Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hudební salón Empty Hudební salón

za Sat Nov 23, 2019 10:05 pm
Když sem vkročíte, přivítá vás nádherný klavír. Nacházejí se zde hudební nástroje všeho druhu i chuti. Například kytary, flétny, ale i třeba klarinety a bubny.

Hudební salón 60cbeefb91758914daa76fca35c577b4

Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:24 pm, celkově upraveno 1 krát
AndyHoff
Zobrazit informace o autorovi

Hudební salón Empty Alexei N. Vasiljev

za Wed Dec 18, 2019 7:46 pm
*Včera večer dorazil do Illey a jelikož neměl po cestě a kvůli časovému posunu na nic energii, rovnou si zalezl do své komnaty a do postele a tam usnul. Dneska se šel projít po paláci. Dřív sem jezdil hodně často a navštěvoval tady matčinu část rodiny. V poslední době měl ale daleko víc povinností, jelikož je už dospělým korunním princem, takže se sem skoro vůbec nedostal. Prošel si svá oblíbená místa a teď míří na další. Hudební salon. Na sobě má obyčejné džíny a bílou košili, nemá dnes žádné jednání a pobyt přes Selekci zde v Illee je pro něj něco jako dovolená, takže si dovolil obléknout se neformálně. Vejde do hudebního salonu a usměje se, když vidí všechny ty nástroje. Pohledem najde elektrickou kytaru, ke které přejde a vezme jí do ruky. Posadí se na blízkou židli, kytaru zapojí, vše nastaví a pak už začne hrát. Nejdřív jen tak drnká o struny, aby si zvykl na zvuk této konkrétní kytary a po chvíli začne hrát normální písničky a do toho si potichu sám pro sebe zpívá text.*
rose_marry_an

Hudební salón Empty Amélie Rosewood

za Wed Dec 18, 2019 8:16 pm
*Procházela se chodbami oblečená v jednoduchých růžových šatech pod kolena. A když se blížila k hudebnímu salonku uslyšela že tam někdo hraje a rozhodla se že se podívá kdo. Posledních pár dní si přišla osamělá a společnost by se jí hodila. Došla až k salonku pootevřela dveře a vešla dovnitř*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 8:26 pm
*Dojde do hudebního salonu, kde to má rád a sedne si s elektrickou kytarou, kterou rychle pošteluje a pak na ní začne drnkat. Po chvilce začne hrát normální písničky, které zná zpaměti a u toho si potichu sám pro sebe zpívá. Jeho hlas není nic moc extra. Aspoň podle něj. Dohraje jednu z mnoha skladeb, které má uložené v paměti a pak si periferním zrakem všimne, že někdo vešel dovnitř. Trhne hlavou ke dveřím a jeho prsty se zastaví na strunách. Sjede dívku rychlým pohledem a pak se na ní usměje, jak je jeho zvykem. Chová se prakticky vždycky jako gentleman. Odloží kytaru stranou a postaví se, jak se to v přítomnosti dámy má udělat.* Dobrý den. *Pozdraví jí. Sice vypadá jako v jeho věkové kategorii, ale ví, že tykání navrhuje vždy dáma jako první.* Jestli jste si přišla zahrát, můžu odejít, abych nevyrušoval. *Nabídne jí.*
rose_marry_an

za Wed Dec 18, 2019 8:37 pm
Á zdravím omlouvám se za vyrušení.  Já .. já nehraji... *Usměje se * hrajete moc hezky *přejde k němu salonek* já jsem Amélie Rosewood * lehce skloní hlavu* a vy?
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 9:16 pm
Nemusíte se omlouvat. *Usměje se na ní a pak se uchechtne a zavrtí hlavou.* Nic extra. Moje sestra a máma hrajou daleko líp jak já. Je to pro mě jen takové odreagování při povinnostech, nemam na to tolik času. *Pousměje se a pak k ní natáhne ruku, když slyší její jméno.* Alexei Nikolay Vasiljev. *Představí se jí.* Těší mě, krásko. *Usměje se na ní.* Jste tady v Illee jako zahraniční host? *Zeptá se jí ze zajímavosti.*
rose_marry_an

za Wed Dec 18, 2019 9:26 pm
B*instinktivně mu ruku podá* počkat... bože můj ten Alexei Nikolay Vasiljev? Korunní princ?! *Uvědomí si že plácá hlouposti a zhluboka se nadechne* ...a..ano jsem z Francie...a jsem tu na důležité misi* utne své blábolení*
AndyHoff

za Wed Dec 18, 2019 9:37 pm
*Potřese si s ní rukou a pak se pobaveně zasměje a přikývne.* Jo, korunní princ Ruska. Ale neni to zase nic tak velkýho. Nejsem žádnej bůh. *Odpoví jí se smíchem a zeptá se jí, jestli je zahraniční host.* Důležité misi? *Nadzvedne obočí, protože tohle ho překvapí.* Páni. Copak je to za misi? *Zeptá se.* Máte ráda Francii? *Zajímá se dál, protože on vždy do Francie rád jezdil, i když šlo spíše pouze o politické návštěvy.*
rose_marry_an

za Wed Dec 18, 2019 9:47 pm
Je to přísně tajné* uculí se a nechá ruku opět klesnou podél těla * Francii zbožňuju ale ne všichny ve Francii mám ráda.* Zasmušile se usměje* A co tu dělá ruský princ smímly se ptát?*pozorně se na něj zadívá*
AndyHoff

za Thu Dec 19, 2019 1:05 pm
*Pobaveně se usměje a zvedne ruce v obranném gestu.* Dobře, nebudu se ptát. Bude se jen tiše bát o život. *Prohlásí ze srandy a přitom na ní pobaveně mrkne. Zeptá se jí, jestli má ráda svou zem a po její odpovědi přikývne. Chápe to dokonale.* Ano, to chápu. Ale nikdy není možné milovat všechny. Je to tak nějak proti zákonům přírody a život aspoň neni tak nudnej. *Uchechtne se.* I když se úplně neznáme, klidně se mi můžete svěřit s tím, co nebo kdo vás trápí. Já vás vyslechnu. *Nabídne jí, protože takový jednoduše je. Pomůže i neznámému a nevadí mu poslouchat problémy ostatních.* Jsem tu jako zahraniční host během Selekce. A zdejší král je bratr mojí matky, takže to je i taková menší rodinná návštěva. *Vysvětlí s pobaveným úsměvem.*
rose_marry_an

za Thu Dec 19, 2019 1:38 pm
O život se bát nemusíte *zasměje se a posadí se na stoličku u klavíru* můžu vám tikat? Víš vlastně ta tajná mise je že se tu schovávám. Utekla jsem z Francie od mé matky, která mě chce provdat. Naštěstí do Illeii jela výprava diplomatů a tak jsem se snadno dostala sem. Vím Bolo to nedomyšlené, ale žena jednoho diplomata mě označila za svou dceru, takže nikdo neměl otázky. Snad jí to jednou budu moct vrátit. * Povzdechem si* promiň nechtěla jsem tě zatížit svými problémy. ... Neprozraď mě prosím...
AndyHoff

za Thu Dec 19, 2019 1:45 pm
*Úlevně si oddychne, když slyší, že se nemusí bát o život a pak si sedne na stoličku, kde předtím seděl, když hrál na kytaru, aby měli oči ve stejné výšce a přikývne.* Jasně. Tykání je daleko pohodlnější. *Usměje se a pak si poslechne její slova a překvapí ho to. Tohle tedy nečekal. Nadzvedne obočí.* Takže jsi tu na útěku před svatbou? *Zeptá se, jestli to chápe dobře.* Náhodou to promyšlený je. Tady tě nejspíš hledat nebude. Podle mě jí nenapadne, že bys mohla zmizet za hranice a ještě k tomu do Illey. Ale neznám jí, takže to nemůžu říct jistě. *Pokrčí rameny a pak se na ní usměje.* Neprozradím, neboj. A neomlouvej se. Říkal jsem ti, že mi nevadí poslouchat. *Pak nakloní hlavu mírně na stranu.* Taakže.. Kdo vlastně doopravdy jsi? *Zeptá se jí. Tahle dívka se mu zdá doopravdy hodně zajímavá.*
rose_marry_an

za Thu Dec 19, 2019 2:29 pm
*uleví se jí když se mu svěří a on slíbí že ji neprozradí*
Já doufám že matka bude pátrat v Evropě. ... No jsem Amélie Rosewood, francouzká dvorní dáma, milovnice koček, která je na útěku před svatbou a svou matkou, která si na ní chce splnit své sny.
-LF-

Hudební salón Empty Reed L. Lindwood

za Mon Dec 30, 2019 6:49 pm
*Zase si jde po delší době zahrát na kytaru. Dlouho nehrál, takže počítá s tím, že to bude příšerné. Na sobě má obyčejné modré džíny a mikinu v černé barvě. Dneska měl hodně práce, skončil až před chvilkou, takže je i trochu unavený. Neplánuje se v hudebním salonku nějak extra dlouho zdržovat. Vezme první kytaru, která mu padne pod ruku a sedne si na jednu z židlí. Začne hrát Believer, což je jedna z jeho nejoblíbenějších písniček. Po chvilce začne i zpívat. Není nejhorší zpěvák, ale Superstar by asi nevyhrál.*
† PsYcHoPaTiC †

Hudební salón Empty Indigo Sakura Kagami

za Mon Dec 30, 2019 7:51 pm
*Dnes mela hovor se svym ocem a potom se jen poflakovala po palaci. Malem se dokonce u ztratila, ale nastesti se nasla jedne sluzebna, ktera ji ochorne rekla, kde se vlastne nachazi a jak se dosane ke sbve komnate. Nyni ma na sobe cerne upnute dziny, cerne tricko s kratkym rukavem a na tom ma bilou koenkovou bundicku, kterou ma do pulky pasu. Sve cerne dlouhe vlasy ma sepnuty v jedodichem culiku na nahou ma bile pohodlne boty. Nehry ma nalakovane na cernobilo. Prochazi se jednou z chodem a snazi se zapamatovat si nejakej zachytne body, aby se pak dokazala zase dosat ke sve komnate.* /Tohle je proste tak jine narozdil od naseho domova./ *Pomyslis si a potom jeji usi zachyti tony kytary. *Zaujme ji to a vyda se za zvukem, ktery ji dovede az pred velke bile dvere. Chvili jenuvazuje jestli nebude troufale, kdyz vejde, ale nakonec preci jen stiskne kliku dveri a otevre je a nakokne dovnitr.* /Pani. Tohle je skoro jako u nas doma./ *Prolitne ji hlavou a nakonec se eji oci zastavi u mladika, ktery hraje na kytaru a tise posloucha ton jeho hlasu.* Opravdu krasne hrajete a zpivate. * Rekne nakonec a potom jen zatrese hlavou a priplacne si dlan na usta.* Ja jen... ze... ja to rekla nahlas? Ehm nechtela jsem vas vyrusit. *Zacne hned zmatkovat.* /Kruci../ Pokracujte... jako nebyla bych zde. *Znervozni jeste vic, protoze jeji anglictina neni zrovna hvezdna.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 8:07 pm
*Začne hrát na kytaru. Dlouho nehrál, takže to není nejlepší, ale snaží se. Celkem mu to hraní a kytaru chybělo. */Mohl bych zase začít hrát více.. /*Tady nebude mít tolik práce jako doma, takže k tomu bude mít více času. Písnička pomalu končí,kdyz někdo promluví, přestane hrát a podívá se tím směrem. Usměje se na dívku, která sem přišla. * Díky, ale není to nic extra. *Pokrčí rameny. Pak se zase usměje a přikývne.*Ano řekla. *Přitaká.*To nevadí je to od vás milé. A netušíte. *Stoupne si a přejde k ní
Kytaru drží v levé ruce a pravou k ní naprahne. *Já jsem Reed Lindwood. A ty jsi?
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Dec 30, 2019 8:31 pm
*Jde jednou z mnoha chideb a pozprne se kouka, aby potom nasla snadnejsi cestu do sve komnaty a zase by tady nebloudila, jak tomu bylo jiz dopoledne. Jeji usi zachyti jemne tony kytary a tak se rozhidne jit za jejich zvukem, ktery je kazdym jejim krokem blize a blize a nakonec ji to zavede k zavrenym dvoukridlm dverim. Nevi jestli smi vejit, nebo ne, ale nakonec ji to neda a nakoukne dovnitr. Hudebni salonek zde v palaci je skoro stejne velky jao maji oni doma a nasledne vejde do nmistnosti a jeji pohled padne na mladika s kytarou v rice a zaposloucha se do jeho hlasu.* /Hraje dobre a zpev je taky fajn./ *Nkonecrekne nahlas, co si mylsi a potom si jen priplacne dlan na pusu a kouka se na nej.* /Opravdu jsem promluvila?/ *Zacne lehce zmatecne muvit a navic ji jeste znervoznuje en fakt, ze jeji anglictina je strasna a navic ma hodne prizvuk. Potom jen sleduje, jak se chlapek zveda a jde i s kytarou v ruce k ni.* On me chce urcite zarazit do zeme tou kytarou./ *Zamrka. Zvedne hlavu, protoze ona je oproti nemu, snd jako trpaslik a poslecne si jeho jmeno.* Ach. *Vydechne a jmne se pokloni.* Vysot z Řecka. *Pousmeje se na nej a hytne jemne jehi muznou ruku a stiskne ji. Stisk ma na holku dost pevny.* Ja jmenji se Indigo Sakura Kagami. Ja jsem jeji cisarska vysost. *Zazubi se nervozne a potom pohledem zavadi o kytaru.* Jak dlouho hraješ? Ty hrajes jeste na neco? *Zajima se a doufa, ze jeji anglictina neni zas az tak strasna.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 8:42 pm
*Chvilku hraje v hudebním salonku, sám, dokud sem nepřijde jedna dívka.*/Je roztomilá./*Vidí, jak se stydí, i když nemá proč. On nekouše. Zvedne se a jde k ní, aby se představila podal jí přátelsky ruku.*To nemusíš.*Řekne, když se mu začne klanět. Pak vezme její ruku a lehce ji stiskne a potřese si s ní. Pak se ještě skloní a ruku si dá ke rtům, aby jí lehce políbil. Pak ji již pustí a narovná se.*Těší mě.*Usměje se. Pak se podívá na kytaru.*No.. to popravdě nevím.*Uchechtne se.*Hraju už od dětství, nepamatuju si, kdy přesně.*Pokrčí rameny.*No, ještě trochu hraju na piano, ale to je ještě horší, než moje hra na kytaru.*Řekne jí.*Ty na něco hraješ?*Zeptá se poté zvědavě.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Dec 30, 2019 9:26 pm
*Nasleduje zvuk kytary, ktery slysi na chodbe a cim blize je bilym dverim, ktere skryvaji salonek tim vice a blize ta hudba je. nakoukne dovnitr a vidi, ze salonek je podobny tomu, co se nachazi u nich doma v palaci a nakonec jeji oci najdou pricinu toho, kdo striny kytary rozeznel a zaposoucha se do poslednich par slov skladby a potom si mysli, ze to bylo moc hezke a potom si uvedomi, ze to vlastnerekla i nahlas a tak si nakonec priplacla ruku na pusu a zacala zmatecne rikat omluvu.* /Umi Japonsky? Ta anglictina mu musi drasat usi./ *Potom jen sleduje, jak se chlapek zvedl i s kytaru, ktere venuje neduverivy pohled, protoze si mysli, ze ji zarazi kytarou do zeme, protoze jeji vyslovnost anglictiny je strasna, ale nakonec se zastavi pred ni a predsatavi se ji s ntazenou rukou a ona udela to same nez se mu ukloni. Hned jakmile slysi jeho jmeno dojde ji, kdo pred ni stoji.* /Jako dcera cisare musim vedet a znat vsechny cleny kralovskych rodu./ *Kdyz citi, jeho rty na hrbetu sve ruky, po celem jejim tele se rozleje teplo a ona se jemne zachveje a kalmile jeji ruku pusti da ji za zada a kouka se vsdude mozne a snazi se, ay nebyla ruda. Ne ze by nebyla na tohle gesto, jako dcera cisare zvykla, ale preci jen je tohle od ciziho zastuoce kralosvskoho rodu, nez od polityku z jeji zeme.* Mne taky...em tesit? *Rekne nejista ti, jestli je to tak dobre.* /Proc jsem se jen nevenovala vyuce anglictiny vice? Musim to napravit az se dostanu domu./ *Potom se koukne na kyaru a zajima se jak dlouho hraje a jestli hraje na neco jineho a posloucha jeho slova a jemne kyve hlavou.* Piano je velice krasne a uslechtile. Nikdy jsem ne nej nehala a to doma jej mame. *Koukne se na piano nedaleko nich a potom se zase podiva na Reeda a venuje mu jemny mily usmev.* Ja hraji jen na harfu. *Rekne.* Hraji na ni uz od svych deseti let. *Jeji usmev malinko poklesne, ale porad tam je.* Ty jsi chtel na kytaru hrat cely zivot? *Zepta se ho.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 9:37 pm
*Políbí jí na hřbet ruky. Dokáže být milý a okouzlující, když na to má náladu a to dneska má. Pak její ruku už pustí a usměje se, když vidí, jak zčervenala.*/Táta mi vyprávěl o tom, jak se pořád červenala máma../*Vzpomene si na rodiče.*Ano, těší.*Přikývne. Pak se ho zeptá, jestli hraje na něco jiného a on se zmíní o pianu. Na to hraje ale podle sebe hrozně, ale to i na kytaru. Pak se zeptá jí, jestli na něco hraju a usměje se stejně jako ona.*/Vážně roztomilá./Harfa.. zahraješ mi? Prosím?*Poprosí ji a podívá se na harfu, která stojí v rohu.*No.. Máma hrále na housle.*Začne s vysvětlováním, jak se dostal ke kytaře.*A mě se to vždycky líbilo, zkoušel jsem to, ale samotné hraní, jako poslouchání mě nebavilo a navíc to bylo těžký. Tak jsem chtěl zkusit něco jinýho, ale podobnýho. No a kytara se houslím celkem podobá, ale akorát nemá smyčec a je větší no.. Tak jsem zvolil ji./Je to trochu zamotaný./*Pomyslí si.*
† PsYcHoPaTiC †

za Mon Dec 30, 2019 10:15 pm
*Pousmeje se , jakmile polibi jeji hrbezt ruky a potom si da ruku za zada a a rekne mu, ze ji take tesi, ze jej poznamava. Potom se spolu bavi o tom, na co kaudy z nich hraje a ona sama mu rekne, ze ovlada pouze ru na harfu a poslechne si jeho slova a pohledem se koukne na hrfu, ktera v mistosti je a popravde si ji sama ani nevsimla a koukne se zse na nej.* Opravdu bys to chtel slyset? *Zepta se ho a potom si poslechne jeho dlasi slova.* Je dobre, ze jsi tak.. Talentovany? *Pousmeje se na nej a nakonec se zse koukne na harfu za nim a rozejde se k ni a sedne si na zidli , co je u ni a chytne harfu a sende si tak, aby ji mela mezi nohama a opirala se ji o rameno a prsty prejede po par strunach a usmeje se.* Flouho jsem na ni nehrala, tak se omlouvam, pokud to bude.. zle?
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 10:21 pm
*Podívá se na harfu, která sedí v rohu místnosti a doufá, že na ní něco Indigo zahraje. Je upřímně zvědavý, jak hraje. Nepamatuje se, kdy naposledy slyšel hru na harfu, jestli někdy vůbec.*chci to slyšet. *Ujistí ji.*Jinak bych tě o to nepožádal.*Dodá s úsměvem. Pak se zasměje.*Jsi milá, ale neřekl bych o sobě, že jsem nějak extra talentovaný.Ale díky.*Pak sleduje ji, jak jde k harfě a nakonec sám přejde trochu blíže. Opře se bokem o zeď a sleduje jí se zájmem.*Určitě to bude nádherné.*Povzbudí ji.*
† PsYcHoPaTiC †

za Tue Dec 31, 2019 2:13 pm
*Koukne se na harfu, ktera je v rohu mistnosti a potom se koukne zase zpet na Reeda. Je pravda, ze uz delsi dobu nehrala a celkem ji to chybi. Ke hre na harfu se natchla diky sve matce, ktera na ni take hrala. Poslchne si jeho slova a jemne se pousmeje.* Neni to nic extra, ale miluju tony , ktere tenhle natroj svede. *Pousmeje se a potom se koukne nekam jen ne na nej, protoze jej chali a potom se uschchtne.* Ale rikam jen to jak to je... em jakoze pravdu. *Poskrabe se jemne na zatylku a pto nakonec jde k harfe a posadi se a harfu si pridrzi jak ma a prsty prejede po strunach a okamzite se usmeje a potom koukne na Reenda.* Tak ja se pokusim. *Rekne a potom se zamysli, co by tak mohla zahrat a potom se ji jemne zalesknou oci ajeji prsty zacnou hrat tony jeji oblibene pisnicky If You. Celou dobu ma spoustredeny vyraz a privtene oci, ktere sleduji jen prsty a struny.*
-LF-

za Tue Dec 31, 2019 2:28 pm
*Chce slyšet Indigo hrát. Skutečně jej to zajímá a neví, jestli někdy někoho na harfu vůbec slyšel hrát. A je taky upřímně zvědavý, jak moc dobra bude dívka v hraní. Usměje se. *Já nepochybuji, že hraješ nádherně. *Řekne přesvědčene o své pravdě. Když ho podle něj až přehnaně chválí, vrtí hlavou a namítne, že není zas tak ve hře na kytaru dobrý. Vazbě to podle něj není nic extra.*Jak myslíš. *Ustoupí nakonec. Stejně si myslí svoje a to je to, že dívka prostě přehání. Pak jde blíže k Indigo, která si sedla k harfě a opre se bokem o zeď a pozoruje ji. Usmívá se a poslouchá její hru. Upřímně je okouzlen jejím hraním. */Je to vážně nádhera. /*Poslouchá ji. Když se hudba blíží ke konci, probere se z jakehosi transu a on začne tleskat, jakmile píseň skončí. *To byla nádhera. Vážně
Máš talent. *Řekne obdivne. *
† PsYcHoPaTiC †

za Tue Dec 31, 2019 3:12 pm
*Koukase na harfu a nakonec se zse koukne na mlaika pred ni a nakonec jej musi pochvalit za too, jak dobre hraje na kytaru a , ze dobre zpiva a stoji za tim, co rekla i kdyz on s tim nesouhlasi a pousmeje se na nej.* Tak si mi klidne never, ale ja si za svym nazorem budu stat at se ti to libit nebo ne. *Pokrci jemne s usmevem rameny a nakonec se vyda k harfe stojici v jednom z rohu mistnosti a posai se a potom se koukne na Reeda, ktery se opira o zed kousek dal.*Pousmeje se nad jeho slovy.* No, douho jsem nehala, tak uvidim jestli si to jeste pamatuju. *Rekne a nakonec se rozmysl, co vlastne zahraje a nakonec se rozhodne pro jednu z jejich nejoblibejesich pisnicek a tou je If you. Dokonale se soustredi jen na hru, poslech a jeji oci sleduji jeji prsty, ktere jsou na strunach nastroje a popravde zcela zapomene, ze je s ni v mistnosti jeste nedo dalsi a to vezme n vedomu az tehdy, kdyz uslysisi, ze ji Recky princ tleska. Okamzite sklopi pohled a s usmevem zrudne.* Dekuji. Nic to neni jen tvrde dny a roky prace. *Pousmeje se a nakonec zase k nemu zvedne pohled a harfu zase postavi normalne.* Ale nemeni to na tom nic, ze ty hrajes taky krasne a narozdil oe mne umis zpivat. *Rekne. Ona sice taky zpiva, ale je a pouze za zavrenymi dvermi komnaty, kde je sama.*
Sponsored content

Hudební salón Empty Re: Hudební salón

Povolení tohoto fóra: