Go down
-LF-
View user profile

Vyhlídka na město - Page 2 Empty Charity Ash Horn

on Sun Jan 05, 2020 3:03 pm
*Sedí sama na lavičce a čte si knihu, když najednou uslyší povědomý hlas. Zvedne pohled a uvidí královnu.*A-ano Vaše Veličenstvo.*Trochu se zakoktá a pak rychle vstane a trochu se ukloní. Tak nějak neví, co dělat a nebo co vůbec říct. Nejraději by utekla.*Ehm.. klidně mohu odejít.*Nabídne se, i když tu byla první, nemá problém s tím, aby odešla, tak nějak si i přeje, aby ji královna poslala pryč. Je z ní nervózní. Jediný člověk, ze kterého nemá nervy z jejich rodiny je Lia a možná Edelynne, ale s nejmladší princeznou snad ještě nikdy nemluvila. Nervózně se zhoupne na patách a dívá se do země.*
AndyHoff
View user profile

Vyhlídka na město - Page 2 Empty Brikssi M. Schreave

on Sun Jan 05, 2020 3:07 pm
*Dojde na vyhlídku, kde uvidí povědomou dívku a pro jistotu se zeptá, jestli si její jméno pamatuje dobře. Jakmile jí osloví 'vaše veličenstvo', usměje se na ní a zavrtí hlavou.* Takhle mě oslovovat nemusíš. A ani se nemusíš klanět. *Dodá, když se Charity ukloní.* Ne, ne, nikam nechoď. Posaď se. *Vyzve jí a ukáže přitom na lavičku, na které předtím seděla.* Jaký žánr knih máš nejradši? *Zeptá se jí, když se posadí a pak vydechne.* Je mi líto, co se stalo na tom večírku. A i to, co potom následovalo. *Řekne jí tišším hlasem. Včera mluvila s Jasperem a vyslechla si všechno, co se mezi nimi stalo. Věří svému synu, že Charity miluje, ale moc dobře ví, že Charity dost ublížil.*
-LF-
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 3:17 pm
*Když přijde královna k ní, hnedka vyskočí z lavičky, pozdraví jí a ukloní se. Na to že to dělat nemusí nic neříká, jen se podívá do země. Řekne, že klidně odejde a moc si přeje, aby jí královna pryč poslala. I když ona byla vždycky milá i k ní, přestože by nemusela, protože není důležitá, má z ní trochu strach, přece jen je to královna a rozhodně z ní má velký respekt. Sedne si tedy zpět na lavičku, pohled má upřený na zem. Vlasy jí trochu padají do obličeje, ale to nijak neřeší.*Nemám vyhraněný žánr.. prostě čtu, co mě zaujme.*Řekne a prsty přejede po názvu knížky "Píseň zimy". Pak se zarazí. Přesně tohohle se obávala. Ví, že není dost dobrá, nepotřebuje to zase připomínat.*N-na tom nezáleží.. Je to moje chyba, chápu to. Neměla jsem Vašemu synovi uvěřit, navíc vím, že nejsem dost dobrá..*Nervózně polkne.*Je mi líto, jestli jste se kvůli mě nějak neshodli, nechtěla jsem..*Řekne potichu.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 3:30 pm
*Mile jí řekne, že odcházet nemusí a pak ať se posadí. Nechce se jí hned začínat o tom, co se stalo mezi ní a jejím synem, tak začne tím, že se jí zeptá na čtení.* Jo, to je fajn. Taky nemám vyhraněný žánr. *Usměje se na ní mile a pak uzná, že nemá smysl to nějak protahovat a rovnou řekne, že jí je líto, co se stalo. Po jejích slovech zavrtí hlavou.* Ne, neomlouvej se. To on by se měl omlouvat. A to hodně. *Sklopí trochu pohled.* To, co můj manžel řekl nebylo, protože bys nebyla dost dobrá. My oba dva víme, že jsi skvělá a náš syn by se s tebou měl dobře. Řekl to protože nechtěl, aby se stalo přesně tohle. Chtěl tě chránit. Nechtěli jsme, aby ti ublížil. *Řekne jí popravdě a pak k během těch slov k ní zvedne zase pohled.* Víš... když jsme se s mým manželem poznávali a on měl Selekci, byl zamilovaný do jedné zahraniční princezny. Pak mi to přiznal. Ano, ublížilo mi to, ale byla jsem schopná mu odpustit. Dala jsem mu druhou šanci. Nechci ti taky přikazovat, abys mu odpustila, to ani nejde. *Zavrtí hlavou.* Včera jsem s Jasperem mluvila. Řekl mi, jak to doopravdy bylo. Takhle zdrcenýho jsem svého syna ještě neviděla. Já vím, že tomu teď nemůžeš uvěřit, ale on tě miluje. Možná tě nemiloval ze začátku, ale teď už tě miluje.
-LF-
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 3:41 pm
*Ráda by se na královnu pousmála, ale nejde to. Na chvilku se v ní objeví ta naděje, že by se nemuseli bavit o Jasperovi když královna začne mluvit o knihách, ale ta je o chvilku později uhasena.*/Proč jsem se do něj musela zamilovat?/*Lituje toho jak snad ničeho. Ale citům člověk nerozkáže, i kdyby si to přál sebevíc. Omluví se jí za to, co se stalo, nechtěla, aby se mezi sebou nějak pohádali, to nechtěla nikdy a cítí se za to co se stalo na vánočním večírku hrozně. Ví, že je to její vina a věřit tomuhle bude i kdyby jí to všichni vyvraceli.*/Královna je prostě moc hodná na to, aby to řekla nahlas./*Pak mlčí. Sice to, že jí královna říká, že to co řekl král na plese bylo kvůli tomu, aby ji ochránil a že to dává i smysl, pořád si myslí, že v tom hrála i roli to, že je nikdo.*/Pro Jaspera se hodí princezna, ne obyčejná dcera rádce, jako jsem já./*Podívá se na královnu a poslouchá ji. Nic v jejím obličeji se nemění.*Nemiluje..*Hlesne potichu a zavrtí hlavou.*A i kdyby tak na tom nezáleží, už ne. Já jsem zasnoubená a brzy se vdám../Asi do konce měsíce, co jsem slyšela od táty, když se domlouval s mým snoubencem../A váš syn si brzy najde dívku, která se k němu bude hodit více jak já a se kterou to snad bude myslet vážně.
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 3:57 pm
*Řekne jí, jak to Keenan na večírku myslel, když neschválil vztah Charity a Jaspera a když vidí její výraz, povzdychne si.* Myslíš, že bych ti lhala? *Zeptá se jí mile a u toho nakloní hlavu na stranu.* Já jsem zastánce upřímnosti, takže si můžeš být jistá, že kdybych si myslela, že pro mého syna nejsi dost dobrá, řekla bych ti to už tehdy na tom večírku. *Ujistí jí s milým úsměvem a pak jí řekne, jak to bylo mezi ní a Keenanem. Přejde i k tomu, jak včera mluvila s Jasperem a že ví, co se přesně stalo.* Zamysli se nad tím, jak se choval před tím večírkem a po něm. Myslíš, že je až tak dobrý herec? Ty sama musíš tam uvnitř vědět, že tě miluje. *Řekne jí mile a pak si povzdychne.* Ptát se tě, jestli si toho chlapa chceš vzít, je asi zbytečný. *Uzná.* Můžu zařídit zrušení tvého zasnoubení. A taky to, aby na tebe tvůj otec už nemohl. Jestli chceš. *Nabídne jí.* A teď to neberu kvůli Jasperovi, ale kvůli tobě. *Koukne na ní a po jejích dalších slovech zavrtí hlavou.* Když mi můj manžel přiznal, že miloval jinou, když jsme se poznávali, bolelo to. Hodně. Ale já ho milovala. A věděla jsem, že už nikdy nebudu milovat nikoho tak, jako jeho. Myslíš si, že ty budeš schopná se do někoho zamilovat? Myslíš, že toho bude schopný on? *Zeptá se jí.* Nemá smysl, abych ti to dokazovala já. Měl by ti to dokázat on. *Koukne k místu, odkud na vyhlídku přišla ona sama a kde teď stojí Jasper.* Nebudu ti říkat, ať jsi na něj hodná a ať mu nevrazíš, protože si to všechno zaslouží. *Řekne Charity a když začne Jasper mluvit, vypaří se stranou, aby jim nechala prostor.*
AndyHoff
View user profile

Vyhlídka na město - Page 2 Empty Jasper H. Schreave

on Sun Jan 05, 2020 3:57 pm
*Počkal, až si s Charity promluví jeho máma. Je jí za to vděčný, i když si uvědomuje, že si to vůbec nezaslouží. Pak se objeví na vyhlídce a koukne se na mámu a pak už se jeho pohled soustředí jenom na Charity. Přejde blíž k ní, ale zároveň jí nechává i nějaký osobní prostor a začne mluvit.* Klidně mi vraž, protože si to zasloužím. Zasloužím si, abys mě do konce života nenáviděla a žádnou druhou šanci si nezasloužím. *Uzná.* Ale i tak tady stojím a prosím tě o ní, protože bez tebe nemůžu žít. Nikdo pro mě už nikdy nebude znamenat tolik, jako jsi pro mě znamenala ty. *Zavrtí hlavou.* Já vím, že máš důvod mi nevěřit, ale já přísahám, že ti teď říkám pravdu a už nikdy ti neublížím. To se radši sám zabiju. Vím, že jsem ti ublížil a to, co jsem ti udělal ti ublížilo tak moc, že se to ani omluvit nedá, ale tys mi otevřela oči. Tys mi ukázala, že můžu milovat a že láska je ten nejlepší pocit, jaký člověk může zažít. A že zlomený srdce je ta největší bolest, i když si za to člověk může sám. *Kdyby řekl, že je nervózní, bylo by to mírně řečeno. Bojí se reakce Charity, ale jak mu řekl Sawyer, on jí miluje a bude o ní bojovat.*
-LF-
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 4:19 pm
*Potřese hlavou.*Asi ne.*Řekne. Ona má prostě problém s tím někomu věřit a teď po tom, co udělal Jasper je to ještě horší, než to bylo předtím. Pak poslouchá a nic na to neříká Poslouchá, co se stalo mezi ní a králem, když měl Selekci, ale nijak se necítí na to, že by měla Jasperovi někdy odpustit. Není tak dobrá a hodná jako je královna.*/Král má štěstí, že si našel někoho, jako je ona./*Pomyslí si. Pokrčí rameny.*Já už ani nevím, co si o něm myslet..*Řekne.*Možný to je.*Podle ní je Jasper vlastně jen lhář a nic jinýho než lhát neumí. Pak se zmíní o to, že ona je zasnoubená a brzy se vdá.*Chci..*Řekne.*nemiluju ho a to je právě i důvodem, že si ho zít chci. Protože je mi jasné, že ho ani milovat nebudu a o to mi jde. Nechci už zažít lásku, jakou jsem chovala k vašemu synovi./A pořád chovám./Protože láska jen bolí.*Dodá.*Vážně nestojím o to, abyste to zasnoubení zrušila.*Řekne.*Ne, nemyslím si, že se ještě tak moc do někoho zamiluji.*Skoro to spíše zašeptá.*/A to je dobře./*Na lásku se rozhodla zanevřít, jak to včera řekla i Lii.*/Jasper mě stejně nemiloval./*Neodkáže už uvěřit, že by mohl. Je zticha a pak se zarazí.*/To snad ne../*Zaúpí zoufale v duchu. Zvedne ke královně zoufalý a prosebný pohled, ať neodchází.*Prosím nechoďte..*Rychle se postaví, aby mohla utéct, ale Jasper se objeví před ní. Nervózně polkne. Sklopí pohled a ukloní se.*Vaše Výsosti..*Pozdraví ho. Pohled má přilepený k zemi.*/Jo, to nezasloužíš../*Souhlasí s ním v duchu. Nechce s ním mluvit, ale asi se odsud nijak nedostane, aniž by si s ním promluvila, aspoň pár slov. Poslouchá ho celou dobu a nemluví ani chvilku po tom, co on zlmkne.* Nemůžu s vámi souhlasit Výsosti.. Láska není úžasný pocit, je to hrozný pocit. Je to to nejhorší pocit, který člověk může zažít.*Řekne. Cítí, že se jí v očích hromadí slzy.*Prosím nechte mě být a najděte si jinou oběť.*Řekne tichým hlasem, ukloní se. Pak se otočí a rozeběhne pryč, do domu svých rodičů, daleko od něj.*
AndyHoff
View user profile

on Sun Jan 05, 2020 8:46 pm
Já vím, že teď je tvoje důvěra otřesená a je pro tebe těžké někomu věřit, ale zkus to. Zkus mi věřit, protože opravdu nemám důvod k tomu ti lhát. Kdybych si doopravdy myslela, že nejsi dost dobrá, řekla bych to tehdy a teď bych tu s tebou neseděla. *Pousměje se na ní takovým trochu mateřským úsměvem.* Já to chápu. *Přikývne a pak se jí zeptá na to zasnoubení a po její odpovědi starostlivě stáhne obočí.* Charity, teď mě dobře poslouchej, ano? Láska bolí jenom, když jeden z těch dvou tomu druhému ublíží. Jinak je to ten nejkrásnější pocit. A ty sama jsi to určitě cítila předtím, než ti Jasper zlomil srdce. Přebolí to. Nezavrhuj lásku hned teď. *Nejradši by jí stiskla ruku nebo jí objala, ale ví, co jí dělal její otec a nechce jí svým dotykem nějak ublížit. Pak se koukne ke vstupu na vyhlídku, kde stojí Jasper a řekne Charity, že jí nebude říkat, aby na něj byla milá. Moc dobře ví, že si to její syn nezaslouží. Tohle udělala jenom protože se na něj už dále nemohla dívat, jak chodí jako tělo bez duše a stejně tak ona. Věřila, že by si ho Charity vyslechla a mohla by mu odpustit. Chce se z vyhlídky vypařit a nechat jim soukromí, ale když uslyší Charitinu prosbu, zůstane tam a sleduje je. Když sleduje jak Charity běží pryč, koukne opatrně na Jaspera a pak sklopí pohled. Bolí jí to dost za něj. Ví, že teď bude chtít být Jasper sám a upřímně moc netouží po tom, stát se obětí jeho emocí, takže ho jenom rychle obejme.* Neztrácej naději, prosím. *Zašeptá mu do ucha a pak se rychle vydá od vyhlídky pryč.*
AndyHoff
View user profile

Vyhlídka na město - Page 2 Empty Jasper H. Schreave

on Sun Jan 05, 2020 8:55 pm
*Dojde na vyhlídku, kde hned přejde k Charity a začne mluvit. Sice si předem připravil, co jí chce říct, ale když jí viděl, všechno se mu to vykouřilo z hlavy a on to prostě řekl tak, jak to cítí. Už jenom to, jak se mu uklonila a pozdravila ho, ho znervóznilo ještě více. Když domluví, čeká na její reakci a v krku má obří knedlík. Když mu odpoví, knedlík v jeho krku se ještě zvětší a má pocit, že během chvíle bude mít slzy v očích.* Charity, prosím. *Zašeptá prosebně a pak zavrtí hlavou a než se zmůže na nějakou odpověď, Charity běží pryč.* Oběť... *Hlesne sám pro sebe potichu a v očích cítí slzy.* /Já jsem takovej idiot../ *Běží mu hlavou. Ano, Charity pro něj byla ze začátku jenom hra. Ale postupně se do ní zamiloval a ví, že už nikdy nebude nikoho milovat tak, jako jí. Nikdy nepocítí takovou bolest, jakou teď. A nikdy nebude nikoho nenávidět víc, než sebe, protože si za to může sám. Sleduje jenom místo, kde Charity zmizela a objetí a slova svojí mámy vůbec nevnímá. Když je jeho máma pryč, nakopne prudce lavičku, která tady je a bolest v jeho kotníku vůbec nevnímá. Se slzama v očích se vydá do paláce a cestou vráží do všechno, do čeho to jde.*
Sponsored content

Vyhlídka na město - Page 2 Empty Re: Vyhlídka na město

Back to top