Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Malý salónek - Stránka 7 Empty Elsie C. Nuray

za Sun Apr 26, 2020 9:25 pm
*Slíbí mu, že mu to příště vykompenzuje a zasměje se, když vidí, jak se jeho oči rozsvítí.* Je tak jednoduchý tě něčim uplatit. *Poznamená se zavrtěním hlavy.* Neboj, připravím si pro tebe něco speciálního. *Mrkne na něj a pak už jsou v salonku, kde se o něj lehce opře. Zamilovaně se usměje, když jí políbí na rameno a pak se uchechtne a nechá to raději bez komentáře. Zeptá se ho, jak se měl a po jeho odpovědi se usměje.* To už se těším, co spolu podnikneme. *Zajiskří jí v očích a pak se usměje a opře si hlavu o jeho rameno.* Já tě někdy vezmu do pekárny, nasypu ti do vlasů mouku a budeš taky vonět po pečivu. *Zazubí se na něj.*
annie.16

Malý salónek - Stránka 7 Empty Alessia E. Schreave

za Sun Apr 26, 2020 9:29 pm
*zeptá se jí na Wyatta a pozorně poslouchá její odpověď. To, že byl Wyatt smutný ji přijde divné. I tak ale řekne, že to není zas tak velká novinka a potlačí povzdychnutí. Pak opět pozorně poslouchá její slova.* /Normální rodina možná, ale ta naše ne./ *okomentuje v duchu.* Jo, tak nějak to tady chodí. Jsi hodně všímavá. *poznamená a pousměje se. Pak se jí zeptá na to, odkud je a po její odpovědi kývne hlavou.* To není, ale palác je hodně velký. Navíc se to dá jednoduše vyřešit. *uchechtne se.* Jak se ti tady zatím líbí?

Malý salónek - Stránka 7 Empty Davina Claire

za Sun Apr 26, 2020 9:35 pm
Ano, teda neletěl jen se mnou ale ještě s jednou účastnicí. *podívá se jí do tváře* Ehmm..vy o tom nevíte? / Myslela jsem si, že si říkají všechno ale očividně asi ne./ * Ahaa..takže jsem první..*usměje se a nějakým způsobem jí to i polichotilo..* Noo já si půjdu dát ještě jednu skleničku, moc mě těšilo vás poznat* usměje se a zamíří ke stolu si dát ještě jednu skleničku nápoje..* / Byla milá, což bych nečekala ale co já vim neznám jí, třeba je milá takhle na všechny.* Vzala si skleničku s nápojem a napila se, stále čekala jestli příjde Raylee, ale upřímně si myslela že takhle pozdě asi ne. Rozhlížela se okolo sebe...*
AndyHoff

Malý salónek - Stránka 7 Empty Cleo I. Lindwood

za Sun Apr 26, 2020 9:38 pm
*Dojde do salonku, kde se dnes koná večírek a nejdříve si ze stolu s občerstvením vezme pomerančový džus a pak se vydá hledat nějaké volné místo k sezení. Jedno najde v rohu místnosti, což jí i vyhovuje, protože nikdy nebyla ráda středem pozornosti. Při cestě se jí ale povede vrazit do jednoho chlápka, stojícího u zdi. Rychle se mu omluví a zvedne k němu omluvný pohled, doprovázený rudými tvářemi.* Na co mě chceš pozvat? *Nadzvedne mírně obočí a nesměle se pousměje. Sama mu nejdřív vykala, ale když se on sám rozhodl přejít k tykání, nic nenamítá, protože tykání je pro ní daleko pohodlnější.*
annie.16

Malý salónek - Stránka 7 Empty Zayden J. Collard

za Sun Apr 26, 2020 9:40 pm
*řekne, že ji sklenici mléka dá jenom pokud ona mu vrátí jeho mikinu. Když řekne, že pokud chce obejmout mikinu, musí obejmout jí, překvapí ho to.  Pak řekne, že předpokoádá, že pod jeho mikinou není naostro a když si bez okolků Jantte mikinu sundá, lehce povytáhne obočí.* /Má jediný štěstí, že si pod ní to pyžamo dala./*pomyslí si, ale nemyslí to až tak vážně. Pak si od ní mikinu vezme a podá ji sklenici mléka.* Páni, nečekal jsem, že to bude tak jednoduchý. *řekne pobaveně.* To si ještě rozmyslím. *zazubí se na ni.*
-LF-

Malý salónek - Stránka 7 Empty Destiny Senna Teagan

za Sun Apr 26, 2020 9:49 pm
*Mluví před princeznou o jejím bratrovi, kterého mohla potkat včera. Řekne, že si myslí, že byl smutný, nejspíše kvůli rodině a poté. Řekne, že se rodina dokáže semknout, stejně jak její a to byla taky hodně dysfunkční a to pořád z části i je, ale trochu se to lepší. Řekne, že její bratr podle ní nosí masku a po jejích slovech se pousměje.*Většinou.. Jsem mlčenlivá , ale hodně poslouchám, pak si všimneš i těch náznaků co ale člověk neřekne nahlas.*Pokrčí rameny. Vždycky byla tichá a málokdy se rozmluví, ale když už ano, i tak dokáže pozorovat pozorně člověka a nic jí neunikne, ani ne sebemenší změna v jeho obličeji. Řekne, odkud pochází.*Je tu určitě hodně míst, kam se schovat. Už jen labyrint. Tam mi tvůj bratr ukázal malé jezírko ve slepé uličce, kam bych bez něj taky netrefila. A komorné mi řekly, že na pozemku paláce by měl být i vodopád.*Řekne trochu tázavě.*Zatím dost. I když mám strach jen jít po chodbě, protože se bojím, že s mojí šikovností do něčeho vrazím, něco rozbiju nebo tak.*Přizná se a prohrábne si vlasy.*
† PsYcHoPaTiC †

Malý salónek - Stránka 7 Empty Stefan Marcus Schreave

za Sun Apr 26, 2020 9:51 pm
*Jakmile mu slibi, e mu to vykompenzue jeho oci a usmev se rozzsri a opravdu se tesi az nastane cas kompenzace.* Neco specialniho? To uz mam protoze ty jsi pro mne specialni uz sama o sobe, milacku, ale, jsem zvedavy stejne. *Kyvne nakonec hlavou a nasledne uz je s ni v malem salonku a lehne si na vetsi polstar z ni a necha ji, aby se o nej pohodlne oprela a nasledne ji odpovi na jeji otazku ohledne toho, jak se mel a potom se uchechtne.* Podnikneme toho sposty. Muzeme na nekolik dni vypadnout do jiny provincie. V Midstonu mame jedno sidlo, tak byxhchom mohli tam a distancovat se na nekolik dni od tohohle pekla, co se vcera rozjelo. *Kyvne lehce hlavou k dvi lidi, kde je i nekolik ucastnic jeho starsiho bratra a potom ji ekne, ze miluje vuni jejich vlasu, kere voni po pekarne a po jejich slovech nadzvedne oboci.* Ja rekl po pecivu, lasko a ne po muce. *Rekne a potom se zasmeje.* le byl bych bily jako duch a mohl bych po nocich chodiz t po palaci a hrat si na ducha. *Vyda strasidelny skrek ktery se spis poddoba tomu, ze chytil infarkt.* To by byo husty! *Zazubi se na ni a potom jeho pohled a jeho vyraz tvare zvazni a zadiva se Elsii do oci.* Chci s tebou zit. *Vypasne z nej.* myslim, jakoze pravdu zit Els. *Potom vydchne a volnou rukou si prohrabne sve tmave vlasy.* Ale uvedomil jsem si, ze to nepujde. Ne pokud budu stal princ, protoze, kdybys se mnou zila zde, tak bych byl sice stastnej, ale zaroven bych na sebe byl nastvanej, protoze tim bych te vystavoval nebezpeci ohledne rebelu a to nechci. *Vydechne pohlasi jemne eji tvar.* Abych s tebou mohl opravdu zit s nemusel se denne bat toho, ze rebelove zautoci na palac a ublizili by ti... To bych nesnesl a tak je en jedna vec, co muzu udelat a oba vime, co mam na mysli. *Rekne a chvili mlci.* Udelam to. Po plese na priviani holek ze Selekce si s tatou sednu a reknu mu to. *Rekne rozhodnute.*
Klarisa

Malý salónek - Stránka 7 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Sun Apr 26, 2020 9:52 pm
*nemyslí si že by riskoval to že si pod ní nic nevzala. Takže mu nabídne poslední obětí, výměnou chce sklenici s mlékem. Když řekne že se se svou mikinou rozloučí i bez obětí už má strašnou žízeň takže se nad ním smiluje a mikinu si sundá. Jeho výraz stál za to. Podá mu mikinu se slovy že ji chce vrátit až se rozloučí* neboj je to část velkolepého plánu / který neexistuje ale to on neví/ a teď tu sklenici nastaví ruku*žádné že si to rozmyslíš* našpulí trucovitě rty. Rozhodla se že si ji chce nechat.  Už jen pro to aby ho mohla škádlit. *
Taylorovidní zrzka

Malý salónek - Stránka 7 Empty Clavio L. N. Martinelli

za Sun Apr 26, 2020 9:54 pm
*Hned zamíří zpátky k Nav a hned si sedne za ní.* V pohodě. Třeba ani o mou omluvu nestojí. *Pokrčí rameny, přičemž se na ni usměje. Potom už uvidí kdo se k nim řítí a okamžitě je oba dva zykryje tak, že je prostě pod deku schová.* Však počkej, chvíli a nebudeš chtít z té ddky vylézt. *Namítne potichu a když deku sundá, na Freyu se pousměje.* Všiml jsem si! Ale stejně si myslím, že je to tím, že u sebe nemá želvy. *Pokrčí rameny a když pochválí Nav jméno, usměje se. Úsměv mu z tváře zmizí, když pokračuje dál a probodne ji pohledem.* Freyo, bud ticho. To nepotřebuje vědět a ani to není pravda. Tajné mlč prosím. *Zamumlá a pohled stočí na Nav.* Tohle samozřejmě není pravda. *Uchechtne se a zase si na její rameno položí bradu.*
-LF-

Malý salónek - Stránka 7 Empty Camille Cara Schreave

za Sun Apr 26, 2020 10:14 pm
*Překvapí jí, že Wyatt se objevil taktéž v letadle, kterým letěly účastnice. Ví, že jejich táta udělal to stejné a ještě jim rozdal růže. Mamka jim vždycky vyprávěla, že každé dal jiné barvy, ani neví proč. Jí osobně to přijde milé. Ví ale, že něco takového by od jejího bratra nemohly snad tyhle holky čekat.*Klidně mi tykej.*Řekne jí a pak potřese hlavou.*Ne, nevěděla jsem o tom.*Přizná jí. Pak řekne, že je první dívka, se kterou v Selekci mluví a pak přikývne.*Taky mne těšilo*Sleduje ji, jak odchází a pak se zvedne a sama se vydá pryč. Nevidí důvod, proč tu déle zůstávat. Ani její bratr se neukázal a to jsou tu ty holky kvůli němu.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 10:38 pm
*Zamilovaně se usměje, když jí řekne, že je speciální.* Ty jsi pro mě taky speciální, zlato. *Stiskne mu tuku a pak už jsou v salonku, kde se o něj opře a překvapeně nadzvedne obočí, když slyší o tom, že by spolu mohli odjet do nějaké jiné provincie.* To by vážně šlo? *Ten nápad se jí dost líbí. Kdyby to bylo na pár dní, určitě by to ani nevadilo jejím rodičům, protože by pekárnu zvládli.* Ze zbylý mouky bysme něco spolu upekli, takže bys voněl taky po pečivu nakonec. *Zasměje se a ve smíchu pokračuje, když začne rozvíjet svůj nápad s duchem.* Hustý? Fakt bys to nazval takhle? Já bych to nazvala spíš děsivým. *Uchechtne se a když vidí, jak on zvážněl, stáhne obočí a než se stihne zeptat, co se děje, on začne mluvit. Zmateně ho poslouchá a nepřerušuje ho, než domluví.* Stefane... *Potřese hlavou.* Ty patříš sem. *Rozhlédne se po salonu, ale myslí tím, celý palác.* Já nechci být ta, která tě odtrhne od rodiny. Oni tě potřebují. Dokázal jsi to v posledních dnech, kdy jsi zastupoval Wyatta. *Chytne ho za ruku a tu stiskne.* Miluju tě a chci s tebou být. S celým tebou. A část tebe je a vždycky bude tady, Stefe. Nemůžeš se přece prakticky vzdát svojí rodiny jenom kvůli mě. *Potřese hlavou. Nepřijde si tak důležitá a navíc by si asi nikdy neodpustila, kdyby to kvůli ní doopravdy udělal. Ví, co znamená být s ním. Je s tím obeznámená už od doby, co spolu začali chodit.*

Malý salónek - Stránka 7 Empty Davina Claire

za Sun Apr 26, 2020 10:41 pm
*Jak jí řekne že jí má tykat, celkem se dost překvapí* Dobře, budu *zasměje se* pak když jí řekne že o tom nevěděla přikývne a jde k tomu stolu, vezme si skleničku s nápojem a když se napije dojde jí že tu není princ.* /Zajímavé, my jsme přišli kvůli princovy a on tu není../ * Pokrčí rameny...*
AndyHoff

Malý salónek - Stránka 7 Empty Navya A. Sánchez

za Sun Apr 26, 2020 10:53 pm
*Nakonec už to nechá být, i když se pořád cítí docela dost provinile. Pobaveně se ušklíbne, když vidí jeho reakci na příchod další sestry, ale brzo jí dojde, proč tak reagoval. Nejradši by splynula s polštářem jen potom, co Freya Freya začala vyjmenovávat jeho jména. Nervózně se na ní pousměje. Když jí pochválí jméno, její úsměv se trochu rozšíří a uchechtne se, když slyší, jak se Clavio počůrával.* Ne, to se nezmínil. *Zavrtí hlavou a má sto chutí se začít vyptávat dál, ale nechce, aby se Clavio cítil nepříjemně.* Jo, věřím ti. *Našpulí mírně rty a její výraz prozrazuje, že spíše věří jeho sestře.* Jak se ti líbí v Illey? *Zeptá se Freyi a mezitím Claviovi povzbudivě zmáčkne ruku.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Apr 27, 2020 6:06 pm
*Pousmej se na ni po jejich slovech.* Jsem rad, ze jsme pro sebe oba soecialni. To je hezky. *Rekne a jemne stiskne jeji ruku a potom uz je sni na jednom z velkych polstaru, kde lezi za ni a necha ji, aby se o nej oprela. Nasleddne ji tekne, ze by se spolu mohloi klidne podivat do jine provincie, kde by byli jen oni dva a unikli by tak na par dni tomuhle chosu jmenem Selekce. Po jeji odpovedi se na ni usmeje.* Takze se jen domluvime, kdy vyrazime a je to. *Zazubi se na Elsii a potom se zsmejee nad tim, ze by byl od mouky a nasledne se mu do hlavy dostane napad, ze by si mohl zahrat na ducha a zakrouti hlavou.* Byl bych huste desvej, milacku. *Zasmeje se a potom jen nakloni hlavu na stranu.* Lako, ja a pect? To nedopadne dobre. *Namitne a nasledne se zatvari vazne, protoze to, co ji chce rict ve skutecnosti vzne je. Konecne se odhodlal ji rict to, o cem premysli od doby, co byl posledni utok. Poslechne si jeji slova a vydechne.*Neprisel bych o ne, zlato. Chodil baxch j navstevovat a vidal se s nimi, ale nebyl bych uz princem a nemel bych tim padem zasne povinnosti a byl bych tak jen a jen s tebou.
† PsYcHoPaTiC †

Malý salónek - Stránka 7 Empty Dario Salvatore Bloodworth-Rosi

za Mon Apr 27, 2020 6:17 pm
*Jen si tak Chilluje opreny zady o zed a sleduje deni na tyhle akci. No, spis sleduje divky a jejich hrudniky a tipuje si, jestli maji poprci prave, nebo ne. Napije se ze sve sklenky s alkoholem a nasledne, ale jeji obsah skonci spis nna nem a na emi, nez, aby skoncila v jeho zaludku. Koukne se na osobu, ktera do nej vrazila a jakmile zjisti, e se jedna o nejakou holku, rozhodne se nechat to tak.* /Kdyby nebyla hezka, tak bych ji poslal do haje, ale tohle.../ *Rekne ji, ze to je v pohode a ze takhle mu dala rilezitost k tomu, aby ji na neco pozalon. Jakmile se jej zepta na, co by ji pozval, sjede pohledem k jeji sklenicce, kde byl nejspis dzus a pohledem se zse pomalu vrati k jejimu obliceji.* No nejspis na ten dzus, co sis nesla a diky me jsi nemela moznost jej ani ocutnat. *Pousmeje se na ni.* /Takze stydlivka... hmmm rozkosny. Mas stesti Dario./ *Nasledne se rozejde ke stolu s obcerstvenim a jakmile jsou u nej oba, on si vezme dalsi sklenku s alkoholickym drinkem a sleduje divku pred ebou.* Mimochodem ja jsem Dario. *Predstavi se ji s sirokm usmevem na rtech.* Jak rikaji tobe, ruzovolicko? *Nakloni hlavu na stranu a napije se.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 6:32 pm
*Líbí se jí ten nápad, že by spolu vyrazili někam pryč na pár dnů. Ráda by byla chvíli jen s ním, ale kdyby to přiznala nahlas, cítila by se hrozně, protože by ho tahala od rodiny.* Ne, zlato. Byl bys jenom děsivej. *Opraví ho pobaveně a zasměje se po jeho námitce ohledně pečení.* Pomohla bych ti. Upekli bysme něco spolu. Nepodceňuj se, zvládl bys to. *Je si jistá, že by nic nepodpálil. Když jí pak řekne, že se chce vzdát titulu, zavrtí nad tím hlavou.* No právě. Vždyť tě potřebují, Stefane. Co by si bez tebe teď počal tvůj táta, kdybys tu nebyl a nepomohl mu? Ve vaší rodině se toho děje spousta, kvůli čemu tě budou ještě hodněkrát potřebovat. A jsi důležitý pro celou zemi, zlato. Přece se nevzdáš titulu kvůli obyčejný pekařce. *Zavrtí hlavou. Nechce jejich rodinu roztrhnout ještě více, než už je.*
AndyHoff

Malý salónek - Stránka 7 Empty Cleo I. Lindwood

za Mon Apr 27, 2020 6:49 pm
*Omylem vrazí do nějakého chlápka a hned se mu začne omlouvat. Samozřejmě má naprosto rudé tváře. Zeptá se ho, na co by jí pozval a pak se koukne na svou prázdnou skleničku. Ani nevnímala, že jí rozlila.* To byla čistě moje chyba. *Namítne s menším úsměvem a pak spolu s ním zamíří zpátky ke stolu s občerstvením.* Těší mě, Dario. *Usměje se na něj a po oslovení, které na ní použije, jí zrudnou tváře ještě víc.* Jsem Cleo. *Představí se mu a pak sklopí pohled ke stolu a vezme si sklenici pomerančového džusu.* /Tuhle se mi snad podaří nerozlít./ *Proběhne jí hlavou a jeden neposedný pramínek vlasů si zastrčí za ucho.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Apr 27, 2020 8:30 pm
*Uz ted se tesi, ze s Els stravi nekolik dni, kdy budou jen oni dva spolu sami. Bud jsoiu tady, kde vecne nekdo lita, nebo jej nekdo nekde shani a tak si moc intimnosti neuziji, nebo jsou u Els doma, kde se bud koukaji na fily u kterych jeho laska vetsinou usne protoze je unavena z prace a nebo na sebe nemaji par dni vubec cas, jako tomu bylo poslednich nekolik tydnu pred Selekci. Potom jen vyspuli spodni ret, kdyz mu rekne, e by byl jen desivej duch a nebyl by hustej.* Dovoluji si nabitat mlada damo, protoze bych byl desive hustej. *Uchechtne se nakonec a potom ji rekne , ze si neni jistym jestli ne peceni s nim dobra volba, protoze by jim podpalil ejich zivnost a po jejich slovech se na ni zamilovane usmeje a polibi jeji rameno.* Fajn, ale pokud se neco spali, nebo vzplane, tak ber na vedomi, ze jsem te varoval. *Mrkkne na ni pobavene a potom uz ji rkne to, co jej nekolik tydnu titi a poslechne si jeji slova, rekne ji, ze s rodinou by byl stale v kontaktu a nasledne jmne chytne jeji bradu.* Ja hchi byt hlavne dulezitm pro tebe... Vim, ze rodina me potrevuje, ale ja zase potrebuji tebe abych byl stastny. *Rekne ji uprimne a kouka se ji do oci.* Udelam, cokoliv jen, abych byl s tebou a neohrozovalo te to, kde ziju a kym jsem. Nechci, abys byla soucasti toho, ze bych se denne bal, ze ti rebelove neco udelaji jen proto, ze zijes se mnou v palaci. *Rekne ji uprimne a vydechne.* Nikdy nebudu duvodem proc by ti meli oni ublizovat. *Koukne na ni zoufale.* Chci s tebou zit Eles. Budit se vedle tebe kazde rano, usinat s tebou kazdou noc. Tohle to nejspis nedokazu dat, pokud budu stale princem. *Vydechne.* Miluji te, ale nechci, aby byla soucati zivota v palaci, protoze mam strach. *Rekne to, co jej trapi a kouka se ji do oci.* ja te nechci ztratit jen proto, kdo jsem, lasko. *Zasepta.*
AndyHoff

za Mon Apr 27, 2020 8:56 pm
Ne, budeš jenom děsivej. Nic neni hustě děsivý. *Namítne. Ona rozhodně nepatří mezi zastánce nějakých různých hororů. Většinou je zvyklá u nich zavírat oči a zakrývat si obličej polštářem.* Nic se nespálí a nic nevzplane. Trochu si důvěřuj. *Uchechtne se a pak už má ke smíchu daleko, protože s ním začne rozebírat, aby se nevzdával titulu.* A pro mě jsi důležitý, Stefane. Mě neztratíš. *Potřese hlavou.* Plno lidí tu musí žít. Plno lidí tu oběť podstupuje, protože nemá jinou možnost, jako například tvoje rodina. A jsou tu strážci. Ty mě neohrožuješ a nikdy ani nebudeš. *Zavrtí hlavou a po jeho dalších slovech se k němu skloní a políbí ho na čelo.* Nechci tě odtrhnout od rodiny. Připadám si pak jako šílený sobec a narušitel. Obětuješ toho pro mě tolik už teď. *Vydechne.*
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Malý salónek - Stránka 7 Empty Malý salonek - 6. ročník

za Mon Aug 03, 2020 5:12 pm
Dalším z moha salónků, která se v paláci nachází je malý salónek. Je menší a útulnější na rozdíl od společenského salónku, dámského salónku, nebo kruhového salónu. Místnost je lazená do světlých barev a tak není divu, že i nábytek je lazen do světlých barev. Salónek je sice malý, ale o to více klidněji a útulněji působí.

Malý salónek - Stránka 7 8746631e652ce600c3f2316b4132860d
13Lucky

Malý salónek - Stránka 7 Empty Isaac Reese MacKeena

za Wed Aug 05, 2020 8:19 pm
*Len včera priletel do Illey. Našťastie, strachom z lietania nikdy netrpel. Predsa len ešte nestihol spadnúť z oblohy a prežiť to. Ale... pri jeho šťastí je všetko možné. Veď keď už nabúral na motorke, ktorá akoby bola predĺžením jeho tela, prečo by mal veriť pilotom, že neskončí niekde uprostred Bermudského trojuholníku? Cesta autom už však pre neho bola iná. V duchu musela potláčať chuť nahliadnuť pod palubnú dosku a preveriť si, či má ten taxikár všetko v poriadku a náhodou nemá miesto motora skrýšu darčekov pre Santa Clausa. Nakoniec sa mu, ale túto nerealistickú predtuchu podarilo prekonať, on do toho auta nasadol a nechal sa prepraviť do kráľovského paláca. Pravdou je, že tam vôbec ísť nechcel. Najradšej by sa totižto presťahoval na opustený ostrov a do konca jeho života by bol jediným jeho spoločníkom kokosový, ktorému by dal meno Bill. Rozhodne by s ním strávil celý život radšej, ako s nejakou snúbenicou z Rakúska. On sa totižto nenamáhal si zistiť ani jej meno.* /Veď ty jej ho ani nestihneš povedať. Uvidí ťa a zdrhne./ *Takéto pozitívne premýšľanie je preňho v celku nezvyčajné. Ak by totižto tá Rakúšanka pri pohľade naňho zdrhla, tak by jej to uľahčilo veľa problémov. Veď aká žena by chcela skončiť s chladným, ironickým a krívajúcim chlapom?* /Žiadna. A tak je to správne./ *Odpovie si pre seba v duchu. Práve teraz kráča oblečený len v košeli, nohaviciach niekam po paláci. Hľadá nejaké miesto bez ľudí, kde sa bude môcť skryť a bude môcť byť sám so svojími myšlienkami. A... fľašou whisky, pretože to je jediná ženská spoločnosť, na akú má práve náladu. V pravej ruke drží palicu a pravidelne sa o ňu opiera, keď má dostúpiť na pravú nohu, keďže to je presne tá, ktorú mal poškodenú pri jeho nehode na motorke. Zrazu si vedľa seba všimne nejakú miestnosť, a tak do nej zabočí. Skontroluje, či tu nemá nevítanú spoločnosť a až poto klesne na gauč. Z vrecka nohavíc vytiahne oranžovú krabičku od liekov proti bolesti. Potom niekoľko vytiahne, vloží si ich do úst a potom ich zapije whisky. * Na zdravie. *Poznamená tesne pred tým, ako lieky a dúšok alkoholu preglgne.*
Vertasia

Malý salónek - Stránka 7 Empty Stefanie Nicole MacQuoid

za Wed Aug 05, 2020 8:37 pm
*Včera přiletěla do paláce stejně, jako většina zahraničních hostů. Nevěděla, co od Illey čekat, už jen kvůli tomu, proč sem z veliké části jela. Měla by se tu setkat se svým snoubencem, který měl být z Irska. Měla z toho velice smíšené pocity a nevěděla, co čekat, avšak snažila se jako vždy myslet pozitivně a nalhávat si, že to nemůže být tak strašné, přestože toho člověka vůbec nezdá. Své rodiče miluje, ale proč by ji zasnoubili s někým cizím, když jim jasně před odletem řekla, že se nejspíše do někoho zamilovala? Ale byl to poddajný, strážce a to se moc rodičům nelíbilo. Ona se s poddajnými bavila více, jak s lidmi z královských rodin, když nepočítala svého staršího bratra Damiana a mladší sestru Runu. Včera přiletěla velmi pozdě a jelikož ji bylo z cesty díky slabému žaludku špatně, hned zalehla do postele a usnula, i když díky časovému posunu nespala nijak dlouho. Dnes se ale rozhodla projít se po paláci, aby to zde alespoň trochu poznala. Svou červenou pandu Trixi nechala na pokoji a převlékla se do černých volných elegantních kalhot a bílé košile, kterou si do kalhot zastrčila. Šaty nosila jen na akce a volně jinak málokdy, mnohem pohodlnější ji byly kalhoty a normálně košile. Její přirozeně vlnité vlasy si nechala rozpuštěné a vyrazila do ulic paláce s tím, že vůbec neví, kam vlastně jde. Šla pár minut načež se rozhodla, že riskne otevření náhodných dveří. Tiše zaklepala a vešla dovnitř, přičemž se jí naskytl pohled na malý salónek s.. Někým. Neviděla mu pořádně do obličeje, jediné co poznala bylo to, že je to muž.* Omlouvám se, netuším? *Jemně se pousmála, což jí zvýraznilo její lícní kosti, které měla s tvářemi lehce narůžovělé.*
13Lucky

za Wed Aug 05, 2020 8:58 pm
*Od momentu, ako autom dorazil do paláca, sa dostal len do svojej izby, kde si vybalil veci. Keďže sa pokúšal čo najviac času tráviť sám, tak mal také pravidlo, že sa zo zásady balil sám a rovnako aj vybaľoval úplne bez pomoci služobníctva. Pre kráľa to mohlo byť v celku nezvyčajné, ale on bol už aj tak v mnohých veciach úplne iný, ako by kráľ mal byť. Po vybalení spal len pár hodín, ale to tiež nebolo preňho ničím nezvyčajným, keďže trpí nepokojným spánkom a ak spí viac ako 5 hodín, je to preňho splnený sen. A potom zrazu už nemal, čo robiť. Najskôr mu napadlo, že pôjde nájsť stajne a zoznámi sa tam s nejakým koňom, ktorý sa stane jeho spoločníkom počas jeho pobytu v Illey, keďže s nikým neplánuje nadväzovať kontakt, ale potom vo svojej izbe našiel fľašku whisky. Kvôli tomuto skvelému objavu sa jeho plány prudko obrátili a on sa rozhodol, že si pôjde nájsť malú miestnosť, v ktorej sa skryje a vychutná si spoločnosť whisky. Okrem whisky si musel zobrať aj paličku. Tú síce zo srdca nenávidí, ale je to jediný spôsob, akým sa dokáže udržať na nohách bez toho, aby musel spadnúť na zem. A takto nádherne pripravený sa krivkajúc dostane až k nejakej malej miestnosti zladenej v bielej farbe. Zrúti sa na gauč a na tvári sa mu zjaví bolestná grimasa, keď dosadá, pretože vždy pri skrčení sa mu ozve bolesť v kolene. Je na to síce zvyknutý, ale stále to pre neho nie je nič prijemné. Potom si už len dá niekoľko liekov proti bolesti a zapije ich whiskey. Rozhodne by ich v takom množstve brať nemal, ale keď je človek na niečom závislý, tak mieru nepozná. A zapíjanie alkoholom? Určite to nie je nič, čo by mal robiť, ale je mu to jedno. Rovnako ako toľko iných vecí. Fľašku postaví vedľa seba, ale stále ju drží v ruke. Niekoľkokrát sa ešte napije. Až tak, že z fľašky polovica rýchlo zmizne. Jemu to až toľko nespraví, keďže pije často. Potom sa však ozvú nejaké kroky. V kútiku ducha dúfa, že tie kroky pôjdú inam a dajú mu pokoj, ale ako zvyčajne jeho smola vyhrá nad šťastím a dvere sa otvoria. Lenivo a nezaujato zdvihne k dievčaťu hnedé oči. Nič sa z nich nedá vyčítať. Sú chladné, prázdne. Krátko ju prebehne pohľadom a to len preto, lebo ho zaujme jej pekná tvár. Fľašku zrazu postaví na stô, chvíľu mlčí a zas sa na ňu pozrie, ako by si až teraz spomenul, že tu stále je.* Pokiaľ viem tak je illejská kráľovská rodina bohatá a toto nie je jediná miestnosť, kde môžeš zostať. *Odvetí jej ostro, ale nezaujato. S vykaním sa ani nenamáha. Potom ju začne znova ignorovať, natiahne sa po fľašku a dúfa, že sa dotyčná vyparí.
Vertasia

Malý salónek - Stránka 7 Empty Stefanie Nicole MacQuoid

za Wed Aug 05, 2020 9:20 pm
*Z cestování ji nebylo příliš dobře, tudíž si včera nestihla vůbec prohlédnout palác, jelikož usnula snad ještě dříve, než se její hlava dotkla polštáře. Na prohlídku mohla jít až dnes, přičemž vážně doufala, aby se zde neztratila. Na možnost měla buď vybalování či průzkum a jelikož se jí vybalovat úplně nechtělo, nechala to na později a zvolila druhou možnost. Palác se jí na první pohled docela líbil, ale i přesto to bylo něco jiného než jejich rakouský palác a bude ji trvat nějakou dobu, než si vůbec zvykne. Když nakoukla do pokoje jejího bratra a její sestra, oba ještě spali, tudíž se do hloubi paláce vydala sama, nic jiného ji nezbývalo.* /Kdyžtak se optám nějakého strážce, kdybych se ztratila./ *Pomyslí si. Předpokládá, že se to nejspíše stane, ale třeba bude šikovnější. Občas bříšky prstů přejede po zdích, přičemž zakloní hlavu a podívá se na ozdobené stropy, co zde jsou.* /Možná si zde přeci jen zvyknu./ *Tiše vydechne a než se naděje, skončí v malém salónku, který je celý zařízený do bílé barvy. Bylo to tu krásné a útulné, avšak na její vkus možná až moc moderní. Byla zvyklá na starší části paláce. Potká zde i nějakého muže, kterého se hned raději zeptá, zdali neruší.* To sice není, jenže já to tu neznám a nechci vkročit někam, kam bych správně neměla. *Pousměje se a lehce nakloní hlavu do strany.* Jste také zahraniční host? Odkud jste přijel, zdali se můžu zeptat? *Zeptá se s milým úsměvem, nevšímá si toho, že on ji tyká a ona jemu ne. Možná zde není vítána ani jím, proto se radši drží stále u dveří, kdyby ji přinejhorším doslova vykopl.*
13Lucky

za Wed Aug 05, 2020 10:09 pm
*Nechcel zostávať vo svojej izbe, pretože tam by súkromie určite nemal. Služobníctvo by mu určite chcelo byť po ruke a splnilo by mu každé jeho želanie. Lenže tí sluhovia nemali ani šajnu o tom, že by ho tam našli pravdepodobne opitého v rozhovore s nábytkom, o ktorom by si začal myslieť vo vyššom stave opitosti, že mu začína odpovedať. A síce je mu ukradnuté, čo si kto o ňom myslí, zas nepotrebuje, aby ho hneď v prvý deň služobníctvo začalo ohovárať a roznášať o ňom klebety, čo za trosku v skutočnosti je. A preto sa rozhodol odísť do časti paláca, ktorý bude menej okupovaný a on bude mať pokoj od všetkého dvojnohého, čo rozpráva, a tým pádom je pre nrho aj nesmierne otravné. Nakoniec v spoločnosti svojej fľašky a paličky zaparkuje v malom bielom salóniku, o ktorom uváži, že je dostatočne vzdialený od hlavných častí paláca, takže by sa tu nikto nemal ukázať. Zvalí sa na biely gauč a ako vždy, ozve sa jeho koleno, ktoré mu spôsobí nepríjemnú bolesť. Tá mu vystreľuje až niekam do stehna neprestáva. Pred rokom, po nehode, tá bolesť bola oveľa horšia. To ani nemohol chodiť a lekár mu predpovedal, že možno skončí na vozíku. A on naozaj istý čas ani nechodil, ale to zranenie sa zlepšilo na toľko, že dnes už kráča, ale stále potrebuje paličku, aby sa o ňu mohol zaprieť. Keďže sa ale tá bolesť občas tá bolesť nedá vydržať, musí na to koleno brať lieky, ktoré nemá na predpis, ale vie si zohnať nelegálne cez svoje zdroje. Tri pilule si dá práve teraz a zapije ich poriadnym dúškom whisky. Úľava od bolesti sa dostaví a možno nie. Sám nevie. Na tom gauči ani nesedí dlho a už mu ubudne polovica z fľaše. A stane sa ešte jedna zaujímavá vec. Do miestnosti príde nejaké dievča a začne sa ho niečo pýtať. On k nej pomaličky zdvihne pohľad a v duchu v celku dúfa, že je to len vidina, ktorú mu spôsobil alkohol a lieky, pretože fakt nemá náladu na ľudskú spoločnosť.* /Ak je to ale halucinácia, aspoň je pekná./ *Pomyslí si, počas toho, ako sa na ňu díva. Nič, čo sa mu odohráva, v hlave sa však nedá vyčítať z jeho tváre. Keď tá bruneta však prehovorí, usúdi, že to asi halucinácia nebude * /Škoda./ *Ak by to totižto bola fatamorgána aspoň by k tomu nevinnému stvoreniu nemusel byť hnusný, ale teraz mu nezostáva nič iné, ako sa správať ako debil. V celku ho prekvapí, keď po jeho poznámke reaguje stále pokojným tónom a len že mu niečo neodsekne a neodkráča preč. Zas sa na ňu pozrie.* Aha. Zvláštne. A to sa ti práve podarilo. Dostať sa na miesto, kde ťa nikto nechce a kde by si byť nemala. *Odvrkne neutrálnym tónom, ktorý nič neprezrádza z jeho pocitov, ale zároveň jasne naznačuje, že chce, aby odišla. Po jej otázke sa zas pozrie na fľašku a ju ignoruje.* /Ty sa zjavne len tak nevzdáš... Tvoja smola./ *Pomyslí si a po jej otázke nadvihne obočie a zas k nej obráti pohľad.* A keby aj áno, zmení to niečo? Chceš nebodaj autogram? *Nadhodí trochu povrchným tónom a možno výsmešným.* Pokiaľ nemáš v pláne mi pomôcť dokončiť túto fľašku, maličká, tak choď do inej časti paláca zisťovať, či prekažaš alebo nie. *Potom od nej hnedé oči odvráti, oprie si hlavu o ruky, ktoré má položené na kolenách. Je jasné, že sa s ňou rozhovor skončil.*
Sponsored content

Malý salónek - Stránka 7 Empty Re: Malý salónek

Povolení tohoto fóra: