Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
Zobrazit informace o autorovi

Malý salónek - Stránka 4 Empty Shaye Maya Goméz

za Sun Feb 16, 2020 7:02 pm
*dneska je vyřazování a i když si to nechce přiznat, je nervózní. Domů se jí zrovna nechce. Má se tady dobře, rodině přicházejí peníze a našla si kamarádky. Sice ji Bonita chybí, ale ještě chvíli si chce odpočinout od jejího předešlého života. Když odjde do salónu, na prince se usměje a Thylane kývne. Pak si všimne Khione a už z dálky vidí, jak je nervózní. Pomalu k ní vykročí* Nechci ti brát iluze, ale nervozitu moc dobře neskrývaš.*řekne a povzbudivě se na ni usměje* Neboj, nepošle tě domů. Nesmí. Stačí jen říct a já tomu nějak zabráním.*řekne a konejšivě ji pohladí po ruce*
-LF-

Malý salónek - Stránka 4 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sun Feb 16, 2020 7:15 pm
*Když se dveře poprvé za dnešní večer otevřou, otočí se a usměje se na Thylane.*Ahoj.*Pozdraví ji. Nestihne k ní ani jít a něco jí říct, zeptat se, jak se jí líbil dárek na Valentýna, kterým včera večer nakonec nechal všem poslat do jejich komnaty a přijde další z účastnic Khione, na kterou se taky usměje.*Ahoj.*Pozdraví ji. Ví, že ona bude určitě hodně nervózní, aby nejela domů. Pak přijde i Marrigold, se kterou měl před týdnem ne vůbec vyřazené rande.*Ahoj.*Pozdraví i ji, jako ostatní, nadzvedne obočí a vezme si od ní Valentýnku. Přikývne.*V pořádku.*Řekne a když si všimne, že jsou tady všechny, nebo aspoň většina, nasadí spíše nervózní úsměv. Odkašle si, aby na sebe upoutal pozornost a taky se sám trochu uklidnil.*/Jak rád bych teď Selekci hodil na Jaspera../*Pomyslí si.*Všem přeji hezký večer.*Pozdraví je ještě všechny jednou, protože u některých to nestihl.*Na začátek bych vám měl říct, že i když dneska možný vypadnete se soutěže, můžete zůstat v domě pro vyřazené. Budete mít možnost po dobu trvání Selekce chodit na plesy a různé akce. A nebo můžete odjet domů, to je na vás. Stačí říct komorným a ty zbytek zařídí.*Na chvilku se odmlčí.*Nechci to nějak protahovat, asi vám to není příjemné stejně jak mě. Nicméně s dívkami, které jsme se dneska rozhodl vyřadit, nevidím možnou společnou budoucnost. *Ujistí je. Je to jeho rozhodnutí. Ví, že země má svoje favoritky a dneska jich hned několik vyřadí, ale v téhle jedné věci se snaží hledět hlavně na sebe, přece si nemůže vybrat jako svou budoucí manželku oblíbenkyni lidu, se kterou by si ale osobně sám vůbec nerozuměl, ne?*Prvními vyřazenými se stávají lady Willow, lady Ginevra, lady Rea, lady Marrigold a lady Angelika.*Řekne a podívá se na dívky, jejíchž jména právě vyslovil.*To ej ode mne pro dnešek všechno, můžete se vrátit do svých komnat. Já tu ještě chvíli počkám, kdyby mi některá z vás chtěla cokoliv říct, může přijít.*Pobídne je a čeká, zda všechny rovnou odejdou, nebo si s ním bude některá chtít o něčem promluvit. Myslel to hlavně kvůli vyřazeným, ale kdyby něco chtěla i některá účastnice, která dneska nevypadla, samozřejmě ji nepošle pryč.*
rose_marry_an

Malý salónek - Stránka 4 Empty Marrigold Starlight

za Sun Feb 16, 2020 7:25 pm
/ já to věděla věděla jsem to a stejně jsem zklamaná/ * ovšem že si s ním chce promluvit. Jde k němu* ovšemže si chci promluvit. Věděla jsem že to přijde. Ale nečekala jsem že tak rychle * snaží se mluvit normálně * kvůli čemu je něco co jsem dělala vyloženě špatně nebo.......NEBO je to kvůli tomu že si myslíš že jsem vás špehovala?!
LittlePrincess

Malý salónek - Stránka 4 Empty Thylane A. S. Melchoire

za Sun Feb 16, 2020 7:32 pm
*Když přišla, věnovala mu krátký úsměv...ale ani nestihla nic říct, nebo předat dáreček. Už chodily do místnosti další dívky, znala jen jednu z nich. Ale i tak ze slušnosti kývne každé z nich na znamení pozdravu, než vyčkává na Sawyerovo rozhodnutí. Pohledem se snažila najít dívky, ale podle jmen bohužel nedokázala všechny přiřadit. Jen se jí vnitřně ulevilo...jakoby se bála za ně všechny. Opatrně a nejistě vstane, jenže...to už k princi došla jedna z dívek, kterou rozhodně už viděla. Nejistě se zarazí nad jejími slovy.* Špehovala?*Zopakuje vážně a nakloní hlavu na stranu, chtěla jen předat dárek a jít, ale tohle jí šokovalo.*
AndyHoff

Malý salónek - Stránka 4 Empty Khione A. Mitchell

za Sun Feb 16, 2020 7:32 pm
*Dojde na vyřazování a snaží se jakkoli zaměstnat ruce, aby nebylo vidět, jak se jí třesou. Pozdraví prince letmým přikývnutím a pak si stoupne někam stranou, kde na ní nebude tolik vidět a s pohledem upřeným na zem čeká, až to začne. Překvapeně sebou trhne, když vedle sebe uslyší Shaye.* Díky. *Poznamená pobaveným hlasem a pak se na ní pousměje.* Ne, to je v pořádku. Stejně se k němu nejspíš nehodím. Holka jako já nepatří vůbec do paláce, natož ke korunnímu princovi. Stejně bys tomu nedokázala zabránit. *Pokrčí letmo rameny a pak už promluví Sawyer a ona se zaposlouchá do jeho slov. Překvapeně zamrká, když neuslyší své jméno.* Jakože ... zůstávám? *Hlesne potichu a pak usoudí, že mu nic říct nepotřebuje.* Děkuju za podporu, Shaye. *Poděkuje jí.* Zase se někdy uvidíme. *Rozloučí se s ní a vydá se ze salonku zpátky do své komnaty.*
-LF-

za Sun Feb 16, 2020 7:46 pm
*Řekne jména dívek, které dnešním dnem končí jako účastnice Selekce. Nerozumí s nimi, nevidí jejich společnou budoucnost a mnoho dalších věcí ho dovedlo k tomu, aby je dneska vyřadil.*/Některé ani nešly se mnou na rande, co chtěly?/*Zeptá se sám sebe. Nabídne jim, že zde ještě chvilku zůstane a mohou si s ním jít promluvit. Sleduje, jak některé rovnou odcházejí, ale přijde k němu Marrigold, což tak nějak čekal.*Marrigold, díky tomu co se stalo minulý týden to je taky z části. Nevím, co si myslet. Jedině jsem tě viděl sedět na dece, která nebyla u občerstvení, takže jsi nás podle mě slyšet nemohla, zvlášť, když u občerstvení nikdo nebyl. Ale to je jedno. Neber to zle, jsi milá dívka, ale nemyslím si, že my bychom spolu někdy byli šťastní. Navíc na to, abys byla v paláci se dle mého nechováš zrovna vhodně. Princ se neobjímá na veřejnosti, ani při prvním setkání a tak.*Vysvětlí jí.*Když si s tebou nedovedu představit budoucnost, prostě nemám důvod k tomu, abych tě tu nadále nechával.*Vysvětlí jí. Když k nim přijde Thylane, otočí se na ni.*Je to celé takové zmatené.*Řekne jí. Nechce do toho ještě zatahovat ji.*/Snad se tu nespustí žádná hádka, bože../
AndyHoff

Malý salónek - Stránka 4 Empty Zoella A. Martines

za Sun Feb 16, 2020 7:49 pm
*Z vyřazování strach nemá. Nebude jí vadit odjezd a ani to, že tu zůstane. Což se rozhodně nedá říct o ostatních dívkách, když se po nich porozhlédne. Pak už princ promluví a ona ho poslouchá.* /Vybrat ty, co se sem nehodí snad tak těžká práce neni, ne? Stačí se rozhlédnout./ *Ušklíbne se v duchu a pak se koukne na dívky, které dnešním dnem končí v Selekci. Pobaveně se uchechtne, když sleduje reakci Marrigold ohledně promluvy s princem.* Prostě se s tím smiř.. *Zamumlá s protočením očí, ale tak, aby jí Marrigold slyšela. Díky tomu, že stojí dost blízko vedle sebe nepochybuje, že to přeslechla. Pak nad tím potřese hlavou a vydá se do své komnaty. Ona sama si nedokáže představit, že by se ztrapnila takovýmhle divadýlkem.*
rose_marry_an

Malý salónek - Stránka 4 Empty Marrigold Starlight

za Sun Feb 16, 2020 7:53 pm
*po jeho prohlášení si s ním chce promluvit. Když si vyslechne jeho důvody vyvede jí to z míry* snažila jsem se být milá a přátelská. A když tě Thylane na pikniku objala na trůnu nic proti jsi neměl. *Otočí se a dokráčí ke dveřím * a ještě něco Thylane doufám že ti nezlomí srdce. A Josephine vyhraj udělej to pro mě. A Zoello trhni si* odejde.*a nikoho sem nesmirovala zvracela jsem o kus dál* zakřičí z chodby*
LittlePrincess

za Sun Feb 16, 2020 8:02 pm
*Rozhodne se vydat za Sawyerem...sice si tím není tak úplně jistá, už jen proto že k němu šla ta dívka. Kterou očividně podle jejího chování a slov nejspíš vyřadil. Když se  k nim teda přiblíží, a zopakuje to slovo. Jenom přikývne na jeho slova. Jenže v tom momentě na ní ta dívka podivným způsobem vyjede. Několikrát zamrká a zarazí se nad tím, sice je pravda že ho obejmula...ale ten důvod byl opodstatněný, né jen tak bezdůvodný. Aspoň z jejího pohledu, jenže teď se kvůli tomu cítila špatně, a po jejich dalších slovech jen sklopí oči k zemi a natáhne k Sawyerovi ruku, ve které má celou dobu černou krabičku, byl v ní jen rameček s fotkou, alee....*Chtěla jsem, ti nějak udělat radost, když byl ten Valentýn.*Zamumlá tiše a povzdychne si, vážně se cítí špatně jen kvůli té holce, kterou vlastně ani nezná. Nic jí přece neudělala, ale připadá si jakoby ano.*
-LF-

za Sun Feb 16, 2020 8:16 pm
U tebe jsem taky ale nic nenamítal Marrigold. Protože víš co? Je mi to blbé. *Řekne jí už vyšší hlasitostí, protože sám ztrácí trpělivost. Pak nadzvedne obočí.*Marrigold, pokud jsi četla pravidla, což jsi měla a nebo tě o tom měl poučit funkcionář, měla by jsi aspoň vědět, že nikoho z královské rodiny bys neměla urážet.*Řekne důrazně.*Toho, koho si nechám v Selekci je zcela jen moje rozhodnutí a promiň, ale já si od nikoho nenechám nic diktovat. Ty nemáš nejmenší právo se takto chovat. To, že jsi mi nesedla ti nedává pravomoc na to, abys mě urážela. Ano, to co se stalo minulý týden to možná nebylo dobré, ale já tě vyloučil kvůli tomuhle. *Pak se uchechtne.*Jde vidět, jak zacházíš s pravdou. Neříkala jsi mi jen tak náhodou minulý týden o tom, že jsi seděla na dece opodál a pak jsi hned odešla? Proč jsi mi to tedy neřekla předtím? A nesnaž se to svést na to, že jsi přece omdlela, bylo to předtím a bylo to kvůli alergické reakce, zjišťoval jsem si to, protože jsem se bál, co se ti stalo.*Řekne jí.*Stůj.*Nařídí jí, když uvidí, že se chystá odejít. Jestli nechce mít ještě větší problém, měla by zastavit.*Nenechám se urážet. Kvůli tomu, že si s tebou prostě nerozumím, díky tomu, že lžeš, na to nemáš právo. Lhát jsi minimálně jednou musela. Navíc, povinností účastnice je, aby jsi o sebe pečovala. To moc dobře víš. Jestli jsi tedy zvracela na pikniku, měla jsi jít k lékaři, což jsi nešla. Nechávám si posílat zprávy o účastnicích, abych měl přehled, takže to je porušení pravidel, stejně jak okřikování prince. *Řekne jí.*Proto ti odebírám právo na to zůstat v Domě vyřazených, vykazuji tě z Angeles a můžeš být ráda, že ti nedám menší kastu, jak bych správně měl. Ještě dneska odjíždíš.*Řekne nesmlouvavým tónem.*Mimochodem, během historie Selekce se toho stalo hodně, ale co vím, žádná z účastnic neudělala takovouhle scénu a to se jednou jedna přiznala, že spolupracovala s rebely..*Řekne jí ještě.Když odejde potřese hlavou.*/Tu už nechci nikdy vidět./*Pořád má chuť jí nechat odebrat kastu, jak by správně měl, ale neudělá to.*/O tomhle se bude psát v Illey News, bude to dost velká potupa.. Bude ráda, když do té její knihovny někdo vkročí./*Když se trochu uklidní, podívá se na Thylane.*Omlouvám se, že jsi to musela slyšet.. Chápu, že mě teď asi nevidíš v nejlepším světle.*Řekne potichu. Pousměje se.*Díky.*Poděkuje a podívá se na fotku v rámečku.*To jsi ty, že? Vypadáš tam roztomile.*Řekne jí.*Díky. A prosím tě, nemusíš se cítit špatně, tobě jsem to objetí oplatil, i když to nebylo vhodné, nevadilo mi to jako u ní. Ty jsi aspoň nevyrušovala u rozhovoru, jako ona na plese, kdy jsi se seznámila s mými sourozenci.*Připomene jí. To bylo o mnohem horší.*A udělala jsi to jednou, ne na první schůzce, kde je to teprve nevhodné.*Potřese hlavou.*Promiň, ale už půjdu.*Už nemá na nic náladu, možná tak někoho zmlátit. *Vezme berle a odejde z Malého salonku, zamíří do zahrad.*
annie.16

Malý salónek - Stránka 4 Empty Shaye Maya Goméz

za Sun Feb 16, 2020 8:23 pm
*dojde do malého salónku a jakmile pozdraví všechny přítomné, vydá se k Khione. Pozná na ni že je nervózní a prohodí, že to moc dobře skrývat neumí. Po jejích slovech se pobaveně pousměje.* Zaprvé, tohle nemůžeš říkat a zadruhé, nepodceňuj mně.*řekne pobaveně. Pak už se slova ujme princ a tak zmlkne a poslouchá pozorně vše, co říká.* Jo, obě zůstáváme.*potvrdí Khione* Není zac. Měj se.*rozloučí se s ní a chvíli ještě postává na místě ale jakmile se začne schylovat k hádce mezi nějakými účastnicemi, raději se otočí v východu a jde do své komnaty*
LittlePrincess

za Sun Feb 16, 2020 8:32 pm
*Nevěděla co má dělat a ani říct, proto radši jen mlčky pozorovala, změnu Sawyerova chování....je vážně zaražená, a tohle jí vyvede ze všeho možného. V sobě cítí jen...strach, nechce se přece bát někoho kdo je...pro ni důležitý, nemá to tak být. Jenže on se zlobil, né na ní, ale tu jinou dívku,  i tak není zrovna v pohodě. Krátce se na něj podívá, lesknoucíma se očima a zavrtí hlavou. Nemusel jí děkovat za dárek.*To já bych měla..děkovat.*Poví roztřeseným hlasem a povzdychne si. Celou dobu mluví dost tiše.*Jo..jsem.*Jenom jednoduše přikývne, zase to slyší to že vypadá někde roztomile. Teď to z jeho úst znělo, jinak...přišlo jí to jiné. Následovalo další děkování, vlastně chápe, kdyby to zahodil při první příležitost. Potom jen s mlčením sleduje jak on odchází. Sama se pak vydá do své komnaty, kde se hodlá zavřít na delší dobu.*
LittlePrincess

za Sun Mar 01, 2020 6:10 pm
*Na vyřazování se dostavila jako pokaždé, je to jedna z mála věcí, kam by se dostavit skutečně měla. Jenže skutečnost, že dnes vypadá a taky se plouží, jako někdo kdo celou moc nespal. Nepomohla dokonce ani práce komorných které se zní snažili udělat kdoví proč člověka. To, že vypadá skoro bíle jako stěna, dává docela podstatný význam. I šaty na sobě má, ale ty bohužel zakrývat župan, do kterého je zachumlaná. V sálu se neohlíží po nikom ani po Sawyerovi, který už tam na všechny čeká, jelikož na to sílu vážně nemá. Prostě si sedne do jednoho z křesílek, sundá si pantofle, nohy si přitáhne k sobě a pevně je obejme.*
AndyHoff

za Sun Mar 01, 2020 6:16 pm
*Sama je otřesená potom, co se stalo při včerejším útoku. Neumí si představit osobu, která není. Je jí hrozně líto Sawyera a celé královské rodiny a nejradši by se schovala v komnatě na nějakou dobu a nikam nešla. Natož na vyřazování, protože se bojí, že zase bude někdo vyšilovat. I tak ale ví, že by tam měla jít a proto se nechá od komorných nalíčit, obléknout do šatů a vydrží i zdlouhavé maskování jejích jizev, které nezakrývají šaty s dlouhými rukávy a vydá se do salonu. Dojde tam a vidí, že plno dívek je na tom stejně jako ona. Podívá se na Sawyera a snaží se ho povzbudit aspoň pohledem a pak se postaví trošku stranou a čeká na to, které dívky dneska opustí palác.*
-LF-

Malý salónek - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

za Sun Mar 01, 2020 6:25 pm
*Na vyřazování jde v černém obleku. Pod očima má černé kruhy. Prakticky skoro nespal. Kvůli tomu, co se stalo na plese. Jeho strejda, Rhys, kterému je vděčný, že odvedl Thylane do bezpečí, byl pobodán. Zastřelili mu bratrance a sestřenice, stejně jak tetu a strejdu přímo před očima. I když je neznal, je mu jich líto a bolí ho to. Vypadali jako fajn lidi. A jeho bratr je postřelený, skoro u srdce. Nechce o bratra přijít, zvlášť, když to konečně mezi sebou urovnali. Je na Ošetřovně, v kómatu, stejně jak jeho holka, co čeká jeho synovce nebo neteře. O máma.. Ta je naštěstí vzhůru, ale i tak o ni má strach. Snažil se usnout, ale nepodařilo se mu to ani na minutu. Celou noc proseděl na posteli a díval se z okna ven. Když vejde do místnosti, zjistí, že je tu sám. Musí chvilku počkat, až přijdou všechny dívky. Uvidí Thylane, na kterou se pokusí pousmát, ale nejde to, takže jí jen kývne hlavou na pozdrav. Stejně tak i Khione, která přijde vzápětí. Podívá se na své hodinky.*/Ještě chvilku počkám, jestli někdo nepřijde./
AndyHoff

za Sun Mar 01, 2020 6:26 pm
*Upřímně její nadšení z paláce je pryč. Ani jí nijak neláká, tady nadále zůstávat. Stejně pravidla Selekce porušila a každým dnem stoupá šance, že to Sawyer zjistí. Moc dobře si uvědomuje, co pak bude následovat. A do toho všechny ty útoky rebelů, které si taky dostatečně pohrály s její psychikou. Hlavně to, že sledovala včera úmrtí pěti osob. Dojde do salonu, kde si plánuje poslechnout, kdo pojede domů a počítá tak nějak s tím, že mezi ty dívky bude patřit i ona. Pokud ne, chce o to Sawyera poprosit. Chtěla by se vrátit domů a pokračovat jako modelka.*
Taylorovidní zrzka

Malý salónek - Stránka 4 Empty Josephine O. Reyes

za Sun Mar 01, 2020 6:28 pm
*Včerejší útok strávila schovaný v šoku pod stolem a utrpěla jen pár škrábanců, ale pitom co byla unesena rebely se její psychika zhoršila. Její třes se zhoršil, kruhy pod očima jsou větší a o její paranoie nemá ani smysl mluvit. Ale přeci se na vyřazování dostavila, ale nemá ani stres jak minule, jelikož vše pořád zakrývá otřesení ze včerejška. Je hrozné, co se těm lidem stalo a taky to, co se stalo královské rodině a ona pořád nepochopí, kdy ty lidi maj hranice. Když dojde až před salonek, stále se dívá za sebe, aby si byla jistá, že ji nikdo nesleduje. Když vejde dovnitř, postaví se k okni a čekána začátek.*
-LF-

Malý salónek - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

za Sun Mar 01, 2020 7:08 pm
*Když jsou zde dívky všechny, chvilku mlčí. Podívá se na každou dívku zvlášť, než si odkašle, aby na sebe upoutal pozornost. Všimne si povzbudivého pohledu od Khione a je jí za to vděčný. Kvůli ní se přece jen o něco pousměje, ale za chvilku jsou jeho rty zase v té rovné lince.* Jak nejspíše víte, dnešní vyřazování nebude jen tak ledajaké. Rozhodl jsem se vás vyřadit více, konkrétně pět. Zbyde tu tedy dalších pět dívek, Elita. *Odmlčí se.*Nechci to nijak protahovat, nikomu z nás to jistě není příjemné./A já dneska nemám náladu na to bát s lidmi./Lady Thylane, lady Khione, lady Josephine, lady Keira a lady Shaye jsou dívky, které postupují dále, do Elity. Pokud vaše jméno nezaznělo, je mi líto. Pokud chcete, můžete opustit palác ještě dneska, nebo zde zůstat ještě na zítřejší snídani. Všechny jsem vás skutečně rád poznal. Přeji vám hodně štěstí do budoucího života, když jste nenašly lásku tady, věřím, že jinde se to povede. Můžete jít. *Počká, až několik dívek odejde a pak se sám rychle vytratí pryč. Dneska nemá na to se s někým bavit. Akorát by byl hnusný, kvůli své mizerné náladě.*
AndyHoff

za Sun Mar 01, 2020 7:14 pm
*Věnuje Sawyerovi povzbudivý úsměv a pak se postaví trochu stranou a čeká, až vyřazování začne. Vzhlédne když uslyší odkašlání a pak poslouchá, které dívky se dostali do Elity a i přesto, o čem se Sawyerem mluvila nedávno ve skleníku jí překvapí, když slyší své jméno. Přejede pohledem dívky, jejichž cesta dnes končí a pak se vydá pomalu vydá pryč ze sálu, aby se mohla někde zašít.*
AndyHoff

za Sun Mar 01, 2020 7:22 pm
*Dojde do sálu a plánuje po vyřazování poprosit Sawyera, aby jí poslal domů, kdyby nevypadla. Rozhlédne se po všech přítomných a pak se podívá na Sawyera a čeká na jeho slova. Oddychne si, když její jméno nezazní a jemně se pousměje. Hned za na to odejde ze sálu a poprvé po pár týdnech se cítí klidná. Až je to pro ní trochu divné. Plánuje zde zůstat aspoň do té snídaně a odjet až potom, protože teď se bojí někam za tmy jezdit.*
LittlePrincess

za Sun Mar 01, 2020 7:47 pm
*Sawyera začne vnímat až potom,  co se na sebe rozhodne upozornit. Než si uvědomí, že by ho asi mohla pozdravit...on začne mluvit o tom co už jí vlastně před pár dny řekl. Kolik jich vyřadí a že už bude Elita. I potom co to ví se z toho vyřazování cítí neklidně. Potom co zaslechne kdo zůstává, jí sice spadne pomyslný kámen ze srdce, ale i tak se jí v hlavě začne prohánět tolik rozpolcených myšlenek. Rozhodne se vstát, nazout si pantofle a jednoduše se prostě rozejít zase zpátky do komnaty.
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Malý salónek - Stránka 4 Empty Re: Malý salónek

za Sat Apr 04, 2020 11:16 am
Pátý ročník

Malý salónek - Stránka 4 Empty April Waugh

za Sun Apr 26, 2020 6:22 pm
*Její první akce v paláci. Pokud ovšem nepočítá ty zmatky s odletem. Vzala si růžové pyžamo se srdíčky skládajcí se z kraťasů a košile pod ní si pro jistotu vzala ještě podprsenku. Nechtěla tu vypadat jako laciná děvka. Chvíli se rozhlíží po místnosti a nakonec přejde k jednomu ze stolků s občerstvením a vezme si skleničku s pitím. Neví ani co v tom je ale rozhodla se to zjistit. Po prvním loku zjistí že je to ten nejhorší nápoj co kdy pila. Sotva potlačí davicí reflex a nenápadně dá skleničku do ruky jednomu čiďníkovi. /Bože to to začíná./ Pomyslí si.*
-LF-

Malý salónek - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

za Sun Apr 26, 2020 6:23 pm
*Dneska se koná první akce, kde budu i holky jejího bratra, účastnice Selekce. Ode dneška, nebo včerejšího večera tu není a dlouho asi ani nebude klid. Je na ně ale zvědavá, kolik z nich asi bude jenom zlatokopek. Nemyslí si, že by tu všechny byly jen kvůli tomu, že doufají, že tu najdou lásku jejího bratra. Možná nanejvýš pět mi tipovala. O zbytku si myslí, že jsou jen po koruně a bohatství.*/A to ani neví, že vážně není o co stát../*Ona by se titulu klidně vzdala, kdyby mohla. Kdyby nebyla těhotná, udělala by to ihned. Má na sobě černé pyžamo a na nohou papuče. Jen jemné líčení a náušnice. Vlasy má stažené v culíku. Když dojde do malého salonku, zjistí, že zde je jako první ze své rodiny. Nijak se nad tím nepozastavuje. Vydá se k občerstvení, kde si vezme jeden koláček a pak se posadí na pohovku. Rozhlédne se po pár lidech, hlavně účastnicích, co tu jsou.*/Chudačky neví, co je s mým bratrem čeká../
† PsYcHoPaTiC †

Malý salónek - Stránka 4 Empty Nova Epona Mackenzie

za Sun Apr 26, 2020 6:30 pm
*Jeji prvni akci v palaci ma byt pyzamovy vecirk. S tim neni nejak moc prace, jako s tim se pul dne chytat na ples. Na sebe si ted veme cerne ticko s bilym potiskem ruky, kzeta vztycuje prostrednicek a oblekne si na sebe jeste verne minikratasy, ktere jsou latkove. Tohle je jeji spaci ubor a kodo s tim bude mit problem, tak at si ho vyresi. sve blond vlasy si zaplete do dvou copu a necha par vlasu volne spadat kolem jejiho obliceje. S makeupem to nejak neprehani, protoze prece jenom tohle neni tak dulezita a vyznamna akce, jako ples. Bosyma nohama vklouzne do sedych obycejnych pantofli a nasledne se vyda ze ve komnaty do maleho slonku a doufam ze jej najde bez toho, aniz by zabloudila. Po nekolika minutach je skutecne najde a vejde dovnitr. Vidi, ze uvnitr uz je nekolik lidi a tak nasadi mily usmev a porozhledne se kolem. Nasledne si vezme jeden polstar a deku a odtahne si to nekam do zadu, kde taky hodla zustat celou dobu, co tady bude.*
Sponsored content

Malý salónek - Stránka 4 Empty Re: Malý salónek

Povolení tohoto fóra: