Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghetto rebelů - Jižanů

+6
annie.16
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

Sun Jan 19, 2020 1:29 pm
*Zavzdychá jeho jméno a občas přirazí svými boky proti těm jeho a cítí, jak se blíží její vyvrcholení. Tlak v jejim podbřišku pořád narůstá, až přeteče přes okraj a ona vyvrcholí, během čehož nahlas zasténá. Zatáhne ho naposledy za pramínek vlasů a pak vyplete ruce z jeho vlasů, aby si mohla ty své, které se jí uvolnily z culíku, dát z obličeje pryč. Koukne se mu do očí a pousměje se.* Jo, to bylo. *Přikývne a seskočí ze stolu. Díky tomu se ocitne natisknutá na jeho hrudi.* A kdykoli bys ho potřeboval znovu, stačí přijít. *Přejede mu rukou po hrudi a krátce ho líbne na rty. Pak se vydá pro své oblečení.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

Mon Jan 20, 2020 4:27 pm
*Nejradši by tak zůstal napořád, se spojenými těly a tak blízko ní. Nakonec ale po vyvrcholení se přece jen odtáhne, i když trošku nerad. Pousměje se na ni, když seskočí dolů a díky tomu jr natisklá na jeho hruď.* Tak to budu možná chodit častěji. *Ušklíbne se a rukou si prohrábne vlasy. Poté se vydá pro oblečení, přičemž si z kapsy u kalhot vytáhne gumičku a vlasy si zase sváže. Potom se obleče a ještě se opře u zeď u dveří, přičemž ji jen tiše pozoruje s rukama založenýma na hrudi. Něco v něm ho táhne pryč, aby si mohl zase zahrát na kytaru a zazpívat si a své přebytečné emoce, které neunikly tady, vypustit tam. Ale ta další část v něm chce, aby tady zůstal a klidně jen mlčel, ale hlavně aby byl tady.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

Mon Jan 20, 2020 7:36 pm
*Seskočí ze stolu, díky čemuž se ocitne natisknutá na jeho hrudi a líbne ho na rty s tím, že pro takové uvolnění si může přijít častěji.* Mě to vadit nebude. *Zazubí se na něj a pak se vydá hledat své oblečení, které je naprosto všude po místnosti spolu s tím Roryho. Po chvíli vše najde a oblékne se. Uváže si své růžové vlasy do nového volnějšího culíku, do kterého si nezapletla pár pramenů, které jí teď splývají podél tváře. Otočí se na Roryho, který se opírá o stěnu u dveří a pousměje se.* Chceš podniknout ještě něco? *Zeptá se ho.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

Mon Jan 20, 2020 8:10 pm
*Polibek ji oplatí, přičemž se hned poté vydá pro oblečení, které je všude možně jen ne třeba u sebe. Když se obleče, udělal si zase culík a opře se o zeď. Jen tak ji sleduje s menším úsměvem na tváři. Na její otázku zvědavě vysune obočí až k vlasům a od stěny se odlepí.* Rád. *Pokrčí rameny.* A co by to mělo být? *Dodá ještě než se zase opře o zeď a začne si podupávat nohou o zem do rytmu písničky, kterou slyší jen on, jak to dělá, když se snaží soustředit, aby mu zase myšlenky nezalétly tam kam nemají.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

Mon Jan 20, 2020 8:21 pm
*Zeptá se Roryho, který stojí opřený o stěnu vedle dveří, jestli chce podniknout ještě něco a po jeho odpovědi se usměje a sleduje ho, jak se od stěny odlepil a zase se o ní opřel. Rozhlédne se po místnosti, jak uvažuje, co by mohly podniknout a pak se pousměje.* Střeleckej souboj, souboj jeden proti jednomu, projížďka na motorkách? *Navrhne a všimne si jeho podupávající nohy.* Nebo bys mi mohl zahrát něco z toho, co jsi složil. *Dodá ještě jeden návrh a u toho na něj zamrká jako neviňátko, kterému přece nemůže odmítnout zahrát.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

Mon Jan 20, 2020 8:38 pm
*Je mu lépe než kdy jindy, než když jen je někde sám a s kamennou maskou k tomu. Je mu jedno, co teď budou dělat dál, hlavně když bude s ní, jelikož ještě nechce, aby se tohle všechno vypařilo. Nakloní zvědavě hlavu na bok a usměje se.* Ta projížďka zní fajn. *Usměje se na ni a následně se uchechtne.* Není to nic moc, takový ty klasický písničky. *Zašklebí se, ale pak si tiše povzdechne a pokrčí rameny.* Tak můžu ti teď kousek zazpívat, pro kytaru se mi jít nechce. *Mávne někam ke dveřím, což má naznačit, že kytaru má daleko v jiné místnosti. Malinko se na no zazubí a se zamyšleným výrazem sleduje zem pod jeho nohama.* Ještě se rozhodnout jaky kousek z jaké písničky ti zazpívám. *Zamyšleně nakrčí ret.* Ne že se mi budeš smát. *Zašklebí se na ni a pak si zase začne podupávat nohou a už dokonce začne i zpívat. Po chvilce zase zmlkne a pokrčí rameny.* Nic moc. *Uchechtne se.* Někdy ti to zahraji s kytarou. /Nebo se může někdy přijít kouknout do nějakýho baru, když zrovna budu hrát./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

Mon Jan 20, 2020 8:52 pm
*Navrhne pár věcí, které by spolu mohli podniknout a pak doplní ještě jeden návrh zahrnující to, že jí zahraje něco z toho, co složil. Moc dobře ví o jeho zálibě v hudbě a párkrát ho zaslechla přes dveře. Ale nikdy to nebylo takové a ona pořádně nerozuměla textu.* Je to určitě pěkný. *Stojí si za svým a usmívá se přitom jako andílek, kterému přece nikdo nemůže nic odmítnout.* Dobře. *Přikývne nakonec spokojená a pak ho sleduje a pousměje.* Třeba tvojí oblíbenou? *Navrhne mu, co by mohl zazpívat a pak zavrtí hlavou a zvedne ruku v přísaze.* Slibuju. *Usměje se na něj a pak ho poslouchá a oči se jí rozšíří úžasem. Nikdy netušila, že zpívá tak dobře. Když skončí přejde k němu a zavrtí hlavou.* Bylo to dokonalý. *Namítne a podívá se mu do očí.* Neshazuj se. Nemáš proč. *Usměje se na něj a pak přikývne, když slyší, že jí to někdy zahraje na kytaru.* Platí.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Rory I. Beavers

Mon Jan 20, 2020 9:27 pm
*Trošku ho ten návrh šokuje, jelikož se úplně moc lidem ohledně jeho lásce k hudbě nesvěřuje. Jen rychle zmizne do nějakýho zapadlýho baru, kde zahraje a zase si hraje pro sebe. Přikývne a stále nad nějakou písničkou přemýšlí, věci co si sám napíše, mu jde těžko řadit mezi ty oblíbené, ale nakonec vybere kousek jedné písničky, na kterou je celkem hrdý.* /Ty uřvaný jsou lepší, ale řvát bez kytary prostě nejde./ *Následně ten kousek zazpívá, přičemž u toho trošku krčí obočí. Jakmile to dozpívá, pohlédne na ni. Usměje a přikývne.* Dík. Ale vážně to není nic úžasného, to ty jen přeháníš. *Zašklebí se a ruku ji položí kolem boků.* Jdem na tu vyjížďku? *Optá se jí a otevře dveře a pomalu vyjde ze dveří.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Arowen Bennett

Mon Jan 20, 2020 10:08 pm
*Vidí, jak ho to překvapilo, ale to jí nijak neodradí od toho, aby nevinně zamrkala a nechala se nějak rozhodit třeba tím, jestli to svou prosbou nepřehnala. Takové pocity u ní opravdu neexistují. Nebo minimálně. Poslechne si kousek písničky a u toho otevře oči úžasem, protože nečekala, že by byl až tak dobrý. Řekne mu, že to bylo dokonalý, protože to tak vnímá a přejde k němu. Pousměje se na něj, když jí ruku položí okolo boků.* Myslíš, že bych v tomhle přeháněla? Vždyť víš, že jsem schopná dost kritizovat. A tohle bylo bez chyby. *Natiskne rychle rty na ty jeho, aby nemohl nic namítnout a pak přikývne.* Jdeme.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 31, 2020 3:11 pm
*Od včerejška, co ji sem přivedli rebelové nepromluvila ani slovo. Nemůže uvěřit, že to co se dozvěděla je pravda.Má pocit, že vlastně ani neví, kdo Jasper ve skutečnosti je. Jako by ho neznala.*/Očividně je to pravda.. Neznám ho./*Neví, co si o něm má myslet. Sedí na posteli v cele v ghettě rebelů, opřená zády o zeď. Na sobě má stejné oblečení jako měla včera. Vlasy má rozpuštěné. Líčení zničené díky slzám, které včera probrečela. Teď se dívá před sebe a přemýšlí, co asi bude dál.*/Nejspíš mě zabijí.. Mě i to dítě. Nikdy se ten nevinný drobeček nenarodí./*Proběhne jí hlavou a ruku si položí na své břicho, které si pohladí. Je jí to líto. Je jí líto to co se stalo. Kdyby si ji s sebou nevzali, neví co by udělala. Bez Jaspera těhotná s jeho dítětem, o které stejně asi nebude stát.*/Jestli se odtud dostanu bude lepší jít na potrat../*Hned se za tuto myšlenku zastydí.*/Ne.. To neudělám. Pokud mě i dítě nezabijí rebelové, nebudu ho zabíjet sama. Nějak to půjde i bez jeho otce./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 31, 2020 3:31 pm
*Arowen mu přidělila jeden z pokojů běžných pro rebely. Malá místnost se zašlou tvrdou postelí a rozvrzaným stolem. Tam zůstal celou noc. Usnout ale nedokázal a je to na něm dost vidět. Až teď se mu podařilo nenápadně zjistit, v jakém křídle cel Charity je a jak se dostat ke klíčům. Musí jí vidět. Musí jí to vysvětlit a dostat jí odsud. Ví, že mu to nejspíš nikdy neodpustí a moc dobře ví, že on jí nejspíš bude ubližovat pořád a že život s ním pro ní není dobrý.* /Najde si někoho daleko lepšího. Někoho, kdo jí nebude ubližovat tak, jako já. Je to to poslední, co pro ní můžu udělat. Mayura měla včera pravdu. Všechno akorát zničím./ *Honí se mu hlavou, když se vydá k celám, kde zamíří za rebelem, který má akorát hlídku. Na sobě nemá jezdecké oblečení ze včerejška, ale roztrhané džíny a šedé triko s dlouhým rukávem, které mu nechala Arowen donést. Jako by mu tím říkala, že teď už patří rebelům a zůstane tu do konce života.* /Stejně mě doma už určitě zavrhli./ *Dojde na místo, kde hlídkuje rebel, který je k němu zády. Připlíží se k němu a dá mu ránu do hlavy, aby ho omráčil. Pak mu sebere klíče od cel a vydá se hledat tu, kde je Charity. Když jí uvidí, píchne ho u srdce a v krku se mu udělá knedlík.* /To všechno kvůli mě./ *Sleduje její tvář a pak sklopí pohled.* Já vím, že už mi nejspíš nikdy neuvěříš a že mi nikdy neodpustíš. A chápu to. Nezasloužím si to. A ty si zasloužíš někoho daleko lepšího než jsem já, kdo ti nebude pořád ubližovat. *Potáhne si rukáv trika na jedné ruce o něco níž, aby zakryl jeho nové rány, které tam má a pak odemkne její celu a vkročí dovnitř. I tak se k ní ale radši víc nepřibližuje. Nechce jí ublížit ještě víc.* Já vím, že mi to asi neuvěříš, ale já tě miluju, Charity. A nikdy nepřestanu. S rebely jsem skončil na začátku roku. Ten den, co jsem si uvědomil, že tě miluju. Změnil jsem se. Díky tobě a pro tebe. Protože jsem chtěl být tím, koho si zasloužíš. Chtěl jsem ti to říct. Jenom jsem nevěděl jak. Sám teď zpětně vlastně nechápu, jak jsem toho byl schopný. Ale už to nedokážu vrátit.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 31, 2020 3:53 pm
*Nevěří, že by se to všechno někdy mohlo zase vrátit k normálu. S Jasperem určitě ne. Vyčítá si, že s ním čeká dítě. Jeho otec ho pravděpodobně ani nebude chtít a ona na jeho výchovu bude sama, ale je rozhodnutá to zvládnout, pokud to tady přežije a dostane se pryč, což by ale bylo samo o sobě dost velký zázrak a nedává si k tomu nějak velké naděje. Sedí v cele a hladí si nepřítomně břicho, teda dokud neuslyší kroky, které jí proberou z jejích myšlenek. Tak nějak počítá s tím, že to je nějáký rebel, možná ta s těmi růžovými vlasy, nebo ta kterou políbil Jasper a se kterou měl očividně pletky a jde ji zabít. Napne se a když uvidí Jaspera, podívá se stranou.*/Do háje.. Chci tu rebelku. Tu kterou políbil, nebo i tu růžovovlásku, jen ne jeho, prosím./*Polkne a snaží se zahnat slzy, které se jí derou do očí. Jakmile uslyší zaskřípání dveří od cely, přitiskne se ještě více na stěnu o kterou se opírá.*Myslela jsem, že už mi nic netajíš a že jsi ke mě upřímný.*Zašeptá. Potřese hlavou.*Jenže zase ne./Ty asi prostě nikdy nedokážeš být zcela upřímný./*Dodá v duchu.*Proč jsi tady?*Zeptá se ho.*Měl bys odejít. Ke svým kamarádíčkům rebelům.*Řekne s kyselým úšklebkem.*Za tvou holkou, kterou tady máš.*Dodá zase.*/Měla bych mu říct o dítěti?/*Neví, jestli ano a nebo ne.*/Možná bude lepší, když to vědět nebude.. Jestli se odtud dostanu, Jasper tu stejně nejspíš zůstane s nima, takže se o něj aspoň nebude zajímat. A kdyby se to dozvěděl někdy později, mohla bych už tvrdit, že to je někoho jiného a ne jeho.. Snad by si nenechal dělat testy DNA./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 31, 2020 4:16 pm
*Omráčí rebela, který hlídá cely, ve kterých se nachází Charity a vezme mu klíče, aby se za ní dostal. Dojde k její cele a zabolí ho v hrudi, když jí vidí a ví, že je to jeho chyba. To on může za všechno. Odemkne její celu a nijak blíž se k ní nepřibližuje. Zvlášť, když vidí, jak se ještě více přitiskla na stěnu cely. Po jejích slovech se v jeho očích objeví bolest a on sklopí pohled.* Tohle bylo poslední tajemství. Neměl jsem odvahu k tomu ti to přiznat. Styděl jsem se za to. A když už jsem se k tomu odhodlal, nevěděl jsem jak na to zavést hovor. *Odpoví jí potichu a pak k ní vzhlédne, když se ho zeptá, proč je tady a pak zavrtí hlavou a v jeho očích je ještě víc bolesti než předtím.* Není to moje holka. Dřív jsem s ní spal a dostal se přes ní k rebelům. Nic pro mě neznamená. Ty pro mě ale znamenáš strašně moc. *Řekne jí a po tváři mu steče jedna slza.* Já vím, že mi to asi nedokážeš odpustit. Od rebelů jsem odešel, protože jsem našel něco daleko lepšího. Někoho, kdo mě změnil a udělal ze mě bytost, která si aspoň trochu zaslouží žít. Někoho, díky komu jsem byl šťastný. Tebe. *Pak se otočí a otevře dokořán dveře cely.* Pomůžu ti se odsud dostat. Abys mohla dál žít svůj život a na mě zapomenout. /Až to zjistí Arowen, zabije mě, ale to je mi jedno. Stejně už nemám pro co žít./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 31, 2020 4:44 pm
*Už Jasperovi nevěří. Dala mu dost šancí a vždycky na to doplatila.*/Další už mu nedám./*Když vstoupí do její cely se ještě více natiskne na stěnu, moc si přeje se nějak propadnout tou zdí, aby se od něj dostala dále.*Poslední tajemství?*Není to spíše ani otázka. Jen zavrtí hlavou.*Jasně..*Řekne tónem, díky kterému je jasné, že mu ani trochu nevěří.*/Jednou z něj určitě vypadne, že už má děti a je ženatý../*Ani by se tomu nedivila. U něj jí už asi nic nepřekvapí.*Máš proč za co se stydět.*Řekne potichu. Pak se zeptá, proč je tu. Nechce s ním mluvit. Jak řekne, měl by čas raději trávit se svými kamarádíčky rebely a se svou holkou, kterou tady očividně má.*Takže další z těch, které jsi jen využil.*Poznamená tiše.*/Stejně jako já. Jsme na tom teď stejně. Akorát každá se tu bolest snažíme přežít jinak. Ona chce pomstu tím, že mě zabije a chce mi ublížit. Já bych se zase nejraději vrátila do paláce, i když je to divný do komnaty Jaspera a jen brečela./*Už neříká jejich komnaty, protože jejich není. Ona se tam už neplánuje vrátit. Jeho další slova nijak nekomentuje. Podívá se na něj až když otevírá dveře od cely.*Na tebe nikdy nezapomenu.*Řekne potichu.*Vím, že nikdy nebudu nikoho milovat jako tebe.*Přesto si stoupne.*/Co když to je jen past? Co když mě dovede přímo k těm rebelům? Ale.. třeba ne./*Ví, že to musí risknout, nemá jinou možnost. Nervózně polkne.*Půjdeš taky?*Zeptá se ho. I přes to všechno nechce, aby zemřel. Vytáhne trochu pomačkanou obálku, ze které vytáhne papír. Trochu ho uhladí. Je dost nervózní, ale asi si to Jasper zaslouží vědět.*/Stejně o něj asi nebude stát../*Pomyslí si. Bez slov mu to podá. Těhotenský test, který je pozitivní kouká z obálky, kterou drží.*Jestli ho nechceš, asi se ani nebudu divit.*Řekne upřímně.*Nebudu tě nutit se o něj nebo ni nějak starat. Ani to dítě nemusíš vídat. Pokud se odtud teda dostanu a vůbec se to narodí.*Pronese.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 31, 2020 5:15 pm
*Ví moc dobře, že posledně mu Charity dala poslední šanci. Řekla mu to jasně. A on jí slíbil, že už jí neublíží. Teď má chuť si za to nafackovat. Má chuť se pořezat na celém těle, nasypat si do ran sůl a pak se zabít tou nejbolestivější smrtí, co vůbec je.* Nic jiného ti netajím. *Hlesne potichu, i když z jejího tónu dost dobře pochopil, že mu nevěří. Pak sklopí pohled a po tváři mu steče další slza, když mu Charity potvrdí že se má za co stydět.* Jo, i tak by se to dalo říct. Ale skončil jsem s ní, když mi došlo, že miluju tebe. *I když pro něj Mayura nic neznamená, je jí líto, že jí tak ublížil. Otevře dveře cely dokořán, když jí řekne, proč tady je.* Ale budeš. Protože ten, kdo si tvoje srdce získá ti nebude ubližovat tak jako já. A tím pádem ho budeš milovat daleko víc. *Namítne a pak jí sleduje, jak si stoupá a po jejích slovech zavrtá hlavou.* Ne. Někdo je musí svést ze stopy. *Řekne jí polopravdu. Ano, někdo musí rebely svést ze stopy, aby Charity nevystopovali. Ale hlavně tu on musí zůstat, aby ho Arowen mohla zabít a neměla tak důvod dál hledat Charity. Pak se zmateně zamračí, když sleduje jak Charity vytahuje z obálky nějaký papír. Chce namítnout, že musí jít, protože mají málo času, ale nakonec si od ní papír vezme a podívá se na něj. Zmateně po něm přejíždí pohledem a snaží se v hlavě dobrat k tomu, co to znamená.* /Tati? Cože? To přece.../ *Vzhlédne k Charity, když na něj promluví a pak zavrtí hlavou. Má o důvod víc, proč jí odsud dostat.* Dostaneš se odsud a to dítě se narodí. Postarám se o vás. *Řekne jí přesvědčeně a pak se koukne znovu na papír a v jeho očích se objeví slzy. Ví, že dneska vidí Charity nejspíš naposledy.* Jak sis mohla myslet, že bych to dítě nechtěl? Miloval bych ho. Stejně jako tebe. Říkal jsem ti, že s tebou chci rodinu. Já... *Neví co říct a jeho hlas se zlomí.* Omlouvám se ti za všechno, co nás dostalo až sem. *Dostane ze sebe po chvíli.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 31, 2020 5:39 pm
*I když jí řekne, že jí nic netají, nevěří mu to. Dal jí dost důvodů k tomu, aby mu už nikdy nevěřila. Souhlasí s ním v tom, že se má za co stydět. Pak poznamená, že ta dívka je zase jednou z těch mnoha, kterým ublížil.*/Bůh ví s kolikami má zatajovaný dítě.. Nejspíš se o ně nestará tak nebude ani o to co s ním čekám já./*Proběhne jí hlavou. Řekne, že stejně nikoho jinýho už chtít nebude, protože miluje jeho.*Ne. Já už vážně končím Jaspere. Vzdávám to.*Pokrčí rameny.*Sám teď musíš vidět, že láska akorát bolí. Znovu to riskovat odmítám./Prvně jsem ho milovala a on si se mnou jen hrál. Pak mě zasnoubili a poté jsem mu dala šanci a zase mu uvěřila a teď tohle.. Všechno kvůli tomu hloupýmu citu, který se nazývá láska./*I přes to všechno ho miluje, a tak doufá, že půjde s ní. I když s ním už nechce být, nechce aby zemřel. Dítě bez něj asi nezvládne a nebude mít jediný důvod, proč sama žít. Stoupne si a nejistě přejde ke dveřím. Vytáhne obálku a z ní papírek, který sama napsala a namalovala na něj obrázek. Podá mu ho a čeká, než mu to dojde. Sleduje jeho zmatení a hnedka řekne, že ho k ničemu nebude nutit. Tak nějak i doufá, že ho tohle přesvědčí, aby šel s ní.*Jo miloval..*Do očí se jí zase nahrnou slzy.*Nenarodí se Jaspere.*Řekne potichu a zavrtí hlavou.*Ty se mnou nejdeš a já na to nechci být sama. To, že bych měla bratry a tvou rodinu si nechej. Možná ano, ale i tak.. Byla bych přítěž i s tím dítětem. A i když bych se odtud dostala.. Myslíš, že po mě rebelové nepůjdou? Minimálně ne ta holka, se kterou jsi byl určitě. Podařilo se jí dostat se do paláce díky Edelynne, podaří se jí to zas.*Pokrčí rameny.*Nemusíš mi pomáhat se odtud dostat. I kdyby se to podařilo.. Šla bych na potrat.*Řekne upřímně. Prostě na to všechno nemá.*A sama se asi pak zabila. Takže je jedno, jestli umřu já i dítě tady nebo v paláci. *Nebude ohrožovat své bratry tím, že by je do tohohle zatáhla a rebelové se začali ještě soustředit na ně. Už tak jsou dost v nebezpečí. A rodina Jaspera.. Ti už mají dost svých problémů. Nemusí ještě řešit cizí holku, která se vyspala s jejich synem a pravděpodobně jako hodně dalších s ním čeká dítě. Přejde ke koši a obálku i s testem do ní hodí. Podívá se krátce na něj a sedne si zpět na postel.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Mayura Lilith Agreste

Fri Jan 31, 2020 6:08 pm
*Vcera ve svem pokoji vse rozbila. Ma neskutecny vstek a citi neskutecnou bolest tam, kde pred par hodinami bylo jeji srdce.* /Chtela jsem kuva tak moc? Chtela jsem jen, aby na me nekomu zalezelo a aby me aspon nekdo mel rad. On evidentne nebyl tou spravnou volbou. Jak jsem ho kdy mohla zatracene miovat? Jsi tam blba.... tak blba.../ *Celou noc nespala a je ji jedno, jak dneska vypada. Na sobe ma cerne ricko, cerne upnute kalhoty a jeji dredy ma stazene v culiku. U pasu ma v pouzdre zbran a ma oblecenou kozenou bundu, kterou ma rozepnutou. Na leve ruce ma kozenou rukavici bez prstu. V prave ruce nese kanistr s benzinem. Prochazi kolem mista, kde je veznena ta Jasperova holka a vsimne si, ze rebel, ktery ji mel hlidat lezi na zemi. Nadzvedne oboci a i kdyz je ji jasny, kdo tam nejpis je vejde dovnitr. Otevre dvere a zastavi se mezi nimi, kdyz vidi, ze ta holka je venku a je tam osoba, kterou si tipovala, ze tam je. Jasper. Jen se na nej usklibne.* Zavri ji... Arow vas zabije. Ne, ze by mi to nejak trhalo.... Vlastne neni uz, co by mi to melo trhat. *Reknebez jakekoliv emoce, jak v hlase tak v obliveji. Neciti nic.* A nebo klidne jdete je mi to vazne jedno. *Odfrkne si a probodne pohledem tu holku.* Pted nekolika tydny mi v baru tvrdil, ze jsi jen hrou, ze te chce ponizit, protoze se nudi. *Usklibne se jeste vic.* Skocila jsem mu na ty jeho kecy, protoze jsem byla prilis osedla laskou k nemu. *Uchechtne se.* Pritom jsem mu byla cely ten pulrok, co se mnou chrapal uplne u prdele. *Koukne se prazdnym pohedem na Jaspera.* Chci znat jen jedno. Proc jsi se teda vzdy vracel, kdyz jsem ti byla u prdele? Vlastne ani tam jsem ti nebyla. *Rekne zlomene a potom zatrese hlavou.* Preju ti jen jedno a to to, abys az do konce zivota trpel a aby te tvoje debilni rodina nenavidela a aby te nenavidela i tahle. *Kyvne hlavou k Charity a prehodi si kanistr s benzinem do leve ruky a mrskne pohledem k te holce.* Never jeho kecum, nebud najivni, protoze Jasper Schreave je jen obycejny ubozak, co si mysli, ze muze lidi jen vyuzivat a kdyz je nepotrebuje vyrve jim srdce z hrudi a pouzije jej jako balon do ktereho si jeste poradne kopne *Pokrci rameny.* A pokud mu zase naletis, pak je to s tebou marny a nejspis si libujes v sebeublizovani. *Potomnatahne ruku k Jasperovi.* Ty klice... a vypadni odsud. *Zavrci.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 31, 2020 7:05 pm
Nebolí, když najdeš toho správného, který ti neubližuje. Omlouvám se, že jsem ti takhle ublížil, ale kvůli mě nezavrhuj prosím lásku. *Poprosí jí a pak jí řekne, že on s ní nepůjde. Někdo tu musí být, kdo svede rebely z cesty. A taky někdo, kdo za to všechno ponese vinu. Vezme si od ní papír, na který se zmateně dívá a jeho hlava si to pomalu skládá dohromady.* Jak dlouho? *Hlesne a podívá se na ní. Pak jí řekne, že on by jí i to dítě miloval a postaral se o ně. Tento čas používá, protože ví, že jí pomůže se odsud dostat a následně kvůli tomu zemře. Nebude mít už jak se o ně postarat.* /Ne, něco vymyslim. Sawyer a ostatní mě možná teď nesnáší, ale jí pomůžou, když jim nechám nějaký vzkaz. Jenže to, co mu Charity řekne mu vezme veškerý vítr z plachet a všechno jeho plánování vezme za své.* Charity... *Hlesne a jeho oči se plní slzami čím dál tím víc s každým jejím dalším slovem.* Nepůjdou. O to se postarám, přísahám. *Zavrtí hlavou a ignoruje slzy stékající po jeho tvářích. Jakmile ale slyší o tom, že by se Charity potom stejně zabila, jeho srdce vynechá pár úderů a před očima se mu udělá černo. Má pocit, jako by ho střelila beze zbraně. Nedokáže se pořádně nadechnout a jeho hlava se motá. Dokáže myslet jen na jedno. Že svět bez Charity už nebude takový, jako svět s ní. Že ona nesmí zemřít. A že pokud zemře, je to jen a jen jeho chyba.* To přece nemůžeš. Nesmíš se zabít. *Konečně je schopný přes to černo před očima něco vidět zrovna ve chvíli, kdy si ona znovu sedá na postel. Klekne si před tu postel a podívá se na ní přes slzy.* Já vím, že jsem ti ublížil a vím, že jsem naprosto odporný člověk, který si zaslouží tu nejkrutější smrt. Ale prosím, strašně moc tě prosím. Nezabíjej se. Neumírej. *Zlomí se mu hlas. Když to řekl nahlas, jako kdyby to bylo najednou skutečnější.* Prosím. *Hlesne potichu a pak za sebou uslyší hlas patřící Mayuře. Postaví se na nohy a podívá se na ní. Už se ani nezmůže na nenávistný pohled. Prostě na ní kouká a čeká, co řekne. Po jejích slovech sklopí pohled a pak poslouchá co říká Charity a má pocit, že slyší, jak se jeho srdce drtí na ještě menší kousky. Za chvíli bude jeho srdce jako hromádka písku, pokud vůbec. Když se ho Mayura zeptá, proč se za ní vracel, zvedne k ní pohled.* Já nevím. *Řekne upřímně.* Tehdy mi šlo jenom o pobavení. A tys tu vždycky byla. Nikdy jsi neřekla ne. A k tomu pobavení jsi mi stačila. Já vím, že jsem se choval jako naprostý idiot. A omlouvám se, i když to teď už asi nic nezmění. *Řekne potichu a pak se zoufale uchechtne.* Tvoje přání je už splněný. Nenávidí mě. *Oznámí jí, jako by to nebylo nad slunce jasné a pak poslouchá její další slova.* Už takový nejsem. *Namítne.* Byl jsem. Ale změnil jsem se. *Stiskne pevně zuby, když k němu natáhne ruku.* Ne. Klidně mě zabij, ale jedinej, kdo z tohohle ghetta vypadne bude Charity.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 31, 2020 7:31 pm
*Potřese hlavou.*Na to je už moc pozdě.*Řekne a na tváři se snaží udržet nicneříkající výraz. Když se pak dozví, že on s ní nepůjde, protože někdo musí odvést pozornost rebelů. Stejně ví, že po ní půjdou i kdyby se odtud dostala. Pak mu podá papír, který říká, že je těhotná.*Asi poprvé, co jsme se spolu vyspali. Takže skoro čtrnáct dní./Na potrat je naštěstí ještě dost času./*Pomyslí si. Přesně tohle má v plánu. Pak řekne, že ho nebude nutit se o to dítě vůbec nijak zajímat. Teď je ještě více odhodlaná si to dítě prostě nechat vzít. Stejně by se mu akorát ubližovalo. Jeho otec by byl mrtvý, ona stejně taky, protože by se nejspíš hned po porodu zabila. Takže to udělá teď. Řekne mu i to, že po ní určitě půjdou rebelové.*Nech to být. I kdyby nešli, stejně to udělám.*Nemá prostě důvod tu už být.*/Ohrozila jsem dost svý bratry tím, že jsem si s ním začala.. Nebudu je ohrožovat ještě více a taky ne to dítě./Stejně jak jsi řekl se mnou nejdeš a oni tě stejně zabijí, takže ti to může být jedno. Své dítě nikdy neuvidíš a stejně tak už mě ne.*Pokrčí rameny. Hodí obálku i s těhotenským testem do koše a posadí se zpět na postel. Zase se posune dále od něj a opře se o stěnu. Když si před postel klekne, podívá se na něj jen na chvilku a pak pohled zase sklopí a hlavu odvrátí.*Nestarej se o to. Stejně spolu nebudeme. Já odtud neuteču, protože k tomu nevidím žádný důvod, takže oni mě prostě zabijí a tebe asi taky. Určitě, když zjistí, že jsi tady se mnou.*Hlesne.*Měl bys odejít. Upřímně doufá, že to udělá. Pak uslyší hlas té holky, kterou potkala včera a jak si vzpomene i tu, která ji tehdy na trzích polila svařákem. Nehne ani brvou. Jen se na ni dívá, když zmiňuje bar, chápavě a smutně se pousměje.*Láska je slepá.*Řekne.*Tak nějak tuším, jak se cítíš. Je to hrozný pocit. Díra v srdci, kterou nedokáže už nic zalepit.*To, že si očividně ráda ubližuju je už snad jasný, ne? *Zeptá se a ušklíbne se.*Já neodcházím.*Řekne směrem k Jasperovi, ale pořád se na něj nepodívá. Místo toho se koukne na kanystr, který drží ta rebelka.*Přišla jsi podpálit mou celu? Do toho.*Pobídne ji.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Mayura Lilith Agreste

Fri Jan 31, 2020 8:21 pm
*Vse ve svem byte znicila a celou noc nesala. Nad ranem mela jasno. Vse dnes skonci a podpali se benzinem. Ohen byl jeji soucasti a ohen taky bude zdrojem jejiho odchodu z tohohle sveta. Sveta, kde ji bylo jen ublizeno. Jeji otec na ni kaslal vzdy jeji matka nejsis uz ani nezije...Osoba kterou milovala ji rozdrtila srdce a hral si s jejimi city, jako by nic neznamenaly a jedine, co citi je bolest. S kanistrem benzinu ma v planu opustit Ghetto a ukoncit tak vse, ale zarazi se nad tim, kdyz si vsimne, ze rebel, ktery mel hlidat tu Jasperovo holku je na emi omraceny, vyda se hned i s kanistrem dovnitr a jakmile je vidi nejradeji by je oba zabila vystrelem do hlavy. Poslechne si jejich slova a usklibne se.* Stejne jste oba prakticky mrtvi, takze je me to jedno. Diky tady mistrovi lzi nemam uz zadny city a iluze, kteryma me krmil posledniho pul roku. *Usklibne se a potom koukne na Charity a mluvi na ni.* Kurva je slepa. Nemysli si, ze jsi jedina. Jsi jen jednou z mnoha, co naletela na jeho kecy o tom, jak te miluje. *Usklibne se.* Pro ne jsou holky jen jako kusy obleeni. Kdyz prestane byt in proste ho nahradi jinym. *Potom se koukne na Jaspera a zepta se jej na to, proc se k ni vracel, kdyz mu na ni nikdy nezalezelo. Jeho slova ji boli, ale neda na sobe nic nat. Jde bliz k nemu.* A zatracene lituju, ze jsem ti to ne nedokazala rict. Mozna bych ted nemela zkurveny zivot jen diky tvym kecum o tom, jak jsem pro tebe vyjmecna a jak to s touhle delas jen proto, abychom potom mohli byt spolu. *Usklibne se.* Daval jsi mi falesne nadeje, jaspere a to ty, ze i hoka, ktera nic nema by mohla zit stastny zivot se strstnym koncem s tim koho milovala. *Potom se zasmeje.* Al diky tobe se tohle niky nestane. Bravo Jaspere, povedlo se ti to, cos zrejme planoval od samyho zacatku. Znicil jsi holku, ktrea te uctivala vice nez samu sebe a verila, ze jednou otrevre sve srdce i on i. Chtela jsem toho tak zaasrane moc? Kez bych nikdy nenalitla na tve falesne nadeje. *Zakrouti hlavou.*Ted je na rade ona, abys znicil i jeji iluze na to, ze s tebou bude stastna. *Koukne na Charity s usklebkem.* Gratuluji i. Je cely tvuj, ale hlavne se jim nench zbouchnout, protoze to decko bude stejny parchant jako jeho fotr. *Rekne ji s pokrcenim ramen.* az vyroste bude z nej stejny kreten , jako jeho fotra a ty budes jen nestastna. *Pousmeje se.* Vlastne nestastna jsi uz ted, kdyz jsi zjistila, ze jemu se neda verit ani nos mezi ocima. *Prijde k ni a natahne k ni ruku.* Tohle je jedine, co z nas dela neco jako spolecnice, protoze znicil nas obe. *potom koukne na Jaspera.* Upromne mne tesi, e muj posledni pohled na tebe je takovy. Na zoufaleho idiota, co pozde lituje toho, co udelal. Jsem rada, ze tva rodina te bude nenaviet a bude se stydet za to, ze mas v sobe jejich krev, Jaspere. *Potom natahne k nemu ruku a rekne, aby ji dal ty klice a vypadnul a kdyz rekne, ze ne ze odsud odejde jen chatity a ze se radeji necha zastrelit. Vytahne zbran a nabije ji anamiri ji na nej, ale potom da ruku dolu.* Ne, ty se znicis sam aprakticky uz jsi mrvej sejne jako ona, protoze pokud zdrhne Arow si neda pohov dokud ji nenajde chciplou. * Koukne na ni a pokrci rameny.* orry hlka, ale ak to je. *Potom se zasmej nad jejimi slovy ohledne kanistru a zvedne jej vys.* Dnes tuhhle zem opusti jiny padly andel se zlomenymi kridly. *Rekne ji s usmevem a naposledy koukne na Jaspera.* Lituju dne, kdy jsi sem prisel a ja ti pomalu acala propadavat a verit v lepsi zivot. Lituju, ze jsem si dovolila te milovat tak moc, jak to jen bylo mozne. Lituju toho, ze diky tobe trpi i ta najivka. Snad bude rozumnejsi nez ja a posle te do horoucich pekel, kam patris. *Potom se otoci a opusti celu te holky.* Jo a vzkazte Arow, ze ji za vse dekuji. Byla pro mne sesrou, kterou jsem nikdy nemela. *S temito slovy opusti mistnost, vyjde ven a naposledy se rozhledne kolem. /Byl to pro mne ic domov, nez u me matky../ Nakonec se rozejde i s kanistrem benzinu pryc z Ghetta. /Muj jediny pritel bude tim, kdo tohle pdleho andela osvobodi z utrpeni jez trpi na tehle zemi. Ohen. Muj jediny verny pritel.../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Sat Feb 01, 2020 2:42 pm
*Když mu v rukou přistane papír, který říká, že je Charity těhotná a jeho hlava si to dá dohromady, zeptá se jí, jak dlouho. Pak pomalu přikývne. Chce zůstat tady a zemřít, aby se ona dostala z ghetta bezpečně pryč a rebelové už neměli důvod po ní jít. Teď je tady zavřená jenom kvůli němu. Když se ale pak dozví, že se Charity plánuje zabít, má pocit, že se mu zhroutil celý svět. Jakoby ho střelila do srdce bez toho, aniž by v ruce držela zbraň.* Proč? *Zeptá se skoro neslyšně a pak se na ní podívá a zavrtí hlavou.* A kdybych řekl, že s tebou půjdu? Když odsud s tebou uteču a postarám se o vás oba? *Zeptá se jí a pak si klekne k její posteli a po jejích slovech na ní chvíli beze slov kouká a její slova si pořád přehrává v hlavě. To, co řekla. To, jak to řekla. On nedokáže jen tak vyslovit, že by jí rebelové měli zabít, nebo že by měla umřít jiným způsobem. Ona to řekla bez jakýchkoli problémů.* /Už je jí to jedno./ *Doteď aspoň trochu doufal, že k němu pořád něco cítí. Že v jejím srdci je aspoň zbytek těch citů, který je momentálně pohřbený pod tím, jak jí znovu ublížil tím, že jí zatajil svou spolupráci s rebely. Teď ale zjistil, že to tak není. A to do dorazilo úplně. V jeho očích je všechno tohle vidět. Bohužel nemá moc prostoru pro to, zhroutit se tady tak, jak právě chce, protože se objeví Mayura. Když mluví k Charity a říká jí, jak je jednou z mnoha, která naletěla, zavrtí hlavou.* To není pravda. Jí jsem v tom nelhal. *Podívá se na Charity.* Já vím, že jsem ti lhal ve spoustě věcech, ale když ti říkám, že tě miluju, myslím to smrtelně vážně. *Řekne jí.* /I když pro tebe už to nic neznamená./ *Pak se ho Mayura zeptá, proč se k ní vracel a on jí popravdě odpoví.* Omlouvám se. *Zopakuje a pak zavrtí hlavou.* Mayuro... Na světě je plno lidí. Najdeš někoho, kdo tě bude milovat a nebude jako já. *Řekne jí přesvědčeně a pak poslouchá její slova mířená na Charity ohledně toho, jak se nemá nechat zbouchnout a neví, jestli se má zasmát nebo začít brečet.* Nebude to žádnej kretén. Bude mít i její geny, díky kterým to bude výjímečný dítě. *Ohradí se dřív, než se nad tím stihne zamyslet.* /Jak asi bude vypadat potomek ďábla a anděla?/ *Když mu Mayura řekne, že jí těší, že její poslední pohled na něj je takový, sklopí oči k zemi. Nedojde mu, že to myslí tak, že se plánuje zabít. Odmítne jí dát klíče a řekne jí, že ho může klidně zastřelit. Pak už se dívá do hlavně pistole a v jeho očích se objeví toužebný pohled. Přeje si, aby Mayura zmáčkla spoušť a aby ukončila všechnu tuhle bolest. Všichni ho už stejně nesnáší. Jeho rodina ho zavrhla a Charity už k němu necítí ani špetku toho, co ještě před pár dny. Zklamání v jeho očích, když dá Mayura zbraň dolů je jasně viditelné. Poslouchá její další slova a snaří se spolknout knedlík, který se mu dělá v krku.* Nedělej to. Prosím. Ne kvůli mě. *Přejde rychle celu a chytí jí za zápěstí.* Přece se nezabiješ kvůli takovýmu debilovi, jako jsem já. Neříkej mi, že ti to za to stojí. *Zavrtí hlavou.* To radši zabij mě a všechno si to vylij na mě. Ale nezabíjej sebe. *Pustí pomalu její zápěstí. Už neví, jak dál. Všechna jeho slova vedou z jedné slepé uličky do další a on pochybuje, že z tohoto labyrintu se někdy dokáže vymotat. Je jenom jedna cesta. Jeho vlastní smrt.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Sat Feb 01, 2020 3:03 pm
*Řekne, že i kdyby se odtud dostala, což ví, že se nestane, zabije se. Neví jak pokračovat. Nevidí k tomu důvod. Akorát by více ohrožovala své bratry a Jasper bude mrtvý. Dítě by sama nezvládla a navíc, šli by po ní rebelové. Zemřela by brzy i kdyby ne svou rukou. Na co tedy čekat několik týdnů, než bude další útok a akorát se ještě více trápit?*Proč ne?*Odpoví mu na otázku otázkou.*Dala jsem ti několik šancí a ty... jsi je všechny zvoral. *Řekne potichu.*Nemám proč tu být. Bratry bych akorát ohrožovala, kdybych se vrátila.*Řekne potichu.*Stejně tak to dítě./Promiň mi to prcku. Moc se ti omlouvám./*Pohladí se jemně snad nevědomky po břiše.*Já nevím Jaspere. *Hlesne potichu.*Miluju tě. Ale po tom všem.. Nevěřím, že bychom my dva mohli mít šťastný konec. Tohle je život, ne pohádka.*Potřese hlavou. Přála by si, aby to pohádka skutečně byla. Aby se tu najednou objevil bílý jednorožec nebo něco takového a odvezl je šťastné do západu Slunce. Řekne, že ji rebelové budou pronásledovat a je tedy jedno, jestli zemře tady nebo jinde. Proto si i sedne na postel. Dívá se na své ruce, které si mne, jen ne na Jaspera. Nezvládla by se na něj podívat. Pak řekne, že by měl odejít.*/Třeba se ještě dostane odtud aspoň on. Najde si někoho jinýho a bude šťastný./*Pak sem přijde ta jeho rebelka, přítelkyně nebo spíše bývalá přítelkyně, kdyby mu měla skutečně věřit, že to dávno skončilo. Poslouchá její slova k ní a podívá se na ni.*Ze začátku to tak určitě bylo.*Přikývne. Podívá se na Jaspera.*Já vím.*Řekne potichu. Ví, že ji miluje, jde to poznat. Ale v ničem jiném mu už nevěří a nemyslí si, že by spolu někdy mohli být zase šťastní, neví jestli to chce zase riskovat. Už to zkusila dvakrát. Pak je zase jen poslouchá a nic neříká. Sedí na posteli a dívá se střídavě na Mayuru a na své ruce, které si nervózně mne. Zase zbystří až při zmínce o dítěti.*/Na to je už trochu pozdě../*Pomyslí si, ale nahlas nic neříká. Potřese lehce hlavou.*/Nebude výjimečný.. Ani se nenarodí./*Namítne, že ona nikam z ghetta nejde. A když pak ta rebelka vytáhne pistoli a namíří jí na Jaspera, rychle si stoupne.*Ne.*Řekne. Nechce, aby zemřel. Po jejích slovech přikývne.*Tohle je mi dost jasný./A říkala jsem to i Jasperovi./*Když zjistí, že ten benzín nese spíše pro se sebe než pro ni. Sklopí hlavu. Ráda by řekla, že se přece nemusí zabíjet, že nemá k tomu důvod, ale neudělá to. Chápe ji. Chápe to jak se cítí. Tak nějak má pocit, že ona je snad jediná, co plně chápe, jak se cítí i ona sama. Když pak odejde, dívá se na otevřené dveře cely a mlčí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Sat Feb 01, 2020 9:54 pm
Protože... protože svět bez tebe nebude stejný místo, jako svět s tebou. *Odpoví potichu na její otázku a pak se jí zeptá, jestli by se její plány nějak změnily, kdyby odešel s ní a postaral se jak o ní, tak o dítě.* Já vím. *Sklopí pohled.* A ani nevíš, jak mě to mrzí a jak moc si přeju to vzít zpátky a buď ty věci nikdy neudělat nebo ti to říct dřív, než aby ses všechno dozvěděla ... takhle. *Rozhodí trochu rukama okolo sebe.* A když se nevrátíš, způsobíš jim strašnou bolest. *Namítne a pak sleduje, jak se pohladí po břiše.* /Moje dítě.. Naše dítě../ *Strašně moc si přál s Charity založit rodinu. A teď, když se mu to splnilo.... oba dva jsou s Charity připraveni zemřít. Když od ní slyší, že nevěří, že by mohli mít šťastný konec, jeho oči zaplní další slzy.* Je nějaká šance, že bys mi to někdy mohla odpustit? *Zeptá se jí potichu a jeho hlas se opět zlomí. Klekne si před její postel a po jejích slovech mu dojde dost podstatná věc. Zaměří se na to, jak Charity mluví o něm jako o mrtvém. A i přesto, že před chvílí řekla, že ho miluje, teď ví, jaká je pravda. Ztratil u ní všechnu tu lásku do posledního kousíčku. Pak sem přijde Mayura a po jejích slovech hned namítne, že Charity je jediná, kterou dokázal doopravdy milovat. Když slyší od Charity, že to ví, neví, jestli by mu to mělo dodat naději nebo jestli je to spíš jeho jízdenka do té nejhlubší propasti beznaděje. Hned začne bránit jejich dítě, aniž by o tom dopředu přemýšlel a pak už se nadějně dívá na hlaveň pistole před jeho obličejem. Trhne hlavou k Charity, která vyskočí z postele a vlastně ani nechápe, proč to udělala.* Stejně už je to jedno, ne? Ty počítáš s tím, že se zabiješ nebo že tě zabijou oni tady. Proč to nedovolíš mě? *Zeptá se jí nechápavě a odpovědi hledá v jejích nádherných očích, které tak moc miluje. Pak se snaží zastavit Mayuru v tom, aby se zabila ona a po chvíli se vrátí k cele Charity. Stojí v otevřených dveřích a pohledem jezdí po jejím obličeji. Neví, jestli má udělat to, co ho napadlo. To, co měl v plánu už nějakou tu dobu, jenom teď to trochu pozměnit.* /Za pokus nic nedáš. Když to nevyjde, hned potom se můžeš podříznout v pokoji./ *Proběhne mu hlavou a pak dojde k Charity. Není momentálně schopný nějak rychlých pohybů a není schopný zamaskovat ten zlomený pohled v očích, který způsobilo vědomí, že se Charity plánuje zabít.* Klidně mě pošli do horoucích pekel, jak ti radila Mayura. Máš na to plný právo. Jenom tě prosím o to, abys mě ještě jednou vyslechla. Může to být naposledy. To rozhodneš ty. *Řekne jí potichu a nespouští z ní pohled.* Já vím, že jsem udělal spoustu chyb. A vím, že to poslední, co si zasloužím je odpuštění a šťastný zbytek života. Ale i když vím, že si to nezasloužím, je to to jediné, co si přeju. Kdybych teď měl možnost si vybrat jakákoliv přání, přál bych si tebe. Abych s tebou mohl strávit zbytek života a abychom byli šťastní. Abych s tebou mohl vychovat naše děti. Abychom spolu zestárli a spolu nadávali na bolavá kolena a vzpomínali na staré dobré časy. Abych ti mohl dát pramínek šedých vlasů za ucho, abych viděl ty tvoje nádherné oči, které jsou jako studánky. Nepřeju si nic jinýho, než tebe. A můj život bez tebe nemá ani špetku smyslu. *Sáhne si do kapsy džínů a vytáhne z nich krabičku.* Tohle mělo být původně jiný. Úplně jiný. *Zavrtí pomalu hlavou a krabičku otevře a odhalí jí tím prsten, který je vevnitř.* Kdyby na dostizích dopadlo všechno, jak bylo v plánu, v naší komnatě bys našla okvětní plátky růží a zapálený svíčky. Láhev šampaňského a romantickou večeři pro dva. A na konci toho večera bych si před tebou kleknul a zeptal se tě, jestli budeš mojí ženou. A nervózně doufal, že řekneš ano a já tě za pár týdnů uvidím kráčet uličkou v bílých šatech a budu ten nejšťastnější chlap na zemi, který je hrdý na to, že tě může nazvat svojí ženou. *Koukne krátce na prsten a vydechne.* Jenže takhle to nedopadlo a teď jsme tady. *Zkonstatuje a podívá se jí zase do obličeje.* A i když chci pořád to stejné, co jsem chtěl včera, vím, že teď bys mě určitě s žádostí o ruku někam poslala. A byla by to už moje druhá nevydařená žádost. Takže tě nežádám o tvojí ruku... *Klekne si před ní.* Ale já tě tady a teď, Charity Ash Horn, žádám o to, abys mi odpustila a dala mi poslední šanci, i když si jí vůbec, ale vůbec nezasloužím. Žádám tě o to, abys mi dovolila dokázat ti, že to, že jsem v minulosti spolupracoval s rebely, byla poslední věc, kterou jsem před tebou tajil a že toho lituju a nikdy bych nic podobného už neudělal. A žádám tě o to, abys mi dovolila pokusit se být aspoň trochu dobrým otcem a vychovat s tebou naše dítě, které doufám, že bude co nejvíc po tobě, protože to si svět zaslouží. Svět si zaslouží takového anděla, jakým jsi ty. A pokud tě zklamu ... pak už po tobě nikdy další šanci ani odpuštění chtít nebudu, protože budu vědět, že tohle byla ta poslední. A nebudu ti v ničem bránit. Ani v tom, co jsi plánovala před chvílí, i když se mi to ani za mák nelíbí. *Dokončí svůj proslov se slzami v očích a klepajícím se hlasem. Trochu se mu klepe i ruka, ve které má prsten. Ví, že si nezaslouží nic z toho co vyjmenoval a nejspíš už Charity navždycky ztratil, ale musel to zkusit. Musel to naposledy zkusit a teď nervózně čeká na její odpověď, i když se bojí, že jí zná dopředu díky jejich předešlé konverzaci, kterou vedli, než přišla Mayura.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Charity Ash Horn

Sat Feb 01, 2020 10:26 pm
*Potřese lehce hlavou.*To stejný bez tebe. A pokud zemřeš ty..*Pokrčí rameny, jako dneska už tolikrát. Když se jí zeptá, jestli by se její plány nějak změnily, kdyby s ní odešel do paláce odpoví, že neví. Vážně neví, co má teď dělat. Řekne taky, že měl dost šancí a pokaždý je zvoral.*Kdybys mi to řekl. já nevím. Asi bych nezereagovala takhle. Jenže ty jsi mi zase lhal./Umí něco jiného, než jen lhát?/*Pohladí se bezmyšlenkovitě po břiše, kde roste jejich dítě. Nevěří, že by oni dva spolu s jejich dítětem mohli mít šťastný konec. Už ne. Ve středu, když zjistila díky asi deseti těhotenským testům, z nichž byl každý pozitivní, že čeká dítě, doufala, že Jasper bude rád. Ona byla, i když se trochu obávala, jak zvládne být mámou doufala, že to s ním dokáže a budou dobří rodiče, jaké si to dítě zaslouží.*Já nevím.*Hlesne potichu. Když před ní klečí an posteli, vlastně ani neví, co říká. V hlavě pořád myslí na to, co se se všechno stalo a na to, jak je sama zmatená. Řekne, že ho miluje, což je pravda, ale vážně si tím už není jistá.*/Pro to dítě bude lepší, když se nenarodí./*Když pak přijde Mayura, řekne, že ví, že on ji miluje, ale zase si není jistá, jestli mu tohle někdy dokáže odpustit a zase mu uvěřit. Jakmile ale na něj namíří pistoli, prudce si stoupne. Nechce, aby umřel. Podívá se na něj s očima plných slz.*Jak chceš..*Hlesne a sklopí pohled dolů. Nedokáže se mu déle dívat do očí. Pochopí, že se má v plánu ta rebelka zabít. A chápe ji. Neskutečně ráda by řekla, ať to nedělá ale nemůže. Sama to má v plánu, takže by to nedávalo vůbec smysl. Dívá se dolů, ikdyž přejde k ní. Nemá na to se na něj podívat, ale přesto ho poslouchá. Poslouchá ho a upřímně nechápe, kam tím míří. Teď na to nemá mozkovou kapacitu. Možná by se jindy i usmála nad tím nadávání na stará kolena, ale teď to nedokáže. Ani nepatrně nadzvednout koutky. Ani přimět se své oči se trochu rozzářit na náznakem pobavení. Zvedne k němu váhavě pohled, když vidí, jak něco loví v džínách. Jakmile spatří krabičku v jeho rukách, dojde jí, kam tímhle vším vlastně od začátku mířil. Oči už zalité slzami má dávno, ale ty se jí teď dostanou na tváře a pomalu po nich stékají dolů. Snaží se zamrkat, aby lépe viděla na ten prstýnek.*/To si ze mě dělá srandu.../*Pomyslí si tak trochu zoufale. Pohled zvedne k očím Jaspera a nervózně polkne. Myslela si, že ji o ruku žádá, ale on to změní na prosbu od odpuštění. Vidí, že je na tom se slzami stejně jako ona a stejně jak on, i ona se troch uklepe. Není schopná ze sebe vydat ani hlásku. Prostě si klekne k Jasperovi a pevně ho obejme. Hlavu zaboří do jeho ramene, což se jí zdá jako to nejbezpečnější místo na světě.*M-miluju tě.*Dostane ze sebe až po chvilce chvějícím se hlasem.*P-poslední š-šance, jasný?*Řekne hlasem tak tichým, že by se nedivila, kdyby ji snad ani neslyšel.*Odpouštím ti.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Jasper H. Schreave

Sat Feb 01, 2020 11:15 pm
Já bych tady ale zemřel proto, abys ty mohla žít. *Zareaguje na její slova a pak sklopí pohled.* Jo, já vím. *Přizná potichu hlasem plným viny a pak se pokusí zastavit Mayuru od toho, aby se kvůli němu zabila a vrátí se za Charity. Vlastně pochybuje o tom, jestli by to měl zkoušet nebo ne. Nakonec se ale rozhodne, že za pokus nic nedá a když to nevyjde, prostě to zabalí, odejde do svého pokoje, který mu tady v ghettu přidělili a tam se podříznul. Přejde k ní a řekne jí všechno, co ho zrovna v té chvíli napadne a u toho sleduje její obličej nebo aspoň to, co z něj vidí, když ona sleduje podlahu. Mluví o tom, o všechno si přál a pořád přeje a pak vytáhne prstýnek z kapsy a přizná, co plánoval na včerejší večer. Teď jí ale nežádá o ruku. Žádá jí o odpuštění. Klepou se mu ruce, když si před ní klekne a stejně tak i hlas. Nervózně na ní kouká a snaží se spolknout knedlík v krku, který se mu tam udělal. Když si k němu klekne a obejme ho, nechce se mu tomu vůbec věřit. Myslel si, že Charity ho pošle do háje a že jí už ztratil. Ale ono ne. A on je připravený se o svou princeznu postarat a už nikdy jí neztratit. Obejme jí nazpátek a přitiskne jí k sobě.* Miluju tě. *Vydechne do jejích vlasů a pak letmo přikývne.* Křišťálově. *Odpoví jí a pak se mu oči zaplní slzami vděčnosti.* Děkuju. *Vydechne a pak si uvědomí, jak dlouho už tu jsou a že ten rebel se může kdykoliv probudit.* Asi bysme odsud měli vypadnout, co říkáš? *Navrhne jí.*
Sponsored content

Ghetto rebelů - Jižanů - Stránka 2 Empty Re: Ghetto rebelů - Jižanů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru