Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Malý salónek Empty Malý salónek

za Sat Nov 23, 2019 10:02 pm
Dalším z moha salónků, která se v paláci nachází je malý salónek. Je menší a útulnější na rozdíl od společenského salónku, dámského salónku, nebo kruhového salónu. Místnost je lazená do světlých barev a tak není divu, že i nábytek je lazen do světlých barev. Salónek je sice malý, ale o to více klidněji a útulněji působí.

Malý salónek 936f3bb185a7089d03cc315403510088

Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:33 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Malý salónek Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Thu Jan 02, 2020 8:56 pm
*Přijel do paláce po účastnicích, čekal až všechny odjely a pak teprve nasednul do limuzíny. Když vystoupí, rovnou si to zamíří do malého salonku. Tady si z minibaru, který je schovaný v jedné skříňce nalije whiskey do sklenky a napije se. Posadí se na jedno z křesel a přemýšlí o těch dívkách.*/Jedna z nich se stane mou manželkou.. Jak to mám do háje zvládnout?/*Nevěří, že to zvládne ve zdraví. Spíše tipuje, že se brzy zblázní a Jasper po něm Selekci převezme.*/Ten už nikoho nemá a pravděpodobně se vrátí k tomu, co dělal předtím./
AndyHoff

Malý salónek Empty Khione A. Mitchell

za Thu Jan 02, 2020 9:05 pm
*Hned po příjezdu do paláce se seznámila se svými komornými. Zdají se jí milé, ale bojí se jim ukázat své jizvy a modřiny. Vždyť jí budou oblékat a starat se o ní. A bude muset nosit šaty, které odhalí její ruce a nohy. Je z toho snad ještě víc nervózní než z letu. Pořád nechápe, co prince přimělo k tomu, aby si vedle ní sednul.* /Bylo tam daleko víc hezčích holek, vedle kterých si mohl sednout. Já za to nestojim./ *Jenom doufá, že si tím nějaké účastnice neznepřátelila. Nechce zažívat i tady podobný teror jako doma. Hned po seznámení s komornýma se vydala na procházku palácem. Chce ho co nejdříve prozkoumat. Navíc potřebuje trochu rozchodit své rozbolavělé tělo. Jen tak občas namátkou otevře různé dveře, aby zjistila, co za nimi je a některé místnosti si krátce projde. Pak ale otevře jedny, které vedou do malého salonku. Je ztracená v myšlenkách, takže vejde, aniž by si někoho všimla. Všimne si ho až vzápětí a hned zkamení.* Já .. ehm ... promiňte. *Omluví se mu hned a zahrne si vlasy zpátky do tváře, aby jí tam nebylo vidět a doufá, že si princ ničeho nevšiml.* Nebudu rušit. *Řekne hned a chystá se odejít.*
annie.16

Malý salónek Empty Shaye Maya Goméz

za Thu Jan 02, 2020 9:09 pm
.* Později večer nemohla.spat a neměla co dělat tak se vydala porozhlédnout. Samozřejmě se stratila a myslela jsi že míří do své komnaty ale to nebyla pravda. Ocitla se v nějakém salónku. Zrovna když vstupovala rozhlížela se a ani jsi nevšimla dívky před ni. Naštěstí do ní nenarazila a zastavila se těsně před ni.*Jezimajra.*lekla se. Pak se ale omluvne usmála* Pardon, trochu jsem se stratila.*pak jsi všimne prince* Nebudu rušit.*rychle se otočí pryč*
-LF-

za Thu Jan 02, 2020 9:20 pm
*Popíjí whiskey a přemýšlí o tom, co se teď děje v jeho životě.*/Je to divný.. mít pod střechou 35 holek, které si mě chtějí vzít.. Co s nima mám jako dělat? Jak se mám chovat? Kam je do háje mám zvát na schůzky?/*Trochu z toho vyšiluje a to on byl většinou ten klidnější. Když někdo vejde do místnosti, probudí se z jakéhosi transu a pak se pousměje, když uvidí Khione. V letadla na něj dívka působila divným dojmem. Stoupne si.*Nerušíte. Můžete tu zůstat.*Kývne k pohovce naproti němu. Pak se dveře otevřou po druhé.*/To si ze mě někdo dělá srandu../*Nadzvedne obočí, když se dívka zjevně lekne.*To vypadám zak strašně?*Zeptá se pobaveně*Nerušíte.*Řekne znovu.*Klidně se posaďte.*Sám si sedne.*Nechce některá z vás něco k pití?*Zeptá se připravený jim něco podat.*Byl bych rád, kdybychom si tykali, vykání se mi moc nelíbí, jestli to nevadí.*Podívá se zvlášť jak na Khione tak na Shaye. Vybaví se mu to, co o nich řekl do Illea News.*
AndyHoff

za Thu Jan 02, 2020 9:29 pm
*Prochází se palácem, ještě pořád v džínách a tričku s dlouhým rukávem , ve kterých sem přijela, a namátkou prochází různé místnosti, na které narazí. Takhle se ocitne v malém salonku, do kterého vejde a až potom si všimne prince. Kdyby si ho všimla mezi dveřmi, ihned by se otočila a bez pozdravu by okamžitě utekla. Třeba by jí ani nepoznal. Teď si ale všimne, že se na ní princ dívá, a tak se mu rovnou omluví s tím, že nebude rušit. Překvapí jí, když se princ postaví a pak pomalu přikývne a trochu zčervená v tváři. Posadí se na pohovku naproti té, kde seděl princ, protože je zvyklá poslouchat díky své "výchově" a pak trhne hlavou ke dveřím, když vejde další osoba. Uvidí jednu z účastnic, kterou viděla v letadle a pousměje se na ní. Po princově otázce zavrtí hlavou.* Ne, děkuju. *Odpoví mu potichu a překvapeně se na něj podívá, když jim řekne, že by si s nimi radši tykal.* /Vždyť.. Vždyť jsem nikdo. Já si ani nezasloužim, aby znal moje jméno. Nejsem tak důležitá./ *Proběhne jí hlavou, ale nahlas nic neříká a přikývne.* Dobře. *Pípne a sklopí pohled ke svým rukám, které má v klíně a nervózně si hraje s prsty. Shrne si rukávy trička co nejníž to jde, takže si do nich zabalí i celé dlaně, protože si všimla, že i na dlani se jí objevila malá modřinka.*
annie.16

za Thu Jan 02, 2020 9:37 pm
*rozhodne se jít objevovat krásy paláce. Překvapuje ji že tady je tolik světla tak pozdě v noci. U nich doma, ještě v Palomne, se svítit moc nemohlo. Bylo to příliš drahé. V Bonitě už s tím ale není tak velký problém. Ale jeji prarodiče nepatří zrovna k nejbohatším Čtvrtým takže se taky dost šetří. Je zvyklá na jednoduchý styl. Přijde ji to tady sice krásné, ale trochu přeplácane a extravagantní. Otevře dveře s tím, že jde do své komnaty a tak ji překvapí že se ocitne někde jinde.* Ne to ne..*nervózně se zasměje*..jen jsem si spletla dveře. A předpokládám že i poschodí a chodbu a tak dále.*pokrčí rameny a obrátí oči v sloup. Pak se koukne na dívku před ni a uvědomí si že je to Khione. Vydá se k jedné z pohovek a sedne si vedle* Taky ne, děkuju.*řekne. Je trochu nesvá. Není tu ani 2 hodiny a už sedí někde s princem a další účastníci. Když jim princ nabídne tykání překvapí ji to. Čekala pomalejší průběh* Jak je libo.*řekne. Všimne si divného chování Khione a očima vyhledá její pohled. Pak se jí pohledem zeptá jestli je vše v pořádku. Doufá že ji dívka pochopí.*
-LF-

za Thu Jan 02, 2020 9:47 pm
*Řekne Khione, že jej neruší. Jen tu seděl, popíjel a vyšiloval, takže tohle je příjemné rozptýlení, i když je vlastně i ona důvodem toho, jak vyšiluje a přemýšlí, co dělat.*/Proč Selekce? To jsem si někoho nemohl najít sám? Tahle mě sleduje celá země./*I druhé dívce řekne, že neruší a usměje se na ni mile. Jen si dělal legraci z toho, jestli vypadá tak strašně.*Palác je bludiště. Pravděpodobně vám bude trvat, než si tady zvyknete a budete se tu dobře orientovat. Nevím proč neschválili můj návrh map.*Pokrčí pobaveně rameny. Zeptá se, jestli nehctějí něco k pití, pak přikývne a svou sklenku odloží na menší stolek, který je vedle pohovky a nabídne jim tykání. Pro něj to bude pohodlnější a doufá, že i dívky se trochu uvolní díky tomuto.*Tak dobře.*Zazubí se na ně.*/Jsou tak odtažité.. To budou všechny takhle nesmělé?/Oběma jsem vám slíbil, že se zeptám jak se vám líbí v paláci, až se příště uvidíme, že?*Zeptá se, aby se ujistil.*Asi to ani jedna z vás za tu hodinu co tu je, jeslti ano nebo ne, co?*Zamyslí se.*Je něco na co byste se mě chtěly zeptat vy?*Zeptá se jich.*
AndyHoff

za Thu Jan 02, 2020 9:59 pm
*Posadí se na pohovku a pak princi odpoví, že nic k pití nepotřebuje. S tykáním souhlasí, nic jiného jí totiž stejně nezbývá. Sice si je jistá, že by jí princ nejspíš nezbil, kdyby mu nějak odporovala, ale i tak v tomhle ohledu trochu pochybuje. Přeci jen by to plno lidí neřeklo ani do jejího otce. K tématu ztrácení se v paláci se nijak nevyjadřuje a místo toho si nervózně pohrává s prsty na rukou a stahuje si rukávy trička, aby zakryla svoje dlaně. Všimne si pohledu Shaye a jakmile pochopí, na co se jí tím pohledem ptá, pomalu nenápadně přikývne a pak sklopí pohled. Vzhlédne až, když promluví princ.* Je to tu ... pěkný. Ale místy až moc extravagantní. *Odpoví mu potichu upřímně a pak sklopí pohled ke svým rukám. Možná jí pár otázek na něj napadlo, ale neodváží se vyslovit je nahlas.*
annie.16

za Thu Jan 02, 2020 10:15 pm
*sedne si na pohovku a odmítne pití které ji princ nabízí. Pak ale přijme jeho tykání. Pohledem zabrousí k Khione a mlčky se jí zeptá jestli je v pohodě. I když dívka kyvne, nevěří ji. Nechá to ale být. Prozatím. Pak se na něj usměje* Přesně jak řekla Khione. Je to tu nádherné, majestátní a zajímavé. Ale trochu extravagantní a přeplácane. Ale to je jen dojem z toho mála co jsem zatím viděla.*sice ji přijde že už viděla vse, protože je palác tak obrovský, ale ví že to není pravda. Pak se chvíli zamysli. Nic moc ji nenapadá nebo jsou vše úplné blbosti. Nakonec něco plácne* Nějaká věc kterou jsi nikdy neřekl na veřejnosti?*nadhodí. Přijde ji divné mu tykat ale co. Nakonec zavrtí hlavou* Ne, to byla hloupá otázka. Pardon.*skloní hlavu aby nebylo tak moc vidět že se zčervená. Je vděčná za svoje dlouhé a husté vlasy protože se pod nimi dá skvěle skrýt*
-LF-

za Thu Jan 02, 2020 10:29 pm
*Je rád, že obě dvě přijmuly jeho nabídku tykání, pro něj je to pohodlnější a doufá, že i ony se trochu uvolní, protože se mu obě dvě zdají moc napjaté, hlavně Khione je nějáká nesvá.*/Asi si jen potřebuje zvyknout../*Napadne ho. Nechá jí čas. Pak se zeptá na palác.*Jo, to je pravda.*Souhlasí s nima v tom, že je někde palác extravagantní.*Nebo aspoň ta moderní část. Je tu i starší část paláce, ta je trochu střídmější.. Ne moc, ale vážně je to o něco lepší.*Řekne jim.*Řekl bych, že extravagantní je tak osmdesát procent paláce. *Uchechtne se.*Lepší jsou zahrady a nebo les.. tam není upravený nic./Ale tam by neměly moc chodit aby se jim nic nestalo../*Pobídne je, ať se ho zeptají, na co chtějí, doufá, že něco řeknou, protože tak nějak neví, o čem si s nima povídat.*Není to hloupá otázka.. Spíš toho co jsem řekl na veřejnosti moc není.*Přizná.*Možná vítě, že mám rád motorky, ale nikdo neví, že jich mám asi deset a sám se o ně starám. Pak je tu hodně trapasů, které vám neřeknu, protože se o nich nikdo nesmí dozvědět.*Usměje se.*Jinak bych musel zajít na plastiku a odstěhovat se na Antarktidu.*Řekne, co má v plánu, pokud se někdo něco dozví.*Těšite se zítra na první akci?
AndyHoff

za Thu Jan 02, 2020 11:00 pm
*Přikývne na němou otázku Shaye, i když ví, že to moc věrohodně nevypadalo, protože prostě neumí lhát. Odpoví princovi na otázku ohledně toho, jak se jim líbí palác a vsadí na upřímnost. Letmo se pousměje na Shaye, když s ní souhlasí a pak se zase koukne na prince.* To jsem tedy na tu starší část paláce zvědavá. *Poznamená s letmým úsměvem a je odhodlaná jí hned zítra najít. Napadne jí pár otázek na prince, ale jsou to otázky, na které se neodhodlá zeptat. Díky Shaye ale nezůstane ticho. Překvapí jí, když slyší princovu odpověď týkající se motorek.* Páni. *Hlesne potichu a pak se pobaveně potichu uchechtne.* Nikomu bysme to neprozradili. *Ujistí ho potichu ohledně trapasů a pak trochu ztuhne, když slyší o akci. Už viděla šaty, které pro ní komorné připravili a které jsou ještě kratší, než v jejích představách. Bude v nich vidět hrozně moc z jejích jizev a modřin a ona se té akce hrozně bojí. Nechce, aby někdo zjistil, co se u ní doma děje. Nesmí to nikomu říct, protože musí chránit svého otce. Ví, že kdyby na to někdo přišel, její otec by měl problémy.* Jo, těším. *Zalže nakonec se sklopeným pohledem ke svým rukám, které má pořád zabalené v rukávech svého trika. Je jí jedno, že si tím ty rukávy nejspíš vytahá, protože takhle vytahané rukávy má skoro u všech triček.*
annie.16

za Thu Jan 02, 2020 11:20 pm
*souhlasí s Khione ohledně názoru na palác* Já upřímně taky.*opět souhlasí s Khione. Hned co to půjde se tam chce podívat. Při představě že uvidí zahrady se nadchne. Pak plácne nějakou otázku ale nakonec ji vezme zpátky protože si myslí že je to hloupé. Ihned zčervená i když vlastně nechápe moc proč. Princ chtěl otázku, tak mu ji dala. Jeho odpověď zní překvapí.*/Na co jich potřebuje propana tak moc?/*podívi se. Nedokáže si představit že by měla víc než jednu kytaru. Ta její je sice odřená, stará a nemá nejhezčí zvuk, ale je její. Pak se jí na tváři objevy pobavený výraz když slyší to o trapasech* A rozhodně by jsme nesmali asi nic podobného.*vážně ráda by nějaký ten trapas slyšela. Když se zmíní zítřejší akce úplně se nadchne. Nemůže se jí dočkat. Ještě nikdy na podobné akci nebyla. Oslavy které se pořádali v Palomne stáli za nic a to něco málo co prožila v Bonitě sice bylo lepší ale taky nic moc.* Moc se těším. Bude to úžasné.*řekne zasněně. Když viděla své šaty, neměla slov. Je to to nejhezčí co kdy viděla a nemůže se dočkat až si je obleče* A V-ty?*malém se přeřekne ale naštěstí si to uvědomil v pravé chvíli*
-LF-

za Thu Jan 02, 2020 11:36 pm
Je to tam krásné, ale to uvidíte samy.*Usměje se.*Ale měly byste se raději zeptat na cestu. Člověk se tam nedostane jen tak, tak abyste nebloudily moc dlouho.*Poradí jim. Když se ho pak zeptá Shaye jestli je něco, co neřekl veřejnosti, zmíní se o svých motorkách a pak se zmíní i o trapasech.*Vážně?*Nadzvedne obočí.*No tak dobrá, ale varuji vás.. Někdo se to dozví a pošlu vás do temného žaláře.*Myslí si jen z legrace a jde to na něm i poznat. Pak se zatváří ještě jako andílek a rozhodne se jim jeden svůj trapas.*Tenhle je starý asi rok.. Uprostřed porady mi jedna služebná, asi mladší jak já, přinesla papíry a já jí před celou radou a otcem řek: "Díky mami.." To je jeden z těch menších.. *Pokrčí rameny.* Pka se zeptá, jak se těší na akci. Zase se mu něco nezdá na Khione, ale nedává to na sobě znát. Prostě nasadí masku a nikdo nepozná, co si právě myslí.*Doufám, že si to užijete.*Řekne s úsměvem a pak pokrčí rameny nad otázkou Shaye.*Celkem ano. Bude to něco uvolněnějšího, za což jsem rád. Pak se budeme většinou setkávat jen s plesy a ty mezi námi dokáží být nudné, když se s vámi dá do řeči starší diplomat, který mluví jen a jen o práci..Jsem rád, že je Selekce a já se schovám u některá z vás. Doufám, že mě budete krýt.*Zazubí se na ně.*
AndyHoff

za Thu Jan 02, 2020 11:49 pm
*Je si jistá, že ptát na cestu se bude muset často. Nejspíš celou dobu, co tady bude.* /Stejně ta doba nebude moc dlouhá. Na to prostě nemam. Nejsem dost dobrá./ *Proběhne jí hlavou a pak si poslechne otázku Shaye na prince a jeho odpověď. Překvapí jí, kolik má motorek.* /Ty peníze za ně by nasytili na rok jednu celou vesnici sedmých a osmých./ *Proběhne jí hlavou a pak si poslechne princův trapas a pobaveně se pousměje.* Máš s rodiči dobrý vztah? *Vypadne z ní otázka dřív, než si to stihne uvědomit a pak polkne a trochu zčervená.* Promiň, jestli je to moc osobní. *Omluví se hned a když se jich zeptá na akci, zalže, že se na ní těší. Ve skutečnosti se jí bojí víc, než toho letu.* Jo, je nás hodně. Máte plno možností se schovat. *Pousměje se na něj letmo a radši si stáhne rukávy ještě o něco víc a nechá si víc vlasů spadat do tváře.*
annie.16

za Fri Jan 03, 2020 12:01 am
Beru na vědomí.*přikývne hlavou. Ty mapy paláce k kterých mluvil by vůbec nebyly k zahození. Než se tu zorientuje, pokud vůbec, bude to chtít čas. Pak poslouchá jeho trapas a má co dělat aby se nahlas rozesmála na celé kolo. Zasměje se ale jen trochu, aby to vypadalo víc zdvorileji. Otázka Khione ji celkem překvapi. Už jsi totiž myslela že konverzaci odtáhne s princem sama. Jak to má s rodiči by jí zajímalo. Co ví, není to úplně růžové. Na zítřejší akci se hodně těší. Nikdy nic podobného nezažila a nebo jen z povzdálí když obsluhovala v rodinném podniku. Když slyší princovu poznámku jen se uchechtne*/Na výběr tedy rozhodně ma/*pomysli si.

-LF-

za Fri Jan 03, 2020 12:08 am
*Varuje je, že jestli někomu poví jeho trapas, zavře je do žaláře. Jen si z nich dělá legraci, neudělal by to. Pak jim řekne, co se stalo před rokem.Po otázce Khione se trochu zaraz.*No.. ehm.*Odmlčí se.*To je v pohodě.*Usměje se.*A.. řekněme, že to bylo i lepší.*Řekne vyhýbavě. Dívkám tak ale může dojít, že to zrovna růžové nebude. Psalo se o tom i v Illea News. Pak se je rozhodne zeptat na to.*Četly jste i můj názor na vás, účastnice? V illea news.*Dodá. Je zvědavý, co mu k tomu řeknou. Podívá se na Khione.*U tebe vím, že máš ráda malé děti.. Musím tě ještě varovat. Bacha na Edelynne.. Často pořádá čajové dýchánky, to se dá přežít, ale mě málem naposled navlékla do kostýmu Lady Bug nebo co.. je to z její oblíbený pohádky.. Takže bacha co slibuješ a jestli někdy skončíš takhle tak promiň../Ale doufám, že by to někdo zdokumentoval.. Bylo by to rozhodně vtipný./*O tom nepochybuje.*
AndyHoff

za Fri Jan 03, 2020 1:02 am
*Když jim princ řekne jejich trapas, zeptá se ho na vztah mezi ním a jeho rodiči. Až pak jí dojde, že je to nejspíš až moc osobní otázka, takže se hned omluví.* To je mi líto. *Pousměje se smutně.* /Aspoň máš na živu oba rodiče a jsem si jistá, že tě milují./ *Proběhne jí hlavou, ale pak tu myšlenku vytěsní, aby na ní nikdo nepoznal, že myslela na něco nepříjemného. Princova otázka jí překvapí, ale vzhledem k tomu, na jak osobní otázku se ptala ona jeho je to asi fér.* Jo, četla jsem to. *Přikývne. Před Selekcí si žádné Illea News dovolit nemohla, takže toto číslo bylo vlastně první, které četla. Po dalších princových slovech se pousměje.* To je v pořádku. Děti jsou nejvíc kouzelný právě v těhle chvílích. /Když jsou šťastné a někdo jim věnuje pozornost a ujišťuje je, že jsou důležité a ne zbytečné./ *Dopoví si v duchu.* Ráda si s ní někdy zahraju na cokoliv bude chtít. *Usměje se, i když ví, že přes vlasy v jejím obličeji to není moc vidět.*
annie.16

za Fri Jan 03, 2020 10:15 am
*kdyz z prince vytáhnou nějaký ten trapas zasměje se. Pak poslouchá něco o jeho rodině.* Mne taky.*Illea News se u nich nikdy moc nekupovalo. Bylo to moc drahé takže se vždy koupil jenom když tam bylo něco potřebného.* Samozřejmě.*odpoví mu na otázku. Pak poslouchá jejich rozhovor o dětech. Ona taky zbožňuje děti, jenom nemá ráda když se vztekaji. To pak misky neví co s nima.* Princezna Edelynne je to nejroztomilejší dítě pod sluncem.*uchechtne se. Princezna je podle ní roztomilejsi než delfíni se kterýma pracuje v akváriu.*
-LF-

za Fri Jan 03, 2020 10:38 am
*Řekne jim o svém trapasu a když se pak Khione zeptá na rodiče, trochu se zarazí a pak zvolí takovou vyhýbavější odpověď. Jenom se pousměje, když řekne, že jí je to líto.*Doufám, že brzy bude náš vztah zase lepší./Jo, to by byl doopravdy zázrak../*Pak se jich zeptá na Illea News a konkrétně Khione má potřebu varovat přes svou sestrou.*To bude určitě ráda. Snažíme se jí věnovat co nejvíce pozornosti, ale práce je hodně.*Povzdechne si.*/A někdy si taky potřebuju odpočinout a když s prací skončím v osm, než se k ní dostanu pomalu musí jít spát./*Podívá se na Shaye.*Jo, vypadá jako andílek, ale s čertem v těle.*Usměje se. Svou sestru má rád. I Edelynne a i Liu. Celou svou rodinu má rád, i když to nedává aspoň jim moc najevo. V tom není dobrý.*
AndyHoff

za Fri Jan 03, 2020 12:57 pm
*Řekne, že je jí líto, jak to teď princ s rodiči má a po jeho dalších slovech se pousměje.* Určitě bude. *Ujistí ho. Je si jistá, že to mezi nimi bude v pořádku. Nejnovější Illea News byly první, které si za celý život mohla koupit a byly to pro ní prakticky druhé Vánoce. Pousměje se po varování od prince týkajícího se jeho malé sestry. Chtěla by se s ní seznámit a vůbec by jí nevadilo si s malou princeznou hrát na cokoli by chtěla.* Jo, to chápu. *Přikývne. Ona sama se dětem u nich doma taky věnovala jen když neměla hodně práce a to moc často nebylo.* To jsou všechny děti. *Uklidní prince, že tak hrozné to určitě nebude. Každé dítě umí zlobit a projevit svého ďáblíka v těle, ať už je jindy hodné jakkoli.*
annie.16

za Fri Jan 03, 2020 8:16 pm
*tyhle Illea News byly jedny z mála které se jí kdy dostali do rukou. Samozřejmě že to četla a byla hodně překvapená. Nějak neřešila co si o ní princ bude myslet a to co o ní řekl jí poštěstilo. Pak poslouchá jak se Khione s princem baví o princezně Edelynne. Podle ní je to to nejroztomilejší dítě jaké kdy viděla a tak se uchechtne když slyší co o ní princ říká.* Alespoň nepatří mezi ty děti, které si vůbec nehrají a jen všechny provokují.*nadhodí. Řekne to především proto že si vzpomněla jak to bylo u nich doma s její sestrou když jim bylo asi osm let. Do teď nedokáže pochopit že byly tak rozdílné. Byly přeci dvojčata. Měli by si rozumět a chovat se podobně, mit stejne myšlenky. Jenže tak to u nich nikdy nebylo. Sice vypadaly stejně, ale byly uplne jiné*
-LF-

za Fri Jan 03, 2020 8:22 pm
*Pousměje se na Khione.*/Taky doufám../*Pomyslí si. Pak se zeptá na Illea news a nakonec se jejich hovor stočí až k jeho sestře. Rád slyší, že si s ní klidně bude Khione hrát, skutečně ho to potěší a Edelynne to určitě taky ráda uvítá.*To asi ano.*Souhlasí, že jsou takové pravděpodobně všechny děti.*I ona ráda provokuje a dělá si z lidí legraci.*Uchechtne se. Dopije svou sklenku whiskey a zvedne se.*Moc rád jsem vás poznal.*Řekne oběma.*Doufám, že se zítra uvidíme na akci. Dobrou noc dámy.*Popřeje jim a pak se vydá pryč, konkrétně do své komnaty, protože dneska má už jen chuť ne to padnout do postele a spát.*
-LF-

za Sun Jan 05, 2020 12:58 pm
*Druhý den a druhé kolo schůzek s dívkami ze Selekce, které jsou tu už čtvrtým dnem, když počítáme i den, kdy přijely. Dneska se schůzky odehrávají v Malém salonku. Stejně jako včera v tom Prosklenném, i tady je dneska nachystané menší občerstvení a pití pro něj a dívky, se kterými se setká. Jako první má dneska přijít lady Shaye, se kterou se už potkal, kromě toho odletu.*/Bylo to i tady v tomhle salonku, že?/*Usměje se nad tou náhodou. Když se otevřou dveře, stoupne si, aby dívku přivítal.*Ahoj Shaye.*S ní si už tyká, takže tyhle formálnosti nechá být, snad to dívce nevadí.*Prosím posaď se.*Pobídne ji.*Nechceš něco k pití? Klidně si dej i občerstvení.*Nabídne jí a pak se sám posadí na pohovku naproti ní s menším úsměvem na tváři.*Řekni mi něco víc o sobě.*Nakloní hlavu na stranu.*Kdyby i tebe napadla nějáká otázka na mě, klidně se ptej.*Nabídne ji, stejně jako v den odletu, kdy se tady setkali oni dva a ještě Khione, se kterou už schůzku měl.*
annie.16

za Sun Jan 05, 2020 1:25 pm
*dneska má mít své první oficiální setkání s princem. Potkala ho sice už před pár dny, ale to bylo náhodou. Celý den je nervózní ale těší se na to setkání. Když dojde do salonku a vsimne si prince, usměje se. Málem by mu zase začla vykat ale uvědomí si, že si vlastně týkají* Ahoj.*řekne a jde se posadit.* Vodu, prosím.*poprosí o vodu. Neví jestli si má sama nálet nebo co má vlastně dělat a tak se raději rozhlédne po salónku*/Není to náhodou.../ Nepotkali jsme se minule tady?*zeptá se a uchichtne se. Když ji princ řekne ať mu o sobě něco řekne, podívá se do země. Rozhodne se přeskočit tu část s rebely* Eh..*zvedne hlavu a koukne na něj*.. žila jsem v Palomne, ale před třemi lety jsme se s tatínkem přetahovali do Bonity. Tatínek tam má rodiče. Oni jsou 4. a my bydlíme u nich. Není to zrovna největší dům, ale furt lepší než nic.*pokrčí rameny* Babi s dědou vlastní restauraci a já jim tam pomáhám. Pak taky dělám o víkendech v akváriu a prividelavam ještě "pouličním uměním"*odmlčí se* to je asi vše.*pak se zamysli* Nic mne nenapadá.*pousměje se*
Sponsored content

Malý salónek Empty Re: Malý salónek

Povolení tohoto fóra: