Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Camille Cara Schreave

za Mon Apr 06, 2020 12:25 am
*Dojde na střechu, kde uvidí svoje příbuzné a posadí se na sedačku, nadzvedne obočí po reakci Wyata.*On něco měl nebo co?*Zeptá se ostatních.*Nedovedu si představit, že by zrovna on řekla něco takového, kdyby v sobě nic neměl Jinak je to jaguár Wyatte, ne kočka.*Opraví svého bratra, mezitím, co jej propaluje pohledem. Pak se otočí na Wyatta, na kterého se usměj. Stoupne si, aby jej mohla objat a pak se podívá na jeho společnost. Sjede ji pohledem a potřese hlavou.*Neříkej mi princezno. Jsme pro tebe Camille. Nebo Cam a klidně mi tykej.*Nabídne jí. Už jí chce i ukázat, jak starostlivá je sestra, ale promluví na ni táta.*Potřebovala jsme vypadnout, tady jsem to už nemohla vydržet./Poznámky Wyatta, občas Alessii, fotografové../*To jí nechybělo. Její sestra se ozve hned. Podívá se na ni a to, co řekne, ji zabolí.Ví, že si to teď zaslouží, jenže podobné věci slýchávala už jako malá od Wyatta a teď i od ní. Na tvář se jí i na chvilku promítne bolest, kterou jí to způsobí.*Teď si konečně můžeš potřást rukou s naším nejstarším bratrem, gratuluju.*Usměje se ironicky.* Neměla jsem se vracet.*Uvědomí si, jaká to byla chyba.*Loki, pojď.*Vyzve jej a malý jaguár sleze z gauče a vydá se s ní do její komnaty, kde se plánuje zamknout aspoň na pár dní, hlavně před Wyatten a Alessiou.*
AndyHoff

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

za Mon Apr 06, 2020 12:41 am
Jo, protože tady potřebuje být každej otcem ve chvíli, kdy může ze zákona chlastat. Lidi tam venku se žení a vdávaj ve třiceti naprosto běžně. A mě je devatenáct a ještě k tomu mi sem přivezete 35 nějakých uječených nafoukaných fiflen, který bude zajímat jenom koruna a prachy a donutíte mě se oženit s jednou z nich. Tím fakt dáváte najevo s mámou zájem o moje štěstí. *Ušklíbne se a pak zaujatě nakloní hlavu na bok.* Myslíš to vážně? *Nadzvedne obočí a pak protočí očima.* Jasně a všechny vás potkali pohádkový konce s vaší lásku, gratuluji. *Tuhle pohádku poslouchal celé dětství a nikdy jí neuvěřil.* Tak co je rovnou vyselektovat, než přijdou do paláce? Ty, který před něčim utíkaj nějak zachránit, ty, který jdou po koruně a penězích nechat popravit, ty, který se sem dostali omylem, poslat zpátky domů a..... a nezbude ti nikdo, protože kvůli princi sem nikdo nikdy nepřišel. *Pokrčí rameny a pak se uchechtne.* A já myslel, že pohádkám věří jenom děti. *Poznamená pobaveně a pak si všimne Stefana a zahraje si na vítězku miss.* Nikdo neni roztomilejší, než jsem já. *Opáčí hned.* Ne, brácho, Elsie je tady právě teď. *Opraví jeho tvrzení, protože ta jeho koroptvička se tady právě objeví.* Rovnou si to tu rozdejte. *Popíchne je pobaveně, když se před nimi políbí a pak převrátí nad tou sladkou láskou očima. V tu chvíli už sedí vedle Alessii a ptá se jí na cigarety nebo cokoliv jinýho.* Drink nebo bílej zachránce? *Zeptá se jí a použije jejich přezdívku pro kokain. Pak už se tady ale objeví někdo, koho hodně dlouho neviděl, a tím je jeho sestra, Camille.Vydá se jí obejmout a pak obdivuje její kočku.* Pro mě je to kočka. *Ušklíbne se na obě své sestry.* A nic v sobě nemam. *Zalže jí s úsměvem. Pak skáče pohledem po celé své rodině.* Počkej, Cam. Já jsem rád, že jsi zpátky. Fakt. *Přeci jen je to jeho sestra a stejně jako zbytek rodiny, bude jí mít rád stůj co stůj. Ví, že jeho vztah s rodiči teď dost pokulhává a Camille neviděl dva roky, ale stejně jí má rád jako ostatní své mladší sourozence.* Ještě jsi neslyšela spoustu novinek! Třeba ta o tvym zasnoubení s Francouzem. *Zazubí se na ní a pak střelí pohledem po tátovi.* Jejda. *Poškrábe se na zátylku.*
-LF-

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Sawyer S. Schreave

za Mon Apr 06, 2020 12:59 pm
*Povzdechne si.*Občas se lidi berou ve třiceti, ale většinou je to taky v tomhle věku. A u tebe je to nutnost, kdyby se rebelům náhodou podařilo.. *Nechá tu větu jen tak viset ve vzduchu.*Potřebuješ dědice a kvůli tomu se musíš oženit. A jak říkám, nelámej nad tím hůl. Třeba se zamiluješ a když ne, nějak se to vyřeší.*Potřese hlavou.*Nejsou uječené, teda dívky, které byly v mé Selekci nebyly. Nemůžeš vědět jaké jsou, když je nepoznáš. Taky si o tobě mohou myslet ne zrovna lichotivé věci, protože čtou Illea News, kde se zrovna dvakrát dobře nereprezentuješ, co si budeme.. Ale já vím, že jsi jiný. Jen máš ta bouřlivá léta.*Taky byl takový. Povzdechne si a raději se s ním dále nedohaduje, protože přijde Stefan. Nechce mu tu zavazet, když má schůzku s jeho přítelkyní. Přeje jim to a ví, že tady křeny nepotřebují. Je připraven i odtáhnout Wyatta, i když s ním by to nebylo jednoduché. Ale to se změní, když přijde jeho dcera, následně po ní i Elsia a pak ještě Camille, kterou dva roky neviděl. Promne si unaveně oči.*/Co se stalo, stalo se. Asi to nemá moc smysl řešit, naštěstí je zpátky. To, co ale řekne Alessia se mu nelíbí a zamračí se na ni.*Tohle o své sestře říkat nebudeš.*Dívá se přímo na ni. Pak sleduje, jak chce Camille odejít a zastavil by ji sám, takže není potřeba té Wyattovi poznámky, která jej navíc ani trochu nepotěší. O zasnoubení Camille věděl jen on, Thylane a Wyatt. Nikdo další a už vůbec ne jeho dcera, které se to týká. Svého nejstaršího syna propálí pohledem. Chtěl jí to říct sám, až bude vhodný čas. Zabolí jej ta poznámka, kterou mu nebo částečně jim všem Camille věnuje "Věděla jsem , že se mě budete chtít zbavit". Dojde mu, že tohle čekala. Sklopí pohled.*/Neměl jsem to dělat../
† PsYcHoPaTiC †

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Stefan Marcus Schreave

za Mon Apr 06, 2020 5:22 pm
*nemuze se dockat, az zase bude s Elsiou, jenze jeho plany prekazi to, ze na strese arazi nejprve na tatu a Wyatta na ktereho se usklibne.* Pro me je nejkrasnejsi moje pritelkyne sorry bracho. *Pokrci rameny a potom uz je na strese i jeho mladsi sestra a on uz lituje toho, ze sem vubec sel po slovech Wyatta jen vydechne a nasledne uz se usmeje na svou milovanou a polibi ji a rekne ji, ze si dnesni vecer predstavoval jinak.* Klidne muzeme jit jinam. Wyatta a tatu znas a nechci te nejak traumatizovat tim, ze poznas zbytek me rodiny. *Rekne ji a potom uz se diva na svou sestru dvojce, ktera se na strese objevila, jako by vubec nebyla dva roky nekde pryc. Spolu s Elsii jde tedy za Camille, kterou obejme a predstavi ji svou divku, kterou chytne za ruku a jakmile se to vse zscne zvrtacat vydechne.* Pojd zlato, jdeme jinam. Nechci, aby jsi byla tohohle soucasti. *Rekne ji a koukne se po vsech clenech jeho rodiny.* Nezabilo by vas, kdyby jste ji aspon privitali a ne hned ji davat duvody k tomu, aby zase utekla. Jsou dny, kdy se za vas fakt stydim. *Usklibne se a podiva se na Elsii, proplete si s ni sve prsty a spolu s ní pusti strechu.* Mrzi me to zlato.. Takhle to nemelo byt a pochopim, kdyz budes chtit jit radeji domu. *Vydecne, kdyz s ni schazi schody ze strechy.* Moje rodina je proste... nekdy desna.
annie.16

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Alessia E. Schreave

za Mon Apr 06, 2020 5:55 pm
*pozdraví neznámou dívku, o které později zjistí, že je Stefanova přítelkyně, a pak se nechá nedobrovolně odvést na jednu z pohovek. Když se ji Wyatt zeptá, jestli nemá cíga nebo něco jiného, tiše mu odpoví, že mu to dá potom, ale nebude to zadarmo* Zachránce pro horší časy.*uchechtne se. Na koks sáhne jen občas, ale mít nějaký v zásobě se vždy hodí. Pak už se tam objeví její nejstarší sestra. Tohle rozhodně nečekala. Chvíli na ni němně hledí a čeká, než se se všema přivítá. Pak promluví i ona a když uslyší svého otce, jen protočí panenky, zadrží ušklíbnutí a pohodlněji se opře. Poté okomentuje Wyattovu dovednost poznávat zvířata.* Tos byl vždycky tak blbej, nebo je dneska nějaký speciální den?*nakrčí obočí a pak pokrčí rameny* Ale když si tak stojíš za tim názorem, že je to kočka tak prosím, pomazli se s ní, třeba si tě dá k večeři. Aspoň tady pak nebudou muset bydlet ty princezničky, které přijedou bojovat o tvé srdce.*poslední slova řekne stylem, jako by vyprávěla dramatický příběh. Pak se ale Camille otočí k východu a tak se zvedne taky* Hej, víš že to tak nemyslim./Teoreticky./ Nemusíš kvůli tomu zase odcházet!*zakřičí na ní, ale ona stejně odejde.*/Že bych ty její odchody začala počítat?/*pomyslí si a pak koukne na Stefa a jeho přítelkyni.* Užijte si to.*usměje se na ně a pak podívá se na tátu a Wyatta* Tak a jsme tu zase sami. *Pokrčí rameny a vydá se k baru*
AndyHoff

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Elsie C. Nuray

za Mon Apr 06, 2020 6:12 pm
*Dojde ke Stefanovi, kterého pozdraví a pak i políbí. Po Wyattově poznámce celá v obličeji zrudne. Poděkuje Stefanovi za květiny a pak potřese hlavou.* Po je v pořádku. Mě nevadí se s nimi poznat. *Ujistí ho. Dělá si starosti maximálně s tím, jestli nebude ona vadit jeho rodině. Trochu nadzvedne obočí, když sleduje návrat dlouho ztracené princezny. Představí se jí a pousměje se na ní, když jí nabídne tykání.* Dobře. *Přikývne, i když jí přijde divné jen tak tykat někomu z královské rodiny, kromě Stefana. Sklopí pohled, když se tam rozjede rodinná hádka, jestli se to tak dá nazvat, protože si tam připadá opravdu zvláštně. Stiskne Stefanovi jemně ruku a pak s ním odejde ze střechy.* Ne, to je v pořádku. *Zavrtí hlavou.* Chci být s tebou, ne jít domů. *Ujistí ho a pak mu stiskne povzbudivě ruku.* Každá rodina je někdy děsná. Vždyť si pamatuješ na tu večeři, co připravila jednou moje máma, ne? *Připomene mu pobaveně. Její máma byla tak nervózní, že omylem na Stefana vylila víno a když se to snažila nějak zachránit, skončil mu na hlavě i salát.*
AndyHoff

za Mon Apr 06, 2020 6:24 pm
*Nadzvedne obočí, když jeho táta nedokončí tu větu.* Mě zabít? Nebo vykastrovat? Jen to řekni. *Pokrčí rameny.* Co kdybych si nějaký dítě adoptoval, vy s mámou ho vychovali a já si tak nemusel na krk vázat ženskou? *Navrhne mu.* Nehraj si na dokonalýho otce, kterej ví, co přesně se mi honí hlavou. Protože to nevíš. Kdybych byl skutečně jinej, jak si myslíš, asi bych se v Illea News "reprezentoval" jinak. *Naznačí ve vzduchu uvozovky a pak už dojdou jeho sourozenci a Elsie. Dokonce dojde i jeho dávno ztracená mladší sestra, Camille, kterou hned obejme a obdivuje její zvíře. Zašklebí se na Alessiu.* Tos byla vždycky tak hnusná, nebo je tohle výjimka? A buď zticha, nebo nic nedostaneš. *Varuje jí a pak protočí očima.* Určitě obětuju svůj život jenom pro tvoje pohodlí. Palác je dost velkej, někde se schovat zvládneš. A nebo si to vyřiď s tátou. *Kývne hlavou k jejich tátovi a když se pak Camille zvedne, omylem jí oznámí tu novinku o jejím zasnoubení.* Promiň. *Rozhodí rukama, když ho táta probodne pohledem.* Stejně by se to dozvěděla. *Pokrčí rameny a nadzvedne obočí po Camilliných slovech.* Proč bysme se tě měli chtít zbavit zrovna my? To tys poslední dva roky byla v trapu, aniž bys nám něco řekla. Ty ses zbavila nás a bylo ti jedno, že jsme se o tebe báli! *Zavolá za ní. Protočí očima, když vidí, jak je Alessia v klidu.* Jestli budeš něco chtít, budu u sebe. *Oznámí jí otráveně, protože přeci jen cigáro, trávu, nebo cokoliv, by si docela dal, ale nechce čekat, než odsud odejdou ostatní. Sám se proto vydá do své komnaty a doufá, že tam za ním pak nenápadně dojde.*
-LF-

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Sawyer S. Schreave

za Mon Apr 06, 2020 6:56 pm
*Povzdechne si.*Je těžký to říct o vlastním dítěti.*Zvlášť jemu se o tom nemluví snadno, když skoro ve stejném věku jako je Wyatt přišel o matku.*/Kvůli té podělané nemoci./Sám bys poznal, že ti něco chybí, velmi brzy. A bys bys na to celý sám. Vládnout není lehké. Sám jsem si to zkusil chvilku bez tvé mámy, než jsme se vzali a bylo to těžké, nést to sám. Když nepočítám tvého strýce, který mi sice pomáhal, ale i tak. Pak to bylo o mnoho lepší. /Pozná to./*Věří, že si jeho syn najde lásku ať už v Selekci, tak po ní, kdy mu nechá prostor. Když pak přijdou všechny jeho děti a i jeho dcera, docela se to zvrtne. Podívá se omluvně na Stefana. Nechtěl se takhle předvést před jeho přítelkyní, ale pokud jednou bude patřit do jejich rodiny, měla by si pomalu zvykat. Když je Alessia hnusná na svou starší sestru, hned ji upozorní, že takhle k ní mluvit nebude a zamračí se na ni. Pak se podívá na Stefana.*Dva roky se nám neozvala. Když nepočítám tebe. Nám nenapsala. Já se ji snažil najít, kontaktovat ji. Jsem rád, že se vrátila a je v pořádku, ale tohle nemohu přehlédnout.*Následně propálí svého nejstaršího syna pohledem a na jeho omluvu si jen povzdechne. Raději už nic neříká a sám se klidí rychle ze střechy. Nechce vybouchnout.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 12:53 pm
*Dneska ji konečně pustili z Ošetřovny. Pořád se nemůže tak nějak smířit s tím, co se stalo. Že málem zemřela. Že žije jen díky tomu, protože zemřelo jedno z jejích dětí. Skoro kvůli tomu nespí, pořád na to musí myslet.Díky nedostatku spánku má pod očima kruhy, které se snažila zamaskovat hned, jak se dostala do komnaty a makeupem se jí to po dlouhém boji nakonec podařilo a nic moc není poznat. Ale nutno podotknout, že na to vyplácala hodně korektoru a pudru, aby se jí to podařilo. Na sobě má černé šortky a černé tričko, což tak nějak naznačuj, jakou má dneska náladu. Neví, jestli o tom co se jí stalo ví její rodina. Ale nejspíše ano. Už to ví i služebnictvo, jak by to nemohli vědět oni? Postřehla ty soucitné pohledy všech ostatních, když mířila ne střechu. Teď sedí na jednom z gaučů a sleduje výhled na město. Několikrát její pohled zabloudil k baru. Nejraději by si dala panáka, aby měla aspoň o něco lepší náladu, ale nechce svému dítěti nijak škodit.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 1:08 pm
*slyšela o tom, co se stalo její nejstarší sestře. Je jí Camille líto. Nedokáže si představit, že by byla v její situaci. Zamířila na střechu s tím, že doufala, že tam nikdo nebude a tak bude moct trochu vyprázdnit zásoby baru, který na střeše je. Ve městě byla naposledy na festivale a od té doby, co se chytla s Colem ohledně koksu, ho pořádně neviděla. Chtěla si s ním promluvit na festivale, ale když se jí vyhýbal, odešla. Když vejde na střechu, Camille si nevšimne a zamíří k baru. Až poté, co si vezme skleničku si jí všimne. Skleničku položí zase zpátky a vydá se k ní a posadí se na pohovku naproti.* Ahoj. *Pak chvíli mlčí, protože neví, co říct. Ví, že je na ni pravděpodobně ještě naštvaná kvůli tomu, co jí řekla minule.* Jsi v pohodě? *řekne tiše.*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 1:29 pm
*Má plný zuby rebelů. Nejradši by je všechny postřílel. Už ho vážně nebaví chodit o berlích a ještě pár týdnů mu zůstanou. Dozvěděl se i o tom, co se stalo jeho sestře. Je mu jí líto, i když si to pořádně neumí představit vzhledem k tomu, že není ženská. Čím víc se blíží Selekce, tím víc mu leze celý palác na nervy. Nejradši by se prostě sbalil a odjel někam pryč. Už jenom to, že tu lítaj zahraniční hosté mu drásá nervy, natož až tu budou účastnice. Na uklidnění si dal klasicky trochu kokainu a má v plánu si dát ještě trochu alkoholu. A ten je nejlepší na střeše. Dobelhá se tam o berlích a jakmile tam vleze, všimne si svých dvou sester a taky té nálady, která zde panuje.* Ahoj. *Pozdraví se a doskáče k baru, odkud si chce vzít flašku, jenže kvůli berlím jaksi nemá, jak jí vzít a posadit se s ní na pohovku.* Do hajzlu, zkurvysynové s bouchačkama. *Zanadává nahlas a zoufale si povzdychne. Nejradši by kopnul do toho baru, ale jednu nohu má v ortéze a tu druhou docela potřebuje, takže se ovládne.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 2:06 pm
*Sedí na jedné z pohovek na střeše, kam šla hlavně aby byla sama, i když aby v tomhle měla jistotu, nejspíše se měla prostě zavřít v komnatě. Ale chtěla být i trochu na čerstvém vzduchu, protože do teď od soboty byla na ošetřovně.*/Dneska jsou trhy ve městě.. mohla bych se tam stavit./*Vzpomene si na jednu akci, kam nejspíše zajde, aby se skutečně trochu provětrala. Když na ni někdo promluví, trhne hlavou a když uvidí svou sestru, rychle se zase podívá jinam a nasadí tu její známou masku.*Ahoj.*Odpoví jí a a podívá se ke dveřím, ke kterým si přeje se vydat a prostě ze střechy zdrhnout. Po otázce Alessii se lehce zamračí.*Nemusíš dělat, že tě to zajímá.*Odpoví jí na otázku. Když sem pak přijde i její bratr, skutečně jí to začne připadat jako špatný vtip a potlačí povzdechnutí a protočení očí.*Čau.*Pozdraví i jeho a mlčí. Tak nějak jim nemá co říct.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 2:30 pm
*přijde na střechu, a když si po chvíli všimne její nejstarší sestry Camille, zamíří k ní. Pak ji pozdraví a po chvíli mlčení se jí zeptá, jestli je v pořádku. Po její odpovědi se zamračí.* Ale mě to zajímá, Cam. Jsi moje sestra, chci vědět jestli si v pořádku.*řekne dotčeně* Promiň, za to, co jsem ti minule řekla. Bylo to hnusný. Ale mám právo, být na tebe naštvaná. Odešla si. Jen tak. Nechalas nás tady...*pokrčí rameny* To hodně bolelo, víš?*řekne a uhne pohledem. Dost se jí to tenkrát dotklo, ale za ten čas, co byla pryč se hodně změnila, a tak pozdeji to vypustila z hlavy. Ale teď, když je Cam zpátky, ty pocity se jí vrátily. Pak už přijde i Wyatt a když vidí, že má problém si vzít flašku, uchechtne.* Potřebuješ pomoc, bratříčku?*řekne pobaveně a nakloní hlavu na stranu. Po tom, jak zanadává, protočí očima.* Klidni hormon, Wyatte. Co když tu mají tajný kamery a odposlouchávací zařízení a teď tě slyšeli a jdou znova zaútočit?*plácne první věc, která ji přijde na mysl. Když se nad tím pak zamyslí doufá, že to co řekla není pravda.*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 2:47 pm
*Doskáče o berlích na střechu a jakmile tam zahlédne své dvě sestry a všimne si té atmosféry, trochu nadzvedne obočí a jenom vidina alkoholu a kokain v těle mu zabrání v tom se otočit a odejít. A pak taky to, že o berlích se blbě otevírají dveře a rychle a nenápadně se mizí. Doskáče k baru, kde si chce vzít flašku whiskey a pak mu dojde, že jaksi nemá volné ruce, ve kterých by si mohl flašku vzít na sedačku. Když uslyší uchechtnutí Aless, otočí se na ní a pak se na ní zazubí.* Dokážu tvojí pomoc vyměnit na něco, co by se ti mohlo hodit. *Nabídne jí obchod, protože doufá, že neodolá vidině další dávce kokainu z jeho zásob. Pak protočí očima.* No to asi těžko. Protože kdyby nás sledovali a viděli tu skvělou atmošku tady, viděli by, že pro rozbourání královský rodiny nejsou útoky potřeba. *Uculí se a pak se podívá na Camille. On sám nemá rád nějakou přehnanou lítost a ví, že ona je na tom podobně.* Vim, že spolu nemáme nejlepší vztah. Oba dva se umíme chovat jako prvotřídní volové, ale jsi moje ségra. Kdyby něco, jsem tady. *Nabídne jí a nechce se v tom nějak víc šťourat.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 3:06 pm
*Pozdraví Alessiu, kterou ne moc ráda vidí a nejraději by se vydala hned pryč, ale zarazí jí právě její sestra, která se jí zeptá na to, jak se má. Nevěří, že jí to skutečně zajímá.*Jasně..*Potřese hlavou.*Napsala sem vám dopis kde jsem vám o vysvětlila. A zrovna tobě ani Wyattovi jsem neměla důvod se ozývat. Ty věčný urážky od vás mě štvaly. Fat se divíš, že jsem odešla?*Zeptá se docela nevěřícně. Ani jí nezáleží na její odpovědi, protože si stejně bude myslet svoje nejspíše.*Mě zase bolely ty věčné narážky a urážky. *To, co řekla když se na střeše setkaly poprvé nebylo jen tak. Slýchávala to docela často. Když přijde i její bratr pomyslí si už něco o karmě. Po tom všem, co udělala Chrisovi si asi tohle mučení zaslouží. Nevnímá jejich rozhovor a raději se dívá přímo před sebe na město a jejich přítomnost se snaží ignorovat. Na svého bratra se podívá až kdy na ni začne mluvit a ihned se zamračí.*Nestojím o tvou pomoc. Ani od jednoho z vás. Vystačím si sama.*Stoupne si a raději se vydá pryč, protože tu prostě nechce být.*/Lepší je to i v tý mučírně, nebo-lo ošetřovně../
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 3:28 pm
*zeptá se Camille, jestli je v pohodě a pak jí řekne, že jí na ní záleží. Možná to tak nevypadá, ale je to její sestra, samozřejmě, že jí na ní záleží. Navíc k ní vždy měla blíže, než k Rhiannon.* Jasně, protože my jsme ti nejhorší sourozenci...*řekne tiše a propálí ji pohledem.* A ty so myslíš, že mě tady někdo pořád neuráží? Jsem z vás nejmladší! A urážíme se všichni navzájem.*omluví se jí i za to, co jí řekla minule na střeše.* Ale když mi nevěříš, tak mi nevěř. Já tě přesvědčovat nebudu. Je to tvoje věc.*řekne naštvaně. Nebude ji přesvědčovat protože ví, že její názor stejně nezmění. Pak se raději začne bavit s Wyattem. Po té, co jí nabídne obchod, povytáhne obočí.* Musíš mít fakt velký zásoby, když mi pořád něco nabízíš, co?*popíchne ho. Není si jistá, jestli si chce teď od něj něco brát. Minule se kvůli tomu pohádala s Colem a slíbila, že s tím přestane. A navíc ji ještě něco málo zbylo. Pak plácne první blbost, co jí přijde na mysl a po jeho slovech se ušklíbne.* Ti by se divili, kolik málo stačí k tomu, aby dostali co chtějí. *Protočí očima. Když se pak Camille vydá k odchodu, taky vstane.* Takže zase odejdeš? Jako vážně? *Řekne nevěřícně a rozhodí rukama.* Že mně to vůbec překvapuje. Asi bych si měla na tvé věčné odchody začít zvykat.*probodne ji pohledem a pak se vydá k baru, ze kterého si vezme flašku Whisky. Pak se z ní napije a následně ji podá Wyattovi.*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 3:44 pm
*Ušklíbne se na Aless a pak pokrčí rameny.* Mám své zdroje. Divíš se snad? *Uchechtne se a pak přikývne.* Jo, to asi jo. *Štve ho, že je jejich rodina tak nestabilní. Pak se podívá na Camille a chce jí ujistit, že je tady pro ní, kdyby to potřebovala.* Camille, no tak! To musíš být tak urážlivej paličák, do háje? *Zavolá za ní a chce jí zastavit v odchodu. Berle mu v tom ale vůbec nepomáhají, takže ve snaze jít rychleji, šlápne na nohu v ortéze a tou mu projede ostrá bolest.* Do prdele. *Zanadává a koukne se na svou odcházející sestru.* To se fakt nemůžeš zastavit? Já už neovlivním to, co se stalo v minulosti. Nejde to, víme to oba. To se vážně nedokážeš přenést přes to, co se stalo? Budeš dál věřit, že na tebe všichni kašlem, když tě máme rádi a dva poslední roky jsme strávili tim, že jsme se o tebe báli? My se na tebe nevykašlali. To ty na nás, Cam. A věř tomu, nebo ne, ale já tě mám rád. Jinak bych se tě nesnažil najít. Promiň, že jsem ti ublížil. *Nejradši by jí zastavil, ale ví, že to nedokáže. V noze mu pořád pulzuje bolestí od toho, jak na ní stoupl. Rád by se svou sestrou nějak normálně komunikoval. Když už nemůže komunikovat normálně s rodiči, rád by aspoň se sourozenci, ale jemu to očividně prostě není souzené. Jediný, s kým má docela ucházející vztah, je Aless a to jenom díky tomu, že jí dělá osobního dealera. Svalí se na pohovku a pak si od ní vezme flašku a napije se z ní.* Mam sto chutí zmizet taky. *Zamumlá.*
-LF-

za Wed Apr 15, 2020 3:58 pm
*Potřese hlavou.*Já ti někdy řekla, že vypadáš jako chlap? Že jsi hnusná a podobně? Ne, neřekla.*Ona ji takhle nikdy nenazvala, na rozdíl od ní.*Jasně, nevinné popichování je běžný, ale tohle není jen tak. *Stojí si tvrdohlavě za svým.*Jo, nevěřím. A věřit nebudu.*Ona Alessiu ani nevnímá jako svou sestru. Možná jsou podle krve, ale vztah takový nemají. Pak řekne Wyattovi, že jeho pomoc nepotřebuje, že o ni nestojí. Nestojí o pomoc nikoho ze své rodiny.*Měla by sis zvykat.*Potvrdí slova Alessii.*Jo musím. Taková jsem.*Zavolá na Wyatta od dveří, kde se ale nakonec zastaví s otočí se na ně.*Ne, nedokážu. Mnoha lidem nevěřím, jsem taková, opatrná a když u mě už někdo důvěru ztratí, nedostane ji zpět. Vy jste mě pořád uráželi, jako sourozenci jsme se snad nikdy nechovali. Fakt se mi po tom všem divíte?*Zeptá se docela nevěřícně.* Stejně jak tlak veřejnosti, pozornost médií, celej můj život. Proto jsem odešla. Nevykašlala jsem se jen na vás. Vykašlala jsem se na tohle všechno.*Rozhodí rukama.*Všechno se taky netočí jen kolem vás. Nemáme spolu dobrý vztah, stalo se toho hodně na to, aby být dobrý mohl. *Odmlčí se.*A upřímně vám to stejně může být jedno. Po Selekci odjedu do Francie, takže teď už na nějákém milém sourozeneckém vztahu fakt nesejde.*Dořekne to, co chtěla. Ani moc neví, jestli to dává smysl, jak se rychle snažila jim všechno říct. Pak potřese hlavou a rychle opustí střechu. Tentokrát se už nezastavuje.*
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 4:31 pm
Nikdy jsem ti neřekla, že vypadáš jako chlap a za to, co jsem řekla minule jsem se ti omluvila! A tys mi taky říkala plno dalších věcí.*tohle je pravda. Taky se k ní Vám dost často chovala hnusně. Její další slova uz nekomentuje, protože už jí to prostě nebaví. Nebude se snažit o změnu jejího názoru a tak se raději začne bavit s Wyattem.* Vlastně ani ne.*uzná a uchechtne se. Taky má své zdroje a patří mezi ně i Wyatt. Pak řekne, že by se rebelové divili, kolik málo stačí k tomu, rozvrátit jejich rodinu.* /Proč se vůbec ještě snaží? To nevidí, jak skvěle to zvládneme i bez jejich pomoci?/*pomyslí si, a když se pak Camille opět vydá na útěk, zvedne se z pohovky. Pak poslouchá její slova, které ji dost zasáhnou.* Můžeš jednou přestat myslet jen na sebe?! Myslíš, že nám tlak veřejnosti nevadí? Jenže my nejsme očividně tak zbabělí, jako ty a dokážeme se s tím poprat, ne před tím utéct.*založí si ruce na hrudi a potřese hlavou* Máš pravdu, jako sourozenci jsme se nikdy nechovali, tak proč teď začínat, že? *řekne ironicky a ublíženě se na ní podívá.* Víš, chybí mi ta stará Camille, kterou jsi byla, než jsi odjela. Chybí mi moje sestra. Ty dva roky tě hodně změnili. Především v tom, že jsi zapoměla, že my ostatní jsme taky jen lidé, kteří dělají chyby. *Pak ji nechá odejit a raději se vydá k baru, kde si vezme flašku Whisky, že které se napije a pak ji podá Wyattovi.* Jasně, zdrhneme všeci. Rodiče si udělaj nový děti, který jim nebudou dělat ze života peklo. Aspoň budou mít lepší rodinu, než jsme my a budou šťastní. Problém vyřešen.*řekne hlasem bez emocí a ušklíbne se. Možná by to tak bylo jednodušší. Kdyby prostě nechali všeho být.*
AndyHoff

za Wed Apr 15, 2020 4:51 pm
*Snaží se Camille zastavit a u toho došlápne na nohu, kterou mu projede ostrá bolest.* Jo! Jo, divim! Protože si sourozence až moc idealizuješ! Kdes viděla nějaký, který se nehádaj nebo se do sebe nenavážej? Uznávám, že jsme to občas přehnali, ale ty taky nemáš svatozář, do háje. *Její nevěřícný výraz ho docela vytočil, protože na vině jsou úplně všichni.* Co ty víš o tlaku veřejnosti? Největší pozornost je upřená na mě! A už několik let se snažim jí na sebe strhávat co nejvíc to jde, abych vás od toho uchránil! Ale jasně, jsem ten nejhorší bratr na světě. Tak se hluboce omlouvám. *Nikdy tohle nepřiznal nahlas, ale teď je docela vytočenej a vylítne to z něj. Pár průšvihů sice udělal jenom na protest kvůli rodičům, ale většinou jde o to, aby zabral místo v Illea News on a ne tolik jeho sourozenci.* A myslíš, že to, že odjedeš znamená, že už naše sestra nebudeš? Budeš jí pořád, Camille. *Řekne už o něco klidněji a pak se svalí na sedačku a vezme si flašku od Aless. Po jejích slovech pokrčí rameny.* Asi by to bylo nejlepší. *Zamumlá a pak potřese hlavou a několikrát si lokne z flašky.* To je jedno. Potřebuju z týhle klece vypadnout. *Podá jí flašku zpátky a pak se postaví a opře se o berle.* Budu v pohodě, hlavně nikomu nic neříkej, jasný? *Podívá se na ní s nadzvednutým obočím a pak se pousměje.* Za týden se vrátim. *Ujistí jí, že nehodlá zmizet na nějak dlouho, jako Camille, a pak se vydá o berlích k východu ze střechy.* /Stejně jim za ten týden dojde, že jim tu vůbec nechybim./
annie.16

za Wed Apr 15, 2020 5:13 pm
*slova její sestry ji hodně zasáhnou. Už ji to nebaví, pořád ji dokazovat, že ji tady mají rádi. Když odejde, vezme si flašku Whisky a poté, co se z ní napije ji podá Wyattovi. Pak řekne, že by bylo lepší, kdyby zdrhli všichni a rodiče si udělali lepší a rozumnější děti. Třeba by byli více šťastní. Když ji podá flašku zpět a vstane, nevěřícně se na něj podívá.* Děláš si že mě prdel, Wyatte? To si myslíš, že si toho ostatní nevšimnou? *Nevěřícně si odfrkne.* Za týden, jasně...*řekne ironicky. Vůbec by se nedivila, kdyby to bylo stejný jako s Camille. Nakonec ještě na trůn usedne Stefan. Když pak odejde, napije se z flašky, kterou následně položí na stůl a odejde do své komnaty. Tam si vezme pár věcí a vyrazí do města, kde stráví pravděpodobně celou noc i celý zítřek. Ona se ale vrátí, protože nebude stejná, jako její sourozenci.*
-LF-

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Sawyer Sebastian Schreave

za Sat May 02, 2020 9:09 pm
*Po tom, co včera řekl Wyattovi o své nemoci, zařídil, aby si nemohl brát i jeho práci, protože nechce, aby to dělal. Ví, že teď už má dost starostí, má Selekci, do které ho prakticky donutil.*/Jsem hroznej otec../*Povzdechne si. Zamíří rovnou na střechu, právě dodělal poslední papíry, které musel mít hotové do zítřka. Na sebe má ještě košili,sako nese v ruce a když je na střeše, okamžitě ho odhodí na nějakou sedačku a zamíří k baru, kde si vezme flašku whisky a ani se neobtěžuje s nějakou skleničkou, napije se rovnou z lahve. Sedne si na gauč, ihned naproti výhledu na město, které hypnotizuje.*/Brzy se uvidím zase s mámou.. Nebude to tak hrozný./*Upřímně se toho bojí, smrti. Hlavně toho, že neví, co po tom nastane.*/Bude jen prázdnota? Nebo prostě nic? existuje něco jako nebe? Kam půjdu? Nebo tohle všechno jsou prostě povídačky a po tomhle všem nic není? Nebo se snad převtělím do nějákýho novorozeněte? A zase vše půjde dokola?/*Potřese nad sebou hlavou a zhluboka se napije flašky.*/Je hrozný vědět, že do roka tu už nebudeš.. Takhle se cítila mamka? Taky měla takový strach a před náma raději mlčela? Aby jsme si nedělali starosti?/*V očích se mu objeví slzy, které se ani nesnaží rozmrkat a nechá si je stéct po tvářích.*
† PsYcHoPaTiC †

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

za Sat May 02, 2020 9:45 pm
*Je to nejakou dobu, co oputil dvere sve komnaty. Moc se neukazuje mezi lidmi, protoze, kdyz nekde vidi nekoho zamilovaneho, pripomene mu to akorat to, ze jeho laska uz je nekolik let na duhem brechu. Pro nej je to stejne, jako by o ni prisel vcera. Strasne mu chybi. Dnes se rozhodl zase po nejke dobe vyjit ze sve komnaty a projit se. Vi, ze kdekoliv muze narazit na nekoho z rodiny, nebo na zahranicni hosty, nebo na Ucastnice sveho Vnuka Wytta.* /Dnad i jemu se postesti a najde si mezi temi divkami svou vyjmecnou divku stejne, jako jsem si v Selekci nasel svou vyjmecnou divku ja./ *Pomysli si, jakmile opusti svou komnatu a jde smerem na strecu. Vzdy to tam mel rad a tak se tam po dlouhe dobe rozhodne vydat. Na sobe ma cerne pohodlne kalhoty a cernou kosili s dlouhym rukavem. Od smrti sve Brikssi nenosi nic jineho, nez cernou barvu. Sve tmave vlasy ma uz spis sedive a misty se najdou i bile vlasy. Rzhodl se, ze si vlasy uz nebude nikdy barvit, protoze to, ze si bude vlasy barvit mel v planu jen a ouze s Brikssi. Pomalu vyjde schody na strechu a jakmile tam je zhluboka se nadechne.* /Uz i techle par schodu je pro me zrejme moc./ *Vydechne a potom si vsimne zatylku na jedne ze sedacek, ktere jsou nasmerovany na vyhled.* Sawyere. *Rekne a pousmeje se.* /I kdyz mi strasne chybis lasko, nikdy ti neprestanu byt vdecny za to, ze jsi mi dala nase ctyri deti. I kdyz jsme si s nimi uzili svoje./ *Zvedne pohled k obloze a kratce se usmeje, nez se koukne na sveho nejstarsiho syna a pomalu prijde k sedacce a posadi se vedle nej.* Vypasas unavene. *Zhodnoti nakonec.* Pomahaji ti Wyatt, nebo Stefafan? Nedelas vsechno to papirovani a nechodis na vsechny ty porady sam, ze ne? *Nadzvedne se sedive oboci.* Jak so Wyatt vede? Musim mu taky vyjadrit podporu. *Rekne zamyslene.*
AndyHoff

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Jasper H. Schreave

za Sat May 02, 2020 10:01 pm
*Celý den strávil s Charity. Asi není potřeba zmiňovat, co bylo hlavní náplně jejich společně stráveného času. Svou ženu miluje nadevše a stará se o to, aby se cítila co nejlépe. A jak jinak to zajistit, než pocitem naprosté rozkoše? Dostal nápad, že skočí pro něco trochu ostřejšího. Což znamená, že on si vezme whiskey a Charity vezme spíše víno. A nejlepší alkohol je k nalezení zrovna v minibaru na střeše, kam teď míří v džínách a mikině, které na sebe rychle hodil, protože nemá potřebu se promenádovat po chodbách nahý. Dojde na střechu, kde si plánuje jen vzít dvě flašky a zase se vydat zpátky za svou ženou, ale když uvidí svého bratra a tátu, který konečně taky vyšel ven z komnaty, rozhodne se tu s nimi chvilku zůstat.* Ahojte. *Pozdraví je a vezme si z baru flašky, pro které sem přišel. Whiskey si rovnou otevře a posadí se s ní na gauč a víno pro Charity zatim položí na zem vedle sebe.* Vyšiluje Wyatt ze Selekce tak, jako ty? *Zeptá se Sawyera s pobaveným úsměvem a pak se zamračí, když si všimne, že vypadá jako oživlá mrvola.* Jsi v pohodě? *Zeptá se ho se staženým obočím.* Jestli máš moc práce, pomůžu ti s ní. Ať pak nevypadáš jako mrtvola. *Nabídne mu.*
-LF-

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Tessa O. Schreave

za Sat May 02, 2020 10:30 pm
*Celej den se z komnaty jejích rodičů ozývali zvuky, které jasně říkaly, co tam dělají a ji nebavilo to poslouchat. Na sobě má černé šortky a k tomu modré tričko. Na krku její oblíbený řetízek se srdíčkem, který dostala od táty. Takže se vydala od města. jen se procházela parkem, když uviděla pejska, kterého si i vzala domů. Byl opuštěný a špinavý a očividně i dost hladový. Jen malé štěně. Vzala ho k sobě do komnaty, kde si vzala sluchátka, aby to nemusela poslouchat a pečlivě jej umyla, dala mu najíst a zašla s ním i k jednomu pánovi, který tu funguje jako zvěrolékař, stará se i o koně ve stájích a mazlíčka jejího bratra a i dalších. Ten jí řekl, že se jedná o kluka a i plemeno díky němu zjistila a prý je i zdravý, za což je ráda. Plánuje si ho nechat.. Už ho i pojmenovala, Xari. Ta maličká bílá kulička s hnědými líčky na hlavě se od ní odmítá hnout byť jen na krok. Drží ho v náručí a ještě s ním míří na střechu, aby byli chvilku na čerstvém vzduchu a on se tady může i proběhnout. Nechtělo se ji jít takhle pozdě do zahrad. Když dojde na střechu, pustí je na zem a Xari okamžitě odběhne. Pak asi až všimne několika postav, které tu jsou.*Ahoj tati, dědo, strejdo.*Pozdraví je, když zjistí, o koho se jedná.*Už je vzduch čistý, tati?*Zeptá se jej, když přejde k baru.*Zrovna tišší jste dneska s mámou nebyli.*vysvětlí, jak to myslela a sama přitom trochu zrudne. Otevře si plechovku coca coly a přejde zase k nim. Posadí se na pohovku vedle nich. Pak si všimne Xariho, který přicupital k nim a začal kousat do nohavice kalhot, které na sobě má její děda.*Promiň!*Vezme i ho rychle k sobě.*ještě není moc vychovaný.. Našla jsem ho dneska. Roztomilej, ne?*Zeptá se a usměje se na ně.*
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 9 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Povolení tohoto fóra: