Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
-LF-
Zobrazit informace o autorovi

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Lucya Heaven Vasiljev

za Sun Dec 29, 2019 9:48 pm
*Potřese s úsměvem hlavou. Joseph není až tak špatná společnost, jak by si myslela ještě před příjezdem do Illey.*Myslíš jo? Abys nebyl zklamaný.*Povzdechne si.*Někdy.. ti některou klidně zahraju a zazpívám, když o to budeš pořád stát, ale teď tu nemám kytaru a bez doprovodu by to bylo divný.*Řekne trochu stydlivě. Nikdy nikomu nic vlastního nezazpívala. Takže si je v tomhle nejistá.*/Lucyo vzpamatuj se.. chováš se strašně. Musím se hodit do klidu./*Nadává sama na sebe. Pak se dívá na jeho obrázky. Myslí si, že jsou prostě nádherné. Poslouchá, co říká o krajince, která se jí líbí asi nejvíce.*To ti věřím.*Řekne s menším úsměvem. Když otočí na další stránku,, uvidí tam oči. Pozná, že jsou její a je z toho překvapená.*/Je to do něj ale hezký. A roztomilý.. Roztomilý? Bože, já se fakt musím vzpamatovat. Pomůže mi v tom asi jen další sklenička../*Pohled jí padne na prázdnou sklenku, kterou odložila na stolek. Básničky si všimne vzápětí.*
Jsi světlo mých očí,
jsi to, co mi stačí.
Jsi zvuk mých uší,
jsi to, co mi sluší.
Jsi důvod mého úsměvu,
jsi to, o co se poperu…
*Přečte to nahlas.*J-je to moc hezky napsané. Máš talent.*Dostane ze sebe. Tohle jí docela vykolejilo. Jasně, občas jí někdo řekne nějakou lichotku, ale nikdo ji nikdy nenamaloval a nesložil básničku, co by se týkala jí. Tak nějak neví, co má teď udělat a nebo co má říct.*
AndyHoff

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Joseph E. Lindwood

za Sun Dec 29, 2019 10:25 pm
Nebudu zklamaný, neboj. *Ujistí jí a pak se usměje.* Dobře. *Rád by slyšel něco, co složila ona sama. Následně jí podá svůj blok a začne jí vyprávět o místě, které tam našla nakreslené. Pak ale Lucya otočí list na kresbu jejích očí, kde je i krátká básnička. Když jí začne číst nahlas, je nervózní ještě víc.* /Nahlas to zní ještě hůř než na papíře./ *Proběhne mu hlavou.* D-díky, ale zrovna tohle se mi moc nepovedlo. *Řekne rychle a blok si zase vezme zpátky.* P-promiň. Ani jsem moc nepřemýšlel, když jsem to kreslil a pak z toho vyšly tvoje oči a nějak se mi k tomu hodili tyhle verše.. *Začne se jí omlouvat. V týhle situaci ještě nebyl, a tak neví, jak se zachovat. Ví jenom, že se cítí, jako by prožil jeden z největších trapasů svého života.*
-LF-

za Sun Dec 29, 2019 10:42 pm
Jo, jen aby..*Zamumlá spíše pro sebe než pro něj. Když pak listuje jeho blokem narazí po chvilce na jednu krajinku a poté, co se o ní chvilku spolu baví, otočí na další stránku, kde jsou namalované její oči. Je to nádherně namalované, moc se jí to líbí, stejně tak i ta básnička, kterou i přečte nahlas.*Ale povedlo. Vážně.*O tomhle se s ním klidně bude dohadovat dále.*Nemáš  se za co omlouvat.*Řekne trochu nechápavě, protože vážně nevidí jediný důvod, proč by se měl omlouvat, ještě když řekla, že se jí to líbí. Chce k tomu ještě něco říct, ale on nepřestává mluvit. Vyčká, dokud se nevypovídá. Musí se nad tím usmívat.*Už jsi skončil?*Zeptá se pak. Vezme ho za ruku a trochu se k němu nakloní.*Takže ty se o mě popereš jo?*Zeptá se šeptem. Podívá se mu do očí. Ani pořádně neví, co se dělá. Měla alkohol, ale to byla jen jedna sklenička, takže na ten to nemůže svést. Krátce a jen lehce ho políbí.*Vážně je ta básnička nádherná i ta kresba.*Řekne, když se odtáhne. Pak se podívá do země, když si uvědomí, co udělala.*Ehmm.. Promiň.*Rychle vstane.*Neměla jsem to dělat.. Neměla jsem tě políbit. Ani jsi o to nejspíš nestál.*Začne se omlouvat zase ona.*Vážně promiň.. Měla bych jít.*Řekne a vydá se ze střechy pryč.*/V něčem měl pravdu.. Utíkám docela často../*Cítí se hrozně. Joseph je strašně milý a ona mu nechce ublížit.*/Neměla bych s ním ani mluvit.. Nechci mu ublížit, on si to nezaslouží./
AndyHoff

za Mon Dec 30, 2019 9:08 pm
*Řekne jí něco málo o krajince, kterou Lucya v jeho bloku nalistovala a pak otočí list na kresbu jejích očí a krátkou básničku u toho. Začne se jí za to omlouvat, protože se za to cítí hrozně trapně. Když se ho zeptá, jestli už skončil, s červenými tvářemi zmlkne a nechá jí mluvit. Překvapeně se koukne na jejich ruce, když ho chytí za ruku a pak se jí koukne do očí a zase sklopí pohled po její otázce.* Já... *Neví co říct a pak už nic říkat nemusí, protože Lucya ho políbí. Vůbec to nečekal, takže ho to hodně překvapí a on ztuhne. Nedokáže se s ní potom dohadovat o tom, že nakreslil daleko lepší věci. Pak ale Lucya rychle vstane a tím ho probere z transu. Vstane rychle za ní, zavrtí hlavou a chytne jí za ruku.* Počkej. Neutíkej zase. *Řekne jí a koukne jí do očí.* Nemůžeš vědět, že jsem o to nestál. *Pousměje se nervózně a pak se k ní nakloní a políbí jí sám.* Nemáš se za co omlouvat. *Řekne jí, když se odtáhne a pak jí pustí ruku, protože si uvědomí, že by jí to mohlo vadit.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 9:19 pm
*Poslouchá Josepha, který se omlouvá, i když podle ní nemá proč. Chytne ho za ruku a podívá se mu krátce do očí. Pak se ho zeptá, jestli se o ni bude prát. Ani neví, co dělá, prostě se k němu skloní a políbí ho.*/Tohle na alkohol svést nemůžu.. Lucyo vzpamatuj se!/*Okřikne se v duchu. Proto se od něj rychle odtáhne. Pro změnu se mu začne omlouvat ona. Plánuje rychle vypadnout ze střechy, protože tohle pravděpodobně je stejně trapné jak pro něj tak pro ni. On ji ale překvapí a zastaví ji tím, že jí chytne za ruku. Otočí se zpátky na něj.*A-ale můžu. Udělala jsem to najednou, ani jsi neměl možnost reagovat, omlouvám se..*Než stačí říct něco dalšího, on ji umlčí svými rty. Oplatí mu polibek a pousměje se.*No. dobře..*Řekne potichu.*Děkuju.. za tu kresbu, básničku i za to, že mi dáš šanci a zkusíš to se mnou, aspoň do konce Selekce, kdyby.. to nevyšlo.*Pousměje se. Možná poprvé tak trochu doufá, aby to vyšlo.*
AndyHoff

za Mon Dec 30, 2019 9:53 pm
*Její polibek ho hodně překvapí. Vůbec to nečekal a tak nejdřív není schopný nijak reagovat. Probere se, až když Lucya rychle vstane, začne se omlouvat a chce odejít. Ví, že to mezi nimi nemůže nechat takhle, pokud s ní chce ještě někdy v životě promluvit, takže se taky zvedne a chytne jí za ruku, aby jí zastavil. Když se mu znovu omluví, zavrtí hlavou a natáhne se k ní, aby jí mohl sám políbit. Pousměje se, když mu začne polibek oplácet.* Dobře. *Zopakuje po ní šeptem a pak se usměje.* Mám pocit, že vyjít by to mohlo. *Usměje se na ní.* Nemáš za co. Děkuju, žes neutekla. *Usměje se na ní a pak její ruku pustí.* Vždycky ti dám šanci. *Ujistí jí ještě.*
-LF-

za Mon Dec 30, 2019 10:12 pm
*Políbí jej a dojde jí, že to asi dělat neměla. Tak se rychle začne omlouvat a zvedne se, aby mohla rychle odejít. On ji ale zastaví, omluví se mu znovu. Vážně si nemyslí, že o to stál, ale on ji umlčí svými rty. Polibek mu oplatí a pousměje se nad tím. Pak mu ještě poděkuje za to všechno, kresbu, básničku a i za to, že to s ní zkusí do konce Selekce.*/Možná to ani nebude tak strašný a vyjde to../*Snad poprvé jí napadne nějáká pozitivní myšlenka.*Doufám, že mi zase někdy ukážeš nějakou kresbu a nebo přečteš básničku.*Řekne ještě.*Teď už půjdu, dobrou noc, Josephe.*Usměje se na něj a odejde ze střechy.*
AndyHoff

za Mon Dec 30, 2019 10:30 pm
*Chytí jí za ruku, aby neodešla, protože to takhle nechce nechat a nakonec jí sám políbí.* Připravím pro tebe něco speciálního. *Slíbí jí s úsměvem a pak přikývne.* Dobrou noc, Lucyo. *Rozloučí se s ní a sám pak ještě chvíli sedí na střeše a kreslí si do bloku Lucyiny rty, než se sám odebere do své komnaty.*
† PsYcHoPaTiC †

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Alex Dubois-Winslow

za Sat Jan 11, 2020 7:07 pm
*Vcerejsi ples byl celkem psycho, hlavne ten zaver.* /Maji tady fakt magory, ale aspon jsem mel moznost zase zahlednout Barbie. Aspon uz vim, kde se v ni bral ten divokej nadech. Vykoutila snad vsechny ty typky, co tam taky dorazili s ni a se zbytkem divosek? Kdo vi. Vypadala kurva Sexy./ *Na sobe ma bile triko, pres ramena prehouenou kozenou bundu, cerne kalhoty a normalni cerny boty. Vlasy ma rozcuchane a v krvi nekolik piv, ktere si dal ve meste v baru. V palaci se zastavil se vse komnate, kde si vzal kytaru a ted ji ma prehozenou na zadech a kraci na strechu, ke uz nekolikrat byl. Vejde na strechu a ujisti se, ze je tam sam. Odlozi Taniu na sedacku a jde k baru, kde si vezme lahew Whiskey a potom se vrati k sedacce, kde je Tania a avali se na sedacku, otevre lahev z nichz se napije a odlozi ji na stolek a nasledne z pouzdra vyahne svou Taniu. Pousmeje se a da si ji tak, aby mohl hrat. Opre se do operky a kouka se na vyhled mesta, zatim, co jeho prsty zacnou hrat jednu ze skladeb, ktere slozil nedavno.* /Az odsud vypadnu, fanousci a hlavne fanynky ji budou kurva milovat./ *Hraje jemnou melodid a potom zacne zpivat Text.* Did you stand there all alone?
Oh I cannot explain what's going down
I can see you standing next to me
In and out somewhere else right now
You sigh look away
I can see it clear as day
Close your eyes so afraid
Hide behind that baby face...
13Lucky

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

za Sat Jan 11, 2020 7:35 pm
*Do Illey so súrodencami priletela včera. Všetci traja aj s Holanďanmi mali neskutočne tajné poslanie, ktoré sa týkalo zničenie sveta. Teda, určite sa do toho mali zapliesť rebeli. Nejako. Ona sa o politiku, celoštátne prevraty a vzbury nezaujímala. Posledné roky strávila zavretá na internátnej škole, kde bývali len vysoko postavené šľachtičné, kde ju otec zavrel, aby ju ochránil pred vojnou v Beglicku. Alebo podľa jej názoru, aby ju ukryl pred každým, kto by si na ňu dovolil prehovoriť alebo sa jej nedajbože nejako dotknúť. Zavrel ju ako nejakého väzňa a vypustil ju až minulý týždeň, keď jej oznámil, že ide so súrodencami spôsobiť nejaké problémy. Malo to politický význam. Ona prestala počúvať hneď po tom, ako zistila, že sa do toho pekla zveného škola už nebude musieť vrátiť a takto sa dostane na slobodu. A konečne začne žiť. Síce má 19 rokov, tak jej pripadá, že jediné, čo ju doteraz zabávalo, bolo učenie, hra na hudobné nástroje a posedenie pri čaji, pri ktorom mala pocit, že niekoho zavraždí čajovou lyžičkou. Ale to príchodom do Illey končí, pretože už za tých pár hodín sa cítila slobodu a plánovala ju využiť. Netuší síce ako, ale vie kde ju nenájde - vo svojej novej izbe. Takže hneď ráno odtiaľ vypadla a začala sa túlať po paláci. Mala na sebe šaty červenej farby tesne pod kolená, lodičky a vlasy jej vo vlnách padali na ramená. Na každom mieste, na ktoré prišla, ju však čakalo sklamanie, pretože nič zaujímavé nenašla. Chceĺa to už vzdať, ale nakoniec si niečo všimla - schody zatáčajúce na nejaké miesto, ktoré si ešte nestihla obzrieť. Nezaváha a vybehne po nich hore. Začuje hranie na gitaru a nejakú pieseň.  Všimne si nejakého chalana, ktorý brnká na gitaru a zjavne asi nečaká, že by sem niekto prišiel. Chvíľu ho len pozoruje, ale potom sa sama pre seba pousmeje a prejde pár krokov smerom k nemu. Teraz ju už počuť musí, pretože ju prezradia jej opätky.* To spievaš pre niekoho alebo si len romantická dušička, ktorá si slaďáky vybrnkáva len tak pre seba? *Spýta sa stále sa usmievajúc. Zároveň v hlave zabúda na všetko, čo ju naučili. Na etiketu, na pravidlá. Na to, že by mu mala tykať, zdvorilo ho pozdraviť a ukloniť sa. To všetko ju až doteraz zvätovalo a ona s tým skončila.
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Jan 11, 2020 8:01 pm
*Hne jakmile opusti s Taiou na zadech svou komnatu vi, kam se ma zasur. Strecha. Vyjde schody nahoru na strechu a ujisti se, ze je tam skutecne sam anakonec, co odlozi Taniu na sedacku, zajde si do minibaru, pro flasku Whiskey a hned je zse u sedacky, na kterou se svai vedle Tanii a zhluboka se napije.* /Copak asi dela? Chrape s tim zasranym zkurvisynem? Zasranej ukas.. nikdy mu neodpustim, ze je seznamil. Srac.../ *Jeho prsty zacnou hrat tony pisne, kterou napsal pred nekolika dny. Vi, ze fanousci se z ni nejspis zblaznej, ale nikdo nikdy nezijsti, jakej ma vyznam. Zpiva text, ktery napsal a potom, co zaslechne kroky podpatku, prestane hrat a zpivat a trhne hlavou smerem, odkud na nej promluvi pro nej neznama holka.* /Slusnej kousek. Kozy uchazejici Postava v pohode./ *Usklibne se.* Co je ti po tom? *Rekne ji bez zajmu a zabrnka na Taniu.* Nejdem zadna zkurvena linka uvery, holka, ale pokud jsi si prisla pro podpis, pak mi rekni, kde to bude? Kozy? Ruka? Brichho? *Zepta se a uchechtne se.* /Snad vi, do je Alex Winskow. Uz jen pri tom, kdyz slysi moje jmeno vsadim se, ze ji vlhne kundicka./ *Natahne se pro flasku a napije se a tekutinu chvili povaluje v puse, nez ji polkne a potom koukne zse na neznamou.* Nebo si chces vycvknout moje pero? *Usklibne se.* Pokud budes hodna, muzes si na nej klidne i sahnout. *Pokrci rameny.*
13Lucky

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Cosette Maila de Croy-Solre

za Sat Jan 11, 2020 9:00 pm
*Dnes strávila celý deň na potulkách po paláci. Neobťažovala sa nájsť svojich súrodencov. Tak trochu im zmizla, pretože v Illey plánovala všetko robiť na vlastnú päsť a začne s tým hneď dnes. Skončí na streche, kde uvidí nejakého chalana pobrnkávať na gitare. V tichosti počúva a sleduje ho, pretože on je prvá zaujímavá vec, ktorú stretla. Podíde bližšie k nemu a suverénne sa ho spýta či niekomu tú pieseň zložil alebo nemá nikoho, kto by pobláznil jeho srdce. Ona na lásku neverí a rozhodne nie je ten typ, čo túži po princovi na bielom koni a štastnom konci. Keby niečo takéto chcela, tak to dostane, pretože je predsa len princezná. Ona však chce len trošku začať žiť, pretože doteraz sa bavila len s kostnatenými fúriami, ktoré jej strpčovali život. Po jeho slovách sa trochu zarazí, pretože takto sa s ňou nitko nikdy nerozprával. Nikto by si to nedovolil, pretože jej otec by sa postaral o to, aby danému človeku zrazil kat hlavu dole. Rýchlo sa však po jeho poznámke oklepe a na tvári sa jej zjaví ľútostivý úsmev, pretože komu by takého debila nebolo ľúto?* Ach, tak ty si nejaká tá žiariaca hviezdička, ktorá si myslí, že má talent a že každý koho stretne sa jej začne bozkávať nohy? *Posmešne si ho premeria ako by práve videla nevábny kus špinavej bielizne a prvé očarenie hneď opadne.* Nefandi si, zlatko. Ja ani neviem, ako sa voláš. *Povie naschvál a vlastne hovorí aj pravdu. Nikdy jeho tvár nikdy nevidela. Po jeho slovách jej na moment oči skĺznu k jeho rozkroku. Neurobí mu takú radosť a nepovie mu, že nič také nikdy v ústach nemala. Veď ako by aj mohla? Veď ona sa ešte ani nebozkávala. Uchechtne sa a zas sa naňho pozrie.* Žiadne trápne  namotávačky a ani sa ma nepokúsiš opiť? Len takýto úbohý pokus? Na to ti niekto aj skočil? *Spýta sa ho s drzým úsmevom a stále s ním vedie rozhovor. Hoci slušná princezná by mala odrkáčať preč, ona prejde k minibaru a rýchlo vytiahne fľašu tequily. Síce v škole nikdy nestretla opačné pohlavie, aspoň alkoholom tam nešetrili. Naleje si pohár a otočí sa zas smerom k nemu. Odpije si z pohára, čakajúc či sa rozplače, keďže stretol niekoho, kto oňho nestojí a ani netuší, čo je zač.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sat Jan 11, 2020 9:43 pm
*Zasrabej Lukas... Zasrana Fallon.. Zasranej William. Dokazu Fallon, ze udelala obrovskou chybu, kdyz snim zacala sukat jeste, kdyz byla se mnou..Ukazu jim vsem a budou mi moct vylizat prdel./ *Hraje a ziva a to, ze je nekdo na strese taky si vsimne az tehdy, kdyz uslysi podpatky a zaslechne hlas, ktery na nej promluvi.* /To bys chtela vedet, co?/ *Rekne ji, co je ji do toho a nasledne si vyslechne jeji slova a usklibne se.* Nemyslim sim, ze jsem nejaka slavna hvezdicka, protze ja ji skutecne jsem. /Taky jsem princ Francie, ale tohle nemsi kurva vedet. Je to nepodsatny./ Takzeee... nejsi aleko od fakru s libanim noh, ale vetsinou mi holky chtelj libat krome rtu koule. *Uchechtne se a potom si ji projede pohledem a zeota se ji, kde by chtela podpis a potom nadzvedne jedno oboci.* Alex Winslow. Mas povoleni bejt ohromena, nebo takovy stracky. *Pokrci rameny a po jejich dalsich slovech se napije whiskey a potom odloi Taniu bokem a zvedne se.* Takze chces trapny odrhovacky? Sorry, ale na tohle nejsem. *Sleduje ji, jak jde kmini baru a sleduje jeji pocinani a usklibne se.* /Chlasta, Vyborne./ *Prijde k ni, kdyz pije a natiskne ji na bar.* Chtelas, abych se kurva snazil? Fajn. *Uchechtne se a potom chytne jemne jei bradu a palcem prejede po jejim spodnim rtu a oblicej priblizi k tomu jejimu a potom se skloni k jejimu krku, na ktery natiskne jemne sve rty a zuby zcvakne kuzi na nem a potom rty putuje k jejimu uchu.* Hmmm fakt krasne vonis... I kdyz me sere ton tvyho lasu, vim, ze jednou, at uz dnes, nebo jindy donutim tvy plny rty vszdychat a hlasite stenat moje jmeno az budu svym perem projizdet tvou malou uzkou, vlhkou kundicku. *Polibi jemne jeji lalucek a potom se od ni odtahne a jde si zase sednout tam, kde sedel a z kapsy kalhot vytahne krabicku cigaret jednu cigaretu vytahne zubama a nasledne cigaretu zapali a hned vdechne kour, kery vyfoukne nosem.* Jak se jmenujes hm?
13Lucky

za Sat Jan 11, 2020 10:30 pm
*Doteraz bola zavretá v sprostrej internátej škole pre bohaté detičky, kde ju otec zavrel v nádeji, že ju ochráni pred vojnou, ktorá panovala všade na okolo. Možno sa mu to podarilo, ale dnes konečne získala slobodu a mala ju v pláne plne využiť. Začala hneď a pri svojom skúmaní paláca skončila až na streche, kde našla nejakého chlapa, ktorý mal v celku dobrý hlas. Možno ju aj jeho vzhľad oslovil. Veď predsa nie je slepá a má dve oči. Lenže všetko to ten neznámy pokazí, keď otvorí ústa. Ona by nepotrebovala trápne princiatka, ktoré by jej skladali ódy a potom jej ich sladko recitovali na gondole pri splne mesiaca. Ale toto? Toto bolo trošku priveľa a keďže ona je ten typ, ktorá sa do všetkého vrhá po hlave, nemysliac na následky, tak si vezme do hlavy, že ho poníži.* Je pekné, že tomu veríš a že ti tvoje fantázie nikto neskazil. *Poznamená sladkým hláskom. Sleduje ho s nadvihnutým obočím a premýšľa nad tým či ten človek pred ňou má nejaké zábrany. Pravdou je, že žiadny chlap pred ňou nikdy nepovedal nič o svojom nádobíčku. Veľa tých stretnutí nemala, ale keď stretla princa na plese, mlel niečo o tom, aký žiarivý je jej úsmev a že by jej najradšej kyticu ruží. Ona takého pajáca potom rada poslala kadeľahšie. A pri takomto type, čo má ego väčšie ako zem, by si tiež mohla nájsť spôsob, ako ich ponížiť a to ego im zahrabať pod čiernu zem. * To ti ešte aj nejaké zostali? Normálny chlap s plnou výbavou by totižto takto nerozprával. /Nie že by si mala nejaké skúsenosti, však?/ Skôr sa mi zdá, ako by ti tam niečo chýbalo a ty by si si práve niečo kompenzoval. *Oznámi ešte so sladším úsmevom a zas jeho rozkroku venuje ľútostivý pohľad. Akoby mu želala, aby mu tam tá anténka s jabĺčkami narástla a on sa takto nemusel správať. Ani po tom ako jej oslávi svoje slávne meno, netuší prečo by mala byť ohromená.* Prepáč, hviezdička, ale ja som o tebe nikdy nepočula? Prežiješ to? *Na jeho slovách sa musí zasmiať.* Nie, nie som. Ale nebýva to tak, že ak chce nejaký chudák dostať dievča do postele, mal by sa snažiť? Či tie tvoje povoľné fanynky na teba skočia, hneď ako sa im ponúkneš?  *Ona si ho prestane všímať a radšej prejde k baru, kde si plánuje naliať tequilu. Vlastne to aj spraví, lenže keď si pohár zdvíha k perám, ocitne sa natlačená na bare. Nemá kam utiecť . Vo vnútri pocíti iskru neistoty, ale tú zahasí. Neurobí mu takú radosť a neukáže mu, že ju vystrašil a vyviedol z miery. Namiesto toho mu venuje vzdorovitý pohľad.* Si strašný debil. *Keď sa dotkne jej úst, najradšej by mu strelila facku, ale bráni jej v tom poloha v akej sa nachádzajú. Nezostáva jej nič iné ako mu dovoliť, aby sa dotýkal  ju pobozkal na krk. Neznáša tú časť seba, ktorej sa to páči a vďaka ktorej sa jej derie kvôli takému krátkemu dotyku na pery ston. Zahryzne si však do jazyka a mlčí. Stačí jej však chvíľka, keď sa odtiahne. Zakryje to ako veľmi ju vyviedol z miery a zbytok tequily, čo mala v pohári, mu vyleje do tváre. Je naštvatá a je to na jej tvári vidieť. Hlavne v očiach, ktoré horia ako dve fakle.* Môžeš len snívať o tom, že budem pod tebou vzdychať tvoje meno, idiot. Hlavne ak je celé, čo dokážeš predviesť to, že niekoho proti jeho vôli natlačíš na bar a začneš ho okusávať ako keksík. *Zavrčí pomedzi zuby. Sleduje ako kráča preč a v celku jej táto vzdialenosť vyhovuje. Ona ju neskráti.*  To si radšej jazyk pribijem na drevenný kôl ako ti povedať svoje meno. *Odvrkne a keďže mu pohár vyprázdnila do tváre, znova si naleje a tento raz ho vypije celý, pretože v tejto situácii to ani inak nejde.
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Jan 12, 2020 7:41 pm
*Mayli na Fallon, jako posledni rok skoro kazdy den a na to jestli je porad s Williamem a jestli ji suka lepe nez on, protoze on moc dobre vi, ze s nim byla jen vdecnosti, ale pravou vasen zazivala jen s nim. Hraje a zpiva pisnicku, kterou slozil a napsal prave v tomhle palaci a je psana pro ni.* /Jako skoro vsechny moje pisnicky./ *Zpiva dokud jej nepesusi hlas nejke nezname hlky a on se nna ni koukne a rekne ji, co ji je potom, pro koho ta pisnicka je a jakmile slysi jeji slova pobavene se usklibne.* Hle je mi fakt u prdele, co si myslis ty, ale ja jsem jeden z nejslavnejsich rckovych chlapku spucasnosti. Nesledujes televizi? Bulvar? Internet? *Zakrouti pobavene hlavou.* To zijes v klastere, Novicko? Co potom pohledavas tady? Jeste te nekdo zkazi Novicko. /Treba ja./ *Sleduje ji s usklebkem a potom ji jen rekne, jako by nic, ze jemu misto libani rtu chteji zensky spis libat koule a po jejich slovech nadzvedne oboci.* Kurva jsi snad mladsi sestra Barbie? Ta mi taky neverila, dokud jsem ji to neukazal. *Uchetne se , ale dal to nekomentuje a potom ji rekne sve jmeno, ale jen svy jmeno a prijmeni, ktere ma po svem zasranem fotrovi. To prostredni, ktere nese prijmeni Francouske kralovske rodiny radeji vynecha. On sam ho nepouziva vubec.* /Nebyt mamky, zrekl bych toho titulu./ No jasne Novicko" Jak bys me moula znat, kdyz v klastere hraji samy nemozny hity. *Odfrkne si.* Ale je to o Bohu, takze by se dalo rictm, ze blahorecite me. Milujes Boha Novicko? *Zepta se ji pobavene a pak se postavi a Prevrati ocima.* Staci se na ne usmat, ric jim jakssladky jsou a samy mi lezou do kalhot asapaj se po mym ptakovi, protoze ho chtej v sobe tak moc hluboko. *Rekne pobavene.* Davam jim jen, co chtej. N vsem jen par stastlivkynim se to povede. Sam si je vybiram. Suk na jednu noc a ony maj na co zpominat ve vym nudnym zivote. *Rekne s pokrcenim ramen a potom je u nia natiskne ji na bar a palcem pohladi jeji spodni ret a poslechne si jeji pokud o urazku.* Naavat je hrich Novocko. *Zasepta.* Stejne tak, ze mi tvrdne pero jen z predtavy, jak jsi podemnou a tvy rtiky ntenaj moje jmeno, zatim, co tvoje kundicka chce, aby muj ptak byl hluboko v tobe. *Rty natiskne na jeji krk, kde po sobe necha rudou znacku a potom jimi vyjede k jejimu uchu.* Uz jen predstava, jak jsi nejspis vlhka ted nea mymu peru klidu. Klidne si sahni. Staci jen otrit svou ruku o muj tvrdy rozkrok, Novicko. *Vydechne ji do ucha a potom jemne polibi jeji lalucek a odtahne se od ni a nez se nadeje skonci jeji obsah sklenicky v jeho oblceji. Poodstopui od ni s setre si trkutinu z tvare a usklibne se.* Skoda chlastu, nemyslis Novicko? *Rekne jen a nakonec se vrati na sedacku.* /Nejradeji bych to vypil. Takovy nrhani. a ona... Rajcovni nezbedna Novicka... Aexy./ *Zapali si cigaretu a je mu jedno, ze jeho erekce jde pres jeho kalhoty videt. Nema se za, co stydet.* jako keksik? Ten je aspon sladkej. *Uchechtne se a vydechne kour a pres nej ji jeho oci sleduji a potom se zajima o jeji jmeno, ale dela to jenl aby nestala tec. Ve skutecnosti je mu volne jak se Noicka jmenuje. Nad jejimi slovy pokrci rameny.* Fajn, takze jsi proste jen otravna Novicka. *Chytne flasku Whiskey a napije se.*
13Lucky

za Tue Jan 14, 2020 8:40 pm
*Po jeho slovách sa v jej očiach zaiskrí, pretože trafil do čierneho. Ona doteraz bola zavretá, ale nie práve v kláštore, ale v internátnej škole. Tá sa kláštoru v mnohých veciach kláštoru mohla podobať. Napríklad v tom, že tam nemohla vkročiť mužská noha. Dôsledkom bolo, že jej skúsenosti s opačným pohlavím, boli na úrovni nula. To však neznamená, že sa nevie sama za seba postaviť, keď stretne nejakého chlapíka, ktorý si o sebe myslí, že mala údivom padnúť na zadok len kvôli tomu, že je slávny. Svoje rozhorčenie skryje za drzý úsmev, ale rýchlo ho nahradí umiernený, súcitný úsmev plný dobroty.* Niekedy nás z kláštora pustia. Naším cieľom je nájsť také hriešne duše ako je tá tvoja a zachrániť ťa pred večným zatratením. *Hrá jeho hru, ale už len podľa iskričiek, ktorými žiaria jej oči, musí byť jasné, že ona má od mníšky ďaleko ako sa dá.* Skaziť? A čo ak je to presne to, čo hľadám? Únik od života v kláštore a štipku zábavy. Len tu som našla len niekoho, kto je prehnane pyšný na svoju anténku medzi nohami a asi by sa psychicky zrútil, keby mu odpadla. Vieš na koho narážam, hviezdička? *Pokračuje stále s tým dobrotivým úsmevom, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani Matka Tereza. Nad ďalšími slovami nadvihne obočie, pretože ona netuší, kto je Barbie.* /Možno transverstita z nejakej jeho kapely, ktorá má zas naopak medzi nohami niečo na viac. Nejako sa zas dostanú k tomu, že ona dnes počula meno Alex Winslov po prvýkrát. Nad jeho slovami sa musí zasmiať, ale nie kvôli tomu, že by ju bohvieako pobavili. Skôr preto, že jej pripadá absorudné to, o čom sa práve bavia.*  Keby si spieval nejaké chvály, tak som si istá, že by si u mojich priateliek získal na popularite. Ale či by si pri tom náhodou nezačal horieť, pretože tvoja hriešna duša, by váhu Božích slov nezládla. *Je to tak. Väčšina dievča, čo bola v tej internátnej škole zavretá s ňou, boli nesmierne upäté a modernú hudbu neznášali. Potom sa posmešne zasmeje na jeho slovách.* Napadlo ti prečo to robia, hviezdička? Pretože si chcú overiť, či tam vôbec niečo teda máš. A ak to nájdu, možno im ťa príde ľúto vďaka tomu nálezu a už im nezostáva nič iné, ako urobiť ti dobre. Všetko je to z ľútosti. *Predostrie mu svoj názor na túto problematiku a je jasné, že ona musí mať pravdu. Lenže potom jej prevaha zmizne, pretože ju Alex priklincuje na bar a obmedzí tak jej osobnú slobodu. V tej chvíli potlača chuť mu zaraziť opätok do chodidla, tak hlboko, že by si nabudúce rozmyslel, či to vôbec spraví.  Naschvál ho pozoruje vzdorovitým pohľadom, ktorý hovorí o tom, že ona sa ho nebojí. Pravdou je, že jej vnútro mierne zviera neistota. Keď sa jej však začne dotýkať najintímnejším spôsobom, aký v živote zažila, tak jej motivácia odporovať klesá.* Mal by si si na svoj patyk dať pozor. Zlomenina penisu ževraj veľmi bolí, hviezdička. *Poznamená popritom ako jej okusuje krk a musí vynaložiť všetko svoje sebaovládanie, aby jej hlas znel obyčajne. Uľaví sa jej, keď sa odtiahne, pretože ona už spomínaný patyk naozaj cítila na svojom stehne a jej myseľ jej začínala podsúvať zaujímavé nápady. Nerobí jej probmém vyprázdniť mu pohár tequily do jeho tváre. Veď je celá fľaša za ňou.* Za mnou je ešte celá fľaša, takže ak dostaneš zas takýto skvelý nápad, môžem to zas opakovať. Vyhovuje jej, že sa vzdialil a zjavne preniesol svoju pozornosť na tú whisky. Ona si zas naplní pohár tequilou, ale tú teraz plánuje vypiť.* A ty si chlap, nevie sa správať k ženám a myslí si o sebe, že je bohvieako úžasný, hoci by sa mu mohol vyrovnať hocaký ožran tam z ulice. Pokojne by som ti teraz nejakého mohla zohnať a dokázať ti, že mám pravdu. *Poznamená a prevráti do seba pohár tequily na jeden šup.* Ale aj tak musí byť nejaký dôvod prečo sa tak správaš. Nejaká temná, tajomná a tragická minulosť? *Spýta sa ho posmešným tónom.*
† PsYcHoPaTiC †

za Thu Jan 16, 2020 10:46 pm
*Jakmile vezme na vedomi, ze je na strese s ni jeste taky jenkdo dalsi, koukne se tim smerm a vsimne si nejake holky, ktrou predtim nikdy jeste nevidel. Hlavou mu bezi, ze to vypaa, ze ma celkem slsny kozy a potom ji rekne, co je ji po tom pro koho, nebo komu tuhle pisnicku sozil.* /Pro ni kurva stoprocentne ne./ *Kdyz ji rekne, ze je jeden z nejznamejsich rockovych hudebniku tehle doby a zajima se odkud vylezla, ma pocit, jako by vylezla z klastea a taky ji otituluje prezdivkou, ktrea podle nej na ni okonale sedi a potom se jen pobavene usklibne.* Jo jsem kurva zkazenej kote. Problem je, ze ja mam nejspis svou dusi tak zkazenou, ze ani napravit nejde, ale dik za snahu, novicko a pokud bys chtela opravdu zkazit svou jemnou a nevinnou dusicku, pak jis narazila na lapace nevinnych dusi. Znicim ji ve vterine, Novicko. *Rekne s pokrcenim ramen na jeji slova. V podstate je mu jedno odkud vylezla.* /Je strasne otravna uz ted./ *Potom ji rekne, ze zenske jdpou spis po jeho rtech po jeho koulich, protoze ony jsou po nem celem. Poslechne si jeji slova a zatne lehce celist a zabrnka na Taniu.* Mam bejt na, co hrdej, Novicko, ale ty to bouzel nejak nezjistis, protoze bys potom spachal hrich ze kteryho neni cesty zpet. Jakmile jednou padnes do pasti chtice a touhy po jeste vetsim uspokojeni, pak budes jen hrisna Novicka, ktery zakazou pristup do kterokoliv zasranyho klastera. *Mekne na ni a potom rekne, ze je stejna jako Babie, ktera mu taky neverila, ze jeho pero je proste skvostny a tak ji to musel dokazat. Byl sjetej, takze si proste sundal kalhoty a potom ji mel tam kde chtel. na kolenou s jeho ptakem v jeji puse.* /Uz jen pri te vzpomince mi cuka ptak. Hrisna Barbie s hrisnou pusinkou./ *Potom ji rekne, kdo vlastne je a je mu tak nejak jedno, ze jej nezna. Rekne ji, ze se ji ani nedivi, ze ej nezna, protoze Cory chvalici Boha v repertoaru fakt nema a poslechne si jeji slova a uchechtne se.* Jo, byly by vlhky jen ri prvnich tonech a obratilo by je to na tu zlou stranu. Na mou stranu. *Rekne klidne a potom ji rekne, ze ne vsechny holky se muzo tesit z jeho pozornosti v jeho hotelove posteli, kdyz ma chut na suk a po jejich slovech se zsmeje.* Kurva holka. Jak muze soudot neco, cos jeste neskusila? Vsadim se, ze ani nevis, co to je delat si dobre sama natoz, jaky to je, kdyz te nekdo suka tak, ze mas pocit , ze si vykricis plice a tvoje kundicka touzi po jeste vetsim a vetsim vzruseni. Cim vic vlhka tim vic to che jeji majitelka. Chce vic a vic. *Rekne a potom uz je u Novicky, kterou natiskne na bar a polibi jeji krk a respekrive jeji rohluben mezi krkem a ramenem a nasledne se jeho rty dostanou k jejimu uchu do ktereho zasepta par slov a potom se uchechtne.* Treba ti nekdy dovolim, aby sis vyzkoousela , co to je drzet v ruce penis. *Potom se od ni odtahne a poplaca ji po tvari, jako male ite a potom uz si jen z obliceje stira s usklebkem alkoholl, co mu do obliceje chrszla a nasledne si sedne zse na sve misto, kde si zapali cigaretu a sleduje ji a zepta se na jeji jmeno a kdyz mu jej nerekne, rekne ji, ze oo nej bude teda nadale Otravna Novicka a potom se napije ze sve lahve whiskey a potom, co uslysi jeji slova jen znudene pokrci rameny.* Tak ho klidne doved, aspon s nim bude prdel a ne jak s tebou konverzace o hovne. *Rekne ji a probodne ji pobavenym pohledema po jejich dalsich slvech odlozi lahev, zvedne se a diky tomu, jak je vysoky je u ni vlastne hned.* Myslis si, ze se ti tady budu kurva zpovidat, ovicko? Zasrane ne. *Usklibne se.* Do toho jak se covam nebo ne mi nebude kecat zasrana panna jako jsi ty, chapes? Pokud nechces skoncir zatracene zle, tak se me na tohle uz nikdy pat nebudes jasny? Ja se taky nestaram o to, proc jsi nikomu jeste neroztahla nohy, abys nebyla tak nesnesitelna, protoze z nedostatku sukani jsou zensky strasny kravy. **Potahne z cigarety a kour vydechne nosem primo na ni.* Jediny, co pro tebe jsem schopnej udelat je zbavit te toho napjeti, mezi tvyma nohama, aby byla mene nesnesitelna, nez jsi ted, ale jinak me nech bejt jasny? Nejsem zadna zasrana pipka, co by ti tady rikala svuj dejemnej pribeh. *Usklibne se.* Bud je tohle naposledy, co spolu mluvime, nebo jeste jednou na sebe nekde narazime a prisaham tomu tvymu zasranymu bohu, ze te znicim a zbyde z tebe jen zkurvena zlomena vysata skorbka. *Rekne a potom se k ni otoci zady a jde k sedacce, kde da Taniu do obalu, ktery zaskrkne a prehodi si kytaru pres rameno a potom vezme lahev whiskey a koukne na Novicku nastvanym pohledem.* Muzes byt jakoliv tvrda, treba jako tahle lahew whiskey, ale jeste jednou me naseres a skoncis takhle. *Pusti lahev na zem a ta se komanzite rozleti na milion kousku.* Sbohem, novicko. *Rekne , jako by nic a nakonec se otoci na pate a naposledy si potahne z cigarety, nez nedopalek hodi na zem a opusti tak strechy.* /Nikdo se me nebude ptat na to, proc se chovam jako hajzl a hlavne ne ona. Otravna Novicka./
annie.16

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

za Wed Jan 22, 2020 7:45 am
*dnes se rozhodla vynechat snídani a míří si to na střechu. Nemá nic v plánu, jenom chce být někde na čerstvém vzduchu a kde bude klid. Když už je nahoře opře se o zábradli a sleduje Angeles. Všude je klid a město i palác se teprve probouzí. Ten pohled, jak zhasínají pouliční lampy a lidi vyrážejí do ulic, se jí líbí. Má na sobě starší dziny a svetr. Vlasy má seple v jednoduchém drdolu a nemá na sobě téměř žádný make-up. Ani si neuvědomila že jí po tváři stekla slza. Sama nechápe proč. Každopádně když ji začne stekat po tváři i druhá slza, rychle ji setře a několikrát zamrka aby zahnala i ty ostatní*
AndyHoff

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

za Wed Jan 22, 2020 7:50 am
*Všiml si, že Lia dneska vynechala snídani a rozhodl se jí jít najít. Už dlouho s ní nemluvil. Vlastně naposledy tehdy na plese nebo párty nebo co to bylo, když tam byla Charity se svým teď už bývalým snoubencem. Podle jejího pohledu, který na něj vrhla, když se dal s Charity zase dohromady usoudil, že ví o tom, co Charity provedl. Nejdřív zamíří k její komnatě, kde mu její komorné řeknou, že se vydala na střechu. Dojde tam a potichu otevře. Vidí jí, jak kouká na město a stírá si z tváří slzy. Dojde k ní a zastaví se vedle ní.* Co se děje? *Zeptá se jí rovnou starostlivým hlasem a starostlivě se na ní i podívá. Asi nemá smysl se jí ptát, jestli je v pořádku, protože je jasné, že není.*
annie.16

za Wed Jan 22, 2020 8:01 am
*když se rozhodla vynechat snídani zamířila rovnou na střechu. Ví, že tam teď bude klid a taky potřebovala na čerstvý vzduch. Opřená o zábradlí sleduje jak se Angeles probouzí a při tom ji začnou stekat slzy po tváři. Rychle si je začne utírat a několikrát zamrka. Slyší, jak někdo vstoupil na střechu ale neotáčí se. Teprve když pak uslyší Jaspera otočí hlavu jeho směrem a hned se zase odvrátí. Pokrčí rameny. Vlastně ani sama neví proč brečí.* Co ty tady?*nadhodí aby stočila rozhovor jiným směrem.
AndyHoff

za Wed Jan 22, 2020 8:14 am
*Dojde na střechu, kde by měla být jeho sestra a když vidí, jak si stírá z tváře slzy, dojde k ní a zeptá se jí, co se děje. Starostlivě se zamračí, když vidí její pokrčení rameny.* Nekrč rameny, Lio. Co se děje? /Neni přece normální jen tak jít na střechu a bez příčiny tam začít brečet./ *Pak pokrčí rameny on.* Šel jsem tě hledat. Nedorazila jsi na snídani, tak jsem si dělal starosti. Poslední dobou jsme spolu moc nemluvili. *Vysvětlí.*
annie.16

za Wed Jan 22, 2020 8:24 am
*slyší že na střeše není sama ale neotáčí se, dokud neuslyší hlas svého bratra. Na jeho otázku nemá odpověď a tak jen pokrčí rameny. Když se jí zeptá znovu, frustrovane si povzdychne* Já nevím.*stoupne si normálně a otočí se na něj* Víš něco o mamce a taťkovi?*řekne starostlivě. Doktoři jí nechtěli nic říct. Ví jen to, že se stále neprobudili. To , že neví kdy by se měli probudit, jestli budou mít nějaké následky a tak dále, ji nehorázně vadí. Jsou to přece její rodiče má právo to vědět. Raději odbočí od tématu a zeptá se ho co dělá na střeše. Když slyší jeho odpověď, uhne pohledem. Naposledy to bylo na tom večírku a to pak oba skončili opilí, takže si většinu ani nepamatuje. Jenom vi, ze tam Charity tenkrát byla s tím jiným chlapem. Vydá se směrem k pohovkam a na jednu si sedne. Nohy složí po sebe a začne si odirat kuzicku kolem nehtů.* Jak se má Charity?*nadhodí*,
AndyHoff

za Wed Jan 22, 2020 8:36 am
*Dojde na střechu ke své setře a zeptá se jí, co se děje. Když se ho zeptá na rodiče, sklopí pohled. Dělá si o rodiče čim dál tim větší starosti. Nejradši by jí uklinil, že budou v pořádku, ale ví, že Lia není malá Edelynne a že by jí měl říct pravdu.* Pořád nijak nereagují. Každej den je jejich šance o něco menší. Mámimo tělo začalo včera odmítat umělou výživu. *Řekne jí pravdu a pak zvedne pohled a podívá se na město, aby se nemusel podívat do obličeje své sestry. Když periferně zaznamená, že se Lia odebrala k pohovce. Sedne si vedle ní a přikývne.* Má se dobře. Aspoň teda doufam. Tváří se spokojeně a říká mi, že je poprvé za život šťastná. *Odpoví jí a pousměje se, když si vzpomene na dívku, která ukradla jeho srdce.*
annie.16

za Wed Jan 22, 2020 8:49 am
*když se jí zeptá Jasper na to, co se děje po druhé, otočí se na něj a zeptá se ho na rodiče. Ona nic neví. Jenom to, že jsou stále v kómatu. Po jeho odpovědi sklopí hlavu a překrývane se nadechne. Nemá k tomu co říct. Mohlo to být i horší. Raději se vydá sednout si na pohovku. Když si Jasper sedne vedle ní, zeptá se ho na Charity. Po jeho odpovědi se pousměje. Je ráda, že jsou ti dva konečně šťastní. Pak chvíli mlčí. Nechce se teď s nikým hádat. Není na to správná doba. Jenže Jasper ji nedal na výběr* Proč si mi to tenkrát neřekl?*řekne potichu. V jejím hlase se ozývá zlost ale taky i zklamani. Už není tak naštvaná jako předtím. Neví co si o tom má myslet. Ráda by věděla proč ji o tom neřekl a dozvěděla se to teprve až od Charity*
AndyHoff

za Wed Jan 22, 2020 9:15 am
*Řekne jí pravdu o stavu rodičů, i když se mu do toho vůbec nechce, protože sám má problém spát a být v klidu od doby, co se to dozvěděl. Sedne si vedle ní na pohovku a řekne jí, že Charity se má dobře. U toho se pousměje, protože se prostě musí usmát, když si na ní vzpomene. Po další Liině otázce ale jeho úsměv povadne a on sklopí hlavu. Zamne si okraje dlouhých rukávů jeho trička, které zakrývají jeho hojící se rány, které si způsobil žiletkou.* Táta mě odsoudil hned jak jsem mu Charity představil a vzdal to se mnou. Sawyerovi jsem potom přiznal pravdu a on se naštval. A mámu ničilo, že mi věřila a já jí pokaždý zklamal. Nechtěl jsem tě zklamat. Nechtěl jsem, abys mě odsoudila i ty. V tu chvíli bych to už nezvládl. A nejspíš jsem ti to měl říct, protože jsem to takhle akorát posral a ty ses to dozvěděla od Charity a ne ode mě. *Řekne jí pravdu a radši svůj pohled upírá pořád na zem. To zklamání v jejím hlase, když se ho na to ptala, nepřeslechl.* /Akorát jsem všechno zase dosral./
Sponsored content

Střecha paláce s výhledem na město - Stránka 3 Empty Re: Střecha paláce s výhledem na město

Povolení tohoto fóra: