Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudební salón

+14
Cassidy Bloodworth
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
Lexi
Terka
Takuari Zimemo
Vertasia
LittlePrincess
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
rose_marry_an
AndyHoff
Admin
18 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Mon May 25, 2020 11:51 pm
*Jemně se pousměje. Není zvyklá, že by ji lidé až takhle chválily. Není moc na chválu zvyklá vůbec a stejně si vždycky myslí, že akorát přehání.*Ráda bych tě někdy slyšela. Kdyby ti to nevadilo.*Řekne zcela upřímně. Ráda by si ji poslechla. Když už Alessia slyšela ji. Zabrání jí v odchodu a ujistí ji, že jí tady nevadí. Když řekne, že je to teď i její domov a možná zůstane i po Selekce odvětví, že je to jen dočasné. Znovu se uchechtne.*Já bych zase nespoléhala na to, že by palác měl být skutečně mým domovem napořád.*Pokrčí rmeny.*Tvůj bratr mě pošle domů hned při prvním vyřazování.*Nijak ji to netrápí. Ráda Wyatta poznala a přijde jí milý. Ale nemiluje ho. Posadí se na pohovku o okna a ujistí ji, že si ji klidně vyslechne,i když to bude rozsáhleší vyprávění. Moc nečeká, že se jí dívka svěří, přece jen se vidí asi podruhé v životě. Myslí si, že je Alessia hodně podobná svému nejstaršímu bratrovi, protože minimálně u svěřování dělají to stejné. Aspoň to tak vypadá. Pousměje se.*Možná o i vysvětluje, proč mezi sebou nemáte tak dobré vztahy.. Bavit se s lidmi, kteří jsou stejně tvrdohlaví jako ty, nesvěřují se a chtějí to zvládnout sami může být.. šílený. Aspoň trochu./Ale co jsem viděla jejich vztah se zlepšil./*Proběhne jí hlavou. Četla to na Illeagramu, prvně s Wyattem a Camill,e pak se Wyatt zastával Rhiannon a dneska i Alessii. Má moc velkou chuť mu napsat, "Já ti to říkala". Když dneska na Illegram dal i fotku a napsal k tomu, že jsou volný soukromý chaty s ním, měla chuť mu napsat, ale ví, že pravděpodobně od ostatních dostal spam a ona nechce být vlezlá. Měl by se hlavně soustředit na dívky, které za to stojí taky. Teď tyhle myšlenky ale potlačí a pozorně poslouchá Alessiu, která se jí rozhodne skutečně svěřit.*To je mi líto.*Vydechne.*Ale podle mě, pokud ti ten kluk takhle ubližuje.. Nezaslouží si tě. Vím, že tě má slova asi raní, ale chci být upřímná.. Lidem, které upřímně milujeme, přece nebudeme takhle ubližovat. Nebudeme je ignorovat a naopak se budeme snažit to napravit. Třeba si jen vezmi jak se snaží tvůj bratr to spravit mezi tebou a sourozenci. Co jsem si všimla aspoň podle Illeagramu a na plese to šlo i trochu vidět./To je zase sourozenecká láska, ale pořád láska./Je to tvoje prví láska? Na tu se prý nezapomíná. *Pousměje se. Ona ji zatím nezažila a pochybuje, že někdy i zažije, ale to teď nevytahuje.*Když tě on ignoruje.. Proč nezkusíš ignorovat ty jeho? Pak by si třeba uvědomil, o co přišel a omluvil nezlepšil své chování. A když ne, aspoň by jsi skutečně viděla, že je konec. Že se nezmění a nejspíše za to prostě nestojí. *Řekne jí.* Pokud o tebe ještě stojí, měl by si taky uvědomit, že ty nebudeš čekat věčně, protože on určitě není jediný, kdo o tebe má zájem Měl by si uvědomit, co může nadobro ztratit.*Upřímně doufá, že to dává aspoň trochu smysl.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 1:11 pm
*pochválí ji její hudbu a řekne, že má talent. Je to pravda. Destiny je na tohle vážně talentovaná. * Už je to dost dlouhá doba, co jsem hrála naposledy, takže to bude stát za nic, ale někdy klidně. *Pokrčí rameny. Sice nerada hraje před lidmi, ale Destiny ji přijde vážně milá. Pak tedy nakonec neodejde a řekne, že podle ní v paláci Destiny ještě chvíli zůstane.* Nepošle. A kdyby jo, tak je to větší magor, než jsem si myslela.*uchechtne se. Destiny patří mezi Wyattovy favoritky, takže si nemyslí, že by vypadla. A už vůbec ne hned při prvním vyřazování. Pak si sedne na sedačku u okna a řekne, že je to trochu složitější. Pak uzná, že v tomhle jsou si asi všichni podobní. Mají problém se někomu svěřit a komunikovat mezi sebou, takže jsou potom pořád rozhádaní.* Někdy je to pořádně šílený. *uchechtne se. Teď se sice jejich vztah trochu zlepšil, alespoň s Wyattem a Camille, ale ví, že to asi nebude na dlouho. Takhle to bylo vždycky. Na týden se usmířili a pak se zase hádali. Pak se jí rozhodne svěřit. Je to pro ní celkem těžké, protože se lidem moc nesvěřuje. Její slova ji opět způsobí bolest na hrudi přesně tak, jako když to řekl Wyatt. Ví, že je to pravda a proto ji to bolí. Miluje Cola a nechce o něj přijít, ale zároveň na něj má vztek.* Jo, teď je to trochu lepší, ale za pár dní to bude zase tak, jako předtím. Vždycky to tak nakonec dopadne. *Pokrčí rameny.* Je to moje první láska. Vím, že se to říká a upřímně doufám, že to není pravda. *Ušklíbne se, ale pak si povzdychne.* Já bych chtěla, ale je těžký ignorovat někoho, koho miluju. I když on ignoruje mě. *Ví, že to zní asi dost uboze, ale Cola prostě miluje a nechce o něj přijít. I když on dělá tohle.* Láska je hrozná věc a její ztráta je ještě horší. *Ukončí to. Nechce se o tom více bavit. Tenhle "citát" viděla v jenom filmu a utkvělo ji to v hlavě.* Pojďme se bavit o něčem jiném. *Zvedne pohled zpět k ní a lehce se na ní zazubí.* Co ty a Wyatt? Co si o něm myslíš? *Zeptá se jí. Už se těší, na to setkání s účastnicemi, které budou mít s Cam. Chce si promluvit s některými účastnicemi.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 27, 2020 1:48 pm
*Ráda by někdy Alessiu slyšela hrát a i zpívat. To, že dlouho nehrála jí nijak nevadí.*Věřím, že ti to půjde.*Usměje se na ni. Pak se baví o tom, jestli vypadne a nebo ne. Myslí si, že opustí palác hned při prvním vyřazování a asi by za to byla i ráda. Nemyslí si, že se sem hodí. Navíc by se chtěla vrátit domů, za rodinou, která ji chybí. Zvlášť teď, když v zemi řádí ten virus a ona se o ně denně bojí. Uchechtne se.*Popravdě bych se domů ráda vrátila. Sem se prostě nehodím.*Pokrčí rameny.*Ale to je jedno. *Mávne nad tím rukou. Sedne si na pohovku vedle ní a pobídne jí, aby se jí svěřila. Ráda vyslechne kohokoli, kdo o potřebuje. *Tomu věřím.*Ví, že rodinně vztahy Schreave jsou dost komplikované a někdy to musí být mezi nimi šílené. Poslouchá ji a pak se jí na to rozhodne říct i svůj názor. Ví, že ji to bude bolet, ale chce být upřímná.*Třeba ne, uvidíš. Možná to tentokrát bude jiné. Přece jen jste všichni trochu dospěli.*Pousměje se na ni povzbudivě.*Promiň, nechtěla jsem ti svými slovy nijak ublížit.. Jen jsem chtěla být upřímná a říct ti na to svůj názor.*Pokrčí rameny.*/Pravda někdy bolí./*Dodá si pro sebe v duchu. Když Alessia řekne, aby se bavily o něčem jiném, chce se zeptat o čem, ale ona hned pokračuje. Musí se nad jejím vyzvídáním pobaveně usmát a potřást hlavou.*Jste si s Wyattem strašně podobní, co tak pozoruju. Myslím si o vás skoro to samé. Že jste tvrdohlaví, bojíte se projevovat city, snažíte si je skrývat. Wyatt mi přijde docela fajn. Je vtipný, milý, když se člověku aspoň trochu otevře. Starostlivý. I když to mezi vámi není jednoduchý, vím, že tebe a vaše další sourozence má moc rád. *Odmlčí se.*To jak se chová.. Před Illea news dělá hlavně i kvůli vám. Co mi řekl, snaží se vás tak bránit. Proto se tak chová. I když hádám, že to víš. Takže tak.*Pokrčí rameny.*A jestli tě to zajímá tak ne, do tvého bratra zamilovaná vážně nejsem, jako několik dalších účastnic. *U některých je to zjevné.*/Ten pohled Tallulah, vzkazy Adeline a Topsy../
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 2:07 pm
*usměje se, když Destiny řekne že věří, že jí to půjde. Už je dost dlouho od toho, co hrála naposledy, takže tomu moc nevěří. Pak se jí snaží přesvědčit, že určitě nevypadne a už vůbec ne mezi prvními.* Pokud se ti tady nelíbí a myslíš si, že se sem nehodíš, tak mu to řekni. Nemůže tě tady držet násilím. *Pokrčí rameny. Pokud tady Destiny být nechce, tak s tím nic neudělá. Ani ona, ani Wyatt. Pak si sedne na pohovku a předtím, než se jí rozhodne svěřit, se ještě chvilku baví o vztazích v její rodině, které nejsou zrovna růžovoučké. Pak se jí tedy svěří, a když řekne Destiny její upřímný názor, znovu ucítí na hrudi tu bolest, se kterou se snaží vypořádat poslední dny. Kdyby se nedohodli s Wyattem, že přestanou s drogami, tak by se jednoduše sjela a zapoměla by na to, ale chce se aspoň pokusit tu dohodu dodržet.* No..tady v tomhle dospělost zrovna roli nehraje. *Uchechtne se.* Ne, nijak jsi mi neublížila. To vůbec ne. *Nijak to Destiny nezazlívá. Je to pravda a ona to ví, jen ji to bolí. Ale za to Destiny nemůže. Pak navrhne, aby se bavili o něčem jiném a hned na ní vypálí první otázku. Chce zjistit, jestli něco cítí k Wyattovi. Pak pozorně poslouchá její slova.* Jo, to vím, ale nemusí to dělat. Pak je toho na něj moc a on se kvůli tomu otráví kofeinem. *Protočí očima. Štve ji, že na sebe Wyatt schválně strhává všechnu pozornost.* Vážně ne? Ani trošičku? *Povytáhne obočí a zazubí se na ni.* Vždyť ti musí připadat hezký, ne? Určitě ano, když jsi říkala, že je milý, starostlivý atd. *Nakloní hlavu lehce na stranu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 27, 2020 2:35 pm
*Uchechtne se.*To, že se sem nehodím jsem mu říkala. Pořád říká, že se spíše podceňuju./Což je pravda, ale nemění to nic na tom, že sem prostě nezapadám a neměla bych tu být. Nejsem materiál na princeznu./*Ví, že vztahy mezi Schreave jsou komplikované a mrzí jí to. Ví, jak to bolí, když jste s rodinou rozhádání. Poslouchá jí, když se jí svěřuje a pak jí na to řekne i svůj názor. I když ví, že jí to ublíží. Je upřímná, snaží se být. Neumí lhát, takže i kdyby řekla něco jiného, Alessia by to nejspíše poznala. Uchechtne se.*Nehraje?*Zeptá se jí a pak se jí omluví. Pak přikývne.*To jsem ráda. Kdyby někdy něco.. Klidně mi třeba napiš. Ráda si tě kdykoliv vyslechnu.*Nabídne jí něco jako podporu. Ví, o co jí jde, když se začne vyptávat na Wyatta. Takže jí řekne všechno, co si o něm myslí.*Chce vás jenom chránit. Je přece nejstarší. Sama mám staršího bratra, o pět let a vždycky byl starostlivý, někdy až přehnaně. Zlepšilo se to až založil vlastní rodinu, už máme oba dva jiné problémy a životy. Věř mi, ještě ti jednou ochranářský bratr bude chybět.*Taky si nemyslela, že jí to bude chybět a byla jako Aless, ale teď už o tom ví své. Není do Wyatta ale zamilovaná, jako několik dalších dívek. Je jí jasné, že tohle právě princeznu zajímalo a asi ji musí zklamat.*To, že mi přijde milý a starostlivý neznamená, že jsem do něj přece hned zamilovaná.*Zasměje se.*Ty mi taky přijdeš milá a starostlivá, když jde o tvou rodinu. Navíc Wyatta skoro neznám. Viděli jsme se jen párkrát. Co vím, tak v den, kdy jsme my, účastnice přijely, jsem se vydala na průzkum, i když bylo pozdě, narazila jsem na něj v labyrintu. Pak při společných schůzkách, naší schůzce a krátce u bazénu, ale to jen protože se málem přizabil o lehátko, kde jsem ležela. *Vzhledem k tomu, co následovalo poté se ani nediví.*Takže ne, vážně ho nemiluju. Přijde mi milý, starostlivý a i hezký, ale to je všechno. Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak asi.. přátelství? Ani nevím, jestli to není moc silné slovo na to.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 6:01 pm
To je celkem pravda. I v Illea News psali, že jsi stydlivá. Na první pohled to jde poznat. Ale stydlivosti patří podceňování se. *Uchechtne se. Tu fotku, která potom byla v drbech raději nezmiňuje. Pak se ji tedy svěří, i když to pro ní není jednoduché. Je zvyklá všechny problémy zahnat koksem a ne se někomu svěřovat. Natož tak holce, kterou ani nezná.* Vůbec ne. Například táta si mezi práci zakládá svoje polonahý fotky a chce tak Wyatta donutit, aby mu přestal pomáhat s jeho prací. Což je vzhledem k jeho věku dost dětinské. *Uchechtne se při té vzpomínce.* Ale nikomu to prosím neříkej. Táta i Wyatt by mě zabili, kdyby se to dostalo ven. *Poprosí ji.Poté ucítí tu samou bolest, jakou cítila už tenkrát ve Wyattově komnatě. Nic Destiny nezazlívá. Je to pravda a pravda někdy bolí * Dobře, kdybych neco potřebovala, tak ti napíšu. *Ujistí ji, i když si není jistá, jestli tak udělá. Destiny je sice milá dívka, ale se svěřováním má trochu problém a skoro ji nezná. Pak se ji začne vyptávat na Wyatta.* Já vím, že nás tím chce ochránit, ale bere to moc vážně. Pozornost k našim životům patří a on ji nemůže přebírat i za nás. Samozřejmě že jsem mu za to vděčná, ale trochu už to přehání. *Řekne upřímně a pokrčí ramenem. Když pak Destiny řekne, že do něj není zamilovaná, začne ji bombardovat dalšíma otázkama.* Nemusíš být zamilovaná, ale určitě k němu něco málo cítíš. *Zazubí se na ní.* To jsou čtyři setkání. První setkání - nic, druhé - kamarádství, třetí - probuzení citů, čtvrté - zamilovanost. Některým lidem stačí málo. *Pokrčí rameny a v jejím hlase jde znát pobavení.* Přátelství...tak to vždycky začíná. A do měsíce je z toho vztah, pak svatba a potom děti. Vaše děti by byly roztomilé. Měli by tvoje oči a hnědé vlasy po Schreave. Nebo možná spíše Wyattovy oči a tvoje blond vlasy. To by bylo hustý. A já bych byla úžasná teta, která by vaše děti hlídala, protože vy budete mít příliš práce s tím, zadělávat na další. *Řekne s hraným zamýšleným výrazem a v jejím hlase je znát hodně pobavení. Ale když si představí děti Wyatta a Destiny tak ji opravdu přijdou roztomilé.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 27, 2020 6:58 pm
*Uchechtne se.*Jo, jsem dost stydlivá. Teda ze začátku. Když s člověkem mluvím déle, trochu to opadne.*Pousměje se na ni. Když jí Alessia řekne, že král schovává polonahý fotky mezi papíry, rozesměje se.*Chudák Wyatt.*Potřese hlavou.*Ale chtěla bych vidět jeho výraz, když našel tu první. To muselo být komický.*Přitom jí pobaveně jiskří v očích.*Neboj, neřeknu to nikomu. *Ujistí jí. Pak ji vyslechne a řekne jí na to i svůj upřímný názor. Nabídne jí, že za ní může kdykoliv přijít, napsat jí a ona ji ráda vyslechne. Ví, že to nemá princezna jednoduché. Baví se i o Wyattovi, i když tohle téma se jí moc nelíbí.*Jo, to patří. Ale kdyby na sebe tu pozornost nestrhával, by byste to měli těžší a to on prostě nechce. Vyčítá si, že vám s tím nemůže pomoct víc. *Řekne jí.*Asi to přehání. Měl by si uvědomit, že i vy máte své tituly a on nezabrání tomu aby se o vás starala média. Jenže on není schopný to pochopit.*Sama si povzdechne. Mrzí ji, že se Wyatt kvůli tomu trápí. Řekne jí na rovinu, že do Wyatta zamilovaná není a jestli může k něčemu to co mezi sebou mají, přirovnala by to k přátelství, ale není si jistá, jestli i to není moc přehnaný.*Ne, necítím. *Potřese hlavou.*Žádný probuzení citů se nekonalo žádná láska. Já tvého bratra nemiluju. Přijde mi milý, ale to i mnoho dalších lidí. ,A stejně tak se i přátelím s několika dalšími lidmi. Ze všech přátelství se nevyklube láska. A to je zrovna tenhle případ. Wyatt tu má několik mnohem zajímavějších dívek, než jsem já, o které se zajímá více. Jenom přeháníš. *Potřese na tím hlavou.*Co?*Celá zrudne, když začne mluvit o dětech a rukama si zakryje obličej. Tiše zaúpí, když to zadělávání dětí zmíní i podruhé.*Aless.. Já jsem z účastnic ta poslední se kterou by ses měla bavit o zadělávání dětí s tvým bratrem. Jsi na špatné adrese, vážně.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 7:18 pm
*rekne Destiny, že táta schválně dává mezi papíry své polonahé fotky, aby tím zabránil Wyattovi jeho práci dělat. Podle ní je to dětinské, když vezmeme v potaz tátův věk.* Taky bych to ráda viděla. Podle toho co psal se musel tvářit fakt komicky. *Když ji ujistí, že to nikomu neřekne, vděčně se na ní usměje. Asi by si to pořádně odnesla, kdyby se to dostalo mezi lidi. Pak se jí svěří ohledně Cola a následně se začnou bavit o Wyattovi.* Ze všech Schreave ne nejtvrdohlavější. A hned po něm je táta. Geny se asi fakt nezapřou. *Pokrčí lehce rameny a pousměje se. Pak se ji začne vyptávat, jestli k Wyattovi něco cítí a je odhodlaná z ní vytáhnout všechno.* No na probouzení citů je ještě čas. A kdyžtak řeknu Wyattovi, ať sdílí na Illeagram více fotek bez trička. To už pak půjde rychleji. *Spiklenecky na ní mrkne a pobaveně se usměje. Pak začne mluvit o dětech Destiny a Wyatta. Když si je představí, tak ji přijdou opravdu roztomilé. Všimne si, jak zrudla a následně schovala obličej do dlaní a převezme si to po svém.* Já to věděla! *Řekne nadšeně.* Zrudla jsi jako rak, takže už něco bylo! *Nadšeně zatleská i když ví, že je to dětinské a pravděpodobně mezi nimi nic nebylo, protože jak zná wyatta tak ten by se už pochválil, ale chce vidět její reakci. Navíc na chvíli zapoměla na všechny ty věci kolem a náramně se baví.* Povídej...kdy? Užila sis to? Jak jste to vůbec utajili? Tady se neutají nic. Bože..nevzal tě do mučírny nebo hrobky, že ne? To by nikdo asi neslyšel. Nedělal nic proti tvé vůli, že? A vynech prosím detaily. Přeci jen je to pořád můj bratr a já chci ještě chvilku žít aspoň trochu nevinně. *Řekne a pobaveně na ní koukne. Možná je to od ní hnusné, ale nemůže si pomoct. Navíc si nemyslí že zrovna Destiny je ta dívka, která by se urazila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 27, 2020 7:39 pm
*Když slyší, co udělala král svému synovi, rozesměje ji to. Ví, že výraz Wyatta musel být komický. Pořád se nad tím pobaveně usmívá a ujistí jí, že to nikomu neřekne. Vidí její vděčný úsměv a sama se nad tím pousměje. Není to podle ní něco, za co by měla děkovat. Baví se o Wyattovi, který na sebe strhává pozornost schválně, aby své sourozence chránil před médii a ona ví, že si i vyčítá, že nemůže udělat nic víc.*Však se říká, jaký otec takový syn.*Sjede ji pohledem.*A ty jsi taky dost tvrdohlavá. *Dodá později. Když se vyptává, jak je to mezi ní a Wyattem má chuť proskočit oknem, které je naproti nim.*Jo, jasně. Polonahý fotky určitě pomohou k tomu, abych se do něj zamilovala.*Řekne ironicky.*Říkám, tohle si zkoušej na ostatní účastnice, ne na mě./Spíš ať Wyatt si to zkouší na jiný účastnice, abych byla přesná./*Jakmile vytáhne téma děti celá zrudne. Ještě nikoho ani nepolíbila a hned děti? To je na ni moc. Navíc probírat tohle vážně není zvyklá a není to pro ni jen tak. Schová svůj rudý obličej do dlaní, aby ho nemohla vidět. Není to proto, že by s Wyattem něco měla, ale jen chce zakrýt své rudé tváře. Když Aless řekne, že to věděla, vykulí oči a podívá se na ni. Hned začne vrtět hlavou.*Ne. Nic nebylo. Jen jsi to špatně pochopila.*Hned se brání.*Nejsem zvyklá se s někým o tom bavit. Já ještě nikdy nic s nikým neměla. Ještě jsem ani nikoho nepolíbila, proboha./Zabte mě někdo, prosím./*Zhluboka se nadechne.*Nevzal mě ani do hrobky, ani do mučírny. Nedělal ni proti mé vůli, nic jsme ani tajit nemuseli a nic jsem si neužila, protože jsme nikdy nic nedělali. To, že jsem si zakryla obličej bylo pro to, že o tomhle nejsem zvyklá mluvit a prostě jsem se červenala a nemám to ráda. Snažila jsem s zakrýt mé rudé tváře.*Zase zaúpí.*Vážně Alessio, nic nebylo a ani nebude.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 7:59 pm
*baví se o tom, jak na sebe Wyatt schválně strhává pozornost a ona řekne, že Wyatt je nejtvrdohlavější ze všech.* Tvrdohlavá jsem, ale ne tolik jako Wyatt. Tomu nesahám ani po kotníky. *uchechtne se. Podle ní rozhodně není tolik tvrdohlavá jako její sourozenci a rodiče. Hlavně táta. Pak se začne zajímat jak je to mezi ní a Wyattem a náramně se baví.* Ale líbí se ti, ne? Třeba to nějak pomůže. *pokrčí pobaveně rameny.* Však neboj, budu. Na tom setkání. *zazubí se na ni. Pak začne mluvit o dětech, které ji připadají v jejich představách roztomilé. Když Destiny zrudne a schová obličej do dlaní, přebere si to po svém a začne se jí vyptávat na všechno možné. Ví, že mezi nimi pravděpodobně nic nebylo, ale prostě nemůže jinak. Už od malička ji baví lidi popichovat a taky se jí to občas vymstilo, ale Destiny podle ní nevypadá jako ta dívka, která by se hned urazila. A navíc sledovat ji, jak se to snaží popírat ji neskutečně baví. Po jejich slovech se zasměje.* Dobře, promiň, ale tomu nešlo odolat. Navíc..u Wyatta jeden nikdy neví a protiklady se přitahují. *zazubí se na ni.* A když nic nebylo do teď, tak to určitě brzo přijde. *spiklenecky na ni mrkne a přitom se stále pobaveně usmívá.* Prosím, neříkej o tom Wyattovi. Zabil by mně. *pokusí se o trochu vážnější tón, ale i tak zní stále pobaveně.* A to bych se pak nemohla dozvědět, jestli něco teda bylo, nebo ne. A jakože bude. *znovu ji popíchne.* Promiň, tohle bylo vážně naposledy. A už se přestaň červenat, nebo zachvili budeš až fialová. Ale to byste s Wyattem k sobě ladili. Taky teď změnil barvu na fialovou. /A pak měli fialový děti./ *dodá v duchu, ale raději to neřekne nahlas, protože má pocit, že by jí Destiny prohodila tím oknem a hodně rychle odjela z paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 8 Empty Destiny Senna Teagan

Wed May 27, 2020 8:32 pm
*Řekne, že i ona je tvrdohlavá.*Myslíš? *Nakloní hlavu na stranu.*Podle mě je Wyatt tvrdohlavější jen o fous a ty jsi pro něj docela velká konkurence.*Popíchne ji. Když se baví o Wyattovi, má skutečně chuť proskočit oknem. Protože to by pro ni bylo určitě lepší, jak tohle.*Já nevím, jestli se mi líbí. Přijde mi jen milý a starostlivý, jak jsem řekla hned na začátku./Kdybych skočila, asi bych neměla moc šanci na přežití, co? Jsou pod oknem okapy? Unesly mě, kdybych se na nich snažila dostat do bezpečí ./Jo, na to setkání bych zapomněla. ;*Uchechtne se.*Doufám, že mě podobný výslech nečeká od tvých dalších sester../Asi tam nejdu, tohle znova ne../*Pak zrudne a schová si obličej do dlaní. Řekne jí, že mezi ní a Wyattem se nic nestalo, nikdy a podle ní ani nikdy nestane.*Dobrý, nezlobím se..*Uchechtne se. Její tváře zase naberou docela normální barvu. Zase ale červená, když Aless řekne, že když nebylo nic do teď, brzy to přijde. Potřese nad tím nesouhlasně hlavou.*Neboj, tohle neřeknu nikdy nikomu. *Ujistí ji.*Ne, nikdy nic nebude. /Bože, proč já?/Jo, skvělý. Začnu se dusit, budu fialová, zemřu, ale hlavně, že budu ladit s tvým bratrem..*Musí se tomu zasmát. Možná i trochu zoufale. Podívá se na hodiny a zdá se jí, že je docela pozdě, takže e zvedne.*Už půjdu.. Ráda jsem tě viděla. Dobrou noc, Aless.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Alessia E. Schreave

Wed May 27, 2020 8:56 pm
Hele, neznáš mně tak dobře. Wyatt je o hodně tvrdohlavější a já nejsem tolik tvrdohlavá. *stojí si za svým. Wyatt je tvrdohlavější a všichni by to určitě uznali. Pak se začnou bavit o Wyattovi a ona se z ní snaží vytáhnout každý detail jejich "vztahu". Celou dobu se přitom pobaveně usmívá.* Ale určitě ti přijde i hezký. *doplní. Prostě si bude myslet svoje a bude dělat všechno proto, aby Destiny řekla, že je Wyatt hezký. Ji samozřejmě hezký nepřijde... je to její bratr, ale Destiny se určitě líbí. Jen to nechce přiznat.* Dávej si potom pozor na Camille. Ta je horší než já. Rhia tam asi ani nebude, takže klid. A ta by se s námi stejně nebavila. *varuje ji před Cam. Když pak zrudne, začne si z ní utahovat, že mezi ní a Wyattem něco bylo.* Dobře, fakt promiň, ale tvoje reakce si o to jednoduše řekla. *pokrčí pobaveně rameny. Pak si neodpustí ještě jednu poznámku a poprosí ji, aby o tom neříkala Wyattovi. Asi by jí na místě zabil.* Děkuju.*vděčně se na ni usměje. Doufá, že svůj slib dodrží.* To nemůžeš vědět. *zazubí se na ni a pak si uvědomí, že jejich děti by byly pravděpodobně fialové.* Dobře, to už by bylo trochu moc, ale červená a fialová k sobě taky trochu ladí. *uchechtne se. Překvapí ji, když Destiny vstane. Ani si neuvědomila, kolik už je hodin.* Taky jsem tě ráda viděla. A ještě jednou se omlouvám, ale nemohla jsem jinak. Dobrou noc. *řekne stále trochu pobaveným hlasem. Když pak Destiny odejde, zamíří ke kytaře a začne na ni hrát.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 2:47 pm
*Po nějaké době strávené jenom v komnatě se rozhodne někam jít. Nejdříve se prochází jenom tak po paláci. V paláci je sice už pár týdnů, ale je to tu jiné než v Maďarsku a jí se tu líbí. Po chvilce přejde kolem hudebního salonku a rozhodne se vejít dovnitř. Sice neumí hrát na žádný hudební nástroj, ale mohla by tam někoho potkat. Vejde dovnitř a nikdo tam není. Dojde ke klavíru a prsty přejede po klávesách. Někdy by se možná mohla naučit na něco hrát. Usměje se a rozhlédne se kolem. Mají tu snad všechny možné hudební nástroje. Pozná z nich ale jenom ty základní. Přejde k oknu a zadívá se ven.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hudební salón - Stránka 8 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 5:18 pm
*Objeví se v hudebním salonu, slyšela už o něm od svých komorných, ale nikdy neměla chuť ani čas tam zajít. Měla na to chuť, její tatínek ji naučil hrát na housle, aspoň základy, a ona si to zase chce vyzkoušet. Když vejde do místnosti a zahlédne tam princeznu, se kterou se už jednou potkala na party u bazénu, jen se usměje a přijde k ní.* Ahoj. *Pozdraví ji s úsměvem. Kdo by si toho ráčil nevšimnout, Topsy na sobě nemá sandále ani nic, je jenom naboso a na sobě má obyčejné šaty, přičemž podpatky drží v rukou.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 5:32 pm
*Vejde do hudebního salonku, postaví se k oknu a zadívá se ven. Když do místnosti vejde i Topsy, tak ji s úsměvem pozdraví. Poznala ji u akce u bazénu přišla ji vážně milá.* Ahoj, jak se máš? *Zeptá se ji na klasickou otázku. Všimne si, jak drží její boty na podpatku v rukou a jde bosa.* Špatně se ti v tom chodí, co? *Zasměje se. Ani se jí nediví. Ona sama taky někdy na podpadcích zakopává.* Tak co Selekce? Jak vycházíš s princem? * Zeptá se ze zvědavosti, usměje a mírně nakloní hlavu na stranu.
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hudební salón - Stránka 8 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 5:40 pm
*Když se jí Cath zeptá, jak se má, jen pokrčí rameny.* Dnešek byl opravdu zajímavej. Ráno jsem snídala s Wyattem, i když... ani se tomu moc snídaně říkat nedala. pak jsem narazila do rakouského prince a nakonec jsem přišla pozdě na zkoušku šatů s komornou dneska na večeři. Docela jsem nestíhala. *Mírně se uchechtne a pak se rozhlédne.* Páni, je to tu nádherný. Umíš na něco hrát? *Zeptá se jí a pak se jen malinko ušklíbne.* Mě jako malou táta chtěl naučit na housle, co uměl. *Ukáže na jedny z houslí, které tam jsou, a pak přikývne.* Jsou vražedná zbraň. jednou jsem v nich sejmula stolek s jídlem, podruhé Wyatta a naposledy rakouského prince. *Zazubí se a když se jí zeptá na prince, pokrčí rameny.* Před selekcí jsme dostaly pravidla. neříkat princi ne, samy ho nikam nezvat a nedotýkat se ho a čekat, než nám nabídne tykání. Na první schůzce s ním jsem mu nevědomky tykání nabídla, omylem jsem se k němu pozvala na snídani, kde jsem ho objala a rozhodně jsem mu za tu dobu několikrát řekla ne. *Uchechtne se a pak pokrčí rameny.* Takže zatím musím říct, že celkem dobře, když jsem udělala tohle všechno a furt tu jsem.
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 5:54 pm
*Zeptá se ji, jak se má.* Tak to jsi měla opravdu zajímavej program. *Zasměje se.* Já jsem nic nedělala. *Řekne jednoduše a dál ji poslouchá.* Nehraju na žádný hudební nástroj. *Pokrčí rameny a odpoví ji. Někdy by to ale ráda zkusila. Zeptá se ji, jestli se ji špatně chodí na podpatcích a zasměje se. * Časem si určitě zvykneš. ale spadnout na prince.., co ti na to řekli? *Znovu se zasměje a zeptá se na jejich reakci, protože ji to vážně zajímá. Poslouchá ji dál, když mluví o pravidlech Selekce.* Polovinu pravidel bych nejspíš zapomněla a porušila je. *Řekne upřímně s úsměvem na tváři.* Takže se ti podařilo porušit většinu pravidel? *Zasměje se.* Tím pádem se musíš mít vážně dobře. Třeba si princ nezakládá tolik na těch pitomých pravidlech. Teda aspoň mně přijdou trošku přehnaná. *Řekne svůj názor a přikývne.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hudební salón - Stránka 8 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 6:17 pm
*Usměje se, když vidí její reakci na její pád na prince a pokrčí rameny.* Nevěřila bys tomu, ale nakonec to dopadlo tak, že se před námi všemi svlékl jenom do spodek. Protože jsme se tak nějak najednou vsadili, že se nesvlékne a nevezme si moje šaty. Ty si teda nakonec nevzal, ale stejně to byla legrace. Myslím si, že všichni, co to viděli, si o mně myslí, co jsem sakra za krávu. *Uchechtne se a zavrtí hlavou. na to, co si o ní myslí lidé, úplně kašlala a někdy to bylo až nezdravé, jak jí to bylo jedno.* Já si je pamatuju, protože je s radostí každému převypravuju, aby viděl, jaké jsme my všechny vlastně chudinky. *Zakření se, aby bylo vidět, že si dělá legraci, a přikývne.* Wyatt o tom ani nevěděl, když jsem mu to dneska ráno řekla, vypadal, že ho málem trefí. A to je co říct, protože od doby, co omdlel u bazénu, vypadá furt stejně hrozně. A ani se mu nedivím. *Povzdechne si.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 6:31 pm
*Zeptá se ji, jak na její pády reagovali ostatní a pozorně ji poslouchá. Nakonec nadzvedne obočí a zasměje se.* Vážně? Kdybych tam byla, tak bych se teda divila. Ale nejspíš bych se i zasmála. *Znovu se zasměje, protože ji ta představa přijde vážně vtipná. Řekne ji, že ona sama by nejspíš asi polovinu pravidel Selekce porušila, protože by si je asi nezapamatovala.* To nezní jako špatný nápad. Každý tě může litovat. *Přikývne a zazubí se.* Musí toho být na něj vážně hodně. A ještě k tomu ten nový neznámý virus. * Přikývne na souhlas.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hudební salón - Stránka 8 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 6:38 pm
*Zasměje se.* Jo, byla to docela sranda, protože jsem mu řekla, že ze všeho, co mi přinese, dokážu něco udělat. A pak nemohl uvěřit tomu, že se mi to povedlo. V Hansportu jsem totiž jako kuchařka v tátově restauraci, i když teď spíš vařím jen volnočasově. *Vysvělí jí a pak se směje dál.* Já vím, je to sranda, ale nikdy to neberu nějak moc vážně, protože co bych byla za účastnici selekce, kdybych někomu říkala, jak to tu je složité a myslela to vážně? *Uchechtne se a zavrtí hlavou, načež přikývne.* Já vím, kdybych měla jak, tak bych mu nejradšji pomohla, ale nemám jak, a to mě asi nejvíc štve. *Povzdechne si.* Když jsem u něj byla, byl úplně vyřízený.
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 6:50 pm
*Poslouchá ji a zasměje se.* Tak to musíš vařit vážně dobře! *Uzná a přikývne. Vždy obdivovala lidi, kteří dokážou udělat výborné jídlo i z mála surovin.* To by se asi divili, proč jsi se vůbec přihlašovala. Bylo by to divné. *Souhlasí a hned ji na to přikývne. Řekne, že princ toho musí mít nejspíš strašně hodně. Kvůli Selekci i kvůli viru a všemu ostatnímu. Rozhodně to nemá jednoduché.* To ti věřím. *Souhlasí a usměje se na ni.* Ale určitě to bude časem lepší. Chtěla by jsi vyhrát Selekci? *Usměje se a nakloní hlavu na stranu. Její odpověď ji vážně zajímá.*
Lexi
Lexi
Posts : 329
Join date : 06. 05. 20

Hudební salón - Stránka 8 Empty Topsy Shae McGuier

Sat May 30, 2020 7:11 pm
Mě vlastně sem přihlásil táta, nebo chtěl, abych se přihlásila. *Souhlasí a pak se mírně uchechtne, když mluví o jejím názoru na pravidla, a pak jen přikývne.* Kdybys jen věděla, kolik ho toho trápí, je mi až líto, že s tím všechno musí dělat sám. *Povzdechne si a když jí dívka vypálí otázku, ani se nezamyslí a vyhrkne.* Jo. *Pak se tedy zarazí.* Ráda bych, ale nevím, jestli jsem na to dost dobrá. Respektive jestli mě Wyatt má rád takovou, jaká jsem. Sice jsem se s ním dost sblížila, ale je tu dalších nevím kolik holek a toho se docela bojím. *Povzdechne si.* Sakra, už bude čas na večeři. *Povzdechne si.* Uvidíme se tam? *Zeptá se jí a upaluje pryč.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Catherine A. Deak

Sat May 30, 2020 7:19 pm
*Zeptá se ji, jestli by chtěla vyhrát Selekci. Když Topsy hned vyhrkne jo, zasměje se.* Neboj, určitě by jsi to zvládla. *Usměje se na ní a řekne ji, že by nebyla špatná královna. Když Topsy zmíní večeří, podívá se na hodiny.* A jo. Celkem ten čas utekl. *Usměje se a zamíří společně s Topsy k východu.* Nevím, ale nejspíš tam budu. *Přikývne a potvrdí ji to. Odejde z hudebního salonku a zamíří se převléct do své komnaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 8 Empty Taylor Moore

Tue Jun 09, 2020 9:34 pm
*většinu dní tráví ve své komnatě, kde pracuje na písničkách. Nemá ani nějak moc náladu se více socializovat. Kvůli tomu viru se zrušilo několik akcí, na kterých měla s Jacobem hrát, takže skládá nové písničky nebo vylepšuje ty starší. Hudba je její láska už od malička. Je to pro ní útěk do jiného světa, kde není žádný vir, rebelové a ona není zamilovaná do svého nevlastního bratra. Vždycky ho brala spíše jako nejlepšího kamaráda. Je znechucená sama nad sebou, ale prostě si nemůže pomoct. Dneska se ale rozhodla, že by mohla po několika dnech opustit stěny své komnaty a zamířila do hudebního salonu. Na sobě má černé legíny a obyčejné bílé triko. Vlasy má rozpuštěné a na sobě žádný make-up ani doplňky. Doufá, že teď pozdě večer už tam nikoho nepotká. Jakmile dojde do hudebního salonu zamíří ke svému milovanému pianu. Poslední dobou hraje hlavně na svou kytaru, takže už jí piano začínalo chybět. Hned začne hrát a zpívat jednu ze svých nejoblíbenějších skladeb - Jar of hearts.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 8 Empty Jacob Rhys Moore

Fri Jun 12, 2020 12:00 pm
*Naposledy byl venku, kdyz se dostal do domku na strome, kde narazil na Spanelskou princeznu, ktera se nemu chova vzdy tak nejak zvlastne.... mile a pozrne. On je z toho dost zmateny, protoze sotva vi, jak se jmenuje a tak nechape, proc se k nemu princezna takhle chova. Nerika, kdyby ji znal nejak vice, ale o ji v podstate zna jen od videni, ale nejak to nechce momentalne resit. Bere to jen tak, ze k nemu chce byt nejspis jen mila a pratelska. Spis je zalezly ve sve komnate, kde se venuje psani textu, nebo hre na kytaru. Dlouho nevidel ani Taylor, ale veril, ze je v poradku. Na sobe ma svetle modre dziny s dirami na kolenou, cerne tiko s kratkym rukavem a vlasy si jen tak ucesal rebenem. Prchazi se chodbami palace, dokud nezaslechne z hhudebniho salonku vychazet tony hudby. Chvili se zastavi a jen posloucha, dokud v hlase, ktery patri divce nepozna hlas sve sestry. Jemne se usmeje a nakonec se rozhodne jit do hudebmiho salonku a aspon tak zabije dve mouchy jednou ranou. Zahraje si se svou sesrou a nakonec ji po nejake dobe zase uvidi. Prijde ke dverim salonku a lehce je otevre a nasledne spatri svou sestru sedici za poanem a vidi na jejim vyrazu, jak moc je soustredea na pisen, takze by si jej nevsimla, ani kdyby tam tancoval s vazou na hlave a tak se jen s usmevem dosatne dovnitr a zavre za seou jak netisseji to jen jde a nasledne se dostane az ke stojanum s kytarami a jednu vezme do uky a nasledne zacne svou sestru doprovazet do tonu, ktere vydava piano pod jejimi prsty, avsak zpev nechava jen a jen na ni.*
Sponsored content

Hudební salón - Stránka 8 Empty Re: Hudební salón

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru