Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Akvapark ve městě Empty Akvapark ve městě

Sat Dec 14, 2019 9:10 am
Jakmile se jen trochu oteplí, je toto místo plné lidí. Můžete si užívat tobogánů, různých atrakcí, nebo se jen poklidně nechat na lehátku unášet proudem v řece. Je to jen na vás.

Akvapark ve městě 34fbef2fe0c5b99be2ba13f33fd14cea


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer S. Schreave

Thu Feb 27, 2020 1:37 pm
*Dneska má mít rande s Keirou, kterou pozval do Akvaparku. Doufá, že se jí to tam bude líbit. V Angeles je teplé počasí i přes tomu a protože se blíží pomalu jaro a je vlastně skoro konec února, je ještě tepleji. Lidé už i chodí na pláže a bazény jsou v Akvaparku vyhřívané. Takže se už nebojí, že by se měla nachladit nebo tak, protože to vážně nechce. Do akvaparku pojedou jeho autem, které už čeká na nádvoří paláce. Jsou v něm ručníky v tašce i opalovací krém, protože Slunce dneska už vyšlo a kdyby Keira nechtěla riskovat spálení, může se jim natřít. On se nespálí snad nikdy. Může být celý den na Slunci, ale výsledkem je jen skvěle hnědě opálená kůže. Na sobě má černé džíny a modré triko. Tahle kombinace barev je jeho oblíbená a jemu se i moc líbí, i když oblečení až tak moc neřeší. Zatím na sobě nemá plavky, do těch se převlékne až v kabinkách v Akvaparku, má je v tašce v autě. Dojde ke komnatě Keiry a s úsměvem zaklepe na její dveře. Trpělivě čeká, až dívka otevře dveře a přitom si prohrábne vlasy rukou, by si je trochu uhladil a ony mu netrčeli do všech světových stran, jak tomu bylo do teď. I když ani tohle moc nepomohlo a on pořád vypadá, jako by právě vylezl z postele. Nakonec se rozhodne nechat to být a své modré oči upře jen na dveře.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Thu Feb 27, 2020 2:10 pm
*Dnes má mít schůzku se Sawyerem. Moc se tesi, ze se dostane do aquaparku. Vzdy tam chodivala strasne rada s kamarady. Sve fialove vlasy si nechala zaplest do copu a gumičku zvolila stejne barvy, jako jsou jeji vlasy. maheuop zvolila jemny a na sobe ma svetle modré tricko, kteere odhaluje její brisko a je bez rukavu a zavauje se za krkem. Vzala si na sebe svetle modre riflove kratasy a bie ovycejne kecky. V usich ma nausnice, ktere maji tvar muslicek. Jakmile uslysi zaklepani na dvere sve komnaty, zvedne se od solu se zrcadlem a vezme si z postele tasku, kde ma veci a hlavne svoje plavky. Prijde ke dverim a otevre je a na rtech ji hraje usmev, kdyz uvidi Sawyera.* Ahoj. *Pousmeje se.* Tak, ja mam vsechno, takze muzeme vyrazit. *Vyjde ze sve komnaty a zavre za sebou dvere a nasledne uz nasleduje Sawyera na nadvori a jakmile slchazi schody a vidi, ze v aute neni ridic, koukne na Sawyera.* Dneska mi ukazes jak dobry ridic jsi? *Zazubi se na nej.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer S. Schreave

Thu Feb 27, 2020 2:31 pm
*Dneska jde na schůzku s Keirou a docela se těší. Po delší době zase vypadne z paláce. A v akvaparku nebyl.. dost dlouho. Vlastně si ani nepamatuje kdy naposledy, ale tipuje, že jako hodně malý s rodinou. S kým jiným taky, že? Zaklepe na dveře dívky, kterou jako vždycky všechny vyzvedává i dnes v její komnatě. Usměje se, když se dveře otevřou a on ji tam uvidí.*Ahoj.*Chce se rovnou zeptat, jestli má všechno, ale ona jej předběhne tak jej s menším usmátím přikývne. Nabídne jí klasicky rámě a vydá se s ní k jeho autu, které čeká na nádvoří.*Ano, dneska budu řídit já. Doufám, že se nebojíš.. Neboj, vyboural jsem se jen..*Naoko se zamyslí.*Ani jednou..*Udělal to jen aby ji trochu potrápil. Zazubí se na ni nevinně, jako andílek a pak jí otevře dveře na straně spolujezdce. Sám si pak sedne na místo řidiče, nastartuje a vyjede z paláce směrem do města, kde je i akvapark.*Jak ses měla? Je všechno v pořádku?*Zeptá se jí a letmo se na ni podívá. Hned ale vrátí zrak zpět na silnici, nechce, aby se stala nějáká nehoda.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Thu Feb 27, 2020 3:20 pm
*Hned jakmile se na jejich dverich ozve zaklepani, hned vstane a jde i s taskou, kde ma nachystene veci a hlavne plavky a otevre dvere a jakmile soatri Sawyera usmeje se na nej a pozdravi jeja rekne mu, ze muzou vyrazit, ze je pripravena. Zavre za sebou dvere sve komnaty a jakmile ji Frantisek nabidne tamne rae, tak sklopi pohled a zahakne se za nej a spolu s nim jde na nadvori, kde uz jepripravene i auto a koukne se na Sawyera a zepta se jej jestli ji dnes osobne ukaze, jake jsou jeho ridicske schopnosti a po jeho odpovedi a hlavne po posledni casti se na nej zarazene koukne.* /Kolikrat? 2x? 5x?... To mam jako opravdu vlest s nim do auta... oh boze... stu jpri nas.../ *Modli se uz v dichu, ale kdyz rekne ze se nevyboural ani jednou, uvolni ramena a vydechne a zalozi si rce na hrudi.* Vis o tom, ze jsi me ted jakoze vydesil? Uz jsem ri chtela rict, ze jsem si vzpomela, ze me zacina bolet hlava a ak nikam nemuzu. *Mluvi s pobavenim v hlase a nakonec , kdyz ji otevre dvre u spolujezdce, podekuje mu a sedne si a pripouta se a potom sleduje, jak si sed i on na misto ridice a nasledne sleduje, jak opousteji pozemek palace.* Pani tohle bude neco, pokud tam dojedeme zdarvi, ze? * Ryone si do nej.* Varuju te, jestli pojedes jak zavodni formule jedna, tak se okamzite odpasavam a skacu za jizdy z okna. *Zazubi se na nej nevinne a potom se diva na ubihajici cestu a oknem, dokud se ji Saw nezepta, jak se mela.* Mela jsem se dobre. jak ty? Neunavuje te to uz? Venovat se praci a nam... Musi to byt celkem unavujici ne? * Zept se jej a potom se koukne na cestu.* Diky tobe a tomu, co jsi udelal s monstrem je vse ted uz v naprostem poradku. *Rekne zcela uprimne. Za tohle mu bude nadosmrti vdecna.* A u tebe? Je vse v poradku?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Feb 27, 2020 5:09 pm
*Jde s Keirou pomalu k jeho autu, která čeká na nádvoří jen na ně. Ujistí ji, že se ještě nevyboural, ale schválně mezitím udělá mezeru, aby ji trochu poškádlil. Uchechtne se, když vidí její obličej.*To mi vůbec nevěříš?*Zeptá se jí pobaveně.*To není hezký.*Našpulí rty. Snaží se znít uraženě, ale nejde mu to, pořád se pobaveně usmívá. Zasměje se nahlas.*Klid, byla to jen sranda. Já jsem zodpovědný řidič.*Ujistí ji.*Bolení hlavy? Poměrně chabá výmluva. *Zhodnotí a pak jí otevře dveře, aby mohla nastoupit a totéž udělá i on a usadí se na místo řidiče, aby je mohl odvést k Akvaparku, kam dneska zavítají.*Neboj, slibuju, že tam dojedeme v pořádku. Tam a i potom zpátky.*Ujistí ji s úsměvem.*/Aspoň doufám../*Potřese hlavou.*Nikam neskáčeš, vždyť jedu pomalu.*Jede podle předpisů, aby ji přece jen nevyděsil, i když to už dneska jednou udělal. Zeptá se jí, jak se měla a jestli je všechno v pořádku. Je rád, že se měla dobře a po její otázce lehce pokrčí rameny.*Ani ne. Práce by tady byla pořád a čas s vámi trávím rád.*Všechny účastnice mu přijdou milé a je mu líto, že je bude muset zase některé vyřadit.*/Tuto neděli../To jsem rád.*Vydechne.*už ti neublíží.*Ujistí ji. Nedovolí to. Přikývne.*Ano, u mě je všechno v pořádku. Docela. Nohy mě pořád štvou, ale už se taky docela zlepšují.*Zastaví před Akvaparkem, kde rychle vyskočí z auta, aby jí mohl otevřít dveře a počká, než i ona vystoupí. Pak vezme tašku a jde s ní k pokladně, kde za ně oba dva zaplatí vstupné. Vejdou dovnitř a on se rozhlédne.*Tady jsou šatny, taky se půjdu převléct. Sejdeme se pak zase tady, abychom se tu někde nenaháněli.*Usměje se a pak se jdou oba dva převléci. On ej rychle, poměrně. Vrátí se a čeká na Keiru. Mezitím přemýšlí, kde bude nejlepší vzít si lehátka, aby to měli ke všemu blízko.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Thu Feb 27, 2020 6:15 pm
*I se sawyerem prijde na nadvori, kde na ne ceka auto a zepta se jej, jestli dnes bude ridicem on a jakmile ji rekne, ze naboral a nedorekl to, hned se ji v hlave honi myslenky, kolikrat asi naboural, ale nasledne ji rekne, zese nenaboural ani jednou a ona ma v tu chvili neskutecnou chut po nem hodit treba botou.* To neni o tom, že bych ti nevěrila. nopak jsi jeden z mala kterym verim. *Rekne potom, co se jakoze odurazi. Veri mu jen uz z roho duvodu, ze dodrzel slib ktery ji dl ohledne jejiho otce. Potom rekne, ze melav planu mu rict, ze ji boli hlava a po jeho slovech je to ona, kdo vyspuli spodni ret.* Ze se otocim a utecu? *Potom se uchechten.* To bys byl jedine rad, protoze bys mel o starost mene. *Zamumla se zazubenim a potom mu podekuje , kdyz ji otevre dvere a pripouta se a potom uz vyjedou z palace. Rekne mu, ze pokud pojede jako zabodnik formule jedna, tak ze skace z okna a uchechte se.* Taky bych byla opravdu rada, kdybychom se do palace dostali v celku a ne po kouskach. *Kdyz se ji Saw zepta, jak se mela, odpovi mu popravde, ze se mela dobre, coz je pravda. potom mu rekne, ze nyni diky nemu, uz vse bude jen v poradku, protoze on ji zbavil monstra a uz nikdy se nemusi uz bat, ze ji nekde monstrum najde a zase ji srazi na dno. Koukne se na Sawyera a usmeje se.* Verim tomu. *Mrkne na nej a poslechne si jeho slova a upromne se usmeje.* Uvidis, ze se tve nohy daji do poradku, jak jen to bude mozne. Chce to jen cas a hlavne se nevzdavat a neztracet nadeji. *Usmeje se na nej. Je ji lito, ze si timhle prochazi, ale zae je rada, ze muze vubec na nohou stat a chodit. Jakmile jsou n miste a ona vidi akvapark, zableskne se ji v ocich, protoze je to opravdu dlouho, co tady byla naposledy. Kdyz ji Saw orevre dvere, vezme si svou tasku a podekuje mu a potom s nim jde ke vdhodu, kde Saw zaoplati vstupne a nasledne se s nim zastavi u prelekaren.* Takze za chvilku se uvidime tady. *Pousmeje se a nasledne zmizne v jedne z kabinek, kde si sunda sve veci a nahradi je dvoudilne cerne plavky. Do ruky si vezme bilou osusku a nasledne se vyda zase ven a k mistu, kde se mela se Saeyerem sejit. Vlasy si nakonec rozpustila, takze je ma ted prehozene pres leve rameno a prijde s usmevem k Sawyeroci.* Takze, kam pujdeme jako prvni? Tobogan? virivka? normali bazen? Vlnobiti? Bazen s masaznima triskam? *Chrli na nej varinty a nadsene kouka kolem sebe a potom se podiva na Sawyera a lehce se usmeje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer Sebastian Schreave

Thu Feb 27, 2020 6:54 pm
*Ujistí ji, že ještě nenaboural a pak jí řekne, ať mu přece aspoň trochu věří. On je dobrý řidič, vážně. Když pak od ní uslyší, že chtěla předstírat bolest hlavy a utéct, aby s ním nemusela jet a riskovat život. Uchechtne se a potřese hlavou.*No tak.. nenecháš mě přece tady samotného.*Zatváří se smutně. Potřese hlavou.*Nebyl. Rád s tebou trávím čas.*Usměje se na ni. Pak nastartuje a rovnou jí zakáže jakékoliv výskoky z auta.*Že já to auto pro jistotu zamču?*Zeptá se pobaveně, ale je schopný to klidně udělat, aby nevyskočila ven. Ale doufá, že se k tomu neuchýlí. Zeptá se, jak se měla a je rád, že dobře. A to, že její otec jí pomohlo a ona se už tolik nebojí. Už jí její otec neublíží. Z vězení neuteče.*/A trest ho nemine./*usměje se ještě více, když na něj mrkne. Tohle by od ní snad nikdy nečekal. Ale jde vidět, že se Keira trochu změnila, více se usmívá a asi i o něco více věří, za což je rád. Dorazí k akvaparku a pak jí otevře rychle dveře, než si je stačí otevřít sama. Vytáhne tašku a auto zamkne, přece nepotřebuje, aby jej někdo ukradl. Zaplatí vstupné a pak jí ukáže kabinky, kde se může převléci a řekne, že pak se sejdou tady, aby sami nebloudili po akvaparku a nemohli se ještě najít.*Ano, tady.*Přikývne a jde se převléci, což mu trvá jen chvilku a pak už čeká na Keiru, která se objeví vzápětí. Jakmile na něj začne chrlit otázky ohledně toho, kam půjdou jako první.*To nechám na tobě. Máme dost času, abychom mohli vyzkoušet všechno a mě je jedno, kam půjdeme prvně.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Fri Feb 28, 2020 3:03 pm
*povedlo se mu ji trochu vydesit, ale jakmile vse uvede na spravnou miru ulevi se, ze se nemusi obavat o sve zivoty a potom mu jen rekne, ze taky mohla rict, ze ji boli hlava a nikam s nim nepojede, ale topom jak se na ni smutne koukne, by to nejspis neudelala.* Mas stesti, ze mas tak presvedcivy oblivej, jinak bych zt byla v komnate zamcena na dvacet zapadu. *Uchechtne se nakonec a nasledne uz oba sedi v aute a jedou smerem k akvaparku do ktereho se opradu tesi Oznami mu s usmevem, ze pokud hodla jet jako silenec, tak se odpouta a skoci a jizdy z okna a po jeho slovech vyspuli spodni ret.* Tomu se rika omezovani lidske svobody. *Zaprotestuje a nakonec mu rskne jak se ma a, ze diky nemu ma pocit, ze se muze zse po trech leech konecne poradne nadechnout a nemsi se uz bat sveho otce Preje mu jen to, aby mu byl vynesen, co nejvetsi rozsudek, protoze nic jineho si ani nezslouzi. Diky Sawyerovi si zase pomalu zacina verit a neni tolik zakriknuta. Jakmile jsou v arealu akvaparku a Sawyer ji rekne, kde jsou damske kabinky na prevlekani, kyvne na jeho slova, ze se potom sejdou zase zde a zmizne v kabince, aby si oblekla plavky. Vlasy si nakonec rozpusti a prehodi si je pres jedno rameno, vezme si bilou osusku a vyda se zse zpet a usmeje se na Sawyera a hned na nej chrli nekolik moznosti, co by mohli delat a po jeho slovech nakloni lehce hlavu na stranu a usmeje se.* Tak si zajdeme nejdrive zaplavat a potom.. se uvidi. Rohdne nakonec a potom se i s nim rozejde k nejblizsim lehatkum a na jedno z nich si odlozi rucnik a nasledne jde ke schodum, ktere vedou do bazenu a postupne se tak dostane do mensi hloubky a zacn e spokojene plavat. Vlasy ma mokre, takze se nakonec ponori a vyplave hned zse na hladinu a potom se ohledne , aby videla Sawyera. Kdyz jej vidi jen do pulky tela, koukne se jinak a snazi se ignorovat fakt, ze jeji tvare zacaly pomalu, ale jiste ruzovet.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 28, 2020 3:22 pm
*Smutně se na ni podívá a zeptá se, jestli by mu to vážně udělala Po jejích slovech se na ni zazubí.*Jo, já dokážu vypadat jako andílek./Ale mnohdy jen vypadat./To není omezování lidské svobody. Já jen nechci, abys skákala z auta, což by jen tak mimochodem určitě bylo smrtelné.*Uchechtne se a pak spolu s ní dojede do akvaparku, kde za ně zaplatí pak se převleče a počká na ni. Když se objeví Keira v plavkách obvykle by si ji pořádně prohlédne, ale teď tomu ani nevěnuje pozornost. Má přece Thylane. Teda skoro. Ale už se to blíží. V duchu se nad tou myšlenkou musí usmát. Když na něj vychrlí několik otázek týkajících se toho, kam prvně zamíří, nechá to na ní. Mají dost času na to vyzkoušet všechno a je jedno, kam půjdou jako první. Přikývne a na lehátko, které je vedle toho jejího odloží své věci. Do vody nesejde klasicky po schodech, to by nebyl on. Skočí tam šipku a schválně dlouho nevyplavává na povrch, aby ji trochu poškádlit. Pak ji pod vodou obeplave, aby by se vynořil před ní.*Nevypadáš, že by ses o mě bála.. Budu si brát osobně, že se nestaráš o to, jestli jsem se utopil nebo ne.*Snaží se znít vážně, ale jen z jeho tváře jde znát, že to myslí jen z legrace. Pak se otočí a chvilku plave dopředu. Po chvilce se otočí na Keiru, aby tentokrát on zjistil, kde je.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Fri Feb 28, 2020 4:18 pm
*Pousmeje se.* Jo jo jsi cely takovy tunta. *Rekne se smichem a potom se na nej podiva.* To je asi fakt. Nejsem kaskaderka, takze tohle nebudu riskovat. *Uzna nakonec se smichem a potom uz jsou oba u akvaparku a nez se nadeje je v jeden ze prevlekacich kabinek a prevlekne se do plavek. Kdyz se potom vrati za Sawyerem hne dna nej vyhrkne nekolik nabidek, co by mhli delat, jako prvni a jakmilenecha vyber na ni, nakonec rozhodne pro bazen. Spolecne se tedy odeberou k bazenu a hlavne k lehatkam a na jedno nich si odlozi osusku a nasledne se po schodech dostane do vody a potopi se, ale jakmile se vynori nkde sawa neidi tak se koukne do vody vidi fle, ktery k ni plave a jakmile se pred ni vynori, zazubi se.* Bala bych se, kdybys tady plaval na hldine oblicejem dolu. *Rekne a potom jen sleduje, jak plave dal a tak toho vyuzije a potopi se a plave k nemu a vynori se presne ve chvili, kdy se on po ni ohledene a sve fialove vlasy ma b obliveji.* Ja jsem bazenova Samara. *Pronese nakaplym hlasem.* Sve objeti stahuju pod vodu, nebo.. *Nedorekne to zase se potopi a podplave pod nim a vynori se za nim a skoci mu na zada.* se stanou mym vozitkem *Vyprsskne smichy a jednou rukou se jej drzi, aby nespadla a drzuhou mu rozcepyri vlasy.* at jsou mokre, nebo ne, porad ti trci do vsech svetovych stran. *Popichne ho pobavene.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Feb 28, 2020 5:37 pm
*Zazubí se na ni jako největší andílek na světě.*Ťunťa? Tak tohle mi ještě nikdo neřekl./Ani rodiče.. díky bohu./*Asi by se stěhoval, kdyby mu tak někdy máma řekla, ještě třeba při nějáké schůzce. Namítne, že to, že chce zamknout auto není omezování její svobody, ale jen zabraňuje tomu, aby nemohla vyskočit, což by pro ni bylo smrtelné.*To jsem rád.*Hraně si otře pot, takže jednu ruku na chvilku sundá z volantu. Pak jsou už v akvaparku, kde se převlečou do plavek a pak jí nechá vybrat, kam půjdou jako první. S tím, že by mohli jít jen plavat souhlasí. Nesejde po schodech jako ona ale skočí do vody šipku. Schválně je pod vodou a pod ní doplave až ke Keiře a pak jí naoko naštvaně vyčte, že se o něj ani nebála.*Tak to můžu taky zkusit.*Pokrčí rameny, ale pak se dá do plavání a po chvilce se ohlédne, aby viděl, kde jak Keira a uchechtne se, když se před ním objeví, jako Samara.*Ale my v paláci nemáme studnu.. Kam tě mám zavřít? Stačí fontána? Ty máme dvě./Dobrý obyčejnou studnu nemáme, ale fontány jsou dvě../*Uvědomí si, že je to docela nelogické. Když mu skočí na záda, chytne ji, aby nespadla a zasměje se. Jsou v docela mělké vodě, takže tady v pohodě dosáhne na dno, tak si stoupne a ona je ve vzduchu.*¨To, že mi trčí do svěch světových stran mi ještě tak nevadí.*uchechtne se.*Spíše se bojím, že za chvilku budou šedivé.*Přizná.*Jako ty tátovi. Toho dost podezírám z toho, že mu je máma barví.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Akvapark ve městě Empty Keira Tori Windermere

Mon Mar 02, 2020 9:38 am
Jo, ťunťa. *Zazubi se n nej a potom uz jsou na miste a jakmile za ne Sawyer zaplati a donluvi se, kde se sejdou az se prevlenou, zmizi v kabince a po chvilce se k nemu vrati uz prevlecena do plaek. Sawyer echa jim aby vybrala, co budou delat jako prvni a ona nakonec rozhodne, ze si zajdou zaplavat. Nez se nadeje je v bazenu a Sawyer ji nastvane vycitam ze se o nej nebala a ona mu rekne, ze nemela duvous a potom se usmeje.* Tak to bys el vyzkouset. *Rekne sladce a potom sleduje, jak plave od ni a ona se potopi a nasledne se pred nim vynori s vlasama v obliceji a rekne mu, ze je Samara a po jeho odpovedi ma, co delat, aby nevyprskla smichy.* Vis, ale, ze z fontany se snadno dostanu a muzu te zse v klidku strasit, ze? *Rekne s viteznym tonem v hlase a potom jen podplave kolem nej a nakonec skonci na jeho zadech, akdyz se s ni Sawyer postavi a ona je ve vzduchu zatrese se.* Zimaaaa. *Zaknuci a jednou rukou mu rozcucha vlasy a poznamena, ze at ma vlsy suche, nebo more, tak mu trci do vsech svetovych stran a po jeho slovech ohledne kralovych vlasu se uchechtne.* Opravdu? Myslis, ze mu je kralovna bari? *Ndzvedne oboci.* Tys je pri tom videl? * Potom jen zakrouti hlavou, kdyz ji dojde jak to vyznelo.* Ted ne jako ja myslela jestli jsi je videl, ze by tvoje mama barvila vlasy tvemu tatoci! Nic jineho za tim nehledej! *Okamzite zrudne, jako rajce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Akvapark ve městě Empty Sawyer S. Schreave

Mon Mar 02, 2020 10:34 am
*Zasměje se, když jej nazve ťunťou. Přijde mu to vtipné, ale i docela roztomilé. Jen doufá, že ji nenapadne ho takhle oslovit i jinde, před někým jiným. Nechce být někdy v budoucnu znám jako "král Sawyer Ťunťa Schreave". Pak se už převlečou a on souhlasí s tím, že by si mohli jít zaplavat. Potopí se a následně jí vyčte, protože se o něj ani trochu nebál, což by měla protože se přece mohl jen utopit. A ona by ho ještě neoživovala. Zasměje se.*/Taky, že vyzkouším, až to nebudeš čekat./*Ví, že teď by to určitě čekala, takže si to nechá na potom. Pak plave dál a otočí se na ni, aby ji viděl, jak si hraje na Samaru. Vypadá vtipně. Začne přemýšlet, kde by ji zavřel, jediný, co jej napadne je fontána, ty mají dvě, ale studnu ani jednu. *Kruci... Tak leda tak do žaláře no. *Pokrčí rameny. Když mu skočí na záda, drží ji, aby ještě nespadla a stoupne si s ní. Díky tomu, jak je vysoký a že je voda nízká, je ve vzduchu. Po jejím zakňučením se zasměje a zase s ní klesne pod vodu. Když mu rozcuchá vlasy řekne, že mu to nevadí, ale spíše doufá, že neskončí plešatý, jako jeho táta a nebo se nebude muset barvit.*Jako, nedivil bych se tomu.*Pokrčí s úsměvem rameny.*Neviděl, ale ale táta mě a bratrovi pořád opakoval, že už z nás šediví a vypadá zatím v pohodě. Takže buď kecal a nebo nám jen nechce přiznat, že jej máma barví.*Uchechtne se nad tou představou mámy v ruce a s tátou s děšeným výrazem, jak mu matlá barvu a hlavu.Nahlas se rozesměje.*Vidíš, to mě prvně ani nenapadlo. A.., ne. Při tom jsem je taky neviděl, díky bohu.*Potřese hlavou. Vidět mámu a tátu při sexu je to poslední, co by vidět chtěl.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Akvapark ve městě Empty Re: Akvapark ve městě

Sat Apr 04, 2020 11:49 am
Pátý ročník
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Akvapark ve městě Empty Akvapark ve městě - 6. ročník

Tue Aug 04, 2020 11:24 am
Jakmile se jen trochu oteplí, je toto místo plné lidí. Můžete si užívat tobogánů, různých atrakcí, nebo se jen poklidně nechat na lehátku unášet proudem v řece. Je to jen na vás.

Akvapark ve městě F407a84438ad56b1e04e24efc4902153
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Akvapark ve městě Empty Akvapark ve městě - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 11:10 pm
Jakmile se jen trochu oteplí, je toto místo plné lidí. Můžete si užívat tobogánů, různých atrakcí, nebo se jen poklidně nechat na lehátku unášet proudem v řece. Je to jen na vás.

Akvapark ve městě 19bc9d205834f705fa16c0b8b6e064e2
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Akvapark ve městě Empty Akvapark ve městě - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 4:45 pm
Jakmile se jen trochu oteplí, je toto místo plné lidí. Můžete si užívat tobogánů, různých atrakcí, nebo se jen poklidně nechat na lehátku unášet proudem v řece. Je to jen na vás.

Akvapark ve městě 37633b156a40d283617333144a462686
Sponsored content

Akvapark ve městě Empty Re: Akvapark ve městě

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru