Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
LittlePrincess
Zobrazit informace o autorovi

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Victoria G. Anmairer

za Mon Feb 10, 2020 10:38 pm
*Dlouho takhle intenzivně nepřemýšlela, události se jen hrnuly. Ještě se měl v nejbližší době ples konat na, který se po dlouhém váhání rozhodla, že navštíví. Dokonce už se rozhodovala mezi dvěma druhy šatů, červená je dost specifický požadavek. Vždy se v ní cítí jinak, ale když jí budou mít všichni. Lehce se k němu bokem přitulí, když jí obejme, hned se tak mohla více uklidnit a uvolnit nad tím vším. Nad jeho slovy si jen povzdychne a lehce se zavrtí.*Dělala jsem s Charity palačinky, vlastně to víc než trochu přehnala s nutelou. Nevzpomínám si, že by tolik jedla sladké.*Uculí se a skousne si spodní ret. Tohle jí bavilo a ráda, by zase s jeho sestrou něco podnikla. Nad jeho slovy musí přikývnout*Vím, že mi neublížíš.*Zamumlá téměř jistě a zvedne k němu oči, s tím že se zadívá do těch jeho.*
AndyHoff

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Jonas Z. Horn

za Tue Feb 11, 2020 12:39 pm
*Obejme jí okolo pasu a přitáhne si jí k sobě blíž. Pak jí řekne o Tobiasovi a stejně jako ona si povzdychne. Pak nadzvedne obočí.* A já doteď nevěřil, že při těhotenství se ženským mění chutě. *Poznamená pobaveně, i když se i tomu pobavení musí trochu nutit. Nesnáší prince Jaspera, že dopustil, aby sedmnáctiletá Charity otěhotněla. A to pomíjí kolikrát jí ublížil a zlomil srdce. Pak se na ní pousměje.* Nedokázal bych to. *Podívá se jí do očí a pak začne pohledem přeskakovat mezi jejíma očima a rtama a pomalu se k ní začne přibližovat. Sleduje pozorně její reakci, aby mohl včas přestat, kdyby se jí to nelíbilo. Pro jistotu se zastaví, když mezi jejich rty zůstává pár milimetrů a nechá spojení jejich rtů na ní.*
LittlePrincess

za Tue Feb 11, 2020 6:47 pm
*V tenhle moment je ze všeho nejradši, že se k němu může tulit a zase na chvíli vypnout. Najednou se vše zdá o kousek lepší. Jenže po jeho dalších slovech se její oči překvapením rozšíří, několikrát vážně zamrká.*Charity je těhotná?*Vyjíkne nevěřícně, možná i trochu nadšeně. Ona má děti ráda, ale Char se jí samotné nezmínila o něčem takovém. Nejspíš tomu chtěla dát čas, nebo jí to skrz všechno to jídlo vypadlo, nejspíš. *Já, jo.*Vypadne z ní jen když se usměje a zadívá se do jeho očí. Skousne si nejistě ret přitom co jej pozoruje. Celou dobu mu kouká do očí, vlastně je jí jasné k čemu se právě má, a to ona překoná tu malou mezeru, čímž spojí jejich rty dohromady v polibek.*
AndyHoff

za Tue Feb 11, 2020 8:46 pm
*Poznamená, že doteď nevěřil tomu, že těhotenství mění chutě žen, ale očividně je to pravda, když jeho sestra, která neměla celý život v lásce sladké si šla udělat palačinky s obrovskou vrstvou Nutelou. Myslel si, že to Vic ví, když o tom sama začala, ale jak je vidět z její reakce, asi to netušila.* Jo, je těhotná. S princem Jasperem. *Nedokáže zadržet úšklebek, když zmíní jeho jméno, díky kterému je vidět, jak ho má v lásce.* /Ještě jednou jí ublíží a nedožije se dalšího rána. I kdyby mě měli popravit za vraždu prince, je mi to jedno./ *Proběhne mu hlavou a pak sleduje její oči střídavě s jejími rty a pomalu se k ní začne přibližovat. Dává si pozor, aby včas zaregistroval nějaký náznak toho, že by se to Vic nelíbilo. Žádného si nevšimne, ale i tak nechá poslední krůček na ní a pak se pousměje, když jejich rty spojí v polibku. Líbá jí něžně a dává do toho ty pocity, které k ní cítí. Obejme jí okolo pasu rukama a nadzvedne jí, aby si jí mohl posadit na klín a pak jemnými polibky sjede po její tváři ke krku a klíční kosti.*
LittlePrincess

za Tue Feb 11, 2020 9:04 pm
*Nezačala by o tom mluvit, kdyby jí to jednoduše zvláštní nepřišlo. Z toho co si pamatuje Char nikdy sladké moc nemusela a teď se to změnilo, samotnou by jí nenapadlo že je těhotná. Překvapený pohled jí proto po jeho slovech nechybí, krátce se zarazí a skousne si ret.*On není pořád tak strašný, jako dítě sis tolik nestěžoval.*Zaculí se a pokýve hlavou, věděla o tom jak ho nemá rád, proto si tu poznámku nemohla neodpustit. Jako děti k nim měli blízko, změnilo se to ale brzo. Jistě, že jí nevadí jeho přibližování se k jejím rtům. Proto je také spojí v jedny. Každičký polibek se mu snaží oplácet, jak nejlíp dokáže. Poté co si jí posadí na klín, omotá nožky kolem jeho těla. Spokojeně vzdychne po jeho polibcích a krk lehce nakloní, aby měl celkově lepší přístup. Všechno se děje tak samo, jakoby to tak mělo být. Skousne si spodní ret a zadívá se na něj.*
AndyHoff

za Tue Feb 11, 2020 9:26 pm
*Po jejích slovech o tom, jak si jako dítě na Jaspera tolik nestěžoval, přikývne.* To je pravda. Jenže tehdy to nebyl hajzl, kvůli kterýmu měla Charity už několikrát zlomený srdce během posledních pár měsíců. A teď je ještě k tomu těhotná. V sedmnácti, do háje. Taky si mohl dát pozor. *Řekne naštvaným tónem a pak vydechne a potřese hlavou.* Promiň. *Omluví se jí hned, že to musela poslouchat a následně se už dostanou k o dost příjemnější části a to líbání. Posadí si jí na klín a polibky sjede přes její tvář ke krku a klíční kosti. Vydechne na její pokožku, když slyší, kdy spokojeně vzdychla a chce jí slyšet takhle vzdychat i dál. Udělá na jí na krku menší červenou skrvnku a pak se jí podívá do očí.* Nemusíme pokračovat dál, jestli nechceš. Můžeme zůstat jenom při tomhle. *Nechce jí ublížit a nechce, aby si myslela, že jí do něčeho nutí.*
LittlePrincess

za Tue Feb 11, 2020 9:51 pm
Víš, že ho měla ráda dlouho. Zaslouží si spolu být šťastní, což vidím že jsou. Jednou se s tím budeš muset smířit.*Pronese k němu s úsměvem a prohrábne mu rukou rozházené vlasy. Cítí v jeho hlase naštvaní a jasně, že se jí to nelíbí, jenže pak následuje jeho omluva a u ní se zase objeví roztomilý úsměv. Jenže potom následuje činnost, která je pro ni jednoduše nová, ale její přijemné to jak se jí dotýká, jeho polibky, teplý dech na kůži, díky kterému se zachvěje. Jenže potom ucítí, něco jiného...zaraženě si položí ruku na místo na krku a zadívá se mu do očí.*Já.... asi to nemusíme přehánět.*Zašeptá k němu tiše než ruce omotá kolem jeho krku a znovu se k němu ještě víc přitulí. Hřál jí a momentálně zrovna to potřebuje, když toho na sobě nemá hodně. Původně chtěla nachvilku do vody.*
AndyHoff

za Tue Feb 11, 2020 10:34 pm
Jenže od Novýho roku, což je měsíc a půl už jí stihnul minimálně třikrát zlomit srdce a dohnat jí k tomu, že se chtěla zabít. Je tohle podle tebe šťastnej vztah? /Nevěřim, že to vydrží teď jenom díky tomu, že jí zbouchnul./ *Proběhne mu hlavou a pak se jí omluví a začne jí líbat. Posadí si jí na klín a pak jí začne líbat na krku a udělá jí tam jeden malinekj flíček. Pak se jí podívá do očí a řekne jí, že můžou zůstat při tomhle a nepokračovat dál, i když jemu by to nevadilo. Chce ale, aby se cítila co nejlépe ona. Po její odpovědi přikývne.* Dobře. *Líbne jí krátce na čelo a pak si jí k sobě přitulí a začne jí jemně hladit po paži a kreslit jí tam svými prsty různá kolečka.*
LittlePrincess

za Tue Feb 11, 2020 10:57 pm
Všechno má důvod, láska není jednoduchá. Kdybys víc četl, tak to  víš.*Pokýve důležitě hlavou, ona vidí dobré snad na všem, takže jí to horko těžko může vymluvit. Na jeho otázku mu vlastně neodpoví a dá mu tak další podnět k přemýšlení, je to takhle perfektní. Po tomhle následují polibky a to, že si jí přesune k sobě  na klín. Nijak nad tím nemůže protestovat, tohle je více jak příjemné, navíc se jí dotýká někdo komu věří a je pro ni důležitý. Odpoví mu na jeho slova, nechce na to všechno jednoduše spěchat a přehnat to. Času mají kolik chtějí, na všechno a vzít jim ho nikdo nemohl. Pousměje se na něj.*Děkuji.*Šeptne tiše než se k němu přitulí. Vlastně se jí tak trochu zavřou očka, která způsobí že začne mělce oddechovat. Pravděpodobně během chvilky po jeho hlazení usne.*
AndyHoff

za Tue Feb 11, 2020 11:04 pm
*Pomalu přikývne a malinko nespokojeně našpulí pusu. Je dost tvrdohlavý, takže pořád nemá Jaspera rád, ale nasadila mu brouka do hlavy.* /Třeba se fakt změnil a už jí neublíží. Jenže to taky sliboval už několikrát./ *Zvažuje pro a proti. Na chvíli na to zapomene, když jí začne líbat a pak souhlasí, že na to půjdou pomalu a pousměje se.* Nemáš za co děkovat. *Namítne s úsměvem a přitulí si jí k sobě. Začne jí hladit po paži a kreslit jí tam svými prsty kolečka a u toho pořád přemýšlí nad svou sestrou a Jasperem. Během chvíle si všimne, že Vic usnula.* Sladké sny, srdíčko. *Zašeptá a políbí jí na čelo. Pak jí vezme do náruče a i s ní se postaví a odnese jí do její komnaty, kde jí položí na postel a zachumlá do deky. Naposledy se koukne na její klidný obličej a zamilovaně se usměje, než její komnatu opustí a nechá jí v klidu spát. Sám se odebere do své postele.*
AndyHoff

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Brikssi M. Schreave

za Tue Mar 24, 2020 10:19 pm
*Pořád nemůže uvěřit tomu, čeho byla na akci svědkem. Ze smrti nikdy nebude mít radost a to ani ze smrti potomka toho nejhoršího člověka, který snad kdy žil. Krátce se stavila v komnatě, kde se jen rychle převlékla do velké černé mikiny a džín s děravými koleny, které jsou daleko pohodlnější než šaty a vydala se na procházku palácem. Ví, že po tomhle se asi nočním můr už nikdy nezbaví. A do toho všeho má strach, že doktoři nestihnou výzkum včas. Nechce umřít, kdo by taky chtěl? Chce spolu s Keenanem zestárnout a užít si vnoučat. Ani si nevšimne, že došla ke starému jezírku, dokud tam nedojde. Tohle místo je pro ní prostě to nejlepší útočiště v celém paláci. Sedne si na okraj jezírka do tureckého sedu a sama pro sebe si povzdychne. Má strach z toho, co teď bude následovat. Jako kdyby se toho za poslední měsíce nestalo už dost. Nijak zvlášť neregistruje, že jí začaly po tvářích téct slzy. Ani neví, jestli jsou to slzy smutku, strachu, bezmoci, nebo všeho dohromady. Nestírá je, jenom je nechává tiše téct po tvářích a u toho pozoruje vodní hladinu.*
† PsYcHoPaTiC †

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Keenan Aaron Matias Schreave

za Tue Mar 24, 2020 11:14 pm
*Potom, co se stalo v sale se vydal za Sawyerem, aby se am ujistil, ze tarebelka bude v pohode, nakonec se vydal za rodici, aby jim rekl, jak Aawyqer rozhodl ohledne Rhyse a nakonec se vydal do komnty, kd emela byt Brikssi, ale jedine, o nasel byly jeji saty na posteli, ale Brikssi nikde. Prsty si prohrabne vlasy a prijde k nemu fenka jeho zeny. Dreone si k ni a pohldi ji a potom jen zase zavre dvere komnaty a vyd se najit svou zenu. Doufa jenm ze ji najde a nebude nekde zhroucena, protoze to by nejspis uz neprezil. Uz od rana mu nebylo nejlepe, ale tvaril se, ze je v phode. Pojde par mist, ale nic, az se nakonec rozejde ke staremu jezirku, ktere oba nazyvaji pracovnim nazvem-Nase misto. Vejde do mistnosti a neskutecne se mu ulevi, kdyz ji tam spatri sedet na okraji. Je k nemu sice zady, ale on vi, ze ona neni v pohode. Boli jej ji takhle videt, protoze to je vse jen jeho chyba. Diky nemu je na tom takhle a diky nemu zije neustaem stresu, protoze v jejich rodine se neustale neco deje. Pomalu se k i rozejde a kdyz zjisti, ze breci, ciri se, jako by mu nekdo dal srdce do sveraku a ten se stale stahoval a stahoval.. Opatrne si k ni pridedne a z naprsni kapsy vytahne bily kapesnik, ktery ji poda.* Nechci, abys plakala, protoze me tenhle pohled nici vic, nez cokoliv na svete. *Rekne.* Vzdy si prisaham, ze te uz nikdy nenecham plakat a vzdy jsem zatim selhal. *Potom si skousne spodni ret.* Omlouvam se... Moje rodina je proste... prolezla zlem skrz naskrz a ja s tim bohuzel nic neudelam. *Procisne si vlasy.* Vzdy zde budou prizraky temne minulosti tehle rodiny. Prizraly, pred kterymi nas ndokazu ubranit a nenavidim se za to.. *Zaseta.*
AndyHoff

za Tue Mar 24, 2020 11:32 pm
*Dojde ke starému jezírku, aniž by vůbec zamýšlela, že sem půjde, a pak se posadí na okraj a ani si neuvědomí, jak a začnou jí po tvářích téct slzy. Nechává je prostě téct, ale hned jakmile se vedle ní objeví Keenan, nejradši by si za to nafackovala, protože mu nechce přidělávat starosti. Vezme si od něj kapesník s vděčným pousmáním a rychle si všechny slzy z tváří setře.* Promiň. Nechtěla jsem, abys mě tak viděl a měl akorát víc starostí. *Omluví se mu hned a pak ho chytne za ruku, kterou stiskne.* Ty jsi neselhal. Nemůžeš za to. Nikdy jsi nebyl příčinou mých slz. Aspoň těch smutku. Byl jsi zdrojem mých tolika slz štěstí. *Potřese hlavou a opře si hlavu o jeho rameno.* Neomlouvej se za to. Není to tvoje vina. Bohužel s tím nic nenaděláme. *Vydechne a přitulí se k němu.* Není důvod, aby ses za to nenáviděl. Nemůžeš za to. Nikdo za to nemůže. Aspoň ne nikdo živý. *Namítne potichu.* Už se stali i horší věci. Nějak se přes to dostaneme. *Snaží se ujistit jak jeho, tak i sebe.* Jak je na tom vůbec Saw? Byl jsi za ním? *Zeptá se ho, protože si o svého syna dělá docela starosti. Takový začátek vlády by nepřála nikomu.*
† PsYcHoPaTiC †

za Wed Mar 25, 2020 9:21 pm
*Jakmile najde svou manzelu sedet u jezirka a kdyz je u ni biz a zjisti ze place, ma pocit, ze jeho srdce snad exploduje. Slibil sim ze ji nechce uz ikdy videt plakat a nedari se mu to a misto toho mu pripada, ze je se jeste horsi a o s tim nemuze nic delat. Prijde mu, ze se jejich rodina pomalu, ale jiste rozpada diky tem vsem tajemstvim, ktere jsou spojeny s Schreave rodinou. Nenavidi Fhillipa, nenavidi Thomase, nenavidi Jeremyho....To oni nici jejich rod. Prijde k Brikssi a da ji kapesnik, ktery mel v naprsni kapse obleku. Sam je z dneska zkalamny. Dnes ne jen, ze se stalo to, co se stalo a ta skutecnost, ze Charity a jeji rodina majii hodne spolecneho s jeho rodinou, ale dnes jeho syn vyhostil jeho mladsiho bratra z palace. Jeho syn udelal to, co bylo nutne o tom nepochybuje, ale, kdyz se bude chtit s Rhysem sejit, budou se muset sejit nekde ve meste.* /Aspon ze jej jen vyhosil z palace a nevzal mu zivot. To by mu nejspis ak ja tak mamka s tatkou jen tak neodpustili./ *Sedne si vedle Brikssi a sleduje, jak si utira slzy a potom si ji k sobe privine a posloucha jeji slova.* Ja vim, ze minulost nezmenim a nic s tim neudelam, jen memrzi to, ze v nasi rodine bohuzel existji i takove... zkazene geny. *Vydechne a nasledne se ji adiva do tbare. Do tvare zeny, ktera je spolu s jehi rodinou pro ni to nejcennejsi n avete, co ma.* Jen jsem nechtel, aby Sawyerova vlada zacala takhle. To me mrzi nejvic. Mel jsem jeste pockat, nebo tak. *Rekne a potom si ji k sobe vic prituli a polibi jeji ceo a malymi polibky jede na spanek na tvare az k jejim rtum a po chvilce se odtahne.* Byl jsem za nim, kdyz byl s tou ebelkou na osetrovne a nevypadal zrovna nejlepe... nedivim se mu. Promluvim si s nim hned jakmile bude mit cas. *Rekne a presne tohle taky hidla udelat.* Ted se, ale chci venovat te nejkrasnejsi rudovlasce v palaci, ktera ma ty nejnadhernejsi blankytne oci, ktere jsem kdy videl a presne ty mne pred dvaceti lety zaujaly pri vyberu nejvice. Vice nez jeji barva vlasu.. *Zazubi se na ni.*
AndyHoff

za Wed Mar 25, 2020 9:42 pm
*Vezme si od Keenana kapesník, kterým si utře slzy z tváří a pak se k němu přitulí.* Každá rodina má něco, zlato. Vždyť se podívej na to, co všechno naší rodině udělala moje neteř. *Zmíní Arowen a tiše si povzdychne.* I když nám dneska zachránila syna. *Moc dobře ví, co by následovalo, kdyby Saw nechal Alaricka popravit. Nepřežila by, kdyby se nějakému z jejích dětí muselo něco tak ohavného stát.* Já vím. Ale na druhou stranu.... teď je příměří s rebely. Lepší začátek vlády, v tomhle ohledu, si snad ani nemohl přát. A ohledně té dívky s Rhysem a Alarickem.. Snad už je to všechno za náma a další překvapení nás nečekají. *Jemně se pousměje, když cítí jeho rty na svém čele a postupně i na tváři a zeptá se, jestli mluvil se Sawyerem.* Dobře. *Přikývne. Sama se chce také ujistit, že je Sawyer v pořádku. A stejně tak i ostatní její děti. Dělá si starosti o Liu, která musela znovu vidět Cassiuse a o Jaspera s Charity, protože těch se události na Tribunále dotkly asi nejvíce.* Jo, při tom výběru jsem se málem udusila, když jsem viděla svojí fotku. Akorát jsem u toho pila. *Zasměje se.* Ale to, že mě vybrali byla jedna z nejlepších věcí, které se mi kdy staly. *Usměje se na něj zamilovaně a všechna ta láska, kterou k němu cítí, se odráží i v jejích očích.*
† PsYcHoPaTiC †

za Sun Mar 29, 2020 7:50 pm
*sleduje, jak si jeho ena z tvari utira slzy a nasledne si ji k sovbe prituli blize a posloucha jeji slova a nakonec vydechne.* Mas pravdu. Kazda rodina ma neco, ale ja mam pocit, ze ta nase rodina toho ma az moc. 9Rekne, jak tohle vnima.* /Nebyt Phillipa... Byla by nase rodina normalni? Bez jakychkoliv dalsich prekvapek? No, a nebyla by to nakonec nua?/ *Zatrese nad tim jen lehce hlavou. Nehodla se nad time dale nejak pozastavovat.* Ale kdo nam zaruci, ze rebelove svuj slib ohledne primezi opravdu splni? Co kdyz se jim to nejak rozlezi v hlave a ze dne naden proste zase zsutoci? *Nadzvedne jeno oboci.* Dnad se nic nepokazi a oni nebudou mir sebemnci duvod svuj slib ppjrusit. *Rekkne a polivi ji do vlasu.* Meli bychom si en klid od rebelu uzit. /A soustredit se na vyzkum toho leku, ktery by te mhl vylecit./ *Pomysli si a potom vydechne, kdz Brikssi zmini jeho nejmladsiho bratra a tu ucastnici.* Co se Rhyse tyce... mrzi me to, ale vedel, ze ona je ucastnici naseho syna a zbal i ravidla, ktera jsou jasne dana. Porusil je. Muze byt rad, ze jej jen Sawyer vykazal z palace. *Rekne a je rad za to, jak to dopadlo. Sawyer mohl rozhodnout i hr o osudu jeho bratra. Vice si k sobe Brikssi prituli. jisi ji, ze si se Sawyerem promluvi, pri nejblizssi prilezitosti a potom uz si jen vzpmene na to, jak pred dvaceti lety poprve uvidel Brikssi na obrazovce pri vybeu do jeho Selekce a jeji oci byly to prvni, co jej zaujalo. Nad jejimi slovy se zasmeje.* Tak to jsem opravdu vdecny za to, ze se tomu tak nestalo a neudusila ses mi a ja mel tu moznost te pznat a zamilovatt se do tebe. *Rekne ji uprimne a nad jejimi dalsimi slovy se zazubi.* Jeste, aby jsi si sterovala zlato. *Potom jen tak sedi s zenou sveho srdce ve sve naruci a pousmeje se. Zane ji broukat ukolebavku, kerou ji zde poprve zanotoval pred dvaceti lety a potom ji venuje jeden jemny polibek na rty.* Nejsi unavena? Odnesu te do komnaty, hm?
Admin
Zobrazit informace o autorovihttps://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Re: Staré jezírko

za Sat Apr 04, 2020 11:13 am
Pátý ročník
annie.16

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Zayden J. Collard

za Fri Apr 24, 2020 8:23 pm
*v komnatě už se nudil, a tak se rozhodl, že by si alespoň mohl prohlédnout palác. Většinu času, co tady už je, trávil ve své komnatě, a atk toho moc z paláce neviděl. Nechce si to přiznat, ale jedna jeho malá část doufá, že tady třeba narazí na Chrysane. Pokaždé, když si na ni ale vzpomene si uvědomí, že jí je lhostejný, jak sama řekla, a tak tyhle myšlenky vytěsní pryč. Na sobě má obyčejné džíny a modrou mikinu. Vlasy mu zase trčí do všech stran. Když dojde ke starému jezírku, sedne si na jednu lavičku a roce si opře o kolena.*
Klarisa

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Jentte A. van Roosevelt

za Fri Apr 24, 2020 8:38 pm
*v komnatách se jí nedařilo na čtení soustředit a tak vzala jednu z romantických knih. Hledala nějaké útulné místečko na čtení. Zatoulá se až na jeden z balkonků obklopujících jezírko dole. Sedla o pár páteř níž a pro pohledu z dalšího si všimla že na lavičce dole sedí nějaká osoba přeběhla chotbou k dalšímu balkonku odkod na osobu vyděla lépe*/ to je Zayden/* usměje se a sebehne potichu dolů. Připlíží se k němu ze zadu. Knížku nechala na lavičce opodál. Zakryje mu oči.*/ Je to dětinské ale baví mě to/ hádej kdo to je* řekne a zasměje se. *
annie.16

za Fri Apr 24, 2020 8:49 pm
*v tichosti sedí na jedné z laviček u starého jezírka. Je zabraný do svých myšlenek, takže si ani nevšimne, že se k němu zezadu někdo plíží. Když mu ale dívka položí ruce na oči napne se a první věc, co ho napadne, že je to Chrysane. Pak si ale uvědomí ten fakt, že kdyby tu na něj narazila Chrys, tak by spíše utekla. Chytne ruce dívky a pomalu je sundá ze svého obličeje. Dokud se neotočí neví, kdo to je. Když zjistí, že je to Jantte, překvapeně se uměje.* Jantte, ahoj. Co ty tady? *zeptá se a kývne hlavou k volnému místu vedle něj.* Posaď se.*řekne s úsměvem.*
Klarisa

za Fri Apr 24, 2020 9:08 pm
*vydá se i s knihou pryč z komnaty a když se tak potuluje palácem a hledá hezké zákoutí narazí na Zaydena. Sedí sám na lavičce u jezírka. Rozhodně se k němu připlížit. Zakryje mu oči. Když její ruce sundá místo aby hádal našpulí rty. * Ale no tak měl jsi hádat *zasměje se protože nevydrží vážná. A posadí se vedle něj.*/ Knížku si vezmu při odchodu/ copak tu děláš?* Zeptá se *
annie.16

za Fri Apr 24, 2020 9:16 pm
*když mu někdo zakryje oči, napadne ho, že je to Chrysane, ale hned si uvědomí, že ona to určitě nebude. Nemá tušení, kdo by to mohl být, a tak ruce dívky sundá ze své tváře a když zjistí, že je to Jantte, překvapeně se usměje.* Promiň. Klidně to mužeš udělat ještě jednou a já budu hádat.*omluví se jí pobaveně. Pak ji vybídne, aby si sedla vedle něj a zeptá se jí, co tady dělá.* Já se ptal první.*zazubí se na ni a čeká na jeji odpověď.*
Klarisa

za Fri Apr 24, 2020 9:27 pm
*objeví perfektní zákoutí ale na lavičce už někdo sedí. Když přijde blíž pozná že je to Zayden. Zakryje mu oči a chce aby hádal. Místo toho ale její ruce sundá. Řekne mu že měl hádat* ale když to udělám znovu nebude to ono.*zasměje se* a promiň. Noooo byla jsem v knihovně a odnesla jsem si hromadu knih. Myslela jsem že si budu číst v komnatě ale nebavilo mě to. Takže jsem se vydala na výpravu s cílem najít hezké místo na čtení. No ale zdá se že jsi ho našel první.* Zadívá se na něj naoko vyčítavě* a teď ty...copak tu děláš.*usměje se a dá si kolena pod bradu. Je ráda že se převlékla do džínů a trička v šatech se nedá pohodlně sedět.*
annie.16

za Fri Apr 24, 2020 9:37 pm
*sundá její ruce ze svého obličeje a poté se jí omluví.* Jak chceš.*pokrčí se smíchem rameny. Pak ji připomene, že on se ptal první na to, co tady dělá a pak čeká na její odpověd.* Klidně odejdu, jestli chceš.*řekne, a myslí to vážně. Jestli bude Jantte chtít, tak klidně odejde. Nebude mu to vadit.* Vlastně ani nevím. V komnatě mě to nebavilo, a tak jsem se šel projít po paláci a skončil jsem tady. *řekne popravdě a pokrčí rameny.* Ráda čteš? *zeptá se, protože předtím zmínila, že si z knihovny vzala hromadu knih.*
Klarisa

za Fri Apr 24, 2020 9:49 pm
*pokusí se o vážný výraz a řekne mu že měl hádat. Pak se zasměje a řekne mu že se vydala hledat místo na čtení.* Ne. Neodcházej .... ráda si s někým povídám.*poslechne si co tu dělá on *chápu ty komnaty jsou hezké na pohled ale nudné.*obejme si nohy. Kolena pod bradou chodidla na lavičce. Špičkami se ho skoro dotýká.*jo čtu ráda je to příjemný únik z reality. Řeším tím spoustu problémů*zasměje se*
Sponsored content

Staré jezírko - Stránka 3 Empty Re: Staré jezírko

Povolení tohoto fóra: