Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Hudební salón - Stránka 6 Empty Tessa O. Schreave

za Fri May 08, 2020 9:08 pm
*Posadí se na stoličku u piana a začne prvně hrát melodii, jedné písničky, její oblíbené. Když ji dohraje, chvilku se zamyslí a začne jí hrát od znovu, ale tentokrát začne i zpívat. Předtím jen hrála, ale teď k tomu přidala text. Přijde jí, že na ni ta písnička prostě nějak sedí. Bolí ji její vztah s Archiem, to jak ji nazývá jen kamarádkou, sestrou, pokaždé, co se potkají. Ale na druhou stranu, bez něj ji by to bolelo mnohonásobně více, tím si je stoprocentně jistá. Miluje ho a raději bude snášet to, jak ji nazývá kamarádkou, sestrou, než být bez něj. Proto své city k němu raději tají. Když i podruhé dohraje stejnou písničku a přestane zpívat, dojde jí, že jí po tváří stéká několik slz. Utře si je rychle z obličeje a jen tam chvilku sedí a snaží se uklidnit. Pak si povzdychne a stoupne si. Lepší pro ni bude, kdy se vrátí do komnaty, kde si bude moct brečet, jak chce, ale když se otočí, uvidí Archieho. Okamžitě se zarazí. Pousměje se na něj.*Snaží se vypadat, že je v pořádku a nic se neděje a ona je veselá. Ignoruje fakt, že tváře má asi pořád červené.*Ahoj Archie. Jak se máš? *Zeptá se a sjede ho pohledem.*Máš toho moc? Nevypadáš na to, že by jsi v posledních dnech nějak moc spal.*Vidí jeho kruhy pod očima a nelíbí se jí to ani trochu.*
AndyHoff

Hudební salón - Stránka 6 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Mon May 11, 2020 1:03 pm
*Včerejší akci si nakonec užil, i když čekal pravý opak. Jasně, zase udělal průser, když se tam svlékl do boxerek a omluva, že dal své oblečení jedné z účastnic, aby jí zahřál, mu u rádců nepomohla, takže si vyslechl přednášku, která zabrala opět celé dopoledne, ale i tak si tu akci užil. Teď už míří ke komnatě Juliet, se kterou má domluvenou schůzku. Na sobě má šedý oblek, protože opravdu neplánuje zbytek Selekce trávit polonahý (maximálně, pokud se mu podaří dostat nějakou z těch holek k sobě do komnaty). Zastaví se u dveří komnaty Juliet a zaklepe na dveře.* Dobrý den, lady. Připravená? *Zeptá se jí s menším úsměvem a rovnou jí nabídne rámě, aby jí mohl odvést do hudebního salonu.*
Vertasia

Hudební salón - Stránka 6 Empty Juliet Fairchild

za Mon May 11, 2020 1:13 pm
*Na včerejší akci se nakonec neukázala, přestože to plánovala a měla i připravený outfit, ovšem, něco ji do toho bohužel vlezlo, což jí i mrzelo, protože to byla skvělá příležitost na to, poznat nějakou účastnici blíže a tím si tak vytvořit snad nějaké kamarádky. Dnes má mít schůzku s princem a ona už stála v komnatě připravená. Měla na sobě červené šaty, které ji končily nad koleny
Vlasy měla volné rozpuštěné a na obličeji měla červené líčení, ovšem nebylo výrazné natolik, aby bilo do očí. Když se na hodinách objevil čas, kdy se měla s princem sejít před její komnatou, s natěšeným úsměvem vyjde z komnaty, s menším sešítkem v ruce. Byla to její první napsaná detektivka, ta, kde hlavní hrdinka hledala své ponožky. Nemůže sama uvěřit, že to plánuje princi skutečně dát, přeci jen princ dostává dárky na nějaké úrovni, ale vzhledem k tomu, že si všimla na poslední schůzce, jak s ním nebylo něco v pořádku, napadlo ji, že by mu tou knížkou mohla zlepšit náladu.* Dobrý den i Vám, Vaše Výsosti. *S jiskřičkami v očích se ukloní, to už povídala, že svou radost kvůli očím neskryje.* Připravená, pokud jste i Vy. *Šťastně se usměje a s poděkováním jeho rámě přijme.*
AndyHoff

za Mon May 11, 2020 1:58 pm
*Dojde ke komnatě Juliet, se kterou má mít dnes schůzku a pousměje se, když jí vidí čekat před dveřmi. Pozdraví jí a rozhodne se chvilku počkat, než se začne vyptávat na věc v jejích rukou. Místo toho jí nabídne rámě a s úsměvem se s ní pak rozejde do hudebního salonu.* Jak jste se měla? *Zajímá se a přitom na ní poočku koukne. Pak už dojdou k salonku, protože je docela blízko.* Dovnitř vás pustím pod jednou podmínkou. *Zastaví se přede dveřmi a podívá se na ní tajuplným pohledem, který ale potom pokazí jeho cukající koutky.* Budeme si tykat. *Oznámí jí svou podmínku a čeká, jestli na to kývne. Teprve až potom otevře dveře do salonku a nechá jí vejít.*
Vertasia

za Mon May 11, 2020 2:13 pm
*Ještě než vůbec princ přišel, tak byla připravená před dveřmi. Nechtěla, aby na ní princ čekal, proto se rozhodla, že raději bude připravená o pár minutek dříve. Když pro ni princ přišel, už samým štěstím zářila, snažila se to skrýt, ovšem její oči ji bohužel prozradily. Prochází společně s princem chodbami, které vedou do hudebního salónku, na který byla moc zvědavá.* Měla jsem se dobře, děkuji za optání. *Zazubí se a podívá se princi do obličeje.* Jak jste se měl Vy? *Zeptá se s menší starostlivostí v hlase. Zajímala se, jak se princ cítí. Na to, až zahraje na housle se velmi těšila, plánovala dokonce zahrát princovu nejoblíbenější písničku, kterou potřebovala nějak nenápadně zjistit. I když nenápadně to asi nebude. Když se zastaví před salónkem a řekne, že vstoupí pouze pod nějakou podmínkou, zatají dech. Čeká nějakou těžkou podmínku, ovšem když ji zjistí, jen se usměje.* Také jsem to chtěla navrhnout, jen jsem se bála, aby to pro vá- *Užuž mu začne zase vykat, ale včas se opraví* aby to pro tebe nebylo nějak troufalé, tak jsem to raději nechala. *Usměje se a když ji pustí dovnitř, překročí práh a skoro hned se zastaví, načež se začne okouzleně rozhlížet. Má co dělat, aby ji z toho nespadla brada až na zem.* Je to tu tak nádherné!
AndyHoff

za Mon May 11, 2020 2:31 pm
*Vykročí s ní k salonu a zeptá se jí, jak se má.* Dobře. Teď je sice spousta porad kvůli tomu viru a tak, ale dá se to zvládnout. *Pousměje se na ní, když slyší starostlivost v jejím hlase.* /Kdyby mě znala víc, žádná starostlivost by se neobjevila./ *Proběhne mu klasicky hlavou. Přesně proto si skoro všechno nechává pro sebe. Pak už dojdou k salonku a on jí řekne, že ke vstupu má jednu podmínku. Pobaveně se pousměje, když vidí, jak jí to překvapilo. Nehodlá jí trápit dál, takže jí prozradí o co jde.* Tak teď už víš, že by to pro mě troufalý nebylo a můžeš vstoupit. *Otevře dveře do salonu a nechá jí vejít jako první. Pousměje se, když vidí její překvapení.* Jo, to je. *Přikývne.*
Vertasia

za Mon May 11, 2020 2:39 pm
*Poslechne si to, jak se má. Jemně pokýve hlavou, teď toho musí být ještě více, když se v paláci objevily takovéto věci. Juliet byla velmi všímavá a starostlivá dívka, proto v jejím hlase nemohla ta starost chybět. Moc ráda každému pomáhala, když mohla, proto i minulou schůzku princi nabídla, že kdyby se něco dělo a on by potřeboval pomoct, byla by tu pro něj.* Přesně tak, teď už to vím. *Usměje se a přikývne, načež vstoupí do salónku. Byla to opravdu krása, naprostý ráj. V očích už měla hotový ohňostroj.* Mohu se zeptat na tvou oblíbenou písničku? *Usměje se a podívá na něj.* Abych věděla, co mám hrát. *Zazubí se a čeká, až ji to poví. Také očima zabloudila ke zdejším bubnům.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 3:14 pm
*Pustí jí dovnitř hudebního salonu a na tváři mu přitom pohrává pobavený úsměv. Zavře za nimi dveře a stejně jako ona se po salonu rozhlédne. Kousek od nich stojí i menší stolek s trochou občerstvení, kdyby si chtěli dát. Jakmile na něj promluví, zaletí pohledem zpátky k ní a pousměje se.* Nemám jenom jednu. Každopádně nejradši mám cokoli od Imagine Dragons. Znáš nějaký písničky od nich? *Zajímá se a pak potřese hlavou.* Zahraj něco, co miluješ ty. *Opáčí s úsměvem a následuje její pohled k bubnům.* Už od svých čtyř let jsem sem utíkal a byl schopný sedět uraženě za bubnama, než mi rodiče dovolili se na ně začít učit. Nejdřív mi to dovolit nechtěli, protože si mysleli, že jsem malý. Kdykoliv mě nemohli najít, seděl jsem tady. *Přizná se smíchem.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 3:33 pm
*Zdejší hudební salónek pro ni bylo něco neuvěřitelného. Byl to hotový ráj, ten pohled na všechny nástroje, které tu byly. I samotná místnosti byla nádherná. Doufá, že to tu nevidí naposledy, protože tady by byla schopna strávit každý den i několik hodin. Poté se zeptá na jeho oblíbenou píseň a usměje se, když ji řekne jeho oblíbenou skupinu.* Tak co kdybych zahrála půlku tvojí nejoblíbenější písničky a pak té mojí? Imagine dragons mám také ráda. *Zazubí se a pokýve hlavou. Už se nemohla dočkat. Nad jeho následující historkou se zasměje, protože to měli dost podobné.* Já to tak měla! Akorát s houslemi. Vždy jsem je popadla, ačkoliv jsem na ně neuměla a běžela s nimi ven. Pak se položila do trávy a snažila se na ně nějak hrát, jak jsem to okoukala od mamky. *Jemně se zaculí a po chvíli přemýšlení k princi natáhne sešitek.* Detektivka o hledání ponožek. Řekla jsem si, že kdybys zase měl špatnou náladu a potřeboval se něčím rozveselit, tohle by mohlo být ono.
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 4:01 pm
*Vidí na ní, jak se jí salonek líbí a to mu vykouzlí úsměv na tváři.* To zní fajn, klidně můžeš. A máš skvělý hudební vkus. *Zazubí se na ní nazpátek, když slyší, že má také ráda Imagine Dragons. Pak už jí řekne, jak trucoval ohledně bubnů, aby se na ně mohl naučit. Zasměje se, když slyší, že to měla stejně a představí si malou zrzku sedící v trávě a snažící se hrát na housle.* /Musela být roztomilá. Ne, že by teď nebyla../ Dovedu si tě živě představit. *Zasměje se a pak překvapeně nadzvedne obočí, když vidí, jak k němu natahuje ruku s tím sešítkem, který ho zaujal už předtím. Usměje se, když slyší o co jde a vezme si ho od ní.* Děkuju. Určitě si to přečtu a pak ti hned dám vědět, jak se mi to líbilo. *Mrkne na ní.* Mám zahrát první nebo se první podělíš o talent ty? *Zeptá se jí potom.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 4:24 pm
*Každý okamžik si na tomto místě, ještě s princem užívala a tak trošku doufala, že to nebylo proti srsti ani jemu, ovšem číst z lidské tváře nedokázala.* Myslím, že oba máme skvělý hudební vkus, když si v něm rozumíme. *Zazubí se vesele a zajiskří ji z toho v očích.* Já tebe trochu také. Takového malého špunta, který má nafouklé tváře a odmítá slézt ze židličky za bubny. *Zaculí se pobaveně, určitě musel být roztomilý. Poté mu už dívka podá sešitek.* Není vůbec za co. Když jsem si to četla znova, nasmála jsem se a zároveň jsem se málem propadla do země. *Se smíchem pomalu přejde k houslím, po kterých přejede bříšky prstů.* Já začnu, pokud nevadí. *Usměje se a opatrně uchopí housle do ruky. Při pohledu na ně se musí usmívat. Vezme i smyčec a rozjede se k princi. Když je před ním, da si housle pod krk, zavře oči, uvolní se a s výdechem začne hrát radioactive, od imagine dragons. Užívá si to natolik, se se bokama a tělem vlní do rytmů hudby. Je z toho úplně unešená, skoro mimo tento svět.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 4:41 pm
To je pravda. *Přikývne s úsměvem, protože nejspíš budou mít oba skvělý vkus, i když plno lidem se jeho vkus na hudbu nelíbil. Je ale rád, že s touto dívkou si rozumí.* Jo, nafouklý tváře jsem měl vždycky. Bez toho by to nebylo ono. *Zasměje se a u toho pokýve hlavou.* Vsadim se, že rodiče by někde vyhrabali i fotku. *Ví, že hlavně jeho táta by byl schopný s tou fotkou obejít celou Selekci.* Určitě to bude skvělý. Děkuju moc. *Pousměje se na ní vděčně a pak se jí zeptá, kdo zahraje jako první.* Nevadí, do toho. *Pobídne jí a pak jí sleduje, jak si dojde pro housle. Usměje se, když slyší první tóny Radioactive. Vidí, jak si to užívá a je rád, že jsou v Selekci dívky, které hudbu milují.* Hraješ úžasně. *Pochválí jí, když dohraje.* Je na tobě vidět, že si hudbu užíváš a jsi pak ještě krásnější, než obvykle. *Pousměje se mírně a koukne jí do očí.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 5:04 pm
*Hrála a hrála, vlnila se a vlnila se, čímž byla odříznuta na chvíli od okolí, jak moc si to užívala. Tohle byla činnost, u které dokázala úplně vypnout a nějakou slušnou chvíli nevnímá okolí. Probrala se z tranzu, až když píseň dohrála. Otevře oči a usměje se na Wyatta, který ji celou dobu poslouchal a samozřejmě i pozoroval. Když ji její hraní pochválí, zčervená a jemně se zaculí. Přitom se mu dívá do očí, až nakonec udělá krok blíže k princi. Dostala by se ještě blíže, ale uvědomí si, že by to princi mohlo být nepříjemné, proto zůstane na místě, avšak stále se mu dívá do očí.* Zahraješ mi také prosím?
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 5:11 pm
*Sleduje jí, jak hraje a jak si to užívá a naprosto se do té písničky vžila. Jakmile dohraje, pochválí jí hraní a také to, že je u toho ještě krásnější, než obvykle. A je pravda, že ona je skutečně krásná. Nebo jemu se aspoň dost líbí. Pousměje se, když vidí, jak zčervenala a o krok k němu přistoupila. Sám mezi nimi překoná zbytek vzdálenosti jedním krokem a opatrně zvedne ruku, aby jí mohl jemně pohladit po červené tváře.* Jako malá jahůdka. *Poznamená s menším pobaveným úsměvem a u toho se jí dívá do očí. Chvíli přemýšlí, jestli si to může dovolit a jestli ho nepošle do háje a ještě mu nevrazí, ale nakonec to riskne, skloní se a jemně se otře svými rty o ty její. Klidně by jí políbil vášnivěji, ale chce počkat na její reakci.* Nějaká oblíbená písnička na přání? *Zeptá se jí s úsměvem, když se od ní odtáhne, protože jí chce zahrát nějakou písničku, kterou má ráda.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 7:12 pm
*Jeho pochvaly na její hraní si moc vážila, ne proto, protože to byl princ, ale protože si uvědomovala, že i on rozuměl hudbě a ona se tak cítila příjemně. Poté už s červenými tvářemi k němu přistoupila, avšak krok od něj se zastavila. Nevěděla, zdali potřebuje Wyatt prostor a proto jen stála, přičemž se mu dál dívala do očí. Když k ní přišel tak, že už je neodděloval ani ten krok, jemně zatajila dech. Musela se zaculit, když ji nazval malou jahůdkou. Ovšem jakmile se svými rty otřel o ty její, přestala dýchat úplně. Po chvilce, když si to uvědomila, začala normálně dýchat a zavřela oči, přičemž jemně jeho pohyb rty zopakovala. Položí mu opatrně ruku na zátylek, přičemž i zakloní hlavu, aby se nemusel tolik hrbit. Po chvíli váhání i polibek vášnivě prohloubí, načež se po chvíli odtáhne. Teď měla v očích hotový ohňostroj a tváře se jí barvou málem rovnaly vlasům.* Mm, tak když jsme tu měli už jednou ty Imagine dragons, co pokračovat? Mám ráda Believer, která by mohla na bubnech znít úžasně. *Zazubí se vesele.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 7:58 pm
*Překoná vzdálenost mezi nimi a přirovná jí k malé jahůdce díky jejím červeným tvářím. Pak už se k ní skloní a jemně se otře svými rty o ty její. Neví, jak na to zareaguje, proto jde na to pomalu, jelikož nechce dostat kopanec do rozkroku. Přeci jen musí zplodit následníka trůnu. Minimálně jednoho. Když ale ucítí, jak začne spolupracovat, polibek o něco prohloubí a jednou rukou si přidržuje její tvář u té své. Druhou jí mezitím položí na jeden bok. Když se pak odtáhne, ruce jí pořád nechává tam, kde je měl a sleduje její oči s menším úsměvem na tváři.* /Takže už jsem dostal třetí./ *Odškrtne si v pomysleném seznamu účastnic další jméno a pak se jí zeptá, jakou by měl zahrát písničku on.* Jo, to zní. Ta písnička je skvělá. *Přikývne a pak jí pustí a dojde k bubnům, za které si sedne. Rychle po ní ještě střelí pohledem a pak už začne hrát na bubny melodii Beliveru a soustředí se jenom na hraní a na jeden úder za druhým.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 9:10 pm
*Když se s ním líbala, měla pocit, jako kdyby ztrácela půdu pod nohami. Zkrátka to nečekala a byla za to opravdu šťastná. Vše dělala opravdu něžně, ale zároveň vášnivě, aby se prince nedotkla nějak špatně a jemu to bylo nedej bože nepříjemné. Rozhodně ji záleželo na jeho pocitech a ani na chvíli ji nenapadlo, že by ho nějak od sebe odehnala. Když ji položil ruku na tvář a na bok, všimla si toho, jak ji pod jeho dotekem kůže zabrněla. Když se oba odtáhli, nemohla se přestat usmívat.* Ano, ke skvělá. *Usměje se a přikývne. Následně se zahledí na prince a se zatajeným dechem si užívá tóny písně a to, jak bubnuje. Úplně ji to vzalo dech.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 9:32 pm
*Odškrtne si další jméno na seznamu účastnic, které jsou v paláci, protože plánuje políbit každou aspoň jednou, aby taky porovnal, jak je která dobrá v týhle oblasti dobrá. Pak už se od sebe odtáhnou a on si sedne za bubny, a které začne hrát a nechá se hudbou pohltit. Vytěsní z hlavy její přítomnost a soustředí se na každý úder do bubnu zvlášť. Nakonec se dostane až ke konci písničky a s posledním úderem vezme na vědomí opět dívčinu přítomnost.* Líbilo? *Zvedne k ní pohled a usměje se na ní. Pak od bubnů vstane a popojde blíž k ní.* Jestli chceš, dej si něco z občerstvení. *Kývne hlavou ke stolku s občerstvením, na který se tak nějak vzpomněl až teď.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 9:50 pm
*Pozorovala ho, jak hrál na bubny. Nikoho ještě živě hrát neviděla a teď si to určitě užívala. Vypadalo to vážně úžasně a k princi to moc sedlo. Ani si nevšimla, že si tiše broukala text písně, kterou právě Wyatt hrál. Znala snad všechny písničky od Imagine dragons nazpaměť, což by někdo mohl považovat za divné, avšak ona zkrátka jen milovala hudbu a naučit se je šlo samo. Také si všimla, jak princ vypnul. Možná to měl jako ona, že když hrál, tak naprosto nevnímal realitu a ocitl se v jiným světě.* Moc! *Zvolá nadšeně, když dohraje.* Slyšela jsem někoho poprvé bubnovat a jsem ráda, že jsem poprvé slyšela bubnovat právě tebe. Jde ti to vážně úžasně! Také dokážeš u hudby úplně vypnout, že? *Zazubí se s tím, že to mají společné. Poté se podívá na občerstvení, měla docela hlad, ale nechtěla si vzít nic velkého.* Děkuji mockrát. *Usměje se a vezme si ze stolku jahodu.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 10:12 pm
*Zahraje na bubny písničku, kterou vybrala ona a vlastně její přítomnost u toho vytěsní. Soustředí se jenom na hudbu po celou dobu hraní nevnímá přítomnost někoho dalšího. To až když dohraje poslední tón a zvedne od bubnů pohled. Zeptá se jí, jak se to líbilo a její reakce mu roztáhne úsměv na tváři.* Děkuju. Já zase slyšel někoho poprvé hrát na housle. Teda myslím, sólo a takhle zblízka. *Poškrábe se na zátylku.* Jo, dokážu vypnout. Kolikrát aniž bych chtěl. Jde o to, jakou písničku hraju. *Pokrčí letmo rameny a střelí rychlým pohledem po bubnech. Pak už jí nabídne občerstvení a pousměje se, když vidí, že si vzala jahodu.* Jahůdka si bere jahodu? *Zazubí se na ní, protože pro ní má právě dokonalou přezdívku, které se jen tak nezbaví a sám se natáhne pro jednu jednohubku, kterou si strčí hned do pusy.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 10:22 pm
*Kolikrát se jí už stalo, že přes hru na housle kolikrát ani nevnímala rodiče. Mluvili na ni, ale ona zkrátka byla myšlením někde jinde. Bylo to vlastně docela i legrační, že na ni rodiče mluvili a ona si klidně hrála dál. Jenže namka to chápala, hraní na housle má po ní a vždy ji v tom nechala. Pousměje se nad tím, když si vzpomene, jak při zdejší bojovce svírala pevně v rukou její náhrdelník, který ji dala, když umírala. Na ten náhrdelník zkrátka nedala dopustit.* Přeci jen je vše poprvé. *Zazubí se, potěšilo ji, že mohla být první.* U mě je to vždy automatické. Přijde mi, jako bych s hudbou plavala na jedné vlně, ani o tom nevím, začnu hrát a přestanu úplně vnímat, dokud neskončí poslední tón. *Zakroutí nad tím pobaveně hlavou. Přesný příklad mohl vidět před chvílí. Když ji nabídne občerstvení, s úsměvem si vezme jednu jahodu a poděkuje.* Přesně tak, i když teď jsem možná kannibal. Ale jahody miluji, takže se mi ta přezdívka i líbí. *Usměje se a podívá se na jednohubku.* Mm, že bych ti říkala jednohubko? *Zazubí se pobaveně.*
AndyHoff

za Tue May 12, 2020 10:46 pm
*Usměje se na ní a přikývne.* Jo, to je pravda. *Přitaká nakonec a pak se musí usmát nad tou představou jak někde u sebe doma hraje na housle a absolutně nevnímá realitu okolo sebe, zatímco na ní mluví její rodiče.* Jo, toho jsem si všiml. Byla jsi s hudbou jako jedno. *Pousměje se a pak jí nazve opět jahůdkou a už teď ví, že se té přezdívky jen tak nezbaví.* Tak to máš jedině štěstí, protože další odmítám vymýšlet. *Zazubí se na ní a pak se zasměje a dokouše jednohubku.* Ani za nic. *Ušklíbne se mírně, když sousto spolkne a zaletí pohledem k hodinám.* Už je docela pozdě a já mám ještě nějakou práci. Nevadilo by ti, kdybych tě dovedl do komnaty? *Nabídne jí rámě a pak spolu s ní opustí salonek a zastaví se u dveří její komnaty.* Salon je ti kdykoliv k dispozici, takže když budeš chtít, klidně si tam jdi zahrát. *Oznámí jí s úsměvem.* Rád jsem tě zase viděl, jahůdko. Dobrou noc. *Popřeje jí ještě a pak se otočí a vydá se zpátky do své komnaty.*
Vertasia

za Tue May 12, 2020 11:08 pm
*Usměje se, když ji da za pravdu. Tolik se jí ulevilo, když tato schůzka byla ještě na její očekávání. Zdálo se, že oba byli zkrátka uvolnění a to bylo to kouzlo.* Ale ty také, jak z tebe zářilo to, jak si to užíváš, musela jsem si to užívat s tebou. Tiše jsem si broukala slova písně a tiše do toho i klepala nohou. *Zasměje se, nechala se zkrátka unést, co ona dělala více, než často. Možná by to měla omezovat, ale ji to bylo fuk.* Tak jinou přezdívku nemusíš vymýšlet, já jsem moc spokojená! *Zasměje se, když odmítne její přezdívku.* Ne, máš pravdu. Už je pozdě a já tě nechci zdržovat. *Usměje se a přijme jeho rámě. Ještě si s ním chvíli povídá, dokud nejsou před její komnatou.* Já tebe také, Wyatte. Dobrou noc. *Usměje se a vejde do své komnaty.*
Takuari Zimemo

Hudební salón - Stránka 6 Empty Lily Emerson

za Sun May 24, 2020 4:06 pm
*Po dlouhé době se rozhodla, že by si mohla znovu zahrát na klavír, protože ji to uklidňuje a patří to mezi její koníčky. Netrvalo ji to dlouho a úspěšně našla hudební salón. Vešla dovnitř a rozhlédla se kolem. Hned na první pohled zahlédla velký klavír a sedla si k němu. Bez přemýšlení začala hrát první písničku, která ji napadla. Tu ji naučila její matka a hrávali ji spolu pořád. Přestala vnímat okolí a věnovala se jenom hudbě. Příjemně ji to uklidňovalo a nemusela u hraní na nic myslet.*

Hudební salón - Stránka 6 Empty Alisah Morgan

za Sun May 24, 2020 4:14 pm
*Sama nevedela, prečo išla práve do hudobnej miestnosti, keď nevedela hrať na žiadny hhudobný nástroj. Zrejme len chcela byť obklopená nemou hudbou, ktorá by ju mohla upokojiť. Len prednedávnom ju pustili z ošetrovne. Na chrbte jej zostala škaredá jazva, ktorú si obrela v zrkadle. Aj rozdriapaná pokožka na chodidlách sa jej už zacelila, to ešte stále si neobúvala vysoké lodičky, iba balerínky, ktoré nemali podpätky. Chodilo sa jej tak po posledných zraneniach ľahšie a s menšou námahou. Vošla na už celkom známu chodbu a vošla do miestnosti, odkiaľ sa ozývali tóny piesne. Vošla dnu a našla tam sedieť dievča za klavírom, ktoré ešte nepoznala.* Ehm... ahoj, prepáč, že ruším. *Ospravedlňujúco sa usmiala.* Hráš prekrásne. *Pochválila ju a potom jej napadlo, že by sa aj mohla predstaviť.* Volám sa Alisah. *Usmiala sa prezradiac svoje meno.*
Sponsored content

Hudební salón - Stránka 6 Empty Re: Hudební salón

Povolení tohoto fóra: