Go down
Admin
View user profilehttp://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Odlety do paláce Empty Odlety do paláce

on Thu Jan 02, 2020 1:45 pm
Letiště.

Odlety do paláce Image0
-LF-
View user profile

Odlety do paláce Empty Funkcionářka

on Thu Jan 02, 2020 6:06 pm
*S deskami v rukou postává před letadlem, které ji a účastnice odveze do paláce. Netrpělivě se dívá na příjezdovou cestu*/Kde jsou měly tu už dávno být?/*Vidí, že mají všechny skluz a je z toho nervózní. Na tváři má přísný výraz. Celkově působí velmi přísným dojmem. Na sobě má černý kostýmek, havraní černé vlasy v tak moc utaženém drdolu, že to více nejde. Líčení je jen jemné, když teda pomineme tu křiklavou červenou rtěnku, kterou má na rtech.*
annie.16
View user profile

Odlety do paláce Empty Shaye Maya Goméz

on Thu Jan 02, 2020 6:45 pm
*na letiště přijde se zpožděním protože končila v práci pozdě a loučení taky nebylo zrovna nejkratší. Nicméně tes už je připravena. Má na sobě starší dzinovou sukni a halenku po mamince. Celá nervózní vystoupí z auta a zamíří k paní, která stojí u letadla*/Ta má očividně dobrou náladu../*pomyslí si. Už teď z dálky je jí nesympatická ale i tak nasadí úsměv a svižným krokem k ní dojde* Dobrý podvečer.*řekne strojeně*
AndyHoff
View user profile

Odlety do paláce Empty Zoella A. Martines

on Thu Jan 02, 2020 6:50 pm
*Doma se s ní loučilo plno lidí. Všichni ti falešní přátelé, novináři, její matka, která potřebovala všem ukázat, jaký mají skvělý vztah a plno lidí, které ani nezná, ale oni znají jí z titulních stránek časopisů. Má jich všech plný zuby. Ví, že v paláci na ní bude taky upřená pozornost, ale trochu jinak. Bude se o ní dělit ještě s plno dalšíma holkama a hlavně s princem, kterého budou novináři sledovat nejvíce. Sedne do auta, které jí odvézt na letiště a zhluboka vydechne. Vzhledem k tomu, že auto má černá okna, může nechat z tváře zmizet její nacvičený šťastný život. Na sobě má bílé tílko a černou sukni, která ladí s černými kotníkovými boty na podpatku. Do paláce si bere jen větší kabelku, kde má i všechny papíry pro funkcionářku. Ví, že oblečení a všechno ostatní bude mít v paláci, takže nemá důvod s sebou tahat několik kufrů, jako by to udělalo plno celebrit.* /Kéž by mě tam nikdo neznal. Nikdo by nevěděl, kdo jsem a bylo by jenom na mě, jak mě lidi uvidí. Ne na těch všech fotkách, které jsem za celý život nafotila./ *Nesnáší svou matku za to, že jí uvrhla do světa modelingu. Nemá ale moc času o tom přemýšlet nějak dlouho, protože auto zastaví na letišti. Poděkuje řidiči, nasadí svůj nacvičený šťastný úsměv a s kabelkou vystoupí z auta. Přejde k funkcionářce.* Dobrý den. Jsem Zoella. /Jak jistě všichni ví./ *Potlačí touhu protočit očima.* Tady jsou papíry. *Vyloví všechny papíry z kabelky a podá jí je.*
bourecmorušový
View user profile

Odlety do paláce Empty Ginevra Coleman

on Thu Jan 02, 2020 6:51 pm
*Dotáhnu kufr k letadlu a zhluboka se nadechnu. Mamka mě nechtěla pustit a mně samotné se chtělo před cestou brečet. takže jsme vyjeli o pár minut později...doufám, že tam nedorazím jako poslední, a tak na mě všichni budou čekat. Nechci, aby na mě někdo někdy čekal a věnoval mi přílišnou pozornost.
Vytáhnu si z ucha jedno sluchátko, ze kterého hraje tichá hudba, když si všimnu přísně vyhlížející ženy. Její rudá rtěnka je moc křiklavá...proč ji nosí? Nemá strach, že tím přitáhne přílišnou pozornost a poté toho někdo využije? Stáhnu si ještě víc dlouhé rukávy tvořené jemnou látkou, ve které mi není vedro, ale není příliš průhledná.* "Dobrý den..." *řeknu, co nejvyrovnaněji dokážu* ,,Mé jméno...je Ginevra Coleman."
Amokuma
View user profile

Odlety do paláce Empty Jennie Hannah Park

on Thu Jan 02, 2020 6:52 pm
*Uz se nemohla docat, az nastane den odletu a ten den je tady. Od amky slysela, ze je palac opravdu hezky a tesi se na to, az tam bude. Ma na sobe, ssvetle kalhoty s dirami na kolenou, bile pohodlne tenisky, bile tricko a pres seve ma prehozny dlouhky rudy chlupaty kabat, aby ji nebyla zima. Vlasy ma rozpustene a makeup ma jak jinak nez vyrazny, co se aspon rude rtenky tyce. Ma spousty kufru a hlavne dve prepravky, kde ma sve psi milacky Kaie a Kumu.* /Snad je tam budu moci mit. Nevydrzela bych to bez nich./ *Pomysli si a prde dvermi jejich sidla se otoci na rodice a pevne oba obejme.* /oni mi nudou skutecne chybet./ *Ujisti je oba, ze se bude chovat slusne, tedy aspon se o to pokusi a potom nasedne do zadni casti auta, ktere pro ni poslal palac a vedle ni jdou dve prepravky s jejimi mzlicky. naposledy z okna zamava rodicum a potom si jen setre vlhke oci a potom uz vyrazi na letiste. Tesi se, ale ma i pochybnosti, protoze preci jen byt v palaci je uplne neco jineho, nez byt ubytovana nekde v nejakem meste v hotelu v prubehu turne. Nez se nadeje je na miste a jeji zaludek se trese. Nevi jestli nervozitou, nebo vzrusenim, ze se to opravdu deje. Jakmile ji rodicotevre dvere a rekne ji, ze zavazadla budou odneena do letadla, koukne se na sve dva psi milacky.* Za chvilinku se uvidime. Hlavne nezlobte. *Rekne a vystupi a sleduje, jak si zamestnanci letiste berou jeji milaky.* Hlavne opatrne! *Krokne na ne jeste a potom s deskami v rukou, ktere meli mit vyplnese se vyda smerem do vnitr letiste a poozhledne s a vsimne si zeny, ktera je elegantne oblecena.* /Tohle bude asi funkcionarka./ *Nasadi mily usmev a vyda se za zenou.* Zdravim! Mate opravdu krasny kostymek! *Rekne nadsene a potom se pousmeje.* Em jo, Jmenuji se Jennie Hannah Park. *Doda a poda zene jeji slozky s vyplnenymi informacemi.* /Tohle nejspis Gicci nebude./ *Zhodnoti, kdyz si zase pohledem sjede jeji kostymek.*
-LF-
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 6:55 pm
*Konečně vidí v dálce první limuzínu. Více se narovná. Záda má rovná jako pravítko. Na tváři si zachovává pořád přísný výraz, i když dívka přijde.*Dobrý večer.*Přeměří si dívku hodnotícím pohledem.*/Aspoň, že má sukni, i když šaty to nejsou./Dáte mi prosím papíry, které jste měla? Nemáme čas slečno. Nejste tu sama..*Poukáže na onen fakt, že se blíží další limuzína.*/Mám snad čekat celý den?/*Nakonec si od ní vezme papíry.*Můžete nastupovat.*Pobídne ji a kývne k letadlu.*Dobrý večer lady Zoello.*Pozdraví ji a vezme is od ní papíry.*/Přesně takhle by to mělo vypadat. Aspoň někdo../Můžete nastoupit.*Zaměří se hend na další účastnici.*Dobrý večer lady. Musím vás poprosit o zbytek papírů./To je zdržování../*Přikývne a vezme si je od ní.*Můžete nastoupit.*Povolí jí vstup do letadla a otočí se na lady Jennie.*Dobrý večer, ano děkuji, můžete nastoupit do letadla.
annie.16
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 6:59 pm
*kdyz dojede na letiště vydá se směrem k ženě která ji je uz od začátku nepříjemná. Pevně v ruce drží papíry a s falešným úsměvem dojde k funkcionárce  a zrovna ji i pozdraví* Jsem Shaye Maya Goméz*úplně zapomene že drží v ruce papíry* Jo..pardon tady to je.*podá ji je a pak se vydá do letadla. V životě neletěla a je z toho víc nervózní než že samotné Selekce. Když je uvnitř prohlédne si celý interiér a zasne nad tím. Nechce zdržovat a tak zapluje na první volné místo někde uprostřed. Z okýnka pozoruje dění venku a snaží jsi vzpomenout na jména všech dívek*
Taylorovidní zrzka
View user profile

Odlety do paláce Empty Josephine O. Reyes

on Thu Jan 02, 2020 7:04 pm
*Nejvíc těžké pro ni bylo se loučit s jejím otcem a s nevlastním bráškou. Ti ostatní ji tak nějak byli jedno. Tedy spíše jen její matka, i s nevlastní sestrou se dokázala rozloučit normálně, jen s tou macechou zase skončila s hádkou. Nic si z toho ale nedělá a na tváři má stále úsměv a pohledem zkoumá ubíhající krajinu za okýnkem. Na sebe si oblékla žlutou sukni a barevné tričko, přičemž na to ještě docela dost volnou světle modrou lehounkou bundu, jakoby byla o několik čísel větší. Vlasy si spletla do dvou copů a do nich přidala zase nějaké ty kytky. Jaknile auto zastaví, rozloučí se s řdičem a vylezele z auta. Rychle zamíří za funkcionářkou a z malého žlutého batůžku začne vytahovat papíry.* Dobrý den, jsem Josephine Reyes. *Zazubí se na ni a s úsměvem ji předá papíry.* /Trochu úsměvu by ji neuškodilo./ *Zavrtí pomalu hlavou a zamíří si stoupnout trošku bokem. Když mohou nastoupit do letadla, neváhá a hned dovnitř zamíří. Sedne si někam k okénku a začne po očku sledovat ostatní dívky.*
AndyHoff
View user profile

Odlety do paláce Empty Khione A. Mitchell

on Thu Jan 02, 2020 7:05 pm
*Nějaké loučení od svého otce nečekala. Aspoň trochu ale čekala, že otec bude spokojený s tím, jaké příspěvky mu teď budou chodit a že se zbaví takové přítěže, jako je ona. Bohužel spokojenost se nekonala. Její otec se akorát naštval, že nebude nikdo, kdo by uklízel a staral se o barák a to byl pro něj důvod jí pořádně zbít. Zbil jí víc, než normálně, protože se teď dlouho neuvidí a on chce, aby si to pamatovala a v paláci mu neudělala ostudu. Na sebe si vzala džíny a triko s dlouhým rukávem, aby zakryla všechny jizvy, modřiny a čerstvé rány a vlasy si sčesala do čela tak, aby nebyla vidět řezná rána, kterou má na spánku. Díky tomu, jak je čerstvá a nezacelená jí nemohla zakrýt make-upem. Těsně před nástupem do auta vyfasovala ještě facku za to, že chtěla odjet bez rozloučení, a tak byla donucena před kamerou předvést dojemnou loučící scénu s milujícím otcem. Slzy v jejích očích ale nebyly od dojetí. Byly od bolesti, kterou jí způsobilo otcovo pevné objetí. V autě nechala ukápnout pár slz, které si hned setřela a pořádně zamrkala před výstupem na letišti, aby na ní nikdo nepoznal, že brečela. Vystoupí a svůj batoh drží v rukou. Kdyby si ho hodila na záda, bolelo by jí to. Přejde k funkcionářce a na ostatní dívky se plaše a nervózně usměje. Spíše sklápí pohled, aby nikdo neviděl její ranky, které schovává pod vlasy.* Ehm.. D-dobrý den. Jsem Khione Ava Mitchell. *Představí se potichu funkcionářce a z batohu vyndá papíry.* Tohle bych vám měla dát.
bourecmorušový
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:09 pm
*Najdu v rychlosti papíry a natáhnu k ní rozklepaně ruku. Kdybych je našla dřív...kdybych si to připravila...sakra. Počkám, než si je vezme, a pak se vydám tiše dovnitř, abych nepřitáhla ještě větší pozornost. Měla bych se uklidnit, tohle není špatné...je to tu bezpečné...teď jsem princův výběr, na který nikdo nesmí sáhnout. Jsem v pořádku, jsem v klidu, nic se nebude opakovat. Sevřu v rozklepané ruce kufr a posadím se na místo. Měla bych mít sukni, nejlépe krátký kostýmek, já to vím, ale to, že mohu mít ještě kalhoty, mně uklidňuje, vím, že to později již moc nepůjde. Posadím se na volné místo a začnu se rozhlížet po dívkách...mám vůbec šanci uspět v boji o jeho srdce? Vyděšeně polknu*
-LF-
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:10 pm
*Pošle všechny účastnice, které přijely do letadla a obrátí svůj zrak na ladyJosephine.*/Květiny ve vlasech.. a tohle má být adeptka na královnu?/Dobrý večer.*Pozdraví ji a vezme si papíry.*Děkuji, můžete jít.*/Tohle je hrůza.. Myslím, že po Selekci se přestěhuju, jestli se některá z těchto nádher stane královnou.. Fialové vlasy, květiny ve vlasech, další neví, co dělat../*Pak se podívá na lady Khione.*/A džíny.. to neví, že jede do paláce? Sukně by se hodila./Dobrý večer lady Khione. Ano, děkuji.*Přinutí se i poděkovat.*Můžete nastupovat.*Kývne k letadlu a ještě čeká na poslední dívky.*
Amokuma
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:12 pm
*Rozlouci se s evymi mazlicky a nasledne si to jde k funkcionarce na kerou se mile usmeje a hned ji pochvali kostymek, ktery na obe zena ma.* /Nevypada jako od Gucciho, ale na fake taky nevypada./ *Potom ji poda papiry a s usmevem vyckava az zena vse skontroluje a potom, co slysi jeji slova kyvne hlavou.* Dekuji moc, jste zlata. *Rekne a vyda se smerm do letadla.* /Hlavne at tam ti moji dva posuci nevyjou, nebo ak neco. Boze hlavne at to zvladnou a ja taky./ *Pomodli se v duchu a nasledne vejde do letadla a pohledem si prohledne interier a ma cut nad tim zapiska, protoze tohle je teda neco.* /Lepsi nez soukrome letadla, kteryma letam ja./ *Projede pohledem mista a nasledne i divky a nakonec si vybere misto nekde v predu a hned si snda svuj hunaty teply kabat a upravi si vlasy a sedne si na misto a da si nohu pres nohu a zalozi si ruce na hrudi.*
AndyHoff
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:13 pm
*Dojede na letiště a nasadí svůj nacvičený úsměv, který už umí po těch všech letech umí dokonale. Přejde k funkcionářce, kterou pozdraví a podá jí papíry.* Krásný den, že? Přímo vybízí k úsměvu. *Poznamená trochu ironicky, když vidí, jak se funkcionářka tváří. Pak se vydá do letadla, kde si vybere místo hned v druhé řadě a zapluje k okýnku. Kabelku si položí na klín a vyndá si z ní sluchátka a mobil. Hned si strčí sluchátka do uší a zapne svůj oblíbený playlist. Na létání je zvyklá, takže to pro ní nic není. Nechce se moc s žádnou z těch účastnic bavit. Nevěří jim. Ona nevěří nikomu.*
-LF-
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:18 pm
*I poslední dívky nastoupí do letadla.*/Konečně.. Máme pět minut skluz./*Pomyslí si otráveně. Umí dobře dělat z komára velblouda. Nastoupí do letadla.*Prosím o pozornost dámy.*Počká, až se všechny páry očí dívají jen na ni.*Přistávat budeme zhruba za hodinu. Před Angeles očekáváme lehčí turbulence, prosím pro jistotu se připoutejte a svá místa opouštějte jen když to bude nezbytně nutné. Červeným tlačítkem nad vašimi hlavmi přivolíte letušky, které vám rády přinesou něco k pití či něco menšího k snědku. Pokud má některá z vás otázky, kdykoliv za mnou můžete přijít. Děkuji za pozornost, to je ode mne zatím vše. Další informace vám řeknu po přistání.*S tímto si sedne, připoutá se. Zanedlouho se letadlo dá do pohybu a brzy i vzlétne. Ona čas, který má využije pro zkontrolování všech složek, které jí dívky předaly.*
AndyHoff
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:22 pm
*Ví, že do paláce by se hodila spíše sukně, ale ona nějak potřebuje zamaskovat ty jizvy, modřiny a čerstvé rány, které má po celém těle. Proto si nemohla vzít šaty. Navíc ty jediné, co doma má se do paláce taky moc nehodí. To už jsou snad lepší ty džíny a triko s dlouhým rukávem. Podá funkcionářce papíry a pořád trochu sklápí pohled, aby nebylo vidět rány v jejím obličeji. Masku si vzít nemohla.* Děkuju. *Poděkuje jí, když jí pošle do letadla a nad jejím chováním se nijak nepozastavuje. Ona se už nepozastavuje nad žádným chováním po tom, co zažívá doma. Nastoupí do letadla a rychle se po všech rozhlédne.* /Takovýhle luxus je u královské rodiny normální? A palác bude celý ze zlata?/ *Proběhne jí hlavou. Jí to přijde možná až trochu moc.* /Kdyby to věnovali spíš nižším kastám./ *Napadne jí hned a pak rychle zapluje do jedné z posledních řad, kde nebude moc vidět a dovolí si potichu frustrovaně vydechnout. Stočí pohled k okýnku a už chce být v paláci a někde se tam zašít. Začne poslouchat slova funkcionářky a když zmíní turbulence, vykulí oči. Nikdy ještě neletěla a bála se toho už i tak, ale teď začne trochu panikařit. Snaží se paniku potlačovat, ale má pocit, že se nemůže pořádně nadechnout a třesou se jí ruce. Ještě víc se schoulí na své sedačce a přitáhne si kolena k bradě.* /Jenom hodinu. Jenom hodinu. Táta tě kolikrát bil daleko dýl, to zvládneš./ *Snaží se uklidňovat sama sebe.* /Prosím, ať už tam jsme./
-LF-
View user profile

Odlety do paláce Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Thu Jan 02, 2020 7:29 pm
*Na sobě má modrý oblek, který ladí s jeho očima. Sedí spolu s piloty v jejich kabině. Aby ho dívky neviděly, dokud se letadlo neodlepí od země. Poté, co se tak stane, popřeje pilotům hezký zbytek večera a vyjde z kabiny. Naposledy si poupraví své sako a od jedné z letušek si převezme menší dárek na uvítanou pro všechny účastnice. Poté se zářivým úsměvem vejde do části letadla, kde sedí na místech účastnice.*Dobrý večer dámy.*Pozdraví je a všechny je přelétne pohledem.*Moc rád se s vámi setkávám, nejspíš trochu dříve, než jste čekali, ale doufám, že vám tohle menší překvapení nevadí.*Poté se vydá ke každé zvlášť a předá jí růži. Vybíral je sám podle toho, která se podle něj k jaké účastnici hodí.*Menší dárek, doufám, že se vám líbí.*Usměje se na ně. Sedne si na prázdné místo, odkud vidí na nejvíce dívek.*Jak se těšíte do paláce?*Che s nimi začít konverzaci.*
AndyHoff
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:36 pm
*S protočením očí vyndá sluchátka z uší, když začne mluvit funkcionářka a pak začne přikyvovat a rozhlédne se po všech dívkách. Vidí, jak některé začnou panikařit.* /Ježiš, doufam, že nebudou vyšilovat moc nahlas. Menší turbulence nic nejsou./ *Proběhne jí hlavou a pak se připoutá a nasadí si zase sluchátka. Nestihne ani čtyři verše, než promluví někdo jiný. Otráveně si sundá sluchátka z uší a pak uvidí prince a zpozorní.* Dobrý večer, Výsosti. *Pozdraví ho a mile se na něj usměje. Když od něj dostane černou růži, nasadí šťastný úsměv.* Děkuji. *Poděkuje mu a protočení očima si nechá až se princ otočí.* /Jasně, snaž se být milej. To na nás určitě zabere./ *Rozhlédne se po dívkách, aby viděla, která mu na to skočí a pak se na prince koukne a zacukají jí koutky.* Máte mam bílou paní? *Zeptá se ho na svojí vlastní otázku.* Protože jestli jo, tak se nemůžu dočkat.
bourecmorušový
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:40 pm
*Ihned se připoutám a než se rozhodnu číst si, otočím hlavu na dívku, která si sedla do řady přede mne. Když se však vynoří princ, zaryju si prsty do dlaní a čekám, co z toho bude. Je to děsivé. proč tu s námi je? Neměl by nás vidět všechny najednou? Nemyslím si, že tu jsme všechny. Vyslechnu si jeho otázku a polknu. Jak se těším do paláce? Těším se do paláce, jistěže. Ale asi ne ze stejných důvodů jako ostatní, na chvilku uniknu ze světa. I když netvrdím, že se tam netěším kvůli osobě sedící přede mnou.* ,,Je to vlastně složitá otázka," *zamumlám tiše. Proč to dělám? Klid...když mu budu odpovídat, tak mě třeba ihned nevyhodí. Musím ho prostě jednoduše zaujmout, i přesto, že se celá klepu* ,,Netuším, zda dokážu určit, jak moc. Je to složité..." *otočím pohled na dívku již výše zmíněnou. N...ne. Proč námi pohrdá již teď? Zaryju si prsty do dlaní ještě silněji. Nadechnu se, abych pokračovala, ale nakonec radši zavřu pusu. Moc špatná myšlenka*
AndyHoff
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:44 pm
*Zhluboka dýchá a snaží se zklidnit, když se letadlo odlepí od země.* /To bude dobrý. To bude dobrý. Nespadneme./ *Opakuje si v duchu a kolena si tiskne pořád čím dál tím víc k hrudi. Má na nich položenou svou hlavu, takže nevidí, že se k nim někdo připojí, dokud nepromluví. Trhne hlavou směrem nahoru a snaží se aspoň v obličeji nevypadat tak vystrašeně. Když si všimne, že princ jde k ní, nakloní hlavu tak, aby jí vlasy zakrývaly obličej ještě víc a pak sklopí pohled.* Děkuju. *Pípne šeptem v jejím hlase je znát strach a nervozita. Vezme si od prince růži a pokusí se aspoň trochu pousmát. Jakmile se princ všech zeptá, jak se těší do paláce, doufá, že není moc nápadná a rozhodne se, že radši mluvit nebude. Položí si znovu hlavu na kolena a snaží se uklidnit, zneviditelnit a nějak v klidu přečkat cestu do paláce.* /Ať už jsme tam. Z toho sezení mě bolí šíleně žebra./ *Vlastně jí bolí celé tělo, ale na to už si zvykla. Žebra jí jenom dneska po "rozloučení" s otcem bolí víc, než obvykle.*
Amokuma
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:44 pm
*Jakmile je v letadle zhodnoti, ze tohle je rozhodne jine kafe nez soukrome letadla se ktryma lita po svete, kdyz ma turne a nasledne si pohledem prohlidne i ostatni divky a sama si sedne nekam dopredu a koukne se z oknymka. Potom pohled ooci na funkcionarku a nazdzvedne boci.* Tahle zenska ma snad prechodove obdobi, nebo, co. Mela by byt rada, ze je prvni, dko se s nama vubec sesel ne? Tvari se jak kysely zadek./ *Po slovech funkcoinarky stiskne cudlik a privola si letusku a objedna si u ni jeden jablecny dzus redeny vodou a potom se kouka z okna.* /Jak to asi zvlaaji Kai a Kuma? Moc casto je na tur neberu a letani jim moc dobre nedela. Ticho:,,, Neslysela jsem vyti?/ *Uvazuje spis nad timhle nez aby se sla seznamovat s ostatnimi divkami. Na to bude dostatek casu snad jindy. Jakmile dostane svu dzus napije se a potom jen vyvali oci a sklenicka ji malem vyklouzne z ruky, kdyz vidi, kdo se nalodil do letadla. Sam princ. Kouka se na nej a potom se usmeje a sklenicku sale svira ve sve ruce.* Dobry vecer Vysosti. To takhle bezne vitate lidi, kteri letaji timhle letadlem? Mate v tom nejakou zalibu, nebo tak? *Pronese s zertem v hlase.* Ja se do palace celkem tesim. Hodne jsem o nem slysela a jsem na nej fakt zvedava.
annie.16
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 7:56 pm
*z letu je nervózní ještě víc než ze selekce. Když letadlo začne vzlétat zaryje prsty do sedaček a zhluboka dýcha*/Létání asi nebude moje silná stránka/*pomyslí si. Pak jsi všimne prince a polkne.* Dobrý večer, Vaše Výsosti.*pozdraví zároveň s několika dalšími dívkami. Hned je o trochu klidnější*/Vypadá jinak než na obrazovkách/ Děkuju.*poděkuje mu ta ruzi a na rtech ji při tom hraje úsměv. Když odejde uvědomí si že musí vypadat otřesně. Nikdy se nemalovala a dnešek není výjimkou. Její dlouhé vlasy už jsou určitě po cestě zamotané a se starou džínovou sukni nikoho zaujmout nemůže. Snaží se na to nemyslet a celé to brát tak, že je to ona. Nemusí se, a taky ani nebude, přetvařovat. Když princ začne s dívkami mluvit nahmata svůj řetízek na krku a jako už asi po dvacate za dnešek se ujistí že ho nezapomela. Do konverzace se zatím nezapojuje, což je u ní divne.*/To bude tou výškou/
Taylorovidní zrzka
View user profile

Odlety do paláce Empty Josephine O. Reyes

on Thu Jan 02, 2020 8:04 pm
*S úsměvem, který ji snad nikdy nemizí z tváře nastoupí do letadla a zamíří někam doprostřed vedle okénka. Spokojeně se na sedačce uvelebí a začne si ohmatávat copy, jestli ji nespadla nějaká kytička.* /Snad drží... Ale co když mi kvůli tomu letadlu spadnou? Co se vlastně vše může dělat v letadlu? Záchod tady je, že? Může se chodit jen tak?/ *Z myšlenek ji vytrhne funkcionářka, kterou tefa poslouchá, protože co jinýho ji zbývá a trochu vykulí oči.* /Treba je to jen pesimistická hromádka neštěstí a žádné turbolence nebudou./ *Když zas nikoho poslouchat nemusí hlavu si položí o okénko a začne si hrát s pearcingem a semtam s copy jak má normálně ve zvyku. Když však najendou někdo promluví, musí obrátit pohled k němu. Překvapeně zamrká, když vidí toho, koho vidí.* Brý den, výsosti. *Pípne a když dojde s růžemi i k ní, do tváře se ji narhne teplo a začne se červenat.* Děkují. *Pípne zase a stále překvapeně ho sleduje a s překvapeným výrazem není schopná cokoliv říct, takže jen sleduje a poslouchá ostatní.* /Ani jsem se k tomuhle nedokopala sama a stejně se stydím.... Vždyť je to normální člověk. Titul nic nemění./
-LF-
View user profile

Odlety do paláce Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Thu Jan 02, 2020 8:16 pm
*Všem dívkám podá růži, jednu má schovanou pro účastnici, která se k nim připojí až po přistání v Angeles. Zarazí se při pohledu na Khione. To jak se schovává se mi vůbec nelíbí. Pak se zeptá, jak se těší do paláci a uchechtne se nad poznámkou Zoelly.*No, zatím jsem ji neviděl, ale jestli po ní tak toužíte, nejspíš by to šlo zařídit.*Nabídne jí ochotně. Pak se podívá na lady Ginevru.*To je v pořádku..*Ujistí ji. Vidí, že je nervózní.*Ne lady Jennie, obvykle to nedělám.*Uchechtne se.*Nepatří to na můj seznam koníčků.*Řekne jí.*Tak to doufám, že splní vaše očekávání, ale musím vás předem upozornit, že občas je to tam šílené. Ale to všechny brzy poznáte./Jestli přežijí měsíc, bude to úspěch./*Postřehl, že lady Khione, Josephine a Shaye neřekly. Prvně se tedy vydá k lady Shaye.*Netěšíte se do paláce?*Zeptá se z legrace.*Nebojte, chápu, že jste asi nervózní..*Ujistí ji. Zeptám se vás na to až se uvidíme příště o samotě.*Mrkne na ni. Pak jde k Josephine, která mu přijde strašně nesmělá.*Vás se na tuto otázku taky zeptám příště
.*Ujistí ji, stejně jako předtím Shaye.*Chápu, že jste asi nervózní a já vás zaskočil.*Řekne chápavě. Snaží se na ně být milý. Pak přejde dozadu až ke Khione.*Jste v pořádku?*Něco se mu na ní nezdá. Než stihne dívka odpovědět, letadlo se začne otřásat, trochu více, než se předpokládalo, proto si rychle sedne na místo vedle Khioen a zapásá se.*Nebojte, je to pořádku.*Uklidňuej ji.*
AndyHoff
View user profile

on Thu Jan 02, 2020 8:28 pm
*Převezme si od prince růži a i když jí potěší, že je černá, moc dobře ví, že je to spíš princova role.* /Tutovně to vybírala nějaká služebná a on je rád, že si nepopíchal prstíčky./ *Proběhne jí hlavou a když se princ otočí zády k ní, protočí očima. Když se jich zeptá, jak se do paláce těší, zeptá se ho na vlastní otázku, která se týká bílé paní.* Páni, vážně? Tak to se potom těším. *Mrkne na něj.* /Jasně, to bych chtěla vidět to tvoje zařízování./ *Proběhne jí ironicky hlavou. Není tu kvůli němu, ale proto, aby získala větší vládu nad svým vlastním životem. Když se princ začne věnovat dalším účastnicím, je jí to jedno. Hlavně aby nevyšilovaly z letu. Jakmile začnou turbulence, nic to s ní neudělá, je to na zvyklá. Jednoduše si nasadí sluchátka, opře si hlavu o sedačku a kouká z okýnka.* /Snad tam budem brzo. V letadle hrozně vysychá pleť./
Sponsored content

Odlety do paláce Empty Re: Odlety do paláce

Back to top