Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudební salón

+14
Cassidy Bloodworth
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
Lexi
Terka
Takuari Zimemo
Vertasia
LittlePrincess
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
rose_marry_an
AndyHoff
Admin
18 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Reed L. Lindwood

Tue Dec 31, 2019 3:32 pm
*Nesouhlasí s tím, že by byl nějak dobrý v hraní na kytaru a i samotném zpívání. Uchechtne se po její odpovědi, že si stejně bude stát za svým.*Jo, za svým si stojím i já.*Zazubí se na ni pobaveně. Pak ji přesvědčí, aby mu zahrála na harfu a sleduje ji, jak jde k ní. Věří, že bude hrát skvěle, což mu taky pak dokáže.*/Hraje vážně nádherně../*Usmívá se celou dobu, co hraje. Vidí na ní, že se soustředí jen a jen na hru, jako by se v ní dokonale ztratila. Písnička končí a on začne tleskat. Kdyby tak často nedodržoval etiketu, začal by snad i pískat. Vidí, jak zrudne a pobaveně se nad tím pousměje.*/Vážně je jako mamka, jak mi vyprávěl táta, když se potkali v Illey. Tahle dívka mu ji skutečně moc připomíná.*"Jen"*Naznačí prstama uvozovky a uchechtne se.*To nemůžu vědět. Jen jsi zahrála, nezpívala.*Nakloní hlavu na stranu.*A zazpívat mi asi nechceš co? Já bych tě k tomu klidně doprovodil na kytaru a nebo na piano, kdybys zvolila lehčí písničku.*Snaží se jí přesvědčit. Chtěl by ji slyšet i zpívat.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Indigo Sakura Kagami

Tue Dec 31, 2019 7:11 pm
*Rekne mu nakonec, ze si hodla stat za svym a nebudesvuj nazor menit a po jeho slovech se usmeje.* Myslim ze mame na tohle podobne... em poledy? *Neni si jista jestli rekla spravne to slovo a potom uz se jen koukne na harfu, ke ktere nakonec jde a potom se pusti do hrani. Po chvilce je do toho tak zasoustredena, ze ji naprosto vypadne z hlavy, ze je nekdo v mistnosti s ni a posloucha ji, jak hraje. Do zpevu se nepousti, protoze na to se az moc stydi. Z toho, ze neni v mistnosti sama ji probere az tleskani a ona sklopi pohled a zrudne jako malina.* Nemyslim si, ze to bylo az tak dobre, ale arigato. *Zazubi se na nej svyma perfektne bilyma zubama a potom mu rekne, ze stejne to nemeni nic na tom, ze on byl stejne lepsi, protoze on dokonce i zpival a po jeho slovech na nej vykuli svoje tmave oci.* Zpivat? Ja? Ted? Tady? Pred teboau? *Vychrli na nej hned.* Ja... nevim jestli jsem na to ted pripravena. *Zamumla nervozne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Reed L. Lindwood

Tue Dec 31, 2019 7:22 pm
*Stejně jak je tvrdohlavá ona, je tvrdohlavý i on a bude si pořád myslet své, ať dívka řekne cokoliv, nepřesvědčí ho. Když hraje, tiše a pozorně ji posslouchá. Moc se mu její hra líbí a taky se mu líbí, jak se úplně v hudbě ztratí. Připadá mu, jako by nevnímala nic kolem sebe. Ale trochu ho mrzí, že k tomu i nezpívala.*Ale bylo.*Zazubí se na ni.*Jsi jen moc skromná.*Mávne nad tím rukou. Pak se zase baví o tom, kdo je lepší a on řekne, že nemůže posoudit, jak jí jde zpěv, protože jí zpívat neslyš. A přitom jí poprosí, jestli by mu nezazpívala.*Ano.*Řekne s úsměvem.*V pohodě, nemusíš, jestli nechceš. Nenutím tě k tomu.*Ujistí ji. Je mu jasné, že bude hodně stydlivá, pořád se červená, takže je to jasné snad všem.*Co ještě ráda děláš? Kromě hraní na harfu teda.*Zeptá se jí. Pořád stojí opřený o zeď kousek od ní.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Indigo Sakura Kagami

Tue Dec 31, 2019 7:52 pm
*Je presvedcena, ze si bude stat zza svym, ohledne toho, ze on byl proste dobry jak ve hre na kytaru, tak i ve zpevu a nehodla nejak polevovat. V tomhle ohledu jasou na om nespis oba stejne a to tak, ze jsou tvrdohlavi. Nakonec se tedy dostane az k hafe a zacne hrat jednu ze svych oblibenych pisni a jako vzdy se do hudby tak vzije, ze v ten moment zapomene i na to, ze je nekdo v mistnosti s ni. Na vedomi to vezme az pozdeji a zrudne.* /Nechci rudnout.../ *Potom ji nabidne, ze by mu mohla zazpivat a on by ji doprovazel na kytaru a ona k nemu zvene vykulene oci a chrli na nej jednoslovne otazky a po jeho slovech se jemne usmeje.* Treba priste. Nemuzeme si preci vse vycerpat hned ted ne? Treba to bude duvodem naseho dalsiho setkani, co ty vis, *Rekne nakonec a poslechne si jeho salsi slova a vastane a jde k nemu o malinko bliz.* Mám rada jidlo a hlavne sladke, rada varim a pecu, ctu hlavne o vesmiru a potom knihy, ktere jsou inspirovany neo podlozeny na faktech, ale naje se i nejaky ten fantasy zanr. *Uchechtne se.* Jezdim na koni a miluji prochazy lesem, a miluji vuni seriku a ruzi. *Rekne nakonec a potom jen nakloni hlavu se zvedavym pohledem.* Jak je na tom jeho vysost z recka? Co tebe zajima, krome rani na hudebni nastroje a zpevu? *Zajima se s jemnym usmevem nna rteh.* A jeste jeden fakt. Bavi mne Krav Maga. *Zazubi se jako andilek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Reed L. Lindwood

Tue Dec 31, 2019 8:03 pm
*Pozorně poslouchá její hru na harfu, Nikdy neslyšel hrát nikoho na nástroj s takovým zájmem. Jako by dívka ztratila pojem o tom, kde je a zapomněla, že je tu i on a to se mu líbí. Když se do hudby tak vžije. Pakse zeptá, ejstli mu i zazpívá a když vidí, že vidina toho jí není příjemná ujisít ji, že nemusí. Nechce ji do toho nutit. Usměje se.*Dobře, třeba příště.*Mrkne na ni. Pak se zeptá, jaké jsou její koníčky, když nepočítáme hudbu. Je zvědavý, jestli mají něco společného.*Jídlo mám rád taky.*Usměje se.*I když já nevařím. Kdybych se o to pokusil, pravděpodobně byhc dokázal zapálit i vodu.*Řekne, jak zhruba velký antitalent je, když přijde na vaření.*Ale jsem skvělý ochutnávač.*Dodá, aby si u ní "napravil" reputaci.*Máme toho celkem společného.*Usoudí, když Indigo skončí.*Taky celkem rád čtu, ale jen občas. A je mi většinou jedno, jaký žánr to je. Na koni si občas taky zajezdím. Pak ještě rád surfuju.*Zmíní se o svém největším koníčku.*A i jinak posiluju.*Pokrčí rameny.*Krav maga.. Páni. Promiň, ale nevypadáš na to.. teď mě za to snad nesejmeš.*Dá před sebe ruce v obraném gestu. V očích mu jiskří pobavené jiskřičky a na rtech má pobavený úsměv.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Indigo Sakura Kagami

Wed Jan 01, 2020 7:19 pm
*Hraje na harfu a nechá se do toho tak unest, ze zapomene na svet kolem sebe a zapomene i na to, ze neni v mistnosti vlastne sama, ale ze je tam s ni Reed. Na vedomi jej vezme teprve az ji zacne tleskat a donuti ji to se zse cervenat i proti jeji vuli. Jakmile ji vask Recky princ nabidne, aby mu azpivala, rekne mu, ze zpev si necha na jindy, az se zase nekdy potkaji.* Takze jsme domluveni. *Zazubi se na nej a potom se spolu bavi o tom, co je bavi krome hudby. Rekne mu tedy sve zajmy a co ji bavi a potom si poslechn ejeho slova a tise se zshihna, kdyz slysi, jaky je antitalent na vareni.* Nebude to snad az takova katastrofa ne? Caj si snad zvlasnes uvarit ne? *Popichuje jej, ale potom se ji blyskne v ocich.* Takze dobry ochutnavac jo? Tak to bychom s nekdy mohli dat lekci vareni v mistni kuchyni, pokud se mi povede ji najit. *Zamyslis se. a potom se na nej zazubi, jako nevinnatko, kdyz slysi, ze maji docela dost veci solecnych a potom se na nej koukne se zajmem.* Surfujes? To jsem zse nikdy nezkousela ja. *Pokrci jemne ramenem a koukne se do zeme, ale potom zase zvedne hlavu a pysne se usmeje.* Jo, to by do me nikdo nerekl, ale pokud si na me nekdo neco troufne, dokazu se sama ubranit. *Usmeje se.* Moje vyska a vzhled krehke divky je jen kamuflazi, aby to do me nikdo nerekl, kdyz prijde na vec. *Rekne a zalozi si ruce na hrudi a zasmeje se, kdyz vidi, jak se brani.* Zatim nemam duvod e prastit, takze klid, Vysosti.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Reed L. Lindwood

Wed Jan 01, 2020 7:36 pm
*Souhlasí s tím, že by si její zpěv mohli nechat na jejich druhé setkání a usměje se na ni.Pak se jí zeptá na další koníčky, které má.*No čaj dokážu no.. Ale jednou se mi místo cukru tam podařilo dát sůl..*Přizná.*Jo, to by bylo skvělý.*Mrkne na ni.*Jestli se nebudeš bát mi něco svěřit, rád ti s něčím i pomohu, kromě ochutnávání, což je stejně ta nejtěžší a nejriskantnější práce.*Já možná tuším, kde je ta kuchyň.*Už tu párkrát byl, přece jen má tu i rodinu. Řeken jí i své koníčky. Pár jich mají společných a to jej i potěší.*Já surfuju často a rád. Jestli chceš, někdy můžem zajít na pláž a já tě to naučím.*Nabídne. Když se dívka dodatečně zmíní o krav maga, naoko vystrašeně od ní odstoupí.*Jo, to musí být určitě výhoda.*Souhlasí s ní.*/Jestli se někdy bude potýkat s rebely, určitě jim dá co proto../To jsem rád. Udělám cokoliv, aby to tak zůstalo, princezno.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Indigo Sakura Kagami

Wed Jan 01, 2020 8:31 pm
*Pousmeje se nad tim, ze se spolu predbezne domluvi na tom, ze az se sejdou podruhe, zahaji to tim, ze mu azpiva.* /Vtom pripade je mi strasne lito jeho usnich bubinku, protoze mu z toho, jak falesnezpivam urcite prsknou./ *Pomysli si a necha to tak. Potom se spolu bavi o dalsich zalibach a ona mu rekne, ze rada vari a po jeho odpovedi se zasmeje a zepta se ho jestli dovede vait aspomn cas a zasmeje se nad jeho slovy.* Tohle se myslim stalo kazdemu i me. *Smeje se.* Halvne, ze jsi ho neopepril to uz se zase kazdemu nestva. *Popichne ho a potom mu rekne, ze se trba nekdy domluvi i na vareni, kde by ji delal ochutnavace a kyvne hlavou nad jeho slovy.* Uvjidime jestli se nam spolu neco povede. *Zazubi se na nej a potom se zamysli nad tim jestli vubec uchyni najde a po jeho slovech nakloni hlavu na stranu.* Takze to tady znas? *Zajima se. Ona je zde poprve a to jen aby ziskala spojenectvi Illeyi. Potom , co slysi, ze on serfuje pousmeje se n nej jeste vic a zajima se o to a potom se ji rozzari oci.* To by bylo fajn. Vzdy jsem to chtela vyzkouset, ale muj otec tvrdi, ze tohle neni vhodny sport pro zeny z naseho cisarskeho rodu.* Rekne, jak to je a potom se dodzanou k te casti s krv maga a ona se zatvari, jako andilek a rukama zalozenyma na hrudi.* Take , ze to takhle ma pusobit, ale jakile se jen nekdo o neco pokusi. *Zaujme jeden z postoju a nakloni hlavu na stranu.* Hodne rychle zjisti, ze se mnou se jen tak nevyplati si zacinat. * Potom se zse postavi normalne.* Budu nesmirne rada, kdyz sve umeni nebudu muset pouzit na vas , Princi. *Rekne a usmeje se na nej a potom se koukne z okna, kde je uz dost tma a potom pohledne zse na Reda.* Myslim, ze je pro dnesek uz pozde a my bychom meli jit. Snad oriste se spolu sejdeme na delsi dobu. *Rekne a usmiva se. Rada by se s Reedem zase sesla i kdyz to zabmena, ze bude muset pivat. *Sepne rice a presty da nahoru a pokloni se.* Dobrou noc , Výsosti. *Potom se zse narovna a jemne zruzovi a projde kolem nej ke dverim, kde se zastavi a jeste se na nej podiva pres rameno a potom otevre dvere a opusti mistnost.* /Tak a ted jen najit cestu do me komnaty./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Reed L. Lindwood

Wed Jan 01, 2020 8:40 pm
*Uchechtne se.*Vážně? Tak to asi nebudu tak špatný jen potřebuju asi více procvičovat..*Řekne.*Ne, neopepřil jsem si to..*Uchechtne se.*Ale třeba příště, až si zkusím udělat čaj.*Pokrčí rameny.*Snad to bude pojídatelný, když na tom budu mít zásluhu i já.*Řekne, když se domluví, že spolu někdy něco uvaří.*Jo, trochu. Jsem příbuzný rodiny Schreave.*Vysvětlí.*Aha.. naše životy se musí dost lišit co?*Ani si to neuvědomoval, dokud mu neřekla tohle.*Jestli někdy budeš chtít, zajdeme na pláž.*Slíbí jí. Pak se dozví o krav maga a hraje strašně vyystrašeného.*Jo, to doufám taky, že ho na mě nepoužiješ. Já pro to udělám maximum.*Slíbí jí. Ani si neuvědomil, jak dlouho si tu s ní povídá a a to tu chtěl být jen chvilku. Ale by to příjemně strávený čas s Indigo. Je to moc milá dívka a on se těší, až ji zase potká. Pak sleudje, jak se pokloní a usměje se nad tím. Sám se jí taky pokloní.*Dobrou noc princezno.*Usměje se a sleudje, jak odchází. Kytaru, kterou odložil stranou dá na místo, odkud ji vzal, když sem přišel a pak se vydá do své komnaty.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Jan 12, 2020 8:13 pm
*pred chvíli ji propustili z ošetřovny. Nohu má obvazanou, chodí o berlích a pořád ji to dost bolí. Naštěstí to ale prej není nic vážného. Chvíli se procházela palácem a pak zapadla do hudebního salónku. Ani neví proč. Odložila berle stranou a posadila se před klavír. Otevřela ho a jen sedí a bezmyšlenkovitě hledí před sebe. Pořád se ještě úplně nevzpamatovala z toho záchvatu a jde to na ní dost vidět.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Sun Jan 12, 2020 9:02 pm
*V patek se chystal jit na ples, aby posporil sveho nejlepsiho kamarada, ale nakonec nikam nesel, protoze musel zustat u mamy,, ktrene nebylo dobre. Nakonec byl za to, ze tam nesel rad, ale na ruhou stranu mu je lito, jak je na tom nyni kralovska rodina. Vi ze nejvazneji byl z kralovske rodiny je na tom kral, ktery je v komatu. *Dnes ma na sobe obycejnou cervenou mikinu s bilym poiskem, cerne kalhoty s dirama na kolenou a ile tenisky. Vlasy ma ucesane a nejak neupravene. Vedle nej kraci jeho Bila pocni vlcice Anubis. Huskyho nechal dnes ve sve komnate. Prochazi kolem hudebniho salonku, kde uz nejakou douby nebyl a tak se rozhodne, ze dnes pujde prave tam. Otevre dvere a Vlcice vbehne pred nim a on se uchechte a vejde hned za ni. Jakmile Anubis spatri Merliu, rozejde se k ni nadsene vrti ocasem. Merliu ma rada.* Abu! Neotravuj! * Houkne na ni a sleduje Merliu, vidi, ze neni ve sve kuzi a ani se ji nedivi.* Mer? V pohode? nemam nekoho zavolat? *Zepta se ji a jde pomalu k ni a pridrepne si k ni zatim, co se mu u nohou uvelebi Anubis.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Jan 12, 2020 9:12 pm
*zapadne do hudebního salónku a ani neví proč. Nebyla tu už pěkně dlouho. Naposledy asi v době kdy byla ještě šťastná. Sedí u klavíru a bezmyšlenkovitě hledí před sebe. Noha ji stále bolí a z panického zachvátu se stále nezpamatovala. Když se otevřou dveře trhne sebou a otočí se tím směrem. Všimne si Anubis a pousměje se.* Ahoj.*pozdraví ji jemnym ale trochu chraplavým hlasem, jelikož dlouho nemluvila a včera se nadýchala kouře. Pak ji podrbe za ušima a otočí se na Mionela* Ne to je v pohodě.*řekne klidně a povzdychne si. Poposedne si tak aby si nevykroutila krk a potichu sykne bolesti kvůli jeji noze.* Už jsem tě dlouho neviděla. Jak se máš?*nadhodí aby mezi nimi nebylo ticho a pokusí se o úsměv.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Sun Jan 12, 2020 10:30 pm
*Nevi kam s Anubis apanout, ale nakonec o vyhraj hudebni salon. Dlouho tam nebyl a na kytaru hral naposldy ani nevi kdy. Jeho otec hudbu moc nepodporuje a spis jej vede k tomu, aby jednou mohl zaujmout jeho misto a stat se ak radcem sveho nejlepsiho kamarada, az nastane cas, aby nastoupil na trun a ujal se vlady nad zemi. Proto, kdyz si chce zahrat na kytaru, musi si zajit prave sem. Otevre dvere mistnosti a Anubis vbehne dovnitr jako prvni a on se jen usmeje a nasledne vejde za ni a zavre dvere a simne si, ze jeho mazlicek zamiril za osobou sedici za pianem. Merliah. Zna ji dovre jelikoz je to sestra jeho nejlepsiho kamarada a taky vi, ze trpi zachvaty, ktere jsou nekdy silne a je mu jasne, ze po Patecnim utoku je na tom jeste spane a navic si vsimne berli a jeji nohy. Okrikne Anubis, aby neotravovala a potom jde k Merlii A DRPNE SI K NI a zepta se ji, jestli je vse v poradku a po jejich slovech se pousmeje a kyvne hlavou a pohladi Anubis, ktera su zada jeho pozornost a poslechne si eji slova.* Ale kdyby se neco delo, tak mi hned rekni jo? Jsem tady. *Potom pokri rameny.* Znas to. Moc prace, kteou mi tata zadava, abych vedel, co a jak, az bude potreba a tvuj bratr si me vybere za radce. *Pousmeje se.* /Proc na tebe nemuzu prestat myslet Mer? Proc ti to nemuzu rict do oci, jak moc se mi libis a jak bych ctel stat po tvem boku a ochranit e pred tim vsim zlem, co je venku? Proc nejsem princ, abych se mohl uchazet o tve srdce? ... Radce se nemuze uchazet o nekoho, jako je ona./ Jak se mas ty se te asi ani pta nemusim... Mer je mi to lito. *Opatrne polozi svou dlan na jeji ruku a stiskne ji.* To s tvym tatou dopadne to sdobre. On je bojovnik.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Sun Jan 12, 2020 10:54 pm
*když se otevřou dveře trhne sebou. Jako první si všimne Anubis a podrbe ji za ušima. Pak si všimne i Mionela a pootoci se k němu ale sykne bolestí.* Jasně. Ale jsem v pohodě.*řekne. Mionela zná už od dětství protože je to nejlepší kamarád jejiho nejstaršího bratra. Vyrůstali spolu a  ona ho bere jako kamaráda, i když teď už s ním dlouho nehodila řeč. Pak se ho zeptá jak se má* Bude mít skvělého rádce.*taky se na něj pousměje. Když pak položí jeho ruku na tu její, podívá se na jejich ruce. Nachvilku se nechá unést do minulosti ale stopne to dřív, než udělá nějakou hloupost.*.Jo, to on je.*řekne potichu. Na tátu má stále vztek a uvědomí si, že s ním nemluvila od toho vánočního večírku. Kupodivu se vůbec necítí provinile. Odkasle si a vytáhne ruku zpod Mionelovi a podívá se na něj* Jak se vede mámě? Pozdravuj ji ode mně. Stejně tak jako tátu.*řekne a její hlas uz zní celkem normálně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Mon Jan 13, 2020 5:29 pm
*Jakmile otevre dvere do hudebni mistnosti, vbehnee pred nim Anubis a hned jaklile spatri Merliu, bez nadsene k ni. On se na Merliu podiva a zavola na svou fenku vlka, aby neotravovala a potom si vsimne, ze Divka neni ve sve kuzi a ani se ji nedivi potom, co se odehralo na plese k privitani Selekce a zahranicnich hostu. Zepta se ji jestli je v poradku apo jejich slovech kyvne hlavou.* Dobre. *Pousmeje se jemne, kdyz se ho Merliah zepta, jak se ma, rekne ji, jak u ne probiha normalni den. On sam by se nejadeji venoval hudbe a zalozil si klidne i kapelu, ale jeho otec o tomhle nechce ani slyset a pripravuje jej na funkci adce, az nastane cas a Sawyer nastoupi na trun. Pousmeje se nad jejimi slovy.* Tak asi dekji? Ale neni to prace mych snu. *Pokrci rameny a potom jemne chtyne ruku Mer a v myslenkach lituje toho, ze neni pricem, aby se mohl uchazet o ruku sestry sveho nejlepsiho kamrada, protoze uz delsi dobu k princezne cova urcite city, ale vi, ze Nekdo, ako on by u ni nikdy sanxi nemel a obycejny radce by u ni nemel sebemenci sanci.* /Ona byla vychovana pro muze se stejnym titulem, jako ma ona. Co kdyz uz je zasnoubena s nekym jinym? .. Ne, to by se psalo v novinach. No, ale treba je zasnoubena a vi o tom zatim jen ona a verejnost se to dozvi pozdeji?/ *Zacne vnima tehdy, kdyz ona da svou ruku bokem z pod te jeho a on se postavi a Anubis se taky postavi. Jde si sednout na nedalekou sedakcku, ktera v misrnosti je a Anubis vyskoci vedle nej a polozi si hlavu do jeho klina.* Zvladne to. *Pousmeje se a potom, co se jej zepta na mamku sklopi pohled.* Jo, vzkazu ji to. Doufam, ze se brzy uzdravi. *Rekne a pohladi Anubis.* Jak je na tom Sawyer? Jeste se nezblaznil z tolika krasek, co se o nej uchazeji? *Dlouho se svym nejlepsim kamaradem nemluvil a chape to.* /Snad na seeb nekdy narazime, abych poujistoval, co a jak./ Prisla jsi si zahrat na piano? *Zepta se Merlii a kouka se na piano.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Re: Hudební salón

Mon Jan 13, 2020 5:48 pm
*kdyz vidi Mionela je ráda. Kamarádi se s ním už od dětství a teď s ním už dlouho nemluvila. Ujistí ho, že se není o co bat a nemusí nikoho volat. Pak se ho zeptá jak se má a poslouchá jeho slova* A co je tvá vysněná práce?*nakloní hlavu na stranu a povytáhne obočí. Pak když položí Mionel svou dlaň na její ruku nechá se trochu unést ale uvědomí si co dělá, a tak hned přestane. Pak si odkasle a stáhnu ruku zpátky k sobě. Pak ho sleduje jak jde k vedlejší pohovce a uchechtne se nad tím, jak ho Anubis následuje. Pak se ho zeptá na jeho mamku. Ví, že je nemocná a má ji ráda. Nerada by aby se stali něco špatného. Poslouchá jeho slova a jen se na něj lítostive usměje. Pak sklopí pohled a jen zavrtí hlavou* Myslím, že on už je na krásky které se o něj ucházejí zvyklý.*uchechtne se a podívá se zpět na Mionela* Ale řekla bych že mu dá Selekce zabrat.*pokrčí jedním ramenem. Pak když se jí zapta na piano přestane se usmívat* N-ne.*najednou neví co říct. Otočí se na piano zavře víko kláves a otočí se zpět na něj,* Ani nevím proč jsem sem přišla.*povzdychne si* Už je to dlouho co jsem naposledy hrála.*obrátí oči v sloup a začne si mnout ruce.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Mon Jan 13, 2020 6:14 pm
Drepne si prd Merliu a kyz jej ujisti, ze se ma dobre a nmusi nikoho volat, pokyve hlavou, ale stejne zustane ve strehu, kdyby se cokoliv stalo a ona potrebovala pomoct.* Nom, ne ze ba pto me nebyla cest byt radcem rveho batrat, ale me to vzdy tahlo spis k hudbe, nez k tomu, abych byl v obraze, co se kde deje, abych mohl Sawyerovi radit, aby to udelal tak, nebo onak. *Kdyz drzi jeji ruku je ro pro nej neco naprosto krasneho, ale taky si uvedomuje, e myslet si na princeznu je proste nemozne, protoze on na ni nema jakejoliv pravo si myslet a akmile ona da ruku pryc z pod te jeho probere jej to z nejake transu a nakoec se zvedne a jde si sednout na gauc, kam jej doprovazi i Anubis a jakmile se jej Mer zepta na jeho matku, sklopi pohled a rekne, ze je na tom malinko lip a ze doufa, ze se brzy jeho matka uzdravi a potom se ji zepta na to, jestli si sem prisla zahrat na kavira potom jen nadzvedne oboci nad jeji reakci.* A ani se mnou by sis nezahrala? *Zepta se ji a potom se zajima, jak je na tom jeho nejlepsi kamarad, protoze s nim naposledy mluvil pred Selekci a zasmeje se.* Jo, na jeho miste bych si asi taky celkem rychle zvykul, ale potom bych byl nerozhodnej koho vyradit. Prece jenom com dele tady ty holky budou tim tezssi pro nej bude kazde vyrazovani, protoze je zse bude znato o neco vic. *Zauvazuje nhlas.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jan 13, 2020 6:46 pm
*zeptá se ho co by teda chtěl dělat když ne rádce Sawyera. Jeho odpověď ji překvapí. Nevěděla že má nějaký bližší vztah k hudbě. Pak jo sleduje jak si seda na pohovku kousek od ní a usměje se nad tím jak ho Anubis následuje. Pak se ho zeptá na matku protože ví, že je to mic milá paní a už dlouho o ní neslyšela natož tak aby s ní mluvila. Když se jí zeptá jestli jsi přišla zahrát, zavře rychle víko klaviatury a řekne že ne. Reaguje trochu přehnaně ale to si uvědomí, až když vidí Mioneluv výraz. Když se jí pak zeptá znova chvíli mlčí. Musí uznat že jí to láká. */Třeba když nebudu sama tak../*uvědomí si že Mionel vlastně neví, proč přestala hrát. Teda doufá že to neví.* Já..*odmlčí se a nahlas polkne* D-dobre..ale upozorňuju tě je to fakt dlouho.*řekne tiše a opatrně se otočí směrem k pianu. Ignoruje bolest která ji projede nohou a posune se tak, aby měl Mionel místo. Když si pak sedne vedle ní a ještě se jí zeptá na Sawyera jen se uchechtne a řekne mu svůj názor na věc.* Jo, to je asi pravda.*ona se moc v tehle věcech nevyzná, ale to co on říká ji přijde logické a správné. Pak si vzpomene na svou nejoblíbenější skladbu a nahlas polkne. Uvědomí si, že její staré noty by měly být stále tam, kde je vždy měla* Hele..nepodal bys mi z prvního šuplíku támhle...*ukáže ke stolu*.. červenou desku?*poprosí ho*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Mon Jan 13, 2020 8:24 pm
*Rekne ji, cemu by sse nejradeji venoval a pousmeje se nad jejim vyrazem, ale necha tohle tema tak. Nakonec si jde radeji sednout na nedalekou sedacku a necha Anubis, aby si dala hlavu na jeho klin a potom se bavi o jeho mamce, ktera je momentalne nemocna a potom se ji zepta na to jestli si sem prisla zahrat a jakmile vidi jeji reakci, nadzvedne nad tim oboci a stale divku pred sebou sleduje a potom si poslechne jeji nervozne znejici odpoved, kdyz se ji zepta, jestli by si nezhrala ani s nim.* Nic se nedeje Mer. Hraj tak, jak dovdes. Vasadim se, e to bude znit nadhene. *Rekne a potom se zvedne a bila Vlcice zustane ezet na pohovce a jde smerem k Lii a sedne si na kousek vedle ni anakonec ji rekne, jak si mysli, zeo jeho kaarad bude mit tezke a potom se poudmeje.* Ale preci jen jedna zustane a to bude ta, ktrea si ziska jeho srdce a operuje mu lasku stejny dilem, jako on ji. *Potom sklopi pohled a nasledne jej zase zvedne a kyvne nad jejimi slovy hlavou a vyda se kam mu rekla a z supliku vytahne cervene desky.* Tyhle? * Ukaze ji je a nasledne se i s nimi vrati zpet a poda ji je a sleduje jeji pocinani.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Mon Jan 13, 2020 9:20 pm
*zepta se ho co je jeho vysněná práce a když se jí dostane odpovědi, je překvapená. Nevěděla že Mionel dělá do hudby. Pak řekne ať pozdravuje jeho maminku. Je to milá paní a už jí delší dobu neviděla. Pak reaguje trochu přehnaně na jeho otázku ohledně pianu, ale nakonec řekne že si s ním zahraje. Po jeho slovech se na něj nervózně usměje. Nedela ji problém že už chvíli nehrála. Je jí jedno jak to dopadne. Přece tu není nikdo důležitý a pred Mionelem se vytahovat nemusí a ani nechce. Starosti ji dělá jen to, že ví, že ji to připomene věci na které chce zapomenout. Dobu, kterou už jsi nechce připomínat. Teď je všechno jinak a stejne už to nikdy nebude. Děsí se toho že když se vrátí k něčemu co dělala před tím, vrátí se jí všechno. Vzpomínky, které tak dlouho zahání. Bolest, kterou tak dlouho potlačuje. Prázdnotu v srdci, se kterou se naučila žít. Děsí se toho, že zase někomu propadne, on ji pak zklame a ona na tom bude stejně. Je ráda když pak stočí Mionel rozhovor k Saweyrovi a rovnou mu řekne svůj názor na věc. To co říká Mionel ji přijde chytré a logické. Zajímalo by ji, která to nakonec bude. Pak si vzpomene na své staré noty a poprosí ho, jestli by je nepodal. Než by vstala a došla pro ne, trvalo by to dlouho.* Jo.*kyvné a jakmile ji je donese začne jimi listovat. Přemýšlí kterou skladbu by mohl Mionel znát. Většina jsou romantarny. Když to vidí, zvedá se jí žaludek. Nakonec najde Yesterday od The Beatles a vytáhne ji. Pak ji podá Mionelovi* Znáš?*zeptá se*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Hudební salón - Stránka 2 Empty Mionel Corin Woodwork

Thu Jan 16, 2020 8:33 pm
*Rekne ji, ze jeho matku od ni pozdravi a potom se ji zepta na to jestli si sem zasla zahrat na piano, kdyz u nej sedi a naslen sledje jeji reakci a nadzvedne oboci. Nakonec ji nabidne jestli by si nezahrala s ni a jakmile souhlasi, pouseje se a jde k ni a sedne si na kouzek zidle a rekne ji, jak vnima Selekci sveho nejleosiho kamarada a masledne se po jejich instrukcich zvedne a jde najit ony slozky.* /Proc se najdnou zacala chivat takhle, kdyz jsem zminil jestli si sem prisla zahrat? Co skrva jeji duse? Neco na, co chce zaomenout a hrani na piano ji to jen pripomina?/ *Potom se ji zepta jestlo jsou to ty slozky, ktere chtela a nakonec ji je donese a sedne si zase na misto vedle ni.* Mer, klidne nemusime nic hrat, pokud se na to neitis. Nechci, aby jsi si myslela, ze na tebe vyvijim nejaky natlak nebo tak. /Cchis , ale na druhou sztan slyset, jak hraje ona. Jak Hraje Sawyer vim, ale ji jsem snad nikdy neslysel./ *Z jeho zamysleni jej vytrhne hlas Mer a koukne se na papir, ktery mu podava.* No jasne, ze znam. Mam hrat se tebou na piano, nebo na kytaru?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 2 Empty Merliah A. M. Schreave

Thu Jan 16, 2020 8:50 pm
*uvědomí si že reaguje trochu přehnaně a tak teda souhlasí.*/jenom až se na nic neptá... prosím./*pomyslí si a otočí se směrem k pianu a následně znovu otevře víko kláves které předtím zavřela. Posune se tak, aby se vedle ní vešel i Mionel a její noha se opět ozve. Pak si poslechne jeho názor na Selekci a souhlasí s ním. Poprosí ho jestli by jí nedonesl její staré noty, protože kdyby pro ně měla jít sama, trvalo by to. Když je má, poděkuje mu a když slyší jeho slova koukne na něj* Ne. Já chci.*řekne jak nejrozhodněji to jenom jde.*/Je to jenom blbá hudba. To ještě nic neznamená./*odvrátí se od něj a začne hledat správné noty. Dříve hrála především romantarny. Bylo jí jedno jestli je to něco ze 16. století nebo nějaký nový hit. Hrála všechno. Pak konečně najde ty správné noty a podá je Mionelovi.* Mne je to jedno.*pokrčí rameny* Vyber si ty.*pousměje se. Pak mlčí a čeká na jeho odpověď a při tom si uvědomí, že jí Mionel říká zase Mer. Když byla malá nesnášela ho za to a vždy mu to vytmavila. Teď už jí to ale nevadí, a celkem se jí to líbí. Je to změna. Něco jiného.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 5:22 pm
*Jde s kytarou do hudebního salonku. Ví, že jsou tam kytary taky, ale chce hrát na svou vlastní. Má chuť si zahrát a od čeho asi tak je ten salonek, že? Na sobě má obyčejné černé džíny a šedé tričko, nebo spíše tílko. Vlasy má rozpuštěné.*/Možná jsem si je měla dát do culíku, aby mi nezavazely při hraní./*Ale do komnaty se jí vracet nechce, takže se rozhodne to prostě nechat takhle. Plánuje tu být jen chvilku, pak půjde zase do komnaty, kde snad najde i Josepha. V salonu nikdo není, jak doufala. Sedne si na jedno s židlí, chvilku přemýšlí a pak se dá do hraní první písničky, jejíž noty si zpaměti vybaví a to je Drop in the ocean.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 2 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 5:36 pm
*Stejně jako jeho matka a sestra, i on hraje na kytaru, ale na rozdíl o nich, on upřednostňuje tu elektrickou. Akorát dostal chuť si zahrát, takže se automaticky vydá do hudebního salonu, který je hned po bazénu a pláži jeho nejoblíbenějším místem v Angeles. Už za dveřmi slyší, jak někdo hraje na kytaru, ale to ho neodradí od toho, aby vstoupil.* /Aspoň kdyžtak s někym pokecam po nějaký době. Taky bych měl někdy najít Lucyu../ *Vzpomene si na svou mladší sestru a pak vejde do salonu a musí se potichu uchechtnout, když tady vidí právě jí. Počká až dohraje a pak se vydá blíž k ní.* Něco rychlejšího si nepamatuješ? *Popíchne jí s pobaveným úsměvem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 2 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 5:47 pm
*Hraje jednu ze svých oblíbených písní a když píseň skončí a ona za sebou uslyší hlas svého bratra, otočí se na něj a pak protočí očima po jeho poznámce. Rozhodne se ji nekomentovat.*Dlouho jsme se neviděli.*Řekne dost očividnou věc.*/Když se taky většinou schováváš v komnatě.. s Josephem./Jak se mí můj starší bratříček?*Zeptá se a odloží kytaru vedle sebe, aby ji nedržela.*Přebral jsi našemu bratránkovi nějakou holku ze Selekce?*Zeptá se s úsměvem.*/Taky by si měl někoho najít, aby nebyl tak sám.. Možná bych ho mohla s někým seznámit./*Zamyslí se nad tím.*
Sponsored content

Hudební salón - Stránka 2 Empty Re: Hudební salón

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru