Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malý salónek

+18
Samuel,
- HYUN -
Takuari Zimemo
K. princ
Vertasia
13Lucky
Davina "Dee" Claire
Klarisa
April_Molly
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
Devil
† PsYcHoPaTiC †
MissChristine
annie.16
AndyHoff
Admin
22 posters
Goto down
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Rhiannon Claudia Mirabelle Schreave

Sun Apr 26, 2020 6:31 pm
*Většinou se večírků a podobných akcí neúčastní, v tomhle má blíž ke své matce, než k sourozencům. Každopádně jí nikdo nezabrání tam jít, protože je zvědavá na to, kdo touží po srdci jejího staršího bratra. Oblékla se svého jednoho s oblíbených pyžam, které se skládá s růžového vrchu a černobílých pruhovaných kraťasů. Vlasy si zapletla do copu, jinak by jí překážely. Ve stejné růžové barvě si na nohy dá  ponožky s pandama. Rozhodne se sebou v náručí vzít i Moo, nemohla tu malou sněhovou tygřici nechat přece samotnou ve své komnatě. Ví, že bez ní nedokáže usnout a nový lidé jí nevadí. Možná konečně uvidí i svou starší sestru Camille, kterou od jejího návratu nespatřila. Se svým zlatíčkem v náruče se rozhodne zamířit rovnou do salonku kde si zabere jednu volnou pohovku a nedůvěřivě si všechny kolem sebe prohlíží.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 5 Empty Navya A. Sánchez

Sun Apr 26, 2020 6:32 pm
*Na sobě má černé saténové pyžamo, které se skládá z kraťasů a tílka. Na nohou má černé papuče a své zrzavé vlasy má smotané ve dvou copech. Do salonku míří ruku v ruce s Claviem.* Jestli rozpoutají nějakou polštářovou bitvu, mizim odtamtud. *Upozorní ho dopředu s úšklebkem, protože ničeho takového se účastnit odmítá.* /Vrací to lidi asi tak o padesát let zpátky./ *Navíc jí to přijde dost dětinské. Vážně mají lidi potřebu se mlátit polštářema? A obzvlášť potom, co byla u rebelů a zabíjela, se něčeho takového účastnit nechce. Jakmile vejdou do salonku, krátce se po něm rozhlédne a pak obsadí jeden z polštářů na podlaze a udělá na něm i místo pro Clavia.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 26, 2020 6:33 pm
*Tohle je první akce, kde se může setkat s účastnicemi Selekce, takže tady prostě nemůže chybět. Chce vědět, jaké ty dívky doopravdy jsou. Na sobě má růžové sametové pyžamo, skládající se z šortek a tílka. Na nohou má papuče a vlasy učesané do culíku. Líčení a doplňky má jen jemné. Když vejde do malého salónku, jako první si všimne své sestry Camille, ale hned odvrátí zrak a zamíří ke stolu s občerstvením. Tam si vezme sklenici s vodou a zamíří k jednomu sedacímu vaku, na který se posadí. Pak se rozhlédne po dívkách, které se účastní Selekce a uchechtne se. Upřímně jich lituje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 5 Empty Destiny Senna Teagan

Sun Apr 26, 2020 6:38 pm
*První akce v paláci je pyžamový večírek a ona se na něj rozhodne jít. Ví, že to může být jak první tak i pro ni poslední akce, které se účastní. Princ včera mohl poznat, že je nudná a ničím nijak zajímavá. Vezme si na sebe černé pyžamo s hvězdičkami. Líčení má jen lehké a vůbec si nechtěla brát náušnice, protože se jí to zdálo divné, ale nakonec jí komorné k tomuhle přesvědčily a ona se nechce hádat. Ale vybrala si jen malinké, nenápadné. Když dojde do salonku po chvilce bloudění, rozhlédne se po místnosti. Nikoho tu nezná, ani Alisah, se kterou se seznámila dopoledne tady není. Znervózní, protože není dobrá v seznamování se s lidmi. Pak se ale zhluboka nadechne a vydá se k jedné sedačce i okna, kam si sedne a k sobě si přitáhne polštář.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Freya Rosalie Martinelli

Sun Apr 26, 2020 6:38 pm
*Celou dobu měla nervy se svýma vlasy, jelikož se rozhodly protestovat ve všem co udělá, proto si je jistá, že na pyžamový večírek nepříjde kdoví jak včas mezi prvníma.. dokonce si nedávala ani záležet na pyžamu a vzala si první kterého jí napadlo. Motivem byl donut a káva. Jenže nohy si dala do těch nejvíc sladkých a roztomilých papučí s králíčky, které si přivezla z domova. Do rukou si vzala propisku a svůj deníček. S obojím se tak vydá rovnou do salonku, kde se nejprave zastaví u stolu. Vezme si do ruky sklenici džusu, napije se z ní a najde si místo k sezení někde na zemi. Tím se také dá do zapisování, potřebovala dopsat tu písničku, být mezi lidma jí v tom neuškodí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 6:39 pm
*normálně by se dnešní akce neúčastnil, ale dnešek je výjimkou. Minule mu Jantte vzala jeho oblíbenou modrou mikinu, a on ji chce zpátky. Kvůli ní pak totiž musel jít celou cestu od starého jezírka až do své komnaty jenom v džínách. Doufá, že to na Illeagramu nemyslela vážně. Na sobě má obyčejné černé tepláky, bílé tričko a černé ponožky. Jakmile dorazí do salonku rozhlédne se po všech přítomných, a hledá v davu Jantte. Tu ale nezahlédne, a tak se vydá k jedné z pohovek, na kterou se posadí.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Adeline de Wally

Sun Apr 26, 2020 6:40 pm
*je trochu nervózní, přeci jen je to první akce. Bude mít možnost poznat státní účastnice. V letadle na to nebylo ideální prostředí. Obleče si jednoduché pyžamo. Bílý top a modré kraťasy. Komorné jí učešou a ona se vydá na místo konání. Když vejde usadí se na jeden z polštářů a prohlíží si ostatní*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 5 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Apr 26, 2020 6:43 pm
*Být zase mezi lidmi jí neuškodí, asi. Teď je většinu času zavřená v komnatě, jen sama se želvami. To je totiž jediný způsob, jak se dokáže dokonale vyhnout Zaydenovi. Nikde na něj nenarazí a kdyby přišel do komnaty, tak je prostě dovnitř nepustí. Ale několik dní se neviděli a když jej viděla na jachtě s tou dívkou, doufala, že už bude mít klid. Na sebe si vzala své oblíbené pyžamo skládající se z červených šortek a červeného tílka. Náušnice a papuče jsou černé, stejně jako lem jejích šortek. Líčení je do červen a červený je i lak na jejích nehtech. Když dojde do salonku, rozhlédne se po něm a pak si všimne právě Zaydena. Rychle hlavu otočí a vydá se pro jistotu na druhý konec místnosti.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 6:47 pm
* když odcházela od jezírka vzala si Zaydenovu mikinu. Když pak při výběru outfitu na večer projížděla Illeagram zjistila že mu na mikině hodně záleží. Obleče si saténové pyžamo, které zhodnotí jako nejlepší. Při odchodu zaváhá*/ mám si jeho mikinu vážně nechat jako zajatce nebo Zaydenovy jeho miláčka vrátím?/* Nakonec si místo růžové mikiny s duhou obleče tu jeho. Pak se vydá na cestu. Když vejde rozhlédne se kolem a všimne si Zaydena na pohovce. Dělá že ho nevidí a jde ke stolu s občerstvením. Má co dělat aby se nesmála*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Ayleen J. Whitley

Sun Apr 26, 2020 6:51 pm
*pyžamový večírek je její první akce v paláci. Popravdě by nejraději zůstala zavřená v komnatě a měla svůj vlastní večírek. I tak se ale nakonec rozhodla akce zúčastnit. Třeba narazí na svojí "kamarádku" Cetkiu.* /Jestli tu ještě jednou v životě uvidím, tak až uškrtim ji, najdu najdu někoho kdo uškrtí mě./*pomyslí si. Dalo ji dost práce přemluvit komorné, aby ji nenavlékly do jednoho z těch pyžam, které odhalují téměř všechno. Naštěstí se jí ale poradilo dosáhnout svého, a tak má na sobě obyčejné bílé tílko a šedé pyžamové tepláky. Na nohou má bílé ponožky, které mají vzadu nápis Fuck Off. Vlasy má stálé v culíku a nedobrovolně se nechala nalíčit, i když jen jemně. Hned jak přijde do salonku, zamíří do jednoho rohu místnosti, kde se posadí na pohovku. Teprve pak si místnost prohlédne.* /Zlatá klec./ *Vzpomene si na přezdívku, kterou dala paláci. Pravděpodobně není jediná, kdo to tady takhle nazývá. Pak se podívá i na ostatní přítomné a prohlédne si jejich outfity.* /No..když to nejde po psychické stránce, aspoň tu fyzickou musejí zkusit./ *Ušklíbne se.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Malý salónek - Stránka 5 Empty Clavio L. N. Martinelli

Sun Apr 26, 2020 6:53 pm
*Jde ruku v ruce s Nav na dnešní akci, n které se moc nehodlá zdržovat, jelikož pochybuje, že tam bude nějaká normální zábava. Na sobě má černé taplákové kalhoty s bílými pruhy a bílé tričko. Vlasy má rozcuchané do všech stran, takže taky tak nějak vypadaj jakoby právě vstal.* Napřed dostaneš polštářem a pak půjdem. *Pokrčí rameny a usměje se na ni. Když vejdou do salonku, rozhledne se kolem sebe a když uvidí obě dvě své sestry, rychle se natiskne blíž k Nav.* Nemůžu se zabalit do nějaké deky? Mám tu obě dvě sestry. *Zamumlá směrem k ní a sedne si vedle ní, ale po chvilce si ten polštář přesune za Nav a obejme ji kolem ramen.* Jestli na mě vybafne buď Chrys nebo Freya, odcházím. Ale Chrys bych se měl omluvit, ale nedokážu se k tomu dokopat. *Poví potichu, aby ho náhododou jedna ze sester neslyšela.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Davina Claire

Sun Apr 26, 2020 6:53 pm
* Po nějakých zvažování se rozhodne že na ten pyžamový večírek půjde, přeci jen se nudila. Na sebe si vzala šedý svetřík, volné tepláky a pro jistotu podprsenku. Udělala si jemné líčení a vlasy si udělala do culíku, vzala si obyčejné pantofle a po nějaké chvilce našla i malý salonek, kde se tato pyžamová párty odehrávala. Vzala si od číšníka skleničku s nápojem a šla si sednout na pohovku. Nějak očekávala že tam příjde i Raylee, povzdychla si, přece jen už se spolu trochu znají, ale nebránilo by jí  poznat i jiné účastnice, nebo klidně i někoho jiného. jen jsem se rozhlížela okolo sebe a popíjela nápoj....*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 5 Empty Navya A. Sánchez

Sun Apr 26, 2020 7:02 pm
*Mírně se ušklíbne a pak potřese hlavou.* Jenom někdo vezme polštář do ruky a postaví se do bojové pozice a já mizim. *Opraví ho s pobaveným úsměvem a pak už jsou vevnitř a ona obsadí hned jeden polštář.* Ne, ale deka by se docela hodila, teplo tu moc neni. *Poznamená a rovnou se po nějaké té dece rozhlédne. Poslední dobou je jí zima prakticky pořád, i když je zabalená v nějaké teplé dece, nebo svetru. Neví proč, ale nijak moc to neřeší. Když jí Clavio obejme zezadu kolem ramen, mírně se o něj opře a pak se zasměje a pohledem zabrousí k jeho sestře, se kterou se seznámila na festivale.* Ne? *Otočí se na něj a pak se na něj zazubí.* Tak pojď. *Chytne ho za ruce s neústupným pohledem ho vytáhne na nohy. Pak ho odtáhne k Chrys.* Ahoj. *Pozdraví jí s milým úsměvem.* Tady hrdina by s tebou chtěl mluvit. *Oznámí jí a povzbudivě se usměje na Clavia. Nechá ho u jeho sestry a sama se vrátí zpátky na polštář, aby jim dopřála soukromí. Cestou si ještě ukradne huňatou deku a jakmile dosedne, zabalí se do ní.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 7:05 pm
*sedí na jedné z pohovek a čeká, jestli se tady objeví i Jantte. Místo Jantte si ale všimne Chrysane y která právě přijde. Na kratičký moment se setká s jejím pohledem, ale pak se stejně jako ona rychle odvrátí. Chvíli na to si všimne i Jantte, která sem nakrčí v jeho mikině. I hned se zvedne a zamíří k ní. Stoupne si k ní bokem a opatrně se opře o stůl s občerstvením.* Myslím, že mi něco dlužíš Jantte.*řekne s vážným výrazem, ale v jeho hlase jde znát pobavení.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 5 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Apr 26, 2020 7:08 pm
**Když dojde do salonku, schválně poodejde někam stranou od ostatních, hlavně od Zaydena a sedí sama na jedné z pohovek. K nikomu nejde, protože ani nemá moc na společnost náladu. Otočí hlavu a pozoruje zahrady skrz okno, dokud na ni nikdo nepromluví. Okamžitě ztuhne, když zjistí, o koho se jedná.*/To si dělají srandu../*V duchu zaúpí.*Ahoj.. To je jedno, nemusí se mi omlouvat. Vím, že jsem to přehnala a je mi to líto, neměla jsem se mezi vás míchat.. Akorát všechno vždycky zhorším, pokazím, to já se omlouvám.*Vybreptne ze sebe rychle a pak si stoupne. Když Navya odejde, sama se vydá rychle na druhé konec salonku,daleko od nich. Rozmrká slzy, aby na sobě nedala nic znát a promne si obličej.*/Měla bych raději vypadnout../*Podívá se ke dveřím, ke kterým se i následně rychle vydá a odejde do své komnaty.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 7:13 pm
*po chvíli váhání si přes pyžamo obleče Zaydenovu mikinu. */ Je měkoučká a moc se mi vracet nechce. Ale když on jí má asi fakt rád/* Když vejde hned si ho všimne jak sedí na pohovce. Dělá že ho nevidí a jde k občerstvení. Když se opře o stůl vedle ní podívá se na něj.* Hmmm zamyslím se..... Ne nic co bych ti dlužila mě nenapadá*řekne stejně jako on hraně vážně* mám si dát jedno Oreo nebo dvě Orea?*dělá že se plně věnuje oreu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 5 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 26, 2020 7:15 pm
*Chvilku sedí sama na pohovce a rozhlíží se po dalších lidech, kteří sem dneska přišli. Po chvilce si řekne, že by se možná měla někomu přiřadit a bavit se s ním, když je už tady.*/Že bychom prozkoumali, co za holky tu má brácha?/*Rozhlédne se po místnosti, než si všimne dívky, DAVINY, o které si je stoprocentně jistá, že je účastnice. Stoupne si a vydá se k ní.*Ahoj, snad tě neruším.*Řekne a sedne si vedle ní.*Já jsem Camille, klidně mi říkej Cam./Jako by mě neznala../Jen se chci seznámit, vždyť jsi taky moje potencionální budoucí švagrová, že jo?*Usměje se na ni. Snaží se vypadat pozitivně a protože je dobrá hráčka, daří se jí to. Nikdo, kdo ji vidí poprvé by neprokoukl, že tohle je jen maska.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Davina Claire

Sun Apr 26, 2020 7:26 pm
*Rozhlédne se okolo, než si všimne hlasu, tak se za ním otočí* Ahoj, ne, vůbec ne..popravdě jsem ráda že mě tu někdo oslovil..* usmála se na ní* Jasně, já jsem Davina a klidně mi říkej Dav * zasmála se a položila skleničku s nápojem na stolek. U té věci z budoucí švagrovou si prohrábne vlasy a uculí se* / To jsou všichni z rodiny tak hodní, zamyslí se a pousměje se/*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 7:30 pm
*když Jantte vejde do místnosti, ihned zamíří za ní a ležérně se opře o stůl z občerstvením. Pak poznamená, že mu něco dluží. Po jejích slovech potřese hlavou a tiše se zasměje.* Vem si rovnou tři. *okomentuje její vybírání a sám se pro jednu sušenku natáhne.* Je ti trochu velká a ta barva ti moc nesluší.*popíchne ji. Nemyslí to vážně a doufá, že to Jantte nebude brát vážně.* Ale chápu, že se jí těžko vzdává, provím jak je pohodlná. *Zazubí se na ní* Ale i ty hezké věci jednou pominou.*pokrčí rameny jakoby nic.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 5 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 26, 2020 7:30 pm
*Rozhodne se dneska se věnovat některé z účastnic, když tu ani její bratr, aby to dělal on.*/První akce, na které jsou ty holky a on se ani neobtěžuje přijít?/*V duchu si odfrkne. Pro Wyatta je to i dost typické, takže by ji to asi nemělo překvapovat. Pak se vydá za Davinou a představí se jí. Překvapí jí, že jí ona hned tyká.*/Etiketu asi moc nezná../*Pomyslí si kriticky. Ale nahlas nic neříká. Taky je pravda, že ona jí začala tykat ihned, ale účastnice, nikdo by neměl tykat jim, dokud by jim to nenabídli. Ale jí na tom zas tak nezáleží. Kdyby potkala někoho jinýho, asi by s tím Davina měla problém, minimálně by ji napomenul.*Jak se ti líbí v paláci*Zeptá se jí na první otázku, co ji napadne.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 5 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 26, 2020 7:39 pm
*rozhodla se, že když už tady je, chce se s nějakou účastnící seznámit. Přeci jen musí vědět, co za princezničky to Wyattovi přijeli do paláce. Chvíli se rozmýšlela, za kterou zamíří, když v tom si všimla dívky, která se schovává za polštářem na jedné pohovce u oken.* /To se jako vyděšená čivava chová pořád, nebo už se stihla setkat s Wyattem?/*zeptá se sama sebe a přiklání se spíše k té druhé možnosti. Vstane a zamíří k ní.* Ahoj, jsem Alessia.*rekne a sedne si vedle ní.* Sestra Wyatta...toho už v si znát mohla.*ušklíbne se.* /Kolik jich asi za včerejší noc stihnul někde přehnout přes stůl?/ Schováváš se před světem? Vypadáš tak trochu jako vyděšená čivava. Neboj, brácha tu není, takže se bát nemusíš.*nakloní hlavu na stranu a uchechtne se.*


Naposledy upravil annie.16 dne Sun Apr 26, 2020 7:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 7:40 pm
*vezme si Zaydenovu mikinu a vydá se do salonku. Když vejde dělá že Zaydena přehlédla a jde k občerstvení. Když se zmíní o tom že mu něco dluží dělá že neví že myslí mikinu a svou pozornost soustředí na Orea. * Ano tři budou prozatím stačit. Jedno sní.* Víš to samé jsem si taky říkala, ale ne všichni zajatci jsou i skvěle se hodící kousky do skříně.*zasměje se* ale myslím že mi stejně sluší víc než tobě* propíchne ho* podáš mi prosím sklenici s mlékem?* Zeptá se jen tak mimochodem* to si také myslím a proto jsem ti ji přinesla aby ses s ní rozloučil. Původně jsem ji  opravdu chtěla vrátit ale je moc příjemná*nevinně se uculý a sní zbylá dvě Orea.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Malý salónek - Stránka 5 Empty Clavio L. N. Martinelli

Sun Apr 26, 2020 7:47 pm
Nemizíš nikam, lásko. Protože by si mě tam přece nenechala. Sice bych asi hned utekl za tebou, ale to už je detail. *Zasměje se a sleduje ji, jak se rozhlíží po dece a starostlivě nakrčí obočí, ale nic neříká. Polštář si přesune za ní a obejme ji rukama kolem ramen, přičemž se usměje. Snaží se tak nějak splynout s ní i se zemí, aby ho náhodou jeho sestry neviděly. Po slovách Navyi vykulí oči a zaskuhrá.* Láásko, no tak. Určitě mě nechce vidět a kdyby se z toho stala nějaká hádka, je tady moc lidí. *Zamumlá, ale to už ho vytáhne na nohy a zamíří s ním k jeho sestře. Když je až u jeho sestry, pohled zabodne do země a když Nav odejde, hodí po ní štěněcí pohled.* Já... Chci se omluvit, přehnal jsem to... *Když al Chrys zamíří ke dveřím, zaskuhrá a rukou si vjede do vlasů. Pohled hodí na jeho nejmladší sestru a doufá, že se k němu nepřiřítí.* /S ní je to težký. Nebude to tím, že u sebe nemá jako psychickou podporu želvy? Kdy se to stalo, že má želvy radši než mě?/ *Nakonec se odšourá k Nav a zase si sedne za ní a rukama ji obejme.* Myslím, že se blbě vyspala. *Uchehctne se a více se k Nav natiskne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 5 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 26, 2020 7:48 pm
*Dojela do paláce v normálním oblečení a v komnatě Stefana, kterou tu už najde i poslepu, se teprve převlékla do pyžama. Rozhodně se jí nechtělo jet v taxíku celou cestu v růžových saténových kraťasech a tílku, které si jako dnešní pyžamo vybrala. Své černé vlasy si nechala rozpuštěné a pro jistotu má na zápěstí gumičku, kdyby si je chtěla během večera svázat do culíku nebo drdolu. Na nohou má huňaté pantofle a ponožky, protože je jí věčně zima. Jakmile se převlíkne, ruku v ruce zamíří se Stefanem do salonku, protože přijela do paláce později, než měla v plánu.* Vážně promiň, že jsem přijela později. Zdržela jsem se v pekárně. Zítra bude ve městě nějaká velká svatba a my nestíhali. *Omluví se mu znovu a pak už vejdou spolu do salonku a ona hned ukořistí jeden polštář na zemi, na který se posadí a udělá na něm i místo pro Stefana, protože je dost velký pro ně oba.*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Malý salónek - Stránka 5 Empty Davina Claire

Sun Apr 26, 2020 7:49 pm
* Uvědomila si že jí tyká..*/ snad s toho nebudu mít nějaký problém../ * Vzala si zase skleničku a napila se s ní, když se jí zeptá na otázku, jak se mi líbí v paláci, chvíli popřemýšlela...* Zatím dobře....*usmála se na ní..* A jinak jak se máte vy?* Zase položí skleničku s nápojem na stolek a čeká na odpověd.*
Sponsored content

Malý salónek - Stránka 5 Empty Re: Malý salónek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru