Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
Zobrazit informace o autorovi

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

za Sat Nov 14, 2020 9:34 pm
*pomůže společně s Eady tátovi, když vidí, že mu dělá problém vyjít ty schody.*Když bude potřeba, tak ti pomůžeme. *Je mu jasné, že chce táta vypadat silně, ale i tak mu pomůže.* Vzhledem k tomu, že nejsi normální člověk, tak ti nevěřím. Takže tohle bude ten důvod, proč tu Chels není.. unavil jsi jí a pak jí nechal u sebe v komnatě a zachvíli se k ní vrátíš a nás tu necháš samotný. *uchechtne se. Nedivil se, kdyby to tak vážně bylo.* Jo, někdy je to dobrý, ale furt se představovat je zase někdy otravný. *pokrčí rameny a pak už svou pozornost přemístí na Angel.* O co tady do prdele jde? *zeptá se po slovech Eady, protože jí ani trochu nevěří. Už mu to tak nějak začíná docházet, ale potřebuje to slyšet přímo. Což se taky následně stane.* Co že jsi?*zavrčí naštvaně.* Já toho polskýho idiota zmasakruju tak, že už se k tobě v životě nepřiblíží, pokud to teda vůbec přežije. *má na Cassiuse šílený vztek, protože si myslel, že mu dali s Justicem dost jasně najevo, co může a co ne. Teprve teď si všimne, že ostatní jsou nějak podezřele potichu a nejsou vůbec překvapení, takže mu dojde, že to věděli všichni až na něj. To ho upřímně naštve snad ještě víc než to, že je Angel těhotná* Jak dlouho jste to všichni věděli a nic jste mi neřekli? *projede všechny pohledem a zvlášť propaluje Justice, protože alespoň od něj čekal, že mu to řekne. Jsou přeci dvojčata.* Hezký.. nějaký další věci, do kterých nejsem náhodou zasvěcený? *zeptá se s úšklebkem a postaví se.* Užijte si ples. *řekne, načež se otočí a zamíří do davu, kde vyhledá Cassiuse a jakmile je u něj, jednu mu vrazí.* Máš jediný štěstí, že je tady sál plnej lidí, jinak by ta tvoje pitomá tvářička vypadala ještě hůř, než vypadá normálně. *řekne naštvaně a zamíří k východu.*

Naposledy upravil annie.16 dne Sat Nov 14, 2020 9:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Vertasia

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Noora May Olsen

za Sat Nov 14, 2020 9:39 pm
*Také byla opravdu ráda, že je zpátky, jelikož i když byla s tetou, tam v nemocnici to bylo opravdu šílené, jelikož byla skoro celý den na nohou a v tom stresu to nebylo nic dobrého. Když ale uvidí jeho výraz poté, co mu vysvětlí kde byla, zatváří se lítostivě.* Já vím, že jsme se domluvili.. Jen i přesto jsem se bála, že tě budu otravovat a nechtěla jsem tě nutit opustit palác.. Vážně mě to mrzí, měla jsem ti to říct. *Dívá se na něj a pozoruje každý jeho pohyb. Ví, že to pokazila a nezachovala se dobře. Pousměje se, když ucítí jeho stisk, načež se však začne tvářit posmutněle. Už ho vážně neplánuje opustit, naopak. Chtěla by být co nejvíce s ním, dokud tady je a pokud by o to stál. Svůj výraz se ani nepokouší skrýt, protože ví, že by ji to ani nevyšlo.* Nejde nebýt smutná, Kadene.. Když si představím, jak jsi mi scházel po těch pár dnech.. *Šeptne, načež nasucho polkne. Když okolo sebe ucítí jeho pevné objetí, opře si hlavu o jeho hruď a co nejpevněji mu objetí oplatí.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Justice J. A. Schreave

za Sat Nov 14, 2020 9:53 pm
*dojde do sálu a posadí na své místo, přičemž vyvrátí tvrzení Eady. * Jo, to už zní líp. *pokýve hlavou a pak ji začne vysvětlovat, že s nikým nespal a neojížděl Chels.* Sklapni, Jaci. Jdi za misty, ty bys byl schopný ji přehnout i tady před trůnama. *Zašklebí se na něj a opět protočí očima.* Ne, prostě jsem spal jako že jsem měl sny o normálních sourozencích. *Pokrčí rameny a pak musí s Jacem souhlasit.* Lepší se představovat, než se skrývat. *Pokrčí rameny a poté už sleduje Jace, jak mu to pomalu ale jistě dochází. Je zvědavý, jak moc velký bordel z toho udělá.* Jaci, já vím, že tě to sere, i já jsem byl, pořád jsem naštvanej, ale klid. *Zabodne do něj pohled, ale když vidí, jak ho propaluje, docela ho to zabolí. Nemá rád, když je na něj jeho bratr naštvaný. A štve ho, že mu tohle tajil, ale nebyla to jeho věc.* Sakra, Jaci. Je to věc Angie kdy to komu řekne! I já to vím teprve od včerejška večer. Tak se sakra uklidni! *Když vidí jak odbíhá pryč, vztekla si zatahá za vlasy a sleduje, jak vráží Cassiusovi.* /Špatnej polskej idiot, brácha./ *Pomyslí si a když vidí ho odbíhat úplně vstane.* Půjdu za ním, než zničí celej palác. *Zamumlá a vyběhne za ním z komnaty.*
annie.16

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Kaden N. Collard

za Sat Nov 14, 2020 10:02 pm
*trochu ho naštve a zamrzí to, že mu neřekla o tom, co se děje. Přeci se spolu domluvili a on jí chtěl pomoct a být tu pro ni.* Neotravovala bys mě, chci tu být pro tebe. Slib mi, že když se bude cokoliv dít, tak za mnou přijdeš, jo? I když to bude nějaká nepodstatná blbost. Nikdy bys mě neotravovala ani k ničemu nenutila. *Podívá se jí do očí a doufá, že pochopí, že to myslí vážně. Když si poté všimne, jak posmutněla, přistoupí k ní blíže a pohladí jí po tváři. Taky ho štve a trápí, že bude muset odjet, ale nesnáší, když jí vidí smutnou. Pevně jí tedy obejme a když mu objetí oplatí, lehce jí políbí do vlasů a nadechne se její vůně.* Ještě než odjedu, tak spolu strávíme spoustu času. Teď na to nemysli, je to ještě daleko, neodjíždím zítra přeci. *řekne konejšivě, zatímco jí stále svírá v objetí. Vzpomene si přitom na slova Daesyn, ale nechce to řešit tady, v sále plném lidí. I když ví, že to je jen výmluva. Spíše je zbabělý.* Navíc.. můžu jezdit na návštěvy, ty klidně taky. Můžeme si psát nebo volat. Nebo.. nebo bys mohla odjet se mnou. *řekne tiše. Ta poslední možnost se mu líbí samozřejmě nejvíce, ale ví, že má tady práci a tetu, která by samozřejmě mohla jet s nimi, ale její zdravotní stav ted není nejlepší a kdo ví kdy zase bude. Všimne si nějakého ruchu, který vznikne kousek od nich, takže jí konečně pustí a koukne tím směrem. Když uvidí, jak se princ Jace někomu rozhodl zlomit nos, automaticky zatáhne Nooru za sebe, jako kdyby měl snad ublížit i jim. Hned mu to připomene taky to, co se kdysi stalo na ošetřovně a co ho stále doprovází v nočních můrách.*
Taylorovidní zrzka

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Polaris B. Schreave

za Sat Nov 14, 2020 10:04 pm
*Dojde do sálu a s omluvným vvýrazem, který patří hlavně jejímu manželovi, ale i dětem, protože to museli číst, si sedne na své místo.* Dobře, ta kuchyně je dobrej nápad, takže tam tě budu chodit hledat jako první. Ale jen v největší krizi. Budu se tě snažit nevyhánět pryč.* Já vím, že o nic nešlo. Ale nechci být na tebe prostě hnusná, když za nic nemůžeš. *Pokrčí rameny. Stále si vzpomíná na to, když byla těhotná poprvé, ještě k tomu čekala dvojčata. To ty její nálady byli ještě horší. stiskne mu ruku nazpět a zamilovaně se na ně usměje.* Vnoučata. Doufám, že ne káždé vnouče bude starý jako naše dítě. *Uchechtne se a poté už poslouchá Angie, jak Jacovi oznamuje, že je těhotná a u reakce Jace se zhluboka nadechne.* Zlatíčko, vždyť jsi strašnej nervák. Je pak jasný, že se ti to Nagie bála říct, proto ti to říká až teď. *Promluv na něj lehce, ale pak jen upře překvapený pohled, když vráží snoubenci Angie. Pak se koukne na odcházejícího Justice a hned potom na Angie.* Měla bys jít za Cassiusem zlatíčko. A jít ho odvést na ošetřovnu, aby ho zkontrolovali. Jace vychladne. *Povzbudivě se na ni usměje, načež zase pohled otočí ke svému manželovi.* Víš koho mi teď Jace připomněl? *Zeptá se ho, ale nečeká na odpověď.* Tebe, když jsi vrazil snoubenci tvé sestry. Kluci jsou ve všem po tobě. *Pousměje se, ale spíše smutně, jelikož ji je jasný, že tímhle je jejich rodina zase rozhádaná a neuvěřitelně ji to mrzí.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

za Sat Nov 14, 2020 10:18 pm
Já bych tě u sebe nechala.*Řekne tátovi, když zaslechne jejich konverzaci, jak si myslel, že dneska bude muset spát někde venku, protože mamka předtím byla naštvaná. Poslouchá jak se Jace s Justicem baví, co dělal a nebo nedělal v posteli. Nakrčí obočí.*Hele, před trůny nemusíte.. Běžte si do komnaty.*Tohle zrovna vidět nemusí. Když se Angel trochu prořekne, snaží se zachránit situaci, ale moc se jí to nepodaří. Stejně to Angie Jacovi řekne, což je na jednu stranu dobře. Moc dlouho by to netajili. Ale chápe, proč se toho tak vála. Bála se, že Jace vyletí, jak má ve zvyku a to se ostatně i stane.*Vím to od včerejška.. *Povzdechne si.*Přesně proto se ti to Angel bála říct. Máš ve zvyku vyletět a ona se jen bála. Mohl by ses uklidnit? *Požádá ho, ale on už mizí v davu. Dívá se za ním a když vrazí snoubenci Angel, promne si obličej.*Kdyby aspoň vrazil tomu správnýmu..*Zamumlá si pro sebe, ale ne zas tak tiše, aby to nikdo nemohl sylšet.*
Vertasia

za Sat Nov 14, 2020 10:21 pm
*Nechtěla ho naštvat, nebo v něm vyvolat nějaké nepříjemné pocity. Přemýšlela špatně, protože si nebyla zvyklá nechávat pomoci. A stále někdy zapomínala na to, že tu na ty problémy nemusí být sama. I když to byl stále pro ni nezvyk.* Slibuji. Děkuji, ani nevíš, co tohle pro mě znamená. *Vděčně se na něj usměje, opravdu to pro ni hodně znamenalo, když jinak tu pro ní byla jen její teta. Teď měla i Kadena. Poté už se přesunou trochu k neveselé konverzaci, přičemž když ji pohladí po tváři, pokusí se na něj alespoň lehce pousmát, přestože ji to moc nevyjde. Proto se i po chvíli objeví v jeho pevném objetí, které mu stejně tak oplatí a opře si hlavu o jeho hruď, aby mu byla co nejblíže. Lehce zvedne koutky, když ji políbí do vlasů a sama se také nadchne jeho vůně. Vždy, když je s ním, cítí se v bezpečí a ten pocit miluje. Vlastně miluje jeho a vše, co je s ním spojené, i když ji dost dlouho trvalo si to nahlas přiznat.* Pokusím se na to nemyslet. *Lehce přikývne, zavře oči a zaposlouchá se do rytmu bušení jeho srdce. Jakmile ale uslyší jeho následující slova, zvedne hlavu, aby se mu mohla podívat do očí. Chvíli otevírá ústa a zavírá, jako ryba, jelikož neví, co na to říct. Jenže poté si uvědomí, že ona by udělala cokoliv pro to, aby mohla být s ním. Tetu by pravidelně navštěvovala a práce.. I kdyby byla s ním, stále by mohla přeci nějakým způsobem pomáhat lidem.* To myslíš vážně? Ty bys chtěl, abych s tebou odjela? *Po tváři se jí rozlije úsměv, ovšem poté sama uslyší ten rozruch a za vteřinku je za Kadenem, který ji strhne za sebe.* To je v pořádku, Kadene. *Stále ho drží za ruku a druhou mu lehce položí na rameno.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Angel Seraphina Schreave

za Sat Nov 14, 2020 10:27 pm
*Když slyší, jak na ní zavrčí, úplně stejně jako včera, když o tom řekla Justicovi, sebou trhne směrem trochu dál od něj.* Ne, počkej, Nech si to vysvětlit. Cassius za to vůbec nemůže. *Začne rychle drmolit, ale zdá se, že jí Jace vůbec neposlouchá a mís toho toho se pustí od ostatních z jejich rodiny.* Já to vím dva dny. Justice jeden. *Odpoví mu popravdě. Provinile se na něj podívá a když odejde zoufale si prohrábne vlasy. Až později zaregistruje, že nešel rovnou pryč, ale ke Cassiusovi a to už je pozdě tomu všemu nějak zabránit. I tak ale vystřelí od trůnů a doběhne ke svému snoubenci.* Víš, proč jsem ti to neřekla jako prvnímu a proč už se ti nikdy s ničim nesvěřim? Přesně kvůli tomuhle, Jaci! *Zavolá za ním naštvaně a nešťastně zároveň a do očí se jí nahrnou slzy z toho, co ve své rodině způsobila. Rychle to ale zaplaší a svojí pozornost přesune na Cassiuse.* Ani nevíš, jak moc mě to mrzí. Nenechal mě to dovysvětlit. Hrozně moc se omlouvám. Já... Tušila jsem, že vyletí, ale myslela jsem, že jenom na mě a že se mezi těma lidma ovládne. *Začne rychle blekotat.* Jsi v pořádku? Nemůžu ti nějak pomoct? Nebylo by lepší, kdyby sis to nechal prohlédnout na ošetřovně? *Zahrne ho několika zmatenými otázkami a rychle zamrká, aby rozehnala slzy.* Je mi to tak strašně líto. *Hlesne potichu.* /A pak že odjet by byl blbej nápad.../ *Nejradši by se rovnou teď sbalila a odjela co nejdál, protože má pocit, že dokud tady bude, budou se všichni v její rodině akorát tak hádat.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sat Nov 14, 2020 10:36 pm
Děkuju, zlatíčko. *Usměje se na Eady, když slyší, že by ho u sebe nechala, i když si není jistý, jak by byla nadšená, kdyby pak dorazila Pol a zatoužila třeba i po nějakých něžnostech, o kterých by Eady rozhodně neměla vědět. To ale neříká nahlas, protože od debilních poznámek tu jsou jeho synové, kteří jimi opět nešetří. Ale nechce se stresovat víc, než už teď je, takže je radši nijak neposlouchá a soustředí se pouze na svou ženu a pak taky trochu na Ang, o kterou má hrozný strach.* Můžeš na mě být hnusná, kdykoliv jenom chceš. Jsi moje žena. Jediná, která na to má právo. *Ujistí jí s úsměvem.* Taky doufám. *Přikývne a pohledem vyhledá Ang, která akorát Jacovi oznámí tu radostnou novinku. No... Radostnou nejspíše v případě všech ostatních na zemi, kromě jejich rodiny. Opět. Protože jejich rodina musí být speciální nejspíš úplně ve všem.* Jaci, prvně se uklidni, pak jednej. Zchlaď si hlavu a mysli jasně, než něco uděláš. *Snaží se ho nějak uklidnit slovy, protože teď se bohužel nemůže zvednout a zastavit ho ručně, než udělá totální hovadinu. Takže jí samozřejmě udělá, protože je to Schreave. S unaveným povzdechnutím si vloží obličej do rukou, když vidí, jak dnešní akce opět bravurně dopadla.* /Když to jednou nejsou rebelové, musí to být moje vlastní děti, sakra./ *Chápe Jace více, než si nejspíš kdokoliv myslí, ale narozdíl od něj zná i jiný úhel pohledu. Ten správný. Každopádně být v Jacově pozici, nejspíše by udělal to samé. Když na něj promluví Pol, zvedne k ní pohled a po jejích slovech jenom potřese hlavou.* Jo, to jsou. A momentálně v tom vidím spíše víc negativ, než pozitiv. Každopádně....já mu nevrazil. My se porvali jak dva volové a málem se přizabili. *Pousměje se nad tím trochu pobaveně, i když tehdy mu do smíchu moc nebylo. Doteď neví, jestli svou sestru bránil oprávněně, nebo stejně jako teď Jace, neměl úplně správné informace. Až když Rhia zmizela po všem, co se událo, do kláštera, zjistil, jak si některé věci přibarvovala a vysvětlovala jinak, než jak byly ve skutečnosti. Jak to bylo ale s jejím snoubencem, to se nejspíš nikdy nedozví.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Cassius Aron Piotrowski

za Sat Nov 14, 2020 10:45 pm
*Baví s nějakým starším rádcem, takže nevnímá scénku, která se odehrává na trůnech, až když se k němu přiřítí jeden z bratrů Angel, neví přesně který, protože je od sebe nedokáže rozeznat a on dostane jednu do nosu, se dozví, že Angel se tu novinku, že čeká dítě rozhodla oznámit ostatním. Jelikož cítí i nějaké křupnutí, nejspíše ten nos bude mít i zlomený. Včas se ale zastaví, aby se za něj nechytl, to by to ještě zhoršil.* Počkej! *Zavolá na něj. Chce mu to vysvětlit, ale on se vyřítí z místnosti a pro něj je hlavně priorita zastavit krvácení z nosu. Od jednoho číšníka přijme hadr, který si zatím dát na nos a lehce zakloní hlavu. Podívá se na Angel.*To je v pohodě, hlavně klid, ano? Nádech, výdech. *Nechce, aby se tu ještě sesypala, to by tomu všemu nepomohlo.*No, na tu ošetřovnu bych asi zajít měl.. *Všimne si, že se jí v očí objevili slz, proto k ní pomalu přistoupí a opatrně ji obejme. Nechce ji ještě zašpinit krví, takže dává velký pozor.*To bude dobrý, Ang.. Tvůj bratr vychladne a nechá si to vysvětlit. Dej mu čas, dobře? Hlavně se moc nerozčiluj, to není dobrý pro dítě.*Plánuje Jacovi někdy napsat. Ne dneska, to by bylo moc riskantní a on by ho asi stejně ignoroval. Ale v nejbližších nech by mu rád všechno vysvětlil.*
annie.16

za Sat Nov 14, 2020 11:00 pm
*trochu ho to naštve a zamrzí, ale zase to taky chápe. Jen chce, aby mu věřila a přišla za ním kdykoliv, když bude potřebovat.* Nemáš za co děkovat. *usměje se na ni. Pak se atmostéra mezi nimi trošku změní. Nesnáší, když jí vidí takhle smutnou, takže se jí snaží uklidni a taky jí pevně obejme. Políbí jí do vlasů a nadechne se její vůně. Mohl by jí takhle objímat pořád. Poté jí řekne, že může odjet s ním, ale stojí ho to dost odvahy, protože má strach z odmítnutí. Když Noora mlčí, hned toho začne litovat a zpětně to vidí jako hrozný nápad.* Já.. nechci tě do ničeho nutit a vím, že tady máš tetu a práci.. promiň, byl to špatnej nápad, omlouvám se.. *prohrábne si vlasy a snaží se ignorovat tu bolest, která jím projede a ani nějak nebere na vědomí její úsměv. Pak už se dění v sálu trošku změní, a tak automaticky stáhne Nooru za sebe, aby se jí nic nestalo. Připomene mu to to, co se stalo kdysi na ošetřovně. Když uslyší její slova, z části ho to uklidní, ale než se k ní otočí, ještě chvilku zabodává pohled neurčitě před sebe a snaží se z hlavy vyhnat myšlenky na Nooru, která je zraněná jeho vinou.* Promiň.. to byl reflex. *řekne, když se na ní konečně otočí a pousměje se.* Nooro.. já se tě musím na něco zeptat. *řekne a nasucho polkne.* Tenkrát v tom baru.. myslela jsi to vážně? Protože pak jsi odjela a oba dva jsme byli opilí, hlavně ty teda a já jen.. potřebuju to vědět, protože.. protože já to myslel vážně. Víc než jen to. Miluju tě a nedokážu bez tebe být.*koukne jí do očí s pohledem plným nervozity a strachu, protože ví, že by ho zlomilo, pokud by to cítila jinak než on. Ale taky by ho zlomilo, kdyby jí to neřekl a pak odjel a mezi nimi by se nic nestalo.*
AndyHoff

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Angel Seraphina Schreave

za Sat Nov 14, 2020 11:03 pm
*Když vidí, kolik krve se valí Cassiusovi z nosu, trochu se jí z toho zamotá hlava, protože pohled na krev nikdy neměla ráda, ale ignoruje to a místo toho se pustí do sypání omluv. Hrozně si to vyčítá a je jí to neuvěřitelně moc líto. Nechtěla, aby to takhle dopadlo a Cassius reagoval snad nejlépe ze všech. I přesto, že to dítě není jeho a on jí mohl poslat do háje, stejně jí slíbil, že se o ně oba postará a bude pro to dítě otcem, což je daleko více, než si kdy mohla přát. A i tak schytal ránu od jednoho z jejích bratrů, kterou si nezasloužil ani v nejmenším. Všechno si to dává za vinu a je jí to neuvěřitelně moc líto.* Já... Já jsem v pohodě, ale tohle všechno je moje vina a já ho měla zastavit. Tohle sis ani v nejmenším nezasloužil. Vážně promiň. *Stáhne starostlivě obočí a než mu stihne říct, ať na nic nečeká a na tu ošetřovnu zajde, skončí v jeho objetí. Nechápe, jak to, že nemá svatozář, protože teď by se měl hlavně starat o to, aby mu doktoři nějak pomohli s tím krvácením a bolestí a ne tady utěšovat jí.* Jenže čas bohužel nijak nezvrátí, že jsem rozbila celou rodinu. Zase. *Zamumlá potichu a na chviličku si opře čelo o jeho hruď. Pak ale rychle zaplaší slzy a pokusí se co nejvíce posbírat, protože hlavní je teď to, aby byl jeho nos v pořádku.* Jsem klidná, neboj. Budeme v pořádku. *Vzhlédne k němu a starostlivě stáhne obočí, když vidí, jak se hadr u jeho nosu barví do červena.* Pojď na tu ošetřovnu, nevypadá to dobře. *Vyčítá si, co se dneska stalo a asi nikdy nepřestane. Nejvíc si vyčítá právě stav Cassiuse, toho snad nejhodnějšího člověka, jakého kdy potkala.*
-LF-

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Cassius Aron Piotrowski

za Sat Nov 14, 2020 11:17 pm
*Má hlavu lehce nakloněnou a drží si u nosu hadr, aby nějak zastavil krvácení. Nechce, aby se tu Angel zhroutila a něco se í stalo, proto jí řekne, aby se uklidnila. On má maximálně zlomený nos, ona by ještě mohla z toho stresu potratit.* To je v pořádku. Není to tvoje vina, tvůj bratr se trochu unáhlil.. Ale to bude dobrý. *Uklidňuje i dále. Když spatří v jejích očích slzy, obejme ji a dává si pozor, aby jí nezašpinil krví.* Určitě jsi kvůli tomu nerozbila rodinu. Tvůj bratr se uklidní a vysvětlí se to. Je jen v šoku a asi si vyčítá, že tě nestihl uchránit. Jsi pro něj malá sestřička, i když jsi plnoletá, pořád si připadá, jako že tě má chránit, pochop ho. *Pohladí ji konejšivě po zádech, když si opře čelo o jeho hruď. Kdyby mohl, políbil by jí do vlasů, ale to by teď nedopadlo dobře.* Měla by ses tam taky nechat zkontrolovat.. Pro jistotu. *Počítá s tím, že cestou na ošetřovnu se o tomhle bude ještě s Angel dohadovat, ale doufá, že ji přesvědčí. Přece jen by to byla jen rychlá prohlídka, kde by se ujistili, že je ona i dítě v pořádku. Společně s ní se tedy vydá na ošetřovnu.*
Vertasia

za Sat Nov 14, 2020 11:28 pm
*Je mu vděčná za vše, co pro ní dělá. A také za to, že ji opustil, protože neví, co by dělala, kdyby na ní byl Kaden naštvaný, když zrovna přijela. I když na to měl právo, když zmizla bez toho, aniž by něco řekla, nebo mu nechala alespoň nějaký vzkaz.* /Sakra, já jsem fakt hrozná./ *Povzdychne si, protože se vžije do jeho kůže a uvědomí si, že ona by asi vyšilovala kdyby nevěděla, kde se Kaden několik dní nachází. Po chvilce se společně ocitnou v objetí, ona těsně natisknutá k němu, on zase k ní. Poslouchá tlukot jeho srdce, dokud tedy neřekne to, co řekl. Nejdříve neví, co má říct, ale poté mu šťastně odpoví, čehož si asi vzhledem k rozruchu, kterým se sálem pronesl, nevšiml. Nyní stála za ním, jelikož ji za sebe strhl. Lehce se ho dotkne a poví mu, že je to v pořádku.* To nevadí, děkuju, že mě takhle chráníš. *Usměje se, načež trošku zvážní.* Poslouchám. *Pousměje se, načež překvapeně zamrká. Nechtěla, aby o jejích citech k němu pochyboval. Opatrně si vezme jeho obličej do dlaní, přičemž musí lehce zaklonit hlavu.* Všechno, do posledního slova co jsem v tom baru řekla, je pravda. Nikdy bych ti o svých citech nelhala. *Pohladí ho palcem po tváři a dívá se mu do očí.* Miluji tě, Kadene. A ani si nedokážeš představit, co se mnou udělalo jen těch pár dnů, co jsem byla bez tebe.. Také bez tebe nechci být. A já to ani nedokážu. *Zavrtí hlavou a pohledem neustupuje.* Miluji tě. *Zopakuje ještě jednou a zvedne své koutky co lehkého úsměvu.*
annie.16

za Sat Nov 14, 2020 11:43 pm
*řekne jí, že by mohla odjet s ním, což by se mu samozřejmě hrozně líbilo. Ale když vidí, jak chvíli neodpovídá, začne toho hned litovat. Ani si nevšimne jejího úsměvu, protože se kousek od nich málem strhne rvačka a on ji strhne za sebe. Až když ho uklidní, tak si tak nějak uvědomí, že jí žádné nebezpečí nehorzí a teprve potom se k ní otočí. Ani neví jak, ale najde v sobě odvahu a zeptá se jí na to, co ho mučí už víc jak týden. Když pak vezme Noora jeho obličej do dlaní a on poslouchá její slova, postupně jeho ztrápený výraz nahradí úleva a radost.* Miluju tě. *vydechne, načež se k ní skloní, aby jí mohl dlouze políbit.* Už nechci být bez tebe.. ani nevím jak. Nedokážu to. *Řekne, když se odtáhne a opře se čelem o to její.* To pitomý zasnoubení už je skoro zrušený a pak už nám nic nebrání. *usměje se na ni.* Nechceš odsud vypadnout? Někde, kde bude větší soukromí a žádný zlomený nosy? *zeptá se a uchechtne se.*
Vertasia

za Sat Nov 14, 2020 11:55 pm
*Když ji strhne za sebe, uklidní ho s tím, že je to v pořádku. Sám určitě rychle poznal, že jim nic nehrozí, i přesto ji jeho gesto hrozně potěšilo, i když by nejspíše za ním nezůstala stát, kdyby se dělo něco vážnějšího a jemu by hrozilo nebezpečí. Určitě by ho takhle nechtěla ohrozit. Poté ji sdělí své pochybnosti a samozřejmě nepřehlédne to, že ho tohle trápí už nějaký ten den. Proto si lehce jeho obličej vezme do rukou a poví mu, jak to cítí. To slovo mu zopakuje i dvakrát, aby nemusel dál pochybovat.* Já tebe. *Zaculí se a dlouhý polibek mu s radostí oplatí, přičemž se do něj šťastně usměje. Poté si stejně jako on opře své čelo o to jeho.* Také bez tebe nedokážu být, nechci na to ani pomyslet, že bychom se museli rozdělit na více, než pár dnů.. Nějak to vyřešíme. *Vydechne a na tváři se jí rozlije další úsměv, když ji řekne, že jeho zasnoubení je skoro zrušené.* Já.. Ani nevíš, jak jsem ráda. *Zaculí se, načež přikývne.* S radostí. Kam? *Usměje se a nakloní hlavu lehce do strany.*
annie.16

za Sun Nov 15, 2020 12:06 am
*když se ujistí, že jí žádné nebezpečí nehrozí, tak se na ní otočí a svěří se jí se svými pocity. V momentě se mu na tváři objeví šťastný úsměv a po chvilce se k ní skloní, aby ji políbil. Když se o dlouhé chvíli odtáhne díky nedostatku kyslíku, opře se čelem o to její. Je vážně rád, že to mezi sebou konečně vyřešili a oba dva si konečně přiznali to, co už dost dlouho dobu cítili.* To se nestane. Přesně tak, společně to nějak vyřešíme. *Pousměje se a řekne jí, že se zrušením zasnoubení je to na dobré cestě. Tedy spíše o tom řekl rodičům, kteří se snaží něco vymyslet, ale chce ji co nejvíce uklidnit, takže nezachází do podrobností.* Já taky. *Usměje se.* Co třeba komnata? Nebo chceš speciálnější místo?*zeptá se s úsměvem a povytahne jedno obočí.* Půjdu kamkoliv si řekneš.
Vertasia

za Sun Nov 15, 2020 12:13 am
*Oboum jim docela dlouho trvalo, než si nahlas přiznali, co k sobě cítí. Teď ještě bylo střízlivý a dočkali se. Už nemělo smysl si lhát, protože z její strany už to nešlo ani skrývat. Toho, jak se na Kadena dívá, by nepřehlédl snad ani člověk, který je slepý. Každopádně to pro oba určitě byla úleva, když si vše vyjasnili. Poté se dlouze políbili, což jí na tváři vytvořilo snad ještě větší úsměv, pokud to bylo tedy možné. Když se oba po delší době odtáhli kvůli nedostatku kyslíku, ještě si o sebe opřeli svá čela.* Správně. *Usměje se, když sám její slova potvrdí, načež začne přemýšlet nad tím, kam by mohli jít.* S tebou je speciální každé místo, takže můžeme klidně do té komnaty. *Usměje se a pokrčí lehce rameny.*
Sponsored content

Velký Taneční sál - Stránka 5 Empty Re: Velký Taneční sál

Povolení tohoto fóra: