Go down
AndyHoff
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Alexei N. Vasiljev

on Fri Dec 20, 2019 9:36 pm
*Slíbí jí, že jí koupí další svařák za to, že si pouze cucnul (!) toho jejího. Když přijme, usměje se na ní a přikývne. Pak se začnou bavit o dárcích na vánoce a jeho neschopnosti hezky zabalit dárky.* To je protože jsem chlap. Neni chlap, co umí balit dárky. Vždyť i tátovi to balí všechno máma. A jeho dárky pro mámu balíš buď ty nebo komorný, aby to neviděla. My to prostě neumíme. *Brání se s pokrčením ramen.* A mašle ti určitě upadla, protože jsi s tim nezacházela opatrně. Moje balící metody jsou hrozně jemná a křehká práce, na to musíš opatrně. Ne jako to běžně děláš, s rychlostí splašenýho koně spojenýho s buzolem. *Uculí se na ní.* Jo, dáme si závod. Start bude deset minut před tim, než se jde ke stromku. *Souhlasí se závodem a pak se jí zeptá, co jí napadlo ještě pro rodiče.* Jo. Hodinky. Ty jsem mu dal loni. A předloni. A předpředloni myslim taky. A předtim jsem mu dal ... kapesní hodinky. *Shrne a musí uznat, že jeho dárky pro ostatní jsou fakt hrůza.* Ta dovolená zní dobře. A zvládnul bych to. Připravujou mě na to celej život, tak bych to mohl mít jako zkoušku, jestli to zvládnu. *Napadne ho a pak si prohrábne blonďaté vlasy.* Nevíš, kam by chtěli jet? *Zeptá se jí ještě a pak kývne hlavou ke stánkům.* Pojď, chci svařák a koupim i tobě. *Usměje se na ní a vydá se s ní mezi stánky. Jakmile se dostanou kousek od stromu, vypukne chaos. Stromek za jejich zády je v plamenech, které se rychle šíří na stánky okolo.* Rychle. *Vykřikne a chytne svou sestru za ruku. Chce s ní začít utíkat na druhou stranu náměstí, ale tam najednou také hoří. Nakonec se někde uprostřed náměstí protáhne spolu s Lucyou mezi stánky a utíká s ní co nejdál od ohně. Po chvíli se otočí a vidí celé hořící náměstí.* T-tohle je pe-peklo. *Vydechne udýchaně a pohledem těká po všech těch plamenech.*
Amokuma
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Mayura Lilith Agreste

on Fri Dec 20, 2019 9:36 pm
*Dojde jednomu stanu se svarakem a od chlapka si jeden poruci a pak jen zhnusene sleduje, jak s ena ni ten chlapek dova a nejradeji by mu rekla, e je pekne slizkej, ale je zticha.. Potahne si naposledy z cigarety a nedopalek hodi na zem a zaslapne ho botou a potom podekuje tomu slizakovi a naije se. Usoudi, ze uz pila i lepsi a potom se otoci ve chvili, kdy si vsimne jednoho paru vedle a sklibne se na ne.* Takhle by si me on nikdy nevedl... vim, ze prijde jen kdyz se nudi, ale pro me je to.... pockat.../ *Primhouri oci, kdyz ten chapek promluvi.* Zni jako... ne... / *Jasper. Velce dobre zna jeho hlas.* /Co tady dela touhle... devkou?! Drzi ji kolem pasu?! Co to kurva..../ *Uz uz se chysta neco tem dvema 'Mileho' rict, ale potom si vsimne Rebelu a siricich se plamenu. Koukne se na ty dva a nejradeji by se na tu malou devku vehla a rozmlatila ji hlavu o zem. Propaluje ji nenavistnym pohledem anakonec jen trhne rukou ve ktere drzi svarak a chrstne jej na tu holku. Potom se jen zatvari hrane litostive.*Jezis! Ja se omlouvam, ale myslela jsem si, ze zacinas horet, ale to byl jen ten ohen za tebou. *Tvari se, ze toho lituje, ale pravda je jina.* /Oh, kez by ji ty plameny uskvarily!/ *Vrhne nastvany pohled i smerem k Jasperovi a kdyz se ta holka snazi dostat ze sebe ten svarak naznaci mu rukou, ze ji priste podrizne krk. Porom jen jde a ramenem sreci do Jaspera a strci ho tim na stanek.* Cau Jaspe.. *Usmeje se na nej rychle, ale neprestava ho probodavat pohledem.* /Zahazovat se s takovou chuderou, ktrea evidentne nevi, co je to mit vedlesebe chlapa./ *Potom se rychle strati v davu, dokud nenarazi na jednoho z rebelu a nevezme si od nej louci asama cestou pospali nekolik stanku. Spokojene se usmeje nad tim, kdyz se dozvi, ze se jim povedlo unest samotnou kralovnu.* /Skvele... aspon neco malo pozitovniho. Nakonec vezme s jednou skupinkou nohy na ramena a utecou do tmy smerem k Ghettu.*
-LF-
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Lucya Heaven Vasiljev

on Fri Dec 20, 2019 9:56 pm

*Protočí očima nad jeho obhajobou.*Jo, jste prostě oba dva neschopní..*Povzdychne si.*Ty jsi mi ten dárek podal a ta mašle z toho spadla, aniž bych stihla vůbec začít trhat obal.*Řekne, jak to ve skutečnosti bylo.*/Z tohohle se nevykroutíš./Splašený kůň spojený s buzolem.. Obvykle jsem já, kdo tady plácá blbosti. To ti stačila ta trocha svařáku, aby ses tu opil?*Nakloní hlavu na stranu.*Domluveno.*Souhlasí s jejich závodem pobaveně. Pak se baví o dárcích pro rodiče. Spolkne poznámku o tom, že je fakt hrozný, když nedokáže jim nic sám vymyslet a dá mu pár návrhů.*Tak hodinky by byly už fakt blbý..*Potřese nad svým bratrem nechápavě hlavou. Navrhne mu teda dovolenou, kdy budou mít jejich rodiče čas jen pro sebe.*/Jen ať je nenapadne zadělat si na daalší dítě, když tam budou mít čas jen pro sebe../Dáš to, jednou budeš skvělý kkrál.*Usměje se na něj.*Vážně? Všechno ti mám vymyslet?*Povzdechne si.*Něco romantickýho. Paříž, ikdyž tam byli.. Hmm. Tak třeba je pošli na nějakej soukromej ostrov nebo tak, kde budou vážně jen sami.*Pokrčí rameny. Spokojeně přikývne, když zmíní svařák a vydá se spolu s ním ke stánku. Za chvilku uslyší vyděšené výkřiky. Rozšíří se jí zorničky, když uvidí tu hrůzu. Rychle s Alexeiem utíká pryč. Jee tu hodně kouře a když se zastaví, rozkašle se.*Nesmíme dýchat ten kouř.*Řekne. Porozhlédne se kolem sebe. Uvidí nějáký stánek, kde jsou čepice, rukavice a šály. Vlastník stánku už je pryč, a tak prostě vezme dvě šály, jednu dá bratrovi a jednu si nechá pro sebe.*Dýchej přes to, bude to tak lepší./Snad../
AndyHoff
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Jasper H. Schreave

on Fri Dec 20, 2019 9:56 pm
*Vydá se spolu s Charity ke stánku se svařákem a přitom se natočí tak, aby mu Mayura neviděla do tváře. Aby to ale nepřipadalo zase divné Charity, obejme jí okolo pasu.* /Ženský pošahaný. Se z nich zbláznim. Jedna je moc stydlivá, aby mi cokoli věřila, takže bude daleko těžší, než jsem si myslel, přesvědčit rodiče o tom, že zasnoubení nepotřebuju a ta druhá mi podpálí hlavu, když mě tu uvidí s tou první a přitom to dělam, abych mohl s tou druhou šukat dál a nemusel se stěhovat za žádnou princeznou pryč./ *Nadává v duchu.* /To už radši strávym celej týden nonstop se Sawyerem. I když... Ne, to se radši pokusim přežít uhoření./ *Uzná v duchu a pak už jsou u stánku a on řekne týpkovi, co tam stojí, o dva svařáky. Když se ho Charity zeptá, jestli je v pořádku, koukne se na ní a s úsměvem přikývne.* Jasně. Všechno je v pohodě. Jenom jsem si na něco vzpomněl, ale to není nijak důležité. *Ujistí jí a než stihne vzít oba svařáky a jako gentleman je zaplatit, všude vypukne zmatek a náměstí začne hořet. Než se nějak vzpamatuje, Mayura polije Charity svařákem.* Zbláznila ses? *Zamračí se na Mayuru a potlačí zaúpění. Momentálně by znělo nejspíš jako vytí zoufalého vlka na úplněk. Zaznamená naštvaný pohled Mayury, ale on se spíš snaží pomoct nějak Charity. Popadne rychle obrousky a podá jí je, zrovna, když do něj mordovláska vrazí. Zatne pevně zuby a pak se rozhlédne okolo sebe po vší té spoušti.* Musíme pryč. *Popadne rychle Charity za ruku a snaží se je oba dostat z hořícího náměstí.* Jsi v pořádku? *Ano, možná se chová jako totální debil. Dobře, je to totální debil. Ale zase není až tak zkažený, aby mu bylo jedno, že na Charity skončil horkej svařák a mohla tam uhořet. Mohl tam uhořet kdokoli. Rychle jí dovede ke svému autu, ke kterému se naštěstí plameny nedostaly a pomůže jí nastoupit. Rozhlédne se ještě rychle, jestli není někdo, kdo by potřeboval pomoct a pak sedne do auta za volant a vydá se zpátky k paláci, přičemž připomíná vytočeného býka. Vidí rudě, pevně tiskne volant a zuby a rozhodně nedodržuje povolenou rychlost.* /Ta kráva jedna modrovlasá! Co si doprdele myslí? Já celou tuhle šaškárnu dělam kvůli sobě a pak hlavně kvůli ní a ona udělá tohle??/
-LF-
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Charity Ash Horn

on Fri Dec 20, 2019 10:18 pm
*Vidí, jak je Jasper zaražený a zeptá se ho, jestli je v pořádku. Přitom se starostlivě za,račí a přejede ho pohledem. Pak přikývne, ale stejně se o něj bojí i dále. Najednou uslyší křik a vidí lidi kolem sebe, jak utíkají. Ucítí horko, když ji někdo polije teplým svařákem. Sykne bolestí. Naštěstí na sobě má kabát a většina toho skončí právě na něm, ale něco má i na obličejí a dost to bolí. Momentálně se ale stejně stará o to, že tady právě začal hořet. Vezme si od Jaspera ubrousky a rychle se otře. Tváře ji bolí a pravděpodobně ji bude mít i opařenou.*/Pak s tím zajdu na ošetřovnu, snad mi dají nějakou mastičku nebo tak../*Rychle běží s Jasperem pryč a přikývne.*Budu v pohodě.*Ujistí ho. Část tváře ji hodně bolí, ale dá se to přežít a navíc teď s tím nic neudělá. Musí se dostat spolu s Jasperem prvně bezpečně do paláce a vůbec tohle přežít, aby se mohla start o nějáké popáleniny.*To je v pohodě.*Řekne, když se konečně dostanou k autu a on se jí snaží pomoct nastoupit. Tohle ještě zvládne.*/Aspoň, že on je v pohodě./*Pomyslí si. Nevšimla si na Jasperovi žádného zranění. Ani se nestará o to, jak moc Jasper porušuje maximální rychlost. Snaží se nemyslet na tu bolest na tváři. Úspěšně se jí celou tu dobu potlačovat slzy, které se jí hrnou do očí. Už to zvládla několikrát i s horšími věcmi.. Dokáže je potlačit celkem úspěšně. Nikdo na ní nic nepozná a zvlášť ne Jasper, který ji nezná dostatečně, aby viděl, že ji to bolí.*
Éamon de Valera
View user profile

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Re: Vánoční trhy na náměstí

on Sat Dec 21, 2019 6:36 pm
*Rozhliadne sa okolo seba, po pár dňovej aklimatizácii sa rozhodne vyraziť do mesta, predsa len, tieto dni strávil v paláci aby si odpočinul. Éamon je zvláštny muž a v dave sa rozhodne nestratí, nielenže je vysoký dlháň, ale aj jeho tvári dominuje, podľa niektorých ohavný nos, na ktorom má nasadené okuliare s okrúhlymi sklami. Valera nie je len tak hociaký človek, je vzdelanec, profesor a ešte k tomu aj vyslanec Írskeho štátu. Radšej volí republiku, to vždy. Teraz má na hlave nasadený tvrdý klobúk, dlhý tmavý kabát a vínovočervenú viazanku. Vojde na námestie, aby sa rozhliadol a prišiel na to, ako to tu vyzerá. Predsa len, má radšej komornejšie sviatky, je tu hluk, vyberané pochutiny a za rohom nepríjemné nekultúrne odkazy. Očividne to niekto prehnal s punčom... Pomyslí si znechutene. Pristaví sa pri jednom zo stánkov a prezerá si tovar. Spod obŕv sa na ľudí dívajú sivozelené oči, ktoré pôsobia akosi divoko.*
Sponsored content

Vánoční trhy na náměstí - Page 2 Empty Re: Vánoční trhy na náměstí

Back to top