Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Kruhovitý salón Empty Kruhovitý salón

za Sat Nov 23, 2019 9:58 pm
Středně velký salon postavený tak, aby místnost tvořila kruh. Často se zde přijímají zahraniční hosté a konají porady krále s rádci. Jinak je salon přístupný všem.

Kruhovitý salón 7d62af49d31a655f689f20bfd1ce29f0
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Kruhovitý salón Empty Jasper H. Schreave

za Wed Jan 01, 2020 5:22 pm
*Od dnešního brzkého rána, kdy byl u Charity v komnatě ještě nespal. Nemá náladu absolutně na nic. Nemá chuť ani na alkohol, ani na něco silnějšího. Ví, že tu bolest vevnitř něj nepřibije nic. Nebo maximálně fyzická bolest. Vydal se jen tak bloumat palácem, ztracený v myšlenkách na Charity a ani neví, jak to zakepmpil v kruhovém salonu, dokud sem nepřijde sluha s tím, že mu má něco doručit. V rukou mu přistane balíček se šperky, které dal Charity k Vánocům. Upře na něj zrak a znovu se ztratí v myšlenkách. Neví, jak se to stalo a nikdy si nemyslel, že by se to stát mohlo, ale on jí doopravdy miluje. A teď má přes celou hruď obrovskou a bolavou díru. Ví, že jí akorát ublížil a její lásku si nezaslouží. To proto jí musel nechat jít. Poslední důkaz lásky, který mohl udělat. Ochránit jí před sebou.* /Já si prostě lásku ani nezasloužím. Nezasloužím si ani lásku své rodiny. I když po tom všem mě už nejspíš zavrhli./
-LF-

Kruhovitý salón Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Wed Jan 01, 2020 5:30 pm
*Včera mu otec řekl, aby si vzal do začátku Selekce volno, ale on ho stejně neposlouchal. Dneska se účastnil všech porad a v komnatě dodělává svou práci. Při poslední poradě si zapomněl v kruhovitém salonku papíry, které by chtěl ještě dneska dodělat. Tak se v kalhotách od obleku a bílou košilí vydá do salonku. Plánuje si vzít jen ty papíry a zase vypadnout, ale uvidí tu Jaspera, což ho překvapí. Nezdá se, že by si ho všiml. Proto odkašle.*Co tu děláš?*Zeptá se ho a přejde ke stolu, kde začne hledat ty papíry. Pak se na něj znovu podívá a zamračí se.*Jsi v pohodě? Vypadáš jako zombie..
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 5:40 pm
*Sedí v kruhovém salonu a v ruce drží krabičku se šperky, kterou dal Charity k Vánocům. V hlavě mu běží všechno to, co se mezi nimi odehrálo. Všechno, co přispělo k tomu, že jí naprosto propadl a zamiloval se do ní. Ani si nevšimne, že do salonu někdo vešel, dokud na něj dotyčný nepromluví. Trhne sebou a pak se na něj koukne a uvidí své bratra.* Chci umřít. *Zahučí jako odpověď a pak se zoufale uchechtne a pohled sklopí zase ke krabičce.* To je jedno, neřeš to. *Zamumlá jako odpověď na jeho otázku. Nechápe, proč tolik lidí cítí rádo lásku, když to akorát takhle bolí. Nikdy už to cítit nechce. Stejně si to ani nezaslouží. Chce jenom umrtvit tu bolest a umřít.*
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 5:48 pm
*V salonku uvidí svého bratra. Zarazí ho jeho přítomnost tady, ale ještě více ho zarazí to, jak vypadá. Jako by nespal celou noc. Hned se lekne, že se něco stalo, ale nechce začít panikařit. Po jeho odpovědi, že chce umřít, se zamračí a otočí se k němu čelem. A zeptá se, jestli je v pohodě.*Není to jedno. Jestli tě to trápí.*Řekne.*Hej, vím že si nejsem extra blízcí../Kolikrát jsem to řekl během posledních pár dní?/Ale můžeš mi to říct.*Rád by svůj vztah s bratrem napravil.*Každej, kdo není slepej pozná, že nejsi v pohodě. Za chvilku se tě na to budou určitě ptát i rodiče a jestli budeš potřebovat pomoc, musím vědět, co se stalo.
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 6:00 pm
*Trhne sebou, když uslyší svého bratra, nečekal, že sem někdo přijde. Ví, že musí vypadat hrozně, ale je mu to jedno. On už nemá důvod proč vypadat dobře. Jeho důvodem k existenci byla poslední dobou jenom Charity a o tu teď přišel. Koukne se na krabičku a řekne mu, že je to jedno a ať to neřeší. Po jeho slovech o tom, jak se nejsou moc blízcí má chuť se uchechtnout, protože poslední dobou to poslouchá čím dál častěji.* Nebudu potřebovat pomoc. *Ujistí ho a pak si povzdychne.* Nechal jsem jí jít. *Řekne mu, co se stalo a vzhlédne k němu.* Charity. *Vysvětlí o kom mluví a pak položí krabičku na stůl vedle křesla, ve kterém sedí.* Akorát jsem jí ubližoval. *Zamumlá potichu sám pro sebe a má pocit, jako by okraje té díry, kterou cítí na hrudi, někdo spaloval ohněm.*
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 6:10 pm
*Mračí se na svého bratra. Není to nijak naštvaně, spíše starostlivě, protože vidí, že ho něco skutečně trápí. Svého bratra má rád, i když s ním teď nemá nějak dobré vztahy.*Teď si ze mě děláš prdel..*Řekne naštvaným tónem.*Proč do háje?*Zeptá se zase naštvaně. Odpověď se mu dostane vzápětí.*Jaspere.. ty jsi se asi zbláznil ne?*Položí mu spíše řecnickou otázku, protože odpověď zná.*Ublížils jí akorát tímhle.. Ty si asi ani neuvědomuješ, jakýs měl štěstí, co? Ta holka věděla o čem, co jsi udělal. O všech těch holkách, co jsi využil na jednu noc a pak je nechal být, ale rozhodla se ti věřit. A ty na konec uděláš tohle? *Zeptá se nechápavě.*Nevěřil jsem, že by se něco podobného mohlo stát, ale.. Změnila tě. *Potřese nad svým bratrem hlavou.*
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 6:29 pm
*Zavrtí hlavou, když naštvaně řekne, že si z ně dělá prdel.* Nedělam. *Zamumlá, jakoby to nebylo jasné. Na jeho další otázku má dá hned vzápětí odpověď. Po jeho slovech se smutně pousměje a pak i uchechtne.* Ne, ubližoval jsem jí celou dobu. *Zavrtí hlavou a pak k němu vzhlédne a rozhodne se, že mu řekne pravdu.* Táta měl pravdu. Chvíli. Ze začátku jsem to předstíral, aby mě nezasnoubil. *Přizná.* Jenže po tom večírku, když to vypadalo, že o ní přijdu ... tak strašně to bolelo. Já .. jsem se do ní zamiloval a totálně jsem jí propadl. *Pokračuje dál.* Snažil jsem se jí pomoct od jejího otce. Skončilo to tak, že jí zasnoubili. Od toho jsem jí chtěl taky pomoct. Včera, vlastně dneska po půlnoci jsem za ní šel. Požádal jsem jí o ruku. Kdyby jsme se tajně vzali, její zasnoubení by nemělo smysl a můj otec by nemohl nic namítat. Byla by princeznou a nemusela si oproti mě připadat jako méněcenná. *Odmlčí se.* Řekla ano. Chápeš? Mě, takovýmu hajzlovi, kterej jí několik týdnů využíval. *Potřese nad tím hlavou.* Řekla mi ano i po tom, co jsem jí přiznal pravdu. Akorát bych jí ubližoval. Celej život. To jsem nemohl. *Koukne na krabičku na stole.* Je pryč. Zmizela. Poslala mi zpátky i dárek, který jsem jí dal k Vánocům. *Stočí pohled zase ke svému bratrovi.* Nemáš ani představu, jak moc to kurva bolí.
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 6:48 pm

*Nemůže ověřit tomu, co mu jeho bratr říká. Pak se zatváří zmateně, když řekne, že jí ubližoval celou dobu. Zatne ruce v pěst.*Tys.. Tys... *Vydechne.*Doprdele Jaspere.*Zakleje.*Věřil jsem ti. Máma ti věřila, stejně tak Lia.. Společně jsme se naštvali na tátu, kterej měl jako jediný z nás pravdu, jen si s ní hrál.. Nejsi normální.*Potřese hlavou. Zklamal ho.*Jo, to chápu..*Přikývne.*Aspoň, žes jí to řekl.*Zamrmlá.*/Je to lepší, než kdyby to zjistila, až by se vzali. Přece jen trochu slušnosti v sobě má./Už tak bude celý život kvůli tomu zlomená. Miluje tě. Tak moc, že ti chtěla dát šanci i po tom, cos jí přiznal, že ji jí jenom využíval. *Řekne.* Jestli já najdu holku, která bude pro mě schopná udělat to, co ona pro tebe, nenechám ji jít. A ty bys ji taky neměl nechat. *Řekne mu svůj názor.* Možná by se s tebou občas hádala, ale to patří ke každému vztahu. Není to vždycky dokonalý, podívej se na naše rodiče.*Odmlčí se.*Ale trápila by se méně než s někým, koho nemiluje. Co když si teď vezme chlapa, co bude jako její otec? To hodláš dopustit? *Nadzvedne obočí.*Ty ji miluješ a ublížit jí nechceš, ale někdo, komu na ní nezáleží to bude jedno. Představ si všechno, co by jí mohl udělat.. /Nadávky, bití, násilí../ A co vím, že ty bys nikdy neudělal.
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 7:06 pm
*Promne si nervózně ruce, když jeho bratr zakleje a pak přikývne a sleduje přitom podlahu.* Já vim. *Hlesne a pak mu řekne, co se vlastně všechno dneska v noci stalo. Koukne se na něj a zavrtí hlavou.* Nijak otřesená nebyla. Možná to taky jenom hrála. Třeba mě nemiluje. *Pokrčí rameny a pak zavrtí hlavou.* Já vím, že hádky jsou součástí každýho vztahu, ale já bych jí způsoboval daleko víc bolesti. Nejsem dobrej. *Svěsí hlavu, když slyší o jejím snoubenci.* Ne, nehodlám. To zasnoubení se pokusím zrušit. Ale já se od ní musím distancovat. Pro její dobro. *Zatne zuby, když slyší, co všechno by jí ten chlap mohl udělat.* Já vím, Sawyere. Honí se mi to hlavou celou dobu. Nikdy bych nedokázal udělat něco podobnýho. Nikomu. Ale to neznamená, že by se mnou byla šťastná. Protože nebyla. Jsem jako rakovina. Jako ta nemoc, co má máma. Nezasloužim si lásku. /Měl bych zmizet. A už o sobě nikomu nikdy nedat vědět. Bylo by to pro všechny lepší./
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 7:19 pm
*Zase nad ním protočí očima, když se dozví, co se dneska stalo.*Jo jasně.. ona tě nemiluje a proto byla tehdy na večírku tak zlomená, když jí otec řekl, že to neschvaluje.*Souhlasí ironicky.*Čím bys jí způsoboval tu bolest?*Zeptá se. Pak se zmíní o tom snoubenci.*Jaspere, nemáš jak to zrušit.*Povzdechne si.*To může buď její snoubenec a nebo otec. Spíš otec, ale on ji může zasnoubit i potom. Jak chceš zajistit, aby to neudělal?*Zeptá se ho, upřímně zvědavý, co za blbost z něj zase vypadne.*Jo, distancuj se od ní, ať trpí ještě víc jak ona tak ty.*Řekne.*/Mám za bratra idiota./A co kdyby si sama od sebe někoho vzala dobrovolně? Což dost možně udělá jen kvůli tomu, aby se dostala od rodiny a z něho se pak stane stejný člověk, jako je její otec? *Pak se zeptá, jestli ví, co by jí všechno mohl udělat.* Tohle neřikej, není to pravda. Změnil ses k lepšímu Jaspere. Zasloužíš si ji, jak lásku tak Charity. Ale jak myslíš.. je to na tobě. Musíš se sám rozhodnout, co udělat. Jestli to zkusit všechno napravit a tím myslím fakt všechno, to s Charity, rodiči.. a nebo to jen vzdát, což děláš právě teď..
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 7:34 pm
*Pokrčí jedním ramenem, protože tohle mu smysl moc nedává a a ni on na to nemá odpověď.* Tím, jak jsem špatnej. Vždyť ty víš, že nejsem dobrej. Já jsem ta černá ovce rodiny, o který jsou všichni přesvědčený, že je to monstrum, co nikdy nemělo nikoho rádo a jde mu jenom o moc. *Řekne naštvaně a pak znovu pokrčí rameny.* Když by to její otec nechtěl udělat, mohl bych mu hrozit osmou kastou. I když bych asi začal pátou. To by podle mě stačilo. *Vysvětlí jeho plán.* Trpí míň, než kdyby byla se mnou a já jí opakovaně zklamal tak, jako vás. *Když jeho bratr začne mluvit o tom, že by si Charity vzala dobrovolně někoho jiného, pevně stiskne zuby a celý se napne. Vůbec se mu nelíbí představa jí s někým jiným. Kdyby se jí někdo jiný dotýkal. Někdo jiný jí líbal a někdo jiný jí působil rozkoš.* Nevzala by si nikoho takového. Má starší bratry, ty jí teď určitě budou hlídat. Od svojí rodiny se může přestěhovat. A když si někoho vezme z lásky ... nic s tím nenadělám. *Vydechne nakonec. Když slyší o vzdávání se, stiskne pevně zuby a pak se rychle postaví a naštvaně se zamračí.* Já nic nevzdávám. Nikdy nic nevzdávám. Ty moc dobře víš, že takový nejsem. Dělám to pro ní. Dělám to, aby nemusela trpět. Beze mě jí bude líp. Beze mě by bylo líp všem. *Rozmáchne rukou.*
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 7:55 pm
Jaspere.. Každý děláme chyby. Já nebyl o nic lepší jak ty. Akorát jsem se teda dřív vzpamatoval, to musíš uznat. Každej dělá chyby. Podívej se na našeho otce, co udělal on? To co jsi udělal Charity je oproti tomu nic. A máma ho pořád miluje, stejně jak ta holka tebe. Tohle si o tobě nikdo nemyslí. Je to jen v tvé hlavě. Kdybych aspoň trochu nevěřil, že to s ní myslíš vážně, nezařídil bych jí tady místo dvorní dámy Lii. Máma v tebe věří a věřila celou dobu. Lia asi taky a Edelynne bezpochyby. Táta podle mě taky. I když to dává najevo dost divným způsobem. Otevři oči.*Poslední slova zavrčí. Pak se zeptá, jak chce zařídit to, aby jí otec zrušil zasnoubení.* Jo, to je dobrý plán.*Uzná.* Zklamal jsi jí jednou jedinkrát! A to kvůli tomu, že jdi dneska odešel a nechal jsi jí samotnou o proti tomu všemu.*Namítne.*Všechno se dá napravit. Není pozdě. *Pak se zmíní o tom, že by si vzala někoho dobrovolně. Vidí na svém bratrovi, jak se mu to nelíbí.*Myslíš jo? Hmm.. Starší bratrovi, kteří jí hlídají.. Myslíš, že nic nenamítali, když si začala s tebou.*Nadzvedne jedno obočí.*Podle mě namítali, protože viděli, že dívky máš jen na jednu noc, ale pak ses změnil.. A ona je stejně neposlechla. Jak můžeš vědět, že to neudělá zase?*Položí mu další otázku.*Kam se může přestěhovat? Zahnals jí do kouta. Ona nemá kam jít. Bratři žijí tady v paláci, ona nemá žádnou práci., jediná možnost jsou její rodiče. Navíc jak se musí asi cítit? Neschopná.. zlomená.. ublížená..*Začne vyjmenovávat.*Ona se z lásky nevdá. Miluje tebe a ty.. *Odmlčí se.*Ty jí jako ten největší blbec necháš jít.*Řekne.*Ne, vůbec to nevzdáváš.. *Uchechtne se.*Snad o ni bojuješ? Ne. Pořád si opakuješ, jak je jí bez tebe líp, protože tohle je jednodušší, než se pokusit odčinit ty věci. Nikdy nikomu nebude líp bez člověka, kterého miluje. Zase se podívej na rodiče.. Táta byl pryč pár dní a koukni se na mamku. Jak to snášela? Nespala, asi ani moc nejedla.. Vsadím se, že Charity zareaguje stejně. Možná ještě hůř. Mamka se držela kvůli nám.. Ale ona teď má jen bratry a ani oba dva ji nepodrží tak jako bys to udělal ty.. *Odmlčí se.* Úplně to vidím před očima.. Ji pohublou, bez energie s prázdným výrazem.. Jak se prostě vzdá. Všechno jí bude jedno.. Pak si vezme nějákýho troubu jen kvůli tomu, aby neskončila sama a ten ji bude využívat. Nebude se starat, že každou noc probrečí kvůli tobě. /Bravo Jaspere../
AndyHoff

za Wed Jan 01, 2020 9:14 pm
*Poslouchá jeho slova a nic na ně neříká. Hypnotizuje pohledem podlahu, aby se nemusel dívat na svého bratra, protože si uvědomuje, že má částečně pravdu. Ale nechce si to přiznat, protože ten tvrdohlavec uvnitř něj je silnější. Když začnou mluvit o jejích bratrech, povzdychne si.* Protože jí znám. Teď bude vědět, že její bratři měli pravdu a poslechne je. *Pak začnou řešit její stěhování. I na tohle má ale jeho vnitřní tvrdohlavec řešení.* Její bráchové vydělávaj dost. Můžou jí dát peníze. *Pokrčí ramenem.* Dokáže se zamilovat znovu. Určitě. Pozná někoho daleko lepšího jak já, který jí nikdy neublíží a bude s ním šťastná. *Pak se rozčílí ohledně toho, že to nevzdává.* Já bojuju sám se sebou, abych jí zachránil. *Namítne, ale pak si vyslechne, jak bude nejspíš Charity vypadat a v jeho mysli se ten obrázek zobrazí až moc jasně. Píchne ho z toho u srdce.* /Kvůli mě../ *Pořád mu to zní v hlavě. Dokola a dokola.* Prostě to neřeš, dobře? *Řekne po chvíli ticha.* Já prostě ... nechci jí znovu ublížit a vím, že bych to udělal, kdybych s ní byl. *Zavrtí hlavou.* To je jedno. Zapomeň na to. *Odmávne to rukou, vezme ze stolu krabičku a vydá se ke dveřím, protože tenhle rozhovor podle něj stejně nemá moc cenu. Neměl to Sawyerovi vůbec říkat a měl ho odpálkovat s tím, že to jenom včera přehnal s alkoholem.*
-LF-

za Wed Jan 01, 2020 9:31 pm
Když myslíš..*Řekne pochybovačně. Pak se baví o jejím stěhování.*Myslíš, že to přijme?*Zeptá se pochybovačně.*Pokud tě skutečně miluje, což ona tebe miluje i přes to všechno, co jsi udělal.. Tak se nezamiluje.*Tohle ví s jistotou. Pak řekne, že to vzdává.*Jenomže proto, abys ji zachránil ona nepotřebuje to, abys jí opustil, ale byl tu pro ni.*Povzdechne si. Snaží se hrát na to, jak to asi ta dívka vezme. Chce, aby si jeho bratr uvědomil, jakou dělá pitomost, dokud má čas a že toho má málo.*Jo, kdybys byl ty s ní, ojediněle bys jí ublížil, jak náš táta mámě.. ale člověk,kterého si vezme jí bude ubližovat denně. Tohle má fakt logiku.*Už spíše zoufale se uchechtne.*Jaspere.. trpíš jak ty tak i ona. Tu bolest cítí stejnou, možná i větší.. *Řekne mu ještě.*Dělej.. jak myslíš.*Rezignuje. Svého bratra má rád, ale končí. Nemá na to. Jasper je až moc tvrdohlavý, více jak on.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Kruhovitý salón Empty Re: Kruhovitý salón

za Sat Apr 04, 2020 11:23 am
Pátý ročník
AndyHoff

Kruhovitý salón Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Mon Apr 27, 2020 10:46 am
*Dneska mu začínají první oficiální schůzky s účastnicemi. Absolutně vůbec se na to netěší. Nejradši by zůstal v posteli a pokračoval v tom, co dělal do teď. Koukání do stropu. Ničeho jiného moc není schopný. Skoro nespí, protože jen co přijel, vyslechl si od rádců dlouhou přednášku o tom, jak je nezodpovědný pitomec a celá rodina se mu prakticky radši vyhnula. Bohužel ale nemůže Selekci jen tak odpískat, takže na sebe hodil černý oblek, bílou košili a černou kravatu a vydal se do kruhovitého salonu, kde se schůzky mají konat. Je tu všechno možné občerstvení, které si dovedete představit. Sladké, slané, různé druhy pití. Dle jeho vkusu trochu přehnané, ale asi chce palác ukázat dost pohostinnosti i místo něho. Posadí se do křesla, zatímco čeká na první dívku, kterou by měla být lady Alisah. Jakmile vejde, postaví se a mile se na ní usměje.* Dobré dopoledne, lady. Jak se máte? *Zeptá se jí a pak jí pokyne ke křeslu naproti němu, aby se mohla posadit a sám se posadí do svého křesla.* Co mi o sobě povíte? *Položí docela jednoduchou otázku, díky které má dívka volnost v tom, aby mu o sobě řekla to, co sama chce.* Jestli se chcete na něco zeptat vy mě, nebojte se. *Ujistí jí, protože asi by bylo fér, aby se ptaly i ony.*

Kruhovitý salón Empty Alisah Morgan

za Mon Apr 27, 2020 11:03 am
*Keď svoj vzhľad neskontrolovala v zrkadle aspoň desaťkrát, tak ani raz. Bola nervózna, pretože ju čakala prvá schôdzka s princom. Včera večer od nervozity takmer ani nezaspala a celú učebnicu etikety si prečítala aspoň trikrát v strachu, aby niečo nepokašľala alebo ho nebodaj zle oslovila. Komorné ju už niekoľkokrát ubezpečili, že vyzerá dobre a že sa nemá čoho strachovať, ale im sa to ľahko povie! Vybrali jej pekné krémové šaty, na ktoré jej pripli aj menovku a vlasy jej zaplietli do jednoduchého, no elegantného účesu. Ešte raz pred odchodom si skúsila poklonu s topánkami na vysokom podpätku, aby ani náhodou pred princom nespadla. Potom nesmelo vyšla z izby a vystrela sa. Prechádzala chodbami a išla smerom ku kruhovému salónu, v ktorom malo byť stretnutie. Dúfala, že sa cestou nestratí.* /Hlavne dýchaj pravidelne./ *Opakovala si. Vošla do miestnosti, kde na ňu už čakal sám princ Wyatt. Vystrúhala poklonu, ako sa to naučila.* /Nespadla som!/ *Zajasala v duchu. Vysoké podpätky pre ňu boli ešte stále výzvou.* Vaša Výsosť. *Pozdravila princa.* Mám sa dobre, ďakujem za opýtanie. Vy sa ako máte? *Spýtala sa tiež a usmiala sa. Sadla si oproti nemu a porozmýšľala nad jeho otázkou.* Čo zaujímavé by som Vám o sebe vedela povedať? Som obyčajná tanečnica z Bonity a prvá v našej rodine. Moji mladší súrodenci súrodenci maľujú prekrásne a niekedy sa v našej rodine objavili aj hudobníci, ale tanečníci ešte nie. *Odpovedala popravde. Rozmýšľala, čo povedať, aby nevyzerala priveľmi neohrabane a utárane.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 11:15 am
*Jakmile dívka vešla do salonu, postavil se, aby jí mohl pozdravit a sám jí obdivoval za to, že zvládla chodit na takových podpatcích.* /Díky bohu za polobotky a oblek./ *Sice oblek nesnášel, ale asi lepší, jak tyhle jehly pod patama.* Mám se skvěle. *Odpoví jí na otázku, i když lže, ale za svůj život lhal už tolikrát, že to většina lidí ani nepozná a on se tím už ani netrápí. Pak se jí zeptá, co by mu o sobě řekla a během toho, co mluví, letmo přikyvuje.* Takže jste šla proti proudu? To je .. odvážné. *Hledá chvilku to správné slovo, jaké použít.* Jak se vaše rodina dívá na vaší účast v Selekci? *Zajímá se.* Jak se vám líbí v paláci? Už jste stihla objevit nějaká zajímavá místa? *Pokračuje v otázkách a pak se podívá na občerstvení na stole vedle nich.* Jestli si něco chcete dát, klidně se nezdráhejte si něco vzít. Je tu i třeba čaj nebo kafe, jestli chcete. *Sám je na pořádný kafe zralý, ale počká, jak se rozhodne ona.* Kromě tance, co dalšího vás baví? *Zeptá se jí na další otázku, co ho napadne a pak dá prostor jí, aby se ho na něco také zeptala.*

za Mon Apr 27, 2020 11:33 am
*Podozrievala ho, že sa dobre nemá, veď kto by sa mal, keby mal zrazu na krku tridsaťpäť dievčat? Ale asi jej odpovedal kladne iba zo slušnosti. Úprimne nikdy nechápala význam otázky "Ako sa máš?" pretože keď sa niekto dobre nemá, asi to nebude vešať ľuďom len tak na nos. Hlavne keď to je niekto neznámy. Pokúsila sa vcítiť do princovej kože, ako to už robila veľakrát predtým a pocítila voči nemu ľútosť. Potom prikývne.* Som tak trochu čierna ovca rodiny. *Priznala sa nakoniec. Jednak sa odlišuje od celej svojej rodiny výzorom, ale aj záľubou v štúdiu. Rodičia Selekciu vnímajú veľmi pozitívne a veľmi sa tešia. Vlastne sa prihlásila na ich popud.* Moja rodina ma podporuje v mojich rozhodnutiach, za čo som im vďačná. *Povedala nakoniec. Rada totižto skúšala nové veci, veď o čom by bol potom život, keby sme stále robili to isté dokola?* Palác je skutočne nádherný, krajší ako som si kedy predstavovala a hlavne obrovský. *Zasmiala sa.* Niekedy mám pocit, že by som mala mať pri sebe kriedu, aby som si značila cestu a nestratila sa. *Povedala popravde.* Ešte som žiaľ nestihla preskúmať všetko. Ale myslím si, že sám celý palác sa dá označiť za zaujímavé miesto. *Povedala sa a začervenala. Potom sa pozrela na občerstvenie na stole.* Rada by som si dala čaj. *Povedala a načiahla sa za pohárom.* Okrem tancu sa rada vzdelávam aj keď na to nemám veľa príležitostí. Rada čítam a učím sa nové veci. *Povedala. Často ľutovala, že je v piatej kaste a nemôže ďalej študovať.* A čo robievate vo vašom voľnom čas rád Vy? *Spýtala sa, pretože ju to skutočne zaujímalo.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 11:46 am
*Krátce přikývne, když slyší, že je černá ovce rodiny.* /Jo, to jsme dva, holka./ *Povzdychne si v duchu.* Vím, jaké to je se odlišovat a nezapadat. *Pousměje se na ní mile a zajímá se, jak její rodina vzala Selekci.* Tak to je hezké. *Ne každý má takové štěstí. On nikdy v rodině podporu nenašel. Obzvlášť ne v rozhodnutích a zkoušení nových věcí, protože jako korunní princ má život pevně nalinkovaný už od doby, co jeho máma zjistila, že je těhotná.* Podle mě byste se ztratila i s křídou, protože podobný nápad má hodně účastnic, takže byste nenašla svojí stopu. *Zasměje se.* /Asi jim pořádim mapy.. Ještě omylem nějaká zabloudí do mučírny./ To jistě dá. *Přikývne.* /A taky za zlatou klec./ *Doplní své označení pro palác a pak jí podá čaj, jak si řekla.* To se vám bude určitě líbit naše obrovská knihovna. Jsem si jistý, že tam najdete spoustu skvělých titulů. Klidně vás tam někdy můžu vzít. *Nabídne jí, protože sbírá nápady, kam kterou holku pozvat na další nevyhnutelnou schůzku, takže se mu to bude hodit.* Když už teda nějaký ten volný čas mám, tak ho trávím buď u bubnů, na které hraju odmalička nebo třeba v posilovně. Box, šerm, běh a tak. *Pokrčí letmo rameny.*

za Mon Apr 27, 2020 12:02 pm
*V rodine jediný, kto ju skutočne chápal bol jej starší brat. Vedela, že aj keď ju rodičia podporujú v jej rozhodnutiach, niekedy s nimi nesúhlasia a krútia nad ňou hlavou.Vedela, že si vždy priali, aby pokračovala v ich stopách, buď ako sochárka alebo maximálne hudobníčka, ale ona si vybrala tanec, ktorý bol jej skutočnou vášňou. Vedela, že lepšiu možnosť jej život neponúka. Potom prikývla.* Je to od nich milé aj keď viem, že by boli niekedy radšej, keby mi mohli život riadiť oni, ale som im vďačná za to, že mi dali voľnú ruku. *Zasmeje sa pri predstave, že by všetky chodili s kriedou v ruke.* V tom prípade by sme si museli každá zvoliť inú farbu alebo uviazať stužku o ruku a potom sa po nej vrátiť naspäť. *Prehodila zo žartu.Poďakovala sa, keď jej podal šálku s čajom. Keď zmienil obrovskú knižnicu, oči sa jej rozžiarili nefalšovaným šťastím.* /Knižnica.../ *Doma mala niekoľko knižiek a často si ich požičiavala aj od susedov.* To by bolo od Vás veľmi milé. *Má čo robiť, aby sa jej netriasol hlas. Doma nemali peniaze, aby si mohla dovoliť pokračovať v stredoškolskom štúdiu. Čiže všetky vedomosti, ktoré má si zistila sama z kníh. Keď chodievala okolo strednej školy, vždy a na ňu so smútkom v očiach pozerala. Potom sa na neho pozrela so záujmom v očiach.* My sme chodievali behať v rámci tréningu a to bola vždy najhoršia časť dňa. *Zasmiala sa nad spomienkou, keď musela každý deň ráno vstávať, aby si išla zabehať a aby mala dobrú kondičku.* Čo sa týka takých športov ako je box, je väčšia pravdepodobnosť, že ublížim sama sebe ako súperovi. *Priznala svoju nešikovnosť.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 12:19 pm
Každý rodič by si určitě představoval, jak má jejich dítě dokonalý život a nejradši by ho k tomu dovedli sami. Máte štěstí, že ti vaši si uvědomují, že si zasloužíte volnost a možnost rozhodovat si o svém životě sama. *Pokrčí letmo rameny. Jeho rodiče byli zase ještě jiná skupina. Taková ta, jejichž dítě je největší chybou jejich životů. Jenže on byl korunním princem, takže i kdyby to tak nebylo, žádnou volnost by neměl.* Jo, stužka zní dobře. Pokud se mi na ní všechny neoběsíte. *Zasměje se a pak si všimne, jak se jí rozzářily oči, když zmínil knihovnu.* Dobře, někdy se domluvíme. *Přikývne a v duchu si jí odškrtne ze seznamu holek, pro který bude muset něco vymýšlet.* Já si u toho vždycky skvěle vyčistím hlavu. Když mám sluchátka s dobrou hudbou a třeba běhám i venku v zahradách, nebo palácovém lese, je to fajn. *Ani v tu chvíli nevnímá nějakou únavu nebo bolest svalů. Spíš má pud běžet ještě rychleji a utéct od paláce co nejdále.* Chápu, takže na souboj v boxování, vás zvát raději nebudu. *Pokýve pobaveně hlavou.* Jakou největší šílenost v životě jste udělala? *Zeptá se jí zvědavě.*

za Mon Apr 27, 2020 12:41 pm
*Počiatočná nervozita z nej opadla a teraz sa cítila príjemne.* /Nemala som sa ani čoho báť./ *To vedela už aj predtým, ale až teraz si to skutočne uvedomila. Potom prikývla.* Rodičia nesúhlasia so všetkými mojimi rozhodnutiami a niekedy sa popálim, ale rodičia sú toho názoru, že tak sa toho naučím viac ako keby ma mali vodiť za ručičku. *Povedala a spomínala, že niekoľkokrát už čelila neľahkému rozhodnutiu. Potom sa zachichotala.* Pravdepodobnejšie je, že sa stužky zamotajú a nebudme sa vedieť rozmotať. *Keď ešte povie, že ju niekedy zoberie do knižnicu, dobre, že jej srdce od radosti nevyskočilo z hrude. Mala čo robiť, aby zaraz nevyskočila a nezačala tancovať.* Naša lektorka nás vždy vyhnala behať, pri čom ona sama vedľa nás jazdila na bicykla a kričala, aby sme neprestávala. *Zasmiala sa. Takýmto spôsobom sa im už nejedenkrát podarilo zobudiť všetkých susedov, ktorý potom na nich celý deň frflali a sťažovali sa. Vtedy mala niekedy chuť zhodiť lektorku z toho bicykla a vlastnoručne ju zaškrtiť, keby ju nepálili pľúca a svaly neišli každú chvíľu vypovedať službu. Ďalšou otázkou ju skutočne zaskočí.* /Síce z domu som nezmizla, ale urobila som už veľa šialeností./ Neviem, či je to práve najšialenejšia vec, ktorú som kedy urobila, ale bolo to keď sme mali vystúpenie a ja som mala tancovať sólo. Lenže deň pred tým som neprišla na skúšku, takže som si až počas vystúpenia všimla, že pódium nie je také veľké, ako by malo. Počas predstavenia som spadla z pódia a v tej rýchlosti, keď som nevedela, čo robiť, som začala improvizovať a tancovať medzi divákmi. *Usmiala sa nad spomienkou.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 12:53 pm
Je to tak asi lepší. *Přikývne. Člověk by se podle něj měl snažit být co nejvíc samostatný už odmalička. Svět je až moc krutý na to, aby do něj pak rodiče jen tak vypustili najednou patnáctileté dítě a řekli mu, ať dělá co chce.* Takže až najdu sedět na chodbě skupinku účastnic, vím, že potřebují pomoc s rozmotáváním. *Zasměje se a pak potřese hlavou, když slyší, jak probíhaly jejich tréninky.* Tak to v tom případě chápu, že vás to spíš štvalo, než bavilo. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak se jí zeptá na další otázku, která ho dost zajímá a tou je nejšílenější věc, jakou kdy udělala. Má v plánu se na toho zeptat všech účastnic. Zjistí tak, která z nich se drží hodně při zemi a žije ve stereotypu a která je ochotná i dost riskovat.* No rozhodně se musí ocenit, že jste uměla improvizovat a jen tam tak nestála jako solný sloup. *Vyjádří svůj názor a pak sjede pohledem k hodinám.* Obávám se, že náš čas vypršel. Musím dnes stihnout ještě několik schůzek. Ale rád jsem vás poznal. *Vstane z křesla s milým úsměvem.* Mějte se krásně. Někdy vás vezmu do té knihovny. *Mrkne na ní a pak už jí nechá odejít a podívá se ke dveřím, když čeká na příchod další dívky. Jakmile dívka přijde, mile se na ní usměje.* Dobrý den, lady. Jak se máte? *Zeptá se jí a i jí pokyne ke křeslu naproti němu, aby se moha dívka posadit. Sám se posadí do svého křesla. Ví, že jí slíbil mapu k tomu místu v labyrintu. Původně tím chtěl někoho pověřit, ale nakonec se po nocích nudil natolik, že jí to nakreslil sám. Potřeboval nějak zaměstnat ruce a mozek, takže tohle bylo ideální.* Jak jsem slíbil, něco tu pro vás mám.*Pousměje se na ní a pak ze stolu vezme složený papír a mapu jí podá.* Ale žádné veledílo to není. *Uchechtne se.* Našla jste během včerejška nějaké další zajímavé místo? *Zajímá se.*

Naposledy upravil AndyHoff dne Mon Apr 27, 2020 1:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Sponsored content

Kruhovitý salón Empty Re: Kruhovitý salón

Povolení tohoto fóra: