Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká knihovna

+14
Shitsuren
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
Vertasia
Terka
Klarisa
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
rose_marry_an
Devil
bourecmorušový
-LF-
AndyHoff
Admin
18 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Velká knihovna Empty Velká knihovna

Thu Nov 28, 2019 8:07 pm
Jestli jste zarytým knihomolem, milovníkem starých knih, nebo knihovníkem, jste zde vítáni. V této knihovně se nachází cokoli, co sháníte.

Velká knihovna B9f8d32227985e05b6d66aa4d4ee17e4


Naposledy upravil Admin dne Fri Apr 03, 2020 3:35 pm, celkově upraveno 1 krát
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Sun Dec 15, 2019 9:01 pm
*V Illee má vytipovaných plno míst, kde je ticho a klid a kam rád chodí. Jelikož teprve dneska přijel, zamířil nejdříve na to nejoblíbenější. Knihovna. Stejně jako jeho matka, miluje knihy a dokáže se naprosto ztratit v příběhu, který čte. Dneska si tam ale nejde číst, nýbrž sám psát. Má s sebou svůj blok, do kterýho si zapisuje své básničky a kreslí si do něj. Sedne si na zem v jedné zastrčené uličce, kde není skoro vůbec vidět a zády se opře o regál za ním. Vždycky radši sedává takhle na zemi, než v nějakém křesle. Na klíně má otevřený blok, do kterého píše jeden verš za druhým, až z toho vzniká docela dost dlouhá báseň k dvou zamilovaných lidech, kteří spolu nemůžou být.* /Je lepší tohle, nebo být celý život s někým, koho člověk nemiluje? Oni dva aspoň poznali lásku../ *Proběhne mu hlavou a při myšlence na jeho bláznivou snoubenku si musí zoufale prohrábnout své delší vlnité vlasy, než začne zase pokračovat v zapisování dalších veršů.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasiljev

Sun Dec 15, 2019 9:14 pm
*Dneska přijela do Illea, samozřejmě je z toho celá nadšená, hlavně kvůli tomu, že tu potká svého snoubence a až skončí selekce jejího bratrance bude se stěhovat do Řecka, na což se taky samozřejmě těší. Na ty obě dvě věci se těší tak moc, jako na svou popravu. I ta by jí byla milejší, jak tohle všechno. Na rodiče je naštvaná, že ji zasnoubili. Jim dvou to vyšlo, ale proč by to mělo vyjít i jí? Není k tomu jediný důvod. Na sobě má černé džíny a pak bílou mikinu s motivem Harryho Pottera. Miluje tuto knižní sérii. Proto se rozhodla zajít do knihovny, aby si mohla půjčit první díl. Ano, je si vědomá toho, že je to spíše pro děti, ale ona není jako ostatní. Liší se ve více věcech, ne jen v oblíbeném žánru knih. Doufá, že tu nikoho nepotká. Málokdo ví, že ráda čte. Nikdo by to do ní neřekl, když vidí, jak se většinou chová - jako mrcha, co nemá city a podobně. Vyhovuje jí, že ji tak lidé vidí. Ani neví, proč se tak tváří.. Z tvrdohlavosti, protože nesnáší svůj titul? Občas je fakt divná a možná i šílená. Ve skutečnosti je milá, ale nikdo cizí se nedokázal prokousat její tvrdou slupkou. Když dojde k regálu, kde by měla být celá série Harryho Pottera, ale uvidí, že tu někdo sedí. Zamračí se lehce a zaměří se na obličej dotyčného. Pozná v něm svého snoubence.*/Skvělý./*Pomyslí si.*Ahoj.*Upoutá na sebe jeho pozornost.*Mohl by jsi se posunout? Chtěla bych si vzít jednu knihu..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Sun Dec 15, 2019 9:34 pm
*Sedí na zemi v knihovně, zády opřený o regál a píše do svého bloku jednu ze svých delších básní o lásce. Sice o ní on sám nic neví, ale psát o ní dokáže psát skoro pořád. To je díky těm knížkám, které tak často čte. Vymýšlí další verš, který zapíše, když ho vyruší hlas. Hned blok zaklapne, aby náhodou nikdo nezahlédl jeho obsah a pak vzhlédne a uvidí před sebou svou snoubenku.* /Dělá si ze mě někdo srandu? To je karma? Za co? Co jsem komu udělal? Dobře, nebyl jsem na tátu úplně příjemnej, když mi to oznámil, ale tohle je snad trochu moc, ne?/ Ahoj. *Pozdraví jí potichu a po její otázce přikývne a posune se, aby si mohla vzít svojí knížku a vypadnout.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasiljev

Sun Dec 15, 2019 9:42 pm
*Jde do knihovny, to by do ní nikdo moc neřekl. Na první pohled nepůsobí jako člověk, který by četl, vzhledem tomu, jak se reprezentuje. Přitom čtení je jedním z jejích největších koníčků. Doufá, že nikoho nepotká, ale tohle přání se jí nesplní, protože narazí na svého snoubence. V duchu začne nadávat na všechno možný. Nicméně navenek se snaží působit jako by nic. Chce zkusit taky jednou být milá, protože s tímhle člověkem nejspíš stráví zbytek života, co jiného jí teda zbývá? Kromě jeho ignorování no.. Ale až bude v Řecku, dlouho tam nikoho znát nebude a on by se ještě mohl hodit. Požádá ho, aby se posunul a pak si vezme první díl Harryho Pottera.*Hádám, že si o mě myslíš samý pěkný věci.*Řekne ironicky a podívá se na něj. Netváří se nijak zle, spíše smířeně. Její pověst ji předchází. Hodně lidí si o ní myslí, že je mrcha, aniž by jim sama něco udělala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Sun Dec 15, 2019 9:52 pm
*Když uvidí svou snoubenku, potichu jí pozdraví a pak se po její žádost posune, aby si mohla vzít knížku a odejít. Nijak nemá na to se s kýmkoli bavit a stejně pochybovat, že ona se bude chtít bavit zrovna s ním. Kouká na desky svého bloku, které sám pokreslil, když se nudil a ani nijak nevnímá, co za knížku si bere. Překvapí ho, když na něj promluví. Koukne se na ní a letmo pokrčí rameny.* Jako jaký? Že jsi princezna, o který je známý, že se snaží působit jako pravidla porušující, pařící rebelka? *Nadzvedne obočí.* Neznám tě, a proto tě nemůžu soudit. A ani nechci.*Řekne jí po pravdě. Hodně toho o ní slyšel, to ano. Ale neví, jestli je to pravda. Nejradši by se jí zeptal, co si myslí ona o něm, ale stydlivost mu to nedovolí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasiljev

Sun Dec 15, 2019 10:02 pm
*Když se Joseph posune, aby si mohla vzít knížku, přistoupí k regálu a najde první díl své nejoblíbenější knižní série. Mohla by jen vzít knihu a odejít, což by její prvotní záměr, ale nedá jí to a musí poznamenat, že si o ní určitě myslí samý hezký věci. Je o ní známý, že.. má ráda volnost. Dělá věci, které by jako princezna dělat neměla, ale to je ona.*Tak to je ještě dobrý..*Utrousí.*Mnoho lidí by mě označilo jako mrchu bez srdce, nebo mrchu s ledovým srdcem.*Ušklíbne se.*Jen aby tě nic nepřekvapilo.*Řekne poté s pokrčením ramen. Zatváří se mírně překvapeně.*Tak to jsi asi jeden z mála.*Řekne potichu a pak je chvíli ticho.*Co to máš?*Zeptá se zvědavě a kývne směrem k předmětu v jeho rukách.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Sun Dec 15, 2019 10:12 pm
*Překvapí ho, když na něj promluví, obzvlášť, když to neni nic o tom, aby se posunul, nebo nadávky na jejich zasnoubení. Upřímně jí řekne, co o ní slyšel a pak se potichu uchechtne.* Jo, něco takovýho jsem taky zaslechl. *Přikývne, ale následně poznamená, že jí doopravdy vlastně nezná, a tak nemá žádné právo na to, jí jakkoli soudit. Vidí její překvapený výraz, který ho donutí nadzvednout obočí. Po jejích slovech se zatváří překvapeně on.* Z mála? Je hodně lidí, co tě soudí, aniž by tě znali? *Zeptá se trochu překvapeně a pak se koukne na pokreslený blok, který drží v rukou a trochu nervózně se ošije.* Jenom .. takovej obyčejnej .. blok. *Zformuluje nakonec odpověď s pokrčením ramen.* Nic zvláštního.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasilijev

Mon Dec 16, 2019 9:13 am
Aha.. Tak zas nic./Beztak si o mě to stejný myslí taky a nesnáší mě./*Pomyslí si, po jeho dalších slovech. Když řekne, že ji nesoudí, zatváří se mírně překvapeně. Stále neví, jestli mu má věřit a nebo ne.*/Nevěř mu, beztak to jen hra./*Rozhodne se prostě nebýt naivní.*Víc než si myslíš. Některé věci, co jsi o mě slyšel nejsou ani pravda. Ale to je jedno.*Pokrčí rameny. Podívá se na věc, kterou drží v rukou.*Je hezkej.. Hezky pokreslenej. To jsi maloval ty?*Zeptá se ho a sedne si vedle něj. Nechá mezi nimi uctivou vzdálenost.*Čteš rád? Asi jo, jinak by jsi nebyl v knihovně.. Nebo se tu jen zašíváš?*Nadzvedne obočí. Dokáže být milá, když má svůj den a to dnešek asi je.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Mon Dec 16, 2019 9:23 am
*Překvapí ho, když naznačí, že jí hodně lidí soudí podle toho, jakou má pověst. Po jejích dalších slovech se pousměje.* To je mi líto. *Řekne jí upřímně. Mrzí ho, že jí tolik lidí odsuzuje. Ale zase na druhou stranu.. Člověk by si měl asi dát trochu záležet na tom, jakou má pověst. Když se ho zeptá na blok, rychle jí neurčitě odpoví a po její otázce přikývne.* Jo. Neni to nic extra. Ale díky. *Pousměje se na ní a pak je rád, že si nevykloubí krk, když na ní bude dál koukat, protože si sedne vedle něj.* Jo, čtu rád. Ale dneska jsem se tu spíš zašil. *Uzná.* Co ty? *Koukne na knížku v jejích rukou a až teď si všimne, jaká knížka to je.* Harry Potter je fajn. *Usměje se na ní."
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasilijev

Mon Dec 16, 2019 9:34 am
*Pokrčí rameny.*Nemusí být, já si na to zvykla a asi je to i moje chyba. Jak víš, nereprezentuju se moc dobře.*Řekne. Smířila se s tím. Ví moc dobře, že je to i její chyba, ale lidi taky dost věcí přeháněj. Jednou se v nějákým články objevilo, že zkusila i drogy, což není pravda a ani se nikdy tajně nevdala a nebo nebyla těhotná a nešla na potrat. Dívá se na jeho blok. Jí se celkem líbí.*Není zač. Ale je to fakt hezký. Jen abych tě předem varovala, po rodičích jsem zdědila až neuvěřitelnou tvrdohlavost, takže se se mnou hádat nemá smysl.*Usměje se jako andílek. Pak si sedne vedle něj, ale dost daleko. Zeptá se na to, jestli rád čte a nebo se tu jen tak zašil.Jo čtu celkem ráda.*Řekne. Pak se pousměje.*Jo, já vím.. Četla jsem celou tu sérii asi osmkrát..*Uchechtne se.*Jsem strašnej Potterhead.*Podívá se z knihy na něj.*Co rád čteš? Máš nějáký oblíbený žánr?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Mon Dec 16, 2019 10:34 am
*Pomalu přikývne.* To možná ne, ale lidi by ti stejně měli dát šanci a neměli by tě hned odsuzovat podle toho, co slyšeli. *Pokrčí rameny a pak se začnou bavit o jeho bloku a po jejích slovech o tvrdohlavosti se zasměje.* Já tvrdohlavost taky podědil, takže.. *Nechá tu větu nedokončenou a pak se uchechtne.* Tohle vážně neni ni extra, jen jsem si tak čmáral. *Stojí si za svým a pak se baví o čtení. Je rád, že mají aspoň nějaký koníček společný. Všimne si i toho, jakou knížku má v rukou a pak i její mikiny.* Jo, je to vidět. *Usměje se a pak pokrčí rameny.* Tak nějak všechno. Detektivky, sci-fi, romány. Jde o to, jak poutavej je příběh.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasilijev

Mon Dec 16, 2019 10:53 am
*Pokrčí rameny.*Je to jedno, já se s tím smířila, jak jsem už řekla.*Nic si z toho nedělá. Naučila se odolávat hnusným poznámkám. Vážně je bere jen od těch, které má ráda a tak moc lidí není. Jen rodiče a bratr. Navenek dělá, že to co jí říkají s ní nic nedělá, ale vždycky se pak cítí špatně. Jenže neví, co dělat. Není jako ostatní princezny, nebude sedět pořád někde zalezlá, vyšívat a pak se bez okolků nevdá za někoho, koho ani nemá ráda.*/Sice vypadá jako milej kluk.. Ale nevezmu si ho. On by se se mnou ještě trápil./*Nechce ničit život ještě Josephovi. Stačí, že ho zničila rodičům a bratrovi. má plán, jak se z tohohle všeho dostat a ten během Selekce uskuteční./*Pak ho varuje, že zdědila po rodičích velkou tvrdohlavost a usměje se po jeho slovech.*Skvělý..*Poznamená. Pokrčí rameny.*Mysli si co chceš.. Já si stejně myslím, že je to moc hezký.*Často lidi nechválí, takže by si toho měl Joseph vážit a asi by i vážil, kdyby ji znal. Řekne mu o knížce, kterou čte.*Jo, ale ty filmy nestojí za nic.*Řekne ještě k Harry Potterovi.*Romány? To by hodně kluků asi neřeklo. Taky mám romány celkem ráda.*Uvědomí si, že to řekla nahlas a zamračí se.*Jestli to někomu řekneš, najdu si tě.*Pohrozí mu a snaží se vypadat vážně, ale pokazí jí to pobavené jiskřičky v očích.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Mon Dec 16, 2019 12:07 pm
*Nijak dál už její pověst nekomentuje. Oba dva k tomu řekli už dost a stejně by se už k ničemu dalšímu novému nedostali. Připadá si divně už jenom proto, že viděla čmáranice na deskách jeho bloku. Nikdy nikomu neukazuje, co nakreslil. Stydí se za to a přijde mu, že to za nic nestojí. Vnitřek jeho bloku nikdy nikdo, kromě něj samotného, neviděl a neplánuje to nijak měnit. Ani s těmi básničkami si nevěří.* /Je daleko víc lidí, kteří skládají o hodně líp, než já./ *Jo, shazování sebe sama je u něj na denním pořádku.* Mysli si co chceš.. Já si stejně myslim, že je to hrozný. *Zopakuje větu stejnou formulací jako ona a u toho se ušklíbne. Když se začnou bavit o knížkách a konkrétně o Harry Potterovi, přikývne.* Jo, to je pravda. Ale to je skoro u všech zfilmovaných knih. Vždycky je lepší kniha. Je tam toho víc a můžeš zapojit představivost. *Usměje se a pak jí řekne, že čte prakticky cokoli, i romány. Po jejím dovětku se zasměje.* Neboj, nemám proč to komukoliv říkat. A ty podle mě nemáš proč se za to stydět. *Pokrčí rameny, ale přece jen je to její věc a ne jeho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasilijev

Mon Dec 16, 2019 12:21 pm
*Líbí se jí jeho sešit a ikdyž si on nemyslí, že je hezký, ona to tak vidět bude dále. Je tvrdohlavá dost na to, aby se o tom s ním dále dohadovala, ale po jeho komentáři jen protočí očima a pousměje se. Už to nijak nekomentuje. K její oblíbené knižní sérii ještě poznamená že filmová verze nestála moc za to. Knihy jsou prostě lepší. Může si sama představovat, ten svět o kterém čte v knize, nesledovat něčí představu toho samého na televizní obrazovce. Vlastní fantazie je lepší.*Přesně tak.* Usměje se na něj. Pak se ho zeptá, co rád čte a poslouchá jeho odpověď. Přikývne a sama řekne, že má ráda romány. Sice nevěří na lásku, ale ráda o ní čte. Aspoň vidí, jak jsou zamilovaní lidé naivní a ví, že se tomu chce vyhnout.* Když se snažíš hrát na rebelku a ostatní by zjistili, že čteš romány.. Nemělo by to asi pak takový efekt. Ještě by si začali myslet, že jen čekám na prince na bílém koni a přestanu být taková, jaká jsem. Ale já na něj nečekám.*Pokrčí rameny.*Zkazila jsem ti teď všechny tvoje sny?*Zeptá se pobaveně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Mon Dec 16, 2019 5:58 pm
*Je rád, že se shodnou aspoň na něčem a že mají společný nějaký koníček.* /Možná se vedle ní bude dát aspoň žít./ *Uzná v duchu. Nedělá si iluze, že by se do sebe zamilovali a byla to láska jako trám. Možná je snílek, ale není naivní. Pak jí řekne, co rád čte a zmíní i romány, i když si je jistý, že většina kluků by tohle do své četby nezapojila. Po jejích slovech a výhružce se pousměje. Stejně nemá komu by to říkal a i kdyby, nemá proč. On nepatří mezi ty sdílné extroverty, co všechno sdílí se svými nejlepšími kamarády. Stejně žádné nemá a i kdyby měl, není doma. Má maximálně svého bratra a rodiče, s tím se spokojí.* Proč se vlastně snažíš hrát na rebelku? *Nakloní hlavu na stranu. Tahle formulace ho zaujala a neodolal tomu, aby se nezeptal. Po její otázce se uchechtne.* Nemám sny. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Dec 16, 2019 6:10 pm
*Po jeho otázce se podívá zase na něj.*Baví mě to. Nejsem jako ostatní princezny. Mám ráda svou svobodu a chci být.. Prostě normální. Nemám ráda, když mi někdo něco nařizuje a nelibuju si v etiketě. Nechci být princezna, je to na nic. Jsi moc lidem na očích a to mě taky nebaví. Když jdu do klubu a s někým si tam zatančím, tančím jen pět minut a pak nic, média z toho dělají strašný drama. To, že kolem mě tančilo dalších několik holek a někde u zdi se pomalu svlíkaj nikdy nikdo neřeší. Vím, že bych měla svou zemi reprezentovat, ale nejsem na to dobrá a nikdy nebudu, to jsem pochopila. *Pokrčí rameny.*Teď se musíš bát, že ti ještě zničím Řecko..*Odmlčí se.*To se nestane, neboj. Mám plán jak nás z toho dostat. Nebudeš s tím mít problémy, neboj. Vzdám se titulu a zůstanu tady v Illey. Mám to domluvený se Sawyerem.*Zmíní svého bratrance.*Ten ji jako asi jediný z rodiny pochopil. Sám vede podobný život jako ona. Ikdyž ona je rozhodne více rozumnější.*Ten mi pomůže, zařídí mi druhou kastu a pak to zvládnu sama.*Chce žít normální život, sama si vydělávat peníze prostě jako.. normální člověk. A tenhle sen se jí splní, nenechá si ho nikým vzít.*Hmm.. Tak to je celkem smutný.*Poznamená, když jí řekne, že žádný sny nemá..*Měl by sis něco najít.Není něco, co jsi chtěl někdy vyzkoušet?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Joseph E. Lindwood

Mon Dec 16, 2019 6:25 pm
*Zeptá se jí, proč si hraje na rebelku a po její odpovědi přikývne.* Jo, to je pravda. Je to otrava. Ale taky máš příležitost změnit něčí život k lepšímu. *Namítne a pak se pobaveně pousměje a zavrtí hlavou. Nebojí se, že by mu zničila Řecko. Přeci jen není korunním princem. A Rusko taky nezničila. Už se nadechuje, že něco namítne, ale slyší o tom, na čem se domluvila s jejich bratrancem, místním korunním princem. To mu vyrazí dech.* Počkej.. Jsi si jistá, že tohle doopravdy chceš? *Překvapilo ho to a přijde mu to i líto.* Já.. Nebudu ti brát žádnou volnost. Nechci tě k ničemu přemlouvat, ani ti říkat, co máš dělat, ale zvaž, co jestli to doopravdy chceš. *Řekne jí a pak s pokrčením ramen přizná, že žádný sny tak nějak nemá.* Ne, asi není. A mě to smutný nepřijde. Přijde mi smutný zahodit titul, když s ním máš možnost někomu pomoci. A za to by plno lidí dalo opravdu hodně.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Velká knihovna Empty Lucya Heaven Vasiljev

Mon Dec 16, 2019 6:43 pm
*Zavrtí hlavou.*Zrovna já nikomu pomoci nedokážu. Alex je na tohle dobrej, já ne.*V tomhle si nevěří. Navíc z toho má i trochu strach. Že by nikomu nepomohla, ale ještě mu život víc zničila. Poznamená, že Řecko mu nezničí a řekne mu svůj plán. Má to domluvený i se Sawyerem.*Jo, jsem.*Řekne bez jakýkoliv pochyb. Přemýšlela nad tím dlouho a ví, že je to to správné řešení. Jak pro ni tak pro ostatní. Aspoň nebude nikomu už přidělávat starosti. Hlavně ne svým rodičům. Zazlívám jim svoje zasnoubení, ale má je stejně ráda a ví, že to jsou ti nejlepší rodiče, které si mohla přát. Zavrtí hlavou.*Hele, já jsem člověk, kterej akorát všem životy ničí a ty si podle mě zničit nezasloužíš. Trpělo kvůli mě hodně lidí. Nechci si na seznam přidávat další.*Zavrtí hlavou.*Já vím, že tohle rozhodnutí je správný a neboj se.. Klidně tu oslavuj, že si mě vzít nemusíš.*Pobídne ho.*Šampaňský tu bohužel nemám.*Zatváří se omluvně.*Ale jo je to smutný.*Oponuje mu.*Jak jsem řekla. Já životy ničím a přidělávám starosti. Lidem pomoci nedokážu.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Jan 11, 2020 12:18 pm
*Knihám nikdy nijak moc neholdoval, ale občas se prostě dějou divné věci, no ne? Takže se na své procházce palácem vydal do knihovny. Chce být teď někde, kde ticho a klid. Někde, kde všichni nešílí kvůli včerejšímu útoku. Zranili i jeho sestru a tím si všichni rebelové vysloužili jeho daleko větší nenávist než tu, kterou k nim pociťoval předtím. Na jeho mladší sestru prostě nikdo sahat nebude.* /Nejradši bych je sám povraždil./ *Po svém otci zdědil výbušnost, která se hodně projevila, když včera zjistil, že jeho sestra dostala nožem do ramene. Není to zas tak vážné zranění, ale na tom nezáleží. Knihovna mu svým tichem nabízí možnost se aspoň trochu uklidní. Teď ho na ošetřovnu stejně nepustí. Vejde do knihovny, po které se hned rozhlédne.* /Tak tady jsem opravdu hodně dlouho nebyl./ *Proběhne mu hlavou a začne se jen tak procházet regály s rukama v kapsách.*
bourecmorušový
bourecmorušový
Posts : 7
Join date : 02. 01. 20
Age : 19

Velká knihovna Empty Ginevra Coleman

Sat Jan 11, 2020 3:52 pm
V prstech ucítím bolest, když si do dlaní zarývám nehty. Jsem majetkem prince...nikdo na mě nesmí sáhnout, pokud se o to někdo pokusí, bude potrestán. Jsme soutěžící, možná budoucí manželka prince a ke všemu korunního. Možná nemám žádnou šanci, ale stále tu jsem. Stále se mě nikdo nechce znepřátelit, nikdo nechce riskovat hněv 1. kasty.
,,Proč se uklidňuju něčím, co není pravda?" zašeptám si pro sebe a otevřu dveře od knihovny. Nikdo neleze do knihovny z vlastní vůle...nikdo by tu neměl být, můžu žít dál a v klidu tady, aniž bych způsobila další trapas, jako když jsem promluvila v letadle na prince. Proč jsem to vlastně udělala? Stále nad tím přemýšlím. Musím ho zaujmout ihned na začátku, něčím. Třeba svou výškou, ale takhle jsem si mohla znepřátelit ostatní dívky tím, co jsem řekla. ,,Je to vůbec možné?" vyhrknu ihned s domněním, že tu nikdo není. A...asi ne. Žádná z nich mi nevěnovala pozornost, takže tu myšlenku mohu zahodit. Ale co když?,,Sakra už." zamumlám tiše, když povolím tisk nehtů do dlaní. ,,Uklidni se."
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Jan 11, 2020 4:15 pm
*S rukama v kapsách se prochází po knihovně mezi regály. Nikdy čtení neholdoval, takže neví, jakou knížku si vybrat. Ani neví, jaký žánr by ho mohl zajímat. Nakonec se zastaví u sci-fi a jen tak začne pohledem jezdit po titulech napsaných na hřbetech knih. Počítá s tím, že je tu sám, ale když uslyší z jiné části knihovny hlas, dojde mu, že tomu tak není. Ani neslyšel otevírání dveří, jak byl zabraný do pozorování knih a přemýšlení nad tím, jak nesnáší rebely. Vydá se za tím hlasem, protože je docela společenské povahy a pousměje se na dívku, kterou uvidí. Odkašle si, aby upozornil na svou přítomnost. Všiml si, jak je nervózní a nesvá.* Jste v pořádku? *Zeptá se jí opatrně.* Můžu vám nějak pomoct?
bourecmorušový
bourecmorušový
Posts : 7
Join date : 02. 01. 20
Age : 19

Velká knihovna Empty Ginevra Coleman

Sat Jan 11, 2020 7:56 pm
*Trhne hlavou a pousměje se opatrně. Nemůže se však ubránit ucouvnutí, neboť toho muže nijak nezná, i když se jeví jako klidný muž, který nemá nic v plánu. Stáhne si rukávy až k zápěstí*,,O...omlouvám se, že jsem vás vyrušila. Myslela jsem si, že tu jsem sama, a když jsem sama, mluvím si sama pro sebe." *vydechne nervózně, ale snaží se uklidnit*,,Nejsem nijak přivyklá na atmosféru zámku, ale myslím si...že můžu říct, že jsem v pořádku. Trošku vyklepaná, ale v pořádku."
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Velká knihovna Empty Alexei N. Vasiljev

Sun Jan 12, 2020 9:35 pm
*Schválně si odkašle, aby na svojí přítomnost upozornil a nevylekal jí a když k němu i přesto trhne hlavou, pousměje se na ní. Všimne si jejího ucouvnutí a pochopí o co jí jde.* Nebojte, neublížím vám. *Ujistí jí rychle a radši sám o krok ustoupí, aby si připadala jistěji.* To je v pořádku. Nevyrušila jste mě. Jen jsem se tu tak procházel. *Pokrčí rameny a pak přikývne.* Jo, tenhle svět může být poněkud ... matoucí. *Hledá pár vteřin vhodné slovo.* Brzo si zvyknete, nebojte. *Ujistí jí.* Takže předpokládám, že jste jedna z účastnic Selekce? *Zeptá se jí.* Jsem Alexei Nikolay Vasiljev. Ruský korunní princ. *Představí se jí.* Mohu znát vaše jméno, lady?
Devil
Devil
Posts : 23
Join date : 13. 01. 20

Velká knihovna Empty Ailee Peterson

Sat Jan 18, 2020 8:38 pm
*Chodbou těsně u knihovny se rozezněl dívčí smích.* No to snad nemyslíš vážně. Ty jsi před chvílí obejmula prince a jediný, co z tebe vypadne je, že voněl? *Málem se nedokázala udržet před výbuchem smíchu.* /Jakoby tu před chvílí už jeden nebyl./ *Po kratičké chvilce konečně dolšli do té obrovské místnosti. Poděkovala za obě dívky a nechala ho jít po svém. Chtěla ještě něco dodat, ale v okamžik, kdy uviděla tu obrovskou místnost plnou knih, úplně zapoměla, co chtěla říct a zmohla se jenom na...* Páni.... to je.... obrovské.
Sponsored content

Velká knihovna Empty Re: Velká knihovna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru