Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domek na stromě

+7
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
LittlePrincess
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Domek na stromě Empty Domek na stromě

Thu Dec 12, 2019 4:41 pm
Pro odvážlivce, kteří se nebojí a vstoupí do lesa, čeká po delší chůzi i překvapení. A tím je malý a útulný domek v lese. Prakticky by se tu dalo žít, protože se v něm nachází všechno základní k životu, co potřebujete.

Domek na stromě 0267e19f4bbf86684444a3f288be9591


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 2:22 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 2:12 pm
*S kytarou jde do domku na stromě. Je tam klid a skoro nikdo tam nechodí, navíc je to uprostřed lesa, takže vážně nehrozí, že by někdo slyšel, jak hraje a nebo zpívá a o to přesně jí jde. Nemá ráda publikum. Nemyslí si, že má nějáký extra talent a proto raději hraje, když je osamotě. Na sobě má modré džíny a pak mikinu čistě bílou. Dojde do domku a k jejímu potěšení tu vážně nikdo není. Sedne si proto na své oblíbené místo ve výklenku u okna a začne brnkat na kytaru a přitom i zpívat svou písničku, kterou napsala a pojmenovala ji Bad day. Při hraní a zpívání se dokáže vždycky dokonale uklidnit a uvolnit. Po chvilce úplně přestane zpívat co se děje okolo ní.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 2:20 pm
*Není to dlouho, co sem přijel a není z toho zrovna dvakrát nadšený. Nejradši by zůstal ve Španělsku a věnoval se svému životu jak nejlíp umí. Hned jak se ubytoval, zeptal se pád lidí, které potkal na chodbě, jaké je nejklidnější místo v paláci a ti ho poslali do lesa, že je tam nějaký domek. Proto neváhal a vzal si s sebou flašku vodky, kterou si vzal ze Španělskapdo případ, že se mu nic nebude chtít shánět nebo že tady nic mít nebudou. Oblékl si jeho typické černé rifle a černou mikinu. Když dojde až k domku, povytáhne obočí a dojde až na horu. K jeho smůle (nebo možná štěstí) spatří dívku a nedochází mu, koho tad vidí. Přeci jen už něco málo vypil. Proto si sedne na proti ní s flaškou v ruce ko zůstane pozorovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 2:29 pm
*V domku nikdo není, za což je vážně vděčná. Chce si v klidu zahrát na kytaru a zazpívat a to nedělá před někým jiným, ale jen když je sama. Do hraní se vžije ta moc, že ani neslyší, že někdo otevřel dveře. Koutkem oka si všimne, že se někdo posadil naproti ní. Okamžitě přestane hrát a zvedne oči k tomu, kdo sem přišel.*/Měla jsme zamknout../*Dojde jí hnedka.*/To je Bastien?/*Není si tím jistá. Viděla nějáký fotky svého snoubence a tak jí po chvilce dojde, že je to on.*A-ahoj.*Řekne po chvilce. Neví, co říct. Ani neví, jestli on ví, že je jeho snoubenka. Neví, co dál říct.*/Jak dlouho mě poslouchal? Příště musím zamknout.. Vypadá trochu děsivě.. Snad bude milej. Co když ne? o budu dělat? Co mám dělat teď? Když skočím z toho okna přežiju to?/
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 2:40 pm
*Dojde tedy s flaškou ruce do domku a očividně mu už nevadí, že tam někdo je, protože se naproti ní posadí a zvědavě ji začne sledovat a u toho stále popíjí alkohol. Možná by dneska nepil, kdyby z toho, že musel sem neměl tak strašnou náladu a nepřapadaly ho jeho znáné výkyvy nálad. Teď když dívka promluví, něco se mu v hlavě rozzáří a on pochopí, kdo to naproti němu sedí. Unikne mu zaúpění a volnpu rukou si protře obličej.* /Fajn... Jak chce. Mám několik možností. Buď... Buď ji nějak šikovně opít a třeba vyslíct a nebo ji prostě získat bez opíjení./ *Na prázdno otevře pudu a zase ji zavře než se odhodlá promluvit.* Nazdar... Ty jsi... *Chvíli musí přemýšlet nad tím jak se jeho snoubenka jmenuje a když si konečně vzpomene, zvedne ruku s flaškou do vzduchu.* Kasey! Takže s tebou budu trávit celý život. No, tvářičku máš hezkou. *Zamumlá a zase se napije, přičemž ruku zvedne k ní.* Dáš si? *Ušklíbne se a čeká, jestli se napije nebo ne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 2:51 pm
*Někdo se posadí naproti ní a ona tedy okamžitě přestane hrát a podívá se na toho chlápka, kterej se zdá být jako její snoubenec.*/Toho si mám vzít? A Keenan se zbláznil?/*Možná by neměla dávat na vzhled, ale trochu ji Bastien vyděsí.*/Nesuď knihu podle obalu../*Připomene si v duchu a pak se i trochu za své předchozí myšlenky zastydí. Uslyší jeho zaúpění a pak sklopí pohled je svým rukám, které leží na její kytaře. Když neví její jméno, chce se představit. Pomalu už otevírá pusu, když na to dojde sám, jen přikývne.*Jo.. už to tak vypadá.*Řekne potichu.*/A nebo taky ne.../*Pak se dívá, jak se napil akdyž natáhne ruku s flaškou i k ní hnedka zavrtí hlavou.*Ne, díky../Tohle bude katastrofa.. To naše zasnoubení./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 3:03 pm
*Jakmile se posadí, možná ho i zaujme, jak dívka hraje, ale to by nesměl být on, aby to radši ignoroval a nedával nic najevo. Jak po chvíli zjisti, je to jeho snoubenka a už doma se jí plánoval zbavit. Někam zavřít. Nebo prostě ji jenom ublížit, třeba psychicky, což dělá skoro každé dívce, i když to neplánuje. I před tím než nasedl na letadlo, plno lidí si říkalo, hlavně jeho rodiče, že se vrátí změněný, ale to on nedokáže dopustit, i kdyby chtěl. Přihmouří oči a dívku si prohlédne. Přikývne a on se nepředstavuje, tuší že ho dívka asi zná. Když ji nabídne pití a ona odmítne, pokrčí rameny a znovu se napije. Prudce zavře oči, když se mu začne motat hlava, přeci jen už více než polovina obsahu flašky zmizela.* Tak mi něco o sobě řekni, když už jsme ti snoubenci, bylo by fajn, abysme toho o sobě věděli víc. *Zamrká na ni a neuhlídá úšlebek.* /Tak či tak, tahle tvářička bude úplně stejná jako každá jiná a odevzdá se i přes tu stydlivost. Kdo by taky ne. Jsem jak jednorožec, na ty holky letí./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 3:16 pm
/Neměla jsem sem chodit../*Nebyla ani trochu připravená ho potkat, ikdyž na to asi nebude nikdy. Dost pravděpodobně se bude muset po Sawyerově Selekci spolu s ním odstěhovat do Španělska a stát se tam královnou a to se jí nelíbí. S postem královny se smířit dokáže ale ne s tím, že si bude muset vzít někoho, koho nebude milovat a asi ani on ji. Nejraději by skočila z toho okna, ale kdyby to udělala, asi by nepřežila a tak v duchu přemýšlí, jestli je horší to a nebo stát se jeho manželkou.*/Už jen ta představa je katastrofální.. Nejspíš budeme úplně rozdílní.. Jak někdy mohlo dohodnuté manželství vyjít?/*Nabídnuté pití odmítne. Když si všimne, jak rychle zavřel oči, chce se zeptat, jestli je v pohodě. To, že ho nemá ráda neznamená hned že chce, aby se mu něco stalo. Ale nakonec se rozhodne mlčet.*Ehm.. Není na mě nic zajímavého..*Pokrčí rameny.*Jak ti došlo, hraju na kytaru a zpívám, ikdyž nerada před lidma../Tohle bylo poprvý a naposledy, co mě zpívat slyšel, stejně to není dobrý, tak co./Ráda čtu a tančím.. Mám i ráda zvířata, hlavně koně..*Odmlčí se.*Upozorňuju předem, že nepiju alkohol, maximálně na nějákých plesech na přípitek.. Nuda já vím.*Pokrčí rameny. Nedělá si žádné iluze o tom, že by mohli mít něco společného.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 3:38 pm
*Nedokáže si představit, jak tahle dívka to s ním vydrží. Vždyť působí úplně jinak. A už teď dívka nevypadá, že by si ho zaoblíbila. Ale ani on si není jistý toho, že by dívku někdy mohl mít rád. Nejradši by v těhle chvílích nechal post korunního prince nechat na sestře, tak jak to udělala sestra jeho dědy a díky tomu to došlo až na něj. Zavrtí nad tím zkroušeně hlavou a rychle se znovu napije.* /Ne, rodiče se mu museli srát do života a domluvit mi sňatek. Vždyť může existovat král bez královny./ *Zatne pevně zuby a radši se ted na dívku nedíva a ani nemluví.* Na každé dívce je něco zajímavého. Ať už to jde vidět nebo ne. *Pohodí rukou a zase se přiopile ušklíbne.* Hraješ hezky. *Řekne suše, i když v hloubi duše to myslí vážně. Následně se ale pozastaví nad tím, že má ráda koně a oči do široka otevře.* To by se ti u nás mohlo líbit. Naše rodina docela koně má ráda, ja - světě div se - taky a máme tam docela dost koní. *Zamumlá a obočí trochu smrští, jakmile se dozví, že dívka nepije.* /Tak to pujde tou druhou možností./ *Najednou si z kapsi vytáhne cigarety a jednu si vytáhne, přičemž si ji i zapálí. Kasey ji ani nenabízí, jelikož pochybuje, že cigarety bude mít ráda.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 3:50 pm
*Mezi nimi je chvíli takové trapné ticho a ona se pomalu začne přiklánět více k možnosti tomu, že lepší bude fakt skočit z toho okna.*/Je nějak zajištěný?/*Podívá se na okno.*/Měla jsem dělat parkour, to bych se odtud dostala rychle hlavně živá../*Ano, běhají ji na mysli samé pozitivní myšlenky. Když ji vybídne, ať mu něco řekne o sobě, prohodí, že zajímavá není. Na jeho slova jen zavrtí nesouhlasně hlavou, protože to vidí úplně jinak.*/Tohle řekl i celkem hezky../To si nemyslím, ale díky..*Poděkuje, když jí pochválí její hraní na kytaru.*/Není to dobrý.. Nezdědila jsem ten talent po mamce a ani tátovi../*Mluví chvilku o čtení a tančení a pak se zmíní i o zvířatech. Její oblíbené zvíře jsou koně, často chodí do stájí a sleduje je, dává jim jablka a nebo mrkve. Zkoušela i jezdit a líbilo se jí to. Vlastního koně ale nemá. Usměje se, když se i Bastien trochu rozmluví o koních.*/Jeden společný koníček.. S tím se asi nic moc dělat nedá./*V duchu si povzdychne, ale navenek má na tváři menší úsměv.*Máš taky vlastního koně, že?*Zeptá se.*Řekneš mi ještě něco o sobě?*Zeptá se a nakloní hlavu na stranu. Pak řekne, že nepije, maximálně na plesech nějáký přípitek.*/Jsem divná.. Tak moc se liším od svých vrstevníků../*Pomyslí si.*/Bastien je vlastně starší.. O kolik čtyři roky?/
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 5:02 pm
*Pořád ji sleduje, jakoby to bylo to nejlepší, co by teď mohl dělat, mezitím co mu alkohol stoupá víc do hlavy. Zmateně se koukne na skoro prázdnou flašku a začne pohledem zkoumat různé skříňky, aby kdyžtak měl jistotu, že je tady něco na jeho záchranu, když už mu tahle záchrana ubývá.* /Mohl bych už zjistit, jak moc ne snadný ji získat, ne? Stejně víc víc na hovno náladu mít nemůžu./ *Když zjisti, že oba mají rádi koně, aspoň něco ho potěší. I když by to zase nepřiznal a co si budem, alkohol ku to dost tlumí.* Mám. A můžu jich mít kolik chci. *Rukou odmávne půlkruh kolrm sebe, aby naznačil jakoby to množství.* /Zase... Je to kako s holkama./ Něco o sobě? *Zamumlá a chvíli pohled upírá do země.* Jezdím na motorce, boxuju... Ve volným čase taky přispívám na různý charity a navštěvuji riznez dětské domovy nebo útulky. *To je samozřejmě lež, ale přeci si ji něčím musí získat.* Nic zajímavého. /Kromě toho, že jsem vinen za to, co se stalo mé malinké sestřičce./ *Pevně stiskne hrdlo láhve až mu zbělají klouby. Pak se ale rozhodne zaměstnat se jinak. Vrávoravě stane, málem spadne ale na nohách se udrží. Přejde k ní a rychle se posadí vedle ní, přičemž láhev položí na zem a Kasey si nadzvedne, aby si ji mohl dát na klín.* Řekni mi něco... Máš ráda zlobivý kluky? *Zašeptá ji do ucha, opile se usměje a rukama ji chytne kolem pasu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 5:25 pm
*Je ráda, že mají aspoň jeden společný koníček, ale i tak nevidí nijak růžově jejich případnou společnou budoucnost. Bastien jí připadá trochu děsivý, ikdyž tenhle pocit z ní pomalu vyprchává s tím, jak se s ním baví. Ale i tak má kolem něj trochu divný pocit. Zeptá se, jestli má vlastního koně, když jejich rodina jich má mít několik.*/Tohle znělo trochu namyšleně?../*Pomyslí si, ale nahlas to nekomentuje. Raději ho požádá, aby jí řekl něco o sobě. Ona mu taky o sobě něco řekla, moc toho nebylo, ale na ní prostě nic zajímavého není. Ze začátku je k klidem nedůvěřivá, takže jeho slovům o tom, jak navštěvuje dětské nemocnice a přispívá na charity moc nevěří. Trochu se nad tím zamračí.*Tohle by bylo zajímavý, jen kdyby to byla pravda.*Na ni jsou to celkem ostrá slova, je zvyklá si voje myšlenky pouze myslet v duchu a nahlas říkat jen část. Sleduje ho, jak vstane a jde blíže k ní, což ji ani moc nepotěší. Nestihne se ani posunout dříve než si sedne vedle ní. Tohle by se dalo ještě přežít, ale on ji ještě nadzvedne a posadí si ji na klín. Vykulí oči a chce se z něj hnedka dostat.*Ne, ani ne a pusť mě.. prosím..*Upřímně je teď celkem vyděšená. Ví, že je opilý a neví, co by v tomhle stavu mohl udělat.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 5:43 pm
*Poví ji tom, že jeho rodina vlastní docela hodně koní, že i on sám má jednoho a mohl by jich mít kolik by jen chtěl. U toho divoce gestikuluje. Když ji ma povědět něco o sobě, přidá si k tomu nějakou tu lež, docela ho namíchne, kdyzz řekne že je to lež a přihmouří na ní oči.* Tak lež jo? To nemůžu být hodný člověk? *Zavrčí na ni, ale jen tak se nevzdá a přejde k ní, což neni dobrý nápad, jelikož se ku začne motat hlava a proto je rád, když si může sednout vedle ní. Hned si ji posadí na klín a začne ji šeptat přímo do ucha a u toho ji pevně drží za boky.* Proč bych tě pouštěl? Vždyť si to můžeme užít! *Vztekle musí zatnout zuby, aby se uklidnil. To nepomůže, jelikož začne mít jeden z jeho záchvatů zuřivosrit. A ještě je opilý. Dejte si to dohromady a nic skvělého z toho nevznikne. Posadí ji teda tam kde byla a prudce vstane, což nebyl dobrý nápad, ale tak tak se na nohách udrží.* Vždycky dostanu co chci, ať je to cokoliv. Nikdo mě nikdy neodmítl. *Rozzuřeně hodí skoro vypitou láhev k zem až se rozbije. To se mu zamotá hlava ještě víc a najednou už je na zemi, těsně vedle těch střepů a pevně zavírá oči, jelikož nechce aby k nkm proniklo světlo. A zatíná zuby, aby si nevšímal začínající bolesti v ruce, kde se mu zabodl střep.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 6:00 pm
*Když zmíní, že přispívá na charity a chodí do nemocnice řekne, že by to bylo hezký kdyby to nebyla lež. Potom ak zavrčí, sklopí pohled k zemi.*Už jen kvůli tomu jak vystupuješ mi prostě nepřipadáš jako člověk, co by chodil do nemocnic a tak.. Hodněj být můžeš.*Řekne mu.*/Proč jen nemůžu být pořád zticha?/*Obvykle je tichá a hodně věcí si jen myslí namísto toho, aby to řekla nahlas a teď to takhle bude dělat ještě častěji, zvlášť u Bastiena, protože se ho začne zase trochu bát. Když si k ní sedne, ráda by si odsedla trochu dále, protože na její vkus je u ní až moc blízko. Co je ale ještě horší, než že se posadí vedle ní je to, že si ji posadí na klín. Chce se z něj hnedka dostat, ale on ji drží pevně za boky, tak ho o to aby ji pustil poprosí.*Jenže já si nic užít nechci!*Namítne trochu zoufale a vyděšeně. Snaží se to jak je vyděšená skrýt, ale moc se jí to nedaří. Když ji zase posadí na místo, oddychne si. Má chuť hnedka utéct, ale bojí se zároveň byť jen trochu pohnout.*/Jo, všechno je jednou poprvý../*Pomyslí si. Nadskočí, když uslyší zvuk třístícího se skla a pak jen uvidí, jak Bastien spadne na zem.*/Co mám dělat teď?/*Sice se k němu bojí vůbec přiblížit, ale očividně je buď moc hodná a naivní a nebo prostě jen velký blázen, tak si přidřepne k němu.*/Aspoň že nespadl do střepů. Vidí zabodnutý střep v jeho ruce.*P-pomůžu t-ti.*Vykoktá.*Jen potřebuju, aby ses posadil..*Sama rukou opatrně odhrne středy s rozbité flašky stranou.*/Pak musím říct služebné, aby to tu uklidila./Někde by tu měla být menší lékarnička, aspoň něco, na ošetřovně ti pomohou lépe..
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 8:46 pm
*Nakloní hlavu na bok a zvědavě si ji prohlédne. Ještě nikdy nikdo mu nic na jeho lži neřekl, ale copak někdo mohl něco říct bez lži? Lidi by se s ní nebavili už vůbec a to nejen kvůli jeho chování. Vždyť si polovinu lidí udržuje jen kvůli titulu a právě lžím. Ani se nechtěl tak rozčílit, ald nepomáhá k tomu alkohol v jeho krvi. Nic už na to radši neříká a jen si pořád Kasey prohlíží. Nakonec už ji má na klíně a tak moc by ji chtěl políbit, ale ona se jen tak nenechá, takže ji posadí zase vedle. Přece jen není až takový hajzl. Něco zamumle a hodí flašku na zem, jenže to byl špatný nápad, jelikož vzápětí leží na zemi se střepem zabodnutým v ruce. Překvapí ho, když slyší Kasey vedle sebe, myslel by si, že uteče. Opatrně se posadí a na dívku zamhouří oči, jak se snaží zaostřit.* Jdi. Jen ti způsobuji problémy. Nezasloužím si nějakou starost o mně, takže se o mě starat nemusíš. *Zavrčí na ni a to možná na ni mluví z nějaké střízlivosti, kteraz v něm ještě zbyla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 9:04 pm
*Je ráda, že ji posadí zase na místo. Necítila se vůbec dobře, když mu seděla na klíně. Odsune se trochu dále od něj. Pak uslyší, jak se tříští flaška, kterou hodil na zem a její střepy se rozlétnou všude kolem. Na zemi stejně předtím jako flaška skončí i Bastien a ikdyž se ho ona trochu bojí, ne natolik, aby mu nepomohla, když si ublížil.*/Jsem fakt blázen.. Jednou mu ale pomohu a pak ho budu ignorovat.. Musím vymyslet, jak se z tohohle dostat../*Dřepne si k němu a odrhne střepy rukou pryč. Přitom si povzdechne a řekne, že mu pomůže jen se musí posadit. Klidně by mu pomohla i s tím posazením, ale to zvládne sám. Podívá se na něj a zavrtí hlavou. To že na ni zavrčel ignoruje.*Zasloužíš si starost..*Řekne potichu. Vstane a vydá se k lékarničce, která visí na stěně v dalším pokoji, pak se vrátí k němu. Bylo by pro nás oba určitě pohodlnější, kdybychom si sedli..*Kývne k pohovce na které seděli předtím.. Dodje s ním k pohovce a když se posadí, opatrně vezme jeho ruku ve které má střep.*Tohle bude bolet..*Upozorní ho. Vezme střep a snaží se ho co nejopatrněji, aby mu nezpůsobila ještě více bolesti, vytáhnout a když se jí to podaří, ránu vydezinfikuje a dá se do jejího obvazování.*Měl bys s tím pro jistotu ještě zajít na tu ošetřovnu.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Domek na stromě Empty Bastien R. Martinelli

Sun Dec 22, 2019 9:16 pm
*Posadí ji zase vedle, ale to už má výbušnou náladu, což je jedna z jeho výkyvů. Nechce na ni být tak hnusný, bhde sk to vyčítat hned jak vystřízlivý, ale jak se zná, to zas zažene dalsimz alkoholem. Odhodí flašku, která se roztříští a fo byla blbost, protože spadne hnds vedle nich a jeden se mu dostane do ruky. Oči se snaží mít zavřené, jakoby se toho světla bál, ale otevře je, jakmile uslyší vedle sebe hlas Kasey.* Ne, nezasloužím. Všem ubližuju, nechápeš to! *Zatne zuby, ale i tak je rád, že se o něho stará. Dojde teda nemotorně ke gauči a posadí se vedle ní. Njedrivu docela blízko, ale pak se pro jistotu odsune do bezpečné vzdálenosti. Pevnez zavře oči, když mu střep vytáhne a potichu sykne. Po očluz ji u toho sleduje a možná by šlo na něm poznat i ta vděčnost, kdyby ji hned jak to dokončí, ruku nevytrhl. Vstane a i když avu májak ve víru, stejně jako jeho myšlenky, vydá se ke dveřím.* Dík. A promiň, za to zasnoubení, za toto. *Musí se premluvit, aby to ze sebe vůbec dostal, ale hned jak to řekne, neohledne se a rychle se vytratí vrávkravým krokem pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Kasey Thalia Schreave

Sun Dec 22, 2019 9:26 pm
*Chce mu pomoci, protože si to podle ní zaslouží i za to, jak se zachoval.*/Dějí se i horší věcí../*Pomyslí si.*Zasloužíš..*Zamumlá potichu. Dokáže být občas i tvrdohlavá. Jde pro lékárničku a pak poznamená, že lepší bude, když si sednou zase na pohovku. Vytáhne obvaz a desinfekci. Prvně je zase moc blízko a když se odsune, v její tváři může vyčíst to nevyřknuté poděkování. Pomalu mu vytahuje střep, který se mu do ruku zabodnul. Snaží se pracovat co nejvíc opatrně a taky rychleji, aby to měla jak ona tak on co nejdřív za sebou. Potlačí povzdychnutí, když hnedka vytrhne ruku. Nepodívá se na něj a hnedka se dá do uklízení věcí zpátky do lékárničky. Na jeho slova jen něco zamumlá a kývne na to. Je rád, že odejde a když se za ním zavřou dveře, zhluboka se nadechne.*/Je to katastrofa.. Já to věděla../*Pomyslí si. Lékárničku sklidí a protože najde i menší lopatku a smeták, smete i střípky, takže nejde poznat, že by se tu něco stalo. Pak rychle popadne kytaru a jde do paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Feb 03, 2020 9:52 pm
*S kytarou v ruce míří do Domku na stromě. Pamatuje si, jak si zde jako malá hrála s bratranci a sestřenicemi, když je spolu s bratrem a rodiči přijeli navštívit. Vždycky tu byla legrace a toto místo je skutečně plné vzpomínek.*/Potkávala jsem tu i Josepha.. do by jen tušil, že nás pak zasnoubí?/*Pamatuje si vždycky jako na toho, kdo byl nesmělý a většinou seděl někde v koutě, což mu vydrželo do dnes. Na sobě má výjimečně šaty. Ano, ona Lucya Heaven Vasiljev, ruská princezna si vzala dobrovolně šaty, které jsou dokonce i docela slušné, dle etikety. Jsou v modré barvě, takže ladí s jejími oči. Mají sukni dlouhou krátce nad kolena a ramínka jsou jen tenká. Vlasy má udělané v ledabylém drdolu. Nějak se nelíčila, protože nepočítá s tím, že někoho potká nebo tak.*/Musím doladit tu písničku.. Musí to být dokonalé./*Má napsanou novou písničku, o které si jako vždycky myslí, že není ani trochu dobrá. A asi si to bude myslet pořád, i když podle ostatních bude dokonalá, pro ni se bude rovnat odpadu. Vejde do horní místnosti domku, která se skládá vlastně jen z jedné místnosti. Je tu i krb, ve kterém zapálí dřevo. Na zemi je natažený velký koberec a jsou tu různě poházené polštáře i pytle na sezení. Vždycky to tady měla ráda. Pamatuje si, že tu v létě i s bratranci a sestřenicemi občas přespávali, když se jim podařilo přemluvit rodiče. Je tu i hezký výhled. Velké okno, které ukazuje okolí domku, les, který jí jako malé připadal dost tajemný a hvězdné nebe. Usměje se a sedne si na zem. Naladí si kytaru, vytáhne blok, ve kterém má napsané akordy a texty písní. Najde tu novou a hned začne hrát a zpívat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Domek na stromě Empty Joseph E. Lindwood

Mon Feb 03, 2020 10:10 pm
*V domku na stromě se mu vždycky skvěle skládalo a kreslilo. Díky tomu nádhernému výhledu a útulnému exteriéru má celé to místo romantickou atmosféru, kterou při skládání naprosto miluje. Od doby, co sem přijel před začátkem Selekce tady byl už nesčetněkrát a několikrát vyměnil účast na nějaké akci za nerušený pobyt tady. Když stojí před dveřmi do domku, dojde mu, že se odtamtud ozývá zpěv. A pro něj to žádný neznámý zpěv není. Lucyin zpět by poznal snad všude. Hned se mu vybaví pár vzpomínek, jak tu dřív trávili čas jako děti ještě spolu s ostatními. Tehdy ale stejně spíš seděl v rohu a něco si čmáral, než aby si hrál s ostatními. Vejde potichu dovnitř a doposlechne si písničku až do konce.* To jsi složila sama? *Zeptá se jí potom a přejde k ní.* Ahoj. *Pozdraví jí, když si sedá na zem vedle ní a blok si položí na klín. Za tu dobu, co se neviděli tam přibylo celkem dost kreseb a básniček týkajících se jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Feb 03, 2020 10:16 pm
*Ráda v domku tráví čas a dlouho tu nebyla, což se rozhodne napravit právě teď. Začne zpívat písničku, která je pro Josepha, týkajících se jich dvou. Stejně se jí nezdá dobrá a chce ji ještě poupravit. Nechá se hudbou úplně unést, ani moc nevnímá, dokud na ni nepromluví právě ten člověk, pro kterého je píseň určená. Pousměje se, trochu nervózně.*/Mělo to být překvapení../*Zanadává v duchu. Nicméně jí nezbývá nic jinýho, než přikývnout.*Ano, to jsem napsala já.. jedna z nových.*Přizná a když si sedne vedle ní, pousměje se ještě více. Dlouho ho neviděla a dost jí chyběl.*Ahoj.*Pozdraví ho opožděně taky.*Dlouho jsme se neviděli. Jak jsi se měl?*Snaží se zavést rozhovor.*Podívá se na deník.*Máš nějáké nové kresby?*Zeptá se zvědavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Domek na stromě Empty Joseph E. Lindwood

Mon Feb 03, 2020 10:29 pm
*Dojde do domku, kde hned zaregistruje hlas Lucyi, který se mu zdá naprosto dokonalý a pak potichu vejde dovnitř a tu písničku si poslechne. Promluví až potom a to rovnou otázkou, jestli to složila ona.* Je nádherná. *Pousměje se a sedne si vedle ní na zem. Blok si položí na klín a opožděně jí pozdraví.* Nic zajímavýho se nedělo. Prostě klasika. *Pokrčí rameny.* Akorát mi chyběla jedna osůbka, která nádherně zpívá. *Pousměje se na ní.* Jak jsi se měla ty? *Zeptá se jí a když uslyší otázku týkající se jeho bloku, pobaveně se usměje.* Když řeknu, že ne, uvěříš mi? *Zeptá se jí pobaveně a pak jí blok podá.* Nejzajímavější je stejně ta kresba od vodopádů. *Pousměje se, když si na to vzpomene.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Feb 03, 2020 10:59 pm
*Zpívá a docela se do toho vžije, protože si myslí, jak se ukáže záhy mylně, že je tady sama. Nezdá se jí to dobré a chce to upravit. Je to její dárek pro Josepha. Ví, že k němu cítí něco víc a chce mu to říct, ale neodvážila by se mu to říct hnedka do očí a napsat tedy písničku, nahrát to na cédéčko a donést mu to do komnaty, kam mu to strčí zpoza dveří, na které zaklepe a pak zdrhne jí tedy přijde jednodušší. Ostatním by to tak asi nepřipadalo, ale ona nikdy nebyla jako ostatní. Poznamená, že se dlouho neviděli a zeptá se proto, jak se měl.*Osoba, co nádherně zpívá, jo? *Nadzvedne obočí.*/Mluví o mě? Ne.. já nezpívám dobře./*Hnedka to zavrhne. Navíc tady není jediný důvod, proč by mu měla chybět. Aspoň to si myslí ona. Pokrčí rameny a snaží se na sobě nedávat nic znát. Přitom v duchu přemýšlí, kdo by mu mohl chybět.*Nic moc. Většinou jsem byla v komnatě a snažila se psát písničky a nebo si četla, asi po desáté Harryho Pottera.*Usměje se. Pak se zaměří na jeho blok, ve kterém jak tuší bude hodně nových nádherných kreseb.*Neuvěřím.*Uzná pobaveně. Když jí blok podá, , vezme si jej od něj a přitom mu dá polibek na tvář, jako takovou odměnu, že jí to ukáže. Hned jím zvědavě začne listovat. Vidí několik kreseb, což ji překvapuje hlavně jí. Pročítá si i různé básničky.*Je to nádherné.*Vydechne obdivně. Když pak zmíní vodopád.*Skousne si ret.*Chtěl by jsi mě zase někdy tak namalovat?*Zeptá se jej.*A nebo by jsi snad chtěl rovnou přejít k tomu, co se dělo potom?*Nedá jí to a musí ho poškádlit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Domek na stromě Empty Joseph E. Lindwood

Tue Feb 04, 2020 12:00 am
*Když se ho zeptá, jak se měl, řekne jí, že se nic zajímavého nedělo a že mu chyběla jedna osoba, která nádherně zpívá. Přitom se na ní usměje, aby jí došlo, že myslí jí, ale podle jejího výrazu a následné otázky zjistí, že to nepochopila.* Tebe jsem myslel. *Vysvětlí jí nakonec a nedokáže skrýt menší pobavený úsměv, který mu na tváři vykouzlil její výraz, když přemýšlela, kdo by mu asi tak mohl chybět.* /Jako by to nebylo jasný. Kdo jinej by mi asi tak mohl chybět?/ *Proběhne mu hlavou a zeptá se jí, jak se měla ona.* Neumíš to tak náhodou už nazpaměť?
*Zeptá se jí s pobaveným úsměvem a když se ho pak zeptá na nové kresby v bloku, pobaveně se jí zeptá, jestli mu uvěří, když řekne, že žádné nové nejsou. Zasměje se krátce po její odpovědi a blok jí rovnou podá. Kdyby věděl, jakou za to dostane odměnu, žádnou otázkou by se nezdržoval. Trochu mu zrůžoví tváře a koutky rtů se mu nadzvednou. Sleduje jí, jak blokem listuje a pak trochu potřese hlavou.* Není to nic extra. Jsou daleko dokonalejší kresby. *Namítne a pak zmíní nahlas vodopád a po jejích otázkách nadzvedne obočí a jeho tváře zčervenají.* Záleželo by na tom, jak by chtěla moje modelka a múza. Já jsem jenom obyčejný malíř a básník, který se podřídí jejímu přání. *Odpoví jí s pousmáním.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Domek na stromě Empty Lucya Heaven Vasiljev

Tue Feb 04, 2020 12:20 am
*Když zmíní, že mu chyběl někdo, kdo umí nádherně zpívat v hlavě jí to začne šrotovat. Představuje si všechny dívky v paláci, o kterých ví, že umí zpívat, což jich moc není.*/Která to je?/*Upřímně na ni docela.. žárlí? Neví, nikdy nic podobného necítila. Když jí řekne,že je to ona, pousměje se.*/Zase to moc zveličuje.. Já nezpívám nádherně, jen průměrně./*Pomyslí si. Proto tu myšlenu, že by to mohla být ona předtím zavrhla. Pak se ho zeptá, jak se měl a když se on na to zeptá jí, jen s pokrčením ramen odvětví, že zase četla další díl své nejoblíbenější knižní série.*Neříkám, že neumím.*Uchechtne se pobaveně. Vidí jeho blok a tuší, že toho za dobu, co se neviděli nakreslil hodně. Vždyť kreslí pořád, jí tak přijde. Dostane ten blok do rukou a jako odměnu jej políbí na tvář. Fascinovaně listuje blokem. S velkým úsměvem se dívá na nové kresby a čte si i básničky, které jsou napsané pod nimi. Je to nádherné, všechny ty kresby jsou nádherné, což mu taky řekne. Pak potřese lehce hlavou. Ani ji nepřekvapuje, že se shazuje.*Mě se to zdá nádherné.*Stojí si za svým. Když pak zmíní vodopád, schválně se zeptá, jestli by ji tak chtěl někdy namalovat a nebo někdy rovnou přejít na věc, kterou dělali po tom malování a která se jí líbila upřímně asi ještě více.*Nejsi "obyčejný" malíř. Jsi ten nejlepší malíř, jakého znám.*Odpoví pohotově. Nechce, aby si myslel, že je obyčejný a jako všichni ostatní, protože to není prostě pravda. To, že ji nazve modelkou raději ignoruje. Nebude se s ním hádat. Pak pokrčí rameny.*Jak chceš ty. Mě je to jedno.*Položí blok vedle Josepha a sama si sedne na jeho klín, čelem k němu. Ale opírá se koleny o zem, takže je v takovém polosedu a polokleku. *Chci, abys byl šťastný ty.*Řekne potichu.*/Mohl by být se mnou? Co když mu ublížím?/*Má z toho i dost strach. Kvůli Josephovi. Nechce mu nějak ublížit, to by neunesla.*
Sponsored content

Domek na stromě Empty Re: Domek na stromě

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru