Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malý salónek

+18
Samuel,
- HYUN -
Takuari Zimemo
K. princ
Vertasia
13Lucky
Davina "Dee" Claire
Klarisa
April_Molly
Taylorovidní zrzka
rose_marry_an
LittlePrincess
Devil
† PsYcHoPaTiC †
MissChristine
annie.16
AndyHoff
Admin
22 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 6 Empty Destiny Senna Teagan

Sun Apr 26, 2020 7:57 pm
*Vezme si k sobě polštář, na kterém má položené ruce a zatím sama sedí na pohovce a dívá se na lidi. Nechce se nikomu vnucovat a kvůli stydlivosti by za nikým sama nešla. Takže čeká, jestli někdo přijde k ní a nebo bude moci jít domů. Ale nakonec k ní přece jen někdo zamíří, i když v tomhle případě by raději splynula s pohovkou a vytratila se.*Dobrý den.. Výsosti.*Pozdraví ji rozpačitě.*Vím, kdo jste.*Ujistí ji.*Těší mě a já jsem Destiny.*Představ se a pousměje se. Nadzvedne lehce obočí a pak se uchechtne a potřese lehce hlavou.*Ne, neschovávám se.*Podívá se na polštář.*Mám ho tu jen tak.*Pokrčí lehce rameny.*Nebojím se.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 6 Empty Navya A. Sánchez

Sun Apr 26, 2020 7:59 pm
Nechala bych tě tam právě protože vím, že bys běžel za mnou. *Zazubí se na něj a pak se krátce rozhlédne po dece, protože je tady docela zima, aspoň jí to tak přijde. Nakonec to ale nechá být a opře se o Clavia, když jí obejme zezadu kolem ramen.* Někdy si spolu musíte promluvit a ona poslední dobou moc v paláci není. *Pokrčí letmo rameny a pak ho vytáhne na nohy a dotáhne ho k Chrys. Trochu se zamračí, když slyší její omluvu.* Myslelas to dobře a nic jsi nezničila. Díky tobě jsme zase spolu. Nemáš se za co omlouvat. *Potřese hlavou.* Měli byste si promluvit. *Kývne hlavou ke Claviovi a pak se raději klidí, aby měli soukromí. Když se ale posadí zpátky na polštář, vidí, jak Chrys odchází. Stáhne obočí a pak se omluvně podívá na Clavia, když se k ní vrátí.* Promiň, nechtěla jsem to ještě zhoršit. Já myslela, že to vezme v pohodě. Omlouvám se. *Vysype ze sebe rychle a přitiskne si k sobě deku co nejblíž, aby se co nejdřív zahřála. Pak se přitulí ke Claviovi.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 6 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:05 pm
*Když jí dívka hned tyká, překvapí jí to, ale nijak to neřeší. Není ten typ člověka a ani ji na to neupozorní. Následně se zeptá, jak se jí líbí v paláci.*To jsem ráda.*Usměje se na ni, trochu falešně, což by ale dívka neměla poznat, je dobrá v předstírání. Pokrčí rameny na její otázku.*Docela to ujde.*Odpoví na její otázku.*Už jsi potkala mého bratra?*Zeptá se jí zvědavě. Chce vědět, jestli už na některou z nich stihl něco zkusit nebo ne. Ví, že pokud ne brzy to napraví.*Co si vůbec slibuješ od Selekce?*Snaží se pochopit, co by kohokoliv přimělo k tomu vyplnit přihlášku. Pro ni je to něco, co asi nikdy nedokáže pochopit.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 6 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 8:06 pm
*okomentuje její vybírání ohledně toho, kolik si má vzít Oreo sušenek a sám si také jednu vezme. Pak jí popíchne a doufám, že to nebude brát Jantte moc vážně. Když se neurazí, oddechne si.* /Kde je Chrys? Měla by si z ní vzít příklad./*pomyslí si.* Hele, když už ji teda máš mít na sobě, tak ji aspoň neříkej zajatec. *uchechtne se. Pak se natáhne pro Sklenici s mlékem, ale prozatím si ji nechá u sebe.* Něco za něco.*uculí se na ní a sklenici mléka drží pevně u sebe.* Tak aspoň rozloučení nám dopřeješ.*uchechtne se.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Freya Rosalie Martinelli

Sun Apr 26, 2020 8:09 pm
*V moment co se rozhodla vzhlédnout od zapisování do svého deníčku si všimla své starší sestry, kterou má moc ráda. Jenže  to k ní došla nějaká dívka s jejich bratrem. Clavio a ženská. Vykulí překvapeně oči, ale její pohledem se zamračí v momentu co její sestřička odejde. Tohle se jí rozhodně nezamlouvá.  Šla by za ní, ale v případě své sestry si nikdy není jistá kde jí právě má hledat a v tomhle případě může být kdekoliv. Rozhodne se to aspoň vyřešit po svém. Vstane a už už si to řítí ke svému bratrovi. Zamračeně se na ty dva podívá a založí si ruce na hrudi.* Clavio Laurente Nicaisi Martinelli, co jsi zase udělal naší úžasné sestře?*Řekne výhružným hlasem a našpulí přitom rty, rozhodně se netváří šťastně, protože nerada vidí Chrys smutnou. Ta dívka jí teď jednoduše nezajímá. Radši.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 6 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:13 pm
*všimne si Destiny, která ji připomíná vystrašenou čivavu, a tak zamíří za ní. Třeba jí Wyatt poděkuje za to, že mu pomůže s vyřazováním. Sedne si na pohovku vedle Destiny a představí se jí.* Říkej mi Aless, prosím. A taky mi můžeš tykat. *usměje se. Ona sama většinou nad nějakým tykáním nebo vykáním nepřemýšlí, protože tykání je jí příjemnější. Pak se jí zeptá, jestli se schovává a dodá, že nemá důvod se bát, jelikož Wyatt tu momentálně není. /Jasně, vubec se nebojíš./*dodá v duchu a usměje se na ní.* Už jsi se setkala s Wyattem? *nadhodí*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 8:17 pm
*když si prohlíží občerstvení objeví se vedle ní Zayden. Dělá že neví o ničem co by mu dlužila a soustředí se na Orea. Jeho popichování si nebere vážně a vrátí mu ho. Poprosí ho o sklenici mléka a řekne mu že si jeho mikinu plánuje nechat.* hmmm promyslím si to. *Zasměje se* tak něco za něco jo?* Uculý se když si nechává sklenici u sebe* ano rozloučení .... můžeš svou mikinu naposledy obejmou a pak mi dát tu sklenici.* Usměje se jako andílek.* / Skóre vyrovnáno/
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Malý salónek - Stránka 6 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:22 pm
*Neptrvlekal se do pizama druve , nez na dvere jeho komnaty nezakelpala Elsie. Hned jamileji videl objal ji a polibil jemne na rty. Je neskutecne rad, ze s ni zase muze travivat vice casu, protoze zacala Selekce a Wyatt se vratil a tak uz nemusi otci pomahat on sam amuze se ji tak plne venovat. Jakmile se oba prevlekaji, on na sebe natahne pouze sve tmave modre teplaky, ktere ma na spani, ale nebere si k tomu bile triko s kratkym rukavem, ktere k tomu ma. Jakmile jsou oba hotovi, chytne Elsii za ruku a vyda e spolu s ni do maleho salonku. Na nohou ma obycejne pantofle. Koukne se na Elsii a jemne stiskne jeji ruku a usmeje se.* Nic se nedeje zlato. Chaou to. Hlavni ale je, ze jsi prisla. *Usmeje se na ni a jakmile vejdou do salonku, porouhledne se kolik je zde lidi a pohledem najde i sve dvojce Camille na kterou se jen lehce pousmeje a nasledne si najdou mistecko s Elsii a on si na polstar spos lehne a to tak ze je za Elsii a lezi na boku a loktem se podepira.* Mas osobni operadlo. To jen tak nikdo nema. *Zazubi se na ni.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 6 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 8:28 pm
*řekne, aby přestala jeho mikině říkat zajatec a po její odpovědi přimhouří oči, ale pobaveně se při tom usmívá. Pak se natáhne pro sklenici mléka, ale místo toho, aby ji Jantte podal ji pevně chytne, a řekne že mu ji dá pouze v případě, že mu dá jeho mikinu. Asi je dost ujeté, že se tady dohadují o tom, kdo si jeho mikinu nechá. Jestli ji vážně Jantte chce, tak ji jí nechá, ale tohle dohadování ho baví, takže v tom pokračuje.* Jo, mikinu za mléko.*řekne a uculí se na ní.* /No..aspoň obchodník ze mě bude dobrej./* To mi ji ale nejdříve budeš muset dát. *zazubí se na ni.* /Tak jednoduchý ti ti neudělám, Jantte./
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Malý salónek - Stránka 6 Empty Clavio L. N. Martinelli

Sun Apr 26, 2020 8:33 pm
To je podpásovka! *Zasměje a věnuje ji krátkoou pusu. Starostlivě se zamračí, když začne mluvit o dece, jelikož mu je tak nějak akorát.* Někdy jo. Ale kdyžtak ji podstrčím pod dveře omlvný dopis. *Zamumlá, ale i přes to, že se mu nechce, nechá se k ní odvést. Když ale hned odejde, zaskuhrá, přičemž si jednou rukou prohrábne vlasy a druhou rukou si promne obličej. Odejde nakonec šouravým krokem k Nav a hned se posadí za ní.* V pohodě, ona je prostě taková. Moc si vše bere. A stejně ji podezřívám, že je na těch jejích želvách závislá a kdy je nemá, je nesnesitelná. Vážně za nic nemůžeš. *Věnuje ji polibek rameno, ale když uídí, kdo se k nim řítí, nahlas zaskuhrá.* Ale ne. *Zavrtí hlavou a rychle chytne tu deku, kterou má Navya a přetáhne je přes sebe i přes ní, aby byli pod ní schovaní.* /Škoda, že nemám víc jmen. To by bylo na dlouho a tak by trvalo, než by se lidi dostali k tomu, co maj na srdíčku./ *Nakonec tu deku zase z nich sundá a přikryje jen Nav.* Taky tě rád vidím, ségra. *Zamumlá a pak si povzdechne.* To je na delší povídání. *Pak si ale svěsí ramena a položí bradu Nav na rameno a pohled zvedne ke Freyi.* Ehm... Prostě se nám pletla do vztahu, ale já na ni byl zbytečně zlý, ale díky ní se to mezi námi usmířilo, ale ona je nějak přecitlivělá a teď když jsem se jí měl... Chtěl omluvit, prostě odešla. *Pokrčí rameny a pak se pousměje.* A tohle je Navya, kdyby tě to zajímalo. *Uchechtne se a radši sevře okraj deky, aby ji zas mohl přes ně přehodit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 6 Empty Elsie C. Nuray

Sun Apr 26, 2020 8:36 pm
*Jakmile se otevřely dveře Stefanovy komnaty, její rty se roztáhly do širokého zamilovaného úsměvu a oplatí mu objetí a i polibek. V jeho komnatě se převlíkne do pyžama a pak se s ním vydá ruku v ruce do salonku. Musí se mu znovu omluvit za to, že přišla pozdě, protože jí to mrzí.* Příště zase přijdu dřív a vykompenzuju ti to. *Slíbí mu s úsměvem a pak už si v salonku ukořistí jeden polštář, který je pro ně oba dost velký a po jeho slovech se zasměje a lehce se o něj opře.* To nejlepší opěradlo, který miluju z celýho srdce. *Doplní jeho slova a políbí ho jemně na spánek.* Jak ses vůbec dneska měl? *Zeptá se ho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 6 Empty Destiny Senna Teagan

Sun Apr 26, 2020 8:37 pm
*Princezně vyká, protože ví, že by jí měla nabídnout tykání ona a ona nechce být nijak neslušná a ještě mít nějáké problémy.*Dobře.. Aless.*Řekne nesměle a pousměje se na ni. Je docela plachá, což jde i vidět. Je zvláštní, že jí hnedka nabídla tykání,ale nebrání se tomu. Pak řekne, že se neojí, co je pravda, jen se opírala a pokud jde o to, že k nikomu sama nešla je to protože je prostě trochu plachá a v paláci je den. Musí se trochu rozkoukat na což pole ní stejně nebude mít moc času. Po její otázce přikývne.*Ano včera, když jsme přiletěly, šla jsem ještě na chvilku ven, na čerstvý vzduch a potkala ho v labyrintu. Zdál se docela milý.*Řekne a rozmýšlí se, jestli říct i to další.*Ale zároveň byl smutný, i když se asi snažil to skrýt.. Nejspíše se trápil kvůli rodině.*Řekne, co vydedukovala z jejich rozhovoru.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Malý salónek - Stránka 6 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

Sun Apr 26, 2020 8:38 pm
*V Illei je uz od vcerejska a navic je to jeho prni navsteva tehle zeme. Rodice sem jezdivali sami, protooze on nestal o to, aby se zde nudil, jak jako maly, tak jako teenager. Nyni nastal cas, aby sem letel sam, protoze jeho rodice se rozhodli, ze jej zasnoubi s njakou Illeiskou princeznou, kterou nikdy nevidela nevi ani, jak vypada. Popravde jej to nejak nevzrusuje, protoze vi, ze i kdyz se potkaj, tak to bude ona, ktera ze smluvenyho snatku vycouva.* /Pokud neni sejne uchylna na sukani, jako ja.. to by bylo divny. Dva ominanti. To bych nechtel ani za nic./ *Probleskne mu hlavou, kdyz vychazi z koupelny ve sve komnate a na sobe ma jen cerne teplaky a hrud necha odhalenou. On se za nic nestydi a byt na nem, je tam klidne nahej, protoze on v pyzamu nespi. Podle nej je to naostro nejlepsi. Vyjde ze sve komnaty s pantoflema na nohou a snazi se najit cestu. Musel poposit nejakyho strazce, aby jej tam dovedl a nakonec vejde dovnitr a kiouka se kolem.* /No doprdele... tady je kozicek... wohoo./ *Nenapadne sjede pohledem par zenskych hrudniku a potom jde ke stolu s obcerstvenim, kde si vezme sklenku s alkoholem a potom je nekam bokem, kde se opre zady o zed a sleduje deni kolem zatim, co pije drink.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 8:40 pm
*řekne mu že popřemýšlí o tom jak jeho mikině bude říkat. Poprosí ho o sklenici mléka a když jí řekne že ji dá sklenici vyměnou za mikinu zasměje se a řekne mu že si ji nechá ale může ji naposledy obejmout*/ tohle dohadování je sranda/* po pravdě ale netuší zda si ji chce nechat nebo ne.* No tak přeci si nemyslíš že si ji sundám a dám ti jí do rukou. Můžeš obejmou mikinu když jí mám na sobě.*usměje se * nebo mi ji budeš muset sundat ale chceš vážně zjistit že pod ní třeba nic nemám?* To poslední prohodí z legrace nemyslí si že by se odvážil to riskovat*
avatar
Davina "Dee" Claire
Posts : 101
Join date : 24. 04. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Davina Claire

Sun Apr 26, 2020 8:48 pm
* Camille jí přišla dost sympatická, takže by jí ani ve snu nenapadlo že to jen hraje. Na otázku jestli jsem potkala jejího bratra jsem odpověděla.* Ano, vlastně..jsem s ním letěla sem do paláce, a příjde mi milý * pousměje se a je milá jako nikdy před tím* A jinak co vy? Asi nejsem jediná účastnice kterou jste potkala?* podívá se na ní a čeká zas na odpověd.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 6 Empty Cleo I. Lindwood

Sun Apr 26, 2020 8:48 pm
*Rozhodla se začít trochu socializovat, takže se rozhodla vydat na dnešní pyžamový večírek. Na sobě má kratší noční sukni v červené barvě a červené podkolenky. Své kudrnaté vlasy si nechala rozpuštěné a pomalejším krokem se vydala do salonku. Cestou klasicky jednou zabloudila, ale nakonec cestu našla a vklouzla do salonku. Neví moc co čekala. Možná holky, co běhají po pokoji, smějou se a válčí s polštářema, jako to vídá ve filmech, ale docela se jí uleví, že po ní nikdo nebude mlácení polštářem vyžadovat. Jako první zamíří ke stolku s občerstvením, kde si vezme skleničku pomerančového džusu a pak se rozhlédne, jestli ještě někde zahlédne volné místo. Zamíří k němu a cestou se soustředí na to, aby na nikoho nešlápla a nerozlila svůj džus všude po zemi, takže vůbec nekontroluje lidi, kteří stojí. Díky tomu se jí podaří vrazit do nějakého chlápka, který se ani neobtěžoval vzít tričko.* Já... Promiňte, nevšimla jsem si vás. *Omluví se mu hned s červenými tvářemi.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 6 Empty Alessia E. Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:56 pm
*poprosí Destiny, aby ji tykala a taky říkala Aless. Když vidí, jak se na ni nesměle pousměje, má co dělat, aby se neušklíbla.* /Chudák holka, ta se tady musí cítit strašně./*pak se jí zeptá, jestli už mluvila s Wyattem. Tohle ji opravdu hodně zajímá, takže její odpověď pozorně poslouchá.* /Wyatt a smutný? Že by na něj přestal působit koks?/ Aha..to není moc velká novinka.*řekne a potlačí povzdychnutí.* Odkud jsi? *zeptá se jí, protože se o ní chce dozvědět něco víc.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 6 Empty Camille Cara Schreave

Sun Apr 26, 2020 8:58 pm
*Když dívka řekne, že s Wyattem letěla do paláce.*Vážně? Nevěděla jsem, že se chystá vrátit letadlem s vámi../Nevím o něm nic.. Nic si neříkáme, nesvěřujeme si, že se divím../*Pomyslí si v duchu. Nikdy se s Wyattem jeden druhému nesvěřovali. Pak na dva roky odešla a když se vrátila její bratr se to pokoušel urovnat i s Alessiou, ale po tom všem jim ona prostě nevěří. Ví, jací jsou. Ví, že jsou věčně mimo a nevěří, že byli ten de vůbec při smyslech. Navíc ona lidem nevěří, ne hned. Sice to jsou její sourozenci, ale jako sourozenci se nikdy nechovali. Proč teď začínat? Nemají jediný důvod.*Jsi první účastnice se kterou mluvím.*odpoví na její otázku.*V budoucnu se snad seznámím s vámi se všema. Někdy pro vás taky naplánuji určitě akci, kde si budeme moci popovídat.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Malý salónek - Stránka 6 Empty Navya A. Sánchez

Sun Apr 26, 2020 8:58 pm
*Zasměje se spolu s ním a pusu mu oplatí. Pak už se pokusí ho usmířit s jeho sestrou, což úplně nevyjde, takže jakmile se za ní vrátí, hned se mu začne omlouvat.* Neměla jsem tě nutit tam jít. Znáš jí líp, jak já a já tě měla poslechnout. Někdy by ses jí zvládl omluvit sám. *Kdyby neměla svázané vlasy, asi by si je právě nervózně prohrábla, ale nechce si copy zničit. Letmo se pousměje, když jí políbí na rameno a pak si všimne, kdo k nim míří a ztuhne.* Hrdino. *Ušklíbne se pobaveně, když se Clavio schová za její deku. Jakmile ale jeho sestra promluví, humor jí opustí a ona spíše vykulí oči.* /Jedna milejší jak druhá.../ *Proběhne jí hlavou a když jí Clavio vrátí deku, přikryje se jí a přitiskne si jí pevně k sobě, jako kdyby to měl být štít. Když jí představí pokusí se co nejmileji usmát.* Těší mě. *Pronese mile, ale je v jejím hlase znát i dost nervozity.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Malý salónek - Stránka 6 Empty Destiny Senna Teagan

Sun Apr 26, 2020 9:07 pm
*Nesměle se na ni pousměje, protože si v její přítomnosti není jistá a necítí se popravdě ani moc dobře. Odpoví kladně na její otázku, jestli mluvila s jejím bratrem a řekne kdy a kde jej včera potkala. Pak dodá, že byl smutný, nejspíše kvůli rodině.*No.. Viděla jsem jej sedět na lavičce, s hlavou skloněnou v dlaních a očividně v ne moc veselém rozpoložení. A když jsme se pak bavili o rodině.. Je jasné, že mezi sebou nemáte nejlepší vztahy, ale to se může třeba změnit. Rodina se dokáže semknout, když je potřeba.*Pokrčí lehce rameny.*Pak působil více v pohod.. Hádám, že to je jeho obrana. Nasadí masku díky které je úplně jiný a emoce jako smutek a tak schovává, že?*Zeptá se jí, jestli jej odhadla správně. Je jí prince líto a doufá,že se jejich rodinná situace spraví a on se nebude bát ukazovat i tuhle zranitelnou stránku. *Z Clermontu.*Odpoví jí na otázku, odkud pochází. Rozhlédne se po místnosti plné lidí.*Asi.. není zrovna příjemné mít pod střechou tolik neznámých lidí.*Řekne tiše.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Malý salónek - Stránka 6 Empty Stefan Marcus Schreave

Sun Apr 26, 2020 9:09 pm
*Hned jakmile se s Elsii privita v jeho komnate, se ova prevleknou do svych pyzam a nasledne ruku v ruce spolu vyrazi do maleho salonku, kde e ma vecirek konat a poslechne si Elsiinu omluvu a rekne ji, ze to nevadi a, ze je hlavni, ze jsou ase spolu.* /Diky bohu za Selekci, jinak by se ten idiot domu nevratil./ *Pomysli si ajakmile zaslechne slovo konpenzace, jeho rty se zkrouti do usmeu a jeho oci se rozsviti.* Tak to jsem uz ted zvedav, jaka ta kompenzace bude, lasko. *Rekne se azubenim a nasledne uz jsou na akci a on si vsimne Camille na kerou se jen usmeje a nasledne nasleduje Elsii na nejake misto a lhne si na polstar tak, aby byl za ni a ona se o nej tak mohla oprit. Jakmile tak udela a slysi jeji slova, zamilovane se na ni usmeje a polibi jemne jeji rameno.* A operadlo neskutecne miluje tu, ktera se o nej momentalne opira a je druhou nejroztomilejsi osbou v salonku. *Mrkne na ni a potom nakloni hlavu na stranu.* mam e uz dobre, protoze siky ty Selekci se Wyatt musel vratit a ja uz jsem tak jen a jen tvuj, *Usmeje se na ni.* Byt bez tebe dele jak jeden den pro me bylo strasny, protoze jsi mi neskutecne chybela a chybela mi tva vune a to, jak ti voni vlasy po pekarne. *Zazubi se na ni.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Freya Rosalie Martinelli

Sun Apr 26, 2020 9:11 pm
*Po tom co vidí Chrys, která je smutná a odchází, musí zamířit za zdrojem problémů. Ten jí je víc než jasný, její úžasný starší bratr. Né, že by ho neměla ráda, ale jednoduše  je ona kdo jejich sestře rozumí víc. Nechápavě nakloní hlavu na stranu, když se začne schovávat,  protože to stejně nemohlo pomoct delší dobu.*To, že tě taky ráda vidím je jedna věc.*Pokývne hlavou.*Vždycky a na všechno je citlivá, to jsi toho nikdy nevšiml?*Povzdechne si nad tím a zavrtí hlavou, jasně nerozuměl ženám, proto nechápe jak tu teď s ním jednu může sedět. S úsměvem se na dívky podívá a prohlédne se jí, aspoň ta její náladu změkčí.*Navya? Hezké jméno, už se ti bráška zmínil jak se jako dítě, hrozně dlouhou dobu počůrával?*Nakloní zvědavě hlavu na stranu a nahodí ten nejvíc nevinnej pohled.*Taky mě těší.*Poví s nadšeným úsměv a přisedne si k nim bez optání. Přitom si k sobě tiskne deníček, jakoby to byl nejcennější poklad, což pro ní i je.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Malý salónek - Stránka 6 Empty Zayden J. Collard

Sun Apr 26, 2020 9:13 pm
*řekne jí, že sklenici mléka ji dá pouze v případě, že ona mu vrátí jeho mikinu. Je mu vesměs jedno, jestli si ji nakonec nechá, nebo ne. Baví ho především to dohadování. Když mu řekne, že může mikinu naposledy obejmout, tak odvětí, že by mu jí ale v tom případě musela první dát. Po jejich slovech se zasměje. Přijde mu trochu divné ji objímat, když ji vidí potřetí v životě. Když zmíní, že by pod mikinou taky mohla být naostro, rychle jí projede pohledem.* No předpokládám, že pod ní něco máš, ale riskovat to nebudu. Asi se hold budu muset rozloučit i bez obejmutí.*pokrčí rameny.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Malý salónek - Stránka 6 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

Sun Apr 26, 2020 9:18 pm
*Ze sve komnaty se vydla na kaci o ktere se doslechl a ou ma byt pyzamova party nebo tak a tak se tam proste rozhodl vydat, jenze nezna cestu, takze se musel na cestu zeptat a jeden ze strazcu jej tam dovedl a on potom s usmevem vesel do mistnosti plne lidi a hlavne zenskeho pohlavi. Tohle je neco pro nej.* /Kolik z nich ma pod timjůe podprsenku bez raminek, aby pusobily ze maji pevny kozy?/ *Par si jich obhlidl a jsou tady ruzny druhy, ale vetsina vypadaj evne.* /Neba ma z nich nektera plastiku? To bych poznal jen, kdybych si sahnul a nechci tady litat a makat jim na kozy jen tak. Jeste by me vyrazili./ *Usklibne se a je ke stolu, kde si vezme sklenku skalkoholem a nasledne se postavi nekam, kde se opre zady o zed a mel tak vyhled na nektery zensky a usmiva se, ale jeho usmev spadne hned, jakmile do nej nekdo vrazi a jeho drink tak skoni vylitej na zemi. Zvedne pohled k zenskemu hlasu a sjede si majitelku hlasu pohledem.* /Proc ne... uchazejici./ *Zvedne jeden kouek do usmevu.* Nic se nedeje. Aspon te ted muzu na neco pozvat. *Pousmeje se na ni.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Malý salónek - Stránka 6 Empty Jentte A. van Roosevelt

Sun Apr 26, 2020 9:22 pm
*když jí řekne že jí mléko podá jen pokud mu dá mikinu řekne mu že ji může naposledy obejmout. Nebo jí jí bude muset sundat a riskovat* hmmm předpokládáš správně.* Přetáhne si mikinu přes hlavu* mám opravdu žízeň takže mi podej tu sklenici. A věřím že budeš gentleman a vrátíš mi mikinu abych nezmrzla cestou do komnaty* dloubne ho do ruky a podá mu mikinu*/ tak nerada jí sundávám/
Sponsored content

Malý salónek - Stránka 6 Empty Re: Malý salónek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru