Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velký Taneční sál

+17
Terka
Vertasia
Klarisa
Davina "Dee" Claire
Devil
LittlePrincess
Angel_Larsen
Taylorovidní zrzka
13Lucky
annie.16
Éamon de Valera
rose_marry_an
Matthew Leonard Castel
AndyHoff
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
21 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 17, 2020 10:10 pm
*Chvilku se bavila s některými dívkami, dalšími dcerami od rádců, se kterými občas nějáké to slovo prohodila, ale ty pak vyzvali k tanci. Ona byla taky vyzvána, ale odmítla to. Takže zase skončila sama, což jí ani nějak extra nevadí. Stejně za chvilku už asi půjde. Jasper tu stejně není a jak doufá, najde ho v komnatě. Od těchto myšlenek ji zastav silné paže, které jí obejmou zezadu kolem pasu. Ví, že tohle s oblibou dělá právě Jasper a když se díky jeho hlasu ujistí, že je to on, šťastně se usměje.*Já jsem úplný neviˇátko..*Řekne s úsměvem a otočí se na něj, aby mu viděla do tváře, přitom dává bacha na svá křídla.*Ale jestli moc chceš, vezmi mě i do pekla, když tam budu s tebou, určitě to nebude tak hrozný.*Zazubí se na něj.*Taky tě ráda vidím jinde než na ošetřovně.*Dá důraz na slovo "ošetřovna".*Není to mučírna lásko. Snaží se tam lidem pomoci a dělají, co považují za vhodné.*Ona věří doktorům. Hodně lidem pomohli i jí zachránili.*Ale taky jsem vážně ráda, že už dneska budu zase usínat s tebou.*Dodá.*Mlě jsi hodně práce? Vypadáš celkem unaveně.*Poznamená.*
Devil
Devil
Posts : 23
Join date : 13. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Ailee Peterson

Fri Jan 17, 2020 10:11 pm
Wow, díky, jsem herečka, nikdo mi moc neříká, že jsem upřímná, protože si všichni myslí, že se hrozně přetvařuji. Moc si toho vážím. *Popravdě je to poprvé, co jí někdo nazval "upřímnou" a byla ráda, že jí tak nazvala její kamarádka.* JO, přesně jak čokoláda, je sladkej. /Né že bych ho ochutnala./ *Chvíli pak pozorně poslouchá, co jí povídá a rozzáří se.* Taky ráda čtu asleduji seriály. A k tomu ještě ležím na zemi a vymýšlím různé teorie a fanfikce a různé příběhy, mám jich tak moc, že už se mi do hlavy skoro nic nevejde. A mimo jiné taky moc ráda sleduji hvězdy. Jaký je tvůj nejoblíbenější seriál? *Opravdu oc jí zajímá, co odpoví. Chce jí poznat co nejvíce.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Jan 17, 2020 10:17 pm
*V moddrych dlouhych stickach, ktere jaou honosneho stylu, ale zaroven do stylu lesnich vil s velkyma prihlednyma kridlama, ktere maji na konci zobrazene pavi oka a s kvetinovym veneckem ve svych dlohych vlaskach, ktere jsou pripevneny k jejim vlasum malymi sponkami ze spodni strany, aby ji venecek nespadl na zem a s berlema dohopsa do salu, kde se dneska kona maskarni ples. Na jednu stranu ji sviti ocka, kdyz hopsa k trunum a vidi sposty masek, ale najdednu stranu se neusmiva, protoze vi, ze tak uzasny maskarni bal bude muset prosedet, protoze jeji zlomena noha ji nedovoli tancovat a skotacit. Dohopa ke schidum trunu a sedne si na jeden schod a rukama si pomoha, aby se dostala nahoru a s sebou v jedne ruce tahne i berle.* /Proc je maskarni zrovna ted? Kdyz mam na noze tu blbou sadru?! Nemuzu ani tancovt a proste nic!/ *V duchu se ztoho hrouti a jakmile ji chybi posledni schod, aby byla u trunu, vzda to a nastvane hodi berlema na zem a zalozi si ruce na hrudi.* Blba zlomena noha. Blba sadra. Blbe.. BLBE! berle!
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Marrigold Starlight

Fri Jan 17, 2020 10:24 pm
Přesně ale mám i své oblíbené křeslo v knihovně mých rodičů. Jsou knihovníci* objasní* jsem strašně ráda že mi na nose zůstal krém jinak bych nenašla nikoho tak božího. Miluju fanfikce!/ Je z ní strašně nadšená/ hvězdy? To je skvělý doufám že si někdy uděláš čas a ukážeš mi některá souhvězdí.* Usmívá se* oooo to je těžké nemám jen jeden. Ale mám ráda Lucifera, Teen Wolf, chilling adventures od Sabrina a bylo nebylo. A asi tak bambiliardu dalších*zasměje se* a co tvůj oblíbený?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Alex Dubois-Winslow

Fri Jan 17, 2020 10:28 pm
/Co to je do prdele za sracku? Maskarni ples? Co jsme v podelany skolce?/ *Honi se mu hlavou, kdyz si ve sve komnate pretahuje ovycejne cerne triko pres hlavu. Ma ovycejne cerne kalhoty a cerne boty. Vlasy ma jen ledabyle ucesane a presne takhle vyjde ze sve komnaty. Jakmile je ve velkem sale, znudenym pohledem prejede vyzdobu v sale a potom zapadne nekam mezi lidi v kostymech nad kteryma jen prevraci ocima. Odchytne si jednoho cisnika a vezme si od nej sklenku s whiskey.* To mas dost na hovno praci bracho. Vsichni se tady baveje jako mali kidi v maskach a ty tady muss ty kidy obsluhovat. *Usklibne se na nej a potom se prodiradal davem.* /Kdy tady zacne hrat melodie dementniho Vecernicku?/
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 17, 2020 10:28 pm
*Dojde do sálu, kam jde jenom kvůli Charity. Jinak by svojí přítomnost tady odpískal a radši šel spát. Ale vzhledem k tomu, že poslední týden vídal Charity jenom v bílý mučírně a jejich kostýmy spolu dneska ladí, nebo jsou spíše v takovém kontrastu, že to ladí, rozhodl se jít. Jakmile do sálu vejde, uvidí Charity v bílých nádherných šatech s křídly, jak stojí zády k němu. Rád jí objímá zezadu a udělá to i teď. Zeptá se jí, jestli byla hodná nebo by si jí měl vzít s sebou do pekla a u toho si jí k sobě přivine. Dává pozor na její křídla, protože jí je nechce zničit.* Neviňátko, jo? Mam si tě snad prozkoušet? *Zamžiká obočím a po jejích dalších slovech se šibalsky usměje, skloní se k ní a začne jí líbat na krku a postupně i na hraně čelisti.* Jo, moc to chci. Ale jsem až moc zlý a ty tak dobrá, že tam nepatříš. *Zašeptá mezi polibky a pak jí konečně políbí na rty, které mu tak moc těch posledních pár hodin chyběly. Použije svojí přezdívku pro ošetřovnu a protočí očima, když jí Charity nazve správně a pak mu řekne, jak se tam snaží lidem pomáhat.* Byly na mě hnusný jenom protože jsem chtěl být s tebou. A navíc mě nechtěli pustit do komnaty, i když jsem už byl úplně v pořádku. A celý je to tam nepřirozeně bílý a smrdí to tam. K tomu, jaký "jemný" *Naznačí ve vzduchu uvozovky.* nástroje tam používaj se nebudu radši víc vyjadřovat. *Vyjmenuje jí seznam věcí, které ho k té přezdívce dovedly.* /A zatím se jim nepodařilo probudit ani jednoho z rodičů a s máminou aortou taky nic nedělaj./ *Dodá si v duchu, ale nechce to říkat nahlas, aby neprobíhal další rozhovor typu: 'Budou v pořádku.' a Charity ho nemusela uklidňovat tak, jako už to několikrát dělala. Pak se na ní usměje a po otázce ohledně práce pokrčí rameny.* Víc, než na co jsem zvyklý, ale to se dá čekat. Pořád jsem toho měl ale o něco míň, než Sawyer. Udělal jsem za dnešek i to, co jsem mohl udělat až zítra. Chci být totiž celej den jenom s tebou. *Usměje se na ní a jemně jí pohladí po tváři. Pak si všimne u trůnů EDELYNNE s berlema.* Dej mi vteřinku, prosím. *Řekne rychle Charity a vydá se ke své sestře, která akorát zahazuje berle. Klekne si k ní.* Nebuď na ně naštvaná, ony za to nemůžou. *Pousměje se na ní a pak se podívá na stoly plné jídla, které miluje.* Nechceš se dostat spíš tam? *Koukne zase na ní s pobaveným úsměvem a pak jí vezme do náruče a odnese jí ke stolům.* Hlavně to nepřežeň, dobře? *Podívá se na ní nesmlouvavým pohledem a pak jí podá jeden košíček s růžovou polevou.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Thylane A. S. Melchoire

Fri Jan 17, 2020 10:29 pm
*Její tváře v ten moment zase po dlouhé době naberou růžový odstín, nejspíš vypadá takhle podivně s tím jak je namalovaná. On v tomhle musí být jako doma a kdyby to byla sázka, s jistotou jí neobstojí ona. Rozhodne se to více nerozvádět a myšlenku na jakoukoliv pusu tak vyhnat co nejrychleji z hlavy. Nevadí jí, když se na něj tiskne, možná protože myslí na to, že je to všechno jen součástí tance, v jiném případě si není jistá.  Jistota z jejich tanečních pohybů i po princových slovech nezmizí, právě naopak. Je důležité dělat dobrý dojem, aspoň ona si tohle myslí o tanci, který mohl vyjadřovat spoustu věcí. To jak se on učil tančit zní jako dost zábavná vzpomínka, ráda by takové měla. Jen jich bohužel nemá mnoho, ze spousty důvodů. Při zmíňce sourozenců, se jí z tváře zase úsměv vypaří, jakoby tohle bylo téma, pořád citlivé. * Ráda bych poznala tvé sourozence.* Pronese vlastně skoro v půlce jeho vyprávění, částečně se pořád snaží o nějaký úsměv, jen kvůli tomu...aby špatné myšlenky tento večer odehnala pryč z tohohle sálů.* Pokud je to ovšem možné.*Dodá ještě šeptem a krátce se poohlédne, jestli někoho z nich třeba nezahlédne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Fallon Calvet

Fri Jan 17, 2020 10:37 pm
*Na maškarní jde v kostýmu princezny Jasmine. Neví, proč ho zvolila. Vlastně si ho ani nevybrala sama, prostě řekla komorným, ať něco ušijí. Bylo jí upřímně jedno, za co půjde a ony to rozhodly takhle. Vejde do sálu. Nechodila by tam, kdyby nemusela, ale slíbila otci, že se tam ukáže aspoň na chvilku a ví, že kdyby to neudělala, čekala by ji zase přednáška od něj. Proto to aspoň chvilu tam přetrpí. Rozhodne se jít k pití, protože věří, že se sklenkou vína nebo whiskey jí to uteče rychleji. Zrovna se prodírá okolo přiopitých mladíků. Podívá se stranou a když se zase podívá před sebe všimne si dotyčného, který očividně taky nedává moc pozor a tak se málem srazili. Naštěstí k tomu nedošlo, protože ona zastavila včas.*Omlouvám se já..*Řekne a zvedne pohled.*Doprdele.*Zakleje. Pozná v dotyčném totiž Alexe.*/Co tu do háje dělá?/
Devil
Devil
Posts : 23
Join date : 13. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Ailee Peterson

Fri Jan 17, 2020 10:45 pm
Knihovníci? No to je úžasné, někdy k vám musím zajet. oji rodiče jsou spoluředitelé nemocnice. *Nad její poznámkou o krému se zasmála.* Já také.... Vážně? Někdy bych ti mohla jednu vyprávět. A co se hvězd týče, u sebe v pokoji mám jednu obrovskou starou bichli o veškerých dosud zaznamenaných hvězdách a souhvězdích. Je z jednoho menšího obchůdku se starožitnostmi. Ani nevím, z jakého je roku. Každopádně čas si pro tebe najdu vždycky.* Pak zase chvíli poslouchá.* Ou, to je celkem dost seriálů. Myslím, že jsem některé seriály, co jsi řekla, ale nikdy si nepamatuju název. Já mám nejoblíbenější Gravity Falls. To snad zná každý. A taky se mi celkem líbí How i met your mother, ale to zatím buď nikdo neznal, nebo to neměli rádi. A jinak jsem i trochu na anime.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Jan 17, 2020 10:49 pm
*Jakmile dohopsa az ke schodum trunu, snazi se tam dostat tak, ze se tam splha v sede. Nakonec se nastve a zahodi ty otravne berle zase dolu a sedi na predposlednim schide s rukama na hrudi a nadava na zlomenou nohu, sodru a hlavne na jeji nepratele ciso jedna- berle. Nastvanym pohledem propaluje ty klacky na zemi a jakmile si pred ni drepne jeji sarsi bratr JASPER, nadzvedne jedno oboci.* Prisel jsi na ples nahaty? *Zepta se ho a potom zase sjede pohledem na berle a ukaze na ne orstem.* Mam je par dni a jenom mi prekazeji. Nemuzu nic delat. *Zamumla a potom se jen pevne chytne Jaspera kolem krku a nic nenamita, protoze by tam stejnepozdeji chtela, takze nejak nerotestuje. Kdyz ji vsak asper poda kosicek a ruzovou polevou, hodi jej na zem.* Ty kasicky za to muzou taky. *Potom natahne jednu ruku a ukaze na boruvkovy kolacek.* Tamten chci.. je modry, jako vlasy nove komorne. Ona ma modre vlasy a ty vlasy jsou vtipne. Takovi mali hadi. *Rekne a jakmile ma koacek v ruce, spokojen se do nej zakousne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Charity Ash Horn

Fri Jan 17, 2020 10:50 pm
*Když ji někdo zezadu obejme, tuší o koho jde. Ví, že tohle dělá s oblibou Jasper a jakmile uslyší i jeho nezaměnitelný hlas, usměje se. Je ráda, že se tu ukázal, že ho zase vidí. I když už skoro plánovala jít do komnaty, kde by ho nejspíš taky našla. Když se jí zeptá, jestli byla hodná a nebo si ji má vzít do pekla prohodí, že ona je přece úplný neviňátko. Otočí se na něj a po jeho otázce, jestli si ji má přezkoušet nadzvedne obočí. Nechá ho, aby ji líbal na krku. Zároveň řekne že si ji klidně může vzít i do pekla, pokud chce.*Ty tam taky nepatříš.*Řekne nesouhlasně, když po chvilce konečně dokáže promluvit. Moc si přeje, aby ji už políbil na rty a takhle ji nemučil, což se jí za chvilku splní. Polibek mu oplatí. Chuť jeho rtů jí strašně chyběla.*A až budeme v komnatě, můžeš to přezkoumat klidně více podrobněji..*Je moc ráda, že to zvládla říct bez toho, aniž by se začala červenat. Poznamená, že na ošetřovně, jejíž název zdůrazní, se snaží lidem pomáhat. Po jeho slovech si povzdychne.*si tě o opaku nepřesvědčím.*Vzdá to. Zeptá se ho na práci, které jak dobře odhadne měl dneska vážně hodně.*Jsem ráda, že zítra pro sebe budeme mít celý den, ale neměl jsi se přepínat.*Řekne starostlivě. Chce se podívat na jeho kostým a tak pohledem teprve teď sjede dolů. Celou dobu se mu totiž dívala do očí. Ale teď spatří jeho odhalenou hruď. Překvapeně pootevře ústa. Tentokrát červenání neovládne.*Vážně hezký kostým.*Poznamená a donutí se od jeho hrudi odtrhnout zrak a podívat se stranou.*Jistě.*Přikývne a nechá ho poodejít ke trůnům a k jeho sestře. Je jí líto malé princezny, která tu musí být o berlích. S úsměvem se na ně po očku dívá, jak jdou ke košíčkům.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Alex Dubois-Winslow

Fri Jan 17, 2020 11:00 pm
*Znudene se kouka kolem, dokud neodchytne cisnika a nvezme si sklenku Whiskey a neprohodi poznamku o tom, ze ma na hovno praci a potom se zse prodira tema dementnma maskama dal a dal, dokud malem do nekoho nevrazi, ale nastesti jej od narazu vyvaruje omluva, nejake zenske. Koukne se dolu, protoze on s jeho vyskou je asi jediny, kdo vycuhuje z davu a jakmile spatri, kdo vlastne princezna Jasmina je, chvili jen stoji a hledi a potom zakroti hlavou. do prdele dvakrat. *Zamumla a kopne do sebe obsah sve sklenky.* /Co ta tady do hajzlu dela?/ *Usklibne se.* Od kdy ty jsi na tyhle sracky, Fallon? *Pronse.* Hrajete si s Williamem casto na pevleky? *Pobavene se usklbne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Fri Jan 17, 2020 11:01 pm
*Vidí, jak posmutněla, když zmínil sourozence a uvědomí si, co se vlastně děje její sestře.*Promiň.*Omluví se. Teď se cítí vážně celkem špatně. Ví, že její sestře musí pomoci, je pro to rozhodnutý něco udělat.*Klidně tě jim můžu přestavit.. Jen mi něco slib. Ať ti Jasper nakecá cokoliv, nevěř tomu, dobře?/Jestli jí o mě něco nakecá, vlastnoručně ho uškrtím../*Písnička skončí a on si už během tance všiml Jaspera a Edelynne u stolu s koláčkami. Nabídne Thylane rámě a když jej přijme, vede ji k nim.*Ahoj.*Pozdraví je.*Někdo se s vámi chce seznámit tak se ji prosím pokuste nevvyděsit tím, jaká jsme šílená rodina dobře?*Usměje se na ně.*Thylane, tohle je můj bratr Jasper.. Který zvolil velice zajímavý kostým..*Zarazí se nad tím. Pak nad tím potřese hlavou a podívá se na Edelynne.*A tohle je moje nejmladší sestra, Edelynne. A Jaspere, Edeynne, tohle je Thylane.*Představí je. Všimen si, že se jeho sestra cpe koláčky.*Aby ti zase nebylo špatně..*Poznamená.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Fallon Calvet

Fri Jan 17, 2020 11:10 pm
*Když do někoho vrazí, chce se omluvit, zvedne pohled a jak zjistí, jedná se o Alexe. Místo omluvy teda zakleje. Moc si teď přeje zmizet, vypařit se, být najednou neviditelná.*/Minulý týden zaútočili rebelové, nechtějí ten útok zopakovat?/*Teď by byla vděčná i za tohle. Na tvář nasadí kamennou masku, aby neviděl, jak je z něj nervózní. Zase cítí výčitky, ještě silněji než předtím. Tohle je poprvé co ho vidí od toho incidentu.*Jsem tu kvůli otci. Kdybych sem nepřišla aspoň na chvíli, byl by z toho problém.*Řekne mu. Nikdy nějak nedodržovala pravidla, ale její otec jí dost jasně naznačil, že čím víc problémů bude dělat, tím dřív si bude muset vzít svého snoubence, což se snaží co nejvíce oddálit.*S Williamem nejsem.*Řekne na rovinu. Tak nějak neví co říct.*Lepší bude když půjdu.*Řekne, nechce měnit svůj plán jít k alkoholu, a tak se prostě kolem Alexe protáhne, aby mohla pokračovat tím směrem, kterým šla.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Jasper H. Schreave

Fri Jan 17, 2020 11:18 pm
*Začne Charity líbat na krku a pak jí řekne, že ona do pekla nepatří, i když by si jí tam s sebou strašně rád vzal.* Máš pravdu. Já patřím na daleko horší místo, ale to zatím nikdo, ani sám démon, neobjevil. *Zamumlá do její pokožky a pak jí konečně políbí na rty, které mu tak moc chyběly a pak se pousměje.* Mile rád. *Usměje se na ní a následně jí vyjmenuje, proč je ošetřovna mučírnou.* Ne, nepřesvědčíš. *Uchechtne se a řekne jí o tom, kolik měl práce. Schválně dneska udělal papíry i na zítřek, aby s ní mohl být celý den ničím nerušený.* Nepřepínal jsem se. Bylo to pár papírů. Nic hrozného. *Pokrčí rameny a pak sleduje, kam putuje její pohled a neubrání se pobavenému úsměvu.* /Lepší než jsem čekal./ *Když mu kostým pochválí schválně nakloní hlavu na stranu.* Kostým nebo něco jiného, lásko? *Zeptá se jí pobaveně a pak si všimne své nejmladší sestry, jak bojuje se zlomenou nohou a rozhodne se jít k ní. Dřepne si před ní a po její otázce se zasměje.* Zapomněl jsem si tričko. To se dospělým stává pořád, jednou to poznáš. Ale ty vypadáš dokonale, princezno. *Usměje se na ní a pak koukne na berle.* Já vím. Ale neboj, za chvíli ti sádru sundají, berle vezmou a ty budeš moct zase běhat. A zahrajeme si na honěnou, dobře? *Mrkne na ní a pak jí vezme do náruče a rozejde se s ní ke stolům s občerstvením. Podá jí jeden košíček a po její reakci protočí očima.* Někdo jinej si ho třeba mohl vzít. *Poznamená potichu trochu nesouhlasně a pak si povzdychne.* Můžou za to rebelové, Edelynne. Ne košíčky. /A pak taky tvoje záchranná akce./ *Proběhne mu hlavou, ale to nahlas neříká. Nakonec jí podá borůvkový koláček, na který ukáže.* Nová komorná s mordýma vlasama, jo? *Nadzvedne obočí a pak jí sleduje, jak se do koláčku spokojeně zakousne.* Chutná? *Zeptá se jí s pobaveným úsměvem a pak se otočí za hlasem svého staršího bratra a sjede pohledem jeho doprovod.* /To se rozhodl nějak rychle? Viděl vůbec všechny?/ *Proběhne mu hlavou a pak se na oba usměje.* Šílená rodina? Vždyť věšení hlav těch, kteří nám jsou nesympatičtí, v našich komnatách, spaní v rakvích, úplňkové rituály, zápalné oběti ze služebnictva a vyvolávání duchů není nic šíleného. *Zazubí se na oba.* Zajímavá osobnost, zajímavej kostým. *Pokrčí rameny nad Sawyerovou poznámkou a pak se usměje na Thylane.* Ahoj, nejspíš budoucí švagrová. *Pozdraví jí s pobaveným výrazem a pak se koukne na Sawyera.* První holka, kterou jsi mi představil. Plánuješ jí seznámit i se zbytkem rodiny? Děda je poslední dobou opuštěnej. Nemá s kym honit zuby po schodech. *Zasměje se a pak koukne zase na Thylane.* Neboj, někdy je to zábava. A hrát s nim na schovku je dobrý. Zanechává po sobě na zemi uslintaný cestičky. A dá se po nich dobře klouzat, když se rozeběhneš chodbou a pak prostě jedeš. Myslim, že máš další typ na rande, ne Sawe? *Zazubí se na bratra.* Ale bacha, moc mu to nejde. Jednou jsme to zkoušeli a Saw se až moc rychle rozeběhl a nevychytal to. Klouzal až moc rychle a nakonec se skutálel ze schodů. Jenže na těch schodech se akorát kutálely i dědovi zuby, na které Saw dopadl tak šikovně, že si vyrazil svoje přední zuby a ty dědovo mu skončili v puse. Pak seděl pod schodama se založenýma rukama na hrudi a trucoval. Od tý doby nesnáší zubaře a prohlašuje, že radši bude bez zubů, než nosit protézu. Naštěstí ty zuby, co mu vypadly byly mlíčný, takže dorostly. Ale trochu šikmo, viď? *Nemohl odolat tomu si bratra takhle podat. Navíc tenhle příběh si nevymyslel, ale čerpal z toho, co se doopravdy stalo.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Edelynne Celeste Schreave

Fri Jan 17, 2020 11:43 pm
*sedi na predposlednim schodu a trucovite kouka na berlr na zemi pod schodama a potom je u ni Jasper, kteremu si postezuje, jak nema ty berle a sadru rada a nasledne se jej pevne chytne a necha se nest ke stolku s kolackama, protoze sama by se k nim nejsis bez pomoci nedostala a tak vyuzie Expresu Jasper, ktery ji tam donese a jakmile ji poda koicek, hodi jej na zem.* Rebelove taky, ale kosicky taky, ale kosicky mi znicily saty. *Rekne zatate a potom ukaze na boruvkovy kolacek a rekne Jasperovi, ze je modry, jako vlasy nove komorne, kterou videla pred par dny u sebe v komnate a povidaly si.* Jo modre. Mela modre hady na hlave a obrazky na rukach. Muzu si je taky namalovat? *Zepta se Jasper a anakonec se zakousne do kolacku a kyvne hlavu nad jeho otazkou jestli ji kolacek cutna a potom je u nich uz Sawyer s nejakou divkou a ona kouse sousto a sleduje jak Sawyera tak tu divku a kdyz polkne, usmeje se.* Ahoj! *Potom koukne na Jaspera.* Co je o svandrova? To je jakoze bude princezna, jako jsem ja? *Porom se koukne zse na tu divku.* To jmeno se mi nelibi, protoze ho neumim. *Ohodnoti nakonec a potom dal ji kolacek a posloucha sova Jaspera a nakonec se smeje, az z toho breci.* Sawyer si hral na zoubkovou vilu, kdyz hledal dedovy zuby? eda je vipny" *Zasmeje se.* Padaji mu zuby a teplaky a porad rika: To je Karma nasemu tatkovi. *Zubi se a potom se zse podiva na divku vedle Sawyera.* Tak proc sem jezdily ty ostatni, kdz uz mas svandrovou? *Zajima se.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Thylane A. S. Melchoire

Sat Jan 18, 2020 12:17 am
*Na jeho omluvu může jen přikývnout, přece neudělal nic špatného za co se musí omlouvat. Rozhodně teď vše bylo v nejlepším pořádku, aspoň minimálně.* Slibuji ti, že se pokusím nevěřit tvému bratrovi, pokud mi, poté jeho slova vysvětlíš.* Odvětí mu za celou tu dobu už vlastně druhý slib, ten první byl na schůze, musí se nad tím jednoduše pousmát. Příjme jeho rámě s tím, že se jen opatrně chytí a vydá se k části sálu s občerstvením, konkrétně s dortíky. Neví jestli se má pustit nebo ne, proto to raději i udělá. Nejistě si prohlédne jeho sourozence, krátce se zastaví i na odhalené hrudi prince Jaspera, jen opravdu minimálně. Nehodí se přece okukovat bratra toho,  na kom vám nejspíš začne víc než záležet. Je to proti veškerému dobrému vychování, které zatím doposud měla. Zarazí se v okamžiku, kdy z Jaspera vypadnou prvotní slova, překvapeně zamrká a věnuje tázavý pohled Sawyerovi. Zní jí to spíše jako něco z fantasy filmů, než reálná věc, kterou provozovala královská rodina.*Ahoj, ráda tě poznávám Jaspere.* Pronese s jistou dávnou pobavenosti ve svém hlase, jistě  neměla daleko k tomu, aby se rozesmála. Stejně jako to udělala  malá princeznička. Nad slovem, kterým jí označil se zamračí, a další mračení nastane v případně, když se dozví, že je první koho jim představil. Mohla by následovat svých rad a nemračit se tolik, jenže z tohohle jí hlava šla kolem. Proto svůj pohled věnuje nejmladší člence rodiny,  trochu se tím uklidní.* Víš ty co? Můžeš mi říkat, jakkoliv co se ti zlíbí. Stejně jako tvůj milý bratr, který se vážně snažil. *Mrkne na ní s úsměvem, s tím že svůj pohled věnuje potom Sawyerovi, při čemž si skousne ret. Jistě, tak dá najevo, že jeho slova v labyrintu nikterak nepřeslechla.* Váš dědeček zní jako zábavný muž, v jeho letech to musí být docela oříšek.*Poznamená teď už se smíchem, rozhodně se musela začít smát. Jenže, když si to uvědomí, zarazí se a přestane s tím.* Náhodou, teď se zuby tvého bratra zdají naprosto v pořádku.*Zamumlá ještě, a skousne si spodní ret. Né, že by si ho nějak prohlížela, ale jeho úsměv jí okouzlil. Asi jako mnohé dívky před ní.*
rose_marry_an
rose_marry_an
Posts : 126
Join date : 15. 12. 19
Age : 21
Location : Neverland

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Marrigold Starlight

Sat Jan 18, 2020 8:57 am
*během jejich hovoru dojí další muffin. * Dobře budu se těšit* usměje se když Ailee řekne že si na ní udělá čas* Gravity falls mám taky ráda jako malá jsem nekouká na nic jiného. Nejradši mám Mabel. Mamka říkala že jdeme si podobné*zasměje se* a how I meet your mothet? To je perfektní stejně jako friends nikdy se nemůžu rozhodnout co z toho je lepší.*vezme si skleničku s limonádou ...alkohol nepije.* Kdybys mohla žít v kterémkoli fiktivním světě který by to byl. U mě buď země nezemě nebo říše divů.*napije se*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Khione A. Mitchell

Sat Jan 18, 2020 11:59 am
*Na ples dorazí trochu se zpozděním, protože příprava jejího kostýmu, zvláště očních stínů, zabrala trochu více času, než jak ona, tak komorné, čekala. Teď už ale míří do tanečního sálu, klasicky se sevřeným žaludkem, oblečené v kostýmu zlatého draka. Celé její šaty připomínají zlaté šupiny a stejně tak její boty a oční stíny, které jsou i do černa. Je to pro ní hodně velký nezvyk, ale musí uznat, že se jí to hrozně moc líbí. Od jejího zápěstí až k lokti se jí na jedné ruce kroutí zlatý drak, který ladí s úplně stejným motivem draku na jejím krku. Na nehtech má připevněné malé zlaté drápky. Nic podobného na sobě ještě nikdy neměla. Její šaty jsou rozhodně honosnější než ty, které doposud nosila. Jakmile dojde do sálu, rychle se rozhlédne po všech přítomných a pak se vydá do svého oblíbeného rohu, kde většinou tráví všechny akce. Po cestě ale omylem do někoho vrazí, jak nedává pozor na cestu a rozhlíží se po všech možných kostýmech, které jí připadají dokonalé. Naštěstí ten, do koho narazila není neznámý, takže se vyhne trapnému představování. I tak jí ale zčervenají tváře studem.* Ahoj, SHAYE. *Pozdraví jí nesměle a koukne na její kostým, který připomíná zimu.* Vypadáš nádherně.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Sawyer Sebastian Schreave

Sat Jan 18, 2020 12:38 pm
*Řekne jí, ať hlavně nevěří jeho bratrovi, protože ví, že si určitě něco vymyslí, nebo co je horší, vytáhne pravdivou historku, toho se bojí nejvíce. Pak jí nabídne rámě a jakmile ho přijde, vydá se s nervózním úsměvem k Jasperovi a Edelynne. Představí jim Thylane a i jí ty dva, i když to je asi zbytečný, protože je musí přece znát. Nad slovy svého bratr protočí očima.*Musím říct, že máš zajímavé koníčky, ale mě do toho netahej.*Ušklíbne se.*Promiň..*Zašeptá Thylane.*/Doufám, že hnedka neuteče./*Pak si rukou promne obličej.*Jaspere..*Řekne varovně.*Žádná švagrová. Teda možná, to se ještě uvidí.*Řekne mu. Vidí jeho pobavený výraz a má chuť nad tím protočit očima. Podívá se na Edelynne.*Švagrová.*Opraví ji.*A jak Jasperova tak i tvoje švagrová by to byla, kdybychom se vzali, ale nic není rozhodnutý, jasný?/Ještě jsme ani nebyli na rande a už se máme brát.. Nechce mi zítra rovnou Jasper poslat svatební oblek?/*Když jeho sestra řekne, že se jí jméno Thylane nelíbí, podívá se po očku na dívku, zase omluvně.*Mně se její jméno líbí. *Řekne.*Jo, můžeš jí říkat Hvězdičko, viď?*Zazubí se na Thylane. Vzpomněl si na přezdívku, kterou jí dal v labyrintu.* Jasper spustí historku o otm, jak uklouzl a díky tomu is vyrazil přední zuby a měl místo toho ty dědovi. Není rád, že to vytahuje, bylo to hrozný. Na tváři má výraz, který napovídá tomu, že se snaží svého bratra vážně moc neuškrtit. Jen se na něj dívá a mlčí, než se vykecá.*/Nezabíjej ho, je to tvůj bratr, máš ho rád.. Asi by ti ty jeho debilní kecy chyběly, nezabíjej ho../*Musí se vážně držet, aby se neotočil a i s Thylane neutekl někam pryč, daleko od svého bratra a Edelynne tomu taky moc nepomáhá. Nakloní se k Thylane.*Prosím tě, řekni mi ať svého bratra nezabíjím.. Sám se o tom nemůžu přesvědčit..*Zašeptá.*Jedno je jistý, až se někdy budu ženit, ty pozvaný nejsi.*Ukáže na svého bratra a ušklíbne se na něj. Nepotřebuje, aby ještě na svatební hostině podobný historky vyprávěl a jeho nevěsta by mu utekla. Vidí, že se dokonale baví i Edelynne a jak se tak směje lidi se na ně otáčejí. Povzdechne si.*Nesmějte se, bylo to hrozný.*Zaskučí. Podívá se na svou sestru.*Já si ještě nevybral Edelynne. A Thylane je jedna z těch dívek v Selekci, víš? Možná si ji nakonec vyberu, to se teprve uvidí.*Řekne jí.*Díky..*Uchechtne se, když mu Thylane pochválí zuby, což je upřímně celkem divná pochvala.*Jinak Jaspere..*Otočí se s andílkoským úsměvem, který musí naznačovat to, že má něco za lubem.*Když jsme u těch historek.. Pamatuješ, jak jsi se jednou ve městě seznámil s velmi krásnou slečnou, se kterou jsi se skamarádil.*Volí dobrá slova, nepotřebuje kazit Edelynne.*Pak jsi ji přivedl sem do paláce, protože jsi s ní chtěl trávit více času, protože se ti vážně. líbila, tak jsi jí i políbil, víš jak to dělá máma s tátou.*Usměje se na Edelynne.*A po chvilce jsi zjistil, že ona vlastně není ona, ale on?*Zeptá se jej, jestli si na to pamatuje. Tohle se taky stalo, asi před rokem možná ještě dříve. Jasper byl opitý a omylem si do paláce místo dívky přivedl muže akorát za dívku převlečeného. To jak křičel a jen v boxerkách běžel ze svého pokoje nezmiňuje. Ale v životě na to nezapomene.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Shaye Maya Goméz

Sat Jan 18, 2020 12:50 pm
*když přijde na ples, stoupne si do rohu a sleduje dění kolem. V duchu si hodnotí masky a díky tomu nedává moc pozor. Z přemýšlení ji vytrhne teprve když do ní někdo narazí.* Pardon.*řekne rychle a pak se podíve kdo to vlastně je* Khione..ahoj.*řekne a usměje se* Děkuju.*řekne a pak sjede očima její kostým* Wow...taky vypadáš nádherně.*řekne s údivem* Jak se máš?*nadhodí a upraví si sukni která se jí trochu skočila*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Charity Ash Horn

Sat Jan 18, 2020 12:58 pm
*Namítne, když Jasper řekne, že patří do pekla, protože podle ní nepatří. Nechává se s radostí líbat na krku. Líbí se jí to a dneska byl ráda pokračovala dále v jejich komnatě. Povzdechne si.*Nepatříš ani na horší místo lásko.*Zavrtí hlavou.*A nic podobného si už nemysli, dobře?*Když ji konečně políbí na rty, spokojeně se do polibku usměje. Poznamená, že později spolu můžou pokračovat v tom přezkoumáváním, jestli je andílek nebo ne. Pak namítne, že ošetřovna mučírna není, ale zároveň chápe, proč to tak on vnímá a ví, že ho nepřesvědčí o opaku, takže se rozhodne se se s ním pro jednou nedohadovat. Pak řekne, že se neměl tak přepínat a dělat moc práce. Starostlivě se nad tím zamračí.*Vypadáš celkem unaveně.*Poznamená. Děla si o něj strach.*No dobře..*Vydechne nakonec. Pak se podívá dolů za účelem prohlédnout si jeho kostým a zarazí se u jeho odhalené hrudi. Už nedokáže potlačit červenání. Podívá se bokem, aby na něj dále nezírala a snaží se přestat se červenat. Pochválí mu kostým a po jeho slovech se i přesto svoje červenání na něj podívá.*Vždyť jsem řekla kostým. Mělo ,ě snad zaujmout něco jinýho?*Snaží se to uhrát, jakože se nic nestalo a ona si nevšimla, jak moc dobře je jeho hruď vypracovaná a že se taky nesnaží držet, aby se jeho hrudi nedotkla Nechá ho odejít a vezme si sklenici vody, ze které se napije, aby se trochu zchladila. Má pocit, že místnost se nějak oteplila.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Mionel Corin Woodwork

Sat Jan 18, 2020 1:19 pm
*Vi, ze jde na ples ponekud pozde, ale dlouho se rozmyslel, jestli na ten ples jit, nebo ne. Nakonec se rozhodl, ze se tam na chvili zajde podivat. Ma na sobe kostym, ktery si pro dnesek pripravil a to je kostym prince Krasone z Popelky. Na rukou ma dokonce i Bile rukavice, ktere ke kostymu byly. Vlasy ma upravene a zcesane tak jak je ma prave princ Krason. Vejde do salu a pohledem se diva na vyzdobu, ale stejne pohledem skonci u trunu a hlavne na MERLIAH.* /Je nadherna... Mam za ni jit? Muzu vubec?/ *Nakonec se rozejde k trunum a jakmile je pred schody, pokloni se ji.* Krasny vecer Cukrlatkova princezno. *Pozdravi ji s usmevem.* /Z blizka ji to slusi jeste vice.*
Devil
Devil
Posts : 23
Join date : 13. 01. 20

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Ailee Peterson

Sat Jan 18, 2020 1:31 pm
*Zasměje se.*  Taky si myslím, že si jste v jistých ohledech podobné. *Vyslechne si její názor* Omg! První člověk kterýmu to příjde super. Friends? To znám taky. Ale moc jsem na to tedy nekoukala. Možná bychom se někdy mohly podívat spolu. *Vezme si skleničku s obyčejnou vodou. Trošku si usrkne.*/Dobrá./ Ve fiktivním světě? Eh... To je celkem těžká otázka. Ctěla bych žít ve spoustě světů , ale nejvíc bych asi chtěla vyzkoušet ten z Bylo nebylo. Netuším, jak se ten svět jmenuje. To po mě chtít nemůžeš, *Nervozně se zasměje a znova usrkne ze sklenky.* Asi nepiješ alkohol, co?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Jan 18, 2020 1:35 pm
*přijde na ples a ohodnotí Sawyeruv kostým. Ví, že je do tehle filmu blázen a ona nedokáže pochopit co na tom vidí. Pak poslouchá jak si bude vybírat manželku a povytáhne obočí. Nemůže odolat a zeptá se ho jak dívky vidí.* Eh..*na chvíli se zapřemýšlí* Všechny jsou moc hezké. Co jsem zaslechla jsou tu takové které mají povahu královny a které ne.*pokrci rameny. Pak poslouchá jeho zahájení a musí se uchechtnout.* Ne, myslím že ses polepšil.*náramně se nad jeho proslovy baví. I když kdyby to měla být ona, raději by někam zdrhla nebo skočila oknem ven. Pak když její bratr odejde, ona zůstane sedět na svém místě a sleduje ostatní. Všimne si s kým Sawyer tančí a zapamatuje si její tvář, aby si ji mohla pak více proklepnout. A to samé udělal i minule, když ho viděla s tou blondýnkou. Nedává pozor a když slyší jak na ní nekdo mluví, trhne hlavou tím směrem.* Krásný večer Vám, princi.*řekne a pobavením a zvedne se. Chodit už celkem může ale schody ji dělají problém. Pomalu a namáhavě je sejde tak, aby stala naproti němu* Jak se máš?*řekne aby mezi nimi nebylo ticho a sjede jeho kostým pohledem* Páni, vyfiknul ses.*řekne uznale*,
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 6 Empty Re: Velký Taneční sál

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru