Go down
-LF-
View user profile

Ošetřovna 2 - Page 2 Empty Sawyer Sebastian Schreave

on Fri Feb 07, 2020 9:06 pm
*Jako první přijde Thylane a jemu nedá ji nepozdravit její přezdívkou. To by jinak nebyl snad ani on. Usměje se na ni a zeptá se, jestli jí chyběl.*Já poslední dva dny před probuzením vnímal, takže jsme tě slyšel.*Řekne jí. Když zmíní Kasey, přikývne, je to jeho něco jako sestřenka a on už ví, co se jí stalo a je mu to líto. Přijde i Marrigold, která mu přinese květiny. Přijde mu to milé a s úsměvem jí za to poděkuje.*/Pak požádám někoho o vázu, aby neuschly./*Proběhne mu hlavou.* Na otázku Shaye, jak se cítí odpoví, že celkem dobře a zmíní i berle.*To je v pohodě, lepší jak nemít nohy vůbec./Což mi taky hrozilo./A s berlema se to dá přežít. *Vydechne. Když přijde i Keira a dá mu dort, usměje se ještě více. Moc se mu líbí.*Ano, vypadá to úžasně. A určitě to tak bude i chutnat.*Řekne s jistotou v hlase. Navíc ji ujistí, že neruší a on si přeje, aby zůstala. Je rád, když se tak i rozhodne.*Je to lepší. Budu chodit, s berlemi, je to skoro zázrak. *Poznamená.*Bude to v pohodě. Zítar mě i snad pustí a já vás budu otravovat na pikniku. Navíc.. můj bratr se tam bude veřejně omlouvat za to, co udělal a já si to prostě nemůžu nechat živě ujít./Trchu pocit zadostiučinění.../*Pobídne je, aby se všechny posadily. Usměje se na Marrigold a podívá se i na ostatní účastnice, přitom se zeptá, jestli se jim nic na závodech nestálo. Přikývne na slova Shaye.*To asi bylo dobře..*Řekne tichým hlasem. Podívá se na Thylane, o kterou má skutečně velký strach a lehce se zamračí.*Jsi v pořádku?*Zeptá se jí starostlivě. Pojď se posadit.*Pobídne ji a poukáže na druhou stranu postele, kde je ještě místo a nebo na křeslo, které tady je. Slyší slova Keiry a už chce namítnout, že můžou poslat některou ze služebných pro talířky a příbory, ale ona rychle odběhne. Pokrčí nad tím tedy jen rameny a když se vrátí, usměje se.*
LittlePrincess
View user profile

Ošetřovna 2 - Page 2 Empty Thylane A. S. Melchoire

on Fri Feb 07, 2020 9:18 pm
*Ona mu na jeho otázku i odpoví po pravdě, jenže pak se zarazí. Poslední dva dny.*Omlouvám se, pokud jsem rušila tvůj odpočinek.*Zašeptá s povzdechnutím, když si vzpomene na to jak každý den probíhal, sice moc nemluvila, ale i tak... Ani neví jak přesně to, že byl v bezvědomí nazvat, proto zvolí bezpečnou variantu slov. Všimne si té dívky, kterou následuje příchod Shaye, té věnuje po pohlazení vděčný pohled. Pak už si začnou povídat s princem, a ona...se cítí divně, nepříjemně divně. Úsměv věnuje i Keiře, potom co jí pochválí dort, kývne hlavou na to, že jí pomáhali kuchaři, i tak jim to muselo dát mnoho práce. Poslouchá slova o tom, jak Sawyer přece jen bude moc chodit, sice s berlemi, její oči se na krátký moment zase rozzáří, možná až nepostřehnutelně krátce. Jenže v tom se jejich rozhovor přesune jinam a ona...to jednoduše nezvládá.*Pa-dáš, do-ko-la, po-řád. Noc co noc.*Vydá ze sebe trhavým hlasem, jediná slova na která se zmůže, v hlavě se jí zase ozýval strach o něj, jak je bezmocná a nic s tím nemůže. Nechce jim kazit den, ne ne teď. Udělá také několik kroků ke dveřím a třesoucí se rukou chytí kliku.*
rose_marry_an
View user profile

Ošetřovna 2 - Page 2 Empty Marrigold Starlight

on Fri Feb 07, 2020 9:43 pm
*přinese Sawyerovi květiny. Je ráda že pro něj můžete udělat alespoň radostnou maličkost. Nechá mu je na stole a aniž by nad tím přemýšlela sedne si k němu jako k Josephine. To že si jejího vypravování o Josephine nevšiml přejde.*/ Má kolem spoustu jiných lidí kterým se musí věnovat. A navíc jedna z dívek mu přivezla dort. To je skvělé. Je vidět že ho mají rády/*pak se jedna z nich */ke které má princ očividně nejblíže/*začne chovat dost vyděšeně. Když se vydá ke dveřím vstane Marrigold také a dojde k ní*počkej uklidní se jen klid*opatrně ji uchopí za ruku*to bude dobré je v pořádku/v rámci možností/pojď se posadit . Promluvit si*povzbudivé se usměje. Trochu blábolí ale co už doteď se v žádných stresových událostech neangažovala*
annie.16
View user profile

Ošetřovna 2 - Page 2 Empty Shaye Maya Goméz

on Fri Feb 07, 2020 10:24 pm
*vidí, že Thylane na tom není zrovna nejlíp a tak zamíří k ní. Zeptá se prince jak mi je a pak taky dodá, že je jí to líto.* To je asi pravda a těch berli se určitě brzy zbaviš.*povzbudivě se pousměje. Když pak přijede Kiera, spolu s Thylane se zasměje. Dort ji pochválí a celkový nápad se jí moc líbí. Ji samotnou by to nenapadlo. Pak si sedne na jedno z křesel a nabídne se, že klidně pro někoho zajde. Když pak začne Sawyer mluvit o jeho bratrovi mlčí. Neví co si o tom myslet a nechce říct něco nevhodného.*/Raději bych vzala všechno na sebe než aby byli ostatní zranění../*pomyslí si. Všimne si Thylane která nevypadá dobře a když se vydá ke dveřím zvedne se a jde za ni stejně tak jako druhá dívka* Thylane uklidni se. Všechno je v pohodě.*řekne a pak ji s pomocí druhé dívky dovede k posteli Sawyera a pomůže ji posadit se*
Sponsored content

Ošetřovna 2 - Page 2 Empty Re: Ošetřovna 2

Back to top