Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatby v Katedrále

+7
Klarisa
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
† PsYcHoPaTiC †
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Svatby v Katedrále Empty Svatby v Katedrále

Fri Nov 29, 2019 6:46 pm
Svatby v Katedrále Katedr10
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Harmony N. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:01 pm
*Dneska se koná svatba jejího bratra a ona tam nesmí chybět. Musí se na vlastní oči ujistit, že to Keenan stojí před oltářem a žení se, jinak by tomu sama snad nedokázala uvěřit.*/Jen aby to ještě nějak nepodělal.. Ještě mu uteče../*Přemýšlela o tom, že Brikssi a Keenana sváže k sobě, aby nemohli utéct a sama povede obřad, pro jistotu. Na sobě má šedé šaty ke kolenům, trochu třpytivé. Líčení ve stejné barvě, jakou má ozdoba v jejích vlasech, které jsou jen stáhnuté dozadu a lehce natočené. S úsměvem se nechá odvést do katedrály, kde se koná dnešní svatba jejího bratra.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Katie G. Cabot

Fri Nov 29, 2019 7:06 pm
*Prostě věděla, že to bude Brikksi, která vyhraje. Když se o tom dozvěděla, byla zrovna s Faith. Její sestřenka se urazila a ještě ten den odjela z paláce. Ani na svatbu se nechystá. Nad jejím počínáním jen vrtí hlavou. Ona to Brikksi přeje. Považuje jí za kamarádku a ví, že si ona zaslouží být šťastná. Když ji požádala o to, aby byla její družičkou, nadšeně souhlasila. Doufá, že jestli se někdy ona bude vdávat, půjde zase za družičku ona jí.*Vypadáš nádherně.*Řekne, když poprvé uvidí Brikksi v celé její kráse.*Brzy ais budu potřebovat kapesníčky.*Řekne s úsměvem.*


Naposledy upravil -LF- dne Fri Nov 29, 2019 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Lukas T. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:08 pm
*Má na sobě tmavě šedý oblek a spolu se svou manželkou jede směrem ke katedrále. Dneska se žení jeho syn a je snad samozřejmostí, že on tam bude. Jak by taky mohl chybět? Pořád tak nějak nemůže uvěřit tomu, že se Keenan skutečně přes tu všechnu svou tvrdohlavost zamiloval a dneska je právě jeho svatba.*/Dřív než on bych tipoval, že se ožení i moje nenarozené dítě./*Pomyslí si./*Během Selekce jej tato myšlenka napadla několikrát.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Darius W. Lindwood

Fri Nov 29, 2019 7:17 pm
*Bezpochyby tou nejdůležitější akci, která se v Illey koná, je svatba korunního prince, když tedy nepočítáme jeho korunovaci. Dneska se právě koná ona svatba, on má na sobě černý oblek s šedou kravatou a stojí před katedrálou. Rozhlíží se po přítomných a hledá mezi nimi svou snoubenku.*/Přijde dneska? Jestli ne, zůstanu jen na obřad a pak ji kdyžtak půjdu najít./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Brikssi M. Donovan

Fri Nov 29, 2019 7:22 pm
*Pochoduje sem a tam po místnosti, ze které se dá jít rovnou do katedrály, až bude čas jít k oltáři. Pořád se bojí, že by si to mohl Keenan rozmyslet.* /Co když jsem si všechno vykládala špatně? Nebo... Co když to on nemyslel vážně?/ *Má pocit, že tohle všechno je až moc krásné na to, aby to byla pravda. A když už dokáže aspoň trochu uznat, že je to pravda, děsí jí to, co bude dál.* /Vždyť já nezvládnu být princeznou. Natož královnou! Do háje, to nedam. Nemůžu. Nejde to./ *Má co dělat, aby si nezačala okusovat nehty. Společníka jí tady dělá Asher, který od doby, co ho od Keenana dostala už o hodně povyrostl a Katie, která jí jde za družičku. I tak je moc nervózní na to, aby vedla nějakou normální konverzaci. Bojí se, že si zlomí nohu, až půjde uličkou. Nikdy jí vysoké podpatky nevadily. Ale dnešek se prostě rozhodl být jejím dnem blbec, jelikož ráno dokázala zakopnout na schodech jenom v balerínách.* /Vždyť to bude takovej trapas. Já tam určitě spadnu. A ideálně ještě někoho sejmu a zranim./ *Má chuť si prohrábnout rukou vlasy, ale nechce zničit účes.* /Když už nezakopnu kvůli botám, kvůli šatům určitě./ *Honí se jí hlavou. Nikdy na sobě neměla tak honosné šaty. Jsou sice nejkrásnější, co na sobě kdy měla a vlastně jí bílá vůbec nevadí. Ale v tak široké sukni se doopravdy špatně chodí. Její šaty mají širší dekolt a jsou celé pokryté třpytkami. Připadá si jako princezna.* /Ty už za chvíli budeš princezna./ *Připomene si.* /To zní divně./ *Zhodnotí hned a zhluboka vydechne. Má naprosto stažený žaludek a přijde jí, že nemůže dýchat. Ani to jí ale nezastaví v pochodování po místnosti a protřepávání rukou. Když už ale uzná, že tohle je skutečnost a ona si doopravdy za chvíli vezme Keenana, nemůže se toho dočkat. Naprosto ho miluje a dala by za něj svůj život. Na krku má řetízek se srdíčkama, který od něj dostala a na který si pořád z nervozity sahá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Svatby v Katedrále Empty Avaline H. Devidson

Fri Nov 29, 2019 7:26 pm
*na dnešní svatbu jsi vzala tmavě modré šaty nad kolena a k tomu stříbrné doplnky. Vlasy má rozpuštěné, jen přední pramínky má vzadu seplé ozdobnou sponou. Už nějakou dobu věděla, že to bude Brikssi a moc jí to přeje. Dojde až ke katedrále a postává venku před vchodem. Popravdě už jsi zvykla na život v paláci a domů se jí ani trochu nechce. Ale i tak už má plány co bude se svým životem dělat a doufá že vyjdou přesně podle představ.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Aven M. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:28 pm
*Na dnešní akci nesmí chybět. Chce vidět, jak se Keenan ožení, protože, asi jako zbytek paláce, nevěřila tomu, že by se doopravdy zamiloval. Nebo to minimálně odhadovala na daleko delší dobu.* /A já už se připravovala na to, že svatba bude nejdřív v červnu./ *Uchechtne se v duchu a v šatech, které mají bílý vršek a béžovou sukni se vydá do katedrály. Hned se s úsměvem rozhlédne po výzdobě a všech přítomných.* /Páni. To je jako z nějakého románu./ *S úžasem vydechne a pak jí zrak padne na jejího snoubence a to se jí dech pro změnu zatají. Asi si nikdy nezvykne na to, že je Darius jenom její a ona s ním bude moct být celý život.* /A za chvíli už to bude oficiální./ *Nemůže se dočkat té chvíle, kdy k němu půjde uličkou a stanou se z nich manželé. Přejde s úsměvem k němu.* Ahoj, lásko. *Pozdraví ho.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Katie G. Cabot

Fri Nov 29, 2019 7:30 pm
*Celkem pobaveně sleduje Brikksi, která ignoruje, co právě řekla a potřese nad ní hlavou. Chápe to, je moc nervózní na to, aby mluvila a ani se jí nediví. Je vážně ráda, že není na jejím místě. Přejde ke kamarádce a položí jí konejšivě ruku na rameno, aby ji zastavila.*Klídek.. S takovým tempem tady kolem tý místnosti oběhneš maraton, dřív než začne obřad.*Uchechtne se.*Není se čeho obávat, Keenan tě miluje a ty jeho.. Bude to fajn, věř mi.
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:32 pm
*Dnes je ten den, kdy si vezme svou vyvolenou a je za to neskutecne statny a uprimne je stastny za to, ze je tou vyvolenou prave Brikssi. Zaujala jej hned pri vyberu. Uz, kdyz videl jeji fotku byla jedina na kterou se zameril. Nakonec Brikssi poznal ze vsech divek nejvice a se kterou nejvic travil cas. Dokaala neco, co ostatni divky nedokazaly a to to, ze se do ni bezmezne zamiloval a dnesnim dnem uz s ni bude kracet zivotem az do svych poslednich dni. Stojive sve komnate pred velkym zrcadlem a naposledy si upravi motylka. Ma na sobe tmavy oblek s fialovou, protoze svatba je do tohohle stylu lazena. Vlsy ma upravene a naposledy se na sebe koukne, nez konecne komnatu opusti a potom uz jen jde smerm ke katerdale, kde si za nekolik minut vezme tu nejdokonalejsi dovku pod sluncem. Na tvari ma stastny usmev, kdyz vejde do katedraly a jeste nez se zastavi u oltare, astavi se us vych rodicu. Vidi, ze mama breci uz ted a tak ji obejme a polibi na tvar a potom koukne na tatu.* Tak prece jsi se dockal. Dnes se tvuj palicaty syn zeni. *Uchechtne se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Darius W. Lindwood

Fri Nov 29, 2019 7:34 pm
*Čeká před katedrálou, než začne svatba a doufá, že sem přijde i jeho snoubenka., Zdá se mu neuvěřitelné, že za chvíli budou v pozici ženicha a nevěsty on a Aven.*/Za chvíli bude konečně oficiálně jenom moje./*Usmívá se a když pak uvidí svou snoubenku, jde jí naproti.*Ahoj krásko.*Řekne a hned ji obejme okolo pasu a políbí jí.*Brzy se budeme brát my..*Šeptne jí do ucha.*Nemůžu se toho dne, kdy tě nazvu konečně svou manželkou dočkat.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Brikssi M. Donovan

Fri Nov 29, 2019 7:39 pm
*Nervózně pochoduje po místnosti a upřímně si ani nevšimne toho, že na ní Katie promluvila. Nejspíš by jí ani nepřipadalo divné, kdyby tady Asher začal rapovat s jednorožcem a vorvaněm. Jo, dobře, to už by asi trochu divný bylo. Katie zaregistruje až když jí položí ruku na rameno a tím jí zastaví uprostřed kroku. Po jejích slovech se potichu uchechtne a vydechne všechen zadržovaný vzduch.* Aspoň bych měla něco, na co bych se soustředila kromě toho, že si představuju, jak tam spadnu a nejlíp ještě někoho sejmu. *Potřese hlavou a pak na ní kouká a povzdychne si.* Jenže co když si to rozmyslel? Nebo co když jsem si to celou dobu vykládala špatně? Co když to byla jenom hra a já byla prostě akorát tak hrozně naivní? Vždyť tohle je až moc krásný, než aby to byla skutečnost. A ... Já nezvládnu být princezna. Natož královna. Vždyť v těhle šatech ani nezvládnu projít uličkou a nespadnout. *Zakroutí hlavou a znovu protřepe ruce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Lukas T. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:40 pm
*Deska se žení Keenan a jakmile on s Dahlii dorazí ke katedrále, vejdou dovnitř. Dojdou ke svým místům v první řadě a posadí se na ně. Objeví se u nich Keenan a on se na něj usměje.*Jo, konečně budu moct v klidu spát.*Uchechtne se.*Popravdě.. Měl jsem pochybnosti.*Přizná.*Bál jsem se, že to vážně hned zavrhneš a ani se nepokusíš dát těm holkám šanci, ale jsem moc rád, že to dopadlo, tak jak to dopadlo.*/A taky jsem rád, že jsem tady./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Aven M. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:44 pm
*Dojde do katedrály, kde se hned rozhlédne po výzdobě a všech přítomných a pak si všimne Dariuse, za kterým se vydá. S úsměvem ho obejme nazpátek a opětuje mu polibek. Po jeho slovech se usměje.* Jako bys mi četl myšlenky. *Poznamená.* Taky se toho nemůžu dočkat. *Pohladí ho po tváři.* Bude to ten nejlepší den v mém životě. *Tím si je jistá. Nedokáže si představit lepší den, než ten, kdy si vezme lásku svého života.* Takže mě napadlo, že když už je taková svatební nálada, asi zajdu poděkovat Lukasovi za to, že nás zasnoubil. *Řekne nahlas svůj nápad, nad kterým uvažuje od dnešního odpoledne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Noah E. Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:48 pm
*Dneska se žení jeho synovec a on tam nesmí chybět. I přes to všechno, co se od začátku Selekce událo, má Keenana rád jako svého bratra a chce se na vlastní oči přesvědčit, že se opravdu ožení a nevycouvá z toho. Dojde do sálu, kde hned vepředu uvidí Lukase s Keenenem a Dahlií a vydá se k nim.* Čaute rodino. *Usměje se na ně a pak se koukne na Lukase.* Asi jsi právě dokázal zlomit prokletí rodiny. Jsi na svatbě. Gratuluju. Ale být tebou si teď sednu, obalim bublinkovou fólií a snažim se kontrolovat emoce, aby tě tu ještě do konce obřadu nechytl infarkt. *Zazubí se na něj a pak se koukne na Keenana.* Upřímně pořád nemůžu uvěřit, že se fakt oženíš. *Uchechtne se.* Neplánuješ z toho ještě vycouvat, že ne? *Zeptá se pro jistotu a nejradši by se zeptal na Malkiu, ale radši od toho nápadu upustí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Darius W. Lindwood

Fri Nov 29, 2019 7:55 pm
*Políbí svou snoubenku a obejme ji v pase. Přičemž si ji k sobě přitáhne blíže. Usměje se na ni zamilovaně.*Pro mě to taky bude ten nejlepší den.*Ujistí ji. Pak se usměje.*Možná to bude trochu divný, někomu děkovat za zasnoubení..*Poznamená*Ale klidně.*Pokrčí rameny.*Pravda je, že nebýt jeho, nebyl bych s tebou, tou nejlepší věcí v mém životě, takže mu asi to poděkování taky dlužím.*Všimne si, že lidi už vchází do katedrály.*Poděkujeme mu teď nebo až po obřadě?
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Nov 29, 2019 7:57 pm
*Je nervozni, ale nemuze si dovolit sat to na sobe nejak moc znat a nai si nechce pripustit, e je kapinek nervozni.* /Snad vse dopadne dobre a nic se nestane.. Snad si to nerozmyslla a nehraje si na nevestu na uteku.. Ma tam Katie ta by ji snad tohle nedovolia. Pozvracim se u oltare, jak se mi chveje ten zatraceny zaludek./ *Tohle vse se mu honi hlavou, kdyz jde ke katedrale, ke bude nejmene miion lidi a to polovna bude jeho rodina.* /Je nas fakt moc.. Musim se s Brikssi domluvit na dvou detech./ *Nadzvedne oboci a potom uz je na miste a usmiva se, protoze uz se nemuze dovkat az uvidi svou Levanduli, jak kraci ulickou a vede ji jeji otec. Zastavi se jeste pozdravit sve rodice a mame posepta do ucha, aby nebrecela, ale ona se rozbreci jeste vic, kdyz ho pohladi po tvari.* /Hormony, ze by?/ * nakonec se koukne na otce a neodpusti si ryonuti a nas jeho slovy zvedne jedno oboci a cukaji mu koutky.* Mel jsi pochybnosti? Uz jsem se lekl, ze bys mel snad pochybnosgti, ze si vezmu naseho zahradnika nebo tak, ale pokud se to tyka tohhle... Tak jo, taky byly obavy na miste. Jsem strasne tvrdohlavej vis jak. *Zasmeje e anakonec zakrouti hlavou.* Nakonec ta Selekce nebyla zla. Naslo se tam opravdu par milych holek, ale jen s jednou se citim naprosto sam sebou a tu si dnes beru. *Pousmeje se a potom jeste obejme mamku a poplaca tatku po rameni a potom se uz vyda na sve misto, a to k oltari, kde si spoji ruce pred sebou a pohledem teka z hostu ke dverim, kteryma ma projit jeho budouci zena.* /Urcite bude nadherna./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Aven M. Schreave

Fri Nov 29, 2019 8:07 pm
*Opětuje Dariusovi polibek a usměje se na něj, když si jí k sobě přitáhne blíž. Pořád nechápe, jak je možné někoho tak moc milovat, jako ona miluje jeho.* Jsem ráda, že se na něčem shodnem. *Zasměje se, když se oba shodnou na tom, že svatba bude nejlepší den v jejich životě. Pak se s ním podělí o svůj nápad poděkovat Lukasovi za to zasnoubení, když už je dneska taková svatební nálada. Jeho reakci se zasměje.* V týhle rodině neni divný nic. *Poznamená pobaveně a pak se na něj zamilovaně usměje a rozhlédne se okolo nich. Obřad už každou chvíli začne.* Až potom. Obřad za chvíli začíná, měli bysme se posadit. *Usměje se na něj a pak ho chytne za ruku a proplete si s ním prsty, zatímco zamíří ke dvoum volným místům blízko nich, na které se posadí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Lukas T. Schreave

Fri Nov 29, 2019 8:12 pm
*Dahlia pláče dojetím a on jí hladí po paži. Ví, že sama o sobě je svatba pro matky hodně emotivní a jeho manželka je ještě těhotná, takže je to normální. Když se u nich objeví jejich syn, poznamená, že měl pochybnosti, že si v Selekci někoho najde.*Vidíš.. Já ti to říkal.*Zazubí se na něj spokojeně. Objeví se u nich Noah.*Ahoj.*Pak protočí očima.*Jo díky za radu.. Teď tu bohužel tu bulbinkovou folii nemám, ale na svatbě Harmony a nebo ještě Aven si ji určitě pořídím.*Řekne ironicky.*Jestli se z toho pokusí vycouvat, osobně si ho najdu a k tomu oltáři ho stejně dotáhnu.*Zazubí se na ně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Katie G. Cabot

Fri Nov 29, 2019 8:17 pm
*Sleduje svou kamarádku, která nervózně pochoduje po místnosti a usmívá se nad tím výjevem. Položí jí ruku na rameno a snaží se jí uklidnit, to je to nejmenší, co pro ni může udělat.*Neboj, nespadneš.*Řekne přesvědčivě.*A i kdyby, slibuju, že hned odvedu pozornost.*Slíbí jí. Pak zavrtí hlavou.*Několikrát jsem vás viděla na akcích, třeba na jachtě jste nebyli zrovna nenápadní..Takže vím, že hra to nebyla. Oba jste do sebe strašně zamilovaní a budete spolu šťastní.*Pak se na ní usměje.*Jedna z mála věcí, které mohu říct s absolutní jistotou je to, že ty budeš dobrá královna a i dobrá princezna. Staráš se o lidi, což je to nejdůležitější. Věřím ti a je na čase, aby sis taky trochu věřila ty. Tak nasaď pořádný úsměv, přestaň se zaobírat hloupostmi a užij si tento den.Je to tvoje svatba, má to pro tebe být nezapomenutelné. Přece si z toho nechceš jednou pamatovat hlavně to, jak nervózní jsi byla?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Darius W. Lindwood

Fri Nov 29, 2019 8:24 pm
*Uchechtne se.*Tohle by se mělo zapsat do kalendáře jako významný den.. Když jsme se konečně na něčem shodli.*Řekne pobaveně. Když slyší její nápad, že zajdou za Lukasem mu poděkovat za jejich zasnoubení, prvně se mu to zdá divné, ale jak o tom mluví a přemýšlí nad tím, uznává, že se dali s Aven dohromady díky němu a jeho otci.*/Poděkovat si asi zaslouží./No.. to už jsem taky stihl pochopit..*Uchechtne se. Za ty asi dva měsíce, co je v Illey mu došlo, že tohle není královská rodina jako jiné královské rodiny. Zeptá se, jestli za ním chce zajít teď nebo až potom a pak přikývne. Lehce jí stiskne ruku a sedne si spolu s ní na místo.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Brikssi M. Donovan

Fri Nov 29, 2019 8:38 pm
*Nervózně přechází po místnosti, než jí Katie zastaví a pak nahlas řekne všechny své obavy, které momentálně má. A že jich není málo.* Co když jo? *Pak se na ní pousměje.* Dobře. *Zasměje se a pak zčervená, když začne mluvit o jachtě.* Počkej. Tys ... Co všechno jsi viděla? *Zeptá se s vykulenýma očima a pak se na ní usměje.* Děkuju. *Pohladí jí po ruce a zhluboka se nadechne.* To zvládnu. Nějak. Doufam. Možná. Snad. *Začne hned zase pochybovat, ale když se podívá na Katie, usměje se a přikývne.* Zvládnu to. *Vydechne a pak přikývne.* Dobře, máš pravdu. Děkuju. Nevim, co bych bez tebe dělala. Nebo vim. Utekla. *Zasměje se.* Ale ještě než tam půjdu, tak se tě chci na něco zeptat. Nechtěla bys tady zůstat jako moje dvorní dáma? *Zeptá se jí s úsměvem a pak už tam přijde její adoptivní táta, kterého obejme a pousměje se, když vidí slzy v jeho očích, které hned zaplaší.* Neboj, tati. *Upraví mu kravatu a pak přikývne, když jí řekne, že už je čas. Vezme si do ruky květinu, která je do fialova, stejně, jako výzdoba a její vlasy. Jako první jde Katie, jako družička a pak ona spolu se svým tátou. Zhluboka se nadechne a nasadí úsměv. Když vejde do sálu, nerozhlíží se po výzdobě, ani po lidech, pohled směřuje pouze na Keenana a věří tomu, že všechno bude v pořádku a oni to všechno zvládnou. Dojde pomalu k němu a přitom se na něj zamilovaně usmívá. Její táta pak předá její ruku do té Keenanovi a ona se s ním postaví před oltář. Už teď ví, že z knězových slov si nebude pamatovat nic, protože pořád musí koukat na toho, kdo ukradl její srdce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Svatby v Katedrále Empty Aven M. Schreave

Fri Nov 29, 2019 8:46 pm
*Možná by se z toho mohl udělat svátek. *Zauvažuje pobaveně a pak mu řekne svůj nápad ohledně toho jít poděkovat Lukasovi. V jejich rodině opravdu snad není jediná věc, která by byla divná. Dobře, pár by se jich našlo, jako například živý král a královna při svatbě korunního prince. Ale to je jedině dobře. Každopádně poděkování za zasnoubení mezi ty divnosti opravdu nepatří.* To už stihli pochopit snad všichni. *Uchechtne se a pak se spolu s ním vydá na místa a opětuje mu stisk ruky. Pak s úsměvem sleduje obřad střídavě s Dariusem a nemůže se dočkat, až k němu takhle v bílých šatech půjde uličkou.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Svatby v Katedrále Empty Katie G. Cabot

Fri Nov 29, 2019 8:52 pm
*Slíbí Brikssi, že pokud spadne, odvede pozornost ostatních.*/Třeba začnu zpívat to se pak všichni dají rychle na útěk.. Ale aby zase tam někdo zbyl a neutekl i ten Keenan.. Však já bych ho chytila a dotáhla před oltář i v řetězech, ať si ani nezkouší utéct./Jenom jak se spolu bavíte, klídek, nejsem žádnej stalker..*Uchechtne se. Potřese hlavou.*Zvládneš to.*Zopakuje svá slova pořád se stejným přesvědčením.*Zvládla bys to i beze mě. Mysli jenom na toho, kdo na tebe bude před tím oltářem čekat, dobře? Pravděpodobně se bude obávat stejně jako ty, aby jsi neutekla.*Usměje se na ni. Pak nadzvedne obočí, když zmíní to, že se jí chce na něco zeptat a když si vyslechne její nabídku, popravdě neví, jak zareagovat. Slíbila už Aven, že s ní bude cestovat a i kdyby to neudělala, nejspíš by nabídku Brikssi nepřijala. Palác není místo pro ni. Ona se chce věnovat surfování.*Tvé nabídky si vážně vážím, ale promiň.. Palác pro mě není, bylo mi to hned jasný.*Potřese hlavou.*Ty sem patříš, ale já ne, patřím k vodě.*Omluví se jí. Když vejde její táta, pozdraví ho a jde trochu bokem, ať mají čas pro sebe. Když je čas a začne hrát hudba, vejde do katedrály a s úsměvem ta velkým, jako kdyby se vdávala ona míří k oltáři a pak si stoupne na své místo s sleduje Brikssi, jak se blíží ke Keenanovi.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Svatby v Katedrále Empty Keenan Aaron Matias Schreave

Fri Nov 29, 2019 8:53 pm
*Vi ze s Brikssi po svem boku zvladnou vse a vi, ze si vybral dobre, protozeOna umi lidem pomahat, a to je pro nej a pro vasechny dulezite. Vi, ze ona bude skvelo kralovnou stejne, jako je jeho matka. Kdyz stoji pred rodicema a vidi maminy slzy, nejradeji by ji obijmal, dokud by neprestala, ale vi, ze na tohle nema bohuzel ted cas, protoze za chvilk bude zenaty s tou nejuzasnejsi divkou, kterou kdy poznal a je vdecny za to, ze nebyl takovy kreten a Selekci nezvrhnul, protoze jinak by Brikssi nikdy nepoznal a to by byla osudova chyba. Koukne se na tatu a pousmeje se.* Vse nakonec dopadlo nejlepe jak mohlo a ja vam jsem za Selekci vdecny, protoze, kdyby jste me k tomu nedokopali, pak bych zde dnes nestal a necekal na svou vyvolenou a na tu, co ziskala mou lasku. *Potom se koukne vedle a vsimne si Noaha. Naposledy s nim mluvil, kdyz obnovoval zasnoubeni s Malkiou, ale jak se dozvedel nejsou spolu a jeho zajima, co se stalo, ale ted se jej na to ptat nebude a misto toho se zasmeje nad jeho slovy a poplaca ho pi rameni.* Hele ty jsi muj svedek stejdo, takze pokud se zacnu cukat a rozhlizet se kolem je na tobe, abys me zastavil. *Potom uz je cas a on si stouone k oltari a kouka se jak po hodtech a sve rdine, tak ke dverim a jakmile se rozezni hudba, narovna se v zadech a kouka ke dverim, kde vidi katie na kterou se usmeje, ale potom z s jen soustredi na svou fialovovlasou krasku, kerou k nemu ulickou vede eji adoptivni otec. V ocich ho pali slzy, protoze nic tak krasneho jeste nevidel. Rychle zamrka, aby zahnal slzy a jakmile je Brikssi s jejim otcem u nej, usmeje se na nej a podekuje mu a ujisti ho,, ze se jak o ne tak o jejich dceru postara, jak si jen zalouzi a potom chytne jemne jeji ruku a usměje se.* Jsi tak krasna, Levandulko. *Zasepta a nasledne s ni stoji pred oltarem a jemnym kyvnutim hlavy da znameni knezi a pohledem se zase vrati k Brikssi a stiskne jeji ruku v te sve.* /Tahle nadhera bude za chvilku jen moje./
Sponsored content

Svatby v Katedrále Empty Re: Svatby v Katedrále

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru