Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
† PsYcHoPaTiC †
Zobrazit informace o autorovi

Kruhovitý salón - Stránka 6 Empty Leslie Byrne

za Thu Apr 30, 2020 8:03 pm
-Z prvniho setkani s Princem Wyattem je hodne nervozni. Nikdy nemela moznost videt nejakeho clena na vlastni oci a tak je jasne, ze je nesva. Ave dlouhe zrzave vlasy si nechala sepnout do uhledneho drdolu a liceni zvolila jemne. Jemne ocni modrozelene stiny a miso rtenky zvolila jen pruhledny jemny lesk na rty s prichuti malin. Na sobe ma modrozelene saty bez raminek a s jemnym dekoltem a sukne jejich satu konci pod koleny. Na nohou ma lodicky na podpatku stejne barvy, jako maji saty. Podekuje svym komornym za jejich praci a ze stolku vezme zabalenou krabicku a potom uz jen kraci chodbou k salonku, jak ji vysvetlily jeji komorne. V rukou zmoula zabalenou krabicku, aby se uklidndnila, ale moc ji to nepomaha.* /Hlavne v klidu. Co se mze stat? Maximalne te posle pryc./ *Kdyz je pred dvermi salonku, zhluboka se nadechne a vydechne a ruku s krabickou da za zada a vejde e vstycenou hlavou a narovnana v zadech dovnitr. Pohledem si prohledne interier mistnosti a jakmile jeji modre oci zabloudi k pronci, citi, jak jeji tvare ruzovi.* /Ne ted prosim../ *Prijde blize k nemu a pokloni se mu.* Dobry den i Vám Výsosti.* Koukne se na nej a potom jen vytahne ruku s krabickou zpoza zad a natahne ji smerem k nemu.* J-ja jsem si dovolila Vám přinest něco malého, pokud se neurazite. *Rekne netvozne.* Je to jen neco na zklidneni nervu. Cokoladove pralinky. * Rekne a potom uz se usadi naproti nemu a ruce si zalozi v kline.* Mam se opravdu dobre. Musim si jen zvyknout, ze jsem opravdu v palaci, kde jsem si nikdy nemyslela, ze se podivam a je to tady vazne krasne. *Pousmeje se na nej jemne a zastrci si za ucho uvplneny praminek vlasu a snazi se divat na price a nerudnout.* Neco o me? No jsem z Caroliny a zivim se jako serialova herecka a uz rok se venuji cover verzim pisni, ktere mne zaujnou a ja je potom jen prezpivam ve sve verzi. *Rekne a zrufdne jeste vic.* Nno, ale mam i par vlastnich pisni. *Doda.* /Noze to zni tak strasne!/ Mam tri sourozence dva starsi bratry a mldsi sestru a ta kdyz slysela, ze jsem se dostala do Selekce neustale do me hucela, abych vas od ni pozdravovala, takze vás tito zdravim za svou mladdsi sestru. *Zasmeje se lehce.* Jinak nejsem nejak moc zajimava. Bavi mne tanec, hudba, hra na kytaru, zpev, pobyt v prirode a hlave te, ktere se nedotkla lidska ruka. *Uculi se.* Rada plavu a beham a to hlavne v brzkych annich hodinach nejlepe podel more. *Rekne a poskrabe se na zatylku.* Ono je strasne uklidnujici, kdyz bezite a jen slysite vlny jak se tristi o skaliska. Me to uklidnuje. *Rekne a potom se podiva na jeho oblicej a snazi se nepusobit nervozne.* Jak se mate Vy? Musite toho mit za sebou hodne za ty posledni dny. Nemate uz diru v hlave z toho vseho, co vam ktera divka o sobe vypravi? Nemate v tom zmatek? *Odmlci se.* Nechcete vyjit treba na chodbu na chvili a protahnout se, nebo tak? *Zepta se jej a potom jen zakrouti hlavou.*T-tedy prominte ja jen, ze byste se aspon na chvili dostal z tohohl salonku, kter jiste nebudete chtit nekolik dalsich dni ani videt. *Skousne si spodni ret.* A taky by mne zajimalo neco o vas, ale ted nemam na mysli Vas jako korunniho prince, ale opravdu Vás, jako normalního ...muze? *Koukne se hned jinam.* /Jo fakt jsi to podla dokonale Leslie./
AndyHoff

Kruhovitý salón - Stránka 6 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Thu Apr 30, 2020 9:05 pm
*Usměje se na další příchozí dívku, kterou pozdraví a překvapeně nadzvedne obočí, když vidí balíček v jejích rukou.* Rozhodně neurazím. *Zavrtí hlavou a balíček si od ní vezme.* Čokoláda? Děkuju, ta se mým nervům bude opravdu hodit. *Usměje se na ní.* Doufám, že si zvyknete rychle a pobyt v paláci si opravdu užijete. Kdybych ho pro vás mohl jakkoli zpříjemnit, dejte vědět. *Usměje se na ní a pak si poslechne, co mu o sobě řekne.* Jakou hudbu máte nejraději? *Zeptá se jí zvědavě, protože ho zajímá, jestli mají podobný styl na hudbu.* Pokud byste chtěla, někdy bysme si mohli zaběhat na pláži spolu. Buď na té, co je ve městě nebo na té, kterou máme tady v paláci. *Nabídne jí.* Sám rád běhám, skvěle se u toho vyčistí hlava. *Většinou mu právě pohyb pomohl se co nejvíce uklidnit.* Díru v hlavě zatím ne, ale zmatek už docela ano. Jména ještě zvládám, ale zbytek informací nejspíš zmotám na dalších schůzkách dohromady. *Zasměje se a když mu nabídne procházku po chodbě, překvapeně se usměje, vstane a nabídne jí rámě.* Vlastně to zní jako skvělý nápad. *Ujistí jí a pak s ní vyjde z salonku a vydá se s ní na kratší procházku po chodbě.* A co by vás zajímalo? *Nadzvedne obočí.* Třeba moje koníčky... Rád hraju na bubny. Nebo třeba boxuju, šermuju a běhám. A taky mám motorku, na který rád jezdím a i se o ní dokážu sám postarat. *Rozpovídá se trochu o svých koníčcích s úsměvem na rtech.*
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Apr 30, 2020 9:41 pm
*jakmile se mu pokloni sebere odvahu a natahne k nemu ruku s balickem ve kterem jsou cokoladove pralinky.* Tak to se mi trochu ulevilo, kdyz slysim, ze se neurazite a i mi to udelalo radost. *Usmeje se na nej a potom mu rekne, co je v krabicce a jemne zruzovi jeste vic a usmiva se.* Myslela jsem si to, ale neni to nic prevratneho, ale myslela jsem si, ze za tech par dni by vase nervy potrebovaly trosku uvolneni a na to je cokolada dobra.* Rekne a potom si skousne spodni ret.* Ovsem v primerene mire a taky byste si ji mel bychutnat. Nechat ji rozplynout se na jazyku a vnimat jeji cht. To je ten balzam, ktery vase nervy uvolni. Kdyz si ten pzitek umite dobre vychutnant. *Zazubi se na nej a nasledne mu uz rekne necoo o sobe a po jeho otazce ohledne hudby s zamysli a poklepe si ukazovackem na bradu.* Hlavne nejspis pop, ale zvladnu z jakehokoliv zanru neco obstojneho vykouzlit. *Potom se zarazi a uculi s.* Teda aspon si to myslim. *oda s jemnym smichem a nasledne se ji zablekne v ocich.* Moc rada bych si s vami zahrala a pokud jde o beh ve vasi spolecnosti, kolem plaze, tak na to se neda odpovedet jinak, nez , ze mi bude cti. *Citi, jak zase rudne a nakloni hlavu lehce nabok.* Bude to zazitek videt prince, jak se mne snazi dobehnout. Treba vas necham vyhrat. *Povi popichovacne a usmiva se u toho. Potom se jej ona pta na par veci a kdyz vidi, jak stal a souhlasil s jejim navrhem prochazky po chodbe, protoze je ji jasne, ze z toho sezeni nekolik dni za sebou v jedne mistnosti toho musi mit plne kecky, vykouli ji to jeste sirsi usmev na rtech a naasledne po jeho otazce, da se k nemu prida vstane a lehce se zahakne o jeho nabizene rame.* Bude mi cti. *Rekne uprimne a potom uz jsou spolu na chodbe, kde se prochazi a ona se na nej podiva.* Chtela bych vedet vsechno. Treba, jak byste se nejradeji ted odreagoval? Klidne muzete udelat neco blazniveho, co vas moemntalne napadne. *Usmeje se na nej.* Chovejte se uvolnene, okud mate dnes tu prilezitost. *Popidne jej a nasledne si poslechne jeho konicky a zaleske se ji v ocich par jiskricek.* Takze take hudebnik? Je tezke hrat na bici? Pry se u nich nejlepe vybiji vstek je to tak? *Zajima se a jakmile slysi o motorce a , ze zvladne sam obstarat veci kolem ji jen na nej kouka s mitne otevrenou pusou a jakmile ji to dojde, ze na nej ivi odvrati pohled.* Snad se vam nic vazneho nestane pri jizde na motorce. Byla by to skoda. *Potom se zarazi a da si jednu dlan na tvar a koukne na nej.* Teda.. j-ja myslim to jakoze obecne! Ze by se o vas potom kadzdy bal... *Vydechne.* jenom budte opatrny. *Pipne.* I kdyz si myslite, ze to ze mate helmu je dostatecna ochrana, nemusi to byt pravidlem. Stat se muze kdykoliv a cokoliv.
AndyHoff

za Thu Apr 30, 2020 10:13 pm
*Převezme si od něj balíček, který mu udělá skutečně obrovskou radost.* Dobře, děkuji za rady. Určitě se to bude hodit a dám si ještě dnes večer. *Usměje se na ní.* Máte čokoládu ráda? *Zeptá se jí se zvědavostí a pak se zajímá o její vášeň v hudbě.* Určitě budete skvělá. Mohla bysme mi někdy něco zazpívat. *Usměje se na ní a pak navrhne běh po pláži a zasměje se po jejím popíchnutí.* Protože samozřejmě nechám dámu gentlemansky vyhrát. Jinak bych měl vítězství jisté. *Zazubí se na ní a pak už jí nabídne rámě a vydá se s ní na chodbu.* No, momentálně by asi nejvíce bodnul spánek, ale u toho bysme se asi moc neseznámili, takže bude stačit procházka. *Opětuje jí úsměv.* Dobrá, takže uvolněně. *Přikývne a pak už jí vyjmenuje své koníčky.* Není to těžké. Nebo mě to tak nepřijde, hraji odmalička. A ano, na vybití vzteku je to naprosto dokonalé. *Uchechtne se, protože na to bubny poslední dobou využívá nejčastěji. Když vidí, jak jí překvapil ohledně motorek, pousměje se a sleduje její tvář.* Škoda? *Zeptá se jí, protože chce vidět, do jak velkých rozpaků jí zvládne uvést.* Věřte mi, lady. Ne každý by se bál. *Pokrčí jedním ramenem, protože minimálně jeho rodině by se opravdu ulevilo. A rádcům, některým účastnicím a plno obyvatelům Illey, také.* Nebojte, jsem opatrný řidič a dávám si pozor. *Ujistí jí.* Ano, já vím. Jsem opatrný jak jen můžu. *Sleduje jí s úsměvem.* Jakou nejšílenější věc jste kdy udělala? *Zeptá se jí na stejnou otázku jako všech ostatních a je zvědavý na její odpověď.*
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Apr 30, 2020 10:55 pm
*Pousmej se nad jeho slovy.* Ale neprezente to, protoze vam z toho muze byt potom tezko a po sladkem na noc se tezce usina. *Rekne mu varovne, ale ususmiva se na nej. Dela ji vsak radost, ze jeji darek se mu libi. Po jeho odpovedi ohledne cokolady kyvne hlavou.* No samozrejme , ze mam a okdo ddy prohlasil, ze cokoladu nema rad, tak je bud bulimik, nebo lze, nebo je naprosty blazen. *Zasmeje se a nasledne mu rekne neco o sobe a jakmile ji nabidne, ze mu muze neco zazpivat, zrudne a sklopi s usmevem pohled.* Rada vym neco zazpivam a zahraju. *Odpovi mu naprosto uprimne.* /Princ bude poslouchat, jak hraju a pivam. To bude katastrofa! Budu benizna uz jen z jeho pritomnosti./ Pokud i vy mi necoo zahrajete naoplatku. *Usmeje se zse na nej a potom se domluv na beh na plazi a ona jej popichne a potom se ji zablyskne v ocich.* Myslite? nebo opravdu zjistite, ze jsem rychlejsi nez vy. *Zazubi se na nej a nasledne prijme jeho rame a jde s nim na prichazu po chidbach a rekne mu, ze chce vedet vsechno, ale chce, aby byl uvolneny, takze muze udelat cokoliv sileneho jen chce. Kdyz slysi, ze by nejradeji spal, pohledne mu do obliceje.* Chapu. Msite byt opravdu unaveny a vycerpany. *Kyvne hlavou a vidi na nem, jak je unaveny. Poslechne si jeho zaliby a zasmeje se ohledne potvrzeni bicich nastroju.* Takze, kdyz se palacem ponee zvuk znejici, jako rany z dela a zvuky cinelu, bude mi jasne, ze mate zrovna... vtekoterapii v hudebnim salonku? *Zasmeje se lehce a kdyz jej slysi mluvit o motorce, skutecne ji tohle zaujme a taky na nej kuka s pusou dokoran , dokud si to meuvedomi a nekoukne se jinam cela zrudla a chytne se volnou rukou za tvar a potom se zamraci a zaktouti hlavou.* Byla by to skoda, protoze by o vas mela sposta liidi strach. *Potom nadzvedne oboci a zastavi se.* No, ale aspon jedna bezvyznamna osoba by o vas ten strach mela...Vite? *Pipne a kiukne se mu poprve do oci a hned citi horkost tavri a nasledne se s nim rozejde dal a po jeho dalsi otazce se zamysli.* To bylo pred dvemi lety v Jihoafricke republice, kde jsme byli cela nase rodina na dovolene a ja jsem se rozhodla, ze bych se mohla trosku odhodlat a tak jsem se nechala zavrit do klece, kterou potopili mezi zraloky. *Prizna se a zakrouti se smichhem hlavou az se ji uvolni par praminjz rudych vlasu.* A vite, co? Byl to blby napad. Myslela jsem si, ze tam umru, kdyt jeden zralok neustale utocil na tu klec. Malem jsem se pocurala strachy. *Rekne se smichem a potom se s nim zastavi.* Zajima mne i vase nesilenejsi histoka, ale nejdrive. * Jemne chytne jeho predlokti a jde s nim zper do salonku a dovede jej k sedacce a donuti jej, aby si na ni sedl.* Chci jen, aby jste si lehnul. I u toho se da povidat. *Rekne mu a ceka dokud si nelehne a sama si sedne na zem pred sedacku na bok tak, aby se ji nevyhrnly saty.* Tak a ted muzete spustit. *Rekne zvedave.*
AndyHoff

za Thu Apr 30, 2020 11:19 pm
Dobře, nebojte. *Usměje se na ní, když mu dá podrobnou instruktáž ohledně čokolády.* Jste můj člověk. *Mrkne na ní s úsměvem a pak už se jí zeptá, jestli mu někdy něco zazpívá.* Dobře. *Souhlasí s ní, že jí něco zahraje i on.* Třeba ano. Třeba ne. To zjistíme jedním způsobem. Právě na tý pláži. *Pokrčí letmo rameny a pak už se s ní vydá na procházku po chodbě.* Dá se to zvládnout. *Pousměje se na ní a pak jí řekne o svém častém odreagování pomocí bubnů.* Ano, přesně tak. Naštěstí stěny v hudebním salonu jsou vcelku zvukotěsné. *Uchechtne se a pak se pousměje, když vidí, jak zrudla.* Myslíte tím sebe? Protože jestli ano, tak ta osoba rozhodně bezvýznamná není. *Usměje se na ní a oplatí jí pohled do očí. Pak si poslechne nejšílenější věc, jakou kdy udělala a zasměje se, když slyší, že to zhodnotí jako špatný nápad.* Ale aspoň máte zážitek do konce života. *Zkonstatuje a pak nadzvedne obočí a nechá se odtáhnout zpět do salonku.* Procházka už vám stačila? *Zeptá se jí a pak na ní zůstane překvapeně koukat, když po něm chce, aby si lehl.* Vážně? *Nakonec si přeci jen na sedačku lehne a svůj pohled upře na ní pohled.* Můj nejšílenější zážitek... Asi když jsem se opil v baru a spletl si pánské záchody s dámkýma. A pak bylo taky dost šílený zmizet z paláce těsně před Selekcí. *Uchechtne se.* Uvědomujete si, že když tady budu ležet, nejspíš usnu? *Zasměje se.* Proč jste se vůbec do Selekce přihlásila? *Zeptá se jí trochu vážněji.*
† PsYcHoPaTiC †

za Fri May 01, 2020 5:00 pm
*Nad jeho slovy sepousmeje a potom mu da jasnou odpoed ohledne toho, ze cokoadu ma hodne rada.* Tak to jsem rada, ze aspon neco mame spolecneho. *Zculi se anasledne spuhlasi s tim, ze mu nekdy zazpiva.* Klidnevam i zahraji na kytaru. *Rekne mu a nasledne se spokoene usmeje, kdyz slysi, ze i onji predbede jeho vasen k bubnum. Bici jsou pro ni docela tezkym nastrojem a je opravdu vedava, jak to samony princ zvlada. Potom se zsameje a kyvne hlavou.* Uvidime, jak to dopadne. *Mrkne na nej lehce, ale hned zrudne. nasledne s nim jde po chodbe a poslechne si jehi sloa ohledne bicich a zasmeje se.* No, , ale kdyu se nekdo zdrzuj kousek od hudebniho salonku, kde jste vy a hrajete a bii, tak neverim, ze to nejde slyset. *Nakloni hlavu na stranu a take ji dostane to, se zvladne sam postarat o svou motorku a nasledne mu rekne, aby byl opatrny, kdyz se rozhodne vyjet si na motorce, aby se mu nic nestalo, protoze stat se muze kdykoliv cokoliv a to by nechtel nejspis nikdo z nich, aby se mu stalo neco vazneho. Kdyz se zepta jestli tim, ze jedne bezyznamne osobe by neylo jednio, kdyby se mu neco stalo je ona, jeji tvare jeste vic zcervenaji a maji skoro stejny odstin rude, jako maji jeji vlasy.* Nebylo by mi to rozhodne jedno. *Pine smerem k nemu a nasledne mu rekne jaky mela nejsilenejsi zazitek a potom jen s usmevem kyvne hlavu.* To teda rozhodne byl zazitek, ktery uz nikdy nechci zopakovat. *Rekne mu upimne a potom se jej ona zepta na jeho nejsilenejsi vek, kterou kdy udelal, ale chytne jej jemne za predlokti a dovede jej zase zpert do salonu a rekne mu, aby si lehnul.* Nejde o to, ze by mi prochazka stacila, ale chci, aby jste mel aspon trochu pohodli a uvolnil se a odpocinul si. *Oznami mu s usmevem na rtech a jakmile si lehne na sedacku, ona si sedne na zem k pohovce tak, aby se ji saty nevyhrnuly a neuakazaly, xo nemaji a napjate ceka najeho nejsilenejsi zatitek a jakmile ho slysi, zasmeje se.* A uzil jste si to tam dostatecne? *Zepta se jej pobavene a potom se mu podiva lmo do oci.* Jsem si toho vedoma a neurazila bych se, kdybyste usnul, naopak bych byla klidna, protoze bych vedela, ze se opravdu vyspite a odpocinete si. *Pokrci ramenem a sklopi pohled a kdyz ji polozi dalsi otazku, zasse pohled zvedne.* Uprimne? Protoze jsem vas chtela poznat. Jaky jste opravu a co se skryva pod maskou korunniho prince, kterehho vidme na obalech casopisu, nebo ho vidame ve Zpravach. *Rekne uprimne a potom se koukne nekam bokem a da si pramen vlasu a ucho.* Chci odhalit vasu skutecnou stranku a ukazat vam, ze ji nemusite skryvat pod maskou Korunniho prince, nebo vzdoroviteho kluka. *Koukne se mu do oci.* ja proste neverim, ze ve vas neni nic dobreho, protoze v kazdem z nas je doba stranka a ve Vas je taky, jen se nesmite bat ukazat ji svetu. *Skousne si spodni ret a potom zakrouti s usmevem hlavou.* Jsem si vedoma, ze se mi to nemusi podarit, ale nevzdam se, dokud nenastanecas odejit z palace. *Rekne odhodlanym hlasem.*
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 5:51 pm
Určitě toho bude víc. Na to přijdeme časem. *Usměje se na ní ohledně společných zájmů a názorů a pak se jeho úsměv rozšíří, když slyší o tom, že by mu zahrála na kytaru.* To by bylo skvělý. *Přikývne a pak už se s ní vydá na procházku chodbou a zasměje se ohledně jejích slov o bubnování.* Ano v blízkosti salonu mě nelze přeslechnout. *Potvrdí jí a pak už se usmívá, když mu řekne, aby byl na motorce opatrný a vypadne z ní, že jí by nebylo jedno, kdyby se mu něco stalo. Vidí, jak zrudla a neodolá tomu, aby jí vzal lehce za bradu a trochu jí nadzvedl obličej, aby se mu podívala do očí.* Děkuju. *Pousměje se na ní a pak její bradu pustí. Nejradši by jí políbil, ale nechce, aby mu tady díky červenání explodovala.* A je nějaký zážitek, který byste ráda zažila? *Zeptá se jí zvědavě a pak už se nechá dovést zpátky do salonku a nakonec si lehne na bok na sedačku.* Dokázal bych se uvolnit i ve stoje. *Ujistí jí s pobaveným úsměvem.* Vlastně ani nevím. Tu vzpomínku mám tak nějak v mlze. *Zasměje se a zeptá se jí, proč se přihlásila do Selekce. Když mu odpovídá, jeho rty se roztáhnou do menšího úsměvu.* Ve mě není dobrá stránka, lady. A i kdyby byla, svět jí nesmí vidět. To, jak se reprezentuji, má svůj důvod. *Pokrčí rameny a pak se posadí.* Náš čas už bohužel vypršel. Můžu vás doprovodit do komnaty? *Zeptá se jí, zatímco vstává a natáhne k ní ruku, aby jí pomohl vstát. Pak už jí nabídne rámě a odvede jí k její komnatě.* Rád jsem vás poznal. Děkuji za zvednutí nálady a dárek. *Usměje se na ní a zamává ve vzduchu balíčkem od ní, aby dal najevo, jaký dárek myslí.* Budu se těšit na příště, dobrou noc. *Rozloučí se s ní a pak se vydá k sobě do komnaty.*
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 6:01 pm
*Dneska ho čeká jenom jedna schůzka, takže je docela v pohodě. Konečně se pořádně vyspal, protože nemusel vstávat na budík a než se vydal do salonku, stihl udělat pár papírů. Teď už míří na bojiště, jak kruhovému salonu přezdívá, v černém obleku, černé kravatě a bílé košili. Na tváři má úsměv a doufá, že po čas schůzky mu na tváři zůstane a dívka bude milá. Za ten týden si toho vyslechl opravdu spousty. Byl označen za ignoranta, nespolehlivého, prase v žitě a hodně dalších přezdívek, takže doufá, že se k nim nepřidá další. Jakmile vejde do salonku, pohledem zkontroluje, že zde vše je a pak už jen čeká na příchod dívky. Jakmile přijde, usměje se na ní.* Dobrý den, lady. Jak se máte? *Zeptá se jí tak nějak automaticky a zároveň jí pokyne rukou ke křeslu naproti tomu jeho a sám se usadí do svého.* Copak mi o sobě prozradíte? *Zeptá se jí zvědavě, protože neví, co od lady očekávat. Nedokáže číst v mysli lidí.* Jestli se chcete na něco zeptat vy mě, klidně můžete. A klidně si vemte cokoliv z občerstvení. *Kývne hlavou s úsměvem ke stolu vedle nich, který je plný všelijakého jídla a pití.*
Takuari Zimemo

Kruhovitý salón - Stránka 6 Empty Lily Emerson

za Fri May 01, 2020 6:14 pm
*Ráno se probudila celkem brzo, protože byla z schůzky nervózní. Teď, když jde na schůzku, tak z ní nervozita úplně opadla. Do Selekce se vlastně ani nepřihlásila kvůli němu. Na sobě má světle růžové šaty těsně nad kolena. Také má boty na podpatku, aby byla aspoň trochu vyšší, a vlasy má rozpuštěné. Musela se zeptat komorné, kudy má jít do salónu. Na poprvé kolem salonu prošla a minula ho, naštěstí si to hned uvědomila a vrátila se*. /Tady to je vážně bludiště./ * Je možné, že jde trochu pozdě. Otevřela dveře a s úsměvem vstoupila dovnitř. Udělá menší pukrle a pozdraví ho.* Zdravím, Vaše Výsosti.*Sedne si naproti němu do křesla.* Mám se celkem dobře. A vy? *Odpoví u a zeptá se ho na to samé.* Baví mě hra na klavír a mám ráda děti. Mám jednoho staršího bratra. Nevím, co bych vám ještě řekla. *Pokrčí rameny* A co děláte rád Vy? *Zeptá se ho na jeho koníčky.*
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 6:36 pm
*Usměje se na další dívku, která vešla do salonu.* Skvěle. *Odpoví jí, i když to není úplně upřímná odpověď. Jemu lhaní ale nikdy nedělalo problém, takže to dívka nemá šanci poznat.* Jak dlouho na klavír hrajete? *Zajímá se, protože láska k hudbě bude asi věc, kterou mají společnou.* Hraju už odmalička na bubny. A pak rád sportuji. Třeba box, šerm nebo obyčejný běh. Skvěle si u toho člověk odreaguje. A pak mám taky vlastní motorku, o kterou se i sám postarám a rád si na ní občas vyjedu někam na výlet. *Vyjmenuje jí pár svých koníčků.* Jaký styl hudby máte nejradši? *Zajímá se.*
Takuari Zimemo

za Fri May 01, 2020 6:45 pm
*Zeptá se ho, jak se má. Jeho odpověď ji moc nepřekvapuje. Potom mu odpoví na jeho otázku.* Nejspíš asi od 7 let. Nejčastěji hraju takovou tu klasiku. *Usměje se a podívá se na stůl s jídlem. Vezme si malou jednohubku, kterou hned sní mezitím, co princ mluví.* Zajímavé *Podívá se na něj.* Já většinou nesportuji, když už, tak si jdu zaběhat, ale to je vážně výjimečně.* Já nemám úplně nejoblíbenější styl hudby. Líbí se mi skoro všechno. *Znova pokrčí rameny.* Vadí Vám, že se do paláce najednou přistěhovalo tolik dívek? *Zvědavě se na něj podívá.* A mohly by jste tu mít i mapu. Podařilo se mi minout i tento salon, když jsem sem šla. *Zasměje se.*
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 7:01 pm
*Pokýve hlavou, když mu řekne, jak dlouho hraje a pak jí řekne o svých koníčcích.* A kromě hraní na klavír máte ještě nějaké jiné koníčky? *Zajímá se a po její otázce se pousměje.* I kdyby mi to vadilo, nic s tím nenadělám. Každopádně až na pár výjimek to není tak hrozné, jak jsem si myslel. *Pokrčí rameny.* Mapu by ocenilo více dívek. Možná jich pár nechám vytisknout. *Zasměje se.* Ale nepochybuji o tom, že během pár dnů se tady všechny zorientujete. Navíc máte komorné a ostatní služebnictvo k dispozici a ti vás zavedou kamkoli je požádáte. *Usměje se na ní.* Vyhovují vám doufám vaše komorné? *Zeptá se jí hned na to.* Jaké je vaše životní přání? Čeho byste ráda dosáhla? *Zeptá se jí zvědavě.*
Takuari Zimemo

za Fri May 01, 2020 7:21 pm
*Princ se jí zeptá na nějaké další koníčky. Ona se zamyslí.* Já nevím. Taky ráda maluji, ale že by mi to šlo, to se říct nedá. *Usměje se.* Tak to doufám, že se nechovám nevhodně. *Zavtipkuje.* Tak to bych si jednu mapu hned vzala. *Souhlasí s výtiskem map, protože by asi neměla chodit vždy pozdě. Byla by jedna z prvních, kdo by si mapu vzal.* Možná bych příště neměla jít sama. *Zasměje se a potom mu odpoví na otázku.* Samozřejmě, jsou velmi milé a pomáhají mi. /Jiné jsem si ani nemohla přát/*Potom se zamyslí nad svým životním přáním. Nemá sebemenší tušení, co by to mohlo být.* No.. *odmlčí se* tak to vůbec netuším. Asi bych chtěla být šťastná? To říká každý. *Pokrčí rameny.* A jak se těšíte na ples? *Nadhodí jiné téma.*
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 7:45 pm
Určitě malujete krásně a jenom se podceňujete. *Potřese hlavou, protože tak mu to u pár dívek přijde. Že něco skvěle umí, ale jenom se podceňují.* Asi je vážně nechám udělat. *Zauvažuje.* /Jako dárek pro Selekci na prvním plese by to nemuselo být blbý./ *Napadne ho.* Jsem si jistý, že komorné vás dovedou, kam budete potřebovat, dokud se tu nezorientujete. *Pousměje se na ní.* Tak to je dobře. *Pokýve hlavou, když slyší, že je se svými komornými spokojená.* A máte nějakou představu, díky čemu byste šťastná mohla být? Nebo aspoň něco, díky čemu si šťastná připadáte? *Nakloní hlavu na stranu a po jejím změnění tématu se pousměje.* Ano, těším se. Bude to...něco jiného, než celý týden sedět v salonku a snažit se zapamatovat, co která z vás říkala. *Zasměje se.* Vy se těšíte?
Takuari Zimemo

za Fri May 01, 2020 8:21 pm
*Jemně nakloní hlavu na stranu, když princ zmíní, že se možná podceňuje.* Malovat se snažím posledních pár měsíců. Zlepšuje se to, ale není to žádná sláva. *Usměje se. Její komorné jsou vážně milé, a tak to potvrdí jenom přikývnutím.* /To potrvá, než se tu vyznám. Jen abych dřív neodešla ze Selekce./ *Potom se ji princ zeptá na něco, díky čemu by mohla být šťastná.* /Já vážně nevím co chci/ Šťastná jsem, když jsme celá rodina pohromadě a nikdo se s nikým nehádá. Ale prostě mě nenapadá nic, co bych chtěla. Třeba to zjistím časem. *Zasměje se a pak mu odpoví.* Já se na ples těším celkem hodně. Doufám, že tam poznám více lidí. Moje komorné mi už teď nedají pokoj s výběrem šatů. /Jsou vážně úžasné./
AndyHoff

za Fri May 01, 2020 8:36 pm
Teď budete mít v paláci plno volného času, takže nakonec budete ještě umělkyně. *Zazubí se na ní.* Nebo taky budoucí královna. *Dodá s úsměvem, protože každá dívka má nějakou šanci na výhru. Pak už ho zajímá, díky čemu je šťastná. Podle něj je cílem k dosažení skutečného štěstí právě vědět, co člověka dělá šťastného.* /Jo, nehádající se rodina musí být docela fajn../ *Proběhne mu hlavou a vzpomene si na svou rodinu, která běh hádek nedokáže existovat.* Třeba ano. Třeba na to přijdete právě tady. *Přikývne a pak se pobaveně usměje, když slyší o jejích komorných.* Určitě vám to bude slušet. Já jsem rád, že mi stačí obyčejný oblek. *Zasměje se.* Doufám, že se seznámíte s někým, s kým si budete rozumět a nebudete tu tolik osamělá. *On jednoduše nemohl trávit dvacet čtyři hodin s jednou dívkou. Nedokáže se rozdělit na třicet pět částí a ještě jednu, která by se věnovala jeho práci. Takže si dívky holt budou muset počkat, než si na ně postupně udělá čas.* Je mi líto, ale náš čas již vypršel. *Omluvně se na ní usměje a vstane z křesla.* Dnes jste poslední. Mohu vás doprovodit do vaší komnaty? *Zeptá se jí a nabídne jí rámě. Jakmile zastaví u dveří její komnaty, usměje se na ní.* Rád jsem vás poznal, lady. Budu se těšit na příště. Přeji dobrou noc. *Rozloučí se s ní a pak se otočí a vydá se k sobě do komnaty.*
Takuari Zimemo

za Fri May 01, 2020 8:55 pm
*Poslouchá ho a když zmíní, że klidně i ona může být královnou, zaváhá* No to nevím *Zasměje se.* /Asi bych ani nechtěla být královnou/ *Pak zmíní, že neví, díky čemu by byla šťastná.* Třeba jo *Také přikývne.* S pomocí mých komorných určitě nebudu vypadat nejhůř. /uvidíme/ *Zasměje se* To doufám taky. Jednu dívku že Selekce jsem už potkala. Je celkem milá. Snad si s nimi budu rozumět. *Pousměje se a když musí jít přikývne. Přijme jeho rámě a dojdou spolu k její komnatě.* Také jsem ráda. Dobrou noc i Vám, Vaše Výsosti. *Rozloučí se vejde do své komnaty.*
AndyHoff

za Sun May 03, 2020 1:04 pm
*Včera si dal den volna od schůzek a ty zbývající přesunul na dnešek. Pořád má v hlavě to, co mu řekl jeho táta. Že do roka tu nebude. Že zemře na stejnou nemoc jako jeho babička. Prakticky od té doby nespal, takže má pod očima dost znatelné kruhy a vlasy nemá upravené tak, jak běžně, když má nějakou chůzi, poradu nebo ples. Teď je mu to vlastně tak trochu jedno. Jenom si chce odbýt ty dvě setkání, pak nějak přežít ples a následně se schovat znovu ve své komnatě. Teď už míří v černém obleku do kruhovitého salonku, který rychle přeběhne pohledem a počká, než přijde dívka, se kterou se má dnes seznámit.* Dobrý den, lady. Jak se máte? *Zeptá se jí tak nějak už automaticky a mile se na ní usměje. Pak jí pokyne ke křeslu naproti tomu jeho, aby se posadila a sám se usadí naproti ní.* Copak mi o sobě prozradíte? *Zeptá se jí a nakloní přitom hlavu na stranu.* Pokud máte i vy nějaké otázky na mě, nebojte se zeptat. A ani se nemusíte bát si cokoliv vzít z občerstvení. *Kývne hlavou ke stolu vedle nich, kde je všelijaké jídlo a pití.*
Vertasia

Kruhovitý salón - Stránka 6 Empty Juliet Fairchild

za Sun May 03, 2020 1:24 pm
*Na dnešní schůzku s princem se opravdu těšila a byla příjemně naladěná. Hned po obědě běžela do své komnaty, aby se mohla připravit a trošku zkrášlit. Nejspíše jako každá dívka chtěla před princem vypadat alespoň obstojně a chtěla si schůzku užít. Její hnědé vlasy, s odleskem zrzavé ji komorné nechaly rozpuštěné a návlekly ji do světle modrých šatů s volánkem. Na krk si připnula svůj oblíbený, decetní náhrdelník, náušnice s perličkami a na na nožky si nasadila bílé, lesklé lodičky na menším podpatku. Jakmile byla připravená, s úsměvem se vydala ke kruhovitému salónku, měla co dělat, aby neběžela, samou nedočkavostí. Když uvidí před sebou prince, ukloní se a tváře ji jemně zčervenají. Tak moc se těšila a zároveň tak moc bála, že něco pokazí.* Dobré odpoledne, Vaše Výsosti. *Zářivě se usměje, ale všimne si, že něco není v pořádku. Tmavé kruhy, které se zdobily pod očima prince, nešly přehlédnout. Hned se začala strachovat.* Mám se báječně, děkuji za optání. Jak se máte vy? *Zazubí se na prince a posadí se před něj, když ji tak ukáže. Plánuje se ho nějak jemné zeptat, či mu nabídnout pomoc. Nechce, aby se někdo trápil.* Co bych vám o sobě řekla? Tak, jsem ze třetí kasty, ale bývala jsem pátá. Jmenuji se Juliet Fairchild a ráda hraju na housle, ale živím se jako spisovatelka. *Poví s úsměvem a díva se na prince.*
AndyHoff

za Sun May 03, 2020 1:52 pm
*Pozdraví dívku, která přijde do salonku a rovnou se jí zeptá, jak se má. Přitom jí samozřejmě nezapomene rychle sjet pohledem.* Mám se dobře, děkuju. *Usměje se na ní a pak se posadí do křesla naproti tomu jejímu. Poslechne si, co mu o sobě řekne a během toho pokyvuje hlavou.* Jak dlouho na housle hrajete? *Zajímá se, protože láska k hudbě bude nejspíš jedna z věcí, které mají společné.* Jaké knížky píšete nejčastěji? *Zajímá se, protože on si neumí představit, že by něco vážně napsal. Tak kreativní osoba rozhodně není.* Jak jste se k tomu vůbec dostala? *Zeptá se jí zvědavě.*
Vertasia

za Sun May 03, 2020 2:02 pm
*Položí si s úsměvem ruce do klína, úsměv ji z tváře dnes určitě neopadne.* Na housle hraji už čtrnáct let, takže docela dlouho. *Usměje se a přikývne. K houslím ji hlavně přivedla její matka, která už bohužel nežila.* Hrajete také na nějaký nástroj? *Zeptá se s úsměvem a i zvědavě. Nepochybovala o tom, že tu budou mít přístup k různým nástrojům, proto se zeptala. Mohli by mít něco společného.* Nejčastěji píšu romanci, či detektivky. Ale také fantasy, cokoliv. *Usměje se a jemně se rozzáří.* Dostála jsem se k tomu vlastně kvůli své matce. Jako malinké mi četla různé knížky, hlavně pohádky a já si od té doby knihy zamilovala. Naučila jsem se číst brzy a jednou mě napadlo, že bych mohla také něco zkusit napsat. Tak to vlastně vzniklo, takovou náhodou. *Povídá s nadšením v hlase. Pořád má o prince starost, avšak neví, jak se má zeptat. Nechce vypadat nějak neslušně, nechce se vrtat do soukromí.* Promiňte, pokud je to troufalá otázka.. Ale opravdu jste v pořádku? Vypadáte unaveně, pokud si chcete místo naší schůzky odpočinout, tak to tak můžeme udělat, můžeme to kdyžtak přesunout, až vám bude lépe a budete odpočatější. Prosím, neberte to zle, jen bych chtěla, aby jste se měl dobře a netrápil se. *Poví se starostlivým úsměvem.*
AndyHoff

za Sun May 03, 2020 2:18 pm
Tak to budete hrát určitě výborně po tak dlouholeté praxi. *Usměje se na ní.* Hraju na bubny. Už odmalička. *Odpoví jí.* Pokud byste chtěla, máme tady hudební salonek. Jsou tam i housle, takže si můžete kdykoliv zahrát. *Pousměje se.* Klidně vám ho někdy můžu ukázat. *Nabídne jí a pak už se zvědavě ptá na její psaní.* Tak to je skvělé. Já bych asi nedokázal napsat nic, co by mělo hlavu a patu a bylo by to dobrý, takže máte můj obdiv. Máte nějakého oblíbeného spisovatele? *Zajímá se a je zvědavý, jestli to jméno bude poznávat. Pak si poslechne její otázku a pousměje se. Zároveň potřese hlavou.* Jsem v pořádku, vážně. Jenom jsem nějak nemohl spát. *Pousměje se na ní.* Děkuji za vaši starost. *Dodá pak ještě.* Co vás činí naprosto šťastnou? *Zeptá se jí zvědavě.*
Vertasia

za Sun May 03, 2020 2:30 pm
Děkuji, že si to myslíte. To hraní mě vážně naplňuje. *Usměje se a pokýve hlavou.* Vážně? Páni, tak to bezpochybně hrajete opravdu úžasně. *Usměje se, s jiskřičkami v očích.* Tady je vážně vše, určitě se tam někdy kouknu, pokud tam trefím, moc vám děkuji. *Zazubí se, nejraději by tam šla hned po schůzce.* Mám moc ráda Shakespeara, či Jane Austenovou. A věřte mi, když jsem začínala.. Psala jsem opravdu hlouposti, ale vše jsem si schovala, kdybych potřebovala zlepšit náladu. *Zasměje se a pokýve hlavou.* Dobře. Kdybych vám mohla s něčím pomoct, stačí říci, ráda ti pro vás budu. *Zaculí se a zamyslí se nad otázkou, kterou jí položí.* V minulosti se mi stalo něco ošklivého, co mě trošku poznamenalo a táhne se to stále se mnou. Zemřela mi maminka, byla dlouhodobě nemocná, avšak nic neřekla. Od ní právě mám tu lásku k hudbě a ke knihám. Když jsem smutná, hlavně musím něco dělat, zaměstnávám hlavu, abych neměla čas na smutné myšlenky a hlavně dělám něco, co mám ráda nebo jsem s někým, na kom mi záleží. To mi vždy moc pomůže. *Usměje se a povzbudivě, avšak při zmínce o její matce ji bolestně blýskne v očích.*
AndyHoff

za Sun May 03, 2020 2:46 pm
Je to na vás poznat. Když o tom mluvíte, září vám oči. *Pousměje se na ní.* Pokud by tu nebylo něco, co byste si přála, stačí říct, můžeme zařídit prakticky všechno. *Ujistí jí, protože chce, aby se v paláci cítila pohodlně a pak pokýve hlavou, když slyší i jemu známé autory. Sice od nich nic nečetl, ale ta jména zná.* O čem jste psala? *Zeptá se s pobaveným úsměvem.* Děkuju moc. Vážím si toho. *Ujistí jí s vděčným úsměvem a pak poslouchá její slova. Jakmile slyší o tom, že jí zemřela maminka kvůli nemoci, v očích mu probleskne bolest a on sklopí pohled. Hned si vzpomene na svého otce a na to, že už mu nezbývá moc času.* To je mi líto. *Řekne jí a rychle nasadí zase úsměv a podívá se jí zase zpátky do očí.* Co je váš celoživotní sen? *Položí jí další vcelku zvědavou otázku.*
Sponsored content

Kruhovitý salón - Stránka 6 Empty Re: Kruhovitý salón

Povolení tohoto fóra: