Go down
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Matthew L. Castel

on Fri Jan 03, 2020 8:29 pm
Tak když se někdy budeš nudit, můžeš to vyzkoušet. Bohužel, teď ho u sebe nemám, i když si ho většinou beru. Po cvičebních pomůckách je to ukulele mým nejlepším kamarádem. *Uculí se a pokračuje v konverzaci.* No, vidíš to na nějaký další drink? Nebo ti stačila ta whisky? *Otáže se.* /Já bych si ještě něco dal,  Zoe sice není taková ta u který se potřebujete dostat do nálady aby s ní šla dát řeč, ale fakt bych tady ještě něco okoštoval. Schválně co odpoví, ale je mi blbý dávat si drinky sám, už jenom proto že mám společnost./ Omlouvám se jestli je to moc vlezlá otázka, ale co rodina? Máš nějaké sourozence? Kde jsi bydlela před palácem? /Docela dobrý otázky na rozproudění konverzace, ne? Ale začíná tady být docela dusno a vedro, jak je tady hodně lidí./ *Začne vnímat teplotu místnosti a jako reakci na to si rozepne první knoflík u košile a upraví ji tak, aby stále vypadala slušně.* /Snad to nebude brát nějak vyzívavě, je mi prostě vedro./
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Jasper H. Schreave

on Fri Jan 03, 2020 8:29 pm
*Sedí u baru a otočí se na Charity. Povzdychne si, když jí vidí a pak do sebe hodí whiskey a pozoruje dno skleničky. Nic jiného nevnímá. Jenom přemýšlí o tom, jak byl s Charity šťastný, než to tak královsky zkazil. Ani si nevšimne, že se vedle něj někdo objevil. Všimne si jí, až když na něj promluví.* Hmmm. *Zamručí.* Stejně mě nesnášíš. A já si to zasloužim. Takže to můžeš říct nahlas. *Pokrčí ramenem.* Ještě jednu whiskey. *Poručí si barmanovi a koukne na ní.* Dáš si taky? *Zeptá se své sestry. Ví, že jeho hlas je naprosto bez emocí a mrtvý, ale nijak nemá sílu snažit se to změnit.*
-LF-
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Charity Ash Horn

on Fri Jan 03, 2020 8:35 pm
*Začne se rychle omlouvat, všimne si, že šaty dívky jsou i trochu mokré, vezme od číšníka kapesníček a podá jí ho. To je to nejmenší co teď může udělat. Pak se omluví znovu. Je ale moc ráda, že z toho ta dívka nedělá velkou vědu. Chtěla by jí věnovat aspoň falešný úsměv, ale dneska se jí nedaří vykouzlit ani ten. Pak se jí představí a poté, co se představí i ona, dojde jí, kdo to je a udělá pukrle.*Omlouvám se, že jsem vás hned nepoznala, Výsosti.*Musela se učit všechny královské rody nazpaměť, kvůli otci, takže když se představí dojde jí, že se jí podařilo vrazit do princezny. Když jí dá ruku na rameno, ztuhne. Je nervózní z doteků a teď k tomu má větší důvod, než normálně. Vzpomene si na otce a na to, co udělal když se vrátila po svém menším útěku. I když on byl spíše naštvaný kvůli tomu, že ho Jasper připravil kvůli ní o místo-*A-ano jsem v pořádku Výsosti. To nic není.*Nechce se s nikým bavit o tom, proč je tak pohublá a nesměje se a ani nebude.*
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Brikssi M. Schreave

on Fri Jan 03, 2020 8:35 pm
*Pousměje se, když jí dívka osloví špatně, ale neupozorňuje jí na to a zeptá se, jak se jmenuje, aby věděla, s kým má tu čest.* Nerušíte, v pořádku. *Ujistí jí s úsměvem a pak přikývne.* Velice mě těší. *Usmívá se dál a pak se koukne na parket a zase na Amélii.* Předpokládám, že myslíte Sawyera s tou dívkou. *Na parketu je více dvojic, ale jí došlo, koho bude myslet. Všimla si, jak se na Sawyera předtím dívala.* A ano, to sluší. *Přikývne.* Všimla jsem si, že jste se již stihla seznámit s mým synem. *Poznamená.*
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Zoella A. Martines

on Fri Jan 03, 2020 8:42 pm
Třeba na sebe někdy narazíme, když jí s sebou budeš mít a zahraješ mi. *Mrkne na něj s úsměvem a pak se koukne na prázdnou skleničku a zase na něj.* Jestli si dáš se mnou, dam si klidně taky. Co by sis dal? *Zeptá se ho a pak se pousměje.* To je v pohodě. Sourozence nemám. A ani tátu. Teda... Jasně, nějakýho biologickýho určitě mít budu, ale nikdy jsem ho nepoznala. /A pochybuju, že si ho máma pamatuje./ A jsem z Clermontu. *Odpoví mu na otázky.* Co ty a rodina? Že máš tátu vévodu už jsi mi řekl, ale co nějaký sourozenci a tak? *Zeptá se ho a to, jak si rozepnul knoflík u košile přejde jen menším úsměvem.*
annie.16
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Merliah A. M. Schreave

on Fri Jan 03, 2020 8:42 pm
*nemá nic co dělat a tak se rozhodne jít k baru. Po cestě si všimne nějakého sjeteho blázna který tam tancuje. Pak když dojde k Jasperovi podiva se směrem jako on a všimne si Charity. Jen si povzdechne a řekne že je jí to líto. Když slyší co jí řekl zůstane jako oparena* Jaspere.. proč bych tě měla nesnášet? Proč si myslíš zrovna tohle?*zeptá se nevěřícnym hlasem. Jasně, jejich vztah není zrovna procházka růžovým sadem, ale ne to její bratr. A ať už se bude chovat jakkoliv, bude ho mít ráda. Když se jí zeptá jestli si dá taky chvíli se rozmýšlí. Minule když měla Whisky, už po pár skleničkách byla úplně mimo. Nakonec ale usoudí že jedna ji neuškodí* Jo.*řekne stroze. Když slyší jeho hlas vrátí se jí vzpomínky na dobu kdy zněla přesně takhle*
annie.16
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Shaye Maya Goméz

on Fri Jan 03, 2020 8:47 pm
*nechce aby si o ní Khione myslela něco špatného, tak přestane vyzvídat a zeptá se jí jak se má. Když na otázku neodpoví, trochu jí to znepokoji.*/Ta rozhodně v pohodě není../*pomyslí si. Když se jí dívka zeptá na to samé pokrčí rameny* Chybí mi domov, ale mám se dobře.*usměje se. Porozhlédne se po lidech a usklibne se když vidí někoho opilého na parketu*/Kolik toho asi měl?/*zeptá se sama sebe*,
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 8:48 pm
/Super, tak, dáme něco ostřejšího./ Barmane! *Až skoro arogantně na něj luskne a vyčká na jeho příchod.* Mohl bych vás požádat pro mě a tady pro slečnu o co nejostřejší drink? Ale takový, aby jsme se tady nezačali válet na zemi, chápeme se. *Výjádří své přání barmanovi.* Tak, snad to bude dobrý. /Vyrůstala bez otce, aha... No, třeba je ráda že ho nepoznala./ Já mám matku i otce v pořádku, bez sourozenců. Vláda nám nechala vystavět sídlo, kde jsme žili společně se strýcem a jeho matkou, takže zároveň i matkou mého otce tudíž mojí babičkou. Jak už jsem se zmínil, otec je vévoda. Matka diplomatka, strýc pracuje v modelingu a babička bývala kuchařka, ale teď už si žije spokojeně u nás. Snad jsem tě nepřehltil informacemi. *Opět si neodpustí lehký úšklebek.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 8:49 pm
*Potichu se uchechtne, i když v tom neni ani trocha pobavení.* Protože všechno akorát pokazim. Chovam se jako debil. A určitě mě nesnášíš za to, že jsem ublížil Charity. *Odpoví jí na otázky a pak se jí zeptá, jestli si dá taky whiskey.* Fajn. Tak ještě jednu. *Řekne barmanovi, když mu přinese tu jeho a hned jí do sebe kopne.* Život je na hovno. *Poznamená.* A láska taky. *Koukne letmo na Charity a zabolí ho v hrudi, když vidí, jak na tom Charity je.*
Éamon de Valera
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Re: Společenský Malý sál

on Fri Jan 03, 2020 8:50 pm
*Éamon de Valera opatrne sa presunie k baru, nespúšťajúc toho šaška z očí. Je znechutený a jeho tvár to prezrádza, obočie mrští k sebe, nadobudol popolavú farbu. Vo svojom tmavom háve pôsobí elegantne, možno trochu zlovestne, ako tieň. De Valera má v predkoch španielov, ale tá krv sa stratila, je bledý ako stena. Pristaví sa a nechá si naliať vína. Trochu zlatavého moku mu len osvieži hrdlo. Pohodlne sa oprie noha cez nohou a sleduje dianie, najmä toho šialneca, ktorý sa úplne odviazal. *Nechutné, však? A kto to vlastne je? Akýsi diplomat? Alebo?* vypustí zamračene do éteru, dúfajúc, že s niekým naviaže komunikáciu.*
rose_marry_an
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Amélie Rosewood

on Fri Jan 03, 2020 8:51 pm
*představí se královně a zmíní že to princi a té dívce na parketě  sluší. Usmívá se při tom*/ jsem si jistá že bych byla lepší volba/ ano myslím je dva. * Řekne trochu jako povzdech* a ano stihli už dříve. Setkali jsme se v kině. Váš syn má výborný vkus* usměje se*
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Khione A. Mitchell

on Fri Jan 03, 2020 8:55 pm
*Je ráda, že se jí Shaye na nic nevyptává, protože ví, že neumí lhát a ani neví, co by jí řekla. Řekne jí, že se má dobře, i když je to další lež a pak se zeptá, jak se má ona. Pousměje se, když slyší, jak jí chybí domov.* /Jaký to asi je, když někdo žije v domově plnym lásky? Když se mu má po čem stýskat?/ *Proběhne jí hlavou, ale radši nad tím dál nepřemýšlí. Akorát jí pak ještě víc bolí celé tělo.*
Amokuma
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

on Fri Jan 03, 2020 8:57 pm
*Sel de do komnaty jen osprchovat a prevleknout se. Na akci se nehodla nejak dlouho zdrzovat, ale na chcili se tam aspon ukaze. Na seve si vzal Bilou koisli, cerne sako a cerne kalhoty, ktere patri k obleku a kolem krku si zvazal kravatu, ktera ma tmave modrou barvu. Vlasy si zcese na stranu a potom se kouknena puget svetle dialovych ruzi a vezme jej.* /Snad se ji budou libit./ *Potom opusti komnatu a vyda se na akci, ktera uz je v plnem proudu. Vejde do salu a pohledem si probehne vsedhny pritomne. Vsimne si Jaspera s Merlii u baru a chvili je sleduje. Vi ze ho jeho deti nenavidi a nedivi se jim. Vsimne si i Sawyera, ktery tancuje s jednou z divek ze Selekce.* Edelnynne, tady taky neke pobiha?/ *Pomysli si potom se zacne rozhlizet po sve manzelce, kterou taky po chvili hledani najde a tak se za ni vyda a teprve az, kdyz je blizko stolu, kde sedi jeho zena vsimne si, ze tam nesedi sama,ale je u ni nejaka divka, kterou nezna. Odkasle si a prijde ke stolu bliz.* Omlouvam se damy, ze vas vyrusuji, jen jsem ctel pozdravit tebe , draha. *Podiva se na Brikssi a prijde k ni a polibi ji na tvar. Koukne se na puget ruzi a poda ho sve manzelce.* Pro tu nejnadhernejsi zenu v sale. *Pousmeje se na Brikssi. Rad vidi, ze vypada mnoem lepe.* /Nechci ji uz nikdy videt tak, jak jsem ji videl, kdyz jsem prijel./
annie.16
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:01 pm
*nechápe proč by ho měla nesnášet. Je to její bratr a i když to nedává moc najevo  má ho ráda.* To není pravda. Charity jsi neublížil jenom ty. Především za to může otec..zapomel si? To on řekl že tě zasnoubil a pak zase že ne a pak zasnoubili Charity. Tvůj podíl viny je na tom ten nejmenší. Pokud tam vůbec nějaký je*řekne vážně. Pak si nechá objednat sklenku Whisky a hned jak se jí dostane do rukou ji vypije. Pak se jen uchechtne* O tom mi něco povídej..*řekne sarkasticky.* Proč se všechno jenom musí dít najednou? Selekce, mamina nemoc, to s Charity, je to teprve par měsíců co se láska podělala u mne..*povzdychne si. Jen doufá že aspoň Saw bude mít větší štěstí.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:05 pm
*Poslouchá jeho objednávku a přitom se pobaveně usmívá.* Snad to bude dobrý a snad si budeme zítra pamatovat, o čem jsme se bavili. /A snad zůstaneme jenom u povídání, když jsme tady na akci./ *Proběhne jí hlavou a pak mu řekne o tom, v jakých podmínkách vyrůstala a zeptá se na jeho rodinu.* Ne, je to zajímavý. Já prarodiče nikdy nepoznala a vždycky ráda posloucham, jak o nich někdo vypráví. To babičkovský rozmazlování a tak. *Usměje se.* Často jsem poslouchala, jak babičky rozmazlujou vnoučata vařením. U tebe to asi nabíralo nový rozměry, co? *Zasměje se pobaveně, když slyší, že jeho babička bývala kuchařkou.*
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:10 pm
Jojo, babičky jsou bohyně všeho. Ale to, že ji nemáš nic neznamená. Tu bohyni nebo boha najdeš v někom jiném. *Odpoví a otočí se na židli směrem k příchozímu barmanovi, který před ně pokládá dva až zabijácky vypadající drinky.* Noo, je to tady. Tak jdeme to vypít, snad to bude stát za to. *Opět zopakuje postup. Pozvedne sklenku a přiťukne si se Zoe. Na jeden lok vypije tak půlku skleničky, možná méně.* /Noo, tak to je... Ostřejší než jsem si myslel./ Fuh.. Ehm, chutná ti to? Ne že by mi to nechutnalo, je to jenom takové... Živější. *Podotkne a jeho tvář zaplaví dobrá nálada.* /Bylo to fakt dobrý, ale myslím si že nás to oba dostane do ne úplne chtěné nálady, fuh./
annie.16
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Shaye Maya Goméz

on Fri Jan 03, 2020 9:11 pm
*zeptá se jí jak se má a když ji neodpoví, přijde ji to divné. Pak ji odpoví na tu samou otázku a zasteskne se jí po domově. Co by jen dala za to aby je viděla. Když Khione nereaguje pochopí, že jí se asi po domově moc nestýska. Nevi co říct.* Zajdu si pro něco do baru. Chceš taky?*zeptá se ji*
Amokuma
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Indigo Sakura Kagami

on Fri Jan 03, 2020 9:12 pm
*Hned jak skonci sklenicka s vinem na zemi v zaplave strepu koukne se na divku, ktera do ni vrazila a hne dna ni zacne chrlit omluvy.* To nic opravdu. Ujistila ji, ze se nic nestalo a potom jen poprosi jednoho cisnika, aby to, co zpusobila jeji nesidkovnost s reflexi uklidil a potom se dovce predstavi stejne jako ona. Charity. Mas oprabdu pekne jmeno. *Usmeje se a potom, co i CHarity oslovi Vysoti zakrouto halvou.* Indigo, ne Vysosti. *Opravi ji a potom si vsimne jejiho vyrazu oblieje a celkove se ji nelibi, jak divka pusobi.* Opravdu se nic neeje? Nechces se podadit? jsi uplne bleda. *Zepta se ji a hned ji prisune zidli a postrci ji jemne tak, aby se posadila.* Hned sem tady. *Rekne ji a jde k baru, kde poprosi jednoho z barmanu o sklenicku vody a potom se i s ni vrati k Chaity.* Napij se. Nemota e ti hlava?
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Brikssi M. Schreave

on Fri Jan 03, 2020 9:14 pm
*Předpokládá, že myslí jejího syna s dívkou ze Selekce, když zmíní pár na parketu a pak poslouchá její slova.* Ano, to má. Je přece jen po mě a mém manželovi. *Neodpustí si tuto poznámku s pobaveným úsměvem.* Ten vkus se mu bude v Selekci hodit. *Poznamená a schválně je zvědavá na její reakci.* Přece jen si musí vybrat z těch dívek dobrou manželku a budoucí královnu. *Dá menší důraz na slova 'z těch dívek', protože by nerada, aby se dívka před ní zamilovala do Sawyera, když s ním nemůže být. Pak už je u ní její manžel.* Nevyrušuješ. *Ujistí ho s úsměvem a pak se jí rozzáří oči, když vidí pugét světle fialových růží.* Děkuju, lásko. *Vezme si od něj kytici a přičichne si k ní.* Jsou nádherné.
-LF-
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Charity Ash Horn

on Fri Jan 03, 2020 9:22 pm
*Podá dívce aspoň kapesníček a několikrát se ještě omluví.Pak se představí,.*Děkuji.*Zašeptá, když jí pochválí jméno.*Vy také.*Pochválí jí.*A máte moc hezký účes.*Pochválí jí. Když pak řekne, ať jí říká jménem, přikývne. Řekne, že se nic neděje.*Ne, jsem vážně v pořádku.*Cítí se lépe než včera.*Ne, vážně nechci se posadit.*Namítne.*To je jedno.. Já takhle vypadám vždycky.. Jsem od přírody bledší..*Snaží se z toho vymluvit. Na židli se posadí jen kvůli tomu, že ji popostrčí.*/Měla bych odejít../*Než se stačí zvednout, je dívka u ní zpět.*Vážně děkuji, ale jsme v pořádku. Nepotřebuji pít, vodu jsou pila předtím, než jsem do tebe vrazila.*Povzdechne si.*Nemotá se mi hlava.. *Odmlčí se. Nechce, aby e o ni takhle starala, ještě na ně upoutá nežádoucí pozornost.*Indigo, nejsem bledá protože bych byla nějak nemocná.. Je to kvůli psychice.. Prosím neřeš to.*Požádá jí. Její tvář se na chvilku změní na zoufalou, ale rychle to zase zamaskuje, když si to uvědomí.*Jak se ti líbí v Illey?*Zeptá se jí.*
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:29 pm
*Potichu se uchechtne, když slyší Liina slova.* /Říkat jí to nebudu./ Když myslíš... *Pokrčí rameny a radši se jí zeptá, jestli si dá něco k pití. Objedná jí whiskey a tu svojí do sebe kopne na jeden lok. Poznamená, že život a láska jsou na hovno a pak jí poslouchá a pokrčí rameny. Trochu se napne, když Lia zmíní její lásku. Nesnáší toho hajzla, co jí to provedl.* Já nevim. Chci to vědět, chtěl bych všem pomoct.. Ale stejně nakonec všechno poseru.
AndyHoff
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Khione A. Mitchell

on Fri Jan 03, 2020 9:37 pm
*Myšlenkama odběhne k tomu, jaké to asi je, když má někdo důvod, proč by se mu mělo stýskat po domově. Hned ale takovéto myšlenky vypustí z hlavy, protože jí akorát připomíná, proč se jí po domově nestýská.* /Co asi dělá táta? Jenom doufám, že neleží někde opilý. Co když se mu něco stane?/ *Proběhne jí hlavou a na chvilku jí přepadne chuť vrátit se domu a zkontrolovat ho. Moc dobře ale ví, co by pak následovalo a jak by to pro ní dopadlo.* Ne, to je dobrý. *Usměje se na Shaye, když se jí zeptá, jestli si dá něco k pití.*
annie.16
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:40 pm
*neví co přesně se stalo. A to se jí potvrdí Jasperovou odpovědí. Chtěla by vědět vše ale teď to z něj zahat nebude. Pak do sebe kopne sklenku Whisky a zareaguje na poznámku jeho bratra.* To jsme na tom asi stejně.*pokrčí rameny* Pokaždé když už mám pocit že se to zlepšuje, stejně to nakonec spadne ke dnu. Už ani nevěřím že bych s té díry někdy vylezla. A všechny stahuju sebou. Všichni tam padáme.*povzdychne si a napije se své vody co si předtím objednala*
AndyHoff
View user profile

on Fri Jan 03, 2020 9:51 pm
Jo, to je pravda. *Přikývne s úsměvem a pak se koukne na barmana a povytáhne obočí, když vidí nápoj.* Tak jo, tohle bude jízda. *Zhodnotí a vezme skleničku do ruky. Přiťukne si s ním a napije se. Zvládne vypít asi polovinu skleničky a pak se ušklíbne daleko víc, než předtím. Potlačí kašel a pak zhluboka vydechne.* Fuh, tak to je hodně silný. *Zhodnotí a usměje se.* Ale dobrý. *Koukne na skleničku.* Do dna. *Zazubí se na Matthewa a pak si skleničku přiloží ke rtům a hodí do sebe zbytek tekutiny. Krátce zakašle, protože pálení je teď silnější a s úšklebkem položí skleničku na bar.* Tak jo, pro dnešek mam dost. *Zhodnotí nakonec a na tváři má pobavený úsměv.*
Amokuma
View user profile

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Alex Dubois-Winslow

on Fri Jan 03, 2020 9:52 pm
*Tancuje si tam na pisnicku, kterou si nechal pustit a je mu jedno, jestli na nej neko civi, jako na cvoka. On si proste tancuje. Ma zavrene oci a tancuje, jako by sam byl soucasti hudby. Rukama dela, jako by snad delal nejakou jogu, nebo tak. Tancuje a je mu naprosto jedno, ze se poti.* /To je ono./ *Dokonce ani potom nevnima, ze jeho hudba skoncila a dal si ancuje az po nejake chvili se proste otoci na pate a cely zpoceny a cestou si sundava bndu, ktera se na nej diky tomu, jak moc je mokry lepi a nakonec ji ze sebe nejak dostane a dostane se k bau.* Vodu a hned po tom vodku. * Rekne a hned jak se k nemu dostane sklence vody vypije ji na jeden hlt a potom si hrbetem ruky stira pot z cela. Dycha zhluboka a boli ho hlava.* /Kurva./ *Kopne do sebe panaka vodky.*
Sponsored content

Společenský Malý sál - Page 5 Empty Re: Společenský Malý sál

Back to top