Go down
-LF-
View user profile

Městský park - Page 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Mon Jan 06, 2020 9:27 pm
*Sedne si na židli naproti ní a když se ho zeptá, jestli je to speciální ovoce, podívá se a vidí, že jí jahodu. Překvapí ho, že by ji snad nikdy nejedla. Zatváří se i dost překvapeně a když se zasměje i nechápavě, ale pochechtává se s ní.*Jsi v pohodě? *Zeptá se. nepotřebuje, aby se mu tu udusila.*Aha.*Zasměje se.*Já se už začal mát, že se mi tady udusíš.. Heimlichův chvat neumím, takže bych ti asi nepomohl.*Usměje se pobaveně.*Leda tak dýchání z úst do úst nebo masáž srdce, ale nevím, jestli by ti to pomohlo, kdyby ses pořád dusila tou jahodou./Já si snad na příští setkání budu muset nacvičit první pomoc../Nemáš zač.*Řekne.*Chceš ještě nalít džus?*Zeptá se. Rád jí nalije.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 11:38 am
*Včera na palác zaútočili rebelové, ale on dneska má domluvenou schůzku a nechce ji zrušit. Musí i přes ten včerejšek plnit své povinnost. Navíc on nijak zraněný nebyl. Když teda nepočítáme menší problémy s dýcháním, díky kouři. Občas zakašle, ale jinak je v pořádku. Má ale strach o rodiče, Edelynne a Jaspera. I tak se snaží mít na tváři aspoň malý úsměv. V černých džínách a šedém tričku míří ke komnatě Khione, kterou dneska pozval na projížďku na motorce. Tu by samozřejmě řídil on a ona by si jen na sedadle sedla za něj. Ještě na motorce nejela, takže pochybuje, že by ona sama uměla nějakou řídit. Jinak by neměl problém jí nějakou svou motorku půjčit.*/Třeba příště./*V parku už je pro ně nachystané místo. Poslal tam nějáké lidi, aby to nemuseli chystat oni a mohli si rovnou něco dát k jídlu. Teď to tam hlídají, než on s Khione přijedou. Když stojí před její komnatou, nadechne se a pak zaklepe na dveře a čeká, než mu dívka otevře dveře.*
AndyHoff
View user profile

Městský park - Page 2 Empty Khione A. Mitchell

on Sat Jan 11, 2020 12:05 pm
*Tak trochu čekala, že princ jejich dnešní schůzku zruší, když proběhl útok. Ani ona, ani on sice zranění nejsou, ale je zraněných hodně ostatních lidí a to i král s královnou a Sawyerovými sourozenci. Nakonec se ale dozvěděla, že schůzka přece jen proběhne a komorné jí připravili modré skinny džíny a béžový svetr, který jí zakrývá svými dlouhými rukávy modřiny a jizvy na rukou. Modřiny by nejspíš mohla svést na rebely, kdyby na to přišla řeč, ale ty jizvy ne. Rána, kterou měla na spánku, když přilétala do paláce už je zacelená a nyní lehce schovaná pod make-upem a jejími vlasy, které má rozpuštěné. Když uslyší klepání na dveře, otevře je a usměje se na Sawyera.* Ahoj. *Pozdraví ho a snaží se skrýt, jak je nervózní.* Já ... pochopila bych, kdybys to zrušil. Slyšela jsem o tom, jak je na tom tvoje rodina, takže jestli se ti nikam nechce, pochopím to. *Řekne mu hned.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 12:13 pm
*Myšlenkami je u své rodiny, ale i tak se rozhodl dnešní schůzku s Khione nezrušit. Musí plnit své povinnosti a navíc to aspoň trochu odvede jeho pozornost od starosti o rodinu. Proto s menším úsměvem zaklepe na dveře dívky, kterou pozval na schůzku. Když otevře, snaží se usmát ještě více.*Ahoj Khione.*Pozdraví ji.*To je v pohodě.*Řekne.*Teď pro ně stejně nic udělat nemůžu.. Jsou na ošetřovně a potřebují klid.*Vydechne.*Ty zraněná nejsi, že ne?*Sice by zraněná být neměla, alespoň podle informací, které obdržel, ale i tak ji sjede starostlivým pohledem. Cítí se strašně kvůli tomu, že by se měl zranit někdo kvůli němu.*/Kvůli mé Selekci./Jestli se na to dneska necítíš, klidně to můžeme přeložit na jindy, ale mě to nevadí.*Pokrčí rameny a dívá se na dívku s lehkým úsměvem. Doufá, že to nezruší, protože by nevěděl, co má jinak dělat. Potřebuje se nějak zabavit, odvést pozornost. Kdyby řekla, ať to přeloží, pravděpodobně by šel do posilovny, mlátit do boxovacího pytle.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 12:22 pm
*Otevře Sawyerovi, kterého pozdraví a pak mu hned řekne, že by pochopila, kdyby dneska tu schůzku zrušil, protože se na to po tom útoku necítí. Když jí sjede pohledem, zavrtí hlavou.* Ne, rebelové mě nezranili. *Zformuluje odpověď tak, aby nemusela lhát a aby ho ujistila, že je v pořádku.* Ne, mě to nevadí. Ráda s tebou pojedu. *Pousměje se na něj.* /Aspoň na chvíli vypadneme z toho blázince tady./ *Proběhne jí hlavou. Kdyby dneska neměla schůzku se Sawyerem, asi by strávila den v zahradách, kde by se jí pořád honilo hlavou to, co jí včera řekla Darya o tom, že pro ní musí být hodně velká změna příjezd sem do paláce. Potvrdila tak to, co si ona sama myslí celou dobu. Že do paláce jednoduše nepatří a nikdy patřit nebude.* Tobě se nic nestalo? *Zeptá se ho starostlivě a stejně jako on předtím, sjede pohledem ona jeho. Pak za sebou zavře dveře komnaty a je připravená následovat Sawyera do garáží, protože ona sama neví, kde jsou.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 12:33 pm
*Když mu Khione řekne, že by pochopila, kdyby tu schůzku dneska zrušil, řekne, že rodině tím stejně nijak nepomůže a navíc on se potřebuje nějak odreagovat. A to bude buď díky Khione a nebo půjde do posilovny. Zeptá se, jestli není zraněná a pak se pousměje.*To jsem rád.*Řekne upřímně a trochu si oddychne.*Dobře, takže můžeme jít?*Zeptá se a pak se spolu s ní vydá do garáže, kde má své motorky.*Ne, já jsem v pohodě. Ale osobně bych to raději schytal já místo někoho z mé rodiny.*Povzdechne si.*Jak se ti líbil ples? Teda do té doby, než přišli nezvaní návštěvníci..*Dodá a ušklíbne se. Pak potřese hlavou.*Promiň.*Jen ho prostě naštvali. Ublížili jeho rodině a i mnoho dalším lidem, kdo by na ně nebyl naštvaný? Dovede ji do garáže, kde má několik motorek.*Tak.. vyber jakou dneska pojedeme.*Vyzve ji s menším úsměvem. Sám se vydá ke stolu, kde vezme dvě helmy.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 12:42 pm
*Pochopila by, kdyby Sawyer schůzku zrušil. Navíc není zas tak zajímavá, aby s ní musel na schůzku. Do paláce se nehodí.* /Možná se řídí tím, že nejlepší má přijít na konec./ *Proběhne jí hlavou a pak mu řekne, že je v pořádku. Rebelové jí nezranili. Vyjde na chodbu a přikývne.* Jo, můžeme jít. *Pousměje se a pak se spolu s ní vydá do garáže. Zeptá se ho, jestli je v pořádku on a sjede ho pohledem. Pak sklopí pohled a přikývne.* Jo, to chápu. *Vlastně to chápe jenom trochu. Mísí se v ní láska k jejímu otci spolu s nenávistí k němu a nedá se říct, že by za něj schytala kulku bez váhání. Pak se na něj podívá.* To je v pohodě. Máš právo být naštvaný. Klidně to ze sebe prostě všechno vypusť. Umím poslouchat. /A taky umím mlčet, když si někdo vybíjí zlost tak, že mi způsobí bolest./ *Proběhne jí hlavou.* A ples byl krásný. *Odpoví mu na jeho předešlou otázku a pak už vejdou do garáží a jí se rozsvítí oči překvapením. Když jí řekne, aby vybrala motorku ona, překvapeně na něj koukne.* Já? *Zeptá se ho a pak opatrně přejde k jedné z motorek a letmo po ní přejede prsty, jako by se bála, že se rozplyne. Nevěřila, že by někdy nějakou mohla vidět takhle zblízka a pořád nemůže uvěřit, že se na nějaké i projede.* Páni. *Hlesne potichu a koukne se na všechny motorky, které tady jsou. Projde se okolo nich a její oči jsou rozšířené úžasem. Nakonec se zastaví u jedné větší černé motorky.* Tahle vypadá božsky. Teda, jakože.. všechny. Ale tahle je .. wau. *Dostane ze sebe a pak se na něj podívá.* Ale klidně můžeme jet na tvé oblíbené. *Řekne hned.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 1:00 pm
*Je rád, že se aspoň Khione nic nestalo. Už tak se cítí špatně, protože hodně lidí je zraněných a jednu účastnici i unesli, konkrétně Josephine.*/Najdeme ji a zachráníme ji./*Je rozhodnutý pro to udělat cokoliv, co bude v jeho silách. Teď nad tím ale nechce přemýšlet. Zeptá se, jestli mohou jít a když souhlasí, vydá se s ní tedy do garáže, kde je několik motorek, které dostal většinou od rodičů a nebo prostě od někoho jiného z rodiny. Sám od sebe si pořídil asi jen tři, přitom jich tu stojí asi deset. Zeptá se jí, než tam dojdou, jak se jí líbil ples a pak se jí omluví za tón, kterým to řekl. Khione mu přišla strašně plachá a nesvá vedle něj a nechce ji nějak vyděsit nebo tak. Vedle ní si není jistý, co má očekávat.*Já nechci být hnusný..*Řekne.*Nebo aspoň ne na tebe. A kdybych to ze sebe pustil, naštval bych se a to nechci. Nechci nám dnešek kazit. Ale díky za nabídku.*Pousměje se na ni.*Jsem rád, že se ti líbil.*Když konečně dojdou do garáže vyzve jí, aby vybrala některou motorku, na které pojedou do města.*Ano, ty.*Přikývne s úsměvem a pak vezme dvě helmy. Otočí se zpátky na ni a sleduje ji, jak fascinovaně prochází okolo motorek. Líbí se mu, jak je z nich nadšená.*/Je to skutečně roztomilé./*Přejde k větší černé motorce u které se zastavila. Je to i ta, na které odjel z paláce ještě před Selekcí.*Tohle je má oblíbená. Asi i nejoblíbenější.*Řekne a podá jí jednu helmu a druhou si sám nasadí. Nakonec zmáčkne tlačítko, aby se otevřely dveře. Znovu přejde k motorce, na kterou se posadí.*Sedni si za mě a chyť se.*Vyzve ji a čeká, než udělá, co řekl.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 1:13 pm
*Jde s ním do garáží a když se jí omluví za to, jak to řekl, zareaguje hned, že jí to nevadí a může to před ní ze sebe pustit. Po jeho odpovědi se pousměje a vzpomene si na svého otce, díky kterému si na dost hnusné jednání zvykla. Trochu při vzpomínce na něj ztuhne, ale snaží se to na sobě nedat znát.* Jsem zvyklá. *Zamumlá potichu a pak k němu vzhlédne.* Nemáš za co. A ta nabídka neplatí jenom na dnešek. Kdykoliv tě vyslechnu. /Ať jsem tady aspoň k něčemu./ *Pousměje se na něj a pak mu řekne, že se jí ples líbil a dojde s ním do garáže. Překvapí jí, když jí nechá to privilegium vybrat, kterou pojedou. Opatrně přejde po jedné rukou a doufá, že se celá místnost nerozplyne a není to jenom sen. S očima rozšířenýma úžasem se prochází okolo motorek a nakonec se zastaví u jedné černé, která vypadá naprosto dokonale. I tak ale řekne Sawyerovi, že si klidně může vybrat nějakou jinou, kterou má radši.* Je perfektní. *Uzná a pak si od něj vezme helmu. Nasadí si jí na hlavu a po jeho výzvě, aby si sedla za něj a chytila se ho znervózní.* /Nešlo by to bez toho dotyku?/ *Zeptá se sama sebe v duchu.* /Klid, neublíží ti. Nejspíš. V týhle pozici nemá jak./ *Snaží se uklidnit sama sebe a pak se zhluboka nadechne a sedne si za něj. Opatrně se ho chytí a snaží se polknout knedlík v krku, který se tam objevil, jakmile se ho dotkla.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 1:42 pm
*Usměje se na ni.Nechce vést na jejich rande hovor na téma rebelové a jak ho štvou. Akorát by jim tím zkazil dnešní den.*Ještě jednou díky.. Kdyby ses i ty chtěla s něčím svěřit mě, klidně mi to řekni, taky dokážu udržet jazyk za zuby.*Chce jí pomoci, protože ví, že se něco děje. Není hloupý, nějaké kecy o tom, že je všechno v pořádku, na to jí neskočí. Vidí to na ní od první chvíle, co se potkali v letadle. Něco se mu na ní od té doby něco nezdálo. A pořád si tak nějak myslí, že je to jeho chyba. Že se ho třeba bojí nebo tak. A nechce, aby se kolem něj cítila ještě více nepříjemně, což by mohlo způsobit to, že by začal nadávat na rebely. Dojde s ní do garáže, kde jí nechá vybrat motorku, na které se dneska svezou. Podá jí helmu. On sice helmy moc často nepoužívá, ale dneska se kvůli ní snaží chovat co nejmileji a nejslušněji. Vybere motorku, kterou má asi ze všech nejraději, takže mu nevadí, že pojedou na ní.*Jo, to je. Taky je pěkně rychlá.*Zazubí se na ni. Neplánuje to nějak s rychlostí přehnat, nepotřebuje se s ní ještě někde vysekat. Otevře dveře od garáže, do které pronikne pár paprsků od Slunce a osvítí ještě více místnost. Sedne si na motorku a vyzve ji, ať se posadí za něj.*Měla by ses držet pevněji, abys ještě někde nespadla. Nemusíš se bát, já nekoušu../No, možná tak v posteli, ale to by se ti určitě líbilo../*Tuto poznámku si jen pomyslí.*/ Ona nevypadá, že by se mnou někdy plánovala vlézt do postele./*Nakonec nastartuje motorku a vyjede z garáže. Směrem do parku, kde zaparkuje a pomůže slézt z motorky i Khione.*Tak co první jízda?*Zeptá se jí.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 2:15 pm
*Když jí nabídne, že se mu může s čímkoli svěřit, kdyby chtěla, trochu nejistě na něj koukne.* Díky. Zatím nějak nemám s čím. *Zalže a hned sklopí pohled. Mohlo jí dojít, že ho neoblbla. Dojde s ním do garáže, kde po chvíli pozorování motorek jednu vybere a pak si od něj vezme helmu.* To věřím. *Pousměje se a pak si nasadí helmu a když jí dojde, že se to neobejde bez toho, aby se ho nemusela dotknout, znervózní. Nakonec se po menší hádce sama se sebou odváží za něj posadit a opatrně se ho chytne.* D-dobře. *Snaží se spolknout knedlík v krku a chytne se ho okolo hrudníku pevněji, než předtím. Jakmile se ocitnou mimo palác, chytne se ho ještě o trochu pevněji a naštěstí jí od toho, že se do takhle dotýká, rozptyluje příroda okolo nich. Knedlík z jejího krku zmizí a ona se šťastně usměje. Pak dojedou do parku a zastavení motorky jí zase vrátí do reality a připomene jí, že se ho pořád drží. Rychle do pustí a pak sleze z motorky a sundá si přilbu.* Dokonalá. *Usměje se na něj prohrábne si vlasy. Doufá, že jí tím nevykoukla ranka na spánku.* Moc děkuju.
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 2:33 pm
*Přikývne. Ví, že mu neříká pravdu, ale nehodlá na ni tlačit. Kdyby to udělal, nejspíš by byl spíše dále od toho, aby se mu skutečně s něčím svěřila, než blíž a uškodil by si tak.*/Však já zjistím, o co jde../*Pak nasedne na motorku a čeká, až ona nasedne za něj a chytne se jej, aby nespadla. Když tak udělá, poznamená, že by měla pevněji, vážně nechce, aby se jí něco stalo. jakmile její stisk ještě zesílí, nastartuje a vyjede z garáže. Jede do parku, pro něj pomalejší rychlostí, je zvyklí jezdit rychle, ale nepotřebuje ji nějak vystrašit, když je to její první jízda. Doufá, že si to užívá. Pka zastaví, sleze z motorky a pomůže i jí. Zeptá se, jak se jí to líbilo a pak se šťastně pousměje.*To jsem moc rád.*Řekne upřímně.*Nemáš zač.*Obě dvě helmy dá do úložného prostoru, který je pod sedadlem motorky.*Je to jen kousek, tudy.*Řekne a pak se spolu s ní po boku vydá na místo, které je pod vrbou, kousek od jezera. Kývne zdálky na muže, který tam pro ně přichystal všechno to občerstvení a do teď to hlídal, aby se vzdálil.*Líbí se ti tu?*Zeptá se jí, když jsou na místě.*Klidně se posaď.*Vyzve ji a sám se posadí na deku.*Chceš něco k pití? A klidně si dej i něco z občerstvení. Snad tu najdeš i něco, co ti bude chutnat.
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 2:51 pm
*Když vyjedou z paláce, chytne se ho ještě více a šťastně se usměje, když sleduje přírodu a město, které se míhá okolo nich. Zapomene díky tomu i na to, že se dotýká Sawyera. Když jsou v parku, sleze z motorky a sundá si helmu. Odpoví mu, že její první jízda na motorce byla dokonalá a pak se na něj usměje. Podá mu helmu a prohrábne si vlasy. Vydá se spolu s ním parkem až k nádhernému místu, kde je pod vrbou nedaleko jezera připravené občerstvení. Překvapeně těká po tom všem pohledem a pak pomalu přikývne, protože je tím místem úplně okouzlená.* Je to nádherný. *Vydechne. Na něco takového opravdu není zvyklá. Není ani zvyklá na to, aby se k ní někdo choval tak mile, jako Sawyer. Natož na takováto překvápka.* /Čím dál tím víc je vidět, že sem nepatřím./ *Připomene si a pak spolu dojdou až k dece a posadí se vedle něho.* Voda kdyžtak stačí. *Usměje se na něj, když se jí zeptá na pití a pak přejede pohledem všechno to jídlo.* Každý den v paláci objevím něco nového, co jsem nikdy nejedla a je to výborný. *Přizná trochu pobaveným hlasem a jako první se natáhne po růžovém makronku, ze kterého si půlku ukousne..* Jako třeba teď. *Poznamená, když sousto polkne a hned si strčí do pusy i druhou půlku.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 3:08 pm
*Doufá, že se Khione jízda na motorce líbí. Ještě předtím nejela, takže se snaží krotit rychlost motorky, i když on by klidně jel rychleji. Pka si od ní vezme helmu, kterou schová pod sedadlo motorky, stejně jako tu svou. Rád slyší, že si jízdu užila. Pak ji dovede k místu, kde si dají společně piknik. Sám vybral místo a i jídlo a pití, které tu bude.*Při západu slunce a nebo východu, je to tu ještě kouzelnější.*Řekne jí. Byl tu několikrát. Když šel třeba z baru, uprostřed noci, tak se tu taky staví a vidí hvězdy. Tohle jí ale nezmíní. Sedne si a nalije jí vodu, kterou já pak i s úsměvem podá. Sobě nalije džus a hnedka se napije, protože mu celkem vyschlo v krku.*Jsem rád, že ti u nás chutná. Určitě bude ještě dost času na to, abys toho ochutnala více.*Řekne s úsměvem. Sleduje jí, jak si vezme makronku. Vzpomene si na jachtu, kam pozval Shaye a ta se málem udusila, když se jí zeptal, jestli ještě neměla jahodu. Khione se pro jistotu na nic neptá, poučil se. On si vezme menší chlebíček.*Dneska je to tu celkem klidné. Většinou je tu pořádný hluk, děti tu pobíhají..*Řekne jí.*A přitom je tak hezky..*Svítí slunce, fouká mírný vítr. Prostě ideální počasí.*Jako malý jsem rád sledoval mraky a hledal v nich nějáké obrázky..*Poznamená a pak se prostě natáhne na trávu. Je mu úplně jedno, že by ho takhle mohl vidět nějáký novinář. Hlavu otočí na Khione.*Ty jsi to dělala taky nebo ne?*Zeptá se a podívá se na nebe, kde usilovně hledá nějáké zvíře nebo něco podobného. Musí to vypadat i trochu vtipně. Jak korunní princ leží v trávě a mračí se na oblohu, kde se snaží jako malé dítě najít obrázek.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 3:30 pm
*Přizná, že v paláci objeví každý den nějaké jídlo, které ještě nikdy neměla a je naprosto dokonalé. Po jeho slovech se nervózně pousměje.* Myslíš? *Zeptá se ho a pak si vezme makronek a jakmile ho ochutná, poznamená, že právě objevila další dokonalé jídlo. Není zvyklá na nějakou pestrou a bohatou stravu. Je zvyklá jíst málo a to, co zbylo nebo něco jednoduchého a levného. Většinou nechala všechny peníze svému tátovi na pití, aby se vyhla bití a radši nic nejedla. Po Sawyerovo dalších slovech se koukne krátce na oblohu a s úsměvem přikývne.* /Když tu pobíhají děti, musí to být ještě kouzelnější./ *Proběhne jí hlavou. Děti miluje a když mohla, ráda s nima doma trávila čas.* Jo, je krásně. *Poznamená potom a s úsměvem ho sleduje, jak si lehne na trávu. Ráda sleduje, jak se oprostil od role korunního prince a je prostě sám sebou.* Ne ani moc ne. Já na to neměla čas. *Pokrčí rameny a pak si lehne vedle něho.* Tamten vypadá jako krokodýl. *Ukáže na jeden z mraků.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 3:55 pm
*Přikývne.*Jo, myslím.*Pak ji s úsměvem sleduje, jak si dává nejspíš poprvé makronku a vzpomene si na jachtu, kde se kvůli němu málem udusila Shaye, ale to raději nevytahuje a ani to nijak nekomentuje. Pořád neví, jak by ji zachránil, kdyby se zase začala dusit a nepotřebuje, aby to tu ta dívka taky zkoušela. Pak se podívá na oblohu a lehne si do trávy, mezitím, co pozoruje mraky. Je to tu dneska klidné a osobně to spíše ocenil. Bylo by asi nepříjemné, kdyby je pořád někdo pozoroval. Prostě vypne a kašle na titul korunního prince. Poslední dobou se přesně tomuhle snaží vyhýbat a působit co nejvíce reprezentativně, ale teď se mu prostě nechce. A navíc je to randě, měla by se bavit jak ona tak i on. Když si dívka lehne vedle něj, překvapí jej to, protože nečekal, že by to udělala, když viděl, jak byla nesmělá, když si sedla na motorku, ale nevadí mu to. Podívá se na mrak, o kterém prohlašuje, že vypadá jak krokodýl.*Mně osobně to připadá jako Tyranosaurus rex..*Zasměje se.*Tamten zase jako pes.. nebo taky kočka.. Sice jsem mraky rád pozoroval, ale že byhc v tom byl nějak extra dobrej se říct nedá.*Uchechtne e.*Když ani nepoznám zvířata, co?
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 4:09 pm
*Jeho odpověď jí překvapí, ale nijak to nekomentuje. Radši sklopí pohled a soustředí se na makronku, kterou ochutnává poprvé v životě. Má pocit, že i kdyby její chuť znala, stejně bude ta v paláci vždycky lepší. Pak se usměje, když vidí, jak si Sawyer lehl do trávy a pozoruje mraky. Lehne si vedle něj, přičemž mezi nimi pořád nechává dost prostoru, aby zabránila jakémukoliv dotyku a pak ukáže na jeden z mraků a řekne, že vypadá jako krokodýl.* Taky možnost. *Pokrčí ramenem a pousměje se. Nijak nemá potřebu se s ním dohadovat, i když jí to pořád připomíná krokodýla a tyranosaura v tom nevidí. Koukne se na mrak, o kterém začne mluvit on a uchechtne se. Pak zavrtí hlavou.* Tohle není o biologii. Nejde o to poznat zvířata. Každý v tom vidí něco jiného. Jde o zapojení fantazie. A to ti jde skvěle. *Natočí hlavu k němu a usměje se.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 4:29 pm
*Vezme si chlebíček a sní ho. Je rád, že jí v paláci chutná.*/Nechám jí do pokoje poslat makronky.. Ty jí očividně vážně chutnají./*Chce si u ní vybudovat nějakou důvěru, aby zjistil, co se jí stalo, že je tak odtažitá.*/Jestli to taky není kvůli mě../*Pak si lehne na trávu a sleduje mraky. Když si lehne vedle něj, usměje se nad tím, i když je mezi nimi dost prostoru, bere to jako menší pokrok.*/Přece vážně nemůže být tak odtažitá, ne?/*Podívá se na krokodýla a nebo podle něj tyranosaura, jak to připadá jemu a pak si všimne psa a nebo taky kočky. Podívá se na Khione.*Díky tobě taky.*Dívá se jí chvilku do očí. Kdyby nevěděl, jak je plachá a jak se jen bojí jeho blízkosti, nejspíš by ji i políbil. Pro něj by to nic neznamenalo, byla by jen jedna z mnoha dívek, kterou políbil, ale nechce, aby si ona dělala nějáké extra naděje a nebo by jí tím nějak neublížil. U dívek v Selekci se snaží krotit a někdy, jako třeba teď je to celkem těžké.*/Ona není jako holky v baru. Bůh ví proč se mě asi bojí./*Pomyslí si. Zase se podívá na nebe a mlčí.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 4:38 pm
*Lehne si na zem vedle něj, i když mezi nimi nechává dost prostoru a pak mu ukáže mrak, který podle ní vypadá jako krokodýl a ve kterém za boha nemůže najít žádného tyranosaura, ale nedohaduje se s ním o tom. Každý má představivost jinou. Pak se koukne na další mrak, který mu připomíná kočku nebo psa a ona v něm vidí klokana a následně mu řekne, že to není o biologii a poznávání zvířat, ale právě o představivosti a kreativitě. A to mu jde dobře.* Díky. *Usměje se na něj a chvilku sleduje jeho tvář, než se radši koukne zpátky na oblohu a sleduje další mraky, které jim plujou nad hlavami. Ticho jí nijak nevadí, ale i tak jí přijde divné vzhledem k tomu, že Sawyer se vždycky snažil udržet konverzaci. Chvíli nic neříká a pak se rozhodne promluvit.* Nad čím přemýšliš? *Zeptá se ho a dál upírá pohled na mraky.* Jestli to teda není tajné. *Dodá hned, protože si není jistá, jestli jí to bude chtít říct.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 5:04 pm
*Dívá se na mraky, ve kterém každý z nich vidí něco jiného a pak se po očku podívá na Khione.*Nemáš zač.*Usměje se na ni. Líbí se mu takhle tady s ní ležet a rád by ji políbil, přece jen musí otestovat, co má v Selekci za materiál. Ale zase na druhou stranu nechce jí ublížit, žádné dívce v Selekci a tak se krotí. Kdyby se o ně nestaral, vypadalo by to jinak. Chvilku se na ni ještě dívá a pak se podívá zase na oblohu. Je mezi nimi ticho, ale ani ne tak nepříjemné, spíše příjemné.*Tak různě nad vším.. *Vydechne.*Teda teď hlavně nad tebou.*Řekne.*Nad tím, jaké tajemství asi skrýváš.. Nechci na tebe tlačit, abys mi to řekla.*Dodá rychle.*Ale doufám, že se to jednou dozvím. Počkám si a když budu moct s něčím pomoct, udělám to.*Podívá se na ni krátce a posadí se.*Nemám ve zvyku se vzdávat.*Zazubí se na ni, aby to nebylo tak moc.. ponuré.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 5:23 pm
*Leží vedle sebe v tichu, které není nijak napjaté, trapné nebo nepříjemné. I tak ale ví, že Sawyer se většinou snažil ticho zaplnit konverzací, a tak cítí, že teď je řadě tak nějak na ní. Proto se ho zeptá, nad čím přemýšlí. Zároveň jí ale dojde, že to může být moc osobní otázka, a tak hned dodá, že jí to nemusí říkat, pokud nechce. Když jí řekne, že teď přemýšlí hlavně nad ní, trochu překvapeně k němu otočí hlavu a jakmile zmíní její tajemství rychle hlavu zase odvrátí k nebi a začne si nervózně pohrávat s rukama. Pohled k němu stočí až když zaregistruje, že se posadil a pak přikývne.* Všimla jsem si. *Poznamená trochu nervózně a pak se posadí, aby měli obličeje ve stejné úrovni.* Proč to chceš tak moc vědět? *Zeptá se ho trochu nechápavě. Není přece až tak zajímavá, aby se o ní nějak více zajímal.* Já... *Sklopí pohled ke svým rukám.* ...nikdy jsem to nikomu neřekla. Takže asi úplně nevim, jak to říct. A stejně to na skutečnosti nic nezmění. *Pokrčí letmo rameny a opatrně k němu zase pohled zvedne.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 5:36 pm
*Dívá se na oblohu a přemýšlí, co mu může tajit Khione. Ví, že něco ano a je odhodlaný to zjistit. Když se ho zeptá, nad čím přemýšlí, zmíní tohle. Posadí se a uvidí, jak si nervózně mne ruce. Mile se na ni pousměje. *Nemusíš se bát. Já ti nic neudělám, slibuju.*Řekne jí. Vážně jí nechce ublížit. Proto se tak drží zpět.*Protože ti chci pomoci.*Vydechne.*A nemůžu, když nevím o co jde.*Dívá se upřeně na ni. Chápavě přikývne.*Neboj Khione, vážně to chápu. Asi se necítíš na to, abys mi to řekla, ale jestli někdy budeš chtít, jsem tu a vyslechnu tě. A pomůžu ti, slibuju.*Tenhle slib hodlá dodržet. Vezme talířek s makronkami.*Makronku?*Zeptá se, jako by si ji chtěl udobřit a nebo prostě jen rozveselit. Sám si jednu jahodovou vezme.*Borůvkové jsou lepší..*Nevšimne si ani jedné fialové makronky.*A i meruňkové.. Nechám ti je pak poslat od komnaty.*Zazubí se na ni. Chce ji rozveselit a tohle snad pomůže, doufá v to.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 5:45 pm
*Posadí se stejně jako on a znervózní, když se začnou bavit o jejím tajemství. Vzhlédne k němu a v jejím pohledu je trochu nedůvěřivosti a strachu. Párkrát tohle slyšela i od otce, když byla malá a někde se schovala. Tehdy mu uvěřila a ze svého úkrytu ve skříni vylezla. To, co potom následovalo, by nepřála nikomu. Rychle se z té vzpomínky snaží otřepat a začít věřit tomu, že jí Sawyer opravdu nehodlá ublížit a zeptá se ho, proč to chce tolik vědět.* /To bys nemohl, ani kdybys to věděl./ *Proběhne jí hlavou. Nahlas ale nic neřekne a jen přikývne a sklopit pohled.* Dobře. *Hlesne nakonec a pak se na něj podívá, když vezme talířek s makronkami a usměje se na něj.* Díky. *Vezme si jednu zelenou. Pak si poslechne, jaké jsou nejlepší a zavrtí pobaveně hlavou.* To nemusíš. *Řekne mu hned a dá si makronku do pusy.*
-LF-
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 5:59 pm
*Pousměje se na ni a ujistí ji, že se mu může kdykoliv svěřit a on jí vyslechne a bude se jí snažit pomoci. Je jen málo věcí, které nedokáže.*/Zjistím, o co jde./*Je k tomu snad ještě více odhodlaný než předtím. Pak se posadí a podá jí talířek s makronkami. Řekne, že nejlepší jsou borůvkové a nebo meruňkové.*Nemáš zač.*Usměje se a jednu si taky nacpe do pusy. Slíbí jí, že jí nechá do komnaty přinést ty dva druhy, které tu nejsou a i několik dalších.*Já vím, ale já chci.*Řekne s úsměvem, kterým jí jasně říká, že ať řekne cokoliv, stejně to udělá. Už je celkem pozdě, podívá se na hodinky, aby zjistil, kolik je hodin.*Nepůjdeme už? Je už celkem tma.*Poznamená a pak si stoupne a nabídne ruku Khione, aby jí pomohl na nohy. Pak se s ní vydá k motorce, podá jí helmu z pod sedadla, nasadí si i svou.*Můžeme jet?*Zeptá se a sedne si na motorku, čeká, až se posadí dívka za něj.*
AndyHoff
View user profile

on Sat Jan 11, 2020 6:35 pm
*Neví, jak by mu to měla říct a popravdě mu ještě nedůvěřuje natolik, aby se nebála jeho reakce, až mu pravdu řekne.* /Co když mu budu připadat nechutná až uvidí ty jizvy a pošle mě domu?/ *Proběhne jí hlavou, ale pak jí Sawyer nabídne makronku a ona podobné myšlenky potlačí a jednu si vezme. Namítne, že jí nemusí nic posílat do komnaty, ale když vidí jeho výraz, dojde jí, že nemá cenu se s ním nějak dohadovat, a tak se jenom pousměje a pobaveně potřese hlavou. Pak se rozhlédne a zjistí, že se už začalo stmívat.* Jo, klidně. *Koukne nejistě na jeho ruku a pak nervózně polkne a odhodlá se ho chytit a nechat si od něj pomoct. U motorky si od něj vezme helmu a přikývne. Zhluboka se nadechne.* /To zvládneš./ *Sedne si za něj a pevně ho chytí okolo hrudníku. Pak zase sleduje přírodu okolo nich, i když už je tma a moc toho není vidět. Pomáhá jí to ale nemyslet na to, že se tak pevně drží Sawyera.*
Sponsored content

Městský park - Page 2 Empty Re: Městský park

Back to top