Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Scarlett A. Deak

za Sat May 23, 2020 1:41 pm
Jsi zajímavý aspon pro mě ano.* Scarlett to taky nějak nebrala vážně, spíš jako přátelský vztah s výhodami..Kterých ona měla docela dost. Ale tohle byl takový první kde je příjemná a hodná a ne nepříjemná a zlá. Hodná byla jen na lidi kterým měla opravdu blízko, a opravdu je milovala a cítila se s nimi v bezpečí.* Seznámíš? Teda neznám..Ale asi ten den nebudu mít čas.. *Zalhala, což mohlo jít poznat. Ona měla čas skoro každý den ale seznamovat se s dětmi se vyhýbala* Joo, to je celá Jul..* Nervózně zopakovala, a falešně se usmála.* Jich je víc..To je ale krásné překvápko.* Zase měla na tváři nervózní úsměv.* Joo, takový sluníčko, proč jí asi mají po čase plné zuby..* Radši na nic nemyslela, ona fakt děti ráda neměla. Když je u břehu tak se převlékne z plavek, jen do ručníku. Což měla náhodou i druhý.* Na tady máš..* natáhla k němu ruku a podala mu ručník.* Klidně si ho nech. Jo a si asi jediný kluk který se na mě nedíval když jsem se převlíkala. Zázraky se dějí..*Zasmála se a podívala se na něj.*
Lexi

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

za Sat May 23, 2020 2:06 pm
*Uchechtne se. Nebyl si jistý, jak se má v přítomnosti takové dívky chovat, a jen nad tím pokrčí rameny. Pak jen přikývne.* Dobře, jen jsem myslel... že na plese budu asi docela k roztrhání. Sofie mě pozvala, musím krýt záda Colinovi a pak si ještě musím udělat čas na tebe. *Uchechtne se. Rád si ze svých problémů dělal legraci, stejně jako v tomhle případě, ale někdy to prostě nešlo. Jen sleduje dívku, jak leze ven, a když mu podá ručník, jen se usměje a trochu se do něj utře, načež si ho ováže kolem pasu.* Nejsem barbar. *Mrkne na ni a když uvidí ten malý výškový rozdíl mezi nimi, jen se uchechtne. Překvapilo ho, že je tak vysoká.*

za Sat May 23, 2020 2:24 pm
Jestli se tam se mnou nechceš potkat, můžeš mi to říct..Jsem na to zvyklá.* Scarlett vždycky odmítali, možná to bylo kvůli tomu že byla na ně nepříjemná, nebo možná že je někdy dokonce i praštila. Ale tak to bylo ještě před tím než přijela do paláce. Možná se dá říct že je trošku, hodnější, ale vážně jen trošinku. Stále byla taková ta mrcha, která všechno překazí. A nikdo s ní nechce mít nic společného. Když uvidí jak se uchechtne když u nich uvidí malý výškový rozdíl mezi nimi. Jen se taky uchechtne.* Ano jsem trochu vysoká..* pokrčí rameny.* / Zvláštní že tu jsme jen my dva. A nikdo jiný tu není./ * Probleskne jí hlavou.*
Lexi

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Joseph V. Layn

za Sat May 23, 2020 2:28 pm
Ne, to ne, jen... Asi bych si neměl zařizovat tolik věcí na tak krátký časový úsek, ale slibuju, že minimálně jeden tanec spolu dáme, jo? A menší upozornění na závěr - neumím tancovat. *Uchechtne se a přiblíží se k ní, načež jí zase pohladí po tváři a nahne se k ní. Kdo ví, jestli je jenom prostě nějak přecitlivělej jako holka když to dostala, nebo kdo ví proč. Sleduje ji tedy s očima upřenýma do těch jejích a jen se mírně uchechtne, když mu řekne, že je opravdu vysoká. Ano, všiml si toho.*

za Sat May 23, 2020 3:16 pm
Dobře, možná bys to do mě neřekl. Ale jsem vážně dobrá v tanci. Umím skoro všechny tance.*Řekla pobaveně kde se i ve chvilkách zasmála. Ano Scarlett uměla hodně dobře tancovat. Takže to pro ní nebylo zase tak těžký udělat pár kroků na plese.* Když se k ní přiblíží, jen se usměje.* Ano, hodně lidí mi to říká..Myslím že tam potkáš i mojí sestru, takže se jí radši vyhni.* Zavtipkovala a vzala si mokré plavky ze země.* Uvidíme se tedy na plese. *Ještě ho jednou políbila. A pak už šla směrem ke své komnatě.*
-LF-

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Kathika Canton

za Thu May 28, 2020 6:08 pm
*V práci skončila před chvilkou. Převlékla se z uniformy do šortek a svého trička. Už nemá žádné od Wellse. Neměla čas, kdy si ho vzít. Skoro týden spolu už nemluví. Přijde jí to jako věčnost.*/Je to celý moje vina, kdybych mu řekla jo, byli bychom spolu.. Jenže by to od ní nebylo fér ani k ní a ani k Wellsovi. Necítí se na to a měla by pochybnosti a to ona nechce. Mají teď něco jako pauzu, na utřídění myšlenek. Ona si myslí, že to ale není jen na týden, dva, ale navždycky, */Pauzy bývají navždycky.. Po pauze následuje rozchod./*Dojde k jezírku. To místo jí vždycky přišlo krásné. Miluje starou část paláce. Pousměje se nad tím. Nijak neváhá a sedne si na okraj jezírka. Zuje si boty a nohy namočí do vody. Dívá se na nohy, kterými čeří vodu. Myslí na Wellse. Ví, že to navíc teď nemá i lehký. Jeho máma zmizela. Snažila se jí pomoct hledat. Vzala si kvůli tomu i pár směn navíc a procházela s ostatními město a okolí. Ale nic.*/A já mu ještě víc ubližuju.. Měla bych tu pro něj teď být a co? Všechno jsem podělala./*Po tváři jí i teče jedna slza, kterou nemá sílu setřít.*
AndyHoff

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Wells J. Schreave

za Thu May 28, 2020 6:27 pm
*Od toho plesu skoro nevyšel z komnaty. Pár dní se utápěl v alkoholu a za celý život toho nevypil tolik, jako za ty dny. Pak ale vystřízlivěl, když zjistil, že jeho máma zmizela. Nechápe, jak je to možné. Nechápe, kdo by mohl jeho mámu unést. Normálně by bylo snadné to svést na rebely, jenže ti jsou všichni v paláci, uzavřeli s palácem příměří a mají potvrzené alibi na dobu, kdy zmizela. Nenapadá ho žádná jiná skupina nebo jedinec, který by usiloval o rozbití jejich rodiny. Hrozně se o ní bojí, protože ví, že je nakažená tím virem a ví, že v poslední době se zhoršil stav většiny pacientů. Má strach i o svého tátu, který jí hledá dnem i nocí a každý den vypadá hůř. Jenže si odmítá odpočinout na déle, než dvě hodiny, dokud jí nenajde. Což chápe. Kdyby se takhle ztratila Kathika, nedokázal by odpočívat ani ty dvě hodiny. A to i přesto, jak to mezi nimi teď je. Vyčítá si, že si před ní kleknul a zeptal se jí na tu otázku. Mělo mu dojít, že to pro ní bude brzo. Nikdy jí nechtěl nijak ublížit, jenže přesně to udělal. Příběh svých rodičů slyšel několikrát a zná ho nazpaměť. Teď mu přijde, že po tátovi toho zdědil daleko více, než se zdálo. Až na to, že jeho táta měl pouze pocit, že všem okolo ubližuje.* /U mě je to pravda. Nic jinýho nedokážu. Kat ubližovalo i to, když jsme spolu byli a ostatní jí pomlouvali./ *Nechtěl si to připustit, protože si s ní připadal úplný a naprosto jí propadl. Jenže to bylo pěkně sobecké a on si měl uvědomit, že jejich vztah jí zraňuje. A pak se mu to povedlo ještě více podělat nedomyšlenou žádostí o ruku. Akorát se vrátil spolu s pár strážci a svým tátou z města z další výpravy, kde hledali jeho mámu. Tátu dotlačil do komnaty, aby si odpočinul a on sám zamířil pro flašku whiskey a pak na místo, které má docela rád a o kterém je přesvědčený, že tam nikdo nebude, takže si tam bude moct utřídit myšlenky a být sám. V jeho komnatě mu všechno až moc připomíná Kat a první noc, co strávili spolu. I každá jeho košile nebo tričko mu připomíná, jak moc ráda nosila věci, které voněly jako on. Navíc má pořád schované ty šperky, které jí chtěl dát. Přijde mu to, jako kdyby to bylo v jiném životě. Jako kdyby beze sebe už byli několik let, během kterých se z něj stala hrozná troska a akorát tak prázdná schránka bez života. Dojde k okraji starého jezírka s flaškou v ruce a pak se zastaví a překvapeně kouká na osobu sedící na druhé straně jezírka. Nejdřív ho napadne, že si jí jenom vysnil, ale po vteřině mu dojde, že by si jí rozhodně nepředstavoval se slzou na tváři. Trhaně se nadechne, protože vidět jí takhle je jako kdyby mu do té díry na hrudi vrátila srdce jenom proto, aby ho do něj bodla nožem a pomalu jím otáčela. Ví, že je to jenom kvůli němu. Že jenom kvůli němu teď brečí a připadá si kvůli tomu hrozně provinile. Má pocit, že ani ta všechna bolest, kterou teď cítí, není dostačujícím trestem. Jenom na ní pár vteřin kouká a pak potřese hlavou.* Promiň. *Hlesne potichu a začne couvat pryč směrem, kterým přišel. Bohužel má už trochu upito, protože flašku otevřel už po cestě sem a nikdy neměl velikou výdrž, takže mu i ty čtyři loky stačí na to, aby nebyl schopný odsud rychle odejít a nezpůsoboval jí další bolest.*
-LF-

za Thu May 28, 2020 6:53 pm
*Sedí na okraji jezírka a nohy si přitom máchá ve vodě. Celé dny přemýšlí o Wellsovi. Vyčítá si, jak mu ublížila, to nikdy nechtěla udělat. */On si najde někoho lepšího, kdo mu nebude ubližovat tak, jako já./*Ví, že tohle nebude pro Wellse problém. Je moc milý, hezký, vtipný, starostlivý. Vždycky se všechny snaží potěšit, myslí více na druhé, jak na sebe.*/Hned, jak odjedu najde si někoho lepšího, já už mu v tom nebudu bránit../*Po tváří jí steče slza. Neotře si ji. Nemá na to sílu. Má pocit, že nemá sílu na nic. Nevnímá přítomnost někoho dalšího, než uslyší trhavé nadechnutí. Pak zvedne hlavu a rychle ji zase sklopí, když uvidí Wellse. Setře si z tváře slzu. Sice ji asi viděl, ale i tak.*Ahoj..*Hlesne potichu. Jakmile se jí omluví, zavřít hlavou a podívá se na něj, vidí jak couvá a chystá se k odchodu. Nahlas si povzdychne.*To já se omlouvám. Je mi to moc líto. Nechtěla jsem ti nijak ublížit.*On se podle ní nemá za co omlouvat. Když ho vidí, v jakém je stavu, cítí se provinile ještě více.*Už ti nebudu ubližovat, neboj. *Řekne rychle. Chce využít toho, že je pořád tady a nestihl odejít.*Požádala jsem o přeložení. /Do Honduragui.. Od tama i přejí všichni zmizet./*Ví, že je to provincie s hodně továrnami a ne moc čistým ovzduším. Je zde hodně nemocných a nejvyšší procento úmrtnosti novorozenců. Není to zrovna krásná provincie a proto nebylo těžké najít strážce z tama, který by si s ní chtěl vyměnit místo.*Už ti nebudu ubližovat.*Ani s nenazouvá boty, protože tím by se jen zdržovala. Boty si vezme do rukou a vydá se opačným směrem, jak Wells pryč, do své komnaty. Měla by začít pomalu balit, odjíždí už v neděli.*
AndyHoff

za Thu May 28, 2020 7:15 pm
*Dojde k okraji jezírka a pak si všimne, kdo sedí na druhém břehu. Když si uvědomí, že je to skutečné, trhaně se nadechne a má pocit, jako kdyby do jeho těla udeřil blesk. Pár vteřin se nedokáže pohnout a pak ze sebe dostane jenom tichou omluvu a pomalu začne couvat k odchodu. Zastaví se, když slyší její slova.* Jedinej, kdo někomu ublížil jsem já. Neměl jsem to dělat. Ubližoval jsem ti celou tu dobu, co jsme spolu byli. Jenže já sobec to neviděl a pak to posral ještě víc. *Řekne jí a nechápavě se zamračí, když mu řekne, že už mu nebude ubližovat. Neví, kam tím míří, ale už teď ví, že se mu to ani za mák nebude líbit. A její další věta je toho důkazem, protože jakmile jí vysloví, má pocit, že mu někdo vysál z plic všechen kyslík.* Ne.. *Hlesne potichu a když vidí, jak se zvedá a odchází, rychle oběhne jezírko a doběhne jí. Chytí jí za ruku a otočí si jí k sobě. Hned potom ale její ruku pustí, protože to, že se dotkl její jemné kůže mu akorát připomnělo všechny jejich společné noci a vlastně všechny jejich polibky. A příval všech těch vzpomínek by nezvládl ani o vteřinu déle.* To nesmíš. *Představa toho, že by nebyla pod stejnou střechou jako on mu vhání slzy do očí. Možná se bez ní cítil jako by byl mrtvý, ale aspoň věděl, že je blízko. Kdyby byla pryč a on neměl šanci jí ani zahlédnout, ví jistě, že by to nijak dlouho nepřežil.* Prosím, Kat. Nedělej to. Stáhni tu žádost. *Poprosí jí potichu a v jeho hlase je slyšet ta bolest, kterou mu působí vědomí, že by odjela.* Já vím, že jsem udělal kravinu. Vím, že jsem ti ublížil a nenávidím se za to. Vím, že jsem hrozný sobec. A taky vím, že si tě vůbec nezasloužím. Jenže vím ještě jednu věc ... A to je to, že nezvládnu žít bez toho, aniž bych věděl, že se pohybuješ stejnýma chodbama jako já. Že jsi pod stejnou střechou a já tě můžu zahlídnout třeba u kruhovitého salonu, když půjdu na nějakou poradu. Chápu, že si nezasloužím to, abysme to spolu nějak urovnali a aby to bylo jako předtím. Ale já nezvládnu žít bez toho, aniž bych tě aspoň někdy zahlédl a mohl se na vlastní oči ujistit, že jsi v pořádku. *Polkne nahlas ve snaze se zbavit knedlíku, který se mu udělal v krku.* Nemůžu ztratit i tebe. *Hlesne potichu a zavrtí hlavou. Šance, že by se jeho máma našla živá jsou mizivé, jeho táta tímhle tempem za pár dní zkolabuje, jeho dvojče odjede za pár měsíců do jiné země a jeho nejmladší bratr má pocit, že nezapadá do rodiny, chce se vzdát titulu a odejít od nich co nejdál. Jediná jistota, kterou měl, byla právě Kathika. A on ví, že to nezvládne, pokud nebude mít aspoň tuhle.*
-LF-

za Thu May 28, 2020 7:47 pm
*Když začne Wells couvat, sama se mu omluví. Nechtěla mu nijak ublížit. Jen se na to prostě necítila. *Ty jsi nikomu neublížil. Mně rozhodně se. Právě naopak. Když jsem byla s tebou byla jsem.. šťastná. Vždycky. Neubližoval jsi mi tím./Vždycky se mě snažil potěšit. Dělal pro mě několik věcí, které ani nemusel./*Bude jí to chybět. Chce odjet, vlastně už to je naplánovaný. Nakonec mu to i řekne. Nechce se tu déle zdržovat. I Wells je na odchodu, takže i ona se zvedne a bosá se vydá směrem do své komnaty. Když ji chytí, otočí se na něj a podívá se mu do očí. Ale pak hned sklopí zrak. Nedokáže se mu dívat do obličeje.*Proč ne?*Zeptá se.*Takhle to pro nás oba bude akorát horší. Když se budeme vídat I když jen na dálku a nebudeme spolu mluvit..*Řekne tiše.*/On si najde nějakou hezkou princeznu a budou spolu šťastní. Já to nějak přežiju../*Bude muset. Chce zabezpečit svou rodinu. Poslouchá ho a lehce vrtí hlavou.*Nejsi sobec. Neublížil jsi mi. To já tobě a tím i sobě. Kdybych řekla ano, bylo by to v pohodě./Jsem fakt blbá.. Měla jsem mu říct ano, aby byl šťastný. Já bych to nějak překousla./Nezasloužíš si mě, zasloužíš si někoho lepšího, než jsem já./Vhodnějšího, s titulem. Aby Illea měla spojence. Co bych já mohla nabídnout?/Wellsi.. Když se budeme vídat, jen těžko se přese mě přeneseš. Když rychle zmiznu, určitě to bude lepší. Za chvilku na mě zapomeneš a najdeš si někoho lepšího. *Po jeho dalších slovech si jen rezignovaně povzdechne.*Dobře.. Zůstanu./Stejně mu to bude více ubližovat./*Ví, že šance na nalezení jeho mámy jsou už docela malé. A pokud mu to opravdu pomůže, zatím zůstane.*/Do doby, než se jeho máma vrátí a nebo než s přes to Wells dokáže jakž takž přenést.*Najdeme ji. Neboj. *Snaží se ho trochu uklidnit. Kdyby to mezi nimi bylo v pohodě, objala by ho, ale teď si na to prostě netroufne. To, že si sama bere směny navíc mu neřekne. Není to podle ní potřeba. */Naštěstí kruhy pod mýma očima mohu teď vysvětlit docela dobře../
AndyHoff

za Thu May 28, 2020 8:09 pm
*Začne vrtět hlavou už u její první věty a nepřestane, než domluví.* Viděl jsem, jak tě trápily všechny ty pomluvy. Kdybych nebyl sobec, tak bych se od tebe držel dál a nenechal to zajít tak daleko. Nenechal bych tě to snášet jenom kvůli mě. *Vysvětlí jí, jak jí ubližoval celou tu dobu, co spolu byli a pak jí zastaví v odchodu. Vysvětlí jí, proč jí o to prosí a po její reakci polkne.* Já myslel... /Jak jsem mohl doufat, že by to chtěla nějak spravit?/ *Proběhne mu hlavou a rychle jí zatřese.* Nebylo. Ty bys nebyla v pohodě. *Namítne, protože ona pro něj byla vždycky nejdůležitější. I když to dal najevo pěkně debilním způsobem.* To není pravda. A i kdyby byla. Je mi jedno, koho si zasloužím a koho ne. Já chci tebe. *Když pak od ní slyší o tom, že se přes ní bude těžce přenášet, je to pro něj stejné, jako kdyby ho na místě střelila.* Zapomenout na tebe? Přenést se přes tebe? Proč si myslíš, že to do háje chci? To snad to, cos mi napsala byla lež? To, jak mě miluješ, jak si mě určitě budeš chtít vzít, jak nechceš, aby to mezi náma skončilo? *Vyjmenuje jí, co mu napsala na Illeagramu a přitom o menší krok couvne, protože vědomí toho, že to napsala a teď mluví o tom, že se přes ní má přenést jako o hotové a jasné věci, šíleně bolí. Po jejích rezignovaných slovech zvedne ruce do vzduchu, jako kdyby se vzdával.* Já myslel, že to chceš urovnat. Že ti se mnou bylo dobře. Ale jestli ne, jestli ty ses přes to už přenesla ... tak už je stejně jedno, jestli odjedeš nebo zůstaneš. Je to tvoje věc a já ti do ní nebudu zasahovat. Hodně štěstí na novém místě. *Zatne zuby, aby dokázal mluvit pevným hlasem a ten se mu neklepal a pak se na ní podívá a mírně nadzvedne obočí.* Víš sama, jaký jsou šance. Je nemocná, je sama, je bez doktorů, kdo ví v jakém prostředí. Planý naděje mi teď moc nepomůžou. /Ať už jsou to planý naděje o tom, že najdu svojí mámu živou nebo planý naděje o tom, že to mezi námi chceš urovnat./ *Proběhne mu myslí celý význam jeho poslední věty.*
-LF-

za Thu May 28, 2020 8:42 pm
*Potřese nad tím nesouhlasně hlavou.*Bylo to nepříjemný. Ale zvládala jme to, kvůli tobě. Stálo mi to za to.*Nebyla ráda za to, jak ji pomlouvali, ale s Wellsem byla šťastná a všechny pomluvy a hnusné věci, které jí říkaly z to stály a ona toho nelituje. Pak ji zastaví v odchodu. Nechápe proč. Těch několik dnů, co bylo takhle bylo strašných aspoň pro ni. A takhle to má pokračovat? Mají se i nadál ignorovat? V tomhle by pro ně byl lepší, její odchod. Pak řekne, že si nezaslouží ji, ale někoho lepšího, jak je ona, někoho vhodnějšího.*/Věděla jsem to už na začátku../*To, že řekne, že chce ji ji zabolí. Rozmrká další příval slz a pořád se dívá do země. Ani jednou během jejich rozhovoru k němu nezvedla zrak. Řekne že když tu zůstane, akorát to pro něj bude těžší. Těžší se přes ni přenést a najít si někoho lepšího,koho si zaslouží.*Vždyť jsem ti ublížila. A podívej se, jak je to mezi námi teď! *Rozmáchne rukama a krátce se mu podívá do očí.*Několik dní jsme se sobě vyhýbali, nemluvili mezi sebou, já se ti ani skoro kvůli tomu, co jsem udělala nemohu odívat do očí. Miluju tě. Chtěla jsme se přes to přenést ale nemyslím si, že to půjde. Takhle. *Když řekne, že nemůže ztratit i ji, povzdechne si a rezignuje. Zůstane tu. Když mluví, podívá se na něj. Vidí, jak zatíná zuby a slyší, jakým mluví tónem hlasu.*/Je naštvaný, skvělý../*O kousek sama ustoupí. Stejně jak on předtím.*/Zasloužím si to./*Neví, co teď udělat. Pokud chce, aby byla tady, pokud to pro Wellse bude lepší, bude tu. Nechce u ubližovat. Udělala to po plese, udělala to dneska, ještě více a k tomu ho i naštvala, asi. Ale po jeho poslední větě má spíše pocit, jako kdyby jí měl sám chuť zabalit i kufr. Pak se ho snaží aspoň trochu povzbudit, ale nesezdá se to s velkým úspěchem.*/A je to kvůli mě. Takový je kvůli mě. Nic na to neříká a jen mlčí.*I kdyby to byla planá naděje, téhle se nevzdám.*Řekne po chvilce tiše. Wells to snad ani nemohl slyšet. Zamumlala si to jen tak pro sebe.*Tak.. ahoj.*Rozloučí se s ním a pak se zase otočí a vydá se do své komnaty, kde si chce dát dlouhou sprchu, kde jak doufá, se jí utřídí myšlenky.*/Zkusím projít město, ještě jednou, sama. Třeba narazím na někoho, kdo bude něco vědět o Wellsově mámě./
AndyHoff

za Thu May 28, 2020 9:34 pm
Stálo ti za to kvůli mě trpět? *Zeptá se jí, jako kdyby se potřeboval ujistit, že slyšel dobře a pak jí řekne, že i kdyby si měl zasloužit někoho lepšího, chtěl by pořád jenom ji. Všimne si, že k němu ani jednou nezvedla zrak a to, že nemůže vidět její oči to mrzí. Jsou na ní totiž jedna z těch věcí, kvůli kterým se do ní zamiloval.* Můžu si za to ale sám, Kat. A jo, vidím, jak je to mezi náma teď. Ale souhlasili jsme, že oba potřebujeme pár dnů. Já to s námi nevzdal. Já věřím, že to mezi sebou můžeme urovnat. Je otázka, jestli tomu věříš ale i ty. *Dívá se na ní s jasnými otazníky v očích. Po jejích dalších slovech mu zmizí opět veškerý kyslík z plic.* Takže tohle je podle tebe konec? Definitivní? Prostě to vzdáš a odejdeš? *Zeptá se jí nevěřícně a pak zatne zuby, aby dokázal mluvit pevným, netřesoucím se hlasem. Když na to nijak nereaguje, suše se uchechtne a zavrtí hlavou.* /Takže je to definitivní.. Jak jsem mohl doufat, že by to chtěla urovnat s někym, jako jsem já? Jasně, že jí bude líp beze mě.. Taky bych to se sebou vzdal./ *Proběhne mu hlavou a pak si dojde, že na tom něco je. On to se sebou totiž vzdal. Bez ní nemá jeho život žádnej smysl. Bez ní je nikdo. Celej život přemýšlel o tom, proč je vlastně naživu. Byl neplánované dítě a celý život v sobě držel pocit, že je prostě jenom nedopatření, které se nemělo stát. Ale po jejím boku se cítil úplný. Jako kdyby tady byl kvůli nějakému důvodu a poprvé se cítil doopravdy šťastný.* Ahoj? *Vyrazí ze sebe a sleduje jí, jak se otočí.* Je tvoje volba odejít, Kathiko. Já neodešel. Já to nevzdal. Ty to právě teď svým odchodem vzdáváš. Já si myslel, že to mezi sebou dokážeme urovnat. Že platí to, co jsi psala. Protože tohle neudělá člověk, kterej doopravdy miluje. *Řekne jí a celou dobu pozoruje její záda. Doufá, že se zastaví a nějak zareaguje. Že se bude snažit jejich vztah zachránit. Moc dobře ale ví, že je větší šance, že bez reakce odejde. Přeci mu to dala jasně najevo svými slovy už předtím. Jenže jestli to ona zvládne, on rozhodně ne. Neví už, jak bez ní existovat.*
-LF-

za Thu May 28, 2020 10:03 pm
Jo, stálo. *Přikývne. Byla s ním šťastná a to, že ji pomlouvali proto zvládla přehlížet. Teď je to jiný. Asi spolu nejsou, prec jen se spolu nebaví, nevídaji se. Dali si pauzu, jenže co ví, ta předchází rozchodu. Pak řekne, že si zaslouží někoho lepšího jak ji. Poukaze na to, jaké to mezi nimi teď je. Nemysli si, že by se to mohlo urovnat. *Jo pár dnů, pauzu a ta následuje před rozchodem.*Řekne tiše. Po jeho otázce polkne. Neví, jestli tomu věří nebo ne.*Nevim. *Řekne upřímně. Nechce mu říct, že ne a ani že ano. Ani jedno by nebyla pravda. *Já nevím Wellsi. Vážně.. Asi tu pauzu potřebujeme delší.. Pár týdnů si od sebe odpocineme. A pak uvidíme. /Když teda po tom nenastane rozchod. /*Dodá si v duchu a věří, že i on si to domysli podle toho, co řekla ona před chvilkou. Po jeho dalších slovech si není jistá, jestli teda skutečně neodejit. Wells tvrdí, že ji tu chce, ale teď to tak nevypadá. Ona pro něj chce to nejlepší a nemysli si, že je to ona. Wells si zaslouží někoho lepšího. To, jak mluví tvrdým hlasem ji i dost překvapí a zarazí se. Chce jít do komnaty, osprchovat se a lehnout si. Nebo ještě vyrazit do města. I když je dost unavená a přeje si jen vyspat se, chce najít mámu Wellse. Řekne ahoj, nechtěla odejít jen tak, takže se rozloučí pro zatím takhle po jeho otázce se zastaví. *Jo, ahoj.. *Řekne lehce zařazené.* Tohle nedělá člověk, který nemiluje? *Otočí se na něj a podívá se mu do očí. *Takže si myslíš, že tě nemiluju? Už chybí jen dodat to, že jsem zlatokopka.. *Dodá. *Tím ahoj, jsem se rozloučila jen teď. Neodchazim z paláce, když to nechceš. Jen bych teď ráda šla do pokoje a dala si sprchu. Měla jsem dneska dve směny, během kterých jsem běhala po městě a snažila se najít tvou mámu! Stejně jak včera a předevčírem. Tak promiň, že si chci taky odpočinout když už v pět ráno, mi začíná další směna. *Mozna to jen špatně pochopil, ví, že je tu i ta možnost. Teď nad tím jen Potřese hlavou a rychle odejde. Už nedovolí, aby ji něčím zastavil. Dojde do pokoje, kde se prevlece do teplejsiho oblečení. Sprchu si dá potom, bude to logictejsi. Teď chce jít Ještě chvilku ven, hledat. *
AndyHoff

za Thu May 28, 2020 10:21 pm
Následuje před rozchodem? To je někde napsaný jako pravidlo vztahů a já ho přehlídl? Protože nikdo mi do ruky příručku nedal, když jsme spolu začali chodit. *Nechápe, jak je může házet do jednoho pytle s úplně všemi páry, kterým to nevyšlo. Nechápe, jak to může předem takhle vzdávat a nějak se nesnažit bojovat. Když mu na další otázky odpoví, že neví, má chuť se tomu celému zasmát. Dost by jim ulehčilo situaci, kdyby odpověděla buď ano nebo ne.* Pak uvidíme? Před chvíli jsi všechny vztahy s pauzou odsoudila k zániku a teď jí chceš protáhnout na pár týdnů? *Zavrtí nevěřícně hlavou. Když jí pak sleduje, jak odchází, řekne jí, že je to její volba. Nemyslí tím, že odchází definitivně. Myslí to, že odchází teď, když on by to rád mezi nimi aspoň o trochu vyřešil.* Zlatokopka? Fakt si myslíš, že bych tě tak někdy nazval? Že si tohle o tobě myslim? *Zeptá se jí dost dotčeně a zavrtí přitom hlavou. Když na něj pak vyjede, zatne pěsti, protože má už vážně silnou chuť začít řvát kvůli vší té bezmoci, kterou cítí.* A myslíš, že já si nepotřebuju odpočinout? Hledam mámu už několik dní v kuse, do toho sleduju, jak se můj táta žene prakticky do stavu, kdy někde umře na vyčerpání, sleduju, jak se mi rozpadá celá rodina. A i přesto tady teď stojim a chci jsem to s tebou vyřešit a nějak urovnat! /Jenže to by ta snaha musela být oboustranná./ *Dodá v duchu, protože ona už stejně zašla na roh. Nedokáže uvěřit tomu, co se to mezi nimi stalo a jak to on zničil. Nejradši by do něčeho vrazil, ale dokáže se jenom svést na podlahu a rukou si obejmout hrudník, protože má pocit, že se mu rozpadne. Tohle všechno je jeho vina a jestli chce Kathika pauzu, nebude se jí nijak plést do cesty a nutit jí do toho, aby se to snažila vyřešit. A jestli potom bude chtít rozchod a bude si jistá, že je to pro ní to nejlepší, prostě jí vyhoví. Nejradši by zmizel rovnou teď z paláce, ale nejdřív musí najít svou mámu a ujistit se, že je v pořádku. Až potom může zmizet.*
Vertasia

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Crystal Bane

za Mon Jun 15, 2020 9:40 am
*Dnes měla Crystal po delší době opravdové volno, tudíž se vyspala s tím, že nikam nemusí. Oblékla si na sebe bílou košili, trošku volnější a černou sukni, do které si košili trochu zastrkala. Své tmavě hnědé, skoro černé vlasy vlasy které se jí vlnily, si svázala do culíku a vyšla vstříc paláci. Hledala nějaké tiché místo, kde by si mohla odpočinout a relaxovat, tudíž nakonec zavítala ke starému jezírku, to okolí bylo vážně krásné. Byla to část starého paláce, po zdech rostly rostliny a květiny, avšak voda v jezírku, který býval obyčejný bazén, byla krásně čistá a udržovaná. Pomalu se posadila ke kraji jezírku, sundala si své černé baleríny a následně si namočí nohy do vody, až po kolena.*
DlhyPribeh.sk

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Hans G. Andersson

za Mon Jun 15, 2020 10:00 am
*Dnes ráno sa zobudil s úsmevom. Veľmi sa tešil na dnešný deň ani nevedel prečo. Dal si na seba svoje obľúbené čierne tričko a modré nohavice. Necítil potrebu chodiť stále v obleku ani ničom podobnom. Dal si hnedý opasok a vykročil. Bludil po záhradách až kým neprišiel k starému jazierku. Pozrel sa na slnko a rukou si zakrel tvár. Jeho pohľad následne sklzol na dievča, ktoré si mačalo nohy v jazierku. Jej hnedé takmer až čierne vlasy si všimol ako prvé. Usmial sa a vykročil smerom k nej.* Ahoj. Môžem ti tu robiť spoločnosť. *Usmial sa a pozrel sa na ňu.*
Vertasia

za Mon Jun 15, 2020 10:05 am
*Poklidně si máchala nohy v jezírku, byla spokojená s teplotou a celkově ji tady byla dobře. Cítila se i příjemně, jelikož dnes nemusela mít na sobě uniformu, ani nic podobného. Dneska zkrátka mohla mít její oblíbenou košili a sukni, což si užívala. Občas si i tiše broukala svou oblíbenou píseň, přičemž nohami hýbala do rytmu, dokud neslyšela, že sem někdo přišel. Prohlédla si muže a na chvilku se zastavila. Jako komorná měla nějaké pravidla, které musela dodržovat a věděla určitě, že muž nebyl jeden ze zaměstnanců, tudíž to musel být někdo z královské rodiny, či nějaký zahraniční host. Proto vstane na nohy a ukloní se.* Dobrý den, vaší přítomností budu zajisté poctěna. *Usměje se, čímž odhalí své výrazné lícní kosti.*
DlhyPribeh.sk

za Mon Jun 15, 2020 10:12 am
*Usmeje sa nad jej správaním. Akurát mu došlo, že toto dievča nie je z kráľovskej rodiny.* Prosím tykajme si. *Usmial sa a natiahol k nej ruku.* Moje meno je Hans Gurli Andersson. A tvoje? *Usmial sa a znova si ju prezrel. Musel uznať že na pohľad vyzerala pekne a milo. Bol odhodlaný ju spoznať a tak dúfal, že sa k nemu nezačne správať ako k niekomu vyššie postavenému. Neznášal to.*
Vertasia

za Mon Jun 15, 2020 10:18 am
*Její povinnost byla vykat výše postaveným a také je obsloužit, kdyby něco potřebovali, to byla její povinnost a jelikož ona byla za svou práci velmi vděčná, hodlala své pravidla dodržovat.* Vážně? Tak dobře, když si to přejet- přeješ. *Opraví se s úsměvem, málem mu začala zase vykat. Pro někoho tohle znamenalo nic, avšak pro ni to něco znamenalo, že si s ní někdo chtěl tykat.* Crystal Bane. *Usměje se a jemně si s ním potřese rukou.* Těší mě, Hansi. *Usměje se mile a poté da ruku k tělu, když si jimi už potřásnou.* Jsi tu nejspíše nově, že? *Zeptá se.*
DlhyPribeh.sk

za Mon Jun 15, 2020 10:25 am
*Usmieval sa na ňu.* Ďakujem. *Povedal a pozrel sa okolo seba.* Je to tu nádherné. *Usmial sa a potom svoj pohľad znova presunul na ňu.* Áno som to len pár dní. *Odpovedal na jej otázku.* Ty si z tadiaľto? *Spýtal sa a pozrel sa jej do očí. Celkom ho zaujímalo z kadiaľ je a čo tu robí. Dúfal len, že to nebude brat ako nevhodnú otázku z jeho strany.*
Vertasia

za Mon Jun 15, 2020 10:39 am
Není za co. *Zavrtí s úsměvem hlavou, opravdu nebylo za nic děkovat.* To ano, mám moc ráda tyto starší části paláci. Mají něco do sebe, jsou ještě krásnější, než ty nové části, avšak tím nechci říct, že by byly nové části ošklivé, to vůbec ne. Celý tento palác je vskutku nádherný. *Poznamená s úsměvem a poté se na muže podívá.* Takže krátce? Jak se ti tu líbí? *Zeptá se s úsměvem, jelikož ji to zajímalo.* Já jsem zde pouze jako služebná, přesněji komorná, ze šesté kasty. Bydlím zde v paláci díky práci. *Pousměje se a jemně pokrčí rameny. Bylo hezké, že se zajímal.* Odkud jsi přijel ty? *Zeptá se na oplátku, aby také nebyla potichu. Přeci jen ji to zajímalo.*
DlhyPribeh.sk

za Mon Jun 15, 2020 10:49 am
*Znova sa Usmieval.* To áno každý štát má svoju kultúru a je niečím výnimočný a pekný. Nejak som sa tu ešte nestihol poobzerať ale na miestach, kde som bol naozaj stáli za to. *Pozrel sa na jazero a sadol si na zem.* Nemám tu moc kamarátov. Vlastne len teba. Teda ak ta môžem ako kamarátku brať. *Povedal a pozrel na ňu trochu spytavo.* Fíha, zaujímavá práca, robíš ju lebo ta baví, alebo? *Spýtal sa ďalšiu otázku a pozrel na ňu.* Ja som zo Švédska. *Povedal a spomenul si na domov.*
Vertasia

za Mon Jun 15, 2020 10:59 am
*Přikývne a usměje se.* To máš pravdu, každý stát se od sebe něčím liší a je něčím specifický. *Poví, jelikož to byla pravda. Navštívila tedy jen toto království, avšak bylo jasné, že každé bylo jiné a originální.* Em, ano, můžeš. Jen si na to musím zvyknout, většinou jsem tady pouze jako pracovní síla. *Usměje se a pokrčí rameny. Pro nikoho nic moc neznamenala.* Ta práce mě baví a je jedna z nejlepších, kterou můžu vzhledem k své kastě dostat. Ale také to dělám pro rodinu, která potřebuje peníze, vždy ji posílám přes půlku své výplaty. *Poví s úsměvem.* O Švédsku jsem slyšela, že je to krásná země. *Zazubí se a přikývne.*
DlhyPribeh.sk

za Mon Jun 15, 2020 11:06 am
*Usmeje sa a pozerá na jazero.* Áno je až neuveriteľné ako je každé kráľovstvo iné. Nikdy ma to neprestane prrkvapovat. *Pohľad prehodí na Crystal.* Ďakujem. Koľko máš vlastne rokov? *Spýta sa aj napriek tomu že mu táto otázka prišla neskutočne trápna.* Neviem ale ja by som najradšej zrušil kasty. Všetci by sme si mali byť rovný. Ale nijak tých ľudí nerozdelujem. Zistil som ze aj ľudia z nižších kast sú milý. A niekedy sa správajú lepšie ako ty vysoko postavený. *Povedal a zasmial sa.* Áno to je. Otec často hovorí, že nie som pripravený viesť celé kráľovstvo. *Povedal a trochu sa zamyslel.*
Sponsored content

Staré jezírko - Stránka 6 Empty Re: Staré jezírko

Povolení tohoto fóra: