Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luxusní restaurace

+3
-LF-
Taylorovidní zrzka
Admin
7 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxusní restaurace Empty Luxusní restaurace

Fri Dec 13, 2019 9:03 pm
Nachází se v centru města. Je velice žádaná a také drahá, proto se sem moc lidí nedostane. Uprostřed restaurace je obrovské akvárium, které zde tvoří velkou dekoraci.

Luxusní restaurace TOM57f2f9_11
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 4:47 pm
*Je rád, že Kasey jeho pozvánku na večeři přijala, proto chce, aby tam vše bylo dokonalé a podle jeho představ. Taky z toho důvodu tu je dříve, aby si vše zkontrolova, popřípadě mohl pomoct. Vybral stůl hned vedle velkého akvária. Taky ho potěšilo, že tu není úplně hodně lidí, že je tady spíše klid. Taky poprosil, jestli by stůl nemohli sladit do matných a jednoduchých barev, takže mu to přání splnili. Teď už čeká u stolu, v černobílé košili a s kytkou v ruce. Chce jí udělat radost a vším tim poděkovat za to, že mu dala další šanci potom, co to přehnal když se poprvé setkali, jelikož si ona další věci nepamatuje. Samozřejmě by byl štastný, kdyby si vzpomněla, ale není z toho nešťastný jak ze začátku.* /Doufám, že se jí to bude líbit. Snad./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 4:56 pm
*Přijala pozvánku Bastiena na večeři a popravdě se toho nemůže dočkat. Celý dnešek stála před hromadou šatů a snažila se vybrat ty nejhezčí. Nakonec zvolila jedny v tmavě zelené barvě. K nim si veze i řetízek od Bastiena, který jí dal k Valentýnovi a ladící náušnice. Vlasy má vzadu sepnuté sponkou, aby jí pramínky nepadaly do obličeje. Líčení jak vždy jen lehké. S úsměvem ji auto doveze až před restauraci kde vystoupí a uvnitř, když se ohlásí, což vlastně ani dělat nemusí, protože ji poznají je odvedena k Bastienovi s velkým úsměvem na tvář.*Ahoj.*Pozdraví jej a podívá se na to všechno, co zařídil.*Páni je to tu nádherné.*Vidí, že mají stůl přímo u toho velkého akvária a všechno je slazeno do jednoduchých barev, jak to má ona ráda. Udělalo to na ni skutečně dojem.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 5:19 pm
*Je celou dobu nervózní, i když by si to nikdy nahlas nepřiznal. Vždyť je to jen večeře s dívkou, kterou miluje. A přesto proto se bojí, že se jí to nebude líbit. Ještě posune každičký detail na své správné místo. Když uslyší, že někdo jde, otočí se tim směrem a usměje se na příchozí dívku. Rychle k ní přijde a krátce ji věnuje polibek na rty.* Neuvěřitelně ti to sluší. *Vydechne a opět si ji prohlédne.* Jsem rád, že se ti to líbí. Ale stejně většinu práce udělali ty lidi odsud. *Řekne upřímně a uchechtne se.* Jo, toto je pro tebe. *Podá ji kytku s lehčím úsměvem na rtech. Na stole je už připravena i váza na tu kytku. Potom jen přejde k jedné židli, kterou odsune a s úsměvem k ní mávne.* Posadíte se, výsosti? /Dělá se to tak, že jo? Doufám, že jo. Vždyť já ještě nebyl nikdy na romantické večeři. Tohle jde mimo mě./ *Sám pro sebe nakrčí obočí, ale následně zavrtí hlavou, aby de zas uklidnil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 5:40 pm
*S úsměvem dojde k Bastienovi, který je od prvního pohledu nervózní. Řekne, že to tu vypadá nádherně, což je i pravda a doufá, že se díky tomu bude cítit lépe, sebejistěji. Oplatí mu polibek, který je krátký, možná až moc, ale nevadí jí to.*Děkuju.*Dala si na tom jak vypadá obzvláště dneska záležet.*Odvedli skvělou práci, ale jít sem byl tvůj nápad.*Usměje se na něj. Vezme si od něj kytku, snad ještě krásnější než tu, kterou dostala na Valentýna.*Je nádherná, děkuji./A stejně jak krásně vypadá, tak tak i voní./*Usoudí. když si k ní přičichne. Přejde ke stolu, kde je váza, do které květinu dá, aby hne nevadla, byla by to škoda. Přikývne se a posadí se na židli, kterou jí odsune.*Jistě, drahý princi.*Zazubí se na něj, pak počká, než si sedne naproti ní.*Nemusíš být tak nervózní./Jde to na něm dost poznat./Skutečně se mi to tu líbí.*Ujistí jej. Přijde číšník, který jim podá jídelní lístek. Poděkuje kývnutím a věnování mu úsměvu a hned jej otevře. Začte se do nabídky.*Upřímně nevím, co si vybrat, všechno to zní lákavě.*Řekne zamyšleně a pořád is pročítá nabídku aby našla něco, co zní nejlahodněji, ale vážně si nemže vybrat.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 6:00 pm
*Je to pro něj změna, ale příjemná. Vždyť do téhle doby pro něj byla romantika si zajít do strip Clubu a podobných věcí a byl spokojený. Když Kasey přijde, může si na ni oči nechat a vážně mu dělá problém pohled odtrhnout.* No, to je možná pravda. *Uchechtne se a ještě se jednou ohlédne na stůl, aby se ujistil, že se žádný kousek nepřemístil.* Nádhernější si stejně pořád ty. Taková moje nejkrásnější květina. *Mrkne na ni s úsměvem. Pohledem se koukne i na akvárko, kterému věnuje úšklebek.* /Jestli nás ty ryby budou celou dobu třeba sledovat, vím co si dám za jídlo. Taková ryba na talíři by je odstrašit mohla./ *Poté Kasey odsune židli a taky se na ni na oplátku zazubí.* Nebo taky budoucí královno. *Pokrčí rameny a sám si sedne naproti ní.* Co? Já nejsem nervózní. Jak si na to přišla? *Zeptá se ji na oko nechápavě a následně se usměje.* To jsem rád. *Mrkne na ni a taky si od číšníka vezme jídelní list. Hned si to začne pročítat.* /Že bych si tu rybu pro jistotu dal?/ Tak to vezmi náhodně. Zabodni do něčeho třeba nůž a to si dej. *Ušklíbne se, přičemž má ve tváři spokojený výraz.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 6:29 pm
*Řekne, že o přece on vymyslel. Chce, aby si za to taky vzal nějáké zásluhy. Vítězně se zazubí po jeho souhlasu a po jeho slovech o tom, že je pro něj taková nejkrásnější květina se lehce začervená. Pořád není na takové lichotky zvyklá a není si jistá, kdy si zvykne, jestli tedy někdy vůbec. Když se podívá na akvárko, podívá se taky.*/Je nádherné a tak velké./*Pomyslí si. Pak se posadí na židli a stejně jako on i ona použije titul, aby jej trochu poškádlila.*Můj budoucí králi.*Řekne mu další přezdívkou a nevědomky si to přikrášlí slovem "můj". Řekne, že nemusí být nervózní, protože na něm vidí, že je a skutečně hodně.*Tohle není věc, kterou zvládneš skrývat. Ale je to milé.*Usměje se na něj.*/Jde vidět, že mu na průběhu dneška hodně záleží. Ujistí jej, že se jí to tu skutečně líbí a od číšníka si vezme jídelní lístek, ze kterého si nemůže vůbec vybrat. Zasměje se jeho návrhu.*Nevím jestli je nutností zrovna ten nůž, ale jinak dobrý nápad. *Rozhodne se to vzít náhodně a ukáže prstem na jedno jídlo, což jsou nějáké těstoviny a má vybráno. A je s tím i spokojená. Těstoviny má ráda.*Co si dáš ty?*Zeptá se a napije se vody, která je tu už připravená.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 7:11 pm
*Po jejím vítězným zazubením se, pobaveně zavrtí hlavou a potichu se zasměje. Všimne si toho, že se začervená a na to se musí usmát o něco víc.* Jsi roztomilá, víš to? *Nakloní hlavu trochu na bok a nrkne na ni, aby ji v tom ujistil ještě více. Poté ji odsune židli a po oslovení od ní se na ni zazubí.* Budeš mě muset ale půjčovat i lidem, budu i jejich král. Ale tvůj samozřejmě na prvním místě. *Mile se na ni zašklebí a začne si vybírat jídlo z listu, který jim přinesl číšník.* Myslíš, že ty ryby naštvu, když si objednám rybu? *Plácne jen tak s pohledem upřeným na jídelní lístek někde v oblasti ryb. Když pak zkusí jeho návrh, ale bez nože, zvedne zrak a hrdě se zazubí.* Já? Asi steak. *Pokrčí jednoduše rameny a když přijde zase číšník, řekne mu to. Objednal by i víno, ale ví, že Kasey moc na alkohol není.* Lásko, chceš něco na pití? *Ale přece se ji zeptá aspoň tak obecně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 7:33 pm
*Začervená se poté, co ji nazve květinou. Ona by tahle sebe nikdy neoznačila. Pak nesouhlasně potřese hlavou.*Ne, nejsem.*Namítne. V tomhle s ním nebude souhlasit nikdy. Nepřijde si roztomilá. Když vidí, jak na ni mrkne pobaveně potřese hlavou. Posadí se na židli a přitom ho nazve jejím králem.*Někdy asi budu muset, co?*Zeptá se značně nespokojená tím, že by něco takového měla dělat.*A já jsem zase tvoje.*Skousne si lehce ret. Zasměje se.*Budeš jim jíst bratrance přímo před očima. Podle mě určitě. * Snaží se vybrat si něco z těch jídel a pak zkusí jeho techniku, akorát se změnou, že do jídelního menu nezabodne nůž, ale naslepo prst. To se jí zdá jako lepší varianta. Zeptá se, co si dá on a po jeho odpovědi nadzvedne obočí.*Copak? Dostal jsi strach z pomsty těch ryb?*Zeptá se jej. Když přijde číšník a Bastien se jí zeptá, jestli nechce něco k pití, má tu už vodu, ale pokrčí rameny.*Klidně můžeme, to nechám na tobě.*Moc se v alkoholu nevyzná, nepije ho, ale jednou ji to nezabije.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 8:17 pm
*Už jen jak vidí jeji nseoushlasný potřesení hlavou, nakrčí obočí a rukou si vjede do kudrnatých vlasů.* Nehádej se se mnou. Nevyhrála bys. Si moje roztomilá květinka. *Zazubí se na ni a zase ji věnuje mrknutí.* Jo, to budeš. Nevím jak by se zemi líbilo, že by král, vlastně i královna byli pořád zavřený v komnatě a nebo jenom třeba v paláci, aby se k nim nikdo nedostal. *Zasměje se, přičemż pobaveně zavrtí hlavou.* To si piš, jenom moje. *Zašeptá, ale tak aby to slyšela.* Ještě by to akvárko rozbili a ja bych byl jak... Ryba na suchu nezi rybami. *Ušklíbne se a hodí oko po rybách vedle něj.* Ja? ani náhodou. Ale taky by mi nebylo příjemný, kdyby mi někdo před očima jedl bratrance. *Pokrčí rameny.* Ale klidně si pak ještě dám rybu, mě to problém nedělá. *Zamumlá s úšklebkem na tváři.* Dobře, tak aspoň symbolicky. /Ještěže si nepamatuje to u toho jezírka./ *U číšníka objedná ještě teda víno, který ho hned přinese a nalije jim ho do sklenic. Děkovmě kyvne hlavou a pohled přesune na Kasey.* Nemusíš to pít, když ti to chutnat nebude. *Řekne starostlivě a usměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 8:39 pm
*Protočí nad tím oslovením očima.*Schreave je velmi tvrdohlavá rodina. Podle mě bych to vydržela dlouho. Ale nebudeme si dnešní den kazit dohady a to necháme na jindy.*Navrhne s úsměvem. Pak teda neochotně souhlasí s tím, že ho někdy půjčí i lidem ve Španělsku, když bude muset.*V komnatě, jo?*Nadzvedne zase trochu červená obočí. Pak ji ujistí, že je jenom jeho a přikývne. Pak se začnou bavit o rybách. Ona zastává názor, že by asi nebyly šťastné, kdyby ho viděli, jak jí jejich bratrance. Zase se zasměje.*Ano, to by se určitě stalo. Najednou by se rozplavaly naproti nám, prorazily to sklo akvária a zaútočili na tebe.*Řekne vážným tónem, jako by to snad vážně hrozilo.*To asi ne./A navíc by to byl kanibalismus../*Pousměje se a na jeho otázku, jestli nechce něco k pití odpoví, že to nechá na něm.*Aspoň to chutnám. Nesoudím nic bez toho, aniž bych to sama neotestovala./Možná to vyznělo trochu divně../*Vezme sklenku.*Na co si připijeme?*Zeptá se jej.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Tue Feb 18, 2020 9:26 pm
Martinelli jsou taky tvrdohlaví. *Pokrčí nevinné rameny.* Třeba moje prateta, měla být korunní princezna, ale přemlouvala rodiče tak dlouho, dokud ki vážně nedovolili ro hodit na jejího bratra, aby mohla být s její milenkou. Ten příběh jsem vždy poslouchal jako malý před spaním. *Zasměje de a hned potom přikývne.* Dobře, miláčku. *Kývne na souhlas a věnuje ji úsměv.* A kde jinde? *Zazubí se na ni a ryce zahýbe ze srandy obočím.* Přesně kvůli tomu je rizikové mít akvárko v restauraci. Stejně když jim ryby dojdou, tak je určitě vytáhnou odsud. *Zašklebí se na sklo a když se vrátí pohledem zpět, stále mu na tváři pohrává úšklebek. Po jejím souhlasu teda objedná víno. A když řekne něco o testování věci, nakloní hlavu na bok a jen se pousměje.* Hm, třeba na nás? Na budoucnost? Na žádný pády z koní? Na žádný kupování si drog? *Poslední dvě věci poví jen ze srandy, ale první dvě myslí vážně. Pak si s ní přiťuknr a napije se.* /Cokoliv s alkoholem jsem neměl tak dlouho. Musím si zvykat./ Víš, že už se normálně moje matka vyptávala, jak to s tebou mám? Zjistil jsem, že mi poslala tři dopisy, tak jsme ji konečně na ten třetí odepsal. Jsem skvělý syn. *Poví nevinné a u toho nasadit i nevinný roztomilý ksichtík.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey T. Schreave

Tue Feb 18, 2020 9:46 pm
*Usměje se.*Někdy můžeme zkusit kdo z nás dvou má více tvrdohlavější geny.*Řekne s pokrčením ramen.*Fakt?*Zeptá se docela překvapeně.*Tak to ji musela skutečně milovat./Je to krásné, někoho milovat tak moc, že se všeho klidně vzdáš./*Když zmíní komnatu, ve které se mohou schovávat ve Španělsku začervená se a raději to už dále nekomentuje. Souhlasí s tím, že ty ryby určitě jako pomstu prorazí to sklo a zaútočí na něj. To se přece stává úplně běžně.. Se smíchem potřese hlavou, když řekne, že ty rybičky určitě tahají odtud, když jim třeba dojdou. Vidí, jak se šklebí na sklo a přijde jí to strašně vtipné.*Jsi někdy i roztomilý./Občas.. většinu času jo./*Když pak objedná víno a číšník ji ho přinese kývne mu s menším úsměvem na náznak poděkování a zeptá se Bastiena na co si připijí. Na tváři se jí po jeho návrzích objeví zase pobavený úsměv který tam je vlastně většinu večera, díky němu.*Tak asi na to všechno.*Řekne a přiťukne si s ním. Opatrně se napije.*Dobré.*Řekne. Moc jí to víno chutná.*Páni. Na třetí dopis odpovědět.. Podle mě určitě vyhraješ cenu za nejlepšího syna roku.*Řekne vážně.*Takové dítě jako ty chce každá matka.*Odmlčí se.*Co jsi jí o mě vůbec řekl? Doufám, že jen samé dobré věci a nic sis nepřikrášloval. /Nepotřebuju, aby tam přijela a ona si o mě myslela třeba bůh ví jak umím zpívat a pak byla zklamaná../Těším se, až ji pozná. Až poznám celou tvou a mou budoucí rodinu.*Všimne si, že k nim přijde číšník s jídlem. Poděkuje a podívá se na Bastiena.*Dobrou chuť.*Popřeje mu a sama se pustí pomalu do jídla.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Thu Feb 20, 2020 4:52 pm
Tak samozřejmě, že bych vyhrál já. Kdo jiný? *Zazubí se na ni. Tvrdohlavost mají dědičnou, ale co tak párkrát slyšel o Schreavovic, není si jistý jestli by vážně vyhrál.* Jo. Proto teď jsem korunní já. Hodila to na mého dědu. *Uchechtne se pokrčením ramen. Vždycky ten příběh rád poslouchal jako dítě na dobrou noc. Pro něj a jeho sestru to bylo vždy lepší než pohádka. Potim Potom už řeší ty ryby, které by nejradši viděl na talíři než vedle sebe. Na sklo se zašklebí a vážně doufá, že mu to ta ryba třeba neoplatí.* To si beru k srdíčku. I když jsme chtěl být od malička drsňák, ale v tom případě mi ty náušnice a piercing jsou k ničemu. *Uškíbne se a promne si náušnici. Potom číšníkovi poděkuje za víno.* /Už jsem myslel, že dostanu absťák./ Tak na vše. *Přikývne s Úsměvem a taky se napije.* Jo, to si musí myslet taky. Ona je schopná za mnou kvůli tomu i přijet. /A zkontrolovat si, jestli jsem se někde už nepřepil k smrti./ Pokud se nám povede někdy nějaký to dítě, budu doufat, že nebude po mně. *Zazubí se na ni nevinně a poté se na ni ještě víc nevinně usměje.* Řekl jsem jen ty nejlepší, nejpravdivější věci. *Pokrčí rameny a když řekne, že se těší až potká jeho rodinu, ušklíbne se.* To se uvidí jestli to budeš říkat i potom až je potkáš. *Číšníkovi za jídlo poděkuje a hned se na to s úsměvem koukne.* Tobě taky, lásko. *A dá se do jídla. Upřímně má velký hlad, takže to vážně netrvá dlouho a má to celý snězený. Potom se ale celpi dobu dívá na čas, jelikož má ještě něco pro Kasey připraveno. Když uslyší jak někdo jde k nim snaží se tvářit, že to vůbec nenaplánoval, protože k nim přijde menší pouliční kapela, kterou na dnešek domluvil. Poprvé ru kapelu potkal někde na ulici a řekl si, že by se jí to mohlo líbit, tak je pozval. Když začnou hrát a zpívat, jen se s úsměvem dívá na Kasey.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey Thalia Schreave

Thu Feb 20, 2020 5:13 pm
*Našpulí pobaveně rtíky.*To se ještě uvidí.*Pak se i pousměje. Jak se zdá, Bastien je dost tvrdohlavý, ale to i ona. Poslouchá jeho menší příběh o tom, jak se jeho prateta vzdala titulu a díky tomu je vlastně on dneska korunní.*/Zvláštní, jak málo stačilo, abych s ním asi ani nebyla zasnoubená./*Stačilo by, aby se jeho prateta nevzdala titulu, ale upřímně jí nevadí, že to udělala, protože docela změnila názor a s Bastienem chce být. Když se pak zašklebí na sklo, uchechtne se a poznamená, že je roztomilý. Pak poděkuje za víno a hned co si připijí, jak se dohodnout na všechno, uzná, že je to docela dobré. Ale že by to nutně potřebovala se říci nedá. Když zjistí, že mu psala jeho máma a on í na třetí dopis odpověděl, už je jí jasné, že ho prostě musí nominovat na cenu "Nejlepší syn roku". A ještě aby taky ta cena existovala. Když se sám zmíní o dětech trochu její tváře zčervenají a podívá se stranou.*Tak já doufám, že ano. Osobně bych chtěla dvě.*Usměje se na něj.*V některých ohledech by klidně mohlo být po tobě.*Řekne.*/Má i dobrý vlastnosti./*Přikývne. Skutečně doufá, že to nepřeháněl. Těší se, až pozná jeho a taky její budoucí rodinu.*Určitě ano. Je tu něco, co bych o nich měla vědět předem?*Nadzvedne obočí. Pak před ní už leží jídlo, za které poděkuje a Bastienovi popřeje dobrou chuť. Poté se dá do jídla, které jí zachutná hned po prvním soustu. Po chvíli dojí, otře si ústa ubrouskem, pro jistotu, kdyby tam něco měla a chvíli na to slyší, jak někdo jde. Podívá se trochu zmateně tím směrem. Je to kapela, která se zastaví u nich, začne hrát a zpívat. Na tváři se jí rozlije úsměv, podívá se na Bastiena, kterého přichytí přitom, jak se dívá na ni.*Jsi neskutečný.*Řekne.*Je to vážně nádhera.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Thu Feb 20, 2020 5:37 pm
Uvidí no. *Zazubí se ještě na ni. Párkrát hodí očko na akvárko vedke sebe, aby se ujistil, že na něj ty ryby vážně neplánují útok. Poté ji řekne příběh o tetě jeho matky. Zajímalo by ho, jak by to vlastně dopadlo a jaké by to vše bylo, kdyby se toho nezbavila. Jestli by měl vůbec nějaký sestřenice a bratrance z její strany a jestli by se vůbec znal s Kasey. Když dostanou víno, taky to netrvá dlouho než to vypije. Aspoň trošku goho alkoholu přeci jen potřeboval. Snaží se nepít, ale pořád mu to tak úplně nejde. Následně se ji přizná, že mu jeho matka napsala dopisy a on ji odpověděl až na ten třetí.* Já doufám taky. I kdyby jich bylo třetí deset, byl bych rád. I kdyby bylo jedno. /A já bych určitě dostal cenu za otce roku, až by se mi všichni snědli navzájem./ Já bych chtěl, aby byly ve všem po tobě. Možná vzhledově by po mně něco pochytit mohliy. *Zazubí se na ni.* No.... Rodiče se rádi hádají. Sestra má víc nálad než já, v jednu chvíli se mi vyhýbá, protože se bojí, že ji cokoliv udělám. A lak zas hned provokuje. Otec rád vyzvídá a matka se v jednom kjse zajímá nestli máš co jíst a jestli máš vše. Takže ti chvilku určitě nikdo nedá pokoj. *Poškrábe se na zátylku a nevinně pokrčí rameny. Následně se už dá do jídla, přičemž když dojí, už jen kontroluje čas. Po chvilce konečně přijde menší kapela, kterou pro Kasey domluvil. Celou dobu se na ni s úsměvem dívá.* Ja vím. *Zašklebí se na ni a hned poté se usměje usměje.* Pro tebe vše. *Mrkne na ni a když kapela dohraje, zaplatí jim a poděkuje.* Teď už by to chtělo jen do komnaty a.... Třeba odpočívat? *Laškovně na ni zamrká s úsměvem na rtech.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey Thalia Schreave

Thu Feb 20, 2020 5:57 pm
*Vážně doufá, že pokud budou mít s Bastienem děti, tak nezdědí po něm to odpovídání až na třetí dopisy a podobně. Ale některé jeho vlastnosti by mít mohly, třeba to jak je starostlivý, vtipný, milý. To by jí nevadilo.*Deset?*Vykulí trochu oči a potřese hlavou.*No.. kdyby to byly třeba paterčata, nic bych s tím asi neudělala, ale po jednom.. deset asi není úplně nutností, teda podle mě..*Zamrká.*/Dvě nebo tři bohatě stačí../*Když mluví o tomhle je její obličej trochu červený, ale snaží se to ignorovat a nebo taky zakrýt.*Mě by se líbilo, kdyby byli po tobě starostliví, roztomilí a měli tvůj smysl pro humor.*Zazubí se zase ona na něj. Zeptá se na jeho rodinu, chce se o nich taky něco dozvědět, přece jen brzy s nimi bude taky příbuzná. Zmateně se zamračí, když zmíní, že se ho sestra bojí.*Cože? Proč by se měla bát?*Zeptá se nechápavě.*To, co jsi mi o nich řekl se mi zdá spíše milé. Má máma je taky taková, jako ta tvoje, takže na to jsme už zvyklá.*Pousměje se.*A na vyzvídání celkem taky.*Uchechtne se.*Provokování.. na to mám vlastního bratra.*Připomene mu. Pak se dá do jídla, které vybrala náhodně, ale stejně jí velice chutná. Jakmile dojí, přijde k nim kapela, která začne hrát. Překvapí ji to, ale mile. S úsměvem se podívá na Bastiena, aby mu řekla, že se jí to skutečně líbí. Když kapela dohraje a poté i odejde, napije se zase svého vína, které je ráda, že ji nezaskočí, když vidí, jak se na ni laškovně usmál a zmínil komnatu. Teď si přijde spíše jako rajče, její obličej se tomu rozhodně podobá.*No, jestli chceš..*Skousne si lehce ret.*Tak bychom teoreticky mohli.*Souhlasí. Ví, že tím odpočíváním nemyslel odpočívání.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Thu Feb 20, 2020 6:47 pm
*Chtěl by mít děti, ale nedokázal by říct, jestli by dokázal být ori ně dost dobrým otcem s jeho minulostí a s jeho závislostmi.* Stalo se vůbec někomu někdy, že měl dvakrát paterčata? *Zamyšleně nakrčí obočí a na Kasey se usměje.* Neboj, deset děti bych asi musel uvázat někde ve sklepě za vodítka. *Zazubí se na ni pobaveně.* Díky. Ale to jsou tak jediný moje vlastnosti, i kterých by ty děcka nebyla na zabití. *Uchechtne se, přičemž si jednou rukou prohrabne vlasy. Následně zmíní jeho rodinu a jeho sestru, která se občas bála a tak doufá, že teď už nebude.* To víš, moje minulost. Drogy, alkohol. /To že jsem občas nějak holku uhodil je doufám taky minulost./ Někdy naše matky zavřeme někam pryč, myslím, že by spolu měli co probírat. *Zasměje se a nad jejími odpověďmi přikývne a usměje se.* Věř mi, že můj otec je na jiné úrovni vyzvídání. *Uchechtne se a když jim donesou jídlo, hned ho sní. Je to tím, žr má hlad, ale i tím, co se má ha chvilku dít. Když přijde domluvená kapela, na tváři má spokojený usměv. Když po jeho návrhu vidí její reakci, musí se pobaveně usmívat. Nakonev vstane a podá ji ruku, jakoby na pomoc.* Půjdeme? *Usměje se na ni upřímně od ucha k uchu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey Thalia Schreave

Thu Feb 20, 2020 7:11 pm
*Doufá, že paterčata nebo něco podobného mít spolu nebudou. Děti chce, ale dvě až tři jí přijdou akorát. Jasně, kdyby byla těhotná s více dětmi, na potrat by nešla, nějak by to přežila, ale i tak doufá, že to nebude jejich případ. Pokrčí rameny.*To nevím.*Jasně, že se to může stát, ale jestli ano, to vážně netuší. Pak se uchechtne.*Do sklepa na vodítko? No chudáčci malí.*Řekne. Pak řekne, co by mohly mít jejich děti po něm.*Nikdo není dokonalý. A už jen kvůli tomu, jak jsme očividně oba dva tvrdohlaví, budou i oni, takže minimálně to bude pěkně otravné.*Uchechtne se. Poslouchá, co jí říká o jeho rodině a hned po jeho prvních slovech o jeho sestře se nad tím pozastaví. Nechápe, proč by se ho měla bát. Teda ona to tak taky prvně cítila.*/Že by se tak jak se hrubě zachoval ke mě v tom domku choval v minulosti i k jeho sestře? Asi by se tomu ani neměla divit. Ale teď mu věří, že to už neudělá a vidí, že se změnil a nepodobá se ani trochu tomu Bastienovi, se kterým mluvila prvně. Přikývne.*Neboj, sama vidím, že se změnil a uvidí to i tvoje sestra.*Snaží se ho o tom přesvědčit a trochu ho povzbudit.*Asi ano. *Uzná a pak nadzvedne jedno obočí.*Na jiné úrovni jo? Takže až si někdy vyjdeme třeba na procházku a on bude chtít vědět, jak to mezi námi je, mám očekávat, že se bude strašně nenápadně schovávat za květináčemi s kytkami a tak podobně?*Zeptá se jej, tohle se jí zdá jako ten nejhorší scénář. Pak sní to dobré jídlo a poslouchá kapelu, která sem přijde, jako další překvapení. Když se zeptá na komnatě trochu stydlivě souhlasí. Chytí ho za ruku a vstane taky.*Ano, půjdeme.*Pousměje se a trochu se k němu natáhne, aby mu mohla ukradnout polibek a pak se spolu s ním vydala na cestu zpět do paláce.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Luxusní restaurace Empty Bastien R. Martinelli

Thu Feb 20, 2020 9:35 pm
*On by asi paterčata nezvládl, vážně by na ně vzal psí vodítko a uvazal je někam pryč. Zvlášť pokud by nějaký z nich mělo víc genů pi něm. Toho se bojí i normálně, ale děti rozhodně chce. Ale taky je to na Kasey, on rodit nemusí.* Žádni chudáčci, jestli budeme mít nějaký dítě, co nebude hodný, doladne dopadne taky tak. *Zamumlá, ale myslí to ze srandy. Víceméně. Následně už se nějak řeč stočí k jeho sestře a on ji řekne o tkm, že se ho občas při jeho náladě bojí.* /Copak můžu za to, že jsem výbušná osoba? To že viděla, jak jsem dal facku té služebné není důvod, aby mě pořád tak obcházela./ Snad. *Usměje se na ní trochu ne moc přesvědčivým Úsmevem, ale když už jeho sestru neřeší, jeho úsměv je upřímnější.* Jo, i to bych u něj čekal. Ale čekej vlezle otázky. I ohledně politiky, na to on je magor. *Protočí nad tím otrávené oči, ale na tváři má pobavený úsměv. Po jeho překvapení nabídne, že by už mohli jít, protože pi skvělým jídle by se mělo odpočívat a ro nejde nikde jinde než v komnatě. Polibek ji oplatí, přičemž potom ještě zaplatí všechno možné, co ještě nezaplatil, načež se s Kasey vydá do paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Luxusní restaurace Empty Kasey Thalia Schreave

Thu Feb 20, 2020 9:51 pm
*Nazve jejich potencionální děti chudáčky, což rozhodně budou, pokud je Bastien bude vážně chtít přivázat někam do sklepa a s obojkem.*Ale proč do sklepa? Ještě by jim tam byla zima.*Potřese hlavou.*S vodítkama souhlasím, ale raději bych, aby byli zavření normálně v komnatě, tam jim nebude zima a nebude hrozit, že budou nemocní.*Usměje se nad tím pobaveně. Dělá si jen legraci, stejně jak on. Chápavě přikývne po jeho vysvětlení, proč se jej jeho sestra bojí. Ale doufá, že se to spraví, až se zase potkají a ona uvidí, že se změnil. Zeptá se jej, jestli je jeho táta bude špehovat za vázami, když spolu půjdou třeba na procházku a pak se uchechtne.*Tak snad na něj udělám dobrý dojem.*Chce si s jeho rodinou rozumět. Pak souhlasí s přemístěním se do paláce, do komnaty a chytne jej za ruku. Následně se k němu sama natáhne a políbí jej a pousměje se, když jí ten polibek oplatí.Po zaplacení se vydají společně do paláce.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxusní restaurace Empty Re: Luxusní restaurace

Sat Apr 04, 2020 11:50 am
Pátý ročník
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxusní restaurace Empty Luxusní restaurace - 6. ročník

Tue Aug 04, 2020 11:18 am
Nachází se v centru města. Je velice žádaná a také drahá, proto se sem moc lidí nedostane. Uprostřed restaurace je obrovské akvárium, které zde tvoří velkou dekoraci.

Luxusní restaurace Da6e7b0a6497112d27d07f919856656d
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Luxusní restaurace Empty Luxusní restaurace - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:07 pm
Nachází se v centru města. Je velice žádaná a také drahá, proto se sem moc lidí nedostane. Často se zde páry zasnubují.

Luxusní restaurace A70ef5c70fa4614114ec431674a83b1a
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Luxusní restaurace Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Mon Mar 08, 2021 12:03 pm
*Věděl, že v zásadě souhlasil se sebevraždou, ale i tak nedokázal uvěřit tomu, kolik energie byla Liv schopna vyvinout kvůli nakupování. Tahala z obchodu do obchodu, načež ji on nenápadně zatáhnul do oddělení pro těhotné a naházel jí sám hromadu oblečení na zkoušení. Kupodivu nakonec vážně zjistila, že některé kousky jsou dost pohodlné a ačkoliv nad tím musel protočit očima, vypadala v nich hubenější, protože ve svém střihu ještě často skrývaly rostoucí bříško, takže si nakonec i něco vybrala. Peklo bylo dětské oddělení. Její nadšení pro všemožmé body a dupačky a podobné věci neznalo mezí. Po třech hodinách to prostě musel utnout a v zásadě ji dotáhnout se najíst. Už tak se musela přepínat a ještě ke všemu bez jídla? Byl čas oběda. Doufal, že se Liv přecpe tak, že ji opustí chuť nakupovat a budoi moct jít domů. Připadal si víc vyčerpaný než po hodinách strávených v tělocvičně. Zajdou do jedné luxusní restaurace, která mu byla doporučena, obtěžkáni taškami. Nechají se usadit a číšnice jim donese jídelní a nápojový lístek, přičemž se usměje a podotkne něco o tom, jak jsou krásný pár. Nevydrží to a utrpně zásténá. Poprvé to bylo vtipné. Teď už jen úděsné.* Proč všichni předpokládají, že když nakupujeme spolu, jsme pár? *Zaremcá. Nebyli zde tak populární jako rodina Schreave, většina lidí je nepoznala, jasně, občas někdo otravoval s fotkou, ale v zásadě měli klid. Ale tahle poznámka ho vážně iritovala.* Tak, co si dáš?
Sponsored content

Luxusní restaurace Empty Re: Luxusní restaurace

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru