řvát a konečně vyšel na povrch všechen ten vztek který v sobě držela. Je už na odchodu ale Cass ji samozřejmě nenechá odejít a tak mu rovnou jednu napálí. Celkem ji mrzí že předtím upustila tu tyc..mela by v nejhorším případě zbraň. Pořád totiž čeká, kdy Cass vytáhne nůž nebo tak něco a pomstí se za to, že Sawyer dostal matku ven z Ghetta. Když se zhroutil na kolena rychle od něho odstoupila do bezpečné dálky. Sledovala ho a před očima se jí objevovali vzpomínky. Kdyby mohla, všechno by vrátila. Kdyby tenkrát nebyla pitomá krava..jenže ten už je to jedno. Na chvíli zavře oči a je z ticha. Po tváři ji skapne slza a ona nedokáže uvěřit, že uvažuje nad tím, co by kdyby řekla ano. Stojí tak peknou chvíli a nakonec ji to vše přemůže. Po tváři ji tečou čím dál tím větší slzy a přibývá jich. Už nevydrží stát na nohou a tak se taky sesune na zem a zády se opře o strom. Je přibližně pět metrů od něj ale i tak raději nahmata nějaký kámen kdyby se to zvrtlo. Dnešek si oficiálně zapisuje na seznam nejhorších dnů v životě. Matka ji v podstatě řekla, že je možnost, že umře, teoreticky zradila Charity a jestli se to dozví Jasper tak skončila a teď ještě tohle. Sedí tam a nehýbe se. Sice brečí jako želva ale nevydá ze sebe ani hlásku. Jen ji tečou po tváři slzy a ona se je ani nenamáha otřít. Pak otevře oči a prohlídne si Casse. Změnil. Má jiný pohled v očích, je svalnatějši než dřív, pokud to vůbec ještě teda jde. Ví že si toho prožil v životě taky hodně. A ne zrovna hezkých věci.* Pamatuješ na tu noc? Na ten útok?*řekne ochraptělym hlasem* Něco jsem tenkrát zjistila. Zjistila jsem i něco dalšího než jen že jsi..*větu nedokončí* Dneska mi matka něco řekla. Řekla že Všechno je smrtelné.*odmlčí se* Já mám pocit že už jsem smrt zažila. Mam pocit že někdo ze mne tu noc vyrval srdce a já tam cítím tak obrovské prázdno a tak moc to bolí.*otře si další slzu*
Naty18
Naty18
Posts : 5
Join date : 26. 12. 19

Část lesa patřící k paláci Empty Re: Část lesa patřící k paláci

Thu Dec 26, 2019 9:42 pm
Snaží se Lii vysvětlit že ho to všechno moc mrzí jenže ji to nezajímá. Klesne až tak hluboko že si před ní klekne na kolena a ani se za to nestydí a stále opakuje jak moc ho to mrzí. Když ji vidí jak si sedá taky na zem a jak ji po tváři přibývá více slz,že by mu konečně odpustila. Kouká na Liu jak si ho prohlíží, vypadá snad až tak blbě říká si. Lia pak začne mluvit. Jistě, že si na ten útok pamatuje jak by taky nemohl. Poslouchá Liu co říká dál. Když začla mluvit že zjistila že je vlastně rebel ani se nediví že to nedokončila a nechtěla říct. Přece jen on taky není na sebe nějak hrdý a proč by taky byl že ano. Když potom Lia dokončila to celé co chtěla říct ukápla mu taky malinkatá slzička ale fakt jen malinká. Pomalu se zvedl a šel k Lii a objal ji. Řekl ji, že by se mohli zítra sejít zase tady 21:00.



annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Část lesa patřící k paláci Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Dec 26, 2019 9:59 pm
*zhroutí se. Klesne na zem a brečí jak želva. Ta bolest, kterou cítí v srdci je nesnesitelná. Obloukem narazí na potrat ale víc to nerozvádí. Ví, že to má Cass právo vědět ať udělal co udělal. Když k ní dojde a obejme ji, strne. Rozklepe se strachem protože se jí furt zobrazuje ta scéna kdy vytáhne nůž. I když někde v podvědomí ví, že by to neudělal. Ji ne. Na druhou stranu, i když jsi to nechce připustit, ji není cele telo. A tentokrát to rozhodně není strachem, ale Cassovym dotykem. Nedokáže si to připustit, ale tak strašne ji chybí i když ho nenávidí. Potupně se k němu přivine a když ucítí jeho vůni, cítí v žaludku motýlky. Ten pocit necítila už tak dlouho. Pak uslyší jeho nabídku. Je z toho k smrti vyděšená a mlčí* Budu tady. Přesně tady.*řekne potichu. Ani sama neví proč.* Ale..Cassiusi, tohle je naposledy. Nemysli si že když jsem řekla ano, odpouštím ti. To ne.*řekne rázně a vstane. Otočí se čelem k němu* Říkám ano jen proto, že mám otázky a chci odpovědi. Nic víc.*na patě se otočí a uteče směrem k paláci. Zkušeně se vyhne strážím a utíká zadními uličkami. Když se dostane konečně do komnaty, posadí se na postel a snaží se to rozdychat.*/Co jsem to proboha udělala?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Mon Feb 03, 2020 8:22 pm
*Pořád si tím vším tak není jistá, ale asi je to to správné rozhodnutí. Prstýnek nechala poslat zpět Bastienovi dneska a hned jak s ním odešla komorná, vytáhla zpod postele zbalený batoh. Má v něm dost peněz, se kterými vydrží, dokud si nenajde práci. A taky se díky těm penězům bude moci povýšit do páté kasty a zařídit si nějáké ty doklady.*/Bude to dobrý.. Budu v pohodě./*Ujišťuje se. V kufru má kromě peněz i dost oblečení, jak klasické tak i nějáké ty troje společenské šaty třeba na pohovor nebo tak. Taky si vzala fotoalba. Je to celkem těžké zavazadlo, ale když rychle projde lesem, bude skoro na zastávkách autobusu. Cestu si naplánovala co nejkratší. Naposledy se rozhlédne po své komnatě a na svých roztřesených nohách se vydá s batohem na zádech směrem do zahrad, kterými projde až do lesa. Na sobě má schválně co nejvíc nenápadné oblečení. Černé džíny a zelenou bundu s kapucí, která je stáhlá až do obličeje.*/Promiňte, mami, tati, Ayperosi../
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Mon Feb 03, 2020 8:29 pm
*Už je to pár dní, co se rozhodla, že chvilku bude v paláci a bude navštěvovat místa, která měla její matka ráda. S sebou teď nosí i její deník, kde je to vše zapsané a jí to dodává pocit, že není tak sama. A pocit hroutících zdí aspoň tak na chvilku zmizí. Dnes se rozhodla vydat do lesa, který podle deníku měla ráda i jeji babička i prababička.* /Bohužel ani jedna už nežije, abych měla šanci je poznat./ *Na sebe si oblékla jednoduše modré volnější rifle a světle modrou mikini, která je očividně o několik čísel větší a tak na ni visí. A kudrnaté vlasy má jak jinak než rozpuštěné. Jak tak jde do toho lesa patřící k paláci, sem tam nakopne nějaký kámen nebo pařez či šišku. Po chvilce chůze se zastaví u jednoho stromu, na který se podívá se zkoumajících výrazem a hned vyleze na první spodní větev a potom i na tu další. Posadí se tam a znovu si začne pročítat matčin deník. Po chvilce však uslyší nějaké kroky a pohled ji padne na osobu jdoucí někam do pryč. Deník zavře a seskočí zpátky na spodní větev a potom hned na zem. Osobu dojde a taky ji neunikne pohled na její věci.* Kampak, kampak? Snad ne na útěk? *Nakloní hlavu na bok a na dívku se více koukne. Zastoupí ji cestu, aby si ji mohla lépe prohlédnout.* /Není to nějaká Schreave? Moje moc vzdálená příbuzná?/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Mon Feb 03, 2020 8:53 pm
*Má sbaleno a plán na to, jak se odtud dostat a odjet do jiné provincie. Asi i ví do které. Přemýšlela nad tím, kam půjde. Ví i čím se bude živit. Má s sebou dost peněz, aby si našla slušné bydlení, nějáký byt v lepší provincie a lepší čísti města a taky aby se dostala do páté kasty a měla další doklady, díky kterým si taky bude muset změnit jméno. Ale na všechno má dost, a tak jí nic nebrání v tom utéct, jak plánovala. Když prochází lesem, je slyší akorát své kroky, praskání větviček pod jejíma nohama. Kapuci má stáhlou více v obličeji, aby ji jen tak někdo nepoznal. Když uslyší jak se k ní někdo blíží, zrychlí do kroku, ale ani to nestačí a ta osoba, dívka ji zastoupí cestu.*/Pořád lepší ona, jak Bastien./*Pomyslí si. Tuhle dívku ani nezná. I přes o, že by mohla potkat někoho horšího, jak ji, nervózně polkne a sklopí hlavu, aby jí neviděla do obličeje.*T-to není tvoje věc.*Snaží se znít statečně, ale fakt, že na začátku se zakoktá jí moc nepomáhá. Obejde ji obloukem a pokračuje ve své cestě.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Mon Feb 03, 2020 9:24 pm
*Další zastávkou v matčiným deníku byl les, kam se rozhodla jít dnes. Už byla v kině v paláci, v kuchyni i v salónku, kde se poprvé potkala s jejím tátou. Jakmile dojde do lesa, vybere si jeden strom, kde se rozhodne vylézt na větev a opět si začne deník pročítat. Semtam přejede prsty přes přiloženou fotografii a bolestně se pousměje.* /Byla tak hezká, stejně jako táta byl hezký, i moje rodina tady./ *Pohled zabodne do fotký její mámy s babičkou a usměje se ještě víc. Úsměv ji z tváře zmizí, když uslyší pod sebou kroky. Rozhodne se ze stromu seskočit a osobu doběhnout. Po chvilce dívku doběhne, ale z její odpovědi není nadšená. A ona se jen tak odehnat nenechá, takže opět dívku dožene. Jemně ji chytne za předloktí, aby ji donutila se zastavit.* Hele, nevím, jestli je normální jen tak jít přes les, ještě takhle vybavená. *Více se zaměří na její obličej, aby zjistila, kdo to je.* Ty jsi princezna, Schreavovic, že ano? *Prohodí otázku a následně jí ukáže první stránku v deníku, kde je napsané jméno její matky, Nikolaos Schreave.* Jsem Winnie. *Pokrčí rameny a ruce si založí na hrudi.* Hele, jako promiň, ale nevypadáš, jakoby si byla v pořádku. Nechceš mi říct, co se ti přihodilo? Třeba se ti potom uleví. *Sama si není jistá, jestli umí vůbec dobře naslouchat, ale proč to nezkusit.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Mon Feb 03, 2020 9:39 pm
*Když ji nějáká dívka zastoupí cestu, není z toho nadšená. Kdo by taky byl, že ano? Řekne, že do toho, jestli zdrhá nebo ne jí nic není. Nechce se někým zdržovat, protože ví, že riskuje, že by je někdo mohl vidět a někdo by jí ještě v útěku zabránil.*/Prosím ať mě nechá.. Musím pryč. Prosím./*V duchu se začne modlit snad ke všem svatým, které zná. Jak se ale zdá, ta holka se asi jen tak nenechá tak odehnat. Má co dělat, aby nezaúpěla. Zastaví se, když ji chytí za předloktí. Na její slova, že chodit takhle vybavená po lese asi není moc normálně jen nervózně polkne a skousne si vnitřní stranu rtu. I když se snaží skrýt svůj obličej, dívka ji pozná. Lehce přikývne.*Jo..*Hlesne potichu. Zvedne trochu pohled a podívá se na deník, kde je jméno. Trochu překvapeně zamrká.*Kasy.*Představí se.*/Winnie.. to jsem slyšela.. Princezna Belgie, ne?/Nemyslím si, že by se mi díky tomu mělo ulevit... Jediné co mi pomůže je útěk.*Podívá se na cestu před ní.*/Začít někde jiný život. Někde daleko od Bastiena, kde mi nebude moci ublížit./*Podívá se do tváře Winnie.*Ty mě asi nepustíš, když ti to nepovím, co?*Zeptá se, i přestože, že odpověď na tuto otázku nejspíš zná. Nejspíše se také snaží oddálit svou odpověď k tomu.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Mon Feb 03, 2020 10:12 pm
*Ráda lidem kazí jejich plány nebo je jen narušuje, sle je to věc, které ji jde i neplánovaně skvěle. Stejně jako teď, když dívce překází klidnou cestu a tu cestu ji zastoupí. Zajímá jí to, co vlastně dívce je, jelikož nepotkáte denně člověka, který vypadá, že se stěhuje třeba do lesa. Vítězně se ušklíbne když přikývne na to, že vážně princezna je.* Těší mě. *Pokrčí rameny a jednou rukou, kterou nedrží deník si prohrábne své kudrnaté vlasy.* Jo, to si většinou říkám taky. Palác je zlo. Reálně v laláz nevydržím déle než týden. *Poví ji upřímně. Nemá ráda delší trávení času v paláci, proto lak radši uteče třeba do baru nebo do nějaké levné ubytovny.* Ale věř mi. Nebo klidně nevěř, to je jedno, zase se vrátíš, ohřát se a tak. *Ušklíbne se na ni, přičenzu se líně protáhne a zase vyskočí na nejbližší větev, na kterou se posadí.* Potřebuješ na to odpověď? Jsem prostě zvědavá, takže... Ne. *Opět ji věnuje úšklebek a pak už jen čeká, co z dívky vyleze.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Mon Feb 03, 2020 10:47 pm
*Když se jí představí a ukáže na deník, kde je podpis, který nese příjmení Schreave, dojde jí, kdo to je. Ale i tak podle ní nemá důvod ji zastavovat a bránit v tom utéct z paláce tak daleko jak je to jen možné.*/Kdybych nasedla na letadlo do jiné země.. Asi by mi to neprošlo, co?/*Ví, že princezna na letišti by byla moc nápadná. Takhle je to bezpečnější.*/Bastien si určitě dělal jen srandu jak na tý ošetřovně, tak asi i předtím a hledat mě nebude. Bude rád, že jsem pryč./*Myslí si, že se uleví jak jemu tak jí samotné, když bude daleko pryč, kde ji snad nikdo nenajde. Pak řekne, že pro ni je jediná možnost utéct, protože si nemyslí, že by Keenan a nebo král Španělska chtěl zrušit jejich zasnoubení.*/A když se to stane.. Mohla bych se třeba vrátit./*Ale prozatím je tohle to nejlepší.*Neříkám, že ne.*Pokrčí rameny.*Možná ano, když se ty věci, kvůli kterým volím tuhle možnost nějak vyřeší.*Řekne to ale dost pochybovačně. Sleduje ji, jak vyskočí na větev a zeptá se, jestli ji pustí i bez toho, aby jí řekla, co je důvodem toho, že se odtud snaží zmizet. Povzdychne si a zase sklopí pohled.*No.. prostě.. Dozvěděla jsem se, že jsem zasnoubená s korunním princem Španělska.*Začne pomalu.*Nebyla jsem z toho nadšená a jak soudím díky našemu setkání ani on ne. Kdo by taky mohl být šťastný kvůli dohodnutému sňatku?*Položí jí řecnickou otázku, protože hned zase pokračuje.*No, jednou jsme se potkali v domku na stromě. Tam nebyl nijak milý a já se ho začala bát a bojím se ho i teď.. Poslední co si pamatuju, je útěk. Najednou jsem se probudila na Ošetřovně. Byl tam i on, můj snoubenec a choval se zvláštně, jako by do mě byl zamilovaný nebo tak. Měla jsem na prstu i prsten, údajně od něj. Tvrdil, že mě požádal o ruku, i přesto, že jsme zasnoubení a já jsem s tím souhlasila, protože jsem si ho chtěla vzít.. Jenže to si nepamatuju. Prý jsem spadla z koně, minulý týden při útoku nebo co. A poslední na co si vzpomínám je strach z něj.*Odmlčí se.*Proto chci utéct, nechci si jej vzít a nevěřím, že mě vážně miluje. Určitě jen to jen nějáká zvrácená hra.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Tue Feb 04, 2020 12:05 pm
*Chování dívky ji zajímá, přece jen neni obvyklé najít princeznu na útěku. I když sama utíkala, nedělala kolem toho nějaký tajnosti, moc si toho nebrala, ale taky se zase vrátila. Na dívku se zvědavě koukne a ruce si založi na hrudi.* A když se ty věci nespraví, budeš vždycky na útěku? Nikdy nebudeš chtít vidět svou rodinu? *Povysune zvědavě obočí a nepřestane si ji prohlížet. Poté si sedne na větev a poslouchá ji.* /Pořád tě nezasnoubili s Holanďanem a neposlali sem kvůli jednomu velice nevinnému úkolu./ Jo, to jsme dvě, taky zrovna nejsem ze zasnoubení nadšená. *Pokrčí rameny a poslouchá ji dál.* /Ale ten večer po té pláži byl hezký, to jako jo./ Jak jako nebyl milý? *Zeptá se ji zvědavě a na větví přeleze ke kmenu stromu, o který se opře. Když dívka domluví, překvapeně zamrká a pak se ušklíbne.* Zní to jak z telenovely. Ale jako, zase tě chápu, musí to být šok. Ale co když je to pravda a vážně tě miluje? Nedáš mu ani šanci to dokázat? *Pokrčí rameny a hned pokračuje dál.* Ale kdyby se dokázalo, že si s tebou jen hraje, byl to pěkný hajzl. Ale zas pokud si s nim zasnoubená, tak tomu nijak neutečeš. Zkus se s ním dohodnout, že se vezmete, ale budete velkou lásku jen předstírat před lidmi. *Rozhodí rukama a zrak zabodne do dívky. Není nějaký vztahový poradce, sama s chlapy maximalneu skončila v posteli, ale poradit ji aspoň zkusí.* Klidně uteč, ale nemyslím si, že ti to pomůže. *Ušklíbne se a potichu si povzdechne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 04, 2020 12:26 pm
*Řekne, že se možná vrátí, když se teda ty věci spraví. Po její další otázce k tomuhle pokrčí jenom rameny a zatváří se docela smutně. Ví, že taky už dost možná neuvidí svou rodinu, když se přece jen rozhodne pro útěk.*Jasně, že je budu chtít vidět. Je to moje rodina, záleží mi na nich. Ale kdybych zůstala, musela bych si ho vzít a odjet stejně pryč, takže bychom se skoro nevídali. A po čase, až by se on oženil s někým jiným a uklidnilo by se to, mohla bych se zkusit vrátit, aspoň do Angeles.*Pokrčí rameny.*/Měla jsem se rovnou vzdát titulu. Ale nebude mi po tomhle automaticky odebrán?/*Zeptá se sama sebe. Mohla si to mohla zjistit předtím.*/A kdyby se ho vzdala, už bych se skutečně neřadila rodině Schreave.. Nikdo by mě nemohl nutit k sňatku s ním./*Přemýšlí, že se vrátí a nějak se toho vzdá, ale zase se bojí, že by jí to nemuselo nějak projít a mohli by ji donutit si ten titul nechat a pak by ji ještě vůli útěku hlídali.*/To ne../*Pak řekne, to o tom zasnoubením a že co si pamatuje se nechoval ani trochu mile. Povzdychne si.*To bych tady raději nezmiňovala.*Řekne tiše. Nechce na to vzpomínat. Vážně jí to nebylo příjemné a její názor na Bastiena od té doby není pozitivní a jak řekla, bojí se ho. Že by se zase mohl opít a ublížil by jí. Domluví a jen mlčí. Čeká zpětnou vazbu od Winnie.*J-já nevím.*Zakoktá se. Pak potřese hlavou.*/Ne.. nemiluje mě./Uteču tomu. Takhle.*Rozmáchne rukama.*On se vrátí do Španělska já budu taky.*Řekne dost jasný fakt.*Proč bychom to měli předstírat? Jim je jedno, jestli se milujeme nebo ne. A já bych to předstírat nedokázala./Předstírat lásku nejde./Jo, to taky udělám.*S tímto se otočí a vydá se na cestu pryč.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Tue Feb 04, 2020 2:08 pm
Takže radši zanedbáš svou rodinu, zatímco si budeš hrát na někoho jinýho, odjedeš někam na druhou stranu země a vrátíš se tak za dvavet let zatímco tvoje země a ta jeho budou ve válce, protože nedošlo k zasnoubení? *Pronese jeden scénář, který ji hned napadne a doufá, že to aspoň dívku trošku zaujme. Sice to není věc, ale nebyla by to ona, aby se nepletla do věcí lidí, který sotva zná. Někdy ro nedělá ani aby jim pomojla, spíš proto, že jí to jem baví.* Třeba měl jen špatný den. Hele, vždyť ho ani třeba neznáš pořádně. Jedna možnost je, že se vážně chová jak debil a ty teď děláš dobře. A ta druhá je, že se ti vážně něco stalo. *Pokrči rameny a hned protočí očima.* Utečeš, jen tak. Fajn. *Opět protočí očima a ze stromu seskočí, aby na ni lepez viděla.* Chováš se jak malá holka, které nevyšel šťastný konec jako v pohádce. *Zamumlá a když se vydá pryč, znovu ji doběhne.* Pojď se mnou do baru, ať aspoň ten útěk začneš nějak zábavně. *Nabídne ji a doufá, že to dívka přijme.* Někoho si najdeš v baru, zapomeneš na toho chlapa, zapiješ to a pak utečeš. *Zazubí se na ni s pohledem, který naznačuje, že by taky teď nějaký bar docela ráda ocenila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Část lesa patřící k paláci Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 04, 2020 2:19 pm
*Při zmínce o válce se zarazí.*/To by se snad nestalo.. Keenan by to určitě nějak okecal../*Tohle v ní upřímně vyvolalo více pochybností, než cokoliv jiného. Nic na to neříká a upřímně se cítí dost provinile.*/Do háje.. Do háje./*Začne v duchu nadávat. Potřese hlavou. Pochybuje, že by se mohl Bastien chovat nějak jinak. Řekne, že odchází a vydá se zase pryč. Když ji ale dívka zase předběhne, zastaví se a na chvilku zavře oči. Nejraději by na ni už něco zakřičela, ale ona taková není. Raději v sobě to všechno bude dusit. Podívá se na ni a potřese hlavou.*Ty mě nenecháš odejít, že?*Cítí v očích slzy.*Do žádnýho baru nepůjdu. Já nepiju alkohol a v baru jsem v životě nebyla, takže s tím nehodlám začínat.*Řekne a otočí se zase směrem k paláci.*Gratuluju, vyhrálas. Zůstávám.*Řekne neochotně slabým a napůl zlomeným hlasem a odběhne směrem do paláce. Cítí v očích slzy.*/Mohla bych to zkusit znovu..Ale co když měla pravdu a kvůli tomu, že bych utekla byla válka?/*Nechce, aby umírali nevinní lidé, ne kvůli ní. To raději bude snášet Bastiena jako svého manžela po zbytek života.*/Ve Španělsku jsou rebelové. Třeba mě dostanou dost brzo a já tam nebudu muset trpět dlouho./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Část lesa patřící k paláci Empty Winnie J. de Croy- Solre

Tue Feb 04, 2020 3:15 pm
*Zmíní se jen tak o válce, protože sama žije v krajině, která strašně dlouho válčila a zemřeli u toho její rodiče. A je to taky první věc, které a ji napadne, kdyby jakýkoliv sňatek nevyšel. Když ale dívka nic neřekne, cítí nse trošku z toho divně a zvláštně, protože nehce, aby dívka kvůli ni byla ještě více smutná.* /Někdy bych měla být konečně ticho. Prospělo by to všem./ *Poté dívku zas dojde a nen pokrčí rameny.* Nechám, však je to tvá věc. Však nechci, aby mě první Schreave vzdálený příbuzný, kterého potkávám nenáviděl za to, že jsem ho nenechala utéct. *Zašklebí se na ni a pak jen pokrčí rameny * Fajn, půjdu tam sama, proč ne. *Zamumlá a když řekne, že zůstává, pousměje se.* Ráda jsem tě poznala! *Zakřičí ještě za ní a pak i ona obrátí směr a vydá se do města do nějak ho baru.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Část lesa patřící k paláci Empty Thylane A. S. Melchoire

Tue Mar 17, 2020 10:53 pm
*Po tom co se stalo, na korunovaci s rebelama a Sawyerem, cítila, jakoby jí něco děsně užíralo zevnitř. Měla mu to říct, jenže ani k tomu všemu neměla příležitost a od té doby ho ani neměla možnost vidět.  Z jeho slov k rebelce, jí šel strach a respekt. Proto se rozhodla do toho všeho neplést, doufá jen v to, pokud to bude chtít slyšet od ní...příjde sám. Jenže to se do dnešního dne nestalo. A ona jednoduše potřebuje na vzduch. Natáhla si černý leginy, vzala si bílé tenisky a svojí oblíbenou chlupatou mikinu. Jedinou vyjímkou bylo že nemá na hlavě její kapuci. Rozhodne se vyběhnout ven z pokoje a prostě, běžet prvními dveřmi ven na zahradu. Skrz kterou jednoduše běží, asi by si ani nevšimla, kdyby jí někdo volal. Musí si pročistit hlavu. Přes zahrady doběhne až k lesu kde se zastaví a rozhlédne se, jestli jí nikdo nesleduje. Až potom se rozhodne jít do cizího lesa, kde si najde místečko, kde se posadí a začne si něco skládat z větviček.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Část lesa patřící k paláci Empty Rhys Dante Schreave

Wed Mar 18, 2020 12:18 pm
*Do palace se vratil pred nekolika hodinami. Vlastne ani nev, proc se sem vracel, ale nespis potrebuje se rozloucit aspon s bratrem a mamou a tatou.* /Ublizil jsem jim a zradil je. Znici je to. ale ja za to nemuzu, ze poje podelany srdce si vybralo osobu, kterou nesmi. Treba uz za par dni bit ani nebude. Zalezi, jak me rozsoudi kral Sawer. Muj synovec./ *Na sobe ma obycejne tricko cerne barvy, cerne kalhoty a cerne boty. Je mu jedno, jak musi vypadat, kdyby jej videl nekdo jinej a stejne jej nikdo neuvidi, protoze je venku cernocerna tma. Tohle chce. Byt nevidelny. Ryhclymi rkoky opusti komnatu a nasledne i palac a projde zahradami az, kdyz se dosane do lesa, uvolni se. Nosem potahne chladn vzduch. Je mu jedno, ze nemaa ani mikunu a ni budndu, protoe je to nejspis stejne uz jedno. Z kapsy kalhot si vytahne cigarety a jednu si vytahne a filtr si vsune mezi rty a zapali si. Potahne si a vydchne kour, zatim, co jeho koky jej vedou sal a dal do lesa.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Část lesa patřící k paláci Empty Thylane A. S. Melchoire

Wed Mar 18, 2020 1:45 pm
*Musela se snažit být v klidu a dodržovat pravidla. Jenže jak při něčem takovém mohla být v pořádku, když si rebelové dělají co chtějí a nikdo se nemá k tomu jim v tom zabraňovat. Nechápe to ani v nejmenším a zeptat se na něco takového snad ani nemůže. Jediné v čem je ráda, že jí nikdo při jejím běhu nesleduje. Maximálně komorné si mohly všimnou, že je pryč. Ani nevnímá jak dlouho jí trvá se dostat od paláce co nejdál. Stejně jako netuší jak dlouho tu takhle v sedě setrvává. Skrz stromy toho zrovna dvakrát moc totiž nevidí. Jenže v tom uslyší kroky...při našlapování. Někdo se blížil a to rozhodně nebylo správný. Jenže v ten moment k ní dolehne kouř z cigaret a ona se  nepříjemně rozkašle, přitom se snaží zjistit kdo za tím stojí.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Část lesa patřící k paláci Empty Rhys Dante Schreave

Thu Mar 19, 2020 9:13 pm
*V podstate je smireny s tim, jaky trest dostane az se to jeho bratranec dozvi a je si jisty, ze se to dozvi.* /Thylane je moc cestna nato, aby mu tohl nepriznala, takze je o vice nez samozrejme, ze trest mne nemine. Jen lituju, ze jsem zklamarodice a bratra./ *Myslenky mu letaji hlavou a on ma pocit, ze se v palaci uz neciti, jako doma a moc dobre vi, proc. ma na sobe cerne obleceni a jakmile je na miste, kam chtel jit a to je cast lesa, kde vi , ze bude moct premyslet, vyda se do jeho hlubin. Dava nhu prez nohu a se zapalenou cigaretou mezi prsty kraci do tmavych hlubin. Vetve pod nohama u praskaji a listy sisti, Nakonec si sedne k jednomu stromu, o ktery se opre zady, potahne si z cigarety a kour vydechne do vzdichu.* Nejspis posledni cigareta hochu. *Zamumla i pro sebe.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Část lesa patřící k paláci Empty Thylane A. S. Melchoire

Thu Mar 19, 2020 9:39 pm
*Seděla pod stromem  a snažila se uklidnit svůj dech z toho jak běžela, její myšlenky létaly tam a sem z toho všeho. Byla nehorázně zmatená a nevěděla co má dělat. Čas ubýhal a ona si nebyla jistá jak dlouho už tu vlastně je. Jediná věc co jí vyruší jsou kroky a kouř. Výhodou, je že si jí dotyčný nevšiml...nebo si jí nechtěl všimnout. Což by znamenalo...že je to.. Překvapeně zamrká, možná si pro něj nechal Sawyer zavolat, po tom co mu řekla ta rebelka. Vstane a udělá těch několik kroků k němu, kdy si jí už skutečně mohl všimnout.*Rhysi!*Vyjíkne možná trochu víc nahlas a jednoduše udělá první věc co v ten moment potřebuje. Jednoduše ho pevně obejme, skutečnost, že mu může vypadnout cigareta teď neřeší. Potřebuje cítít jeho vůni, být v pohodě. Jelikož netuší co mu kvůli tomu co se stalo Sawyer udělá a hrozně se toho bojí, toho že ho nechá zabít. Takhle se s ním může aspoň trochu rozloučit.*
Sponsored content

Část lesa patřící k paláci Empty Re: Část lesa patřící k paláci

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru