Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Hudební salón - Stránka 5 Empty Re: Hudební salón

za Sat Apr 04, 2020 11:14 am
Pátý ročník
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Hudební salón - Stránka 5 Empty Freya Rosalie Martinelli

za Sat Apr 11, 2020 5:34 pm
*Celou noc jí v hlavě hrála jedna melodie, kterou zní nemohla v žádném případě dostat. Nebo aspoň nevěděla jak, v hudbě měla pořádnej nepořádek. Tohle místo znala dost dobře, když tu byla několikrát s rodiči a sourozenci na návštěvě. Rozhodne se z pyžama, které na sobě měla půlku dne, převléct do světle modrých šatů na ramínka. S hnědýma vlasama si  nic nedělala a ještě k tomu navíc zůstala bosá. Se svým deníčkem  a tužkou v ruce a rozhodla zamířit do hudebního salonu, který se asi zase stane jejím oblíbeným místem po doby návštěvy téhle země. Usadí se za klavír a deníček s tužkou si položí tak, aby ho měla blízko a ničemu nezavazel, vždy  tak zahraje několik tonů, než začne něco zapisovat. Takže vlastně nehraje v kuse, jen se nespokojeně dívá na klavír a vrtí nad tím hlavou. Očividně jí v tom pořád něco nesedí a nedokáže přijít na to co.*
† PsYcHoPaTiC †

Hudební salón - Stránka 5 Empty Jacob Rhys Moore

za Sat Apr 11, 2020 5:51 pm
*Ma na sove cerne kalhoty, bile triko a vetlemodrou riflovou bundu. Dnes byl ve meste a mometalne se vraci do palace, ale nechce hned do sve komnaty a tak se rozhodne, ze se vyda do komnaty, kterou ma hodne rad. Ne ze by nemel kytaru ve svem vlastnim pokoji, kde skladal hudu, ale taky nekdy zavital prave do hudebniho salonku. Prochazi se dochou o ktere vi, ze tou se dostane ke verim hudebniho salonku a ruce ma v kapsach a doufa, ze v mistnoszi bude volno. Vi ze tam casto chodiva princ Eathen, nebo princ Stefan a nerad by jim tam vesel zrovna, kdyz jsou uvnitr oni. Proto zpomali, jakmile je prede dvermi hudebniho salonku a zaposloucha se, jestli nahodou nekoho neuslysi hrat, nebo zpivat, ale neslysi nic, takze vejde dovnitr, ale jakmile vejde vsimne si, ze je tam Princezna Freya a tak se ji hned ukloni.* Omlouvam se Vaše Vysostoi. Nevedel jsem, ze zde budete. *Rekne ji a hned zacne souvat ze dveri salonku ven.*
LittlePrincess

za Sat Apr 11, 2020 6:16 pm
*Ona měla tenhle salon ráda, jelikož by asi z domova svůj klavír letadlem přitáhnout nemohla. Asi by to bylo v mnoha ohledech komplikovanější. Proto se rozhodla využít právě tenhle, který vidí po několika letech. Tuhle místnost si celkově pamatovala větší a to zrovna dvakrát nevyrostla. Pořád byla trpaslík, za což asi může poděkovat své skvělé matce, ale nevadí jí to. Zdědila po ní spoustu skvělých věcí. Rozhodla se ale hraní po chvilce vzdát a jen se ošklivým pohledem dívat na klavír, který s ní, né a né spolupracoval. To ten doma, jí měl aspoň rád, což si myslela a stála si zatím. Jenže, co přestala hrát, jí z pozorování klavíru někdo vyruší. Zarazí se, když se jí dotyčný začne klanět, nad čímž jen zavrtí hlavou.*Ne...nemusíš.*Špitne tiše, sesune nohy dolů a udělá několik kroků ke dveřím, s tím že ho opatrně chytí za ruku, aby rozhodně neodcházel. Jenže když je takhle blízko, uvědomí si kdo to vlastně je a její tváře zčervenají, proto se rozhodne jej radši pustit a nejistě se usmát.*Je to tu dost velké pro oba, stejně mě ten klavír moc neposlouchá, tak si dávám pauzu.*Pokývne hlavou směrem do místnosti, aby neodcházel. Rozhodně to je to co chce ze všeho nejmíň, aby šel pryč.*
† PsYcHoPaTiC †

za Tue Apr 14, 2020 8:29 pm
*Otevre dvere hudebny v domeni, ze tam nikdo neni, protoze neslysi zadnou hudbu, ani nic jineho, takze vejde v domeni, ze je tam sam, ale jakomile se jeho oci kounou k pianu, zaregistruje, ze za nim sedi princezna Spanelska, zarazi se a chvili na ni kouka. Nezna ji nejak moc, jen od videni, jelikoz rodina Schreave a jeji jsou spojeni diky svazku princezny Kasey, ktera e nyni kralovnou a krale Bastiena. Zna ji jen od videni a to je tak vsechno. Nikdy s ni neprohodil vice nez dve slova. Hned se probere a pokloni se ji a omluvi se ji za to, ze do mistnosti tak vpadl a pomalu se chysta vycouvat z mistnosti a nechat princeznu samotnou, ale ona jej chytne za ruku a on se na ni jen zmatene koukne.* Vy jste zde byla prvni Výsosti a ja nechci obtezovat. *Rekne ji a potom si poslechne jeji slova.* Ach takhle.. *nakonec se tedy rozejdedovnitr a jde ke stojan s kytarama a jednu si vezme a sedne si na zidli kousek od stojanu, kdytaru si opre o koleno a zacne ji ladit.*
LittlePrincess

za Tue Apr 14, 2020 8:54 pm
*Všimla si na sobě pohledu někoho, kterej odignorovat nedokázala a nechtěla. Jenže on se jí začne klanět, omlouvat a chystá se odejít. Jenže to skutečně nemůže nechat jenom tak, když přišel...měl k tomu jistě svůj důvod. Proto jej chytí za ruku a řekne, aby neodcházel.*Jestli mi ještě řekneš Výsosti, dostaneš nějakým nástojem po hlavě...*Našpulí spodní ret a nakloní hlavu na stranu.*Přemýšlím, jestli by mi bylo víc líto daného nástroje nebo tvého pohledného obličeje.*Odmlčí se a pokývne hlavou. Přitom se sama rozejde tak, zpátky k židličce od klavírů. K jejímu štěstí není zase tak daleko od něj a může ho se zájmem pozorovat.*A nemusíš mi vykat, pravděpodobně jsi stejně starší než já. Jsem Freya, i když to nejspíš víš.*Povzdychne si nad tím, spousta lidí byla jen starší než ona, ona se tak ocitla ve stínu svých sourozenců. Přitáhne si k sobě deníček a tužku, do něj si také začne kreslit. Ani si neuvědomuje, že kreslí Jacoba s kytarou v ruce. Jen kouká střídavě na něj a málo kdy na papír.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Apr 15, 2020 1:12 am
*Jakmile zjisti, ze je tam princezna Spanelska, ukloni se ji a hned zacne couvat ke dverim, ze oejde a necha ji tam samotnou, ale ona jej zastavi tim, ze jej chytne za ruku a on si poslechne jeji slova a nadzvedne jedno oboci.* Myslim, ze by toho nastroje byla vecna skoda. *On by nedokazal jen tak rozbit treba kytaru.* /To bych se strelil do hlavy../ *Nasledne si poslechne jeji dalsi slova, ktere jej zarazi na iste a jen se diva na princeznu.* /Prave mi ted princezna rekla, ze mam pohledny oblicej?... Jak na tohle am reagovat?/ Um.. Tak Vám asi ěkuji. *Rekne a poskrabe se na zatylku a nasleden tedy vejde do salonku, kde si hned najde jedmu kytaru, sedne si na zidli vedle a kytaru si opre o koleno a da se do lazeni. a nasledne si poslechne slova proncezny.* /Um... Tkyat? Nekomu z vysi vrstvy?/ jak si prejete. tedy prejes. Já jsem jacob. *Pousmeje se na ni a nasledne zacne hrat jednu melodii.* /Tole si musim zapamatovat a zahrat to Tay. Treba z toho neco vznikne./ *Pomysli si a nakonec se koukne zse na princeznu.* Jak dlouho hrajete na piano?
LittlePrincess

za Wed Apr 15, 2020 12:50 pm
*Zastaví svého společníka v odchodu z mnoha důvodů, které se své hlavě má, ale nehodlá je jen tak říct na hlas. Do doby než začne povídat, z důvodu své nervozity. Běžně nemluví s někým kdo by se jí líbil, proto si svých slov není jistá a říká toho hodně.*Jo to je nejspíš pravda.*Přisvědčí klidně, jenže potom co si všimne jeho pohledu, uvědomí si co řekla. Její tváře zase zčervenají a zavrtí vážně hlavou.*Nemusíš..děkovat.*Zašeptá opatrně , než na chvíli přestane mluvit, což netrvá příliš dlouhou dobu, jelikož se mu rozhodne představit.* Já vím, že jsi../Vlastně to je jediné co o tobě vím./ Ráda tě poznávám.*Poví s klidem a věnuje mu milý úsměv, než si začne čmárat do deníčku, který je pro ní nejdůležitější ze všeho. Zvedne od něj oči a podívá se na něj, při té otázce.* Už tomu bude dlouho, snad co jsem uměla chodit a mluvit. Celkově mám k hudbě blízko.*Pokrčí nad tím rameny a otočí se sama ke klavíru, kde začne pomalu hrát do jeho melodie.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Apr 18, 2020 7:56 pm
*nakonec se tedy rozhodne zustat a jakmile slysi jeji slova jen se na ni nechapave koukne, ale nehodla se nad tim nejak poastavovat.* Nemusite byt tak nervozni Vysosti, Ja vam neublizim. *Rekne ji s usmevem.* Na to jsem pry az moc hodnej. *Uchechtne se a potom jde tedy dovnitr a nasledne se ji prestavi a ismeje se.* Vy vite, kdo jsem? *NNadzvedne jedno oboci a zvedne jeden koutek rtu do usmevu a potom jen hraje melodii, kterou si musi zapamatovat, avy ji zahral sve nevlastni sestre a nsledne mu vadi, jake tocho je mezi nima a tak se ji zepta, jak dlouho hraje na piano a posloucha jeji odpoved, zatim, co hraje jemnou melodii a jakmile zacne ha spolu s nim usmeje se nad tim.* S pianem to zni jeste lepe.
LittlePrincess

za Sat Apr 18, 2020 8:25 pm
*Nad jeho slovy překvapeně zamrká, než následně na to rychle zavrtí hlavou. Možná, že je nervozní, ale to šlo tak lehce poznat?*Já se nebojím, že bys mi ublížil. Spíš se bojím, že sama řeknu něco...co nedává smysl.*Řekne na vysvětlenou první věc, která jí v ten moment napadne. *Moc kluků, co by se k dívkám chovali hezky neznám. Vlastně jedinej muž se kterým vycházím dobře je bratr.*Uculí se nad tím a věnuje mu milý úsměv... *Většinou jen od vidění.*Přikývne nad tím hlavou, jistě že by jej ráda znala i víc. Alee to se říct neodváží a proto se jen usmívá. Zaposlouchá se do jeho hrající melodie, než mu odpoví na to jak dlouho vlastně hraje, poté se s hraním k němu přidá.*Dva nástroje zní často líp než jeden.*Pousměje se a otočí se k němu, tím také přestane hrát a zadívá se na něj modrýma očima.*
LittlePrincess

Hudební salón - Stránka 5 Empty Tallulah Aisha Pomplei

za Sun Apr 26, 2020 12:21 pm
*První noc v paláci byla lepší než sama předpokládala, dokonce se i vyspala bez toho, aniž by jí bolela záda. Už dlouho nespala  pravidelně. Jelikož díky častému přemýšlení a vymýšlení nových nápadů pro svého otce, toho zrovna moc nenaspávala. A tady musí celý svůj režim změnit, ví jak byl otec naštvaný a následně smutný z toho, že jí vybrali do Selekce a ona mu to neměla za zlé. Jenže co si už ráno uvědomila bylo to, že zapomněla své housle, které jí vyrobil její dědeček, když byla malá. Proto si oblékla červené šaty na ramínka, které jí připravily komorné a k nim sandálky na klínku. Zrzavé vlnité vlasy si jen rozčesala a nechala volně. Rozhodne se vydat na průzkum paláce a najít místo, kde by mohla nějaké ty housle najít. Po nějakém čase se jí to dokonce povede a ona se ocitne v hudebním salonu. Její oči se rozzáří a ona zamíří rovnou ke stojanu s houslemi. Opatrně je vezme do ruky i s jejich smyčcem. Jen co si je  do prohlíží tak se pustí do hraní, přičemž jako vždy zavře oči. Líp se jí tak soustředí, jelikož vnímá jen hudbu.*
AndyHoff

Hudební salón - Stránka 5 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Sun Apr 26, 2020 12:30 pm
*To, co mu včera řekla Destiny o rodinách, mu celou noc běhalo hlavou. Pochopil, že běžná rodina tak asi funguje. I když si nerozumí, v těžkých časech se semknou a vždycky podrží někoho, kdo je na dně. Ale vzhledem k tomu, že jeho rodina si jeho rozpoložení nevšímá už několik let, ztratil jakoukoli naději na to, že by někdy do rodiny zapadl. Je černá ovce, kterou tu nikdo nechce a která je spíše chybou. Většina rodiny se mu poslední dobou vyhýbá a on se jim ani nediví. V noci skoro nespal, ale je na to tak trochu zvyklý, takže nevypadá nijak extra unaveně. Jen má možná trochu rozcuchanější vlasy, než obvykle. Vždycky ho uklidnilo to ze sebe všechno vybubnovat nebo vycvičit. Na cvičení moc energie nemá, takže zamíří do hudebního salonu. Už když se k němu přiblíží, uslyší, že je někdo vevnitř, ale stejně vejde a sjede dívku pohledem.* /Další ze Selekce? To se teď fakt nebudu moct nikam hnout, aniž bych na nějakou narazil? Stačí že s nima strávim celej příští týden../ *Zaúpí v duchu.* Hrajete krásně. *Upoutá dívčinu pozornost.* Jak dlouho se tomu věnujete? *Zeptá se jí a znovu jí sjede rychle pohledem.* /Nejhůř ale nevypadá./ *Uzná v duchu.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 12:47 pm
*Palác sice tak úplně nezná a neví kam by přesně měla jít, aby našla to co potřebuje. Rozhodne se řídit svojí intuicí a srdcem. Tím jí také nohy dovedou do salonu, který je plný hudebních nástrojů. Její pohled zaujme ten jeden jediný na který umí hrát. Housle. Přesně ty si doma zapomněla a tyhle vypadají použitelně. Skoro jakoby na ně moc lidí nehrálo a přitom je jejich zvuk tak příjemný. Rozhodne se je samotná vyzkoušet a je ráda, že tady může hrát v klidu, bez strachu z toho, že jí uvidí otec a řekne, že plýtvá svým talentem na hudbu, nebo umění celkově. Se zavřenýma očima a přes zvuk vycházející z nástroje v jejích rukou si neuvědomí, že se k ní někdo blíží. Toho si všimne, jen co dotyčný promluví a ona div nenadskočí leknutím. Otevře oči  a zadívá se na něj.*Já....děkuji.*Odvětí rozpačitě a svůj pohled věnuje nejprve jemu a potom houslím, tímhle překvapením jí i vypadne, že by se měla poklonit nebo pozdravit. *Hraju sice od malinka, i když doma příliš hrát nemůžu, kvůli svému otci.*Vysvětlí mu jako odpověď na jeho slova a volnou rukou si prohrábne své zrzavé neposedné vlasy, které si dělaly co chtějí.* Přišel jste sem taky na něco zahrát? *Nakloní hlavu na stranu, snaží se být milá, to že slyší jak jí samotné buší rychle srdce se snaží ignorovat.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 1:22 pm
*Plánuje ze sebe všechen ten vztek a zoufalství vybubnovat, takže zamíří do hudebního salonu. Je tam naprosto úžasná akustika a kvalitní bubny. I přesto, že zevnitř slyší zvuk houslí, vejde tam a sjede zrzku pohledem.* Není za co. *Nadzvedne mírně koutek rtů. Zeptá se jí, jak dlouho už se tomu věnuje a po její odpovědi trochu nakrčí obočí.* /Jo, o problémech způsobených otcem bych mohl vyprávět opravdu dlouho./ *Uchechtne se v duchu a pochybuje, že ta holka zažila něco, jako on. Jí bude mít určitě táta rád.* Zakazuje vám to? Máte s ním komplikovaný vztah? *Zajímá se, protože ho opravdu zajímá, jaká vztah se svými rodiči má.* Mířil jsem sem za bubny. *Kývne hlavou k sestavě bubnů.* Hrajete ještě na něco? *Nadzvedne obočí.* Lady...Tallulah? *Ujistí, že zrzku zařadil správně.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 1:33 pm
*Její hraní vyruší samotný princ Wyatt a tak se také rozhodne aspoň na nějaký čas přestat. Aby zvuk houslí nerušil jejich rozhovor. Odpoví mu i na jeho otázku o tom jak dlouho hraje, skutečně kdyby to šlo, tak se sama hudbě věnuje víc. Jenže tím kde se narodila to nešlo, ale jí samotné to nevadí, dokud může hrát aspoň občas, než na ní otec příjde.* Můj otec je uznávaný vědec. Pro něj je cokoliv spokojené s uměním nebo hudbou jen zbytečná ztráta potenciálu. *Zavrtí nad tím jednoduše hlavou, jako třetí mohla tak maximálně cokoliv spokojeného s uměním, jen učit. Což učitelé v očích jejího otce nejsou nikdo vyjímečný.*Mám ho ráda a obdivuju to co dělá, jenom občas je to s ním složitější. *Povzdychne si nad tím a zavrtí hlavou. Je si jistá, že jeho by to zajímat nemohlo. Její rodina zajímavá prostě není. Přijde jí jednoduše obyčejná. Po jeho slovech se podívá směrem k bubnům a nesměle se pousměje se.* Ráda bych hrála, kdyby na to byl čas a místo, kde nástroje schovat.*Povzdechne si nad tím a přikývne, když řekne správně její jméno.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 1:57 pm
*Zeptá se na jejího otce a je v pokušení se jí zeptat na její matku, ale vzhledem k tomu, že jí zatím nezmínila, tak hádá, že to bude citlivé téma. Sám se o své rodině nerad baví, takže se radši na nic neptá.* /Takže třetí kasta./ *Dojde mi, když zmíní povolání jejího otce.* Ano, ale to je se všemi rodiči. Každý máme něco. *Zhodnotí to s pokrčením rameny.* /Mluvím z vlastní zkušenosti./ *Ona si aspoň pořád může vybrat mezi pár povoláními. On měl daný svůj osud ještě předtím, než se narodil.* Jasně, to chápu. *Přikývne.* V paláci je plno lidí, co umí hrát na nejrůznější nástroje, tak třeba najdete někoho, kdo by vás na něco naučil. *Pousměje se mírně a pak si oddychne, když mu potvrdí, že si její jméno zapamatoval správně.* Těšila jste se do paláce? *Zeptá se jí a zvědavě nakloní hlavu na stranu.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 2:10 pm
*Začne mu vyprávět o svém otci, aby vysvětlila v jaké se nachází situaci, teda tak trochu. Její otec pro ní měl nejspíš jasnou budoucnost, stejně jako ten jeho. Jen s tím hlavním rozdílem, že ona na hlavě nebude mít korunu krále země.*Aspoň na své rodiče nejste sám.*Pokrčí nad tím rameny, naráží tím na jeho sourozence. I když jejich vztah nemusí být nejrůžovější, ona sama nemá ani jednoho. Jako malá po nich sice netoužila, ale teď by třeba mladší sestru neodmítla. Kdyby jí ovšem mohla mít.*Najít je jedna věc, horší je to...někomu o tu pomoc říct.*Poznamená s lehkostí, ale myslí to vážně. Má problém s kýmkoliv mluvit a seznamovat se více. Krátce se usměje nad tím jeho oddechnutím, jenže v tom z jeho slov uslyší onu otázku, které se celou dobu obává.* Do paláce, na vás. Těžko říct na co víc, už jako malý jste byl roztomilý a sladký.*Skousne si spodní ret a zavrtí nad tím hlavou, a to ho viděla jen z obrazovek televize, časopisů a novin. Ve svém pohledu, ale má v tomhle případě jasno, krom toho, že na živo byl snad ještě víc k sežrání než čekala původně.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 2:56 pm
Spíše oni nejsou sami na mě. /Všichni se shodnou na tom, jak mě nenávidí./ *Namítne na její slova, protože jeho sourozenci rozhodně nejsou splněný sen. Camille mu dala jasně najevo, že ho ani jako bratra nebere, Stefan ho nesnáší kvůli tomu, jak se vypařil a má svojí Elsie, Aless ho má ráda jenom, když jí dává drogy nebo alkohol a Rhiannon se mu už docela dlouhou dobu vyhýbá.* Tak mi řekněte, na jaký nástroj byste chtěla umět a já vám někoho zařídím. *Nabídne jí. Aspoň bude trávit čas tady u nástroje a on bude mít o jednu holku míň, na kterou může někde v paláci narazit. Zvědavě nakloní hlavu na stranu, když se jí ptá na to, na co se těšila v paláci. Nadzvedne obočí, když slyší, že byl roztomilý a sladký.* Vážně? Roztomilý a sladký? *Sleduje její tváře, jestli jí donutí k červenání.* A co teď? *Ptá se jí dál a pobaveně se u toho usmívá.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 3:42 pm
No, takhle to rozhodně můžete taky nazvat.*Souhlasí s ním s klidem,prohrábne si vlasy a pokrčí nad tím rameny, o královské rodině toho věděla akorát tolik, co se k ní dostávalo. Takže si nikdy nemůže být jistá, jak to uvnitř  jejich rodiny vlastně funguje. Překvapeně zamrká při jeho slovech a zavrtí hlavou.*Jsem si jistá, že Selekce není od toho abych se tu učila hrát na nástroje, i když bych ráda. Můžu se každopádně nad vaší nabídkou zamyslet.*Zaculí se nad tím, sama si není jistá jaký by si nástroj vybrala. Ale o něco takového ho přece žádat nemůže ne? Neví, jak tomu skutečně je. Potom už mi začne ale vykládat jestli se sem těšila. Jistě její odpověď je více než kladná. Když její slova zopakuje, několikrát souhlasně přikývne. *Teď?*Našpulí spodní ret a zkoumavě si jej  začne prohlížet, jakoby to snad neudělala už předtím.* No rozhodně jste pořád k sežrání a jsem si jistá, že se s vámi dívky v intimním životě nenudí.*Zhodnotí znalecky, teda né že by se dívala na jeho rozkrok, na to je moc slušná. Jen prostě odhaduje. Proto taky ta slušná mluva a celkově všechno. Její tváře už teď musí být červené, proto se to snaží  ignorovat.* Zahraje mi něco, na bubny prosím? Když už jste sem kvůli tomu přišel.*Požádá jej s kapkou malé naděje ve svém hlase a sama dojde ke stojanu, kde zpátky housle odloží. Vrátí se k němu a zadívá se na něj modrýma očima.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 4:04 pm
*Nabídne jí, že jí někoho sežene, aby se mohla na nějaký nástroj naučit a po její odpovědi se zasměje.* A já si jsem zase jistý, že tu budete mít plno volného času, který budete muset nějak strávit, protože já se budu muset věnovat svým povinnostem a všem dívkám a to rozhodně bude zabírat dost času. *Opáčí a přikývne, když mu řekne, že se nad jeho nabídnou zamyslí.* Tak mi můžete dát vědět, až se potkáme na oficiálních schůzkách v týdnu. *Pousměje se na ní a pak už nadzvedne obočí, když ho nazve roztomilým a sladkým. Zároveň ho zajímá, jak ho hodnotí teď. Čeká na její odpověď a zároveň jí sleduje, jak rudne. Její odpověď ho rozhodně překvapí. Jeho obočí vyletí až k vlasům, když slyší o intimním životě.* /Tak fajn. Tuhle hru můžou hrát dva./ *Pomalu se vydá k dívce a pak jí dá pramínek vlasů za ucho, zatímco sleduje její oči. S holkama to umí naprosto skvěle.* Chcete si snad vyzkoušet, jaké je to být dívkou v mém intimním životě? *Zeptá se jí trochu chraplavějším hlasem a zablýskne se mu v očích.* To klidně můžu. *Přikývne, když se ho zeptá na bubnování. Vydá se k bubnům, za které se posadí a vezme si paličky. Krátce na ní ještě koukne a pak už se soustředí pouze na sestavu bubnů před sebou a začne bubnovat.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 4:34 pm
Volný čas jsem neměla před Selekcí, pochybuju že zrovna tohle se tady změní. Ale aspoň vy se nebudete nudit, přece jen tolik dívek...*Nakloní zvědavě hlavu, jakoby svými slovy nezáměrně něco naznačovala. Rozhodně měl o "zábavu" postaráno, jak se říká. Také mu řekne svůj návrh na jeho nabídku a pousměje se.*To zní jistě fér. *Pokývne souhlasně hlavou, aspoň bude mít o čem na krátký čas přemýšlet a na to jak často a nad vším přemýšlí se zrovna tohle hodí. Odpoví mu jeho první otázku, u které použije docela nevinná slova. Jenže u té druhé se zarazí, aby odpověděla co nejjednodušeji co dokáže. Jenže v tom už překvapeně zamrká nad tím když se dotkne jejich vlasů. Skousne si nejistě spodní ret, cítí jak jí hoří obličej, srdce chce "vyskočit" z hrudi a ona by měla nejspíš v tenhle moment utéct.*I kdybych chtěla, na mně tohle rozhodnutí nezáleží.*Zamumlá rozhodně a nakloní k němu obličej blíž, přičemž si jazykem přejede přes rty. Sama by si začala nadávat, jenže to co s ní jen dělá jeho přítomnost, jí znepokojuje. Proto je také ráda, že souhlasí a jde se radši věnovat bubnům, než jí. Ona se může tím pádem o něco uklidnit. Založí si ruce na hrudi a se zájmem ho pozoruje a poslouchá.*
AndyHoff

za Sun Apr 26, 2020 4:55 pm
/Fakt chce naznačit, že všechen svůj čas budu trávit jenom v posteli se všema holkama? Rád bych, ale holčička si asi neuvědomuje, že musim dělat i nějaký papíry a účastnit se porad./ *Uchechtne se v duchu.* Jo, já budu mít dost napilno. *Přikývne s úsměvem a pak už se baví o tom, jak je rozkošný, k sežrání a jak se s ním holky v intimním životě nenudí. Přejde k ní blíž, aby jí mohl dát pramínek vlasů za ucho a pousměje se, když slyší, jak jí tluče srdce a když vidí, jak jí rudnou tváře.* Vážně? Řekl bych, že na tohle musí být dva a dva by měli souhlasit. *Nakloní hlavu mírně na stranu a když k němu nakloní obličej blíž, smaže mezi nimi těch pár centimetrů a skloní se k ní, aby jí mohl políbit. Nejdřív se jemně otře svými rty o ty její a počká na nějakou odezvu od ní a pak jí políbí o něco vášnivěji. Rozhodne se, že víc si s ní teď začínat nebude, takže se odtáhne.* Kdybys přeci jen chtěla vyzkoušet, jak se se mnou dívky nudí nebo ne, mojí komnatu najdeš. *Mrkne na ní a pak už se vydá k bubnům a začne na ně bubnovat. Zahraje jednu písničku a pak se podívá na ní.* Spokojená s ukázkou? *Zeptá se s úsměvem.* Někdy vám možná zahraju něco víc, ale teď bych měl jít. Čeká mě ještě jedna porada a nerad bych přišel pozdě. *Zvedne se od bubnů a přejde ke dveřím.* Rád jsem vás poznal. Uvidíme se během týdne. *Rozloučí se s ní a zamíří z hudebního salonu pryč.*
LittlePrincess

za Sun Apr 26, 2020 5:29 pm
*Pokývne nad tím, že bude mít napilno a ohledně tohohle už víc prostě neříká, jelikož jejich rozhovor se přesunul k tomu, že jednoduše neměla na výběr a řekla mu svůj názor na něj, který byl dřív a přesně sdělila i jaký je teď. Všimne si také jeho úsměvu, který jistě musí znamenat jediné. Všiml si toho, jak na něj její tělo reáguje a to sakra není v pořádku. Bude se muset naučit kontrolovat.*Nejspíš na tom něco bude.*Šeptne tiše a celou dobu pozoruje, co se to snaží dělat. Jen co jejich rty spojí, tak mu polibek opětuje a následně i stejně vášnivě oplatí. Ví, že tohle je špatný, ale kdyby odporovala a protestovala, mohlo by to snad dopadnout ještě mnohem hůř a to nejde. Potom polibku zůstane zmateně stát na místě, je jí jasné, že pro něj je to jen hra, že to nic neznamená. Dokonce je tak v šoku, že na jeho slova ani neodpoví, jakoby se snažila uvědomit si jejich skutečnost.*Naprosto.*Pronese s úsměvem potom, co on dohraje a přikývne na to, že jí příště zahraje víc. Rozhodně té možnosti neodmítne.*Uvidíme se.*Zopakuje ještě pořád trochu v rozpacích, než se zadívá na odcházejícího princem. Poté se i ona rozhoupe k odchodu k hudebního salonu.*
-LF-

Hudební salón - Stránka 5 Empty Tessa O. Schreave

za Fri May 08, 2020 8:23 pm
*Rozhodla se zajít do hudebního salonku zase si trochu procvičit hraní na piano, na které ji naučila hrát její matka. Poslední dny se neviděla s Archiem. Možná je to trochu i její vina, protože schválně zůstávala ve své komnatě, aby jej nepotkala, několikrát to tak udělala. Ale nikomu to asi ani moc zvláštní nepřišlo. Má období, kdy je nejraději sama a nevychází. Ale teď to není kvůli její špatné náladě, ale protože se dost bojí dalšího setkání s Archiem, svým snoubencem. Je do něj zamilovaná a když ji pokaždé několikrát nazve kamarádkou, bolí jí to, moc. A ještě je to teď horší, protože je tady a na něj může prakticky kdykoliv a kdekoliv narazit. Teď si na sebe vzala obyčejné modré šaty a jen tak vlasy nechala rozpuštěné. Lehce se nalíčila, aby všechny ihned svým zjevem nevyděsila a došla do prázdného salonku. Ulevilo se jí, když zjisitla, že je prázdný. Rovnou si sedla za piano a začala hrát velmi pro ni známou písničku Shattered.*
† PsYcHoPaTiC †

Hudební salón - Stránka 5 Empty Archibald Christopher Nathaniel Caden Bloodworth

za Fri May 08, 2020 8:51 pm
*Na hlave ma doslova vrabci hnizdo, tmavy oblek, bila kosile bez kravaty a sako jeho obleku je ozeple. Pod ocima ma kruhy, protoze posledni dny mox nespal. Bud se soustredil na praci, kterou mel pro otce udelat a podepisoval dulezite dokumenty, ktere mu jeho otec poslal, aby byly co nejdrive vyizene a nasledne je po poslu posilal zpet do Anglie. Potom, co se zde pred nekolika dny odehralo diky utokum mistnich rebelu se v Illei neciti zrovna nejlepe. Je neskutecne rad, ze doma nic takoveho, jako povstalce, nebo Rebely nemaji. Jasne, maji lidi, kteri s jejich vladou a narozenimi nesouhlasi, ale nikdo na jejich palac neporada takove najezdy, jako jetomu zde. Poto se vcera v noci pohadal se svym otcem, kdyz si spolu volali a jeho otec nesouhlasil s im, aby se vratil domu drive, nez bude nutne a take dokud nepozada Tessu o ruku verejne. Potom, co hovor s otcem ukoncil mu hlavou probleka jedna vec a to ta, ze tohle musi Tessa zazivat prakticky od detstvi ten pocit strachu o svuj zicot a zivot sve rodiny a nedokaze si predstavit, jake to musi byt tohle zazivat prakticky od narozeni. Promne si unaveny oblicej a rozhodne se vydat do hudebniho slonku, kde se hodla odreagovat hrou na kytaru. Dlouho nehral a tak se celkem na tohle tesi. Kdyz csak jde k salonku jejich cestu zna, Nadzvedne jedno oboci, kdyz slysi melodii,, ktera mu prijde depresivni, jak ji neko hraje na piano.* /Mel jsem tusit, ze tam nekdo biude./ *Chcili jen stoji na miste prededvermi a poslouha melodii, kterou zna a pride mu strasne sepresivni. zajima jej, kdo je ona osoba, ktrea se touhle pisni zrejme pokudila vyjdrit to, ak se citi a tak mu jeho zvedavost neda a on pomalu otevre dvere salonku a nakoukne dvnitr. Temer okamzite jeho oci zaznamenaji u piana sedet Tessu. To, jakou melosii hraje pridava tomu, ze nejspis je ji smutno z toho, ze se stalo neco nekomu z jejich blizkych a ona tak dava najevo svou bolest. Nakonec potichu vejde do salonku, tise za sebou aklapne dvere a jen se zady opre o o dvere a tise ji sleduje.*
Sponsored content

Hudební salón - Stránka 5 Empty Re: Hudební salón

Povolení tohoto fóra: